Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Tā nebūs

03.05.2017. 17:10

»

Robis

Tiesas, izspriežot Šlitkem par labu lietas, varēja gan viņam atteikt, kaut vai uz tā pamata ka viņa rīcība nav balstīta uz labiem tikumiem. Cik var atbaltīt tos, kuri paši "sataisa"likumus tā, lai varētu pēc tam dzīvot nebeidzamā peļņā. Šlitke ir tāds pats kā Grūtups, Bērziņš, Kalvītis u.c. tamlīdzīgi...


Kā es gribēšu, tā tiesas lems. Ja reiz saņēma no manis pabalstu, zini, ka jāņem vēl un vēl. Būs, ja nē - es durvis tiesās sākšu vērt vaļā ejot atpakaļgaitā un sperot pa durvīm ar papēdi. Sprāgs vaļā, ka prieks un visi leks kājās.

Atbildēt

Esiet saprātīgi

28.04.2017. 10:41

»

LIKUMS

Cilvēki, esiet saprātīgi- lasiet likumus, nelasiet šo proletariāta demagoģiju


Vergi, maksājiet bandai "obroku"un nekunkstiet,ļaujieties, lai jūs krāpj un tīra jūsu kabatas.

Atbildēt

NO COMMENTS

27.04.2017. 22:03

МАЛО СТАЛИН ЭТУ ЛАТЫШСКУЮ ПЕТУШНЮ ЕБАЛ!!!!! ,

-šāds kontingents dzīvo uz manas zemes tajos dzīvokļos un nemaksā 15 gadus!!!
NO COMMENTS ...!

СТАВОР 20:07 27:04:2017
МАЛО СТАЛИН ЭТУ ЛАТЫШСКУЮ ПЕТУШНЮ ЕБАЛ!!!!!

http://vesti.lv/news/na-ulice-mogut-ostatysya-140-000-chelovek?media=text&page=2#comments

Atbildēt

NO COMMENTS

27.04.2017. 21:27

Šāds kontingents dzīvo tajos dzīvokļos!!!
NO COMMENTS ...!

СТАВОР 20:07 27:04:2017
МАЛО СТАЛИН ЭТУ ЛАТЫШСКУЮ ПЕТУШНЮ ЕБАЛ!!!!!

http://vesti.lv/news/na-ulice-mogut-ostatysya-140-000-chelovek?media=text&page=2#comments

Atbildēt

Vot tā, proletārieši

27.04.2017. 18:07

»

LIKUMS

Cilvēki, esiet saprātīgi- lasiet likumus, nelasiet šo proletariāta demagoģiju


Vai Ministrs Rasnačs Saeimā ir/nav iesniedzis Šlitkenes sagatavotu TAUTAS dzimtbūšans likumprojektu par baronu zemju izpirkšanu. Tā ir TB/LNNK/NA ministrija - par latvisku Latviju, bez latviešiem?
Tā ir Maksātnespējas administrācija, ko kūrē TB/LNNK/NA. Tā it kā esot nodarījusi kaitējumu Latvijas valstij 200 miljonu apjomā. Kas zina precīzāk?

Atbildēt

LIKUMS

27.04.2017. 17:37

Cilvēki, esiet saprātīgi- lasiet likumus, nelasiet šo proletariāta demagoģiju!
Noteikti aizejiet pie kārtīga advokāta!
Raksta autors nav adekvāts!

Atbildēt

LIKUMS

27.04.2017. 17:35

Cilvēki, esiet saprātīgi- lasiet likumus, nelasiet šo proletariāta demagoģiju!

Atbildēt

Tā ir patiesība

25.04.2017. 22:00

»

klava, ja hujeju!

Mēģinās legalizēt dzimtbūšanu Eiropā, 21. gadsimtā? Un tad varbūt ļaus izpirkties


Ministrs Rasnačs Saeimā ir iesniedzis dzimtbūšans likumprojektu par baronu zemju izpirkšanu. Tā ir TB/LNNK/NA ministrija - par latvisku Latviju, bez latviešiem?

Atbildēt

losis

24.04.2017. 08:58

Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) veiktajā aptaujā noskaidrots, ka valdības darba novērtējums pēdējo mēnešu laikā pieaudzis līdz 5,05 desmit baļļu sistēmā, kas ir labāks rādītājs nekā iepriekš, kad uzņēmēji to vērtēja ar 4,4. Savukārt par vienīgo „nesekmīgo” ministru vidū atzīts tieslietu ministrs Dzintars Rasnačs.
LTRK veiktajā aptaujā noskaidrots, ka premjera Māra Kučinska darbu uzņēmēji vērtē ar 5,6 ballēm, visbiežāk jeb 36% gadījumu izvēloties atzīmi seši. Visaugstāk bizness vērtē kultūras ministres Daces Melbārdes darbu, kas iespējams, skaidrojams ar šīs nozares minitrijas mazāku tiešo iesaisti uzņēmējdarbības vides jautājumos. Vēl arvien viens no ministriem – tieslietu ministrs Dzintars Rasnačs – saņēmis negatīvu jeb nesekmīgu atzīmi – 3,8.
“Pēdējos mēnešos izveidojies un nostiprinājies dialogs starp valdību un uzņēmējus pārstāvošajām organizācijām, panākot vienošanos, ka būtiskas nodokļu izmaiņas netiks veiktas, izstrādājot nākamā gada budžetu,” saka LTRK valdes locekle Katrīna Zariņa, “uzņēmēji šo ziņu ir sadzirdējuši, tādēļ ministru darba novērtējums ir uzlabojies, dodot arī cerību par biznesa vides stabilitāti un iespējām netraucētai izaugsmei līdz 2018.gadam.”
Ņemot vērā to, ka aptauja tika veikta laikā, kad demisionēja veselības ministrs Guntis Belēvičs, viņa novērtējums aptaujā netika jautāts. Savukārt Dzintars Rasnačs, neraugoties uz savu „līgavaiņa skapja” stāstu un nesekmību ministra darbā, joprojām ieņem tieslietu ministra amatu.
Kā Rasnačam izdevās izsprukt no kriminālatbildības viltotā Saeimas protokola lietā?
Līdz pat šai dienai tā arī nav skaidrs – kādā veidā pašreizējam tieslietu ministram Dzintaram Rasnačam izdevās izsprukt no kriminālatbildības Saeimas Juridiskās komisijas 2009.gada 1.septembra sēdes protokola viltojuma lietā, lai gan zem protokola bija ne tikai deputātes Vinetas Muižnieces, bet arī viņa paraksts.
Kriminālprocesu pret V. Muižnieci ģenerālprokurors Ēriks Kalnmeiers 2011.gada 1.jūnijā sāka pēc tam, kad Ģenerālprokuratūra bija saņēmusi Saeimas Korupcijas novēršanas apakškomisijas priekšsēdētāja Alekseja Loskutova iesniegumu par iespējamu Juridiskās komisijas protokola viltošanu 2009.gada 1.septembrī.
Juridiskās komisijas sēdes audioieraksts liecināja, ka deputāti sēdē apspriestos Krimināllikuma grozījumus nolēmuši virzīt izskatīšanai pirmajā lasījumā, turpretim viltotajā protokolā bija norādīts, ka likumprojektu nepieciešams pilnveidot, un līdz ar to likumprojekta tālāka virzīšana tika nobremzēta.
Tiesas versija bija – V. Muižniece esot likusi Juridiskās komisijas konsultantei aizstāt Juridiskās komisijas sēdes protokola daļu ar viņas pašas uzrakstīto tekstu un tad arī parakstījusi šo sēdes protokolu.
Rezultātā Augstākā tiesa V. Muižnieci atzina par vainīgu dokumenta viltošanā un sodīja viņu ar 2846 eiro naudassodu, taču interesanti, ka ar veselu ādu izspruka otrs sēdes protokola parakstītājs – toreizējais Juridiskās komisijas sekretārs Dzintars Rasnačs.
Viņš pats pašlaik nemīl runāt par šo tēmu, taču neoficiāli zināms, ka šajā spiedīgajā situācijā tagadējo tieslietu ministru paglābis pēkšņs atmiņas zudums, – viņš izmeklētājiem gluži vienkārši paziņojis, ka vispār neko neatceroties, tik to vien, ka V. Muižnieces paraksts bijis jau pirms viņa paraksta…
Pēc Jāņunakts kautiņa tieslietu ministrs baidās par savu drošību…
Kurai vēl valstij ir tieslietu (!) ministrs, kurš ne tikai pa sīkumiem apzog nodokļu maksātājus un tiek iekaustīts ar rabarberiem, bet arī iesaistās dzēruma kautiņos? Lūk, cik krāšņi Dzintara Rasnača Jāņunakts izklaides jau pirms gandrīz diviem gadu desmitiem aprakstīja laikraksts Diena, – turklāt interesanti, ka jau toreiz Dz. Rasnačs sēdēja tieslietu ministra amatā:
„Piektdien tieslietu ministrs Dzintars Rasnačs vērsies Ģenerālprokuratūrā ar ziņojumu par to, ka Jāņunakts svinību laikā viņam uzbrucis kāds piedzēries vīrietis. Notikušais liekot ministram šaubīties par viņa turpmāko drošību.
Ziņojumā ģenerālprokurora vietas izpildītājam Edvīnam Ziediņam tieslietu ministrs raksta, ka Tukuma rajona, Kandavā, 24.jūnijā Armands Paeglis, būdams stiprā alkohola reibumā, vairākkārt draudējis izrēķināties ar Dz.Rasnaču un savu iespēju robežās arī lietojis vardarbību.
Ministrs gan centies izvairīties no incidenta, taču ap pulksten 4.30, kā prokuratūru informē Dz.Rasnačs, „pret mani tika mēģināts pielietot vardarbību un fizisku spēku, un pastāvēja reāli draudi manai veselībai”. Tāpēc viņš nepieciešamās aizstāvēšanās ietvaros divas reizes iesitis uzbrucējam ar galvu.
Tas gan neesot mazinājis A.Paegļa agresivitāti līdz pat pusdienlaikam, kad viņš aizvests uz Kandavas autoostu braukšanai uz Rīgu.
Dz.Rasnačs uzskata, ka „A.Paegļa rīcība varētu arī nebūt kvalificējama pēc Latvijas Kriminālkodeksa 61.panta kā valsts amatpersonas veselības un dzīvības apdraudējums, jo minētajā laika posmā neesmu veicis valstisko darbību. Taču, lai gan neesmu fiziski tieši cietis, tomēr A.Paegļa agresivitāte un neprātīgā uzvedība (..) liek man šaubīties par savu turpmāko drošību”. Tāpēc ministrs lūdz noskaidrot A.Paegļa sabiedriskās bīstamības pakāpi.
Tieslietu ministrijas preses sekretārs Leonards Pāvils Dienai pastāstīja, ka Kandavā notikušas Jāņu svinības, kurās piedalījušies vairāki apvienības Tēvzemei un Brīvībai biedri. Vairāki liecinieki arī L.Pāvilam bija apgalvojuši, ka A.Paeglis, kurš svinībās nokļuvis pilnīgi nejauši, bijis stiprā dzērumā – tovakar viņš dzēris brendiju un alu.
Savukārt Dz.Rasnačs Dienai teica, ka viņš tonakt nedaudz iedzēris alu, jo Jāņi bez alus nemaz neesot iedomājami. Tiesībsargājošajām iestādēm būtu jānoskaidro, vai A.Paeglim „šādi prāta aptumsumi nav bijuši arī agrāk”, teica ministrs. Piektdienas pievakarē Diena centās sazināties ar A.Paegli, kurš strādā Latvijas Mākslas akadēmijā par bibliotekāru, taču no darbavietas viņš jau bija aizgājis. Laikrakstam Vakara Ziņas cietušais pastāstījis, ka Jāņu naktī bijis iereibis un aizmidzis pie ugunskura. Dz.Rasnačs viņam iespēris ar kāju pa deniņiem un pavēlējis celties augšā. Pēc tam ministrs ar galvu A.Paeglim iesitis pa galvu. Ministrs Dienai teica, ka 80% no A.Paegļa stāstījuma esot nepatiesība…

