Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Sodomītiem reizē ar praidu svētki, sēru diena - Latvijai. Tas nu ir noticis, globālistu, neoliberāļu un eirobirokrātu misija ir izpildīta, un par Latvijas republikas prezidentu ir ievēlēts homoseksuālists. Atšķirībā no citiem sabiedrībā zināmiem homoseksuālistiem šis nav atzinies, kas ir viņa partneris. Twiterī aizstāvji jau kliedz, ka viņš tik smagi strādā, ka nav laika šāda veida attiecībām.

Kā jau konspirologiem mums rodas jautājumi - kādi būtu iemesli slēpt savu attiecību statusu šajā modernajā un progresīvajā, un tik dažādi iekļaujošajā pasaulē? Trocka lomas izpildītājs - Putnis tak nekaunējās, tiešām tā bij’ jāskrien uz Vāciju precēties, lai pēc tam ātri izšķirtos?

Statistika neļaus kļūdīties - homoseksuālisti partnerus maina daudz biežāk nekā normālie cilvēki. Vai tiešām viņa izvirtību līmenis ir tik augsts, ka pasaule vēl nebūtu gatava to pieņemt? Diez cik Rinkēviči būs vajadzīgi, lai iznīcinātu Latviju? Romai vajadzēja 12 no 14, bet tīri tehniski iznīcināt impēriju ir sarežģītāk.

Ko mēs varam sagaidīt?

Pirmā prātā nāk nelaimīgā Stambulas konvencija, kas nevienu lāga nemaz nepasargā no noziegumiem. Sazin kāda velna pēc neoliberāļi un globālisti par katru cenu mēģina to uzspiest arī mūsu republikai, jo, redz, kādi mēs neiekļaujoši un homofobiski utml.

Pieļaujam, ka jaunais prezidenta vietas ieņēmējs šādu likumprojektu parakstītu ar smaidu uz sejas un droši vien arī pāri brillēm. Turklāt, ja viņš tika ievēlēts, pateicoties šķietami konservatīvajiem zzs (speciāli rakstām ar maziem burtiem, jo cieņas vairs nekādas pret viņiem), nebūtu nekāds brīnums ja šī politbrigāde attiecīgi balsotu par to nelaimīgo konvenciju.

Divvalodība? Pilnīgi iespējams nākotnes risks, tas tak arī ir iekļaujoši. Turklāt viņa darbība vai arī tieši bezdarbība ārlietu ministra krēslā Austrumu ietekmi nav diži mazinājusi.

Vēl jau homoseksuālisti ļoti grib laulāties, kaut gan iepriekš minētā biežā partneru maiņa viņu starpā liecina ka 100 gadus šāda opcija viņiem nav nemaz nepieciešama. Vajadzīgs viņiem ir līst iekšā likumos un pārveidot pasauli pēc savas perversās samaitātās domāšanas loģikas.

Tas tak sākās tik nevainīgi, ka sabiedrībā tika ieviesta doma, ka tas ir normāli, kaut gan agrāk par pederastijas piekopšanu pienācās cietumsods, nu, vismaz izstumšana no sabiedrības. Lūk cik tālu ir atvērts Overtona logs un tagad nākamos četrus gadus mums būs jāsadzīvot ar šādu indivīdu prezidenta krēslā.

Nodevība un varaskāre.

Labi, liksim perversības mierā un nedaudz iedziļināsimies politiskajā tirgus laukumā. Visiem skaidri zināms, ka zzs visus gadus ir bijusi diezgan konservatīva partija, šoreiz kārtis sakrita tā, ka viņiem bija izšķirošās balsis prezidenta vēlēšanu sakarā. Mums tiešām gribētos tagad paskatīties acīs tiem vēlētājiem, kuriem ļoti nepatika vienotība un kuri nebija spējīgi vai vienkārši nevēlējās iedziļināties citu, tai skaitā jauno politisko spēku piedāvājumā un vienkārši gāja balsot par Lembergu.

Protams, Lembergs māk taisīt video, kas spēj uzrunāt tautu, bet tai pat laikā, viltīgs zellis būdams, sev izdevīgā momentā spēj norobežoties no savas partijas. Turklāt kas gan spētu tā līdz galam sanaidot vienotību un zzs, ja gadiem ir spējuši sastrādāties koalīcijā.

Šobrīd zzs tautas acīs varam droši definēt kā nodevējus, acīmredzami kāre pēc varas ir ļoti spēcīga un sēdēšana opozīcijā šiem nav pieņemama. Kādas ir politiskā tirgus aizkulises, to mums Panorāma nestāstīs, viņiem bija uzdota misija - aktīvi noliet ar mēsliem Pīlēnu. Par tīru un baltu jau arī viņu nevar uzskatīt, bet kaut kādām cieņas robežām demokrātiskā sabiedrībā būtu jābūt. Iespējams, ka zzs ir kļuvusi par kontrolēto opozīciju un viņu nodevība pret savu vēlētāju ir kā medusmaize vienotībai varas ietekmes palielināšanas nolūkos.

Vienotība un varas koncentrācija.

Jātgādina, ka kādus 20 gadus mēs vai nu ievēlam vienotību vai viņi ar savām politshēmām pamanās nokļūt atkal pie varas (atceramies KPV uzvaru). Attiecīgi tiek audzēts valsts parāds, secīgi katrs Latvijas pilsonis dzīvo arvien sliktāk, daudzi emigrē uz valstīm, kur pirktspējas indekss labāks un nav josta jāsavelk līdz kauliem. Par dzimstību vispār nerunāsim.

Kas ir viņu panākumu pamatā? Vai tiešām ārvalstu globālisti viņiem izdrukā instrukcijas, kuras pielietot, lai nu jau šobrīd ne tikai saglabātu, bet palielinātu varu. Varbūt tas ir kaut kāds lielāks plāns, lai atbrīvotu šeit teritoriju sazin kam? Karam vai Eiropas slimajam zili zaļajam kursam?

Rinkēvičs vēl nav izkāpis no ministra krēsla, kā kariņš jau plāno palielināt koalīciju. Nav nemaz tik neiespējama rokāde vienotības vadībā - zzs un progresīvie koalīcijā un nacionāļi un AS laukā. Šleseram rezultātā atliks tikai nobirdināt kādu asariņu, jo izskatās, ka shēmas valdošās partijas pusē ir daudz spēcīgākas. Teorētiski jau shēmotājiem un korumpantiem pienāktos sods, bet, ja KNAB atrodas tiešā Ministru kabineta pārvaldībā, tad, kamēr kāds vienotību nenobīdīs opozīcijā, par taisnīgumu varam aizmirst.

Perfektais ierēdnis

Noslēgumā bez orientācijas peripētijām. Ko Rinkēvičs darīja savus vairāk nekā 2 termiņus Ārlietu ministrijā? Neko, tik vienkārši. Viņam arī turpmāk nebūs nekas jādara, tikai jāparaksta likumi, kuri sakritīs ar partijas interesēm. Šeit viņš ir ne tikai labs sodomītiem, bet, kas ir vienlīdz bīstami, - ierēdņiem. Pats ir nācis no ierēdņu vides, un nav jābūt ar divām augstākajām izglītībām, lai saprastu, ka mūsu valstī ierēdņu ir pārāk daudz un atsevišķi viņu amati ir ar neadekvāti augstu varu.

Pat, ja mēs pieņemam scenāriju ka vienotībai kaut kas sašķobās un Saeima sāk pieņemt sakarīgus likumus, vērtstus pret ierēdniecību, vai jaunais prezidenta vietas izpildītājs tur liks savu parakstu? Diemžēl jāatzīst, ka ierēdniecības vara arī tikai stiprināsies, iespējams, līdz brīdim, kad viņus varēs aizvietot ar mākslīgo intelektu, bet tas nebūs šogad.

Jāatgādina, ka pašvaldību vēlēšanās zzs nebija tie sliktākie panākumi un tur arī sēž ierēdņi – vai precīzāk viņus būtu definēt kā sociālos parazītus. Iespējams, ir notikusi kāda varas pārdale, kad vieni atbildēs par valstisko, otri par pašvaldībām un stagnācija cilvēkam parastajam turpināsies.

Ko mēs varam darīt?

Aicinām Rinkeviču neatzīt par prezidentu, iekdienā saukt jebkādā citā vārdā, tikai ne par Latvijas Republikas prezidentu. Tam ir jābūt kā tautas protestam pret šo notikumu. Lai ierēdņi, birokrāti, geji un citi eiropakalpiņi vai neoliberāļi viņu sauc, kā grib, bet Latviešu tautas un Latvijas valsts prezidents Rinkevičs nebūs nekad!

* Šis raksts ir ticis cenzēts Facebook

Novērtē šo rakstu:

217
33

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kremlis nepamet cerību izmantot “tautiešus”: tiek plānots ar "tautiešu karti" virtuāli apvienot "krievu pasauli"

FotoŠā gada maijā kļuva zināms, ka Krievija veido “tautiešu elektronisko karti”, lai tādējādi censtos padarīt Krievijas “ārvalstīs dzīvojošo tautiešu” statusu par puslīdz juridisku kategoriju. Kara studiju institūta (Institute for the Study of War) vērtējumā šādas aktivitātes mērķis ir attaisnot Krievijas turpmāku agresiju, to uzdodot par ārvalstīs dzīvojošo tautiešu tiesību aizstāvības centieniem.
Lasīt visu...

12

Aicinājums Saeimai un Ministru kabinetam, īpaši "Jaunās vienotības" politiķiem atteikties no saviem valsts valodas politikas sagraušanas plāniem

Foto2024. gada 10. jūlijā Ministru kabineta tīmekļa vietnē ievietots tiesību akta projekts, kas paredz reorganizēt Latviešu valodas aģentūru, samazinot tās pārvaldes uzdevumus un lielāko daļu tās funkciju nododot citai valsts pārvaldes iestādei[1]. Uzskatām to par tuvredzību gan no zinātniskā, gan politiskā skatpunkta.
Lasīt visu...

21

Visi metas glābt grimstošo Citskovski, bet tas nesaprot pamesto glābšanas riņķi un kož rokā, kura viņu velk ārā no ūdens

FotoValdība un augstākā ierēdniecība kopīgiem spēkiem bija izdomājušas veidu, kādā paglābt no kriminālatbildības Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski, taču tas no pamestā glābšanas riņķa ir atteicies, palīdzīgās rokas padošanu "juridiskajā jūrā" grimstošajam slīcējam nodēvējot par "pazemojošu".
Lasīt visu...

21

Latvijā vēl aizvien attiecībā pret citādi domājošiem tiek pielietotas represijas

FotoAivars Lembergs no Latvijas Centrālās vēlēšanu komisijas (turpmāk - CVK) ir saņēmis atvainošanās vēstuli.
Lasīt visu...

18

Diemžēl man, laimīgajam budžeta iestādes darbiniekam, atvaļinājumā jau atkal nākas izrādīties šajos nicināmajos sociālajos tīklos

FotoManu sociālo tīklu joslu vakar aizpildīja briesmīgi kadri no sabombardētās Ukrainas slimnīcas. Es arī tādus pavairoju. Kādreizējā kolēģe, režisore un producente Žaklīna Cinovska savā "Facebook" laika joslā zem sirdi plosošajām fotogrāfijām bija ierakstījusi tikai vienu teikumu: "Kur ir Dievs?"
Lasīt visu...

18

Arī Latvija ir atbildīga par krievijas raķešu triecienu

Foto2024. gada 8. jūlijā kārtējā necilvēcīgā krievijas raķešu trieciena rezultātā cieta Okhmatdyt bērnu slimnīca Kijivā – viena no svarīgākajām ne tikai Ukrainā, bet arī visā Eiropā. Tas ir kārtējais krievu okupantu kara noziegums pret ukraiņu tautu. Zem gruvešiem joprojām aprakti daudzi ārsti, māsiņas, sanitāri un mazie pacienti.
Lasīt visu...

21

Vai patiesi tiks likvidēts arī Valsts valodas centrs?

Foto“Man jau pērnajā rudenī lika saprast, ka turpinājuma nebūs,” teic Valsts valodas centra direktors Māris Baltiņš, komentēdams savu atlaišanu no darba, kas notiks šā gada 29. septembrī. To “lika saprast” Tieslietu ministrija.
Lasīt visu...

21

Atklāta vēstule māksliniekam Agrim Liepiņam

FotoGodājamais Liepiņa kungs! Domāju, ka ne tikai man, bet arī daudziem gan mūsu novadā, gan citur Latvijā, ziņa, ka plānojat nojaukt Jūsu izloloto Uldevena senlatviešu pili Lielvārdē, bija nepatīkams pārsteigums.
Lasīt visu...

3

Ievērtējiet – tagad es esmu viedās administrācijas ministre un nekad neesmu dzīvojusi tik labi kā tagad!

FotoLatvijas daba ir mūsu bagātība, kas cauri gadsimtiem veidojusi mūs par zemi, kurā dzīvojam šodien. Mūsu senči, prasmīgi izmantojot dabas resursus, ir uzkrājuši kapitālu un radījuši pievienoto vērtību, būvējot Latviju par labklājības valsti. Kaut arī mums daudz vēl ir ko darīt cilvēku dzīves līmeņa celšanā, jāatzīst, ka nekad neesam dzīvojuši tik labi kā tagad.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi