Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

KNAB cīņā pret nevalstiskajām organizācijām – totalitārisma jauncelsme

Pēteris Apinis, Latvijas Ārstu biedrības prezidents
02.05.2013.
Komentāri (25)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Solo

07.05.2013. 20:42

LAB grib māju Rīgas centrā, bet negrib atskaitīties. Dīvaini...

Atbildēt

Grāls

07.05.2013. 15:40

Labs raksts. Visam piekrītu, tikai neredzucētu to visu uz Streļčenoku - šo likumu bīda pavisam citas personas. Šo prasību vajadzētu vispirms attiecināt uz finansu afērista Sorosa finansētajām biedrībām - Delnu, Providus, Mozaiku un citām.

Atbildēt

monolīts

06.05.2013. 15:33

»

Līdzjūtīgais

Apiņa kungs gan piemirsa pateikt, cik miljonus saņem sporta funkcionāri no valsts budžeta un cik no tā atbirst nabaga sportistiem! Aizmirsa piebilst, ka ārstu un māsu sertifikācija ir valsts varas izpausme, par kuras veikšanu no valsts arī kāds labums atkrīt. Vēl aizmirsa pateikt , ka šie lēmumi pārsūdzāmi...


Pensionāri pensiju arī saņem no valsts budžeta.Tas pats sakāms par bezdarbnieku, bērnu, trūcīgo,invaliditātes,slimības u.c. pabalstu saņēmējiem.Viss no kaut kāda budžeta, citiem pat no vairākiem. Tad tikai liksim visus uzskaitē kā amatpersonas, liksim pildīt deklarācijas, pakļausim totālai kontrolei no KNAB puses.Un pēc tam paskatīsimies cik vēl no šīs valsts aizlaidīsies projām.

Atbildēt

kadam

06.05.2013. 10:36

Kādam izdevumi izrādīsies krietni lielāki kā oficiālie ieņēmumi..., ai, ai, ai, nesmukas lietas var atlāties par publisko amatu tīkotāju.

Atbildēt

No malas

05.05.2013. 22:37

Tad jau laikam sapinušies interešu konfliktos, ja tāds uzblīdis uztraukums :)

Atbildēt

mjaa

04.05.2013. 20:03

Laikam patiesi ir par ko satraukties LĀB prezidentam, interesanti, par ko gan?

Atbildēt

smaka

03.05.2013. 20:02

Kāpēc kaut kāda mauku māja sertificē ārstus un māsas?

Vispār vajag atņemt tādu funkciju.

Atbildēt

kādam

03.05.2013. 17:09

Ir ko slēpt, ja tā satraucas

Atbildēt

o.k.

03.05.2013. 14:45

Radījums Pēteris ar pagātni taisa nākotni. Tupēja Pēteris ar sūdu mutē un klusēja, pagāja laiks un Pēteris atkopās.

Atbildēt

Oma

03.05.2013. 14:40

AKKA/LAA, piemēram, man gan gribētos zināt, kā tie monopolisti dzīvo ~!

Atbildēt

Oma

03.05.2013. 14:37

Ja pilda valstiskas funkcijas, tad jādeklarējas, kā citādi?

Atbildēt

nu LOK

03.05.2013. 12:15

tas vispār ir murgs.pareizi, sportiStiem arī deklarēties, bet vēl labāk, visiem izdzīvotājiem.
Tad nebūs mistisku aizņēmumu no nekurienes.
NU CIK VAR ZAGT???????????!!!!!!!!!!!!!!!!UN VĒL GAUDOT.

Atbildēt

minna

03.05.2013. 12:14

Nu, nu!...vai nu viss ir tik nevainīgi?...un kā ar pie slimnīcām esošajiem fondiem- sabiedriskā labuma organizācijām? Ārzemēs citur- tas ir vienots fonds visām slimnīcām, visām ārstniecības iestādēm.Mērķis- ierobežot korupcijas riskus. Mums- katrai slimnīcai savs kantoris Vai viss tur ir tik caurspīdīgi? Ja ir- apsveicami! Bet, ja nav?...Leišiem Veselības ministrijā- atsevišķa pretkorupcijas nodaļa. Kāpēc? Un kāpēc mums nav? Vai Apinis var atbildēt uz šo jautājumu?

Atbildēt

no visiem ārstiem deklarācijas

03.05.2013. 12:13

un apinim būs dvēseles miers

Atbildēt

klau

03.05.2013. 11:44

Ikviena biedrība ir brīvprātīga ļaužu apvienība. Kā brīvprātīgai apvienībai vispār iespējams kaut ko uzdot "ar likumu"? Ko par to saka Satversme?