Atbildēt

Robis

22.04.2017. 19:50

Tiesas, izspriežot Šlitkem par labu lietas, varēja gan viņam atteikt, kaut vai uz tā pamata ka viņa rīcība nav balstīta uz labiem tikumiem. Cik var atbaltīt tos, kuri paši "sataisa"likumus tā, lai varētu pēc tam dzīvot nebeidzamā peļņā. Šlitke ir tāds pats kā Grūtups, Bērziņš, Kalvītis u.c. tamlīdzīgi rausēji. Vēl raksturīgi, ka šie izdzimteņi "barojas" uz vienkāršo cilvēku rēķina.

Atbildēt

klava, ja hujeju!

22.04.2017. 18:45

»

RISINĀJUMS

Tiek gatavots pagaidu regulējums līdz pilnīgai zemes izpirkšanai...


Mēģinās legalizēt dzimtbūšanu Eiropā, 21. gadsimtā? Un tad varbūt ļaus izpirkties?

Atbildēt

RISINĀJUMS

22.04.2017. 17:03

Tiek gatavots pagaidu regulējums līdz pilnīgai zemes izpirkšanai.
Ja līdz 2018.gada 1. janvārim nav panākta rakstveida vienošanās par starp zemes īpašnieku un dzīvokļa īpašnieku par zemes nomas samaksas kārtību, tad zemes īpašniekam būs iespēja saņemt zemes nomas maksu atvieglotā veidā aizpildot valsts izstrādātu zemes nomas maksas veidlapu kura būs saistoša visām iesaistītajām pusēm.
Tādā veidā valsts veiks taisnīga starpnieka lomu netērējot nodokļu maksātāju naudu no kopējā budžeta kā arī būtiski atvieglos tiesu darbu un noslodzi par konflikta situāciju, kas pēc būtības ir un var rasties par vienu un to pašu jautājumu daudziem simtiem cilvēku.
Īpaši tas atvieglos dzīvokļu īpašnieku stāvokli, kad nereti apsaimniekotāji izmantojot dzīvokļu īpašnieku vājās zināšanas šajā sarežģītajā likuma regulējumā tiek maldināti, kā rezultātā izveidojas visdažādākās problēmas- izkrāpta dzīvokļu īpašnieku nauda, nenomaksāti rēķini zemes īpašniekam un citi.

1. Sākot ar 2018.gada 1.janvāri tiks noteikts, ka 6% zemes nomas maksa ir jāiekasē pašvaldībām to ietverot NĪN paziņojumā, kurā zem NĪN ailes būs zemes piespiedu nomas summa.
2. Parāda gadījumā šī summa tiks piedzīta bezstrīdus kārtībā līdzīgi kā citi parādi par nodokļiem un nodevām.
3. Savukārt zemes īpašniekam kopējā summa 6% apmērā tiks pārskaitīta uz viņu kontu automātiski.

Atbildēt

Būs "piespiedu" NĪN

22.04.2017. 10:03

»

Taisnīgs noregulējums

1. Tiek gatavots pagaidu regulējums līdz pilnīgai zemes izpirkšanai, kurš sākot ar 2018.gadu noteiks, ka 6% zemes nomas maksa tiks iekasēta ar pašvaldības NĪN paziņojumu, kurā zem NĪN ailes būs zemes piespiedu nomas summa...


Pietrūkst vēl vienīgi "pagaidu noregulējuma" - par piespiedu pakaļu, uz kuras sēdēt un kūkot aplamības.
Tas jau plānots kārtējai tautas aplaupīšanai? Tas apmēram tā - Lai policija nevarētu likt pūst trubiņā un konstatēt alkohola klātbūtni, šņabi iepilda caur pakaļu - zinātņu kandidāta disertācija. Un kā sabiedrībā iepildīt alkoholu? Tā ir doktora disertācijas tēma.

Kas izsekos zemes īpašnieku maiņai? Kas noteiks zemes platību un kadastrālo vērtību un kas aprēķinās maksājuma summu. Šlitke vienalga pieprasīs maksāt dubultā. Ja nauda būs pārskatīta vienam un to zemi pārdod tālāk, Šlitke pārpērk, maksu prasīs viņš atkal. Un kā ar dzīvokļa īpašnieku maiņu?

STOP - Jauna "karastāvokļa" situācija! Jauni tiesu darbi, kurš kuram parādā.

Atbildēt

Komentārs

21.04.2017. 22:18

Piespiedu kārtā izlasīju Tieslietu ministrijas piespiedu rakstu. Vārds "piespiedu" tajā tiek minēts 64 reizes. Lieliski, ka tieslietu ministrija ir "apkopojusi viedokli būtiskākajos jautājumos par piespiedu nomas tiesisko attiecību pastāvēšanu." Dotajā gadījumā šis viedoklis, "viena tante teica" ir tirgus līmenī. Rancāna kungs ir diezgan detalizēti iztirzājis pretrunas šajā rakstā.

Es tomēr ierosinu Tieslietu ministrijai veicināt tiesiskās domas attīstību, un pievienot vārdu "piespiedu" visās attiecībās starp valsti un privātpersonu, vai pašvaldību un privātpersonu. Piemēram, "piespiedu laulības", "piespiedu neatalgots darbs", "piespiedu nodokļi", "piespiedu valsts mīlēšana". Uz gaišo piespiedu nākotni!

Atbildēt

Haris.

21.04.2017. 11:06

Pateicos Rancāna k-gam par ļoti aktuālo rakstu!Bet,nevaru vien nobrīnīties,cik zema ir to latviešu(?)morāle,kuri cenšas nomelnot cilvēku,kurš izgaismo viņu melnos darbus.Būtu,vismaz,paklusējuši.Man kauns par tādiem tautiešiem.

Atbildēt

ņirga

20.04.2017. 20:34

»

GENOCĪDS

ZEMES PIESPIEDU NOMA-GENOCĪDS PRET ZEMES ĪPAŠNIEKIEM


Ko Tu murgo? Kādas asinis Tu vai tavu shēmotāji par to zemi ir lējuši? Kam un ko Tu gribi iestāstīt? Visi zina un saprot, ka tās zemes tika iegūtas krāpšanas un korupcijas ceļā apejot citu pirmpirkuma tiesības + nopērkot sev saeimā izdevīgus likumus. Nestāsti man par savu izkrāpto īpašuma tiesību "svētumu". Pēc nopietnas un godīgas izmeklēšanas izrādītos, ka jūs visi ne tikai neesat pelnījuši tās zemes, bet jums vēl būtu jāatsēž cietumā par savu darbību. Jums būtu jābūt laimīgiem, ka sabiedrība nav tik aktīva, lai par šīm zemēm patiešām sāktu līt jūsu asinis.

Atbildēt

GENOCĪDS

20.04.2017. 20:07

ZEMES PIESPIEDU NOMA-GENOCĪDS PRET ZEMES ĪPAŠNIEKIEM!

Atbildēt

Taisnīgs noregulējums

20.04.2017. 16:05

1. Tiek gatavots pagaidu regulējums līdz pilnīgai zemes izpirkšanai, kurš sākot ar 2018.gadu noteiks, ka 6% zemes nomas maksa tiks iekasēta ar pašvaldības NĪN paziņojumu, kurā zem NĪN ailes būs zemes piespiedu nomas summa.
2. Parāda gadījumā šī summa tiks piedzīta bezstrīdus kārtībā līdzīgi kā citi parādi par nodokļiem un nodevām.
3. Savukārt zemes īpašniekam kopējā summa 6% apmērā tiks pārskaitīta uz viņu kontu automātiski.

Atbildēt

Tu apkauno savus un manus senčus ar savu alkatību

20.04.2017. 15:47

»

klusu no krūmiem

Gan jau katram no mums ir senči, kas lējuši asinis par šo zemīti. Arī tiem, no kā tu gribi gūt, kā agrāk bij pieņemts teikt, bezstrādes ienākumus


Tik slaveni senči!? Tūlīt "trīszvaigžņu ordeni". Bet tavi senči 1930.- tajos gados zemi saņēma no pašvaldības ar uzliktu pēcmaksu. OKUPĀCIJA un NESAMAKSĀJA NE santīmu, NEIZPIRKA UN TAGAD SAŅĒMA KĀ DĀVANU.
Bet vairākums kalpoja okupācijas varai par vēdertiesu, kā tagad un visu saražoto, uzbūvēto šie tavi "senči" prihvatizēja kā parazīti vai tu pārpirki, novedot šo zemes īpašnieku līdz bankrotam, par sviestmaizi - un tagad tev "snčī".
Beidziet plātīties ar savu "svētumu", tautas apzadzēji (nerunāju par normāliem, godīgiem māju un zemes īpašniekiem, to arī nav mazums).

