Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Jūs esat jucis, Anderss?

12.11.2019. 07:48

»

Anderss Beverens

Pie tā arī paliksim šeit...


Izskatās, ka neesat latvietis un neesat no Latvijas. Jums ir bagāta okupanta demagoģija, ko uzspiežat ar saviem komentāriem. Jūsu bagātība un demagoģija ir mietpilsoņa, sīkburžuja tukša pārliecība. Jūs pat nezināt tik, cik būtu jāzin, lai izslēgtu riskus. Turklāt demokrātija ar 2019. g. LV ir likvidēta ar pielaidi valsts noslēpumiem CVK pr-jai, kurai nu vēlēšanu balsis skaitīt uzliek pienākums pret pielaidi valsts noslēpumam un norādēm no tiem, kas deva viņai šo pielaidi. Un - LV vairs liumus jau ignorè valdība, ko pierāda mediķu protesti 2019. gada 7. novembrī, tas nepaliks bez nopietnām sekām, turpmāk likumus ignorēs arī pilsoņi, ņemot piemēru no valsts, pieaugs kriminālā vispārējā situācija, terorisms. sociālā nedrošība. Valsts korporācija, kura ieņem vietu globālajā varas korporokrātijā, visiem spēkiem veicina haosu, sociālo nedrošību un valsts augstāko amatpersonu bezatbildību.

Atbildēt

Anderss Beverens

11.11.2019. 22:24

»

jautaajums

Es saku,degradācija.To var nesaskatīt tikai akls vai melis kurš atbalsta noziedzīgo varu


Pie tā arī paliksim šeit.
Kāds ir pārliecināts katolis, kāds joprojām pat ir Maskavas pareizticīgais. Tomēr ir redzams, ka ar zināšanu attīstību Eiropā arvien vairāk ir agnostiķu.
Kādam ir viedoklis, ka tā ir degradācija, par ko runājam.
Man ir cits viedoklis. Es neuzskatu, ka sabiedrība degradētos. Es redzu, ka cilvēki, kuri to vēlas, ir kļuvuši un kļūst nesalīdzināmi brīvāki un patstāvīgāki savā rīcībā. Tiesa gan, ir virkne ļaužu, kas joprojām zombējas no ārējiem avotiem - televīzijas, sociālajiem tīkliem, kādas avīzes un tīmekļa diezgan dzelteniem portāliem, un viņiem patiešām arī ir vēlēšanu tiesības, un par viņu balsīm cīnās politiķi.
Bet tā ir šo cilvēku izvēle. Ticu, ka kādu 2 desmitgažu laikā, ja negadīsies kādi patiešām sāpīgi pārdzīvojumi (karš, lielā depresija, daba...), būs vēl labāk.
Toties es redzu, ka sabiedrībā ietekmi jau praktiski zaudējusi vardarbība - gan fiziska, gan emocionāla, bet par vērtību kļūst katra cilvēka dzīvība. Redzu, ka talants tiek novērtēts, un tā īstenošanai nav ārēju robežu, bet ne čaklam un mācīties gribošam cilvēkam patiešām var būt grūti iegūt ko vairāk par zupu.
Bet par kādu ārēju sabiedrības vai mūsu cilvēku paverdzināšanu jau iepriekš teicu un neatkārtošos.
Miers!!!

Atbildēt

Anderss Beverens

11.11.2019. 17:15

»

Ir cilvēki, kuri teorētieki netic ko spiroloģijai

un ir, kas reāli redz sazvērestības un diversijas realitātē. Cik gan aprobežotam cilvēkam jābūt, ja viņš neredz, ka Latvijas ekonomika 25 gadus konsekventi tiek iznīcināta, realizēts genocīds. Visas banku afēras ar valsts atbalstu. Banka Baltija, Parex, Latvijas Krājbanka, Citadele, ab.lv utt. Vai nav...


Sazvērestība tomēr nozīmē kādu slepenu, bet mērķtiecīgu rīcību. Arī genocīds ir mērķtiecīga rīcība.
Bet viss tas, par ko runājat, patiesībā ir vienkārši totāls zaglīgums. Un neprofesionalitāte. Bankas labāk šajā sarunā vispār liekam mierā - tas būtu garāks stāsts, par visām, kas ir pēc BB. Īpaši AB, TKB, LKB, RB, bet arī DNB u.c... Nu nav labi, ja "legāli" zog. Un arguments: "Bet citur arī tā dara", nudien nav nekāds morālais attaisnojums.

Atbildēt

Anderss Beverens

11.11.2019. 17:08

»

aa

kur tā brīvība, likumi nav taisnīgi un pamēgini tikai iebilst pret ekspluatāciju un izmantošanu. Tā nav brīvība - milzīgas cenas, mazas algas u.t.t. tas ož pēc verdzības


Ai, kā negribu strīdēties ar kādu. Un nedarīšu.
Tik atgādināšu, ka mūsu pašu zemē ir desmiti tūkstoši cilvēku, kas negaudo par ekspluatāciju un izmantošanu, bet ir nodibinājuši savus uzņēmumus, un pelna sev un savām ģimenēm. Riskē, kādreiz zaudē. Bet strādā un dzīvo. Paši sev. Tas prasa vismaz divas personiskas īpašības - uzņēmību (gatavību strādāt pašam pēc sava plāna un arī riskēt) un saprātu (prasmi) to darīt. Desmiti tūkstoši. Tostarp mediķi, skolotāji, būvnieki un citi amatnieki. Un nekāds iedomāts genocīds uz viņiem neiedarbojas.
Bet politiķi un likumdevēji? Nu jā, te man baigo komentāru pat nav. Tā neiznīcināmā korupcija vienkārši nomāc. Tāpat kā ievēlēto deputātu vienkārši primitīvais stulbums. Un personību trūkums...
Darbinām savus uzņēmumus un dzīvojam - būs labi!!!

Atbildēt

aa

11.11.2019. 16:52

»

Anderss Beverens

Kā apnīk šīs kreisās sazvērestības teorijas...


kur tā brīvība, likumi nav taisnīgi un pamēgini tikai iebilst pret ekspluatāciju un izmantošanu. Tā nav brīvība - milzīgas cenas, mazas algas u.t.t. tas ož pēc verdzības

Atbildēt

Tās nav ne kreisās, ne labās sazv. teorijas

11.11.2019. 14:24

»

Anderss Beverens

Kā apnīk šīs kreisās sazvērestības teorijas...


Tie, kuri realizē genocīdu ir gan labējie, gan kreisie, gan vidējie.. Faktiski viņi par tādiem izliekas, lai nevar atrast atbildīgo par genocīdu, jo visu uzdevums ir vai ot citam citu. Bet vainīgo nav!

Atbildēt

Ir cilvēki, kuri teorētieki netic ko spiroloģijai

11.11.2019. 14:20

»

Anderss Beverens

Kā apnīk šīs kreisās sazvērestības teorijas...


un ir, kas reāli redz sazvērestības un diversijas realitātē. Cik gan aprobežotam cilvēkam jābūt, ja viņš neredz, ka Latvijas ekonomika 25 gadus konsekventi tiek iznīcināta, realizēts genocīds. Visas banku afēras ar valsts atbalstu. Banka Baltija, Parex, Latvijas Krājbanka, Citadele, ab.lv utt. Vai nav dīvaini? Kāda sagadīšanās! Un cilvēki bēg prom no Latvijas! Nenotiek deokupācija, valdība nepilda likumus, Datversmes tiesa un SAB nestrādā tautas interesēs. Ar varas centralizāciju VDD nostiprinās valsts aparāta varas korporācija

Atbildēt

Anderss Beverens

11.11.2019. 14:19

»

jautaajums

Sabiedrības attīstības procesi vai sabiedrības degradācijas un paverdzināšanas procesi


Patīk tas kādam vai nē - bet sabiedrība ir tik brīva, cik iekšēji brīvs ir katrs tās loceklis. Un šodienas pasaulē paverdzināt var tikai cilvēku, kas jau (varbūt - "vēl"?) iekšēji ir ar verga dvēseli.
Tāpēc es saku - attīstība.

Atbildēt

jautaajums

11.11.2019. 13:58

»

Anderss Beverens

Kā apnīk šīs kreisās sazvērestības teorijas...


Sabiedrības attīstības procesi vai sabiedrības degradācijas un paverdzināšanas procesi?

Atbildēt

Anderss Beverens

11.11.2019. 13:27

»

Tā visa mērķis ir īsā laikā

finansiāli un ekonomiski iznīcināt cik iespējams vairāk lieko cilvēku. Daudzās Krievijas pilsētās pašvaldības jau izsludina konkursus firmām - līķu savācējām no ielām, nomirušo bezpajumtnieku savākšanai. Piemēram, ja gadā savāc 18 līķus, tad nāk. gadā, lai turpinātu līgumu, ir jāsavāc vairāk. Naudas...


