Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Katastrofas trajektorija

Arturs Priedītis
30.01.2013.
Komentāri (25)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

paija

01.02.2013. 00:38

»

Ripa

Gliks, Merķelis, hernhūtieši ar Brāļu draudzēm, vēl kādi gaišāki muižnieki


Tie palīdzēja veidot latviešu kultūru nevis izveidoja latviesu tautu. Merķelis raksta par latviešiewm nevis ciltīm

Atbildēt

ripo

01.02.2013. 00:08

Ripai gan daudz jāripo lai dzeltenumu biščiņ pabalinātu,tie bija Baltu tautas slepkavas.

Atbildēt

Lauku pāķis

31.01.2013. 18:53

Kad pēdejo reizi Zviedrijā bijis kāds asv prezis? Te viņi brauca strīpām...asv vācijas merkele drīz būšot kamerons...kas te kāda zelta bedre...m? Un ko tad visi lielie šiškas ieskaitot tautas tik mīlēto sudrabu tā skraidija uz asv vēstniecību. Ja jau paijas maijas un līdzīgie tā sašutuši tad jau pa lielam raksta autoram laikam būs taisnība...

Atbildēt

līdzjutējs

31.01.2013. 17:29

Pats Priedītis nojauc jēgu apcerēt šos notikumus,jo atzīst,ka PSRS elite labprātīgi meklēja ceļus sistēmas demontāžai iedzīvošanās nolūkos.Tad kas atlika mazajām satelītvalstīm nomalēs ? Meklēt jaunus saimniekus. Tos esam atraduši un varam dzīvot laimīgi! Kāpēc žēloties par darbu ārzemēs ? Tā drīzāk ir svētība,ka cilvēkiem ir šī iespēja. Arī PSRS laikos brauca peļņā uz "triecienceltnēm"lai saņemtu auto vai dzīvokli.Tā kā nav ko skumt- no lielās vēstures lugas esam iznākuši kā vinnētāji.

Atbildēt

teicamnieks

31.01.2013. 15:28

Es to Priedīša opusu varu izteikt īsāk:

"Perestroika - slikti, boļševiku terors, uz masu slepkavībām balstīta "attīstība" - labi."

Atbildēt

xxx

31.01.2013. 15:20

Nu dzeltenais izmurgoja daudz,vai vispār esi redzējis šeit kādu Balto cilvēku.

Atbildēt

ģ.š. 7

31.01.2013. 13:37

viss pareizi, tikai autors uzskata, ka postcilveks ir radies... NĒ! POSTCILVĒKS IR RADĪTS, lai globālais oligarhu režīms varētu noturēt savu kundzību gadsimtus. Tāpēc vajaga postcilvēkus, bet pārējie jāiznīcina...

Atbildēt

Andrs

31.01.2013. 11:49

Šo rakstu vajadzētu iekļaut skolu oligātā iemācīšanā.Drošības labad ,lai bērni iemācās teikumos no galvas!

Atbildēt

Fēlis

31.01.2013. 10:05

»

50s

Ja autors cite krievu sovinistu naida kurinataju Kurginjanu ,kurs agite par Baltijas un Polijas atkarosanu un pievienosanu imperijai,tad pat SC aktivitates ir bernu spelites! Kremlis ir labi pastradajis!Smadzenes ir izskalotas pamatigi


Kur Tu tādu rāvi? Kurginjans izteicās, ka ja izdotos atjaunot krievu varenību, tad iespējams, viņiem gribētu pievienoties baltieši. Utopija, protams, jo viņš nespēj izprast tās baltiešu bailes no krieviem, kuras ir radušās pēdējos gadsimtos, bet par atkarošanu gan nekas nav dzirdēts.

Atbildēt

Udox

31.01.2013. 10:02

Tieši sākums un beigas bija nesakarīgas un pat neprecīzas, bet vidus - ļoti labs. " Nauda vairs nekalpo kā ekvivalents preču apmaiņā, bet kalpo kā līdzeklis pašas naudas vairošanai. Finanšu kapitālismā nauda ražo naudu." Precīzi mūsdienu realitāte. Un tas nav normāli.

Atbildēt

Fēlis

31.01.2013. 09:59

»

EV

Brīnos, kur tik daudz naidīgu komentāru. Arī šeit algotņi rukā


Tas lieku reizi pierāda lielas tautas daļas degradāciju. Paskatieties, ko rāda pa televizoru, kādas reklāmas! Vemt gribas, bet tauta skatās un vēsi sagremo. Pasaki kādam, ka materiālā labklājība nevar būt par galveno valsts mērķi. Tev uzreiz agresīvi bruks virsū visi, kas to ir dzirdējuši.

Atbildēt

50s

31.01.2013. 09:51

Ja autors cite krievu sovinistu naida kurinataju Kurginjanu ,kurs agite par Baltijas un Polijas atkarosanu un pievienosanu imperijai,tad pat SC aktivitates ir bernu spelites! Kremlis ir labi pastradajis!Smadzenes ir izskalotas pamatigi.

Atbildēt

Kamikadze

31.01.2013. 06:15

Visumā loģisks vāvuļojums...:) Protams Atmodas pašpasludinātajiem varoņiem nepatīkams, bet tomēr diskusijas cienīgs! Vismaz zem drosmīgajiem vārdiem par "privatizāciju" kā noziegumu pret nāciju... Parakstos un uzskatu, ka tautas tribunālam ir jābūt! Noziedznieki ir jāsoda!

Atbildēt

EV

31.01.2013. 01:03

Brīnos, kur tik daudz naidīgu komentāru. Arī šeit algotņi rukā?

Atbildēt

ruksis

30.01.2013. 22:19

atūriņu nu gan pietiek te publicēt.Viņam to tikai vajag, lai lasītu un komentētu. Pazīstams frukts.

Atbildēt

paija

30.01.2013. 21:52

Daugavpils Multinacionālās kultūras centra direktora, filoloģijas doktora, daudzu zinātnisku rakstu un grāmatu autora Artura Priedīša lēmums atteikties no Latvijas pilsonības un pārcelties uz pastāvīgu dzīvi Krievijā daugavpiliešos izraisījis dažādu reakciju. Vieni viņa rīcību uzskata par pareizu, drosmīgu un pamatotu, bet citi zinātniekam pārmet patriotisma trūkumu un galīgi nesaprot viņa rīcības motīvus.
Kā informēja Krievijas Ģenerālkonsulāta Daugavpilī ģenerālkonsuls Valērijs Tuzovs, Arturs Priedītis nesen bija ieradies diplomātiskajā iestādē, lai konsultētos par iespējām iegūt Krievijas pilsonību. Viņam tikušas izskaidrotas Krievijas likumdošanas normas, kas saistītas ar pārcelšanos, kā arī citi jautājumi.
Jautājums vienīgi, vai šitie nurgi tiek rakstīti, lai ātrāk dabūtu Krievijas pilsonību un tur izpelnītos kadu siltaku vietiņu ? Taču ja nodrukats Pietiek. lielakas cerības,ka arī saimnieki pamanīs

Atbildēt

paija

30.01.2013. 21:38

Priedītis ir postcilvēks vai vienkarši vecuma marasms? Par katru teikumu varetu iebilst ,bet sanāks parāk gari . DAžus jatājumus tomer gribas uzdot. Vai nevaretu nosaukt kadu liberali,kas te apgaismības laikmetā atbrauca un izveidoja latviešu tautu ? Ja autoram liekas ,ka 70.gados PSRS sākas dzīve bez ideāliem un cēliem merķiem, tad secināms,ka cēlie merķi un ideālisms bija Staļina laikā un vajadŗēja turpināt ticēt komunisma uzcelšanai? VaI tiesam latviesiem PSRS sabruksana ir geopolitiska katastrofa un Latvijas okupacija bija svetigs notikums?

Atbildēt

kā mēs mākam vaimanāt

30.01.2013. 21:29

nu neņemiet augstskolās tos postcilvēkus un nodibiniet tiesiskumu, vaimanā pat tie, kuru tiešais pienākums un liela alga ir lai nodibinātu tiesiskumu, mēs esam psotsovjeti

Atbildēt

Lieliski

30.01.2013. 21:11

Kurš to varēja iedomāties - šitais tak ir pasniedzējs universitātē un māca bērnus, turklāt viņam vēl algu maksā! Nav cita vārda kā ibio!

Atbildēt

Meli 2

30.01.2013. 21:02

Un tas, ka padomju tautas bija garīgi vājas, ka cilvēciskais kapitāls bija zems – iebāziet sev ziniet kur…. Gan jau atspēlēsies jums kretīniem vienreiz visi šitie meli, jums, kas šo kapitālu nīcina un nīcina, ar šitādu pļūtījumu tautas dezinformācijai palīdzību ieskaitot, bet diez kā jau nesanāk, ko? Tauta nav muļķe, tā maita tauta tomēr baigi gudra, biedri revolucionār – kā nu tur bija tas vārdiņš šoreiz – Priedīti!

Atbildēt

Kaķa klepus

30.01.2013. 21:01

Sākums izklausījās cerīgs, vēlāk jau rakstelis pārtapa haotiskā murgā bez satura, jēgas un mērķa.

Atbildēt

Gribētos zināt

30.01.2013. 19:45

Interesanti, kāpēc Lato Lapsa publicē šo krievu impērisma tribūnu un patoloģisko meli?

Atbildēt

pagari (neiekļaujas 140 zīmēs!)

30.01.2013. 19:43

nju un? ir privatizācija un ir deprivatizācija, ir denacionalizācija un nacionalizācija;
tas darās tā - stundā "X" (labāk pēkšņi) tiek izsludināts "apdraudējums", teiksim - "marsieši nāk!" vai ... nu nezinu, "vīruss" vai? vai karš.. vispār da jebkas... nu un tad pēc plāna - nacionalizē visu pa nullēm; nu, visu, kas ir kritiskā infrastruktūra, sakari, tranzīts, ražošana apdraudējuma novēršanai, medicīna, pārtikas rūpniecība, nu, īsāk sakot, nacionalizē visu, ko zagļi prihvatizēja, jo ir "apdraudējums"... var jau viņiem arī kompensēt, piem., tugrikos, nākamo 355 gadu laikā.. galvenais pirms tam masas "uzssildīt", aizies uz "urrā"
vot, jautājums, ko pēc tam? uz gadiem 20-30 ekonomiskā augšupeja garantēta, bet tad atkal jāsāk viss no gala, a dzive ta īsa, a dzīve ta viena

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Lai novērstu uzmanību no izgāšanās ar kadastrālajām vērtībām, esam uzmeistarojuši slepenu projektu par jaunu tiesiskuma darba grupu

FotoPiektdien, 7. augustā, Tieslietu ministrija ir iesniegusi izskatīšanai Ministru kabineta sēdē ziņojuma projektu, kas paredz izveidot darba grupu ar valsts tiesisko drošību saistīto problēmjautājumu risināšanai.
Lasīt visu...

18

Neuzskatām par iespējamu piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas pasākumos, kas tiek organizēti svešā valodā

FotoEsam aicināti piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas raidījumos, ko organizē Latvijas sabiedriskie mediji, kas cita starpā iekļauj arī raidījumus, kas notiek svešvalodā, konkrēti - krieviski.
Lasīt visu...

6

Izliksimies, ka esam norūpējušies: valsts prezidenta Egila Levita paziņojums par vēlēšanām Baltkrievijā

FotoLatvija kā Baltkrievijas kaimiņvalsts pilnībā atbalsta baltkrievu tautas dziļo vēlmi dzīvot savā neatkarīgā, brīvā, demokrātiskā un tiesiskā Baltkrievijas valstī.
Lasīt visu...

12

Par dzīves mērķiem un jēgu

FotoKas mēs esam? Kāds ir mūsu dzīves mērķis? Kāda ir jēga cilvēces pastāvēšanai? Atbilstoši savām zināšanām un prāta spējām mēs meklējam atbildes uz šiem jautājumiem vai arī lieki nelauzām galvu ar šādām “muļķībām” un mierīgi dzīvojam tālāk. Tomēr šie jautājumi nav tik maznozīmīgi, kā tas varētu likties ikdienas darba steigas un problēmu pārņemtam cilvēkam. No tā, kādas atbildes mēs sameklējam uz šiem jautājumiem, lielā mērā ir atkarīga mūsu dzīve.
Lasīt visu...

6

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

FotoRīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča un Induļa Paiča darba attiecību pārtraukšanas iemesliem.
Lasīt visu...

21

Par ko balsot vēlēšanās?

FotoVatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums piedalīties brīvās vēlēšanās, lai veicinātu kopējo labumu. Baznīca ciena un atzinīgi vērtē tos, kuri savus spēkus veltī kalpošanai cilvēkiem un valsts labā uzņemas šos smagos pienākumus" (Gaudium et spes, 75).
Lasīt visu...

21

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

FotoLatvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens sabiedrības loceklis – ikkatra mājsaimniecība, nekustamā īpašuma īpašnieki, pārvaldītāji, attīstītāji, īrnieki (kam saskaņā ar likuma “Par dzīvojamo telpu īri” 11.pantu jāmaksā nekustamā īpašuma nodoklis) saistībā ar plānotajām kadastrālo vērtību paaugstināšanas izmaiņām.
Lasīt visu...

21

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

FotoEsam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību holokausta traģēdijas upuru piemiņas jautājumam un atmiņas par Otrā pasaules kara laikā notikušā genocīda pret ebrejiem saglabāšanai. Holokaustu pārdzīvojušie ir kļuvuši par lieciniekiem vieniem no vissmagākajiem un briesmīgākajiem no jebkad nodarītajiem noziegumiem pret cilvēci, tostarp slepkavībām, postam un īpašumu izlaupīšanai.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā...

Foto

Pa iznīcības ceļu…

Kāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad...

Foto

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

Vides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības...

Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...