Atbildēt

klusu no krūmiem

20.04.2017. 15:33

»

GENOCĪDS

1. Zemes nozīmes noniecināšana ir zemiskākais ko var kāds cilvēks pateikt zemes īpašniekam, kuru senči ir lējuši asinis par to...


Gan jau katram no mums ir senči, kas lējuši asinis par šo zemīti. Arī tiem, no kā tu gribi gūt, kā agrāk bij pieņemts teikt, bezstrādes ienākumus ...

Atbildēt

Šis "genocīds" ir parazītu sindroms

20.04.2017. 13:34

»

GENOCĪDS

1. Zemes nozīmes noniecināšana ir zemiskākais ko var kāds cilvēks pateikt zemes īpašniekam, kuru senči ir lējuši asinis par to...


Un kurš tas ir "genocīds"? Normāli zemes īpašnieki nekad neņemtu apgrūtinātu īpašumu, bet pieprasītu citā vietā vai kompensāciju, lai nedzīvotu uz kakla nabagiem un vispār citiem, bet ja paņēma, nekaro ar mājas īpašniekiem. Karo šie varenie noziedzīgie pārpircēji, parazīti -maksātnespējnieki, radot sev apstākļus pārpirkt un spīdzināt tautu, kā "Tauta pret Šlitki" minētos gadījumos. Un šie parazīti plātās kā aptrakuši, kad viņiem pasaka acīs taisnību.

Atbildēt

GENOCĪDS

20.04.2017. 13:23

1. Zemes nozīmes noniecināšana ir zemiskākais ko var kāds cilvēks pateikt zemes īpašniekam, kuru senči ir lējuši asinis par to!
2. Zemes NETAISNĪGAS cenas noteikšana neatbilstoši SATVERSMES 105. pantam būs GENOCĪDS pret ZEMES ĪPAŠNIEKIEM, kas ir tieši tas pats, kas bija HOLOKAUSTS pret ĒBREJIEM, kad viena liela cilvēku grupa masveida noziegumu pret citu mazāku cilvēku grupu!
3. Pašlaik šis GENOCĪDS pret ZEMES ĪPAŠNIEKIEM notiek jau vairāk kā 20 gadus! Joprojām nav pieņemti likumu, kuri garantē ZEMES ĪPAŠNIEKA tiesības saņemt TAISNĪGU nomas maksu par savu zemi bez tiesas. Zemes īpašniekam pašlaik ir jāmaksā zemes NĪN par zemi, kuru lieto dzīvokļu īpašnieki un zemes nomas maksa jāgaida vairāk kā desmit gadi to mēģinot atgūt tiesas ceļā iesaistoties neskaitāmos tiesas procesos, kuri LV brīžiem ilgst ilgāk kā 10 gadi, kā rezultātā zemes īpašnieks zaudē lielāko daļu no nomas maksas to samaksājot par tiesas izdevumiem, nodevās, advokātiem u.c. izdevumos.
4. Valsts nav spējusi zemes īpašniekam nodrošināt cilvēcīgu un taisnīgu minimālās 6% zemes nomas maksas saņemšanas iespēju!

KAUNS PAR MŪSU LATVIJU, JO MĒS 20 GADU LAIKĀ NEESAM SPĒJUŠI SAVIEM LABĀKAJIEM LATVJU DĒLU UN MEITU PĒCTEČIEM NODROŠINĀT CIENĪGU VEIDU KOMPENSĀCIJAS (ZEMES NOMAS) SAŅEMŠANAI!

Atbildēt

Vo

20.04.2017. 12:56

Juridiski korekts, argumentēts raksts. Paldies autoram!

Atbildēt

sēlis

20.04.2017. 10:41

Parazīti traucē sabiedrības normālai funkcionēšanai, tādi Šnitkes ar visu dārzeņa no NA vadīto pērkamo Tieslietu Ministriju ir jāiznīcina ar DDT pulveri , vai arī jāveic deratzācija, cik ilgi pilsoņi atļaus šiem pērkamajiem smerdeļiem sūkt savas asinis? Tā kā nākamajās vēlēšanās ar kāju pa pakaļu NA parazītiem!

Atbildēt

Izsmiekls

20.04.2017. 09:53

Šlitkes trolli nespēdami atspēkot nevienu Rancāna argumentu draud ar pašu korumpētu tiesu. Ar domu, ka tiesa lems kā vajag šlitkem nevis pēc likuma un taisnības. Būtu smieklīgi, ja nebūtu tik tragiski. Nožēlojami, ka tiesas par smiekla naudu iesaistās masu aplaupīšanas shēmās. Visi zina, ka tiesa lems par labu šlitkem neatkarīgi ne no kādiem apstākliem, likuma vai pierādíjumiem.

Atbildēt

duļķainā ūdenī skatoties

20.04.2017. 09:25

Rancāna teksti kļūst aizvien perfektāki; oponentu - šķībāki. Viegli nojaust, kurā pusē taisnība, taču "naudas vara lielu dara". Un padarīs arī šoreiz ...

Atbildēt

Cerība

20.04.2017. 09:18

»

ironiskais

Nabaga Šlitke:) Izdevumi ierēdņu un tiesnešu korumpēšanai aug ar katru dienu, bet kārotā peļņa paliek aizvien vairāk miglā tīta:) Sabiedriskais sašutums aug, pilsoniskās iniciatīvas t.sk. K.Rancāna juridiski korektie raksti vairojas, tas viss grauj shēmu:) K.Rancāna rakstu "neitralizēšanai" pieslēgti...


Dūšai būs jābūt, ka atvērs čekas maisus! Tā būs personīga atbildība, nevis "tukša muldēšana". Lūdzu uzaiciniet Rancāna kungu par savu juristu tiesā! Ja neder kā vēlēšanu kandidāts, varbūt Jums var palīdzēt? Nu vismaz uzñemsies atbildību par pausto viedokli un nomaksās Jūsu parādus.

Atbildēt

Šlistice

20.04.2017. 00:48

»

justice

Mīļo cilvēk, Jums vispār ir juridiskā izglītība? Ja ir, kad esat to ieguvis - PSRS laikos vai neatkarīgās Latvijas laikos? Ja nejēdz atvērt pat Civillikuma 1402.pantu un saprast atšķirību, kad saistība rodas no tiesiska darījuma, kad no neatļautas darbības, un kad pēc likuma (ja jau, Jūsuprāt, visas...


"1402. Saistību tiesības rodas vai nu no tiesiska darījuma, vai no neatļautas darbības, vai pēc likuma" - nu un? (1) Neatļauta darbība ir krimināls pirmpirkuma tiesību pārkāpums; "No tiesiska darījuma" - (2) No zemes nomas līguma noslēgšanas brīža, kā teikts rakstā, CL 1484.pantā, izlasi;"Pēc likuma" - (3) Šajā gadījumā pēc zemes reformas likuma 4.un 12.panta. Ko tu gribi ar šo 1402. pantu pateikt? Manipulācija, šim pantam nav nekāda sakara ar zemes nomas līguma slēgšanu, ar zemes reformu likuma normām, kas ir speciālais likums.

Atbildēt

zaza

19.04.2017. 23:00

Ja valstī būtu stipra tieslietu ministrija, advokātiem bizness beigtos

Atbildēt

ironiskais

19.04.2017. 20:50

Nabaga Šlitke:) Izdevumi ierēdņu un tiesnešu korumpēšanai aug ar katru dienu, bet kārotā peļņa paliek aizvien vairāk miglā tīta:) Sabiedriskais sašutums aug, pilsoniskās iniciatīvas t.sk. K.Rancāna juridiski korektie raksti vairojas, tas viss grauj shēmu:) K.Rancāna rakstu "neitralizēšanai" pieslēgti pubertitātes vecuma pusaudži, kas pārveido uzvārdus:))) Tas ir labais:) Tas ir zemes baronu līmenis!:) K.Rancānam saku lielu paldies par tautas izglītošanu. Tikai viena maza piezīme - virsraksts ir nepareizs. Tie ierēdņi nav "augsti profesionāļi" viņi ir prasti zema līmeņa korupmpanti, kuri raksta rakstus "kā vajag" t.i. pēc pasūtījuma, lai pārliecinātu naivus cilvēkus tomēr samaksāt nelikumīgus meslus zemes baroniem. Nekādas cieņas pret šiem tautas nodevējiem ( savādāk viņus nosaukt nevar) man nav un nekad nebūs. Ar šo tumsonību un korupciju ir jācīnās. Ne visiem ir dūša to darīt. Rancānam tā ir. Tāpēc visu cieņu viņam! Vairāk tādus cilvēkus!

Atbildēt

ES

19.04.2017. 20:01

Es domāju, ka vislielākā sociālā nelaime miera laikā ir iedot brīvību mežoņiem. Pat šo mežoņu baznīctēvi reliģiju pārvērš perversijas mēslos un seksa propagandā. Mežoņu mežonība var vienīgi pieaugt. Tā nevar samazināties, izzust pati no sevis. Mežonības izpausmes virzieni ir visi cilvēciskās esamības virzieni. Mežoņi nesaprot, ka ir mežoņi. Negrib to atzīt. Es esmu pārliecināts, ka pašapmierinātība ir mežoņu prerogatīva. Tas faktiski ir loģiski, jo mežoņiem raksturīgais autorefleksijas deficīts nevar nestimulēt pašapmierinātību, ko tik lieliski demonstrē latviešu mežoņu izcilākie eksemplāri ministri, premjerministri, valsts prezidenti-laulību pārkāpēji, nacionālo noziedznieku laizītāji valsts iestāžu ierēdņi utt. Mežoņu prerogatīva nav paškritiskums, bet stulba pašapmierinātība. Latvieši no Latvijas nācijas to visredzamāk apliecina. To Latvijas nācijā neapliecina krievi, ebreji, poļi, baltkrievi u.c.. Es neticu, ka cilvēce kaut ko iegūs, ja Dievs beidzot „apžēlos” nevērtīgos latviešus. Cilvēce neko neiegūs, jo cilvēce ir dialektikas verdzene. Tai ir vajadzīgs gan zelts, gan mēsli. Engelss teica, ka mērkaķi par cilvēku padarīja darbs. Uz latviešiem tas neattiecās. Viņi tāpēc nekļuva labāki. Laikam tāpēc, ka latviešu galvenais darba veids ir zagšana un latviešiem Dievs nav devis prātu. No latviešu zagšanas, stulbuma un nelietībām var atbrīvoties ar labu eigēnikas programmu. Latvieši paši to nespēj sagatavot un izpildīt. Bet vāci, krievi, zviedri tagad arī to nedarīs, jo negribēs krāmēties ar mēsliem.

Atbildēt

justice

19.04.2017. 19:26

Mīļo cilvēk, Jums vispār ir juridiskā izglītība? Ja ir, kad esat to ieguvis - PSRS laikos vai neatkarīgās Latvijas laikos? Ja nejēdz atvērt pat Civillikuma 1402.pantu un saprast atšķirību, kad saistība rodas no tiesiska darījuma, kad no neatļautas darbības, un kad pēc likuma (ja jau, Jūsuprāt, visas saistības rodas no likuma, tad kādēļ CL būtu jāparedz vēl divi citi saistību rašanās veidi!?), tad ielaisties ar Jums debatēs būtu tas pats, kas ielaisties debatēs ar muļķi: novilksiet līdz savam līmenim un sakausiet ar pieredzi.
Piekrītu, ka "piespiedu" nomas regulējumā ir problēmas, bet K.Rancāna redzējums un piedāvātie pseidorisinājumu ir ārpus jebkādas kritikas.

Atbildēt

Ko vāries?

19.04.2017. 19:10

»

KLEMENTĪNS RĀCENIS

Mani sauc KLEMENTĪNS-RĀCENIS...


Atkal sākas kārtējās tupības, kad nav pretargumentu. Tā vien šķiet, ka kādam pusaudzim ar bipolārajiem traucējumiem tiek maksāts, lai tas pa vakariem troļļo tiklīdz tiek skarta šī tēma.

Atbildēt

KLEMENTĪNS RĀCENIS

19.04.2017. 18:42

Mani sauc KLEMENTĪNS-RĀCENIS.
Man iedeva tādu vārdu, jo esmu RĀCENIS, kurš līdzīgs KLEMENTĪNAM un neviens nevarēja īsti saprast esmu pilnīgs DĀRZENIS vai tikai daļēji.
Apliecinu to, ka esmu pilnīgs DĀRZENIS!
Daži mani sauc arī par DIBENGALVU citi par GALVDIBENU, bet abi varianti ir pareizi, jo man kā RĀCENIM GALVA IR DIBENĀ vai DIBENS IR GALVĀ, esmu apaļš ar zaļiem lakstiem.
Parasti es rakstu ŠĻURU vai ŽĻURGU kur piemetu kārtīgu devu ar MELIEM!
Dzīvoju šajā NEATKARĪGAJĀ PLANTĀCIJĀ nekad ne par ko nemaksāju!
Parasti apkārt man ir sūdi un KOLORĀDO VABOLES, nu tās ar orandžajām svītrām, cilvēki viņas sauc: KUKAINIS-BUKAINIS!
Tādiem pašiem DĀRZEŅIEM kā man un arī KUKAIŅIEM-BUKAIŅIEM ļoti patīk, ka mūsu NEATKARĪGAJĀ plantācijā ir daudz sūdu, kur mēs varam labi vairoties kopā ar citiem PARAZĪTIEM kuri mums ir apkārt un jūtamies labi.
Sensenos laikos, kad mēs nezinājām, kas ir KAPITĀLISMS, citi DĀRZEŅI mums teica, ka tur aiz tās dzelzs sēstas ir PŪSTOŠAIS KAPITĀLISMS un mēs kā īsti DĀRZEŅI tam noticējām un tiecāmies uz to tikai ar vienu domu, ka tur viss PŪST un SMIRD un tur varēsim kāDĀRZEŅI, KUKAIŅI-BUKAIŅI, KOLORĀDOVABOLES un CITI PARAZĪTI netraucēti vairoties, bet patiesībā izrādījās, ka tur cilvēki grib dzīvot pēc likumiem un kārtības.
Tas mums neder, mēs tam pretosimies ar visiem spēkiem!
Mēs DĀRZEŅI nepiekrītam nevienam cilvēku teikumam!
Mēs neko nesaprotam no cilvēku likumiem, mums DĀRZEŅIEM nevajag nekādus likumus!

DĀRZENIS KLEMENTĪNS-RĀCENIS

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Par atkritumu krīzi

FotoEsmu atkārtojis N reizes un atkārtošu vēlreiz - cilvēki, domājiet kā nodrošināt sevi ar dzīves pamatelementiem. Tie ir mājvieta, ūdens, pārtika, elektrība, degviela... Esmu par to rakstījis savā prezidenta programmā, sk. "Cilvēks kontrolē pašu galveno". Esmu to izskaidrojis attiecīgajos video 1.daļa un 2.daļa. Atkritumu izvešana ir viens no dzīves pamatelementiem, it sevišķi pilsētā.
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 5. Absurda tirānija un iegūšana savā īpašumā

FotoBrīdināšana par absurda tirāniju nav analītiskais beztaktiskums vai konspiroloģiska tēma līdzīgi konspiroloģijā iecienītajai “pasaules valdnieku” tēmai. Brīdināšana par absurda tirāniju nav arī antivēsturiska kaprīze. Jau senie dievi mītos filosofiski sprieda par cilvēku, vai viņš ir labs vai viņš ir slikts, pieļaujot bezjēdzības un bezjēdzīgai rīcībai izdomājot dažādus attaisnojumus.
Lasīt visu...