Kā apnīk šīs kreisās sazvērestības teorijas...
Var vienīgi pabrīnīties, ka joprojām atrodas cilvēki, kas 30 gadu laikā tā arī nav iemācījušies domāt un izprast sabiedrības attīstības procesus. Un atšķirības starp sociālismu, kam neizbēgami seko valsts kontrolēta ekonomika un sabiedrības attīstība, un kapitālismu, kas praktiski neizbēgami pavada cilvēka individuālo brīvību.
Ir tik daudz gudro, kas visu prasa no valsts - lai tā izdara, un vienlaikus - lai samazina nodokļu slogu, jo mēs taču esot nabagi.

Atbildēt

Tā visa mērķis ir īsā laikā

11.11.2019. 07:52

»

Precīzāk ir tā,

ka ASV valdība un ASV armija, tostarp NATO veidolā, CIP ar 24 izlukorganizācijām ir slepenās pasaules "rotšildu- rokfelleru valdības - FRS žīdu akcionāru" marionetes un parādnieki. Pašlaik Eiropas centrālā banka un FRS uzsāk pēdējo ofensīvu naudas eiro un USD pastiprinātā drukāšanā, uzpūšot finansu ...


finansiāli un ekonomiski iznīcināt cik iespējams vairāk lieko cilvēku. Daudzās Krievijas pilsētās pašvaldības jau izsludina konkursus firmām - līķu savācējām no ielām, nomirušo bezpajumtnieku savākšanai. Piemēram, ja gadā savāc 18 līķus, tad nāk. gadā, lai turpinātu līgumu, ir jāsavāc vairāk. Naudas eiro izteiksmē par viena līķa savākšanu un nogādāšanu morgā maksā 20 eiro. Firmas, kuras savās līķus, tiek mudinātas savākt vairāk, lai līgums ar pašvaldību tiktu pagarināts. Interese savākt vairāk ir no Krievijas valsts un pašvaldību puses ar pieaugošu tendenci pēc " V. Dombrovska, eirokomisāra, metodikas ar plus zīmi".

Atbildēt

Precīzāk ir tā,

11.11.2019. 07:43

»

amerikanu komedija

lidz sim asv latvija sledza tikai bankas,tagad sak slegt televizijas kanalus


ka ASV valdība un ASV armija, tostarp NATO veidolā, CIP ar 24 izlukorganizācijām ir slepenās pasaules "rotšildu- rokfelleru valdības - FRS žīdu akcionāru" marionetes un parādnieki. Pašlaik Eiropas centrālā banka un FRS uzsāk pēdējo ofensīvu naudas eiro un USD pastiprinātā drukāšanā, uzpūšot finansu burbuli, īslaicīgi paceļot ekonomiku - LV parāds pa 2020. gadu pieaugs līdz 14 miljardiem. Tad žīdi pārstās drukāt naudu un iestāsies defolti daudziem - krīze var vilkties 5-10 gadi ar daudziem liekajiem letālām beigām.

Atbildēt

amerikanu komedija

11.11.2019. 00:20

lidz sim asv latvija sledza tikai bankas,tagad sak slegt televizijas kanalus !

Atbildēt

ha-ha

10.11.2019. 23:50

»

100 procenti

patiesi


Tualetes papīrs izkonkurēja avīzes.Tāda nu ir tirgus ekonomika.Principā jau akcīzes nodoklis būtu jāuzliek šim ,nevis benzīnam.

Atbildēt

Edge

10.11.2019. 22:02

»

Vai nāks jauns piektais gads?

Tikpat kritiska situācija...


Medicīnas iestādes sāk protesta akciju «Nolaid karogu, iededz sveci» (lsm.lv)
Mediķi jau ir kapitulējuši.
1905.g. pacēla sarkanos karogus - un gāja svilināt apspiedēju midzeņus.

Atbildēt

patiesība

10.11.2019. 21:15

Visi, izņemot Dzintaru Hmieļevski, jau sen visu vērtē pēc komerciālās atdeves. Vairs nav Latvijā idiotu, kuri strādā par pusdienām vai par šņabja pudeli, bet vēl ir lohi, kuri strādā par minimālo, jo darba devējs uz strādnieku algu rēķina sev nopirka jaunu mašīnu un uzbūvēja māju.

Atbildēt

Jānis Bērziņš

10.11.2019. 20:04

»

bezcerīgs gadījums

tipisks totāli nozombēts eurolatvānis


Tieši tā - inteliģenti cilvēki skatās Krievijas TV un lasa Krievijas ziņu portālus! Gejropas un Pindosu mediji melo!!!

Atbildēt

arhitekts

10.11.2019. 18:24

»

Masu medjiji ir miruši

Latvijā nav neviena masu medija, kurš iestātos par valsts interesēm, lasi: par tautas interesēm, jo valsts esam mēs visi. Mediji ir tikai tiem, kuri maksā vai finansē tos, vai kuri pieņem lēmumus, lasi: mediji pieder valsts varai un naudai...


Man gan patīk Latvijas Avīze un NRA. Iekš LA daudz noderīgu lietu un konservatīvs redzējums. Ieks NRA reizēm jokainas, bet domāt liekošas intervijas - īpaši patīk Veidemanes un Avotiņa raksti.

Atbildēt

Tava kvalitāte

10.11.2019. 18:21

»

švamme

Kad pierodi pie kvalitātes, tad kaut kā neiet pie dūšas atgriezties pie kaut kā atpalikuša, smakojoša...


Latvijas TV ir 2 izcili žurnālisti: Solovjovs un Kiseļevs. Un, ja uz viņu raidījumu atnāk Saeimā no Kaimiņa partijas ievēlētais Žirinovskis, tad vakars ir izdevies.

Atbildēt

Masu medjiji ir miruši

10.11.2019. 18:00

»

švamme

Kad pierodi pie kvalitātes, tad kaut kā neiet pie dūšas atgriezties pie kaut kā atpalikuša, smakojoša...


Latvijā nav neviena masu medija, kurš iestātos par valsts interesēm, lasi: par tautas interesēm, jo valsts esam mēs visi. Mediji ir tikai tiem, kuri maksā vai finansē tos, vai kuri pieņem lēmumus, lasi: mediji pieder valsts varai un naudai.

Mums ir totāla, 10 reizes samcējošāka cenzūra kā okupācijas laikā, lasi: nav nekādas cenzūras, jo nevienu tautas viedokli nepublicē, nav ko pakļaut cenzūrai, viss masu medijs ir viena CENZŪIRA, arī TV 1, Latvijas Radio 1. Latvijas Avīze atņēma pat komentēšanas iespējas. Jā, atklāti dažreiz, atsevišķi žurnālisti atļauj komentēt pie raksta ar savu, komentētāja īsto vārdu, lasi, lai tevi varētu vajāt darbā, nepieņemt darbā, politikā, vai ja tu kritizē īpašnieka medija žurnālistus, kuri kalpo īpašniekam.

Latvijas Avīze ir "nobrukusi", ielīdusi naudas maisā un noslīkusi tāpat kā NRA. NRA ir lemberģiādes rupors, visus var apsaukāt, lamāt par "sosrosistiem"un citādiem mātes vārdiem, lādēt kā visnekrietnākais medijs, visvarenais medijs.. Šos laikrakstus vairs nav ko lasīt, "smird" saturi, atvainojiet!

Atbildēt

švamme

10.11.2019. 17:41

Kad pierodi pie kvalitātes, tad kaut kā neiet pie dūšas atgriezties pie kaut kā atpalikuša, smakojoša.
Es apciemoju LV pēd. reizi 2013. g. Tv vispār neskatāms, NEVIENS kanāls. Radio man nesanāca paklausīties, jo mājās, kur biju radio neklausās. No visiem rakstošajiem uz vienas rokas pirkstiem varu saskaitīt, ko es lasu ar baudu. Tos arī uzmeklēju un izlasu. Mediji LV jau sen agonē, jo ja nav talanta, kvalitāti tais skolās neiemāca.
Bet kā šis autors raksta, vairākus amatus apvienojot, var daudz naudiņas ietaupīt. Valsts nav iemācījusies taupīt, tāpēc svarīgajām vajadzībām nepietiek, jo izšķiež pa sīkumiem, kur nevajag. Un tā ir pilnīgi visās nozarēs. Taupība LV ir pazīstama tikai tiem, kas dzīvo no algas līdz algai. Kā tikko tā naudiņa ir ne no sava maciņa, tā to it nemaz netaupa.
Man tikai viena lieta nesaprotama, vai viņi mirst savā nāvē (TV ziņas), vai tomēr tur ir kaut kāda vardarbība?

