Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Demokrāts

14.03.2017. 20:23

»

lasi, ko paraksti

izrādās tikai vienam vecākam ķekavā ir galva uz pleciem, pārējiem bumbuļi kepkas valkāšanai


Man, gan izskatās, ka tikai vienam vecākam ir paranoja - pārējie normāli cilvēki, kuri necenšas slēpties un konspirēties

Atbildēt

Rihards

09.03.2017. 11:00

»

nu

tā jau nav pirmā reize, kad Ķekavas pašvaldība demonstrē ārkārtīgi interesantu datu aizsardzības normu izpratni. Interesanti - vai šī konkrētā datu apstrāde ir reģistrēta DVI? Nez uz kura likuma pantu tā ir reģistrēta (ja ir). Bet varbūt Ķekavas pašvaldībai beidzot ir uzradies speciālists datu aizsardzībā...


Nav par ko brīnīties par to Ķekkavas pasvaldibu , jo ta ciesi sadarbojas ar LV VP RRP Balozu iecirkna policajiem, kuri , izmantojot dienesta resursus administrativi , falsificejot ad inistrativo protokolu datus , terorize tas personas, kuras tiek uzskatitas par vainigam Kekavas pagasta iedzivotaja Artura Hanamirjana un viņa nacionalā praida sia GEGAMS prettiesisko rīcibu publicēšanā....

Atbildēt

nu cik var ņemties

09.03.2017. 07:58

»

tas jau kļūst smieklīgi

ak vai, cik ļoti nozīmīgi ir tie bērnu dati, kas jānoslēpj :)) (neesmu no Ķekavas, bērns jau pieaudzis, pašvaldībā nestrādāju). Kāds vēl ņems in uzzinās, kurād einā kaimiņu Pēterītim dzimšanas diena vai kurā mēnesī vecāki viņmāju Anniņu pieteikuši dārziņā. Ļoti slepenas ziņas in, galvenais, svarīgas...


Tieši tā, tas jau kļūst smieklīgi! Dzīvoju Ķekavā, visi mani 3 bērni bijuši un jaunākais joprojām ir šajā rindā. 100% atbalstu šādu datu publicēšanu. Lai varētu sekot līdzi, kas tur notiek, jo bardaks Ķekavā ir visās jomās. Vecākai meitai 2 reizes rindā Nr.mainījās (uz leju protams :)) ). Kad uzdevu Domē jaut., kāpēc tā, pataisīja mani par muļķi, sakot, ka noteikti esmu kko sajaukusi :)) Otram bērnam, kad bija jāsāk iet dārziņā tika uzņemti bērni no rindas beigu gala, pat pats pēdējais no rindas ( kkāds 400ais nr) bet mēs ar savu 80to palikām aiz strīpas :( Uz maniem jautājumiem 3 dažādi speciālisti man atsūtīja kkādus formālus noteikumus, bet konkrēti kāpēc tieši bērns, kurš rindā atrodas pēdējais tiek uzņemts apejot citus rindā tā arī neatbildēja. Tā ka diemžēl pat šī datu publicēšana nepasargā no bardaka. Bet tā vismaz ir iespēja sekot līdzi, kas tur notiek!

Atbildēt

tas jau kļūst smieklīgi

08.03.2017. 22:21

ak vai, cik ļoti nozīmīgi ir tie bērnu dati, kas jānoslēpj :)) (neesmu no Ķekavas, bērns jau pieaudzis, pašvaldībā nestrādāju). Kāds vēl ņems in uzzinās, kurād einā kaimiņu Pēterītim dzimšanas diena vai kurā mēnesī vecāki viņmāju Anniņu pieteikuši dārziņā. Ļoti slepenas ziņas in, galvenais, svarīgas (ak vai ak vai, ka tik ienaidnieks neuzzina).
Ja pastāv tādas rindas uz dārziņu (kas ir Sabiedriskais labums, dotēts no nodokļu naudiņām, starp citu), ir loģiski, ka rindai jābūt godīgai. Vecāki varēs redzēt - kuri tad ir tie, kuriem paveicies tajā brīdī- vai patiešām tā "veiksmīgā kaimiņu ģimene", "konkurējošā", bija pieteikusies agrāk 'par mūsējiem" , vai tomēr nē. Par bērna dzimšanas datiem arī - vai tas bērns, kuru "konkurējošie" ir kādreiz pieteikuši, ir patiešām "piecgadīgais Jānītis / trīšgadīgā Mārīte", vai tur patiesībā rindā ir "aizsēdējies bērns", kuram jau laiks ne pamatskolā, bet vidusskolā iet (in otrādi- vai datumā, kad pieteikumu iesnieguši, tas bērns vēl varbūt pat piedzimis nebija.) Par tām vaimanām "tad jau arī mājas adresi utt>", nu, atvainojiet, tas ir reeāli smieklīgi. Lielajā Rīgā nevienam nav grūti atrast cilvēka adresi, bet te ir runa par pagastu (?) ciematu (?), kur būš viena, divas ielas un māju numuri ne vairāk par divdesmit. Tad nu gan noslēpsies, tad nu gan neviens nezina tavu adresi, tavas ģimenes vēsturi piecās paaudzēs in tavas ikdienas gaitas... Par bērnu dzimšanas dienām nemaz nerunājot (vai tad dārziņos tās tagad nesvin? ). Smieklīgā paranoja.

Atbildēt

kaimiņš

08.03.2017. 20:34

izskatās ka Ķekavā sākas priekšvēlēšanu cīņas. Vienīgi pirmajā slejā iekļūt nav izdevies. No iepriekšējā metiena palikuši vidusaziāti ar savu viesnīcu lietām. Būs bijuši svarīgāki par Ķekavu.

Atbildēt

Allin

08.03.2017. 19:49

http://kekava.lv/uploads/filedir/Vija/saistosie%20noteikumi/sn11_2011piifunkcija.pdf

10 lpp. var apskatīties, kāda izvēle vecākiem ir neļaut publicēt bērnu datus- (tā ir tikai viena- piekrist!).

Un īpaši interesanti punkti ir 9.8. un 9.10.

Sēdes kurās izskata bērnu jautājumus ir slēgtas un komisija ir atbildīga par datu neizpaušanu. Tālāk tiek publicēts viss par ko komisija lēmusi :D

Atbildēt

lasi, ko paraksti

08.03.2017. 17:06

izrādās tikai vienam vecākam ķekavā ir galva uz pleciem, pārējiem bumbuļi kepkas valkāšanai
99,9% bumbuļgalvu arī vēlēšanās tāpat balso, pēc tam brīnās, kāpēc tādā ž .. opā?

Atbildēt

nu

08.03.2017. 16:43

tā jau nav pirmā reize, kad Ķekavas pašvaldība demonstrē ārkārtīgi interesantu datu aizsardzības normu izpratni. Interesanti - vai šī konkrētā datu apstrāde ir reģistrēta DVI? Nez uz kura likuma pantu tā ir reģistrēta (ja ir). Bet varbūt Ķekavas pašvaldībai beidzot ir uzradies speciālists datu aizsardzībā (ar sertifikātu)?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

20

Ministra Pleša paziņojumi par pieminekļu demontāžu ir priekšvēlēšanu izrādīšanās

FotoDaugavpils mērs Andrejs Elksniņš vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministram Artūram Tomam Plešam uzsver, ka likuma prasības par pašvaldības teritorijā esošo pieminekļu, kas iekļauti Ministru kabineta izstrādātajā sarakstā, demontēšana ir jāveic līdz 15.novembrim.
Lasīt visu...

3

Lai arī Latvija kā laicīga valsts ir reliģiski neitrāla un garantē reliģijas brīvību, tā respektē sabiedrības vērtības, kas veido mūsu identitāti (un tas nekas, ka jūs nesaprotat, ko es te saku)

FotoAglyunīši! Svātceļnīki! Meilī draugi! Maņ ir eistyna prīca byut otkon kūpā ar jiusim Aglyunā. Sirsneigi sveicīni itymūs skaistajūs i īdvasmojušūs svātkūs!
Lasīt visu...

3

Visi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki

FotoVisi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki. Jūs jau tagad grasījāties rakstīt heita komentāru. Bet vispirms izlasiet, kāpēc es šo teikumu uzrakstīju.
Lasīt visu...

21

„Patriotu” atmiņas uzlabošanai

FotoPaldies anonīmajam “Pietiek lasītājam” par “Saskaņai” veltīto interesi, īpaši tad, ja tā izrādītos patiesa. 
Lasīt visu...

21

Jādara viss...

FotoZiņas no kara Ukrainā kļūst arvien trakākas. Lai gan Ukrainas spēki pārsteidzoši veiksmīgi cīnās pret lielo Krievijas pārspēku, fakts ir tāds, ka viss karš norisinās Ukrainas valsts teritorijā. Tas ir, ja neskaita raķetes, kuras tiek izšautas no Baltkrievijas vai Krievijas.
Lasīt visu...

21

Tiesības dzīvot Latvijā nav nekāds „maisiņš vaig”

FotoMans tētis bija viens no pirmajiem, kas ieguva Latvijas pilsonību, kārtojot eksāmenu. Kad 1997.gada augustā ERASMUsā braucu uz mēnesi uz Itāliju, es pirms tam pāris mēnešus uz Itālijas vēstniecību gāju kā uz darbu. Vēl dabūju mērkaķa ātrumā par briesmīgu naudu (aizlienētu naudu, protams, 1997.gadā, un vēl toreiz labi, ka bija, no kā aizlienēt) Austrijas tranzīta vīzu formēt, jo atpakaļceļā viena nakts bija jānakšņo Vīnē.
Lasīt visu...

21

Tiesībsarga vēstule “Amnesty International” Eiropas reģionālā biroja direktoram Nilam Muižniekam: par jūsu organizācijas apmelojošajiem paziņojumiem

Foto2022. gada 26. jūlijā organizācija “Amnesty International” nāca klajā ar paziņojumiem par situāciju uz Latvijas-Baltkrievijas robežas, norādot, ka laikā, kad Latvija uzņēma 34000 patvēruma meklētājus no Ukrainas, uz Latvijas-Baltkrievijas robežas cilvēki no Irākas un Afganistānas, t.sk. bērni, tika atstāti pašu ziņā mēnešiem ilgi aukstos laika apstākļos mežā, kas organizācijas ieskatā norāda uz necilvēcīgu apiešanos un pat spīdzināšanu. “Amnesty International” uzskata, ka nav pieļaujama ārkārtējās situācijas pagarināšana uz robežas ar Baltkrieviju, jo tas ierobežo saņemt starptautisko aizsardzību personām, kurām tā nepieciešama, neatkarīgi no šo personu izcelsmes un veida, kā viņas ieceļo valstī.
Lasīt visu...

21

Labklājība

FotoDzīvojam laikā, kad aktīvi un strauji tiek formatēta cilvēku apziņa, mainīta vārdu nozīme un jēdzienu saturs. Pārsvarā – cilvēku degradācijas, paverdzināšanas un iznīcināšanas nolūkā. Mēs visi domājam kādā valodā, attiecīgi – mainot vārdu nozīmi, var ietekmēt mūsu domāšanu. Bet šoreiz ne par to. Tā ir vesela zinātne, kuru sauc par NLP (neirolingvistiskā programmēšana jeb – smadzeņu skalošana). Šoreiz es vēlos vērst uzmanību uz to, ko mēs saprotam ar vārdu “labklājība”.
Lasīt visu...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

Pēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja...

Foto

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

Rīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā...

Foto

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

Pilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru...

Foto

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Publiskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24....

Foto

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

Ar pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta...

Foto

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Cienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs)...

Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...