Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Rinkēvičs

09.06.2024. 11:24

Es arī gribu svinam dienu.
,kad man guļot pirmo reizi iebaza ēzelis.tas nekas, vienīgi no priekiem acis uz mūžu izbolijas

Atbildēt

vecā dirsa piecdesmit

04.06.2024. 21:13

Raksta autors izdomājis popularizēt savas novirzes sabiedrībā.

Atbildēt

pisos kā Dieva baušļos

28.05.2024. 07:45

"“Baltic Pride:” pasākumi, kas kulminēsies “Baltie Pride 2024” gājienā 15. jūnijā."
...tas nozīmē ko, visi pridisti 15.jūnijā sastāsies aplītī un visi kulminēs???

Atbildēt

Jgg

27.05.2024. 20:59

Varēs redzēt cik daudz kropļu Latvijā un vispār šitos droši var ziedot Ukrainai bērnu tāpat pārsvarā no viņiem nav un nebūs

Atbildēt

tas jau

27.05.2024. 18:02

»

zilā puķina svētki

Maksakovu Gordona blogā paklausieties


tā bija par CCCP armijā...tas viņiem tāda nacionalnaja osobennostj..

Atbildēt

vai

27.05.2024. 18:01

»

Vai

Pederastija ir progress


tad pedofilija ir progress?

Atbildēt

Vai

23.05.2024. 22:49

Pederastija ir progress?

Atbildēt

> zilā pederasta karognesējam

22.05.2024. 18:59

»

zilā puķina svētki

Maksakovu Gordona blogā paklausieties


Kaut ko vēl stulbāku nevarēji paklausīties?

Atbildēt

zilā puķina svētki

22.05.2024. 18:00

Maksakovu Gordona blogā paklausieties

Atbildēt

vice

22.05.2024. 17:05

Homomīļu slavināšanas un propagandas nedēļa!!!

Vēl viena sērga!

Atbildēt

vice

22.05.2024. 16:40

Regresīvo un Zilo Zemnieku nedēļa!

Jaunās Krievotības vēzis Rīgā!!

Atbildēt

Dīvainie meļi progresīvie

22.05.2024. 15:57

Dīvainīši vai nelietīgi meļi ir šie progresīvie. Apgalvojums, ka tūkstošiem iedzīvotāju un firmu piedalās garīgi slimu dīvaiņu izdarībās, ir absolūti meli. Drīzāk jau tūkstošiem iedzīvotāju un firmu labprāt samestu pa muti šiem dīvainīšiem, tikai negrib nokļūt nebrīvē. Kaut kādi pāris simti izvirtuļu plus vēl tūkstotis no ārzemēm piepulcēto rīko Rīgā sabiedrībai kaitīgu izdarību propagandas gājienu ( un kas nav nodalīts no nepilgadīgajiem ielās) un vēl prasa karogus izkarināt! Pederējieties pa dzīvokļiem, neviens neko nesaka, bet ja sāk šādi uzbraukt - tad paši vainīgi- vadzis vienreiz lūzīs. Nekādi Blinkeni nepalīdzēs.

Atbildēt

tev

22.05.2024. 15:34

»

tev

patika? Tad tikai gaidi, gan jau būs vēl


ar pirmo reizi 'nepiešķīla', kā parasti? :D

Atbildēt

Šķidrā smadzeņu izeja divi spaiņi no

22.05.2024. 15:32

»

Dikļu defektīvais

Kam pieder Pietiek


demences invalīdes pļutkinenes vices jeb Pēterisa Karlovsa©aurejs, tas kurš дебил из дурки

дебил из дурки Pēteris Karlovs©aurejs savā sūdu elementā!😂

demences invalīde pļutkinene vice atkal pietirsusi visas malas. 😂

He-he!

Atbildēt

pļutkienei hehei, debilības centra noderīgajai idiotei

22.05.2024. 15:31

»

hehe

Vēlreiz slava pļutkinenam. Sīkos vari nelaist, sataupies citur uz lielo pļutkinenu


Pašai sevi slavēt, pie tam par saviem deģenerātes analfabētes hehes pļutkineniem - tā jau ir nepārprotama mentālās veselības traucējumu diagnoze.

tu jau ilgi tā mokies ar mentālās veselības traucējumiem (visticamāk - iedzimtiem), kā arī ar vielmaiņas galaproduktu izvades disfunkcijas problēmām, kā šķiet? Ko dakteri par tavu slimošanu saka - kādu tavu slimību attīstību / dinamiku prognozē, vai tev ir cerības izveseļoties, kaut vai tikai vienā no diagnozēm?

Atbildēt

hehe

22.05.2024. 15:08

»

pļutkinenei hehei

Tad jau tevi var apsveikt ar atvieglošanos, sevišķi pēc tava kārtējā nakts aizcietējuma...


Vēlreiz slava pļutkinenam. Sīkos vari nelaist, sataupies citur uz lielo pļutkinenu.

Atbildēt

> BEZsmadzeņu deģenerātam analfabētam

22.05.2024. 15:04

»

Fēlikss

tev ir ienākusies visai savdabīga privātpieredze. Bet tu gluži veltīgi taml. drazas "prezentē", jo normāliem cilvēkiem idiotu paškritika, idiotu CSN u.c. idiotiskas atklāsmes neinteresē


Nenoliedzami - patīkami (un arī gluži pašsaprotami), ka viedokļu līderu u.c. taml. sabiedrībā populāru cilvēku viedokļi / to citāti joprojām nemainīgi imponē, ir aktuāli un populāri sabiedrībā, tostarp pat BEZsmadzeņu deģenerātu, analfabētu, patoloģisku idiotu, prastu stulbeņu un taml. socmargināļu "komunikatīvajā" apritē.

Atbildēt

Fēlikss

22.05.2024. 14:55

»

pļutkinenei hehei

Tad jau tevi var apsveikt ar atvieglošanos, sevišķi pēc tava kārtējā nakts aizcietējuma...


tev ir ienākusies visai savdabīga privātpieredze. Bet tu gluži veltīgi taml. drazas "prezentē", jo normāliem cilvēkiem idiotu paškritika, idiotu CSN u.c. idiotiskas atklāsmes neinteresē.

Atbildēt

tu

22.05.2024. 14:50

»

uzvelc pufaiku,vatņik

,lai tavi izgarojumi nemaitā atmosfēru te


izēd savu naktspodiņu atkal, deģenerāt analfabēt no 6. palātas.

Atbildēt

pļutkinenei hehei

22.05.2024. 14:48

»

hehe

Tad beidzot lielais pļutkinens. Ilgi gan mocījās


Tad jau tevi var apsveikt ar atvieglošanos, sevišķi pēc tava kārtējā nakts aizcietējuma!

tu jau ilgi tā mokies ar vielmaiņas galaproduktu izvades disfunkcijas problēmām, kā šķiet? Ko dakteri par tavu slimošanu saka - kādu tavas slimības attīstību / dinamiku prognozē, vai tev ir cerības izveseļoties?

Atbildēt

hehe

22.05.2024. 14:35

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Tad beidzot lielais pļutkinens. Ilgi gan mocījās.

Atbildēt

uzvelc pufaiku,vatņik

22.05.2024. 14:35

»

tu

atkal ar spoguli komunicē, permanentais analfabēt...


,lai tavi izgarojumi nemaitā atmosfēru te.

Atbildēt

tu

22.05.2024. 14:30

»

Tā višš i

Sekojiet līdzi tam ,ko runājat!Tas norāda uz to,ar ko esat piepildīts


atkal ar spoguli komunicē, permanentais analfabēt?

