Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Klusē, nejēga...

Viesturs Ķerus
18.01.2020.
Komentāri (37)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ha

20.01.2020. 19:04

»

Zemkopības ministrijas Ozola, Lucauas un LVM afēra ar kūdru!

Valsts kontroles revīzijas ziņojumus vienmēr izvērtē Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisija...


Kāda sagadīšanās, Arvīdu Ozolu pie galda Saeimas komisjā stutē glupais zābaklaiža no kura grupējuma? Janka Vitenbergs no JKP!!!, kurš šajā salikumā iebāzts par korķi tautsaimniecības komisjā. Vēl tur pie galda kūdras briketi cilā Dūklava un Puzes hūtes ķipars, histēriskais reģionālās reformas kontra Viķka Valainis.

Atbildēt

antons mikoss

20.01.2020. 18:49

»

antons mikoss

Pašam nav kauns par nezināšanu. Vilki un lūši Latvijā ir ar vislielāko blīvumu Eirāzijā. Ar viņu medīšanu man veicies. Bet vajadzētu


Iepriekš rakstītajā ir kļūda. Tas steigas dēļ. Jābūt.....

Ar viņu medīšanu man nav veicies. Bet vajadzētu.

Atbildēt

diezagn nopietni, brīnumainais Latvijas valsts mežiņ

20.01.2020. 13:27

»

Zemkopības ministrijas Ozola, Lucauas un LVM afēra ar kūdru!

Valsts kontroles revīzijas ziņojumus vienmēr izvērtē Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisija...


Nepilnu miljonu no LVM nopludina medijiem. Vai varbūt mediji izrauj LVM to naudu no rīkles?
Kopš 2015.gada nomas līgumos indeksācija netika uzsākta. Atbildīgā ir Zemkopības ministrija. Ierēdņi gadiem ilgi nav neko darījuši.
No 2007.gada Zemkopības ministrijas valsts sekretāre ir Dace Lucaua. Kaut kādā mērā tā ir mana atbildība, atzīstas Dace Lucaua. Jautājums nodots prokuratūrai..
Ko par to saka mafijas klana obščags LVM?
Kā tad, Latvijas valsts mežu Zakovics mauc ēterā kārtējos melus, 3 gadu kavēšanās esot attaisnojama, vērtētāji neesot pieaicināti noteikumu rakstīšanā. LVM caur roku raudzījies kā atstumts bārenis, un procesā esot bijis tikai un vienīgi, vienīgi un tikai dalībnieks. Nav sapratis, ka atbild par valsts mantu. Un vispār Valsts kontrole neko nejēdz.

Atbildēt

Kika

20.01.2020. 12:30

Kokrūpnieku, lielo meżu ïpaşnieku, meżu uzpirceju vidū satraukums, ka varbut MK nepieņems şos noteikumus, kas ļauj cirst daudz jaunakus kokus. Tăpĕc tădi uzbrukumi un demagoğija. Tădi meźa vērtē tikai no kokmaterialu viedokla. Viņiem putni, dzīvnieki bioloğiskā daudzveidiba - pofig

Atbildēt

oi,

20.01.2020. 12:19

»

antons mikoss

Pašam nav kauns par nezināšanu. Vilki un lūši Latvijā ir ar vislielāko blīvumu Eirāzijā. Ar viņu medīšanu man veicies. Bet vajadzētu


savu 39° C temperatūru izgulēji, jeb jau 42° C un atkal jau murgo? Nav kauns līst ārā, senilais analfabēt?

Atbildēt

iznīcinātājs

20.01.2020. 12:07

»

koļa

Jau 20 gadus visiem iespējamiem saviem spēkiem posta un kā nav nopostījuši, tā nav


Jā nelaime tā, ka koki ataug :(

Atbildēt

proletariāts

20.01.2020. 11:52

»

Asiirietis

Tie kuri iedvesmu (jaunām afērām) rod pie saviem virtuālajiem banku kontu cipariem, mežs vai citas dabas bagātības ir tikai savu nedabīgo tieksmju apmierināšanas objekti...


