Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

smīns

24.10.2013. 21:23

gari, bet patiesi un izcili! murgs, kas darās šajā valstī!

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenite

24.12.2010. 17:39

**********************************
...interesanti, pēc kā "Bet" spriež, ka es būtu Ilze Komarovska ? ...

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenite

24.12.2010. 17:18

>> BET
**************************
...šādi retoriska stila jautājumi parādās ne vienu reizi vien ... raksturigi, ka NEKAD tie netiek uzdoti tieši man ... piem., tvnet tas tika formulēts, kā pabailīgas komentātora pārdomas - ir viena tāda Komarovskas tante, kas ... tālāk jau vairs nav svarīgi...tā teikt,visu nosaka stils ...vai ari (ari tvnet) kāds komentātors piebilda : "Ilzīt " ... bet būtiski ir tas, ka "Bet" uzpeldēja PĒC mana 18.decembra kometāra 18:07 ...

Atbildēt

Dzintars To Nja

23.12.2010. 16:10

Pirms Tu met akmeni kāda dārzā,apdomā!
1.Vai Tu būtu tas,kurš nekad, neko,nekur?
2.Vai Tu esi tas,kurš kaut ko ir mainījis par labu valstij?

Ja nē,tad varbūt paklusē,jo pat savu vārdu komentāram nav dūšas pielikt.Spēj vienīgi aiz trīs burtu kombinācijas "gudri" izteikties.

Atbildēt

Nja > Valdis

22.12.2010. 12:24

Ziniet, arī man ir tiesības uz viedokli, bet dot kādam "zobā" par viedokļa paušanu ir noziegums, par ko jāsauc pie kriminālatbildības un ja tas netiek veikts pietiekami efektīvi, tad ir jāķērc kā arildam par sapuvušās ierēdniecības mazspēju. Pateikt, ka stulbs ir stulbs mav nekāds grēks, bet es pat teiktu, pienākums.

Atbildēt

notikumu vērotājs

21.12.2010. 19:13

Man Arilda Bethera "Rīgas Balsī" un laikam ari citur publicētie raksti likās interesanti jau pirms gadiem 10-20. Diemžēl precīzus publikāciju datumus un tematus neatceros, bet rakstīja viņš ļoti garšīgi! Un pirms kādiem 7 gadiem (?) tajā pašā Rīgas Balsī tika iztirzāta līdzīga pamatīga problēma. Arī toreiz autoram pārmeta līšanu tur kur nevajag, valdes un padomes locekļu pienākumu jaukšana, un tamlīdzīgi. Neatceros, ar ko tas beidzās un vai vispār beidzās.

Atbildēt

DNS

21.12.2010. 18:22

Kopš 1995.gada iet tiesvedība par īpašuma tiesībām uz ēkām Matīsa 45, Rīgā. Cēlonis - tiesnešu Pances, Baltās, prokuroru Gahajevas un Tatjanas Valbakas korumpētība. Cik pretīgā valstī mēs dzīvojam !!

Atbildēt

valdis

21.12.2010. 17:11


izlasot šo šodienas realitāti atmaskojjošo rakstu, gribas sacīt- Arild, pareizi rūkts !...taču,vai no tā būs arī sausais atlikums- diez vai...korupcija, nekompetence, naturāls stulbums šodien dominē Valsts vadības struktūrās.
...bet NJA, ir jāiedod zobā,viņam viena rieva smadzenēs (no cepures)un viena taisnā zarna...ko labu no tāda var gribēt?????

Atbildēt

Nja > Dzintars

21.12.2010. 14:21

"Bethera k-gam.Noliecu galvu Jūsu priekšā par cīņu ar šīs valsts murgaino ,pašpietiekamo ierēdņu sistēmu", - kuras neatņema sastāvdaļa autors ilgstoši (visu mūžu??) ir bijis. Cīnās ar sevi? Jeb autors ir bijis retais izņēmums, bet visi pārējie ierēdņi veidoja murgaino un pašpietiekamo ierēdņu sistēmu. Vse ņevnogu, oģin ja v nogu??

Atbildēt

vivs

21.12.2010. 00:27

1. visu cieņu autoram!
2. bet .... diemžēl jāpievienojas Hutri
3. kas nemzina cieņu pret autoru
4. saprotu, ka autors ir īsinājis cik varējis, bet lasāmībai vienalga 5x par garu. Autor-padomā! Nobalansē publicitātes virzienā - izmet 50% faktu un atlikumu noīsini 3x - būs labāk!

Atbildēt

Dzintars

21.12.2010. 00:07

Bethera k-gam.Noliecu galvu Jūsu priekšā par cīņu ar šīs valsts murgaino ,pašpietiekamo ierēdņu sistēmu.Apbrīnoju par centību atbildēt uz dažu ,diezgan muļķīgu komentāru rakstītāju izteikumiem.Kā Jūs domājat,vai nebūtu pienācis laiks,vismaz šajā portālā,komentēšanu neslēpt aiz nikiem.Vismaz atkristu lasīt muļķības,meklējot kādu labu domu graudu.Var jau saprast,ka ir daudzi,kuriem gribas "nolaist tvaiku",taču rezultāts ir diezgan bēdīgs,kurš gan grib lai viņu noķengā?Patreizējā sistēma ir izdevīga "valdībai","tvaiks nolaists" un "miers virs zemes"!

Atbildēt

No reply > Bet

20.12.2010. 16:42

Nezinu, kāpēc jums tik ļoti patīk Ilze K., ka visus nopelnus piedēvējat viņai, bet vispār jau seksīgāk būtu, ja Sirdsdraudzenīte būtu vīrietis.:)
Pamācīt citus ir milzīgs netikums, bet es tomēr riskēšu. Ja esat tāds brašulis, ka uzdrīkstaties aizskart citu cilvēku tiesības interneta vidē būt anonīmiem, ja viņi paši to vēlas, vai kas vēl sliktāk – mēģināt piedēvēt citiem to, ko viņi, iespējams, nemaz nav darījuši, tad esiet konsekvents un uzrakstiet savu vārdu, uzvārdu un vēlams arī dzīvesvietas adresi, lai visas Ilzes K. zinātu, kurp viņām doties iekraut jums pa ausi.

Atbildēt

Bet

20.12.2010. 14:55

Vai RD un VD sirdsdraudzenīte nav īstā vārdā Ilze Komarovska?

Atbildēt

Nja > sirdsdraudzenei

20.12.2010. 14:23

Aristotelim tiešām labi sanāk, - uzdot jautājumus un sodīties par sistēmas ļaunumu. Par visu pārdzīvot, bet par neko neatbildēt:)

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

20.12.2010. 14:14

****************************
... vēlreiz MILZĪĪĪĪĪĪĪGS PALDIES Aristīdam par pūlēm!!!! ...noprotu, ka nemaz nebija viegli šito visu epopej savilkt kopā tādā saistošā sarkastiski dinamiskā pastāstā ...

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

20.12.2010. 14:10

>> RECENZENTS
***************************
Recenzents
19.12.2010. 16:03

...(..) es tikai gribēju pateikt, ka ir ļoti slikti, ka šī mājas lapa pārvēršas par "tautas tribīni", kurā tiek publicēti zema literāra un informatīva rakstura darbi. Cilvēkiem drīz var palikt neinteresanti šādā lapā ieskatīties,(..)
***************************
...ko nu koķetē,kā Smoļņija augstdzimušo jaunavu intitūta nevainību nezaudējusi jaunava ... TU TAK VISU LAIKU TE IESKATIES ! ...kāpec gan tu domā, ka tu būsi vienīgais, kas ir tāds, kā pats saki, zema literāra un informatīva rakstura darbu cienitājs ?...kā jau tev pareizi aizrādīja, komentāru skaits i ne tuvu neliecina par to, ka, kā tu saki, cilvēkiem paliktu neinteresanti...gluži otrādi komentāru skaits pie Aristidīņa ir pulka lielāks nekā citur ...tas vien liecina par TAVU SPĒJU IZDARĪT PAREIZOS SECINĀJUMUS - arī citās jomās ... ...un ĻOOOOOOTI labi, ka šinī mājas lapā ir ari, kā tu saki, "tatas tribīne" ...man, kā reizi, tas ļoti noder - neba ar Lembergu pie alus kausa sēdēšu ...bet informācija, kā pacīnīties ar visiem pieejamo Administrativo NEtiesu, man ļoti noderēs ...paldies, Arildam ...šitik smalku gabaliņu pat no Lapsas nevarēja sagaidīt ...tagad pamēģināšu, tā teikt, pārbūvēt savu mājiņu,ņemot vērā Arilda pieredzi ...tagad KATRU REIZI OBLIGĀTI uzdošu JATĀJUMU, lai ari cik nesakarīgi tas pašai neliktos ...katrā ziņā tad atņemšu atbildētājam lieku atbmbošanas argumentu, ka nav jautāts - tāpēc arī nav atbildejis ...

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenite

20.12.2010. 13:45

>> DIRSA'
****************************
... jēdz vai nejēdz, bet TRĀPĪJIS, acimredzot, ir pa riktigam ...vēl jo vairāk, ka Āboltiņas iedibinātās Administratīvās tiesas koncepcija ari bija tāda, lai būtu vieta, kur vērsties pilsonim ar vienkāršiem jautājumiem, nepretendējot uz soīdekļa statusu jurisprudencē ...un jo es vairak tur piestaigāšu, JO VAIRĀK ES, kā tu saki, SAJĒGŠU ...un tieši no tā tev un "Recenzentam" arī ir visvairāk bail ... ciniņam ar tādiem, kā jūs, kā saka "Recenzents", "tvaika ielas klubiņš" ir īsti reizē ... "Recenzents" pat nespēj izdomāt neko jaunu, ka vien atgremot to pašu manis jau pirms viņa iesūtīto par reakciju uz komentāriem ...

Atbildēt

dirsa'

20.12.2010. 12:10

Šā raksta autors, diemžēl, pats neapzinās, ka gandrīz neko nesaprot no administratīvajām tiesībām, toties bļaustīties viņam patīk. Tādu cilvēku ir ļoti daudz, bet ir sāpīgi, ka tādi nejēgas sēž valsts amatos. Bet, laikam, jau kādam tieši šādi stulbeņi ir vajadzīgi, lai varētu netraucēti kārtot lietas.
Šis nevis rīkojās valsts interesēs, bet zina tikai baurot, uzsākt tiesā bezjēdzīgu, tukšu un formālu lietu, un pēc tam rakstīt ķengas.
Kur ir Jūsu skaidrā morāle, Bether, ja, kā izrādās, nejēdzot neko par valsts pārvaldi un administratīvajām tiesībām, sēdējāt valsts aģentūirā "Privatizācijas aģentūra" un kāsāt naudu?

