Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

NU NU

21.01.2013. 09:56

»

Aldis

Skaidrs taču - opozīcijas padumjais rupors Ilgonis atkal uzsilda vecas ziņas. Tas domāts lai tautai piemirstas Adata izkrāptās mājas Rīgā, tiesvedība (reāla nevis no pirksta izzīsta) par dokumentu viltošanu, jaukas "kampjam silītes" (кормушка) organizēšana Baložu KN ar paša sievu kasē un tiesāto Ilzi...


Interesanti, ko tad Ļena kasē strādājot (alga Ls 100) ir nokampusi.
Kādā lietā Ilze ir tiesāta?? Un - pēc kāda panta?
Varbūt rakstītājiem par Adata nopirkto māju vajadzētu palasīt AT spriedumu. Spriedumi tač mums ir publiski pieejami - pēc likuma, nevis izplatīt baumas :)

Atbildēt

Ineta

21.01.2013. 09:51

»

Aldis

Skaidrs taču - opozīcijas padumjais rupors Ilgonis atkal uzsilda vecas ziņas. Tas domāts lai tautai piemirstas Adata izkrāptās mājas Rīgā, tiesvedība (reāla nevis no pirksta izzīsta) par dokumentu viltošanu, jaukas "kampjam silītes" (кормушка) organizēšana Baložu KN ar paša sievu kasē un tiesāto Ilzi...


Drošības policijā gan varbūt muļķi nesēž, tomēr - inetesanti - kādi lēmumi par labu tika pieņemti drošības policijas darbiniekiem, kuriem tika legalizēta apsolūti nelikumīga būvniecība tūliņ pēc lēmuma pieņemšanas (ne jau vienmēr maksā naudā).
Bez tam - cik es zinu, šī lieta nav nolikta plauktā, jo, DP cenšoties izkalpoties Jurķim (DP darbinieka māsa bija Jurķa 2009.gada vēlēsanu sarakstā un tagad strādā pašvaldībā) pati ir rupji pārkāpusi likumu normas par ko draud kriminālatbildība. Tātad - turpinājums sekos............TAS, KA JŪS NEZINAT, KA KAUT KAS NOTIEK, NENOZĪMĒ, KA NEKAS NENOTIEK :)

Atbildēt

Aldis

07.01.2013. 13:41

Skaidrs taču - opozīcijas padumjais rupors Ilgonis atkal uzsilda vecas ziņas. Tas domāts lai tautai piemirstas Adata izkrāptās mājas Rīgā, tiesvedība (reāla nevis no pirksta izzīsta) par dokumentu viltošanu, jaukas "kampjam silītes" (кормушка) organizēšana Baložu KN ar paša sievu kasē un tiesāto Ilzi priekšgalā utt. un tjpr. Nu ko lai saka: netalantīgi , Ilgoni, ne velti tevi izsvieda viena pašvaldība ar ieteikumu pat nerādīties novadā:) KNĀBĀ un Drošības policijā (sveika, Ineta)taču muļķi nesēž - nez vai Jurķim būtu pa kabatai samaksāt šīem, nav ko portālu par tirgus laukumu taisīt.

Atbildēt

dace

21.12.2012. 12:19

Jaukus Ziemassvētkus!
Visiem saticību, cilvēkmīlestību, labestību, sapratni un spēju domāt, nevis pakļauties citu ietekmei!
Pārdomāsim arī savus labos darbus. Kurš no mums ir bez vainas? Gribētu redzēt to cilvēku kurš ir bez Grēka.

Atbildēt

Olita K

20.12.2012. 23:22


Domes mājaslapā www.kekavasnovads.lv publicēta inforācija, ka Ivans Pihtovs ir Drošības, sabiedriskās kārtības un satiksmes komitejas priekšsēdētājs un SIA "Baložu komunālā saimniecība" izpilddirektors.

Man ir daži jautājumi:

1.Vai šī persona drīkst ieņemt šādu amatu, ja viņš vainojams ne tikai par šo gadījumu, bet arī par māju siltināšanas skandālu Baložos un sūkņu stacijas izlaupīšanu ko veikusi SIA "Baložu komunālā saimniecība"?

2. Vai tiešām visuvarošā drošības policija nespēj saskatīt sakarības šajā saskaņas centra pārstāvja vēlmē pārraudzīt drošības jomu un regulāros braucienos uz krieviju atskaitīties?