Patiesībā - pilnīgi pamatoti un objektīvi tu sevi noraksturoji. ;)

P.S. Valodas apguves / lietojuma kvalitātes līmenis ir tieši proporcionāls attiecīgā personāža intelekta līmenim (vai arī, NEprasmes gadījumā - deģenerācijas stadijai). Tāpat arī, piemēra pēc - ir vispārzināms, ka dermoliberastu lumpenpropagandas nozombētie bioizstrādājumi parasti ir arī analfabēti - mentāli nepietiekami attīstītiem personāžiem tipiski raksturīgās problēmas ar valodas apguvi un lietošanu ir tieši proporcionālas NEspējai pretoties jebkādam zombējumam.

Iemācies savu dzimto(?) valodu BEIDZOT, nepazemo sevi vismaz publiski un neapkauno savu valsti. tava (lietotā) valoda un (NE)cieņa pret savu valodu liecina ļoti daudz ko (ja ne visu) par tevi.

Atbildēt

Muļķa latvĀNim MazpisĀNim

22.05.2024. 14:18

»

Muļķa latvĀŅa MazpisĀŅa

Ticības apliecinājums


Kāds tev ar to sakars?

Atbildēt

patiesībā

22.05.2024. 14:17

»

Muļķa latvĀŅa MazpisĀŅa

Ticības apliecinājums


viss ir vienkārši - JA jebkuram Normālam Cilvēkam būtu interese ievērtēt situāciju kopumā jeb "konceptuāli" un "monitorējot visu spēles laukumu" – būtu elementāri konstatējams, ka taml. "nospārdīšanas kultūra" tiek piekopta faktiski pie visām publikācijām komentāru sadaļās, kur vien šie divi deģenerāti – Pēteris Karlovs, tas kurš Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" - izmisīgi cenšas publiski "nolinčot" (vismaz personīgi man patiešām nezināmu objektīvu / loģisku iemeslu dēļ, jo – izņemot bezjēgā trulu skaudību un / vai ģenētiski kritisku mentālo kroplību + iespējams, debilības centra zombijtroļļošanas angažējumu – neko citu nevarētu iedomāties jebkurš Normāls Cilvēks) izvēlētu par "nospārdīšanas objektu", šiem deģenerātiem subjektīvi akūti netīkamu personāžu (pat, šķiet, PAŠiedomātu "ienaidnieku") kurš nu jau pārdesmit gadus publiskajā telpā lieto (arī, t.sk.) lit. pseidonīmu Ontūns Mazpusāns© jeb O.M.©.

Kā redzams, šiem abiem minētajiem deģenerātiem – Pēterim Karlovam, Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – nu nekādi nesanāk izvēlēto personāžu "kancelēt" jeb "nospārdīt tā, lai gar zemi un vairs nekustās". ;) Tas, dabiski, abus deģenerātus vājprātīgi tracina un (viņuprāt) publiski apkauno, tāpēc - šamajiem [cenzēts]gabaliem nav citu variantu, kā vien infantili naivi un absolūti nepamatoti "cerēt uz brīnumu, kas negaidīti nāk", un izmisīgi turpināt šādu savu pirms nu jau n-tajiem gadiem (!?!) aizsākto jebkurā izpratnē / izpausmē absolūti neadekvāto izpildīšanos. Patiesībā – tipisku kretinēšanos (nu jau pat klīniski šizofrēniski, galēji derdzīgi un absolūti bezjēdzīgi), pie tam, šim deģenerātu tandēmam praktiski ikdienišķi publiski "izgāžoties kā vecām sētām".

Savā ziņā (to, visticamāk, konstatētu jebkurš normāls cilvēks, sevišķi jau ar psihiatriju saistīti profesionāļi), papildus jau minētajai "kancelēšanas (nospārdīšanas) kultūras" piekopšanai – priekš minētajiem klīniskajiem deģenerātiem Pētera Karlova, tas kurš 'vice", Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – tā ir tipiska psihotoksiska atkarība no sava pašu publiski demonstrētā kretīnisma. Tāda savdabīga abu deģenerātu "ilgtspējīgi" praktizēta publiska "mētelīšu virināšana", visplašākajai auditorijai demonstrējot savas nožēlojami necilās un (ģenētiski?) derdzīgi kroplās mentālās "mantības". Un, vienlaikus, tas ir arī tipisks enerģētiskais vampīrisms, jo abiem deģenerātiem – Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – netiekot pie maiakāli kārotās publiskās (paš)apķēzīšanās, šiem jēgas vājiniekiem var iestāties kritiski smaga abstience (tā dēvētās "lomkas"), vai pat "pazust dzīves jēga" (t.i., protams – ja šādus izdzimteņus Radītājs būtu vispār apsvētījis ar Dzīves Jēgu, kaut vai "pa minimumu") un šie uz pakaļkājām balansējošie sīklopiņi vienkārši nosprāgtu.

P.S. Viens no abiem minētajiem jēgas vārguļiem – tas, kurš "Pēteris Karlovs, Пётр Алексеевич Карлов" – ir visnotaļ "sen(il)s” personāžs, kuram savulaik, tā dēvētajos "sliktajos padomjlaikos", nav sekmējies sevi "radoši apliecināt" (t.sk. – arī kā VDK provokatoram stukačam), šim fakta izraisot "mūžam nesadzīstošu / jēli pulsējošu" mentālu traumu (ar VISĀM no tā "iztekošajām" konsekvencēm - par ko var pārliecināties jebkurš interesents, pārvarot gluži dabīgu riebumu vērot patoloģiska deģenerāta agonijas konvulsijas).

Savukārt - otrs, tas, kurš bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs", ir tipisks iedomāti "anonīmais" deģenerāts analfabēts parastais, kurš, visticamāk, truli neapzināti (vai, varbūt, nu jau visai apzināti) cenšas "piesmērēties kā sīks sūdiņš" jebkāda, kaut vai sava iedomātā "ienaidnieka" apava pazolei - lai varētu nosmirdēt iespējami uz katra soļa, ko sper CITI, nevis viņš. Jo - taml. "sīkiem sūdiņiem" jau pašiem savu kāju (un galvu / smadzeņu) nav, kā zināms. ;)

P.P.S. Aktuāls citāts: "Lato Lapsa - vai portāls vēl ir tavs? Izlasi pats, kas te notiek!"

Atbildēt

oto

22.05.2024. 14:14

Ne tikai LGBT karogu pie Rīgas domes. Pie katras ēkas visā Latvijā 15. 06. jāplīvo šim karogam. Katra sirdī jāpukst transgendera zvani. Skolās jāriko svetku diena - es un mans mazais pederasts. Pie svārku atloka obligāta varavīksnes piespraude

Atbildēt

Muļķa latvĀŅa MazpisĀŅa

22.05.2024. 14:12

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Ticības apliecinājums.

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

22.05.2024. 14:11

»

Endija

Kas tas par Latvijas ļaudīm svešu karogu


...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-------
Ir sacīts: "Viss jaunais ir labi aizmirsts vecais..." ;)

Un, arī: "Tauki un sū#i vienmēr un visur peld pa virsu – neatkarīgi no tā, kāds ir tilpums un kāda substance ir tajā skalojas."

Savukārt, kā zināms: "Katra tauta (t.sk. arī latvāņu lumpenzombiju "titulnācijas" izstrādājumi) ir pelnījusi tādu "valsti" un tādus "vadošos locekļus" (t.i pie valsts / pašval.d(au)ņu SILES tŗekni leksējošus "vienlīdzīgĀKos cūk.lopus"), kādus tā dabū uz sava kakla un kādiem ļauj sevi iz(tolerēt) visās atverēs, uz riņķi griežot."

-----------

Mediju ziņa (2008. gads): Šīs valsts (Latvijas) pašreizējais "valsts prezidents" V. Zatlers esot "paziņojis, ka atbalsta ārlietu ministra M. Riekstiņa ( TP jeb "kurmjutēta taukmūļi" ) ierosinājumu, lai šajā valstī pie skolām, kā arī pie valsts un pašvaldību pārvaldes / pakļautības iestādēm plīvotu gan Latvijas, gan "eiropas savienības" (ES) karogi"...
-------------------

Kas SVEŠĀM varām 'kniksi taisa'...
( Iz “O.M.© aŗChīva”, ANNO ~ 11. 2008. )

Kam 'mēle neturas aiz zobiem',
Tam - "reputācija ar robiem":
Par gudru turēts tiek pat muļķis,
Ja vien - šim 'pļāpātavā' "puļķis"...
...
Dzird Voldiņš - 'korišs bīda spamu':
"Šai "valstī" vajag katru namu,
Ar diviem karogiem, vai zināt,
Kā 'padomjlaikos' apkarināt!

Tas viens par "valsti" atgādinās,
Bet - otram līdzās jāplivinās:
Lai neaizmirstas 'reņģēdājiem',
Par EURO-lendas "kūrētājiem"!

Kopš seniem laikiem tā ir bijis,
Ka - letiņš SVEŠOS paklausījis,
No rietumiem vai austrumkraja,
Bez lieka "brīvdomības" 'haja':

Vai zviedru Kārlis "ciemos" nācis,
Vai Šiklgrūbers "bankot" sācis,
Vai Joske 'baurus' "atbrīvoja" ~
Šeit SVEŠAS ("krāsas") paplīvoja.

Kam 'kāposts biezs un nikni stroķi',
Tiem - tiek ( uz laiku ) varas 'kloķi':
Šie SAVUS karogus mums 'sprauda'
(Pirms 'nomainīta' tika nauda...).

Pašreiz (vēl?) - Jevropa ir "topā":
Kā kolhozā - pa taisno... (kopā),
Tur "valsti" 'stūma' politiķi
(Un - atkal 'lobē SVEŠU piķi'...)

Tas, respektējot "precedentus",
Un pildot SVEŠUS "reglamentus",
Liek EIRO-karogus vilkt mastā,
Pie katras 'anštaltes' un - 'basta'!..."

No Pils 'nāk' komentārs par tēmu:
"Es, šito apdomājot, lēmu ~
Mums tradīcijas jāsaglabā,
Un divas 'flagas jākar stabā'!

Kā "prezi(dent)s" - es aicinātu,
Pirkt blāķiem jaunu karogkātu,
Tiem - zilu 'parķi pieceikunāt',
Un "goda" vietās (sa)karināt:

Pie kantoriem, kur 'klerki' vācas,
Pie iestādēm, kur (it kā?) mācās,
Pie 'pašvaldoņu' "sēdētavām",
Un citām 'siles bradātavām'!..."
...
Kas SVEŠĀM varām "kniksi taisa",
(Vairs?) "bauros" cieņu neizraisa:
"Ne mugurkaulu tāds, ne prātu,
Sev "protezēs" ar karogkātu..."

-----------

oriģinālversijas -- "O.M.© blogā":
[ CENZĒTS ]
u.c.

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

Endija

22.05.2024. 13:58

Kas tas par Latvijas ļaudīm svešu karogu?

Atbildēt

Saņemies pļutkinene hehe!

22.05.2024. 13:54

»

hehe

Vai tomēr pļutkinenu


Vai tev kārtējais nakts aizcietējums vēl nav sācies, ka tomēr saņēmies uz tavu smirdīgo pļutkindienu noslēdzošo pļutkinenu?

Atbildēt

Saņemies pļutkinene hehe!

22.05.2024. 13:51

»

hehe

Tad nu vienu panosovu


tev vajag - tu arī tos savus hehes pļutkinējumus - panosovis (sa)taisi.

Atbildēt

...