Atbildēt

Liberālis

10.11.2019. 17:02

»

a411

Nevaru saprast: kāpēc padomju okupantus slavinošs saturs parādās visos LV medijos


Visos nē. Skaties www.fronte.lv, kas cīnās par Latvijas deokupāciju, dekolonizāciju un deboļševizāciju. Arī pietiek.com neslavē okupantus un kolonistus, un šo salašņu pēctečus!

Atbildēt

la 432 hz

10.11.2019. 16:48

»

Labāk šausmīgas beigas

nekā nebeidzamas šausmas. Nu biku pārfrāzēju rupjāku sakāmvārdu. Nu krāmējiet, ārsti, māsiņas čemodānus. Ātrāk aizbrauksiet, ātrāk tiem lēmējiem pienāks gals- tā vai citādi. Poļi ātri saprata, bet mūsējiem , izskatās, pielec lēnāk nekā par lēnajiem sauktajiem igauņiem. Ja nu vienīgi tas nav pidosu māstrplāns...Ir lieki spriest, kur ņemt naudu mediķiem. Jo algas pielikumu jau paredz likums. Ar nākošo budžetu plāno no PB aizņemties papildus 700 miljonus €. Tad, kad I. Mūrniece kā Saeimas spīkere, manipulējot ar mediķiem un Saeimu, pieņēma likumu par mediķu algu palielināšanu, tad vajadzēja spriest, kur ņems naudu. Tagad ir lauzta mediķu tieskā paļāvība uz likumu un valsti un nekāda tukša tiršana "par rozā ziloņiem, kas traucē" nederēs. Zārkā redzu šo valdību ar E. Levitu kā VP.

Kamēr tauta nesacelsies un neizdzīs no Saeimas siles uz ielas visas Saeimas cūkas ar A. Lejiņu priekšgalā, tās cūkas izdos citus likumus, ko nepildīs. Ir revolucionāri teroristiska situācija, lai kā VDD nelielītos, ka tādas nav. Viņi nolaiž asinis humānākajai profesijai - mediķiem, tie cionistu "VDK , KGB mūsdienu slepkavas" ati lejiņi, karini, leviti nolaiž asinis visai Latvijai.

Atbildēt

tr

10.11.2019. 15:00

Ak Dievs, pamodies Dzintars - Liepājas Domes lielākais slavinātājs un Seska kāju laizītājs... Ja tu esi mēdijs, tad sorry - visa Liepaja ir LV pirmie kosmonauti...

Atbildēt

Labāk šausmīgas beigas

10.11.2019. 14:59

»

Vai nāks jauns piektais gads?

Tikpat kritiska situācija...


nekā nebeidzamas šausmas. Nu biku pārfrāzēju rupjāku sakāmvārdu. Nu krāmējiet, ārsti, māsiņas čemodānus. Ātrāk aizbrauksiet, ātrāk tiem lēmējiem pienāks gals- tā vai citādi. Poļi ātri saprata, bet mūsējiem , izskatās, pielec lēnāk nekā par lēnajiem sauktajiem igauņiem. Ja nu vienīgi tas nav pidosu māstrplāns... dabūt visus no LV prom.

Atbildēt

Fēlis

10.11.2019. 14:57

»

Vai nāks jauns piektais gads?

Tikpat kritiska situācija...


Vai tu beidzot neielektu atejā? Lūdzu!

Atbildēt

Lai netracinātu latviešus? Tāpēc?

10.11.2019. 14:52

»

a411

Nevaru saprast: kāpēc padomju okupantus slavinošs saturs parādās visos LV medijos


Tāpēc, ka LV komunists A. Gorbunovs parakstīja ar B. Jeļcinu vienošanos uzturēt to betona bloku nenojauktu.

Atbildēt

a411

10.11.2019. 14:33

Vai Kristians Altings ir nobijies no vircas spaiņa savā galvā ?!

Atbildēt

a411

10.11.2019. 14:31

Nevaru saprast: kāpēc padomju okupantus slavinošs saturs parādās visos LV medijos?!

Atbildēt

Vai nāks jauns piektais gads?

10.11.2019. 14:01

»

Edge

"Te gan rodas jautājums, vai mūsu sabiedrība ir tik bagāta, lai atļautos visu mērīt pēc komerciālas atdeves principiem...


Tikpat kritiska situācija!

Vai nāks piektais gads?

2019. gada 7. novembrī tūkstošiem mediķu no visām Latvijas pilsētām rīkoja streiku un protesta akcijas pie Saeimas ēkas Rīgā, Jēkaba ielā, protestējot pret to, ka ar likumu uzņemtās saistības palielināt mediķu algas MP K.Kariņa valdība nepilda. Mediķi jūtas izmisuši un apkrāpti! VP E. Levits, bijušais ET tiesnesis, kuram patīk izteikties par tiesiskuma jautājumiem, izvairās komentēt šo valdības prettiesisko rīcību. Protestos atskanēja aktīvs aicinājums atlaist Saeimu.

Nepanākot vienošanos par atalgojuma garantiju izpildi, mediķi plāno turpināt protestēt un visā Latvijā rīkos akciju "Nolaid karogu, iededz sveci!", no 8.novembra līdz 13.novembrim lielākajām slimnīcām, ģimenes ārstu praksēm un citiem aizdedzot sveces, kā arī pusmastā nolaižot valsts karogu, informēja Latvijas Ārstu biedrības un Latvijas Jauno ārstu asociācijas pārstāvji.


Ir pagājuši desmit gadi kopš "Lietussargu revolūcijas", kad Tauta aicināja atlaist Saeimu VP V. Zatleram. Tad valsts drošības dienesti kopā ar V. Zatleru saprata, ka laiks tautai "nolaist asinis" un S. Āboltiņa, A. Pabriks, A. Štokenbergs, S. Ēlerte uzņēmās šo soli - satracināt mītiņotājus 2009. gada 13. janvārī Rīgā, Doma laukumā pēc vislabākajiem cara ohrankas scenāriju principiem. Kad mītiņotāji tika pārvērsti par pūli un pūlis Doma laukumā tika satracināts, drošības sistēmas darbinieki privātās drēbēs izsita dzērienu veikalam logus, sāka mest akmeņus Saeimas ēkas logos, bet policija noslēdza visas izejas no Doma laukuma un satracināto pūli vadīja tikai pa Jēkaba ielu gar Saeimas ēku, kur to sagaidīja gumijas ložu šaujamrīkiem bruņoti policisti, kas pret pūli atklāja uguni, vienai personai izšaujot aci. Nemieru apspiešanai policija bija nosūtījusi norakstīšanai paredzētus policijas auto. V. Zatlers iepriekšējā dienā, 2009. gada 12. janvārī aizlidoja uz Īriju "it kā tikties ar latviešiem". Otrā rītā Saeimas logi bija salikti no jauna, nekas neliecināja par to izsišanu, jo logi bija laikus sagatavoti nomaiņai. Aizturētās personas tiesāja pēc krimināllikuma pantiem, kas bija ārkārtīgi bargi un bija spēkā no LPSR laikiem. Aizturēto A.A. Bērziņu cietumā sita un spīdzināja, notiesāja ar tiesas spriedumu, kas bija pretrunā citam tiesas spriedumam. Satversmes tiesa, kuras pienākums ir novērst šādas situācijas, nereaģēja.


Tagad situācija ir līdzīga - mediķi saprot, ja viņi atkāpsies, tad tiešām ir tikai divas izvēles - zārks vai čemodāns, kas arī ir zārks Latvijai, jo ārsti un medicīnas darbinieki aizbraucot būs miruši Latvijai.

Atbildēt

Edge

10.11.2019. 13:57

"Te gan rodas jautājums, vai mūsu sabiedrība ir tik bagāta, lai atļautos visu mērīt pēc komerciālas atdeves principiem?"
Ha,ha, ha par "bagāto sabiedrību", kura var uzturēt 100 "gudrās" galvas un eirokrātu pārvaldes aparātu. Ko gan mēs darītu bez Artusa Kaimiņa un viņas kameras? Ha,ha, ha...

Atbildēt

Secinājums

10.11.2019. 13:53

Nekā personīga,tikai biznes,plus patiesības ministrijas viedoklis un cenzūra.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sazvērestības teorijas – I daļa

FotoKā izpētījis Robs Brotertons (Rob Brotherton) lieliskajā grāmatā “Suspicious minds. Why we believe conspiracy theories”, jau piektajā gadsimtā pirms mūsu ēras senās Romas oratoru runas bijušas pārpilnas ar sazvērestības teorijām. Vēlākos laikos, kad imperatoru, monarhu un baznīcas vara bija stipra, jebkādas izmaiņas bija iespējamas, vienīgi izmantojot sazvērestības pret šīm varām, un šādas sazvērestības – gan veiksmīgas, gan neveiksmīgas – nebija retums tāpat kā slepenas organizācijas. Tas savukārt leģitimizēja un piešķīra ticamību tam, ja pie varas esošie atklāja un nežēlīgi izrēķinājās ar sazvērniekiem, pat ja tie tādi nebija. 
Lasīt visu...