Atbildēt

Arilds

20.12.2010. 02:43

Tā kā daži komentētāji man uzdevuši virkni jautājumu un arī šādus tādus priekšlikumus, laikam nebūtu pieklājīgi uz to nereaģēt.
>aģentūra, Recenzents, bubuls
Es sapratu, ka šos (varbūt arī citus) rakstītājus ļoti interesē, kā es nonācu Privatizācijas aģentūrā (PA) pie siles (padomē) un kā mani no turienes izmeta. Uz PA padomi katra Saeimā ievēlētā partija (apvienība) deleģēja pa pārstāvim ar mērķi uzraudzīt privatizācijas gaitu un likumības ievērošanu. Mani deleģēja JL.
Bija locekļi, kuri uz padomes sēdēm atnāca reizi mēnesī papļāpāt, dažs nenāca gandrīz nemaz, citi pildīja tikai politiskus uzstādījumus, bet visi kategoriski atteicās par atkātajiem likuma pārkāpumiem ziņot KNAB un prokuratūrai. Es savus pienākumus pildīju pēc labākās sirdsapziņas, jo man par to maksāja algu – 250-450(treknajos gados) latus. Uz šo brīdi prokuratūra jau atzinusi, ka apstiprinājušās divas manis iesniegtās ziņas par nelikumībām 21 un 82 tūkstošu apmērā, KNAB arī divas – apm. 200 tūkstošu un 3,5 miljonu apmērā. Divas lietas (30 un apm.80 tūkstoši) ir tiesas procesā. Bubulam nav taisnība – sāku jau 2003. gadā un turpinu līdz šim brīdim, dabiski, nekādu atalgojumu nesaņemot, jo, kā tad tur nu bija – ā, “caurkritis jaunlaicēns, kuram nav ko darīt” un “pilns egoisma un personīgā svarīguma.”
Kā izmeta no PA? Tāpat kā visus citus – ar 2009. gada 1. jūliju padomes likvidēja kā šķiru. Par manis “atraušanu no siles” ( tā Recenzents) PA daudzi noteikti bija pat vēl priecīgāki par “aģentūru”, “Recenzentu” un “bubulu” kopā ņemot.
> Mežavecis
Es neko neesot sapratis no tiesas nolēmumiem, un tāpēc man vajadzētu pakonsultēties ar kādu juristu no malas, jo tiesas nedrīkstot nolēmumus pamatot ar emocijām. Vai Mežavecis ar to domā tos daudzos nolēmumus, kurus izdarīja abas zemākās tiesas, bet AT atcēla? Tie man bija jāsaprot? Jeb varbūt man jāsaprot AT nolēmums, ka es KNAB-ā esot vērsies nevis kā amatpersona, bet privātpersona, kaut arī parakstījos kā padomes loceklis? Labi vēl, ka nepateica – kā kamielis, ej pēc tam taisnojies, ka neesi kamielis.
Varbūt man bija jāsaprot, ka jebkura atbilde skaitās atbilde pēc būtības? Es jau to garo penteri tur rakstīju un visādus salīdzinājumus taisīju, lai lasītājiem uzskatāmāk būtu redzams notiekošā absurdums. Laikam jau slikti esmu salīdzinājis, taču mēģināšu vēlreiz – spešal for Mežavecim.
Ja jau vecis, tad droši vien drīz pensijā. Iedomāsimies, ka Jūs esat sasniedzis vajadzīgo vecumu un iesniedzat dokumentus. Jums atbild – divgadīgiem bērniem pensija nepienākas. Sūdzat tiesā. Tiesa nepieņem, jo Jūs taču iestādē vērsāties nevis kā pensionārs, bet kā kamielis un kamieļu iesniegumi izskatīti netiek. Bez tam – jums taču iestāde atbildējusi pēc būtības. Atbildi saņēmāt? Saņēmāt. Jums nav 2, bet gan 62 gadi? Bet , ziniet, atbildes saturs tiesu neinteresē, galvenais, ka vispār Jums kaut ko atbildēja. Tagad kaut ko no manis teiktā sapratāt? Ja nē, tad gan ir bezceris.
Taču atliek vien nobrīnīties par tiem cilvēkiem, kuri ar putām uz lūpām mēģina visādi pazemot, apspļaudīt, škietami atmaskot (?) kādu, kas būtībā diezgan bezcerīgi, taču cīnās par pašam “atmaskotājam” nolaupītā atgūšanu. Pats no tā ciešot tikai materiālus un emocionālus zaudējumus. Jums patīk, ka jūs aplaupa? Jūs slikti jutīsities, ja tā nauda tiks atgūta? Tad sarēķiniet savu 2,3 miljono daļu un pēc tam zagļiem atdodiet atpakaļ. Varbūt par tām lietām, kurās KNAB un prokuratūra atzina pārkāpumus, man arī nemaz nevajadzēja ziņot? Jūs to gribējāt? Nudien dīvaini…

Atbildēt

Recenzentam

19.12.2010. 23:54

Mūsu viedokļu sadaļā mēs publicējam arī iesūtītus viedokļrakstus neatkarīgi no tā, ko paši personiski domājam par iesūtītājiem. Un tā arī turpināsim rīkoties - galvenais, lai raksts būtu lasītājiem interesants. Spriežot pēc komentāru skaita pie šī konkrētā raksta un tā lasīšanas statistikas, tas tāds neapšaubāmi ir.
Ar cieņu,
PIETIEK

Atbildēt

hmm

19.12.2010. 21:36

bubuls
19.12.2010. 19:07
------------------------
Da labi, Latvijā vispār ir tikai 3 kategorijas - uz sili cierējošie, pie siles esošie un no siles atrautie! :D
Šajā gadījumā stāsts ir par LV cilvēku pazemošanas mašīnu, kas saucas - tiesu sistēma. Un tur nu pensim pilnīga taisnība, no pieredzes zinu!

Atbildēt

bubuls

19.12.2010. 21:07

Nenovērtētais taisnības cīnītājs pamodies. Varētu jau precizēt apstākļus, ka bethera cīņa par taisnību sākās no tā brīža, kad viņu izmeta no PA un LVM. šis cilvēks sēdēja Inčukalna virsmežniecībā un domāja ka viņš ir pats gudrākais uz pasaules, tad iestājās jaunlaicēnos un salīda siltās vietās.dabā šis cilvēks ir pilns egoisma un personīgā svarīguma un nevar samierināties ar to, ka tagad padzīts no siles, un viņa viedoklis nevienam nav vajadzīgs.

Atbildēt

Recenzents

19.12.2010. 18:03

To ka RD un VD sirdsdraudzenīte ir "pietiek.com" štata vai ārštata darbinieks, sapratu jau labu laiku atpakaļ, tādēļ šāda reakcija par maniem komentāriem ir saprotama, turklāt pirmais komentārs adresēts tieši "pietiek.com", ar kuru es tikai gribēju pateikt, ka ir ļoti slikti, ka šī mājas lapa pārvēršas par "tautas tribīni", kurā tiek publicēti zema literāra un informatīva rakstura darbi. Cilvēkiem drīz var palikt neinteresanti šādā lapā ieskatīties, jo tā tiešām var pārvērsties par, kā rakstīja RD un VD sirdsdraudzenīte, "Tvaika ielas" klubiņu. Pēc tam, kad izlasīju ieteikumu atvērt Google, lai iegūtu informāciju par autoru, mans viedoklis par "pietiek.com" ievērojami mainījās. Tātad, ja ir pasūtījums nomētāt ar mēsliem tiesas un KNAB, tad der jebkuri līdzekļi, tai skaitā arī politiķu emocionāli rakstiņi, par to, kā KNAB un tiesām nekādi negrib atzīt par prettiesisku politiķa izmešanu no politiskā amata - Privatizācijas aģentūras padomes loceklis. Tautā to sauc prasti - "atraušana no siles". Lai aina būtu pilnīga un atbilstoša "pietiek.com" stilam, būtu labi uzzināt, kādā veidā raksta autors šai amatā nokļuva, vai tur bija atklāts konkurss, kurā tiek vērtētas zināšanas, pieredze, vai tas cilvēks, ko autors, ieņemot amatu, aizstāja šai padomē, arī neraudāja (nesūdzējās) par prettiesisku atlaišanu. Likumus mums raksts politiķi, tādēļ man viņu zaudētie tiesas procesi ir vienaldzīgi, paši vien vainīgi par izveidoto sistēmu un nevajag identificēt Latvijas politiku ar tiesiskumu.
P.S. Šobrīd autora "Jaunais laiks" ir viens no varas turētājiem, nu tad lai viņi parāda, kā ar labiem likumiem novērst "prettiesiskumu" valstī. Baidos, ka viņiem tas nav vajadzīgs. Manuprāt pēdējos gados visvairāk šajā jomā ("siles" saīsināšanā) ir izdarījis Godmanis, jo viņam to piespieda darīt valsts bankrota draudi.

Atbildēt

Vesturisks fakts

19.12.2010. 17:42

Ja tiesa netaisniga un perkama,darbalaudis spiesti versties pec palidzibas pie Biedra Mauzera.

Atbildēt

Mieriigais

19.12.2010. 17:27

Izcili labs raksts!Kaa kulaks uz acs!Kaads vareetu siikaak aprakstiit Skolas ielas gadiijumu,kad Hujins ar Suudzemu un peerkamu tiesnesi izputinaaja 'Pilseetprojektu'un pievaaca eeku Skolas ielaa. P.S. Stokenberga kungam uzticos!

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

18.12.2010. 20:32

**************************
4. Jūs neesat ari sniedzis manis lūgto skaidrojumu par situāciju, kad RP SIA "Rīgas nami" administrācijas darbinieki ATTEICĀS izsniegt ligumu par Melngalvju nama telpu izmantošanu RD priekšsēdētāja ārštata padomnieka, nu jau bijušā, I,Mališkova biroja vajadzibām, vienlaicīgi uzsverot,ka vēlaties piebilst, ka saskaņā ar likumu deputātam savā vēlēšanu apgabalā ir tiesības iepazīties ar pasvaldibas uzņēmumu dokumentāciju, kas skar Rīgas pilsētas pašvaldības intereses, ja tas ar likumu nav aizliegts. Vai sapratu pareizi,ka deputāti O.Pulks un J.Viņķelis jautāja ko tādu, KAS LIKUMĀ BUJA AIZLIEGTS, un tāpēc "Rīgas nami" darbinieki atteicās izsniegt informāciju ?

5. Jusu atbildē norādīts, ka "ierašanās nav bijusi iepriekš saskaņota". Savukārt, pārlūkojot Jūsu paša atbildē norādīto "Republikas, pilsētas un novada domes deputāta statusa likums", secinu, ka tajā, manuprāt, nekas nav minēts par deputāta pienākumu, saskaņot savu ierašanos ar to pašvaldības iestādi, ar kuras dokumentāciju tas vēlas iepazīties. Ir pat piezīmēts, ka deputāts savas tiesības var realizēt bez īpaša pilnvarojuma, vēl jo vairāk, ka abu deputātu ierašanās notika iestādes darba laikā. Iestādes darbinieki taču, kā sapratu, atradās darba vietā.

Vēlētos atkārtoti pievērst Jūsu uzmanību manam lūgumam atbildēt pa punktiem.
************************************8
...atzīstu, ka 5.punktā nolažoju - zaudeju modrību un neuzdevu jautājumu: Vai sapratu pareizi, ka saskaņā ar likumu deputātam NAV PIENĀKUMS saskaņot savu ierašanos ?...protams, ka NEatbildē man neviens nepateica esmu vai neesmu pareizi sapratusi ...kā arī pa punktiem neatbildēja ...nu, nekas - izdomāsim kādu citu piegājienu ... MOSKVA ŅESRAZU STROILAS !!! ...

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

18.12.2010. 20:07

****************************
*Kur iesniegumā KNAB ir minēti jautājumi?
Vai tad man KNAB ir jāraksta jautājumi?
*Šobrīd tiek izskatīts jautājums, vai KNAB pēc būtības ir atbildējis uz Jūsu uzdotajiem jautājumiem.
Man ir tiesības saņemt atbildi pēc būtības.
*Kur KNAB ir noformēti četri jautājumi? Jūs minat tikai faktus.
Es daru zināmu par KNAB parpārkāpumiem. Man nav jāuzdod konkrēti jautājumi.
*Jā, jūs norādāt faktus, bet jūsu iesniegumā KNAB neparādās četri jautājumi.
Es to neuzstādu jautājumu formā. Viņi man nesniedz atbildi pēc būtības.
******************************
...varu nomierināt autoru ...ari jautājumu uzstādīšana nebūtu viņu paglābusi - augsti profesionalizētie un specializētie tiesas nama iemītnieki izdomātu ko citu ...es uzdevu jautājumus :
1. Jūs rakstījāt, ka "SIA "Rīgas nami NAV noslēgusi līgumu par telpu nomu I.Mališkova birojam, bet gan ir izīrējuši telpas Melngalvju namā SIA "Rīgas Forum",kuras valdes loceklis bija I.Mališkovs. Vai es sapratu pareizi, ka bija īres ligums ar SIA "Riga Forum" par attiecīgo telpu īri, bet ne par telpu iri, ne ari apakšīri I,Mališkova birojam ?

2. Bija vai nebija Rīgas domes priekšsēdētāja ārštata padomniekam, nu jau gan bijušajam, I.Mališkovam BIROJS, kas atradās tajās Melngalvju nama telpās, ko SIA "Rīgas nami" izīrēja SIA "Rīgas Forum" ?

3.uz mana iesnieguma otrajā rindkopā izteikto vaicājumu par "nesaskaņoto brivdienu" Jūs apgalvojat, ka tā ir deputātu ).Pulka un J.Viņķeļa "interpretācija". Vai dsapratu pareizi, ka A.Lācis atradās darba darišanās citā vietā ? Bet Jūs nekomentējāt to,ka, ja jau viņš skaitījās darbā, tad kāpēc sazvanits pa telefonu ATTEICĀS ar deputātiem runāt par ligumu. Vai man jāsaprot,ka ari tā ir jau jusu pieminētā "deputāta interpretācija"? Mani kā vēlētāju uztrauc prakse, kad vēlētājus pārstāvošiem deputātiemtiek atteikts saņemt skaidrojumu. Vēl jo vairāk, ka ari man ir pieredz (kas savulaik fiksēta iesniegumos domei) par domes amatpersonām, kas sniedz maldinošu informāciju. Vai man būtu jāsaprot, ka šinī sasaukumā nekas nav uzlabojies ?


Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

18.12.2010. 19:31

>> RECENZENTS
**************************
Recenzents

18.12.2010. 12:55

...(..) Nu viss ir skaidrs, caurkritis jaunlaicēnu pensionārs,
*************************
...nu viss ir skaidrs - tāda ir "Recenzenta" izpratne par, kā viņš pats saka, "izglītības un kultūras līmeni" ...un arī izpratne par tiesiskumu, jo var noprast, ka "Recenzents" tieši tāpēc ar savu kritiku apiet tiesu ...

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenite

18.12.2010. 19:19

>> AUTORAM
*******************
autors>nicky

(..) Vienīgais, ko varu izdomāt - nepārtraukti viņus visus urķēt, nedot mieru, nepārtraukti pieprasīt pildīt likumus. Jā, pat sākt krist uz nerviem. Ja likums slikts un nekam nederīgs - lūdzu mainiet, tie, kuru iespējas un pienākums ir to darīt. Un aicinu arī visiem citiem darīt tāpat, nekad nepadoties nejēgām, neprašām un neliešiem, cīnīties līdz galam.
Ja kādam ir labāka recepte, labprāt uzklausīšu, pievienošos, izmēģināšu.
********************
...nē, labākas receptes nav ...pec presonīgās pieredzes varu teikt, ka TIESI ŠĪ, ko esi izvēlējies ir visiedarbigākā ...to netieši apstiprina visādu "Nja" un "Recenzentu" niknie komentāri ...vēl tikai "Kristaps" iztrūkst...tāpat ari esmu atsaukusies tavam aicinājumam arī citiem darit tāpat ...

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

18.12.2010. 19:10

****************************
Recenzents
18.12.2010. 13:03

P.S. Gribēju tikai piebilst, ka recenzijā raksta novērtējums tiek izteikts atbilstoši autora izglītības un kultūras līmenim, tādēļ par "pupu mizām un pīļu mēsliem" nevajag apvainoties, jo, kā es saprotu, šāda valoda autoram ir vislabāk saprotama.
***********************
...gribēju tikai piebilst, ka nevajaga apvainoties uz "Recenzentu" ... jo viņam ļoti patīk manipulēt ar visiem funkcionāriem tipisko "kad nav ko teikt" aizstājēju - pretējās puses izglītības un kultūras līmeņa piesaukšanu ...jo vairāk, ka pašam "Recenzentam", kā saprotu, tieši šāda valoda ARĪ IR VISVAIRĀK SAPROTAMA - paliek bail, ka tādu autoru masa nesasniedz kritisko...jo vairāk, ka nepārprotami redzams, ka šādu cilvēku skaits pamazām, bet pārliecinoši sāk jūtami pieaugt...un viņus vairs nevar ietekmēt ar standartveidīgo Tvaika ielu, apsaukāšanu par kašķiem un, protams, ar iemīļoto intelektu un "būsim kulturāli"... ne jau par velti tāds vāji slēpti aizkaitināts, netiešs uzbrauciens autoram ...

Atbildēt

Mežavecis

18.12.2010. 17:19

Var saprast autora aizvainojumu, sašutumu etc. Taču tiesa, izskatot lietu, nevar un nedrīkst nolēmumu pamatot ar emocijām. Un ja Bethera kungs acīmredzot neko nav saperatis nedz no tiesas nolēmumiem, nedz palīga sniegtās informācijas - ko darīt? Varbūt pakonsultēties ar kādu juristu "no malas", lai nebūtu pa tukšo jācepas?

Atbildēt

Josifs

18.12.2010. 15:09

Ta tauta kura nezin savu vesturi,vai censhas to aizmirst-izmirst.Gribu atgadinat,ka demokratijai sakoties.Tiesibas sargajoshas iestades,tai skaita ari tiesas,un citas valsts iestades tika veidota uz bijuso padomju laika korumpeto noziedznieku ieteikumiem,jo vini zinaja ar kuriem vares sastradaties,vini sevi uzskatija par istiem biznesmeniem,piemeram Laventu,Luchanski,leskovu,Kuzminu un daudzi citi,un shi kategorija,zinaja ka vajag virzit par prokuroru J.Skrastinu,par iekshlietu ministru Ceveru,ka ari visu demokratisko valdibu un prezidentu G. Ulmani priekshgala,izzagshana korupcija zelh,un zied.Bija patiesham patikami izzlasit sho rakstu,un vinam un vina domu biedriem,aktivak iesaistities cinha ar veja dzirnavam-novelu veiksmi!

Atbildēt

Recenzents

18.12.2010. 15:03

P.S. Gribēju tikai piebilst, ka recenzijā raksta novērtējums tiek izteikts atbilstoši autora izglītības un kultūras līmenim, tādēļ par "pupu mizām un pīļu mēsliem" nevajag apvainoties, jo, kā es saprotu, šāda valoda autoram ir vislabāk saprotama.

Atbildēt

autors>nicky

18.12.2010. 15:00

Par tiem situācijas baļķiem. Man jau daudzi pārmetuši, ka to baļķu par daudz un par gariem. Mans mēŗķis jau bija tos sakrāmēt tik daudz, lai pēc iespējas katram būtu pilnīgi skaidrs situācijas absurdums visās vietās un līmeņos. Par mežu. Ja jau es zinātu, kā šo mašīnu sagraut, tad jau es to recepti iedotu un pats sāktu graut. Nav man tās receptes, nezinu. Vienīgais, ko varu izdomāt - nepārtraukti viņus visus urķēt, nedot mieru, nepārtraukti pieprasīt pildīt likumus. Jā, pat sākt krist uz nerviem. Ja likums slikts un nekam nederīgs - lūdzu mainiet, tie, kuru iespējas un pienākums ir to darīt. Un aicinu arī visiem citiem darīt tāpat, nekad nepadoties nejēgām, neprašām un neliešiem, cīnīties līdz galam.
Ja kādam ir labāka recepte, labprāt uzklausīšu, pievienošos, izmēģināšu.
Pie viena atvainojos visiem, kam tas bija par garu, murgainu u.t.t. Laikam jau sākt vajadzēja ar pēdējām divām rindkopām un pabrīdināt, ka visiem tiem, kam tas neliekas aktuāli, nemaz netērēt laiku un velti nepulēties.

Atbildēt

Recenzents

18.12.2010. 14:55

Paskaidroju - recenzijas par rakstiem ir emociju izpausme par literāro darbu, necenšoties noskaidrot autoru un viņa subjektīvo viedokli. Paldies par priekšlikumu ieskatīties Google. Nu viss ir skaidrs, caurkritis jaunlaicēnu pensionārs, kuram nav ko darīt un raksta visiem kam nav slinkums. Interesanti būtu paklausīties stāstu, kā viņš tika savos amatos, un tad salīdzināt to ar atbrīvošanas kārtību.
Es saprastu, ka "pietiek.com" štata darbinieki intervē politiskos ielikteņus, bet kad politiskie ielikteņi jau rakstus raksta, tas gan grauj šīs lapas autoritāti.

Google uzrāda šādu informāciju:
Jaunais laiks
Piezīme: Ziņas publicētas deputātu kandidāta sniegtajā redakcijā. Par ziņu patiesumu atbild deputātu kandidāts.
--------------------------------------------------
Arilds Bethers
Dzimšanas gads : 1940
Ārvalstu pilsonība : Nav
Dzīves vieta : Rīgas rajons Sējas pagasts
Izglītība : augstākā Pabeigtas šādas mācību iestādes : Rīgas Politehniskais institūts, 1963, rūpniecības un civilās celtniecības specialitāte
Darba vietas un amati : BO VAS "Privatizācijas aģentūra", padomes loceklis
VAS "Latvijas valsts meži", padomes loceklis
Valsts valodas prasmes pašnovērtējums : Dzimtā
Tautība : latvietis
Ģimenes stāvoklis : precējies
Īpašumi :
1. Kandidāta īpašumā vai valdījumā (arī sakarā ar nodibināto aizbildnību vai aizgādnību) esošie nekustamie īpašumi
Zeme, dzīvojamā ēka, palīgceltnes Rīgas rajons, Sējas pagasts, "Zaķi" (īpašumā)
2. Kandidātam piederošie valsts institūcijās reģistrējamie transportlīdzekļi (sauszemes, gaisa un ūdens transporta līdzekļi)
Mikroautobuss , izl.gads:1982, reģ.gads:1997
Vieglā automašīna , izl.gads:1985, reģ.gads:1985
Vieglā automašīna , izl.gads:1985, reģ.gads:2003
Vieglā automašīna , izl.gads:1986, reģ.gads:1999
Vieglā automašīna , izl.gads:1987, reģ.gads:1987
Piekabe , izl.gads:1986, reģ.gads:2005
3. Nekustamie īpašumi, kurus kandidāts iznomā citām personām vai nomā no citām personām - nav
4. Kandidāta parādsaistību kopējā summa, ja parādsaistību vērtība katrā gadījumā atsevišķi vai kopā pārsniedz 20 valdības noteiktās minimālās mēnešalgas - nav
5. Kandidāta izsniegto aizdevumu kopējā summa, ja aizdevumu vērtība katrā gadījumā atsevišķi vai kopā pārsniedz 20 valdības noteiktās minimālās mēnešalgas - nav
6. Kandidātam piederošas kapitāla daļas (akcijas, pajas) - nav
7. Kandidāta skaidrās naudas uzkrājumi, ja to summa pārsniedz 500 latus - nav
8. Kandidāta bezskaidrās naudas uzkrājumi un bezskaidrās naudas norēķinu karšu kontu atlikumi, ja to summa pārsniedz 500 latus - nav
9. Kandidātam piederošie vērtspapīri sadalījumā pa to veidiem (privatizācijas un kompensācijas sertifikātiem norādīt tikai to skaitu)
Privatizācijas sertifikāti (1,25 gab.)

Deputātu kandidāts(-e) ir norādījis(-usi), ka nav sadarbojies(-usies) ar PSRS, Latvijas PSR vai ārvalstu valsts drošības dienestiem, izlūkdienestiem vai pretizlūkošanas dienestiem kā šo dienestu ārštata darbinieks, aģents, rezidents vai konspiratīvā dzīvokļa turētājs

Atbildēt

> Nja

18.12.2010. 13:52

nepareizi!
ja visi 70-gadnieki rīkotos kā autors, mēs, atvainojiet, piedodiet, "melnajā caurumā pie sasistas siles" nesēdētu!

bet personiski apvainojumi autoram un viņa "gara spēju" apšaubīšana, liecina tikai par paša "Nja" visai vājām gara spējām, loģiskās domāšanas trūkumu un spēcīgu mazvērtības kompleksu

Atbildēt

nicky > autoram

18.12.2010. 04:31

Pilnībā piekrītot visam Jūsu teiktajam, tomēr nevaru nepiebilst, ka aiz Jūsu konkrētās situācijas baļķiem, - mežs pazuda.
Sistēma - lūk īstais visu mūsu problēmu vaininieks. Ja mēs nespēsim sagraut šo valsts mašīnu, tad ierēdnieciņi turpinās mūs likt un izmantot.
Viņi ir visur un viņi vairojas!

Atbildēt

Nja > Hutri

18.12.2010. 00:30

Vai cilvēkiem pēc 70 tomēr nevajadzētu doties pensijā un nenoslogot tiesas ar saviem "gara darbiem"?

Atbildēt

Lādētājs

17.12.2010. 22:17

Dzirdēju autobusā, kā viens pasažieris otram klāstīja, kā izlabot šo un ne tikai šo situāciju:
a) pēc iespējas mazāk maksāt nodokļus, lai sistēmai regulāri trūktu spēka un resursu rīcībai,
b) ignorēt jebkādas pavēstes un cita veida "pienākumus" pret tiesām, policiju, KNAB un citiem liekēžiem un komediantiem,
c) visur, cik vien tas ir iespējams, publiskā un privātā saskarsmē ar jebkuriem ārzemniekiem deklarēt, ka Latvijas Republikas parādus atmaksā tā persona, kura ir parakstījusi konkrēto aizdevuma līgumu visas valsts vārdā.

Atbildēt

dv

17.12.2010. 22:15

Tiesneši mācās, tiesneši stažējas, tiesneši stingri uzstāj uz labu atalgojumu, tiesneši atpū
šas siltās zemēs, tiesneši ņem kredītus, lai pirktu sev vairākus mitekļus, tiesnešiem ir parādsaistības, labas pazīšanās ar advokātiem (savējos nesit)... kāds gan brīnums, ka ECT visvairāk lietu iesniedz no Latvijas

Atbildēt

Medenis

17.12.2010. 21:29

Pievienojos atbalstītājiem. Tiešām stilīgs gabals. Dabas dota valodas un sarkasma izjūta.
Tas par formu. Par saturu turēšu muti.Tāpat visiem viss skaidrs.

Atbildēt

aģentūra

17.12.2010. 20:09

raksts sauktos vēl precīzāk: bethera izmešana no siltās vietas, viņa stulbums un neizmērojamā atriebības kāre.

Atbildēt

J > Nja

17.12.2010. 18:49

Nja > Raitis 17.12.2010. 15:47
Bet ja izmaiņas sāks realizēt pastulbi cilvēki, tad kāds būs rezultāts?
--------------------------
Pastulbi cilvēki reformas realizēt nemaz nav spējīgi. Nja, piemēram, nav nekādu cerību kaut ko grozīt.

Atbildēt

Hutri

[R] 17.12.2010. 18:42

Palasot komentārus, var redzēt Latvijā valdošo principu. Kad kāds, ne visai izglītots cilvēkveidigs būtne, kurš ļoti vēlas lai tiktu sadzirdēts, kuram ir bezkaunība apvienota ar muļķību, apšauba pat lietas, kas ir balstītas uz dokumentiem. Par piemēru ņemam te aktīvo komentētāju ar niku "Nja".

Tiešajā šeit uzrunāt, vai pat ielaisties jelkādās diskusijās ar šāda tipa cilvekiem? nedrīkst. Aiz tā iemesla ka šiem, atvainojiet par tiešumu, komediantiem, pazūd tad vēl vairāk realitātes sajūta, un sāk šķist ka viņu demagoģija un tukšvārdība ir norma ari domājošiem cilvēkiem.
Redziet, degradācijas pazīmes ir loti labi saskatāmas. Vērtību skala ir nobīdīta. Un tādiem kā šis komentētājs tā ir pēc citiem principiem. Respektīvi, nav svarīgs absurdums situācijas, nav svarīgas sabiedrības intreses, priekšplānā tiek izvirzītas (tiek mēģināts to darīt) sarunas par pašu publikācijas autoru. Netiek vispār runāts par lietas būtību. Un visam cauri vijas aprobežotība, iedomība un demagoģija. Un tādu kā "Nja" ir pilnas iestādes Latvijā. Jo vairojas kā žurkas. Un tādi nekad ari nevar mainīties. Jo jūtas komforti un ir pārliecināti par savu "patiesību". Bet tomēr ir jāsecina ka prāta spējas ir šādām būtnēm stipri ierobežotas. Jo viņi nav spējīgi aizdomāties ka kādreiz būs taču jāatbild par katru pieņemto lēmumu......

Atbildēt

Nja > Raitis

17.12.2010. 17:47

Bet ja izmaiņas sāks realizēt pastulbi cilvēki, tad kāds būs rezultāts?

Atbildēt

Raitis

17.12.2010. 17:31

Vienaldzība un rutīna ir ļoti slikta lieta, kas nerada stimulu kaut ko mainīt. Ja notiek šādas nejēdzības mūsu pašu zemē, kur demokrātija un cilvēktiesības vēl nav stabilas vērtības, bet gribētos to iegūt. Tad atliek tikai rīkoties. Protams demokrātiski un izlēmīgi.
Piemēri jau skanēja ļoti labi: juristam/iem iztirzāt šādu tiesnešu un lietu gaitu publiski, tiesiski un galvenais ilgstoši.
Ar šo materiālu publiski vērsties tiesnešu kolēģijā, prasot vērtējumu vai pat atbilstību. Ticu, ka process un iespējams rezultāts neļaus šādām muļķībām turpināties.
Tikai rīcība var mainīt kaut ko.
Sākam ar mazumiņu, bet ceru, ka šādas medības tiktu novērtētas un ieviestos tradīcija arī citur aktīvi vērsties pret prettiesisku darbību vai bezdarbību.

Atbildēt

:D

17.12.2010. 17:04

Korupcijas Novērošanas un Atbalstīšanas Birojs

Atbildēt

Nja > priecīgajiem komentētājiem

17.12.2010. 16:23

Jums tiešām šis savārstījums liekas nopietni ņemams? Man personīgi rodas iespaids, ka to ir sarakstījis drusku tērēts cilvēks.

Atbildēt

besis

17.12.2010. 16:17

Es domāju - Latvijā tiesāti. Jāpagaidz, kad šie zēni pieķersies ārzemnieku naudai. Tad gan cerības parādās.

Atbildēt

besis

17.12.2010. 16:16

Ar šo rakstu var droši saprast, ka Lembergs, Šķēle un Šlesers nekad netiks tiesāti...

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

18

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...

21

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...