Nu ir jau tāda pieredze 1940 un 1949 gads..., kur tos kam bija slimīga tieksme uz naudas pelnīšanu...+ Starp palikušajiem gana daudz ar nedabīgām un dabīgām tieksmēm, bet bez vēlmes pelnīt naudu.

Atbildēt

koļa

20.01.2020. 11:46

»

Mežinženieris

Gribēju ielikt plusiņu - nesanāca, neņem pretī. Bet nu nekas - mežs jau ir burkānu lauks, tur jau nav ne putnu, ne sēņu, ne svaiga gaisa, jo miglots, nu nekā vērtīga, kā liecina pirmie agresīvie komenti...


Jau 20 gadus visiem iespējamiem saviem spēkiem posta un kā nav nopostījuši, tā nav.
Kā pie mums Imantā saka, par bazaru jāatbild

Atbildēt

antons mikoss

20.01.2020. 11:45

»

Meža īpašnieks

Lielie plēsēji ir izšauti mūsu mežos ar tavu gādību, bišu īpašniek! Palikuši tikai šakāļi! Kurā ministrijā, kurā dienestā ir viņu midzeņi, tu labi zini


Pašam nav kauns par nezināšanu. Vilki un lūši Latvijā ir ar vislielāko blīvumu Eirāzijā. Ar viņu medīšanu man veicies. Bet vajadzētu.

Atbildēt

antons mikoss

20.01.2020. 01:29

»

beidzot

pienācis laiks vākt paralstus, lai no Zemkopības ministrijas atlaiž Arvīdu Ozolu. Viņš ir vainīgs pie tā, kas noticis ar valsts mežiem. Mūsu mežiem. Ārstam, dzejniekam, rakstnieksm, juristam, skolotājam, pensionāram, skolniekam piederošajiem valsts mežiem


Tev nekas nepieder! Tev ir tikai 1. balss vēlēšanās. Nākamajās tu balso par citu, jo iepriekšējie tevi neklausīja. Bet balso kā gribi, politbrigādes savstarpēji sarunās un tavs viedoklis atkal miskastē. Vienojas pat ar okupantu pārstāvjiem Saeimā. Pat ievēl Saskaņas krustēvu kremļa kurmi kremļa kurmja dēlu E.Levitu par prezidentu.
Mežu īpašnieks ierunājās. Abreni ar visu mežu atdeva okupantiem . Tak tavu mežu. Pretēji Satversmei.
Latvieši izmirst tā kā nekad visā vēsturē. tauta izmirst, ak meža īpašniek! Par to tu nesatraucies.
Vienīgi lielie plēsēji vairojas! Tas taču labi, meža īpašniek!

Atbildēt

Zemkopības ministrijas Ozola, Lucauas un LVM afēra ar kūdru!

19.01.2020. 23:58

Valsts kontroles revīzijas ziņojumus vienmēr izvērtē Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisija.
Pirms nedēļas deputāti uzklausīja revidentu ATSKAITI PAR ATKLĀTO ZEMKOPĪBAS MINISTRIJĀ UN “LATVIJAS VALSTS MEŽOS”.

KOMISJĀ LIELĀ SKAITĀ IERADĀS LOBIJU ORGANIZĀCIJU PĀRSTĀVJI!!!!!!!!!!!! DARBA DEVĒJU KONFEDERĀCIJA, ĀRODBIEDRĪBU SAVIENĪBA, TIRDZNIECĪBAS UN RŪPNIECĪBAS UN RŪPNIECĪBAS KAMERA, MEŽA !!! UN KOKSNES APSTRĀDĀTĀJU!!!! ORGANIZĀCIJU VADĪTĀJI!!!!! !!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

Zemkopības ministrijas Ozola, Lucauas un LVM afēra ar kūdru!

19.01.2020. 23:51

»

...