21

Vīrusa antropoloģiskās perspektīvas

FotoDiskurss par vīrusa antropoloģiskajām perspektīvām ir teksts vai runa (diskurss) par vīrusa un tajā skaitā koronvīrusa iespējām palīdzēt cilvēkiem. Skan absurdi, taču tādas iespējas pastāv. Īpaši tad, ja vīruss ir izraisījis pandēmiju. Arī koronvīruss ir izraisījis pandēmiju. Tā tāpat kā jebkura cita pandēmija var atstāt pozitīvu ietekmi uz cilvēkiem.
Lasīt visu...

21

COVID – 19 ne tikai ņem, bet arī dod jaunu impulsu izaugsmei

FotoPašlaik visa pasaule dzīvo zem COVID – 19 zīmes. Varētu pat teikt, ka pārējie notikumi un aktualitātes ir aizgājušas otrajā plāksnē. Tomēr nebūsim naivi, gan jau kādi klusi un mierīgi turpina shēmot, grābt un krāpt. Ne tikai Latvijā, bet arī pasaulē.
Lasīt visu...

21

Cienot savu valsti un atbalstot pašmāju ražotājus, pērkam vietējo

FotoĀrkārtas situācijā Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) aicina iegādāties Latvijas lauksaimnieku ražoto produkciju. Lauksaimniecības nozare ir tā, kas apgādā mūs ar pārtiku. Izvēloties Latvijas produktus, mums ir iespēja nodrošināt savu ģimeni ar kvalitatīvu un pārbaudītu pārtiku un, izrādot patriotismu, atbalstīt vietējos lauksaimniekus.
Lasīt visu...

21

Dezertieri un tautas marodieri

FotoEkstremālos apstākļos vienmēr uzskatāmi atsedzas tautas kolektīvais portrets un atsevišķu indivīdu portrets. Vienmēr uzskatāmi atsedzas gan labās īpašības, gan sliktās īpašības. Tā tas ir arī epidēmijas/pandēmijas laikā. Tagad noteikti tiekamies ar atsevišķu indivīdu nesavtību, izpalīdzību, gatavību ziedoties citu labā u.tml. Altruisms noteikti ir sastopams.
Lasīt visu...

21

Dzīvesziņa

FotoLatvijas zinātniece, praktiskās vēža viroterapijas pamatlicēja, zāļu Rigvir autore Aina Muceniece dzimusi 1924.gada 23.martā Rīgas rajona Rumbulā Stinkuļu mājās – mazā zvejnieku mājiņā Daugavas krastā. Stinkulis bija viņas dzimtas uzvārds.
Lasīt visu...

18

Pēc mediķu algu palielināšanas priekšlikuma izgāšanas arī mēs mēģināsim izlikties, ka atbalstām mediķu algu palielināšanu

FotoNacionālā apvienība šodien koalīcijas Sadarbības sanāksmes sēdē rosinās izskatīt priekšlikumu par atalgojuma palielināšanu veselības aprūpes sistēmas darbiniekiem.
Lasīt visu...

12

Divu meļu strīdā uzvarēs lielākais melis

FotoKo mums māca pēdējā laika valdošās koalīcijas un valdības uzvedība pēc COVID19 draudu parādīšanās Latvijā. Mums acīmredzami vada veidojums – ar šo es domāju valdību, kurš nespēj apņēmīgi un adekvāti reaģēt. Mūs vada veidojums, kurš ir gatavs labi izskatīties un dziļdomīgi vērsties žurnālistu kamerās. Problēma ir apstāklī, ka šāda izturēšanās var būt bez sekām tikai tad, ja “viss rullē”. Problēma ir tāda, ka viss sen jau nerullē un šobrīd - draud apstāties pavisam.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vīruss skar visas nozares, tāpēc noteikt atbalstāmās nozares ir bezjēdzīgi

Lielākā Latvijas uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), izskatot likumprojektu Par valsts apdraudējuma un...

Foto

Veselības ministrija necenšas meklēt labākos PVO ieteikumu īstenošanas risinājumus

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) ir aicinājusi Ministru prezidentu steidzami sasaukt Nacionālās trīspusējās sadarbības...