22.05.2024. 13:31

Ejiet savā gājienā ar mieru. Karogus kā ukraiņiem neesat pelnijuši

Atbildēt

ALDIS

22.05.2024. 12:38

....normala valsti un pilseta ar Triperi neviens nelielas, braucat uz afriku tur kopoties un justies neapbizoti....

Atbildēt

Vo,blin

22.05.2024. 12:15

»

va vellos

Mumsiem pendžām taisni to karogu vajag! Viņi par to nobalsoja vēlēšanās


Iespraudiet sev to karogu starp bulkām!

Atbildēt

bebrs

22.05.2024. 11:32

Ko par šo karogu domā Latvijas lepnums Edgars Rinkēvičs?

Atbildēt

nu tas ir labi

22.05.2024. 11:14

»

Rinkavičs

Mums ar DrDreģeri paredzēts priekšnesums - Dupšu prieki zem varavķsnes karoga


Ārzemju žurnālisti par jūsu priekšnesumu uzzinājuši trakā ažiotāžā izpērkot biļetes uz Rīgu uz šo datumu!
Un ne tikai žūrnalisti, bet arī kaislīgi lidzjutēji!
Gaidam šo grandiozo pasaules mēroga pasākumu!

Atbildēt

sajūsma

22.05.2024. 11:06

»

Rinkavičs

Mums ar DrDreģeri paredzēts priekšnesums - Dupšu prieki zem varavķsnes karoga


Tauta sanesīs tonnām vazelīna! Ārzemju prese jau rezervē biļetes uz Rīgu šim datumam!

Atbildēt

Teodors

22.05.2024. 10:25

Progress bez Dieva ir regress, tātad tīe regresīvie

Atbildēt

Nat

22.05.2024. 10:10

Mums nevajag svešus karogus! Tvnet vairs nelasu, jo izkarināja to debilo karogu mājas lapā. Regresīvie var apkarināties ar tiem cik iespējams un seviški īpašumos, kur mitinas, lai tas vietas varetu apiet ar likumu

Atbildēt

Es

22.05.2024. 10:02

Viss progresīvo stils un darbības ir jau aizmirstais kareivīgais komunisms, kas visu centās normēt, regulēt un uzspiest. Kāpsim atkal uz tā paša grābekļa, ar tām pašām sekām,

Atbildēt

Žurku karalis

22.05.2024. 08:55

Aizmirsu piebilst - tas ir citāts no grāmatas «Проект Россия».