Ozols ir tikai nelietīgs izpildītājs,rokvadošie norādījumi nāk no kriminālnoziedznieku shodkas,sauktu par koalīciju


Nekā personīga, 19.01.2020
Kūdras ieguves vietas iznomātas uz desmitiem gadu par neatbilstošu cenu.
Zemkopības ministrija un “Latvijas valsts meži” nomas maksu nav paaugstinājuši. Līdz ar to Valsts kasei iet garām teju 5 000 000 eiro.
Latvijas valsts meži ir bagātākais no VALSTS UZŅĒMUMIEM. Tas apsainieko ¼ daļu Latvijas teritorijas. ZĀĢĒ un STĀDA VALSTS MEŽUS, IZNOMĀ TOS MEDĪBĀM, kā arī PĀRDOD SMILTI un GRANTI no saviem karjeriem. Uzņēmuma ienākumi pēdējos gados ir ap 200-300 miljoniem eiro gadā. Uzņēmums ļoti rūpējas par savu tēlu. Tajā strādā vismaz 7 sabiedrisko attiecību cilvēki, tiek algoti arī speciālisti no malas. Valdība tam ik gadus ļauj ap 4 000 000 eiro ik gadus sadalīt ziedojumos sportam, kultūrai, sportam un sociālajiem projektiem. Nepilns 1 MILJONS ZIEDOJUMA tiek arī MEŽA NOZARES ATBALSTAM!!!!!!!!!!! Latvijā grūti atrast meža nozares ekspertus, kas nebūtu saņēmuši finansējumu no uzņēmuma.

Latvijas valsts mežu akciju turētājs ir Zemkopības ministrija. Tās vadībā no 2002.gada pārsvarā bijuši ZZS ministri. Tagad vadību pārņēmis Kaspars Gerhards no Nacionālās apvienības.
“Latvijas valsts meži” no 2000.gada apsaimnieko arī visus valsts īpašumā esošos purvus. Tajos PRIVĀTAS KOMOĀNIJAS IEGŪST AP 60% NO VISAS LATVIJĀ IEGŪTĀS KŪDRAS, PAR TO LĪDZ ŠIM MAKSĀJOT SMIEKLĪGI MAZAS SUMMAS. .. Liela daļa purvu ar ilgtemiņa līgumiem iznomāti 90-tajos gados. Firmām par kūdras ieguvi jāmaksā tikai zemes noma – 1,5% no zemes kadastrālās vērtības, kurā nav iekļauta kūdras vērtība. Par nepieciešamību mainīt VALSTIJ NEIZDEVĪGOS NOSACĪJUMUS spriests jau no 2000.gadu sākuma.
2014.gada pavasarī Laimdotas Straujumas valdība nolēma, ka nomas maksa jāpaaugstina līdz 6% no kadastrālās vērtības, bet no 2015.gada 1.janvāra VISOS VECAJOS LĪGUMOS PURVU NOMAS MAKSA JĀNOSAKA ATBILSTOŠI TIRGUS CENAI. Lai pasātgātu uzņēmējus no nesamērīga izmaksu pieauguma, likumā paredzēta indeksācija. Nomas maksu drīkst paaugstināt tikai par 20% gadā līdz tā sasniedz tirgus cenu.

Valsts kontrole- Kopš 2015.gada normatīvais akts paredzējis uzsākt indeksāciju, tā netika uzsākta savlaicīgi un attiecīgi šī NOMAS MAKSA, KAS TIEK IEKASĒTA, IR ZEMĀKA NEKĀ TO PAREDZĒJA NORMATĪVAIS AKTS. Ja mēs skatamies ar mūsu aplēsēm, tad līdz 2019.gad beigām NAV GŪTI 1,6 MILJONI EIRO. VĒL NETIKS GŪTI 3,1 MILJONS EIRO!!!!!!!!!