Foto

Vīrusa dievi un vīrusa misija planetārās depresijas priekšvakarā

Apstiprinājies sākotnējais secinājums. Proti, pandēmijas analītikā aizraujošs darbs ir ne tikai infektologiem, virusologiem, epidemiologiem, politiķiem, žurnālistiem, bet visaizraujošākais...

Foto

Par banku bezatbildību pret darbiniekiem

Strādāju ļoti lielas bankas filiālē (kura atrodas pilsētā ārpus Rīgas). Konkrētu bankas nosaukumu un filiāli atklāt nevaru, lai nezaudētu darbu....

Foto

Pirmais slēdziens par "Swedbank" divkosīgo biznesu, iespējams, lielākās nepatikšanas saistībā ar naudas atmazgāšanu vēl ir priekšā

Ceturtdien Zviedrijas Finanšu inspekcija uzlika Swedbank 4 miljardu kronu (aptuveni 360 miljonu...

Foto

Nra.lv patīk sabiezināt krāsas, bet arī Ģenerālprokuratūra ir izdarījusi visu, lai nāktos apšaubīt tās spēju ievērot likumus

2020.gada 19.martā portālā nra.lv publiskota ziņa “Iepirkuma skandāls Ģenerālprokuratūrā”.1 Šī ziņu portāla...

Foto

Pasaka par laiku, kas sekos pēc COVID-19 apkarošanas...

1) Rungainis steigšus pērk lauku māju ar zemi, zirgu un arklu, stāda kartupeļus, nokrītas svarā 5 reizes. Uzceļ...

Foto

Vīruss kā daudzpakāpju mistifikācija un globālais teātris

Savelkot visus galus vēlreiz kopā, kāpēc ir iedarbināta šī masu histērija un kas aiz tās stāv, izdalīsim divus tās...

Foto

Ušakovs „Delfiem” naudu vairs nedod, tagad dodiet jūs visi

Pašlaik Latvijas valdība ir paziņojusi par atbalstu uzņēmējiem krīzes laikā. Izskanējis solījums atvēlēt miljardu eiro, lai mazinātu...

Foto

Valdības izsludinātais ārkārtas stāvoklis ir novēlots un joprojām pietiekami nekonsekvents

Nacionālā savienība „Taisnīgums” aicina valdību spert izlēmīgus soļus sērgas izplatīšanās neitralizēšanā un ierobežojumu skarto cilvēku iztikas...

Foto

Krievija jau neoficiāli ir tikusi pie cara, bet nafta to var nomest

Kļūdīties ir cilvēcīgi, un visnotaļ normāla lieta, ka kļūdas tiek atzītas. Kādu laiku atpakaļ...

Foto

Es joprojām esmu miljons reižu gudrāks par premjeru, un šie ir mani ieteikumi

Mans uzdevums ir analizēt dažādus scenārijus vai dažādas pieejas. Rakstīt, piedāvāt, lai kāds...

Foto

L(PS)R

Cilvēks ir interesants radījums, tam piemīt tieksme savās neveiksmēs un ciešanās vainot citus, bet pat nelielus sasniegumus piedēvēt sev, kaut labākajā gadījumā šiem notikumiem ir...

Foto

Vīruss, vadāmais haoss un sociuma ideoloģiskās sensitivitātes pandēmija

Koronavīrusa “SARS-CoV-2” un tā izraisītās slimības “Covid-19” ārprātīgā publicitāte, iespējams, ir vadāmā haosa tehnoloģiju milzīgs panākums. Vadāmais haoss ir informatīvi...

Foto

Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet...

Draugi, izlasiet manu stāstu un uztveriet nopietni COVID-19! Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet vai tiešām?!!...

Foto

Plāns valdības rīcībai uzņēmumu un ekonomikas atbalstam

Ņemot vērā vīrusa SARS-CoV-2 un tā izraisītās slimības COVID-19 straujo izplatību pasaulē, Jaunie konservatīvie uzstāj uz izlēmīgu valdības rīcību...

Foto

Pašvaldību savienība aicina Pūci nekavējoties iesaistīt pašvaldības jaunā pašvaldību likuma izstrādē

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) valde aicina vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci nekavējoties...

Foto

Turcija veic “lāča pakalpojumu" Krievijai

Turcija ir Ziemeļatlantijas Līguma organizācijas (turpmāk – NATO) dalībvalsts jau no 1952. gada. Taču pēdējā laikā aktualizējas jautājums, kurā pusē Turcija...