3. Ko dara pie varas esošā partija - vienotība, lai pārtrauktu pašvaldības un iedzīvotāju naudas zagšanu Pihtova pārraudzītajās iestādēs?


Atbildēt

Make

20.12.2012. 21:57

Pihtovs ir KNAB stukačs vismaz divās lietās, vienreiz šo par otkatiem piesedza tag ad takal.

Atbildēt

Tags

20.12.2012. 19:50

Varētu padomāt, ka knābis vispār kautko spēj atklāt :D

Atbildēt

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

[R] 20.12.2012. 16:18


Mediju ziņa (2008. gads): "...Kāds ir galvenais iemesls tam, ka šajā valstī pašvaldības un tajās uz pārējās sabiedrības rēķina parazitējošie "tautas kalpi" nonāk klajas likumu ignorances situācijās - normatīvo aktu zemā kvalitāte un pretrunīgums, vai tomēr - mantiskā labuma vilinājums, KORUPCIJA - kā priekš "tautas priekšstāvjiem" ne visai riskanta, bet ātra un iespaidīga "peļņa"? Kādēļ tik "pēkšņi" un skaļi atklājas šādas tendences pašvaldību darbībā, kad likumīgi neargumentēti, pat apzināti pretlikumīgi lēmumi dažādu "ienesīgu" projektu labākā, arī citos līdzīgi "diskutablos" veidos realizētas "shēmas" papildus "peļņas" iepludināšanai "priekšstāvju" bezimēra kabatās, jau ir kļuvuši par tradicionālu "pieeju" politekonomiskās varas turēšanas un realizācijas SISTĒMAS ietvaros arī "uz vietām"? Tiesiskais nihilisms vai pašvaldību "tautas kalpu" un funkcionāru diletantisms?..." ( apt. cit. - iz "Kas notiek Latvijā?" w-resursa: http://www.knl.lv )
-----

Muļķu Zemes "valsts" 'pašvaldoņu ' SILES kretīnu himna.
(tipa: "Kamdēļ mums dziedāt svešu dziesmu?!...")
( Iz “Ontūna M.© arChīva” )

"Mēs 'pašvaldoņos līdīsim' arvien, arvien,
Un 'privāt-rebes' "shēmosim" arvien, arvien:
Sev, 'biedri', ķešas 'piegrābsim' un "reņģēdājus" 'apmauksim',
Arvien, arvien, arvien-arvien-arvien!...

No "priekšstāvjiem" mūs nepadzīt nekad, nekad,
Un neaizliegt 'haļavu rīt' nekad, nekad:
Bez SILES palikt negribam, jo - nekam citam nederam,
Nekad, nekad, nekad-nekad-nekad!!...

'Pie kājas' mums būs "vaukšķu" bars vienmēr, vienmēr,
Jo - Muļķu Zemes 'bezsakars' vienmēr, vienmēr,
Ļaus 'pašvaldoņu lopiem rīt pie SILES', rīt un aizparīt,
Vienmēr, vienmēr, vienmēr-vienmēr-vienmēr!!!..."

=====

oriģinālversija = "O.M.© blogā":

http://ontuns-m.blogs.lv/?p=8689

u.c.

Muļķu Zeme, XXI gadsimts.

Atbildēt

Paija

20.12.2012. 15:33

Vienīgais portāls ir pietiek.com , kurš atmasko pašlabuma meklētājus.
Kas šmaucas sīkumos - šmaucas arī lielās lietās.

Atbildēt

paija

20.12.2012. 12:48

»

fdgv

Pēc PAIJAS teiktā sanāk , ka izmantot dienesta stāvokli ir labi, un papildināt savu kabatu ar pašvaldības iedzīvotāju naudu arī ir labi


Ka redzi pietiek. neatrada,kur ta kabata papildinata. Pēc Tevis teiktā sanak,ka Tev ir konkrētākas zinas

Atbildēt

Vienotības pārstāvis

20.12.2012. 11:55

mēs esam svētā govs, mūs lūdzu neaztikt un KNAB ir mūsu labā roka.

Strīķe pati solīja to mums

Atbildēt

fdgv

20.12.2012. 10:55

Pēc PAIJAS teiktā sanāk , ka izmantot dienesta stāvokli ir labi, un papildināt savu kabatu ar pašvaldības iedzīvotāju naudu arī ir labi!

Atbildēt

Jānis

20.12.2012. 10:07

Interesanti, kā tiek atlasīti šitik akli un kurli taisnības sargātāji?

Atbildēt

paija

20.12.2012. 09:55

Nu un ko tad pietiek. iedomajas - kas tur varetu būt? Varetu beigt ar tadam muļķībam uzbāzties KNAB, ir jau arī nopietnakas lietas.Vispar šī ķekavas epopeja izskatas pēc opozīcijas apmaksātas vēlēsanu reklāmas,kad pat visas pagasta sporta sacensības tiek aprakstītas ar vareniem atmaskojošiem virsrakstiem ,bet faktiski nekā tur nav

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Akadēmiskās sabiedrības atbaidošās tirādes

Foto2019.gada 17.augustā medijos bija lasāma informācija par t.s. akadēmiskās sabiedrības atklāto vēstuli premjerministram (vēstules tekstu publicēja šajā portālā). To parakstījuši augstskolu vadītāji, un vēstule pamatā ir vēlēšanās dot savu artavu LU pseidorektora Muižnieka mahināciju aizstāvēšanā. Taču reizē vēstule raksturo akadēmiskās sabiedrības drausmīgo stāvokli.
Lasīt visu...

12

Nacionālās apvienības vēstule premjeram par Sabiedrības integrācijas fonda darbības turpināšanas lietderību

FotoNacionālās apvienības “Visu Latvijai!” – “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” (turpmāk – VL-TB/LNNK) frakcija jau vairākus gadus ar bažām vēro Sabiedrības integrācijas fonda (turpmāk – SIF) darbību. Neizpratni par SIF kritērijiem nevalstisko organizāciju pieteikto projektu izvērtējumam nereti pauž arī pašas NVO – piemēram, Gruzijas latviešu biedrība detalizēti pamatotā lūgumā izvērtēt SIF rīcību.
Lasīt visu...

21

Akadēmiskā sabiedrība premjeram: atbalstot tiesiskās reformas, aicinām neiejaukties Latvijas Universitātē

FotoLatvijas augstākās izglītības un zinātnes institūcijas, atbalstot Latvijas Valsts prezidenta Egila Levita izvirzīto stratēģisko mērķi – Latvijas augstskolu starptautiskās konkurētspējas stiprināšanu, nodrošinot Latvijas studentiem iespēju studēt augstākā līmenī pašu mājās, pievienojas viedoklim, ka ir nepieciešams izveidot jaunu sistēmu un likumu par augstskolu darbību. 
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 4. Atsacīšanās no cilvēka

FotoAtsacīšanās no cilvēka un postcilvēka rašanās nav vienas dienas projekts, kā parasti saucam jaunas parādības bez vēsturiskajām saknēm. Vienas dienas projekti rodas bez akumulācijas – attiecīgā jaunā fenomena elementu pakāpeniskas uzkrāšanās, savākšanās. 
Lasīt visu...

6

Vispirms kvēls komunists vai VDK aģents, pēc tam aktīvs tautfrontietis un Saeimas deputāts

FotoŠādu cilvēku Latvijā ir daudz, tikai par viņu okupācijas laika pagātni tiek klusēts. Aizliegts arī rakstīt par viņu okupācijas laika "varoņdarbiem". Ne internetā, ne masu medijos nav iespējams atrast neko par viņu līdzdalību cilvēku vajāšanās. Un ne jau tāpēc, ka viņi tajās nepiedalījās. Viņi piedalījās - tikai visu kategoriski noliedz, un masu mediji paklausīgi klusē.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ģimenes medicīna laukos – papildspēkus gaidot, izdegusi un vientuļa

Pēdējā gada laikā arvien biežāk publiskā telpā dzirdam runas par akūtu mediķu trūkumu - te Stradiņos nav...

Foto

"Saskaņas" Nils nervozi pīpē Briselē: vara Rīgas domē slīd ārā no rokām

Rīgas mēra vēlēšanas ir izziņotas 19.augustā, un ir zināms, ka uz mēra amatu kandidē...

Foto

Cik ilgi līdz valsts apvērsumam Krievijā?