Atbildēt

krupjē

03.05.2013. 10:08

»

Vasals

Kaut kā tas atgādina Krievijas gājienu par ārvalstu aģentiem


Kaut kā visa Vienotības pornogrāfija aizdomīgi atgādina Putina režīmu. Pārāk uzkrītošas sakritības, kas ļauj apgalvot, ka patiesībā neesošo reformu un kājām mīdītā tiesiskuma koalīcija Dombrovska vadībā cieši seko Putina Krievijas pēdās, iznīcinot demokrātiju un ieviešot totalitārismu pēc Krievijas ģīmja un līdzības.

Atbildēt

uzraucies pats

03.05.2013. 08:34

Visvairāk jau jāuztraucas Pēterim Apinim pašam, jo viņam būs jāsāk cilvēkiem stāstīt, kā tad viņš to savu naudiņu nopelna Tas tiešām viņam ir briesmīga prespektīva.

Atbildēt

es

03.05.2013. 07:36

uz kurieni si valsts iet????????????????????? jo talak jo trakak un ka tik mazai valstij vispar var but tik daudz likumu.????

Atbildēt

Pietiek laist muļķi!

03.05.2013. 06:46

Labāk saki, kam apdraud amatu šis likumprojekts! Vai tas nav LOK ģenerālsekretārs?! Pietiek, laist muļķi Apiņa k-gs!

Atbildēt

NLO

03.05.2013. 04:36

Tā arī nesaprotu, kāpēc tāds satraukums par deklarāciju aizpildīšanu, kam normālā situācijā būtu jāaptver visi valsts iedzīvotāji. Šajā gadījumā valdes locekļu deklarēšanās varētu pat būt pašo NVO (varbūt ne funkcionāru) interesēs.

Atbildēt

Līdzjūtīgais

03.05.2013. 00:44

Apiņa kungs gan piemirsa pateikt, cik miljonus saņem sporta funkcionāri no valsts budžeta un cik no tā atbirst nabaga sportistiem! Aizmirsa piebilst, ka ārstu un māsu sertifikācija ir valsts varas izpausme, par kuras veikšanu no valsts arī kāds labums atkrīt. Vēl aizmirsa pateikt , ka šie lēmumi pārsūdzāmi administratīvajā tiesā kā publiskas personass pārvaldes lēmumi jeb administratīvie akti. Pirms kādu gānīt, vajadzētu tomēr mazliet pacelt savu zināšanu latiņu juridiskajos jautājumos!Vēl zināšanai - ārstus, kas niedz primārās veselības aprūpes pakalpojumus un no valsts par to saņem naudu jau šobrīd var saukt pie kriminālatbildības pēc valsts amatpersonu pantiem!

Atbildēt

Krievijas ēdināšana

02.05.2013. 23:17

»

Vasals

Kaut kā tas atgādina Krievijas gājienu par ārvalstu aģentiem


Nu ko jūs tik slikti par mums domājat, āŗvalstu aģentus un spiegus, piem. Ļitviņenko, sen esam pabarojām ar radioaktīvo poloniju, lai viņiem vieglas smiltis... Tie kas tur brēc ir mūsējie, pieradināti.

Atbildēt

Vasals

02.05.2013. 22:41

Kaut kā tas atgādina Krievijas gājienu par ārvalstu aģentiem

Atbildēt

izbadējies kāmis

02.05.2013. 21:11

Abet kā tad savādāk jūs iedeportēt eirolabumos? Bez šitā Briseles onkuļi neatļaus, paliksiet bešā un gauži bēdāsiet...:(

Atbildēt

rudais blēdis

02.05.2013. 19:33

"...kad biedrību, asociāciju, klubu, federāciju valdes locekļiem pateiks – tagad tev jāaizpilda deklarācija, tagad „LIELAIS BRĀLIS” tevi uzraudzīs, 80% federāciju valžu locekļi vienkārši aizies no šī sabiedriskā darba. Kāda velna pēc pūlēties, ja tevi par to vēl uzskata par noziedznieku?"
Nezināju, ka deklarācijas aizpildīšana padara par noziedznieku, tad jau laikam saprotams, kāpēc valstī krīze-visas valsts amatpersonas ir noziedznieki pēc definīcijas....

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

18

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...

21

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...