21

Vai par šāda veida balagāna organizēšanu valsts iestādē, kāda ir Valsts robežsardze, kādam nav jāsaņem bargs sods?

FotoKā izriet no publikācijas par centralizēto parakstu vākšanu robežsardzē tās bijušā priekšnieka atbalstīšanai, mēs, pensionāri, un ne tikai pensionāri, bet visi Latvijas pilsoņi tiekam apzagti. Jo mūsu, nodokļu maksātāju nauda tiek izmantota, lai vieni priekšnieki no Valsts robežsardzes, izmantojot administratīvo resursus, organizētu parakstu vākšanu zem raksturojuma par citu Valsts robežsardzes priekšnieku (nu jau izbijušo) Normundu Garbaru.
Lasīt visu...

12

Karteļa dēļ tā dalībniekiem - lielajiem būvniekiem - vairs nav tik lielas vajadzības pirkt politiķu “pakalpojumus”

FotoKarteļa pazīmes Latvijas būvniecības tirgū bija redzamas jau sen - ne tikai sadārdzinātās pasūtījumu tāmēs, bet arī savdabīgi uzvarētos iepirkuma konkursos un visatļautīgā attieksmē pret pasūtītāju.
Lasīt visu...

21

Par Timati un viņa putinkrekliņiem „Alfā”: kas ir kas

FotoCeturtdien tirdzniecības centrā “Alfa” Rīgā, tika atklāts “Black Star Wear” apģērbu veikals.(1) (2) Zīmola īpašnieks un reklāmas seja ir reperis – miljonārs Timurs Junusovs jeb Timati. Viena no viņa pēdējām kolekcijām ir radīta sadarbībā ar Krievijas aizsardzības ministrijas akciju sabiedrības “Vojentorg” veikalu tīklu “Krievijas armija”.(3)
Lasīt visu...

21

Tvaiks

FotoKad tvaiks, kuru savalda ar labi pieskrūvētu vāku, izkļūst no katla? Tad, kad katla vāka skrūves tiek palaistas vaļīgāk.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vai tiešām valsts prezidentam bērni jāmudina mācīties, lai ņemtu kredītu?

Laikā, kad Tieslietu ministrija izstrādā Parādu dzēšanas likumu, Valsts prezidents Egils Levits, uzrunājot skolēnus Zinību dienā,...

Foto

Perversā solidaritāte

Pirms deputātu balsojuma Saeimā “nācijas tēvs/pravietis” teica: “Ir trīs virzieni, par kuriem kopējā labuma vārdā es gribu domāt un pārliecināt savas prezidentūras gados. [..] Šie...

Foto

Mēs Latviju pārvaldām koleģiāli: valsts prezidenta Egila Levita uzruna Saeimas 2019. gada rudens sesijas atklāšanā

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi!...

Foto

Atklāta vēstule par notiekošo „Olainmed” un arī „Olainfarm”

2019. gada augusta mēnesī pret mūsu gribu esam ievilkti nesaskaņās starp "Olainfarm" valdi un "Olainmed" bijušo vadību Darju...

Foto

Godīgums kā cilvēkus vienojoša ideja

Klausoties valstsvīru runas par to, kas cilvēkiem būtu jādara, lai dzīve kļūtu labāka, atmiņā visvairāk iespiedušies negatīva rakstura ieteikumi un spriedumi...

Foto

Jaunā konservatīvā partija cīnās par ietekmi valdībā

Visās valdošajās koalīcijās ir bijusi partija, kas darbojas kā iekšējā opozīcija. Daudzās valdībās šo lomu pildījusi Nacionālā apvienība, regulāri...

Foto

Aicinām iedzīvotājus neslēgt līgumus ar AS „Tīrīga”

Rīgas Apkaimju alianse kategoriski iebilst pret atkritumu apsaimniekošanas monopola izveidi Rīgā. Iedzīvotāji aicināti neslēgt līgumus ar AS "Tīrīga"....

Foto

Ikonu nomaiņa - vissāpīgākais process

Cilvēki jau no bērnības ir pieraduši, ka ir autoritātes, kurām jātic un kurām jāklausa – vecāki, skolotāji, jau vēlāk vadītāji un priekšnieki....

Foto

Absurds ap Rimšēviču

Par valstiskās suverenitātes trūkumu un latviešu necienīgo stāvokli savā zemē, kā arī par šī necienīgā stāvokļa izraisītajām nelietībām uzskatāmi liecina absurds ap Ilmāru...

Foto

Bankas, banciņas un droši paredzamais PC: prātojums pēc "Norvik/PNB" aizvēršanās

Neizbēgamajam blīkšķim mūsu banku un banciņu saimniecībā ļoti piemēroti ir LPSR Tautas dzejnieka Ojāra Vācieša vārdi,...

Foto

Eiroparlamentārieša aicināšana uz inaugurāciju, neievērojot viņa rīcību, kas neatbilst LR Satversmē noteiktajam, ir šādas antikonstitucionālas rīcības faktiska atbalstīšana

Valsts prezidents ir valsts amatpersona, bet inaugurācija ar...

Foto

Sākušies Burova laiki Rīgas domē

19.augustā par “Gods kalpot Rīgai” pārstāvi Oļegu Burovu kā Rīgas domes mēru nobalsoja 35 no 60 deputātiem. Tas nozīmē, ka vismaz...