Pēdējās nedēļās masu medijus un sociālos tīklus pārpludina sirdi plosoši kadri no Maskavas, kuros redzams, kā maskās tērpti, bruņoti vīri...

Foto

Apspriežamie jautājumi

Biju nedaudz pārsteigts, kad saņēmu Saeimas ielūgumu piedalīties Baltijas ceļa gadadienai veltītā sarīkojumā. Patlaban celtniecības sezona rit pilnā sparā. Jābūt nopietnam iemeslam, lai ceļotu...

Foto

Preventīvais uzbrukums

Pēc tam, kad tapa zināms par Sergeja Skripaļa un viņa meitas noindēšanas mēģinājumiem, Amerikas Savienotās Valstis aizliedza ASV uzņēmumiem pārdot Krievijai jebkuras tehnoloģijas, kuras...

Foto

Sociālā revolūcija, visatļautības eskalācija un tās rezonanse

Kriminālā kapitālisma noziegumu brīvībā sods nedraud ne par ekonomiskajiem noziegumiem, ne par humanitātes noziegumiem.* Nesodamība stimulē visatļautību. Tas ir...

Foto

Muļķība

Jānis Miezītis grāmatā «Būt latvietim» jautā, vai muļķis var būt labs cilvēks, un pats atbild – nē. Muļķis neatšķir labu no slikta, derīgu no kaitīga,...

Foto

Ja mediji ir ceturtā vara, vai tiem nebūtu jāuzņemas arī vismaz ceturtā daļa atbildības?

Visi mēs esam dzirdējuši, cik ārkārtīgi nozīmīgu lomu demokrātiskā sabiedrībā ieņem mediji....

Foto

Valdības vasaras darbi

Parasti vasara ir atvaļinājumu laiks, kad visi atpūšas un priecājas par dzīvi. Atšķirībā no citiem gadiem šovasar politiķiem nesanāk īsti izbaudīt atvaļinājumu. Papildus...

Foto

„Izcilais LTV vadītājs” Belte septiņus mēnešus pēc atlaišanas nav bijis vajadzīgs nevienam darba devējam

Kad pagājušā gada beigās no amata tikai atlaists Latvijas Televīzijas vadītājs Ivars...

Foto

Vai patiesības sargsuns Eglītis no TV3 ir melnā PR stipendiāts?

Var jau būt, ka mūsu dienās kāds ir vēl tik naivs, ka tiešām tic – atsevišķi...

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 3. Multikulturālisma un komunisma neiespējamība

Multikulturālismam un komunismam ir kopīgs liktenis – praktiskā neiespējamība. Ne multikulturālisms, ne komunisms nekad netiks praktiski realizēts. Abas koncepcijas...

Foto

Nākamgad aizliegs Zāļu tirgu?

Mīļie brāļi un māsas iekš Trimpus – šis mums var izrādīties nebūt ne tik retorisks jautājums. Paši zināt, kā tas ir: ēstgriba...

Foto

Manipulācijas

Emocijas ir loģikas ienaidnieks, emocijas liedz domāt loģiski un izdarīt saprātīgus secinājumus. Manipulācijas citam pret citu, vienai sabiedrības daļai ar citu sabiedrības daļu, viena uzņēmuma...

Foto

Pūļa gudrība, sabiedriskie mediji un valsts attīstība

2004. gada grāmatā “The Wisdom of Crowds” Džeimss Suroveckis (James Surowiecki) min virkni dažādu piemēru, kas rāda, ka sabiedrība kopumā...

Foto

Klusums Rīgas domē

Pēdējo nedēļu laikā maz dzirdams par iespējamām ārkārtas vēlēšanām Rīgas domē vai arī jauna mēra ievēlēšanu. Iespējams, Rīgas domē ievēlēto partiju deputāti ir devušies...

Foto

Vai Krišjānis Valdemārs un Krišjānis Barons latviešiem kā nācijai paredzēja 200 gadus?

To viņi rakstīja pirms 160 gadiem - 1859. gadā. Ņemot vērā šodienas valdības attieksmi...

Foto

Kas patiesībā notiek Latvijas Radio

Sabiedriskā medija žurnālistiem savā jomā jābūt vislabāk atalgotajiem valstī. Tas ir sapnis un mērķis, kuru jācenšas sasniegt un par kuru nekādu...