CELT CENAS LĪGUMOS BIJA “LATVIJAS VALSTS MEŽU” UZDEVUMS, TAČU NOMAS MAKSAS PAAUGSTINĀŠANA JEB INDEKSĀCIJA UZSĀKTA AR 3 GADU NOVĒLOŠANOS!!!!! Tikai 2018.gadā. REVĪZIJĀ ZEMKOPĪBAS MINISTRIJĀ un “LATVIJAS VALSTS MEŽOS” VALSTS KONTROLE KONSTATĒJA, KA VALSTS MANTAS APSAIMNIEKOTĀJI NEMAZ NEZINA, CIK DAUDZ ATRADNĒS IEGŪSTAMĀS KŪDRAS VALSTIJ PIEDER, KĀ ARĪ IERĒDŅI GADIEM ILGI NAV SEKOJUŠI LĪDZI, CIK DAUDZ NO TĀS IR PĀRDOTS, KĀ ARĪ NAV STRATĒĢIJAS, KĀ AR DERĪGIEM IZRAKTEŅIEM RĪKOTIES.
-Par purviem šoreiz..
Dūklavs – Par ko?????
-Par purviem
Dūklavs- Par kādiem purviem?????

Laikā, kad valdība nomas maksas paaugstināšanas noteikumus pieņēma, ZEMKOPĪBAS MINISTRS BIJA ZAĻZEMNIEKS JĀNIS DŪKLAVS. Nu jau gadu viņš vairs nav ministrs un detaļas par notikumiempar purvu nomu ir piemirsis!!!
Dūklavs- Mums dažādas diskusijas AR MEŽINIEKIEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!! ir bijušas. Un tas, ka ir jāmaksā nomas maksa par šī purva izmantošanu, tas noteikti bija. Zinu arī, ka par šo samaksu lielumu ir bijusi runa savā laikā.. Noteikti, ka NEBIJA pats aktuālākais jautājums, teiksim, PAR METODIKU, par visu to, kā jūs ziniet, mums ļoti lielas runas visu laiku gāja par BIOTOPIEM.

Pirms valdība lemj par noteikumu pieņemšanu, tos apspriež un saskaņo MINISTRIJU VALSTS SEKRETĀRI. VIŅI ARĪ IR ATBILDĪGI PAR TO IZPILDI. No 2007.gada šo amatu Zemkopības ministrijā ieņem DACE LUCAUA.
Lucaua- Šobrīd Valsts kontroles viedoklis ir 1,6 MILJONI!!!!!!! MĒS NEVARAM PARAKSTĪTIES ZEM TĀDA SKAITĻA!!
-Kāds ir tas jūsu skaitlis?
Lucaua - IZSTRĀDĀSIM METODIKU UN SARĒĶINĀSIM!!!!!!!!! jums vēlreiz saku, TAS NAV IESPĒJAMS TĀ PATEIKT, KAS TUR ĪSTI IR APAKŠĀ!!!! IR KAUT KĀDAI SISTĒMAI JĀBŪT, KĀ TO UZSKAITĪT.
-Varbūt tā ir jūsu atbildība. Jūs esat Valsts sekretāre jau cik gadus, un visa šī perioda laikā jūs droši vien nācāt šeit tāpat kā šodien apspriest tos Ministru kabineta noteikumus, un tas rezultāts – 5 gadi pagājuši, un nekas nav..
Lucaua- Nu, kaut kādā mērā, protams, ka TĀ IR MANA, UN VALSTS, UN KOPUMĀ ATBILDĪBA, JO TIE IR VALSTS RESURSI.
-“LATVIJAS VALSTS MEŽU ATBILDĪBA”???
Lucaua – Nu, jautājums, droši vien, ir NODOTS PROKURATŪRAI, LĪDZ AR TO TĀS ATBILDĪBAS VARĒS VĒRTĒT.

“Latvijas valsts mežos”UZSKATA, KA NOMAS MAKSAS PAAUGSTINĀŠANA VECAJIEM LĪGUMIEM IR GANDRĪZ VAI VEIKSMES STĀSTS!!!!!!!!!!! ¾ NOMNIEKU IR ĀRVALSTU INVESTORI!!!!!!!!!!! Procesu ir IZDEVIES NOVADĪT tā, ka nav bijis jāiet tiesāties. TRĪS GADU KAVĒŠANĀS ESOT ATTAISNOJAMA!!!! JO GRŪTĪBAS ESOT RADĪJUSI PRASĪBA NOTEIKT TIRGUS CENU. ĪPAŠUMU VĒRTĒTĀJI NAV SPĒJUŠI TO IZDARĪT!!!!!!!!!!!!!!!!!! KĻŪDA ESOT, KA VĒRTĒTĀJI NAV PIEAICINĀTI NOTEIKUMU RAKSTĪŠANĀ. LAI GAN UZŅĒMUMS PIEDALĪJĀS NOTEIKUMU APSPRIEŠANĀ VAIRĀKU GADU GARUMĀ, TAS NEVAROT BŪT ATBILDĪGS PAR LAIKUS NEPAMANĪTO PROBLĒMU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Edvins Zakovics, LVM valdes loceklis – Nebijām šo noteikumu IZSTRĀDĀTĀJI. MĒS BIJĀM VIENS NO DALĪBNIEKIEM!!!!!!!!!!!!!! Turētājs šiem noteikumiem bija FINANŠU MINISTRIJA, teiksim, un viņas paspārnē šie noteikumi notika!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

Ahā

19.01.2020. 21:14

»

!!!

Protams ka Latvijas mežos viss varētu būt labāk, bet to panākt ar saimnieka apziņas veidošanu nevis ierobežojumiem, represīvam metodēm un dažadām panikas celšanas akcijām, ko piedavā mums ornitalogi...


Tad kad viss ir izlaupīts, jūs esat ar mieru ....
Nē no sākuma būs jānotiesā visi vainīgie, lai tas vairs neatkārtotos un būtu līdzekļi par ko tuvākajos 70 gados iepirkt kokmateriālus Latvijai, kamēr ataug pašiem meži.

Atbildēt

!!!

19.01.2020. 20:03

Protams ka Latvijas mežos viss varētu būt labāk, bet to panākt ar saimnieka apziņas veidošanu nevis ierobežojumiem, represīvam metodēm un dažadām panikas celšanas akcijām, ko piedavā mums ornitalogi.

Sākumā neko sliktu nesaskatu Latvijas meža zinātnieku piedāvātajai “burkāna” politikai, kas nozīmē: ja kopsi mežu un tas sasniegs kokrūpniecībai optimālus izmērus, un iestadīsi vietā vēl raženāku mežu, tad tu un tavi bērni varēs baudīt sava darba augļus. Manuprāt mums ir labs piemērs kam varam meža apsaimniekošanā līdzināties, tā ir Somija.

Atbildēt

tieši tā! Uzmanība uz Gerhardu!

19.01.2020. 19:34

»

personīgā atbildība > ...

Norādījumiem ir jēga tikmēr, kamēr ir kāds, kas ir gatavs tos izpildīt. Tas ir jautājums par katra cilvēcisko atbildību


Kā tas ir? Ja šis ministrs – Gerhards – kurš bija VARAM ministrs, kurš protestēja pret šiem grozījumiem pirms 2 gadiem, šobrīd viņš ir zemkopības ministrs, un aktīvi virza un atbalsta šos grozījumus.

– Redziet, ko ir vērts paturēt prātā, tā situācija dažādās ministrijās ir dažāda. Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā politiku nosaka ministrs, un ministrijas ierēdņi ir gatavi pagriezties kaut pa 180 grādiem, ja ministrs saka kaut kā citādāk. Zemkopības ministrjā, cik man ir bijusi darīšana ar ministriem, ministrs īsti neietekmē neko. Katrs ministrs var nākt ar savu redzējumu sākumā, bet drīz vien viņi visu runā vienādi. Tur ir, acīmredzot, citi, kas nosaka šīs ministrijas politiku.

-Spēcīgāks lobijs Zemkopības ministrijā no organizācijām, kas nosaka..

- Vai tas ir no organizācijām, vai paši ministrijas ierēdņi, vai varbūt uzņēmumi, bet ir citi, kas pieņem lēmumus ministra vietā.

Atbildēt

Okupācijas ietekme nav zudusi

19.01.2020. 18:30

»

manupraat

Pirms kaut ko rakstiit vai runaat par me'ziem, vajag konkretizeet, par kaadiem me'ziem iet runa - valsts, vai privaatiipa'sumaa eso'sajiem me'ziem. Jeb pie mums veel joprojaam ir padomju laiki, kad me'zs nevareeja buut privaatiipa'sums??! Normaali buutu, ja privaatiipa'sniekam taadi dabas aizstaavji...


Privāts mežs un faktiski arī privātīpašums šajā pavalstī neeksistē. Ar to nākas saskarties, tiklīdz vēlies savā īpašumā kaut ko darīt, būvēt, zāģēt vai iestādīt, vienalga ko, tā uzreiz ir vesela rinda noteikumu un neskaitāmi ierēdņu kantori ar izstieptām roķelēm jau gaida tiem likumīgi pienākošos kumosu.
Pamēģiniet nozāģēt egli uz saviem 600m2, kura lauž mājas pamatus, cik izmaksās atļaujas un vai vispār atļaus. Toties kanādā un ASV dari ko gribi savā zemē, tikai neapdraudi apkārtējos. To es saprotu, tad tas ir privātīpašums.

Atbildēt

Asiirietis

19.01.2020. 18:12

Tie kuri iedvesmu (jaunām afērām) rod pie saviem virtuālajiem banku kontu cipariem, mežs vai citas dabas bagātības ir tikai savu nedabīgo tieksmju apmierināšanas objekti.
Uzskatu, ka visus kam ir izteikti slimīga nosliece uz naudas pelnīšanu, būtu jāatdzīst par garīgi nevesaliem un jāizolē no pārējās sabiedrības. Ar to varētu garantēt 100% visu valsts nozaru neizbēgamu uzplaukumu.

Atbildēt

viss pareizi

19.01.2020. 14:49

tikai mežam jāpilda valsts kase...............Debilie, kas baro klejojošus kaķus un vāŗnas pilsētā un neļauj iekopt parkus........viņiem bail, ka pašus pieliks pie darba

Atbildēt

manupraat

19.01.2020. 12:14

Pirms kaut ko rakstiit vai runaat par me'ziem, vajag konkretizeet, par kaadiem me'ziem iet runa - valsts, vai privaatiipa'sumaa eso'sajiem me'ziem. Jeb pie mums veel joprojaam ir padomju laiki, kad me'zs nevareeja buut privaatiipa'sums??! Normaali buutu, ja privaatiipa'sniekam taadi dabas aizstaavji un valsts iestaades sniegtu konsultaacijas, nevis paveeles un riikojumus ko un kaa driikst vai nedriikst dariit. Un ja nu tajaa privaatiipa'sumaa ir kaut kas valsts interesees aizsargaajams, tad valstij ar privaatiipa'snieku jaasleedz liigums par 'sii objekta aizsardziibu un jaamaksaa par to adekvaata kompensaacija. Un ja tas ir vajadziigs valstij, tad arii valsts iestaadeem ir jaakaarto visas formalitaates, nevis privaatiipa'sniekam jaateeree savs laiks rakstot un iesniedzot vajadziigos papiirus. Tad nevajadzees rakstiit asarainas veestules ar 'sausmu staastiem par briesmo'niem, kas bendee me'zus. Kas attiecas uz vlsts me'zu apsaimnieko'sanu, tad skaidrs, ka no amatiem jaapatriec visi, kuri nejeedz vai negrib godpraatiigi pildiit savus darba pienaakumus. Viss.

Atbildēt

personīgā atbildība > ...

19.01.2020. 11:29

»

...

Ozols ir tikai nelietīgs izpildītājs,rokvadošie norādījumi nāk no kriminālnoziedznieku shodkas,sauktu par koalīciju


Norādījumiem ir jēga tikmēr, kamēr ir kāds, kas ir gatavs tos izpildīt. Tas ir jautājums par katra cilvēcisko atbildību.

Atbildēt

hm

19.01.2020. 11:05

»

...

Ozols ir tikai nelietīgs izpildītājs,rokvadošie norādījumi nāk no kriminālnoziedznieku shodkas,sauktu par koalīciju


teiksi, ka jāskatās, kuram shodas grupņikam viņi pārskaita? Arī tur ir sava sistēma

Atbildēt

?

19.01.2020. 10:38

Klausam, Biķim, Mierkalnam? tie visi ir miljonāri

Atbildēt

19.01.2020. 10:33

»

...

Ozols ir tikai nelietīgs izpildītājs,rokvadošie norādījumi nāk no kriminālnoziedznieku shodkas,sauktu par koalīciju


bet arī iepriekšējā koalīcijā viņi bija un Ozols pildīja pasūtījumu, aiziepriekšējā arī bija tie paši un Ozols pildīja pasūtījumu
Tad, kurai shodkai Ozols izpildās?

Atbildēt

beidzot

19.01.2020. 09:29

»

Mežinženieris

Gribēju ielikt plusiņu - nesanāca, neņem pretī. Bet nu nekas - mežs jau ir burkānu lauks, tur jau nav ne putnu, ne sēņu, ne svaiga gaisa, jo miglots, nu nekā vērtīga, kā liecina pirmie agresīvie komenti...


pienācis laiks vākt paralstus, lai no Zemkopības ministrijas atlaiž Arvīdu Ozolu. Viņš ir vainīgs pie tā, kas noticis ar valsts mežiem. Mūsu mežiem. Ārstam, dzejniekam, rakstnieksm, juristam, skolotājam, pensionāram, skolniekam piederošajiem valsts mežiem.

Atbildēt

VB*

19.01.2020. 08:00

»

Janka

Izdauzīšu purnu tam ornitologam, kurš spers kāju manā mežā


Nepārspīlē, Janka! Vai tu tur cirstu, ja tur būtu, piem., lielā ērgļa ligzda? Daudz saprātīgāk būtu to visu neiznīcināt, bet gan no valsts (jā, arī no manis / mums visiem) par saglabāšanu saņemt kādu kompensāciju, vai nē?

Atbildēt

nelieši

19.01.2020. 06:58

Dzeltenie parazīti,tie ir......

Atbildēt

indiāņu sveiciens

18.01.2020. 23:29

Kad būs saindēta pēdējā upe, Kad būs beigta pēdējā zivs, Kad būs nocirsts pēdejais koks, Tad cilvēki sapratīs, ka naudu nevar ēst.

Atbildēt

Mežinženieris

18.01.2020. 22:43

Gribēju ielikt plusiņu - nesanāca, neņem pretī. Bet nu nekas - mežs jau ir burkānu lauks, tur jau nav ne putnu, ne sēņu, ne svaiga gaisa, jo miglots, nu nekā vērtīga, kā liecina pirmie agresīvie komenti.

Bet, lai nu kā tas kādiem nepatīk, mežs tā ir komplicēta vide, kuru, pagaidām ar visiem iespējamiem saviem spēkiem Latvijā cenšas izpostīt Latvijas valsts meži un ne tikai. Lielas mežu platības ir pārdotas ārzemniekiem, par ko ļoti žēl.
Jau kā padzīvojis profesionālis arī es varu izteikt tikai nožēlu par to, kas notiek mežos, kuru apsaimniekošanā netiek ievērotas gadsimtos iegūtās atziņas meža produktivitātes un vides saglabāšanai. Par to ļoti žēl, taču šīs darbības postošo ietekmi jau šobrīd ir izjutuši ļoti daudzi lauku iedzīvotāji, cik nu viņu vēl tur ir palicis. Un nākotnē nenovēršami izjutīs vēl skaudrāk.

Atbildēt

Janka

18.01.2020. 22:12

Izdauzīšu purnu tam ornitologam, kurš spers kāju manā mežā...

Atbildēt

P.

18.01.2020. 21:56

O, man, izrādās, ir tiesības "atpūsties un iedvesmoties"?

Tūlīt sastādīšu sarakstu ar lietām, parādībām un personām, kas traucē man šīs tiesības īstenot.

Atbildēt

ģeo

18.01.2020. 20:40

Šodien mežs ir eiriķi,bet pienāks diena un tas būs viņiem cietums.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Nu varam laimē diet, Krievijai mute ciet

FotoNesen Latvijā tika pārtraukta vairāku populāru Krievijas telekanālu retranslācija. Redzamākajiem Dievzemē dzīvojošo krievu tiesību aizstāvjiem, kas aizvēlēti uz Briseli, šobrīd acīmredzot svarīgākas ir LGBT un Navaļnija tēmas, tālab savu vārdu nāksies teikt man, salīdzinoši necilam mūsu valstiņas pilsonim, – latvietim. Viss turpmāk sacītais ir tikai personiskais viedoklis.
Lasīt visu...

21

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

FotoKamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem – divkosība un meli. Pašsaprotams, ka katrai valstij ir savas intereses, bet…
Lasīt visu...

21

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

FotoEs palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ ir veicis, lai paliktu pie varas Ventspilī, es secinu, ka ne jau Opel Tigra un dzeltenā metāla aproču pogas ir fokuss tam, kas ir noticis. Mērķis ir kapitāldaļas un ietekme uzņēmumos.
Lasīt visu...

18

Elīnas Didrihsones tests

FotoJau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone un "Zvaigžņu karu" seriāla aktrise ir padzīta no lomas. Par ko? Runājot par politisko klimatu Amerikā, viņa rakstīja: "Ebrejus ielās piekāva nevis nacistu karavīri, bet viņu kaimiņi... pat bērni. Nacistu kareivji varēja tik viegli savākt tūkstošiem ebreju tādēļ, ka valdība vispirms lika kaimiņiem viņus ienīst vienkārši par to, ka ebreji. Ar ko atšķiras tas, ja es kādu ienīstu par viņu politiskajiem uzskatiem?" Viņa nepateica neko aplamu. To pašu man stāstīja holokaustā izdzīvojušais ebreju jurists Aleksandrs Bergmanis.
Lasīt visu...

12

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

FotoSestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss Latvijas basketbols kopumā. Zaudēja VEF un Ventspils, TTT un Varenie Runči, 3x3 izlase un Juglas skolas meitenes, zaudēja Latvija. 14 gadus esot kopā ar VEF Rīga, zinu, ka šis kā "tauriņa efekts" ietekmēs mūs visus.
Lasīt visu...

18

Fermas rullē

FotoUzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu sarunas partneriem, kuri analizē t.s. “stūmējus”. Manuprāt, nevajag analizēt nekādus “stūmējus” vai “piristus”, vienkārši ir jāļauj valdīkliem runāt pašiem, jāieklausās tajā ko valdīkli saka, un mums pašiem analizējot, jāizdara secinājumi.
Lasīt visu...

21

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

FotoKādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi un garīgo vadītāju Mārci Jencīti. TV pagājušā gada septembrī apkopoja iespaidīgu materiālu klāstu par reliģiskās organizācijas darbības stilu un veiktajiem pārkāpumiem – tai skaitā dezinformācijas izplatīšanu draudzes iekšienē, ne tikai piesaucot dažādus dziedināšanas brīnumus, bet arī izplatot dažāda satura informāciju par COVID-19 – to noliedzot vai brīžos, kad draudzes dalībnieki jābaida ar Elli uzsverot COVID-19 bīstamību, tādējādi pieprasot maksāt 10-tiesu vai bezierunu pakļaušanos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

Vispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to,...

Foto

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

Latvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl...

Foto

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

Dažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa...

Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...