Atbildēt

Žurku karalis

22.05.2024. 08:50

Apziņas ietekmēšanas sfēra vienmēr skaitījusies valsts „dzimtmuiža”. Svešus tur neielaida. Svešinieku ielaušanās apziņas modelēšanas procesā tika uzskatīta par valstij nāvīgi briestamu. Svešinieks varēja novirzīt sociālās enerģijas nevis valstij un tautai vēlamā virzienā, bet gan tur, kur tas lietderīgi viņam. Kā spilgts piemērs kalpo šodienas stāvoklis ar mūsu prātiem. Mums dziedāja amerikāņu dziesmas, kuru vārdus mēs lāgā pat nesapratām. Mēs to pavadībā dejojām diskotēkās. Mēs skatījāmies varenus „bojevikus” un erotiku ar kuriem mūs baroja zem brīvības lozunga. Rezultātā mēs laimīgāki nekļuvām. Bet toties no mums izveidoja izvirtušus apolitiskus patērētājus. Pēc tādas apstrādes lielākā daļa ļaužu visu dzīvi ir nolemti augiem līdzīgai eksistencei. Bez augsta mērķa un lielas izpratnes.
Tiklīdz ienaidnieks ielauzās mūsu tautas apziņas formēšanas sfērā, vispirms viņš izveidoja pievilcīgu patērētāja dzīves stila tēlu. Viss, kas traucēja šīm uzdevumam, tika attēlots kā negatīvs. Šodien, zem brīvības karoga, tautai tiek uzspiesti orientieri, kuri pavērš mūsu enerģiju pret mums. Pirmkārt tiek kultivēta iecietība pret visām grēka kategorijām. Viss, kas var mūs instinktīvi darīt piesardzīgus, tiek maskēts kā nevainīga izklaide. Piesedzoties ar runām par personas tiesībām darīt to, ko viņa vēlas, ja tas neizraisa tūlītēju kaitējumu, no ļaudīm izveido morālus kropļus. Visdrošākais rādītājs tās vai citas parādības dinamikas novērtēšanai kalpo netiešie rādītāji. Piemēram, kā pilsētas piesātinājuma ar heroīnu rādītājs kalpo pārdozēšanas gadījumu skaits. „Ātrās palīdzības” izsaukumu skaits dod objektīvāku ainu nekā oficiālā statistika. Ja pilsētā ienākusi liela heroīna partija, tirgū tā cena krītas, aug pārdozēšanas gadījumu skaits, tajā skaitā arī ar letālu iznākumu. Tad, lūk, kā demokrātijas attīstības netiešs rādītājs kalpo netiklības izplatīšanās dinamika. Pederastija neoficiāli ir atzīta par pašu precīzāko demokrātijas līmeņa rādītāju. Starptautiskie eksperti savos pētījumos situāciju vērtē tieši pēc netiklības līmeņa pieauguma. Viss loģiski. Ja jau tiešām visiem definētas vienādas tiesības, tad netiklības izplatītāji saņem likumīgu statusu un brīvi propagandē savu kaisli. Propaganda palielina to cilvēku skaitu, kuri vēlas izmēģināt to, ko reklamē. Nav svarīgi ko reklamē – margarīnu vai kādu ideju. Svarīgi, ka sākas pieaugums. Tad, lūk, ja pederastiem tiešām ir vienādas tiesības ar citiem, viņi centīsies sabiedrības acīs attaisnot savu kaisli. Tas vienmēr pārvēršas par pederastijas propagandu. Sākumā pret to tiek kultivēta iecietīga attieksme, pēc tam pozitīva. To vienmēr pavada pederastu skaita palielināšanās. Ja pederastu skaits nepieaug, tas nozīmē, ka viņu tiesības tikušas ierobežotas, tātad – nepietiekoši demokrātijas.
Ļaudis neredz ļaunumu netiklībā, kuras sekas tūlīt nav redzamas. Vienkāršie cilvēki ir spējīgi aizsargāties tikai no tā, kam ir tūlītējs un acīm redzams kaitējums. Aizplīvurotu kaitējumu, kas parādīsies nākotnē, viņi nespēj ieraudzīt. Sekās, kuras izraisa pederastija, vienkāršs cilvēks nav spējīgs saskatīt tūlītēju un acīm redzamu kaitējumu un tādēļ viņš ir neaizsargāts pret šo uzbrukumu. Viņš neredz šīs parādības mērogus un tādēļ nesaprot, ka pederasti – tās ir neauglīgas šūnas, kuru vairošanās draud organismam ar iznīcību. Jebkurā organismā šādas šūnas iznīcina imūnā sistēma. Ja imūnā sistēma ir slima, profilakse netiek veikta un organisms vispirms novājē, bet pēc tam iet bojā. Draugi, pierādīsim sev un citiem, ka varam dot pretsparu izvirtībai. Praidu mēs apturēt nevaram (demokrātija), taču varam to ignorēt. Lai viņi pastaigājas pa tukšām ielām - viņiem vitāli nepieciešama uzmanība, kautvai negatīva. Ja tomēr apstākļu spiesti būsiet izvirtuļu gājiena tuvumā, uzgrieziet tiem muguru.

Atbildēt

kas tas par 'karogu'

22.05.2024. 08:46

tad jau katrs nesīsim savu

Atbildēt

agris

22.05.2024. 07:57

kad beidzot valdība sapratīs , ka pederastu propaganda ir bīstama latviešu valsts pastāvēšanai, tā ved pretī Latvijas valsts iznīcībai!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Evika Siliņa ir ar pautiem, Jānis Citskovskis – žmogs, bet Krišjānis Kariņš – princese, kas neuzņemas atbildību

FotoĻembasts ap tā saucamajiem bijušā premjera Kariņa lidojumiem vēl tālu no atrisinājuma, lai gan nu jau nepārprotami ir redzama un saprotama šo notikumu gaita, būtība un galveno aktieru lomu sadalījums. Izrādes režisori ir no valdošās partijas, kas pēdējā pusgada laikā centās atrisināt otrā plāna samezglojumu – proti, kurš būs šajā skandālā malējais. Un, lai gan par tādu tagad ir sazīmēts bijušais Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis un vēl pāris ierēdņu, nav šaubu, ka, pateicoties ierosinātajam kriminālprocesam, viņam blakus nostāsies arī “Jaunās vienotības” politiķi.
Lasīt visu...

21

Vēstule Rinkēvičam par Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju: ceram uz atklātu un laicīgu komunikāciju par nākotnē pieņemtiem lēmumiem, kuri ietekmēs latviešu valodas mācīšanu un mācīšanos visā pasaulē

FotoEiropas Latviešu apvienība ir iepazinusies ar lēmuma projektu “24-TA-1725 Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju.”
Lasīt visu...

21

Latviešu valodas aģentūras iekļaušana Čakšas aģentūru reorganizācijas plānā ir principiāli noraidāma

FotoLatvijas Zinātņu akadēmijas akadēmiķes, Izglītības biedrības padomes locekles Dr. habil. philol. Inas Druvietes atzinums par rīkojuma projektu “Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju”.
Lasīt visu...

21

PRET Latviešu valodas aģentūras likvidēšanu

FotoValoda ir veids, kurā tauta var paust savas dvēseles bagātību, pasaules izpratni un justies kā mājās savā zemē. Latviešu valoda ir bijusi nacionālās kustības pamatvērtība cauri gadsimtiem un ir viena no konstitucionālajām vērtībām, kas raksturo Latvijas valsts pastāvēšanas jēgu un mērķi.
Lasīt visu...

21

Kremlis nepamet cerību izmantot “tautiešus”: tiek plānots ar "tautiešu karti" virtuāli apvienot "krievu pasauli"

FotoŠā gada maijā kļuva zināms, ka Krievija veido “tautiešu elektronisko karti”, lai tādējādi censtos padarīt Krievijas “ārvalstīs dzīvojošo tautiešu” statusu par puslīdz juridisku kategoriju. Kara studiju institūta (Institute for the Study of War) vērtējumā šādas aktivitātes mērķis ir attaisnot Krievijas turpmāku agresiju, to uzdodot par ārvalstīs dzīvojošo tautiešu tiesību aizstāvības centieniem.
Lasīt visu...

12

Aicinājums Saeimai un Ministru kabinetam, īpaši "Jaunās vienotības" politiķiem atteikties no saviem valsts valodas politikas sagraušanas plāniem

Foto2024. gada 10. jūlijā Ministru kabineta tīmekļa vietnē ievietots tiesību akta projekts, kas paredz reorganizēt Latviešu valodas aģentūru, samazinot tās pārvaldes uzdevumus un lielāko daļu tās funkciju nododot citai valsts pārvaldes iestādei[1]. Uzskatām to par tuvredzību gan no zinātniskā, gan politiskā skatpunkta.
Lasīt visu...

21

Visi metas glābt grimstošo Citskovski, bet tas nesaprot pamesto glābšanas riņķi un kož rokā, kura viņu velk ārā no ūdens

FotoValdība un augstākā ierēdniecība kopīgiem spēkiem bija izdomājušas veidu, kādā paglābt no kriminālatbildības Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski, taču tas no pamestā glābšanas riņķa ir atteicies, palīdzīgās rokas padošanu "juridiskajā jūrā" grimstošajam slīcējam nodēvējot par "pazemojošu".
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi