Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Ir sācies tiesas process, kurā būs jālemj, cik atšķiramas ir cilvēka tiesības no personas tiesībām, citiem vārdiem, jālemj tas, cik tālu amatpersonas ir tiesīgas iejaukties cilvēka, nevis personas dzīvē.

Tiesa ir par publikāciju, kas joprojām ir internetā pieejama jebkuram, līdz ar to tiesā atklātos vien dalībnieku viedokļi par to, kas tāpat visiem ir publiski pieejams, jo, lai cik banāli tas neizklausītos, cietušais nav iesniedzis iesniegumu un vēlas, lai publikācija ir pieejama, viņš sevi neuzskata par cietušo.

Iesniegumu ir iesnieguši ierēdņi kas pretēji viņa viedoklim uzskata ka noziegums ir "cietušā" gribas īstenošana - viedokļa paušana publiski. Slēgtu to vēlējās padarīt vien tāpēc, ka ierēdņi negrib, lai publika redz visai dīvainos viedokļus par acīmredzamām lietām, piemēram, to, ka cilvēkam (cietušajam), viņuprāt, pašam nav izvēles, ko darīt un ko nedarīt, un šādu izvēli ir tiesīgi viņa vietā izdarīt vien viņi, tajā skaitā - ko ēst, kur un kā dzīvot, ar ko gulēt un kas viņam ir labi, un kas slikti.

Tajā skaitā no ierēdņu pozīcijas slikti ir par to izteikt savu viedokli publiski, un slikti ir tas, ka publika redzēs aizkulises, kā tiek ceptas apsūdzības, kurām nav nekāda pamata no cilvēciskā viedokļa. Faktiski šis process ir precedents, kurā tiks spriests par cilvēka brīvībām, tajā skaitā tiesībām izteikt viedokli, un ierēdņu pilnvarojumu apmēriem, tajā skaitā to, vai ar pilnvaru var banāli pilnvarot kādu tavā vietā paēst, pārgulēt un izteikt viedokli par sajūtām un garšām Jūsu vietā, Jums neprasot.

Citiem vārdiem, šī tiesa ir Latvijā vēl nebijis precedents kurš parādīs ar ko atšķirt cilvēka tiesības no personas tiesībām, kā arī to, cik tiesīgi ir citi (amatpersaonas) par Jūsu dzīvi lemt Jūsu vietā.

Process tika pasludināts par slēgtu, nākamā tiesas sēde nozīmēta 21.augustā plkst. 10.00 Madonā, līdz sēdei, nepieciešams atrast aizstāvi (advokātu), kas grib aizstāvēt cilvēka tiesības pēc pārliecības un likumus izprot ne vien pēc burta, bet arī gara.

Interesentus lūdzu sazināties, rakstot man privāti - [email protected]. Visa lieta - "noziegums" ir zemāk publicētie videomateriāli, viss pārējais lietā ir vien amatpersonu viedokļi, kas transformēti papīrā.

https://www.youtube.com/watch?v=j2BctqZEWa4&t=313s
https://www.youtube.com/watch?v=TGxeavUlY1U&t=15s
https://www.youtube.com/watch?v=s4qmg4uY0qs
https://www.youtube.com/watch?v=D3ZQvg3V8ic

Novērtē šo rakstu:

36
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Evika Siliņa ir ar pautiem, Jānis Citskovskis – žmogs, bet Krišjānis Kariņš – princese, kas neuzņemas atbildību

FotoĻembasts ap tā saucamajiem bijušā premjera Kariņa lidojumiem vēl tālu no atrisinājuma, lai gan nu jau nepārprotami ir redzama un saprotama šo notikumu gaita, būtība un galveno aktieru lomu sadalījums. Izrādes režisori ir no valdošās partijas, kas pēdējā pusgada laikā centās atrisināt otrā plāna samezglojumu – proti, kurš būs šajā skandālā malējais. Un, lai gan par tādu tagad ir sazīmēts bijušais Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis un vēl pāris ierēdņu, nav šaubu, ka, pateicoties ierosinātajam kriminālprocesam, viņam blakus nostāsies arī “Jaunās vienotības” politiķi.
Lasīt visu...

21

Vēstule Rinkēvičam par Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju: ceram uz atklātu un laicīgu komunikāciju par nākotnē pieņemtiem lēmumiem, kuri ietekmēs latviešu valodas mācīšanu un mācīšanos visā pasaulē

FotoEiropas Latviešu apvienība ir iepazinusies ar lēmuma projektu “24-TA-1725 Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju.”
Lasīt visu...

21

Latviešu valodas aģentūras iekļaušana Čakšas aģentūru reorganizācijas plānā ir principiāli noraidāma

FotoLatvijas Zinātņu akadēmijas akadēmiķes, Izglītības biedrības padomes locekles Dr. habil. philol. Inas Druvietes atzinums par rīkojuma projektu “Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju”.
Lasīt visu...

21

PRET Latviešu valodas aģentūras likvidēšanu

FotoValoda ir veids, kurā tauta var paust savas dvēseles bagātību, pasaules izpratni un justies kā mājās savā zemē. Latviešu valoda ir bijusi nacionālās kustības pamatvērtība cauri gadsimtiem un ir viena no konstitucionālajām vērtībām, kas raksturo Latvijas valsts pastāvēšanas jēgu un mērķi.
Lasīt visu...

21

Kremlis nepamet cerību izmantot “tautiešus”: tiek plānots ar "tautiešu karti" virtuāli apvienot "krievu pasauli"

FotoŠā gada maijā kļuva zināms, ka Krievija veido “tautiešu elektronisko karti”, lai tādējādi censtos padarīt Krievijas “ārvalstīs dzīvojošo tautiešu” statusu par puslīdz juridisku kategoriju. Kara studiju institūta (Institute for the Study of War) vērtējumā šādas aktivitātes mērķis ir attaisnot Krievijas turpmāku agresiju, to uzdodot par ārvalstīs dzīvojošo tautiešu tiesību aizstāvības centieniem.
Lasīt visu...

12

Aicinājums Saeimai un Ministru kabinetam, īpaši "Jaunās vienotības" politiķiem atteikties no saviem valsts valodas politikas sagraušanas plāniem

Foto2024. gada 10. jūlijā Ministru kabineta tīmekļa vietnē ievietots tiesību akta projekts, kas paredz reorganizēt Latviešu valodas aģentūru, samazinot tās pārvaldes uzdevumus un lielāko daļu tās funkciju nododot citai valsts pārvaldes iestādei[1]. Uzskatām to par tuvredzību gan no zinātniskā, gan politiskā skatpunkta.
Lasīt visu...

21

Visi metas glābt grimstošo Citskovski, bet tas nesaprot pamesto glābšanas riņķi un kož rokā, kura viņu velk ārā no ūdens

FotoValdība un augstākā ierēdniecība kopīgiem spēkiem bija izdomājušas veidu, kādā paglābt no kriminālatbildības Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski, taču tas no pamestā glābšanas riņķa ir atteicies, palīdzīgās rokas padošanu "juridiskajā jūrā" grimstošajam slīcējam nodēvējot par "pazemojošu".
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi