Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Dzintra Regīna

06.02.2022. 17:12

Unikāli!
Liels paldies par analīzi! Perfekti un precīzi!

Atbildēt

Soļikamskas mongolis

17.10.2021. 21:09

»

:)))

Risinājums


Iet ķekatās ar lāču, peintbola un medicīniskajām maskām.Tarbiņā nest līdzi benzīnu, apgrieztu bisi un renkuļus.Apmeklēt MK locekļu mājas, lai ienestu gaismu un siltumu šajos tumšajos pakšķos.

Atbildēt

zinošais

17.10.2021. 17:03

Raksts ir pilnīgs sviests. Absolūts. Marksisti ir tie, kuri 20tajā gadsimtā aizlēja pasauli ar asinīm, lai ieviestu savas utopijas. Atcerēsimies padumjo savienību un sarkano teroru, kurš iznīcināja miljonus. Nevienā kapitālistiskajā valstī nekas tamlīdzīgs nenotika. Atcerēsimies, ka otro pasaules karu sāka nacionālsociālisti - lasiet uzmanīgi. Vācu sociālisti!!! Ar nacionālisma pieskaņu. Tie bija KREISIE nevis labējie nacionālisti. Un tā bija tīra marksisma klasika - sadalīt sabiedrību sociālajās grupās, kur vienus pasludināt par apspiestajiem, otrus par apspiedējiem un uzsākt šķiru cīņu ar visām no tā izrietošajām sekām. Komunistiem pie visa vainojamā un iznīcināmā sociālā grupa bija kapitālistu, mazo un vidējo uzņēmēju grupas un zemnieki "budži" pret ko tika vērsts sarkanais terors. Hilteram, savukārt, bija citas preferences, viņam pie visa vainojamā sociālā grupa bija ebreji. Protams, arī rasu teorija, kas pamatoja tā sauktās āriešu rases pārākumu un "tiesības". Šodien jaunmarksisms atkal mostas un apdraud sabiedrību. Principā mēs dzirdam tos pašus narratīvus par "kapitālisma netaisnību" un vienu pie visa vainojamo sociālo grupu - balto heteroseksuālo vīrieti. Mums atkal ir narratīvi par apspiedējiem un apspiestajiem. ASV jau māca tā saukto kritisko rasu teoriju, kas nozīmē to pašu rasismu, tikai šoreiz pret baltajiem kā pret apspiedējiem. Marksistu asinskārei nav robežu. Domājams, ja tā turpināsies, viss būs ļoti, ļoti slikti.

Atbildēt

ANO Jaunās Pasaules kārtības valdības “ANO Lokālo un reģionālo pašvaldību Kongresa”’

17.10.2021. 15:50

nelikumīgs iebrukums Kazaņā (KF), ar Kremļa cionista, udmurta Putina atļauju, kas neatbilst KF Konstitūcijai.

https://youtu.be/Dh_ihN7iq_E

Šādi iebrukumi valstīs ar ANO Jaunās Pasaules kārtības valdības, ar PVO un “ANO Lokālo un reģionālo pašvaldību Kongresa” starpniecību var notikt jebkurā pasaules valstī, pārņemot varu ar digitalizēto algoritmu kodu starpniecību valsts pārvaldē.

Atbildēt

Valsts sagraušana

17.10.2021. 14:52

»

Pirmkārt, sabiedrības informēšana

veicinot izpratni par to, kas patiesībā tiek slēpts aiz kovidafēras un kā notiek ielaušanās valstī bez ieročiem...


Citāts no ANO Lokālo un reģionālo pašvaldību Kongresa atziņām:

“ Krīzi pārvarēt nav iespējams bez spēcīgas vietējās pārvaldes un nevalstiskā sektora iesaistīšanās, kas ir nozīmīgi valdības partneri krīzes radīto problēmu risināšanā. Šis ir laiks, kad svarīga ir sadarbība visos līmeņos.”.

Izriet, ka valsts vairs neeksistē, vai arī valsts uzdevums ir padziļināt Covid- 19 izraisīto ekonomikas krīzi, ko arī ikdienā redzam.

Atbildēt

Ar to būs jāsamierinās...

17.10.2021. 14:05

Tas ir tikai sapnis vasaras naktī! Globālie procesi nu nekādi nav iespaidojami ar dīvānu pļāpāšanu! Nemocieties ar velosipēda izgudrošanu!!!!

Atbildēt

Labi

17.10.2021. 13:51

»

ANO Jaunās pasaules kārtības “ANO Lokālo un reģionālo pašvaldību Kongress” ir ļoti apmierināts ar jaunās digitālo algoritmu Pasaules pārvaldes kārtības ieviešanu Latvijas teritorijā. Latvijas valsts valodā šī informācija Latvijas sabiedrībai publiski nav pieejama.

...


Apmēram sapratu , es jau gados , izgajis cauri sākot no Staļina beigām , pieredze man rāda , ka deru tikai stobra izmantosanai , jo zaudet nav ko . JAUNIE , esiet drosmīgi un rīkojieties izmantojot SAPRĀTU!Bet ,ja vajag ....

Atbildēt

ANO Jaunās pasaules kārtības “ANO Lokālo un reģionālo pašvaldību Kongress” ir ļoti apmierināts ar jaunās digitālo algoritmu Pasaules pārvaldes kārtības ieviešanu Latvijas teritorijā. Latvijas valsts valodā šī informācija Latvijas sabiedrībai publiski nav pieejama.

17.10.2021. 13:27

»

Latviešu valodā nekas Internetā nav atrodams par

par ANO Jaunās pasaules kārtības “ANO vietējo un reģionālo pašvaldību kongresu...COVID-19
Local and regional responses
congress hub
Home Cities and regions Latvia Latvian Association of Local and Regional Governments (LALRG) Good practice story of the Latvian Association of Local and Regional Governments and local governmentshttps://covid-congress-hub.org/en/

Latvijas Pašvaldību savienības un pašvaldību labās prakses stāsts
https://www.lps.lv/lv
Latvijas Pašvaldību savienības un pašvaldību labās prakses stāsts
Krīze ir mainījusi organizāciju darbības principus gan Latvijā, gan ārvalstīs, bet tajā pašā laikā krīzi varam uzskatīt par iespēju attīstīties, rīkojoties gudri un ilgtspējīgi. Kopš 12. marta, kad valdība izsludināja valstī ārkārtas stāvokli, Latvijas pašvaldības ir ļoti operatīvi un mērķtiecīgi strādājušas, lai kopā ar partneriem nodrošinātu, ka Covid-19 izplatība ir ierobežota. Krīzi pārvarēt nav iespējams bez spēcīgas vietējās pārvaldes un nevalstiskā sektora iesaistīšanās, kas ir nozīmīgi valdības partneri krīzes radīto problēmu risināšanā. Šis ir laiks, kad svarīga ir sadarbība visos līmeņos.

Latvijas Pašvaldību un reģionālo pašvaldību asociācija (LALRG) kopš ārkārtas stāvokļa izsludināšanas Latvijā LALRG aktīvi piedalās Krīzes vadības padomes darbā, nodrošinot centrālās valdības un pašvaldību institūciju saskaņotu rīcību un likvidējot tās sekas. krīze. LALRG katru dienu apkopo informāciju par pašvaldību vajadzībām un problēmām un informē sabiedrību. LALRG padomnieki ir iesaistīti arī Parlamenta un nozaru ministriju darba grupās. LALRG ciešā sadarbība ar ministrijām Covid-19 krīzes laikā ir ļoti svarīga.

Videokonferences - ļoti veiksmīgs instruments svarīgas informācijas tiešai un ātrai nodošanai pašvaldībām

LALRG izmanto videokonferences, kurās piedalās atbildīgo iestāžu augstākās amatpersonas, kā vienu no instrumentiem, lai visefektīvāk informētu pašvaldības un sabiedrību. Videokonferencēs līdz šim piedalījās vairāki ministri, atbildīgo institūciju augstākās amatpersonas, ministriju un atbildīgo dienestu vadība un eksperti, kā arī Ministru prezidents. Videokonferences joprojām notiek katru nedēļu.

LALRG rīko videokonferences mūsu telpās, un tās vada asociācijas priekšsēdētājs. Videokonferences tiek straumētas tiešraidē, un pašvaldības pirms videokonferences un tās laikā var iesūtīt jautājumus par jautājumiem, kas šajā ļoti sarežģītajā situācijā ir neskaidri, un nekavējoties saņemt atbildi no iestādēm. Konferenču ieraksti ir pieejami arī mūsu mājas lapā.

Starptautiskā sadarbība

Šajā laikā gūtā pieredze ir īpaša pieredze, ar kuru varam dalīties ar mūsu starptautiskajiem partneriem. Tāpēc šis ir brīdis, kad LALRG vēl aktīvāk sadarbojas ar pašvaldību apvienībām Eiropā, Austrumu partnerības valstīs un Vidusāzijā. Šī starptautiskā sadarbība dod pozitīvu lādiņu, bagātinot katru sadarbības partneri. Visas pašvaldību asociācijas šobrīd strādā attālināti un lielāko daļu savu līdzekļu velta krīzes izaicinājumu pārvarēšanai. Visas pašvaldību apvienības krīzes laikā ir pastiprinājušas saziņu ar saviem biedriem.

Notiek intensīva informācijas un pieredzes apmaiņa ar Ziemeļvalstu asociācijām, konsultācijas sociālajā jomā un izglītībā, kā arī notiek domu apmaiņa par labākajiem sabiedrības informēšanas veidiem.

LALRG ir Eiropas Pašvaldību un reģionu padomes (CEMR) locekle, kur mēs piedalāmies Covid-19 darba grupā, kur pašvaldības dalās pieredzē un palīdz viena otrai risināt dažādus jautājumus.

LALRG piedalās Pasaules Apvienoto pilsētu un pašvaldību organizācijā (UCLG), kas rīko video sanāksmes par labas prakses iniciatīvām, ko Covid-19 pandēmijas laikā ir uzņēmušās visas pasaules pašvaldības.

Starptautiskā sadarbība starp pašvaldībām notiek arī Eiropas Padomes Vietējo un reģionālo pašvaldību kongresa (CLRAE) ietvaros. Valstu pieredzes apmaiņa parāda nepieciešamību pēc iespējas ātrāk atgriezties normālā dzīves ritmā, lai saglabātu demokrātiju, cilvēktiesību ievērošanu un tiesiskumu. Pašreizējā krīze uzsver nepieciešamību pēc ciešākas sadarbības starp visām ieinteresētajām personām, lai nodrošinātu, ka pieņemtie lēmumi un to īstenošana ir patiesi efektīvi un pēc iespējas tuvāk cilvēkiem.

LALRG, atbildot uz Kirgizstānas Republikas ilgtermiņa attīstības sadarbības partneru-Attīstības politikas institūta un Kirgizstānas Vietējo pašvaldību asociācijas-lūgumu, organizēja videokonferenci, kurā Kirgizstānas kolēģi tika iepazīstināti ar LALRG un Latvijas pašvaldību pieredzi pārvarēšanā. koronavīrusa Covid-19 izraisītā krīze. Jau vairākus gadus LALRG ir veiksmīga pieredze un sadarbība ar Kirgizstānas partneriem gan attīstības sadarbības projektu ietvaros, gan citu kopīgu aktivitāšu īstenošanā.

Neskatoties uz to, ka lielākā daļa valstu robežu ir slēgtas, starptautiskā sadarbība starp pašvaldībām turpinās dažādos formātos. Pašvaldības krīzes laikā turpina attīstīt un īstenot projektus, arī LALRG krīzes laikā ir izstrādājusi un iesniegusi vairākus projektu pieteikumus.

Labas prakses piemēri no pašvaldībām

Pašvaldībās ārkārtas situācijās ir dažādi atbalsta pasākumi vietējiem iedzīvotājiem: īpašas piemaksas tiek piešķirtas vientuļiem senioriem, personām, kas ir izolētas, darbinieki dīkstāvē un citiem, kuri ārkārtas situācijas dēļ nespēj apmierināt savas pamatvajadzības. Turklāt pašvaldības palīdz nodrošināt transportu un telpas tiem, kam ir pienākums atrasties pašizolācijā vai karantīnā; tie arī nodrošina trūcīgas, nabadzīgas un daudzbērnu ģimenes ar pārtiku - vai nu siltām maltītēm, pārtikas paciņām vai finansējumu bērnu ēdināšanai. Turklāt daudzās pašvaldībās bezmaksas ēdināšana tiek nodrošināta visiem bērniem neatkarīgi no viņu finansiālā stāvokļa.

Atbalsts uzņēmējdarbībai un vietējām iniciatīvām pašvaldībās: pārcelti nekustamā īpašuma nodokļa termiņi, atbrīvojumi vai atlaides uzņēmējiem, kuri īrē savas uzņēmējdarbības telpas no pašvaldībām, vietējo ražotāju identificēšana un tirdzniecība, kā arī citi atbalsta instrumenti.

Vietējās pašvaldības ir vistuvākās vietējiem iedzīvotājiem, un vietējās pašvaldības bieži ir pirmais kontaktpunkts, pie kura cilvēki vēršas krīzes situācijā. pašvaldības labāk apzinās situāciju savās teritorijās un var operatīvi reaģēt uz vietējo iedzīvotāju vajadzībām.

Jāatzīmē, ka ikdiena Latvijā turpinās arī šīs ārkārtas situācijas laikā; tas ir tikko vairāk pārcēlies uz virtuālo vidi un tuvāk dabai. Tā kā lielākajai daļai cilvēku ir jāpaliek mājās, pašvaldības patiešām cenšas nodrošināt dažādas aktivitātes, lai veicinātu iedzīvotāju emocionālo labklājību. Pašvaldības sniedz arī psiholoģisku atbalstu un padomus, kā jēgpilnāk un labāk izdzīvot šo īpašo laika periodu. Tas ir iemesls, kāpēc pašvaldības organizē dažādas aktivitātes, izstādes un konkursus, sniedz tiešsaistes koncertus, sniedz ieteikumus interesantam un lietderīgam laika pavadīšanai, kā arī veicina veselīgu dzīvesveidu un fizisko labklājību.

LALRG priekšsēdētājs Gints Kaminskis norādīja, ka: “Covid-19 krīžu pārvarēšana nav iespējama bez spēcīgām pašvaldībām, un pašvaldības ir nozīmīgi partneri centrālajai valdībai, kas cīnās ar Covid-19 krīžu radītajām problēmām . Šis ir laiks, kad sadarbība dažādos līmeņos ir ļoti svarīga, un pašvaldību rīcībai var būt izšķiroša nozīme. ”

Atbildēt

Latviešu valodā nekas Internetā nav atrodams par

17.10.2021. 12:56

»

:)))

Risinājums


par ANO Jaunās pasaules kārtības “ANO vietējo un reģionālo pašvaldību kongresu” .

Tomēr angļu valodā ANO Jaunss pasaules kārtības ieviesēji ES un “ANO vietējo un reģionālo pašvaldību kongresa” mājaslapā slavē Latvijas valdību par lielajiem panākumiem Covid-19 apkarošanā pašvaldību līmenī.


https://covid-congress-hub.org/en/

Atbildēt

Pirmkārt, sabiedrības informēšana

17.10.2021. 12:23

»

:)))

Risinājums


veicinot izpratni par to, kas patiesībā tiek slēpts aiz kovidafēras un kā notiek ielaušanās valstī bez ieročiem.

Zemessardzes Latvijā apsargātie “pūļa vakcinācijas punkti” ir apsardze pret “etniskajiem teroristiem” ANO Jaunās pasaules kārtības ietvaros.

Precizējot iepriekšējo komentāru:

Ieguglējiet “ The Congress of Local and Regional Authorities”

Un atradīsit Jaunās pasaules kārtības globālas iekarošanas caur reģioniem un pilsētām, iznīcinot valstis, pēdas. Pasaules Bankas stratēģija ir arī plaši kreditējumi pilsētu un novadu pašvaldībām bez valsts institūciju piekrišanas. Ielaušanās bez ieročiem notiek, ar naudas aizdevumu nosacījumiem un parādiem pakļaujot pašvaldības.

Tā Nila Ušakova Rīgas pašvaldības vadības laikā tika palielināts pašvaldības ārējais parāds bankām. N. Ušakovs par šo šīm darbībām tika atalgots ar Eiroparlamenta deputāta algu un amatu pēc tam, kad Eiroparlamenta vēlēšanām CVK vadītājai piešķīra pielaidi valsts noslēpumiem..

Pašvaldībām neatkarīgi uzdots veikt pilnu digitalizāciju par ES piešķirtiem līdzekļiem veselības aprūpē, izglītībā, Saeimas un pašvaldību vēlēšanās utt, atsvešinot iedzīvotājus no pašpārvaldes un valsts. Cilvēktiesības tiek aizstātas ar diktatūras algoritmu digitālām tiesībām kā Zaļais sertifikāts u.c. Lieki sacīt, ka digitālās pašvaldību un Saeimas vēlēšanas neviens nespēs izkontrolēt digitālās Jaunās pasaules kārtības slepenās vadības politikā. Vara jau pieder un piederēs tiem, kuriem pieder un piederēs digitālie algoritmu kodi, piemēram, ar kuriem piešķir Zaļo sertifikātu, vai kontrolē personu novērošanu un sodīšanu par dažādu noteikumu pārkāpumiem.

Lai valstis nespētu pretoties to iznīcināšanas, ANO Jaunā pasaules kārtība uzbrūk pašvaldībām un novadiem tieši. Visas pašvaldību un reģionu reformas tiek saskaņotas ar ANO “Lokālo un reģionu pašvaldību kongresu” jau no 2004. gada, kad LV iestājās šai kongresā vai asociācijā.


Atbildēt

ANO Jaunā pasaules kārtība

17.10.2021. 11:44

»

Ieguglējiet “ The Congress of Local and Regional Authorities”

Un atradīsit Jaunās pasaules kārtības globālas iekarošanas caur reģioniem un pilsētām, iznīcinot valstis, pēdas. Pasaules Bankas stratēģija ir arī plaši kreditējumi pilsētu un novadu pašvaldībām bez valsts institūciju piekrišanas. Ielaušanās bez ieročiem notiek, ar naudas aizdevumu nosacījumiem un parādiem...


Ielaušanās Latvijas valsts teritorijā bez ieročiem ar “ANO Vietējo un reģionālo pašvaldību kongresa” starpniecību, apejot sadarbību ar LR Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju, kuras mājaslapā neatradīsit pilnīgi nevienu dokumentu, kas regulētu šīs savstarpējās starptautiskās attiecības.

Tikpat lieki ir sacīt, ka Internetā neatradīt pilnīgi neko par ANO Jaunās pasaules kārtības stratēģiju attiecībā uz Latviju, googles meklētājā ierakstot:

““ANO Vietējo un reģionālo pašvaldību kongress” sadarbībā ar LR Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju.”

Atbildēt

Ieguglējiet “ The Congress of Local and Regional Authorities”

17.10.2021. 11:00

»

Pilnu linku nav iespējams “iepeistor” iekopēt

par ANO Jauno pasaules kārtību ar kovidafēru kā instrumentu...


Un atradīsit Jaunās pasaules kārtības globālas iekarošanas caur reģioniem un pilsētām, iznīcinot valstis, pēdas. Pasaules Bankas stratēģija ir arī plaši kreditējumi pilsētu un novadu pašvaldībām bez valsts institūciju piekrišanas. Ielaušanās bez ieročiem notiek, ar naudas aizdevumu nosacījumiem un parādiem pakļaujot pašvaldības.

Tā Nila Ušakova Rīgas pašvaldības vadības laikā tika palielināts pašvaldības ārējais parāds bankām. N. Ušakovs par šo šīm darbībām tika atalgots ar Eiroparlamenta deputāta algu un amatu pēc tam, kad Eiroparlamenta vēlēšanām CVK vadītājai piešķīra pielaidi valsts noslēpumiem..

Pašvaldībām uzdots veikt pilnu digitalizāciju par ES piešķirtiem līdzekļiem veselības aprūpē, izglītībā, Saeimas un pašvaldību vēlēšanās utt, atsvešinot iedzīvotājus no pašpārvaldes un valsts. Cilvēktiesības tiek aizstātas ar diktatūras algoritmu digitālām tiesībām kā Zaļais sertifikāts u.c. Ieki sacīt, ka digitālās pašvaldību un Saeimas vēlēšanas neviens nespēs izkontrolēt digitālās Jaunās pasaules kārtības slepenās vadības politikā. Vara jau pieder un piederēs tiem, kuriem Un atradīsit Jaunās pasaules kārtības globālas iekarošanas caur reģioniem un pilsētām, iznīcinot valstis, pēdas. Pasaules Bankas stratēģija ir arī plaši kreditējumi pilsētu un novadu pašvaldībām bez valsts institūciju piekrišanas. Ielaušanās bez ietočiem notiek, ar aizdevumu nosacījumiem un parādiem pakļaujot pašvaldības.

Tā Nila Ušakova Rīgas pašvaldības vadības laikā tika palielināts pašvaldības ārējas parāds bankām. N. Ušakovs par šo šīm darbībām tika atalgots ar Eiroparlamenta deputāta algu un amatu.

Pašvaldībām uzdots veikt pilnu digitalizāciju par ES piešķirtiem līdzekļiem veselības aprūpē, izglītībā, Saeimas un pašvaldību vēlēšanās utt, atsvešinot iedzīvotājus no pašpārvaldes un valsts. Cilvēktiesības tiek aizstātas ar diktatūras algoritmu digitālām tiesībām kā Zaļais sertifikāts u.c. Ieki sacīt, ka digitālās pašvaldību un Saeimas vēlēšanas neviens nespēs izkontrolēt digitālās Jaunās pasaules kārtības slepenās vadības politikā. Vara piederēs tiem, kuriem piederēs digitālie kodi, piemēram, ar kuriem piešķir Zaļo sertifikātu, vai kontrolē personu novērošanu un sodīšanu par dažādu noteikumu pārkāpumiem. un piederēs digitālie algoritmu kodi, piemēram, ar kuriem piešķir Zaļo sertifikātu, vai kontrolē personu novērošanu un sodīšanu par dažādu noteikumu pārkāpumiem.

Lai valstis nespētu pretoties to iznīcināšanas, ANO Jaunā pasaules kārtība uzbrūk pašvaldībām un novadiem tieši. Visas pašvaldību un reģionu reformas tiek saskaņotas ar ANO “Lokālo un reģionu pašvaldību kongresu” jau no 2004. gada, kad LV iestājās šai kongresā vai asociācijā.

Atbildēt

Neticu, ka tas ir tas pats naivais un jauns gados Lejiņš

17.10.2021. 10:37

»

Oki

Paldies. Biju domaajis, ka tas ir pseidoniims . Nu ko - ja tas tiesaam taa ir, tad baptistiem ir arii maaciitaaji , kas uzvedas kaa aitu gani , ne aitas


Es arī domāju, ka “Artis Lejiņš” ir pseidonīms, jo teksti ir nobriedušas un gadu pieredzes gudras personas teksti.

Atbildēt

Oki

17.10.2021. 10:24

»

Kad murgojumu nesaprotu, meklēju autoru:

Artis Lejiņš


Paldies. Biju domaajis, ka tas ir pseidoniims . Nu ko - ja tas tiesaam taa ir, tad baptistiem ir arii maaciitaaji , kas uzvedas kaa aitu gani , ne aitas .

Atbildēt

Pilnu linku nav iespējams “iepeistor” iekopēt

17.10.2021. 10:22

»

Atbildes plāns

Tauta nodezina PVO ofisu Rīgā, sastāda individuālu plānu Levita komandai un pasludina neatkarību no ANO


par ANO Jauno pasaules kārtību ar kovidafēru kā instrumentu.

Līdzīgs globālam Ebreju Kongresam.


The Congress of Local and Regional Authorities is the pan-European political assembly representing local and regional authorities from the forty-seven member states of the Council of Europe. Its role is to promote local and regional democracy, improve local and regional governance and strengthen authorities' self-government, according to the principles laid down in the European Charter of Local Self-Government. It is made up of two chambers, the Chamber of Local Authorities and the Chamber of Regions and holds its plenary sessions twice a year at the Palace of Europe in Strasbourg, where its permanent Secretariat is located.Vietējo un reģionālo pašvaldību kongress ir Eiropas mēroga politiskā asambleja, kas pārstāv vietējās un reģionālās pašvaldības no četrdesmit septiņām Eiropas Padomes dalībvalstīm. Tās uzdevums ir veicināt vietējo un reģionālo demokrātiju, uzlabot vietējo un reģionālo pārvaldību un stiprināt iestāžu pašpārvaldi saskaņā ar principiem, kas noteikti Eiropas Vietējo pašvaldību hartā. To veido divas palātas - Vietējo pašvaldību palāta un Reģionu palāta, un tās plenārsēdes notiek divas reizes gadā Eiropas pilī Strasbūrā, kur atrodas tās pastāvīgais sekretariāts.

Vietējo un reģionālo pašvaldību kongress

Reģionālās iestādes
Kongresa prioritātes 2021. – 2026


Kongress koncentrēsies uz vietējo un reģionālo pašvaldību ieguldījumu ANO ilgtspējīgas attīstības mērķu sasniegšanā, veicinot:
* Izturīgas sabiedrības: efektīva reakcija uz sabiedrības veselības krīzi;
* Demokrātiskas sabiedrības: pārstāvības demokrātijas kvalitāte un pilsoņu līdzdalība;
* Saliedētas sabiedrības: nevienlīdzības mazināšana;
* Ilgtspējīga sabiedrība: vides jautājumi un rīcība klimata jomā;
* Digitālās sabiedrības: digitalizācija un mākslīgais intelekts vietējā lkontekstā.
Dialogs ar valdībām Rediģēt
Uzraugot reģionālo demokrātiju Eiropā, Kongress uztur regulāru dialogu ar Eiropas Padomes dalībvalstīm. Ministru komiteja, kurā ietilpst šo valstu 47 ārlietu ministri, par vietējām un reģionālajām pašvaldībām atbildīgā Ministru konference, kā arī tās vadības komitejas - šajā ziņā ir galvenie partneri. Vairākas reizes gadā prezidents un Kongresa ģenerālsekretārs sniedz dalībvalstu pārstāvjiem Ministru komitejā protokolu par savu darbību un rīko viedokļu apmaiņu. Kongresam ir arī tiešie kontakti un apmaiņa ar valstu valdībām, jo ​​īpaši oficiālu vizīšu laikā dalībvalstīs, plenārsēdēs vai pēcpārbaudes vai pēcpārbaudes vizītēs pašā valstī. Plašāka informācija par dialogu ar valdībām atrodama šeit.
Congress of Local and Regional Authorities
Priorities of the Congress 2021–2026


The Congress will focus on the contribution of local and regional authorities to the UN Sustainable Development Goals by promoting:
* Resilient societies: effective responses to public health crisis;
* Democratic societies: quality of representative democracy and citizen participation;
* Cohesive societies: reducing inequalities;
* Sustainable societies: environmental issues and climate action;
* Digital societies: digitalisation and artificial intelligence in the local context.
Dialogue with governments Edit
As part of its monitoring of regional democracy in Europe, the Congress maintains a regular dialogue with member states of the Council of Europe. The Committee of Ministers, which includes the 47 Foreign Ministers of these states, the Conference of Ministers responsible for local and regional authorities, as well as its Steering Committees – are the main partners in this regard. Several times a year the President and the Secretary General of the Congress provide the Representatives of the member states in the Committee of Ministers with a record of its activities and hold an exchange of views. The Congress also has direct contacts and exchanges with national governments, in particular, on the occasion of official visits in the member states, during the plenary sessions, or during follow-up or post-monitoring visits in the country itself. More information on dialogue with governments can be found here.

Atbildēt

Kad murgojumu nesaprotu, meklēju autoru:

17.10.2021. 09:39

Artis Lejiņš
sludinātājs

Kalpošanas vieta: Rīgas baptistu draudze "Mājvieta"Dzimšanas datums: 02.04.1987Licencēts par sludinātāju: 16.10.2016

Atbildēt

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Congress_of_Local_and_Regional_Authorities

17.10.2021. 07:39

»

ANO Jaunās pasaules kārtības

globālās “Pilsētu un reģionu asiciācijas” kongress un stratēģiskais plāns 2021.-2026


Stratēģiskais plāns

Atbildēt

ANO Jaunās pasaules kārtības

17.10.2021. 07:38

»

ANO Jaunās pasaules kārtības

“Pilsētu un reģionu asociācijas” stratēģiskais plāns 2021.-2026, sagraujot valstu pārvaldības struktūras ar savu faktisko rīcību. LV asociācijā iestājās 2004. gadā...


globālās “Pilsētu un reģionu asiciācijas” kongress un stratēģiskais plāns 2021.-2026.

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Congress_of_Local_and_Regional_Authorities

Atbildēt

ANO Jaunās pasaules kārtības

17.10.2021. 07:34

»

Jaunā pasaules kārtība

Eurasia Regional Section of the World organization "United Cities and Local Governments


“Pilsētu un reģionu asociācijas” stratēģiskais plāns 2021.-2026, sagraujot valstu pārvaldības struktūras ar savu faktisko rīcību. LV asociācijā iestājās 2004. gadā.

Tikai viens piemērs. K. Kariņš pēc ANO un PVO ieteikuma ar savu faktisko rīcību - rezolūciju uzdeva Viņķelei izstrādāt un ieviest “pūļa vakcinācijas plānu”, kam sekoja diktatoriski MK valdības noteikumi, ierobežojot cilvēktiesības.

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Congress_of_Local_and_Regional_Authorities

2021. gada septembrī E. Levits ar savu runu ANO apstiprināja Jaunās pasaules kārtības “Pilsētu un reģionu asociācijas” 2021.-2026. stratēģisko uzdevumu atbilstību “LV interesēm”, piekrītot ANO Jaunās pasaules valdības stratēģijas prioritātēm pār Latvijas valsti.

Atbildēt

Nevajad mīzt vešā

16.10.2021. 23:18

»

Jaunā pasaules kārtība

Eurasia Regional Section of the World organization "United Cities and Local Governments


,BET Apziņu turēt vismaz Brīva Cilvēka stāvoklī!UN TO PAVAIROT!

Atbildēt

Jaunā pasaules kārtība

16.10.2021. 22:52

»

ANO Jaunās pasaules kārtības emisāri Kazaņā

https://youtu.be/jzLz0inKdZ8


Eurasia Regional Section of the World organization "United Cities and Local Governments"
Eurasia Regional Section of the World organization "United Cities and Local Governments"

Atbildēt

ANO Jaunās pasaules kārtības emisāri Kazaņā

16.10.2021. 22:47

https://youtu.be/jzLz0inKdZ8

http://euroasia-uclg.ru/en/news/novosti-evraziyskogo-otdeleniya/generalnyy-sekretar-vystupil-na-severnom-forume-/

Atbildēt

Zini

16.10.2021. 22:09

»

Nu

Nē, varbūt, tomēr, atgriežamis pie Grieķu un Romiešu dieviem, kā arī FSM, kas tagad ir galvenais. Ja es to linku izlasīšu līdz galam, piedzeršos un kļūšu depresīvs


es nesen runāju ar Luciferu , viņš joprojām ir amatā , cik sapratu un ... skaties reāli , bet nesmādē Metafiziku ... cik saprotu , patreiz iet karš , un pēc kara likumiem nodevējus .. ko ar viņiem dara ? ... diemžēl gandrīz visi guļ...
es nevaru vairs piedzerties ...

Atbildēt

Nu

16.10.2021. 21:58

»

es skatos

,ka Tu garlaikojies


Nē, varbūt, tomēr, atgriežamis pie Grieķu un Romiešu dieviem, kā arī FSM, kas tagad ir galvenais. Ja es to linku izlasīšu līdz galam, piedzeršos un kļūšu depresīvs!

Atbildēt

Ray

16.10.2021. 21:34

Tāpēc Kariņš slēdza psihoneiroloģisko dispanseru

Atbildēt

Nu

16.10.2021. 21:27

»

Ray

Ir pagājuši aptuveni 81 gads no latviešu pirmās deportācijas un šodien dievs mums devis iespēju redzēt, kā tas notika


Neaiztiec lidojošo spagetti monstru! Viņš ir visuvarens un vienīgais dievs. Ziepes taisa visādi dieveļi - Allahs,Jehova u.t.t. Nezinu debesu subordināciju, bet FSM vietā, es tos pārējos patriektu. Ieskaitot to daudzrokaino indiešu nezvēru. Manito, varbūt, var atstāt.

Atbildēt

Ray

16.10.2021. 21:19

Ir pagājuši aptuveni 81 gads no latviešu pirmās deportācijas un šodien dievs mums devis iespēju redzēt, kā tas notika.
Notika ar pašu latvju rokām...

Atbildēt

Atis Priedītis

16.10.2021. 19:35

Šādos periodos parasti rodas kaut kas jauns jo iepriekšējās dogmas un uzskatu sistēmas ir cietušas krahu. Arī pašlaik notiek tieši tas pats. Atliek gaidīt, kuru no piedāvājumiem Cilvēce pieņems. Pārmaiņas būs daudz dziļākā līmenī nekā pausts šai rakstā. Iespējams, ka radīsies jauna reliģija vai jauna filozofisko uzskatu sistēma. Tas ir tikai laika jautājums.

Atbildēt

Glogers 3 ASV

16.10.2021. 19:15

https://youtu.be/2s7Mm-mHlnE

Atbildēt

Nu

16.10.2021. 17:36

»

Ko tirs?

Depo neādu sertifikātu neprasa


Tramvaju ne, veikalā prasa. Tramvaju depo prasa "Ko vajag"?

Atbildēt

JA

16.10.2021. 17:30

»

Pasķ porvu

rushn suka


tebja i tvoi domovoi kniga iball!

Atbildēt

Vakcera pieredze ...

16.10.2021. 16:09

Хорошо быть просветленным. Ты тогда ничего никому не обязан. Ты можешь, например, прийти в гости и насрать там в сахарницу.
А когда хозяева начнут возмущаться, ты можешь им сказать, что лишь их восприятие мешает воспринимать гармонию происходящего, что они рабы правил и условностей, и напрасно поддаются влиянию разрушающих эмоций, т.к ты просветленный, осознаешь свою пустотную природу, по сути ты ничто, и сахарница ничто, и то, что ты наклал в сахарницу - тоже ничто.
Существует только момент «здесь и сейчас». И ты уже не тот, кто насрал в сахарницу. И сахарница уже не та, что минуту назад. И что хозяевам нужно просто «отпустить» сахарницу.
Хозяева напрасно навешивают тебе роль нарушителя каких-то человеческих правил, потому что они сами придумывают свои правила и назначают нарушителей.
Ты не руководишь собой. Тобой руководит Вселенная, Бог, Сущее. И сам по себе акт насера в сахарницу был лишь актом Любви, тотального доверия Богу и Миру, тотальным отпусканием и недеянием. Наделать в сахарницу было не твоей личной волей, но волей Мироздания.
Кроме того, дуальность мышления хозяев все им портит. На самом деле нет разделения на Ты и Я, Объект и Субъект. Все едино. Поэтому Ты - это Хозяева. А Хозяева – это Ты. И еще ты - сахарница. И хозяева - сахарница. Так что, возможно, это Хозяева сами насрали в сахарницу. И вообще непонятно, кто в кого насрал.
Хозяевам лишь надо очистить своё восприятие от этого яда, принять противоядие в виде прощения и раскаянья в слепоте.
Хорошо быть просветленным. Ты можешь отменять правила, по которым действует мир, и вместе с этим отменить и сам мир, в котором они действуют. Это очень крутая магия. И это настоящая свобода!

Atbildēt

Nu

16.10.2021. 14:52

»

Jā ... :D

Tas , protams, ir liels mierinājums , pirms pārcelties pie Sv. Pētera, pat mācītaju nevajadzes ! :D


Tieši tā - galvenais paņemt sertifikātu līdzi. Vai uztetovēt, lai ar garantiju. Kāpēc visi SSieši pa taisno nonāca Valhallā? Viņus atpazina pēc asinsgrupas tetovējuma padusē.

Atbildēt

Varētu

16.10.2021. 14:35

»

Nu

Tur ir vairāki? Varētu, lūdzu, izvēles iespējas


Saskaiti cik Kremlim Bašņu un izvēlies kādu.

Atbildēt

Nu

16.10.2021. 14:35

»

Zini

rakstu tikai to ko novēroju , un pat šodien veikalā viena preču kartotāja uzbrauca , ka obligāti jāvakcinējas .. tonis bija agresīvs ,pēc tam satiku bijušo kolēģi (vakcinētu),apjautājos kā ar veselību , sapratu , ka kaut kas buksē , bet nebija laika iedziļināties.Vispār vide psiholoģiskā kļūst aizvien...


Es gan arī uzskatu, ka Covid nav, un tas viss ir izplānots ar mērķi novākt citādi domājošos, pēc vajadzības (konkrēts piemērs - atrada Maskavas forštatē cilvēku ar cirvi galvā, noformēja kā Covid19, jo policistu trūkst, neviens negrib burlakus ķert), bet bez vakcīnas es būtu daudz kašķīgāks, konfliktētu ar apsargiem, kautos u.t.t., vēl dabūtu ar cirvi un nomirtu no Covid. Labāk, tomēr, vakcinēties. Grūtāk būs viltot miršanas apliecību.

Atbildēt

Zini

16.10.2021. 14:29

»

Nu

Jā, es kļūstu kašķīgāks, nenoliedzami. Bet neesmu pārliecināts, ka vakcīnas dēļ


rakstu tikai to ko novēroju , un pat šodien veikalā viena preču kartotāja uzbrauca , ka obligāti jāvakcinējas .. tonis bija agresīvs ,pēc tam satiku bijušo kolēģi (vakcinētu),apjautājos kā ar veselību , sapratu , ka kaut kas buksē , bet nebija laika iedziļināties.Vispār vide psiholoģiskā kļūst aizvien "karstāka",gan virtuāli ,gan reāli.Es pats nevakcinēšos.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Iesniegums par iespējamiem Bērnu tiesību aizsardzības likuma pārkāpumiem "Riga Pride" laikā

FotoLaika periodā no 2022.gada 13.jūnija līdz 19.jūnijam Rīgā norisinājās "Riga Pride", kas vispārzināms ir Latvijas lesbiešu, geju, biseksuāļu un transpersonu (turpmāk – LGBTQ) ikgadējs pasākums, kura ietvaros 18.jūnijā tika organizēts gājiens un koncerts Vērmanes dārzā, ar mērķi  popularizēt LGBTQ tiesības.[1]
Lasīt visu...

15

Muļķība tik drīz nav gāžama, tomēr visi sauc, cik spēka, – palīdziet, glābiet Ivetu!

FotoŠī ir patīkama atkalredzēšanās ar sabiedriskās politikas centra “Providus” direktori un vadošo pētnieci, augstās Sorosa mācības koordinatori un vieslektori Latvijas augstskolās Ivetu Kažoku. Vecajā paziņā vēl kvēlo uguns, verd dzīvības sulas un neapdzēšams cīņas gars, īsi sakot, Iveta kustas kā dzīvsudrabs!
Lasīt visu...

21

Šis bija labs samits

FotoNATO samits Madridē ir noslēdzies. Nepārspīlējot var teikt, ka tas bija viens no būtiskākajiem pasākumiem Alianses pēdējo desmitgažu un arī Latvijas vēsturē.
Lasīt visu...

21

Kļūdainais “kļūdu labojums” aptieku noteikumos ir lielveikalu un lielo slimnīcu, nevis pacientu interesēs!

FotoTiekoties ar Veselības ministrijas Farmācijas departamenta pārstāvi Artūru Grīgu, Latvijas Pensionāru federācija un citu organizāciju pārstāvji atkārtoti lūdza apturēt t.s. “Aptieku noteikumus”, kas topošajā redakcijā būtiski lobētu lielveikalu un lielo slimnīcu intereses, bet pilnībā atstātu novārtā iedzīvotājus, kuri dzīvo mazapdzīvotās vietās.
Lasīt visu...

21

NATO superplāns “Baltijas slazds”

FotoIgaunijas premjere Kaja Kallasa atklāja žurnālistiem, ka NATO aizsardzības plāns attiecībā uz trim Baltijas valstīm paredz atļaut Krievijas bruņotajiem spēkiem tās ieņemt un pusgadu marinēt krievu zaldātus ES pažobeles ekonomiskās krīzes, politisko intrigu un sodomijas purvā. Ja okupanti šajā laikā nenojūgsies un paši neaizmuks, tad pēc 180 dienām Baltijas zemes atbrīvošot (lasi – pievienošot atpakaļ ES).
Lasīt visu...

15

Tikai nesmejieties, es atkal mēģināšu tiesāties un šoreiz kā tēvs un vīrietis gan noteikti uzvarēšu! Es un mans spēcīgais gars!

FotoUn tagad pats svarīgākais. Tas, kas notiks tālāk, ir sekojošais. Es savā un savu bērnu un ģimenes vārdā vērsīšos tiesā pret Latvijas Republiku. Pret Levita, Kariņa, Rinkēviča, Pabrika, Dzintara režīmu. Tā būs pirmā tiesvedība valsts vēsturē, kur vienlaikus politiķis, vīrietis un tēvs cīnīsies par savu bērnu interesēm. Cīnīsies un uzvarēs Latvijas valsti, pierādot, ka Latvijas valsts politiski un materiāli izrēķinājās ar Gobzema ģimeni, tostarp aizskarot divu nepilngadīgu bērnu intereses.
Lasīt visu...

6

Vēstule ģenerālprokuroram Stukānam: par naida noziegumu jāsaņem reāls cietumsods

Foto"4. maija deklarācijas klubs" vēršas pie Jums, lai rastu jēgpilnu risinājumu naida nozieguma izpausmei, kas norisinājās šā gada 20. maijā pēc gājiena "Par atbrīvošanos no padomju mantojuma" un ir satraucis visu Latviju. Gājiens bija mierpilns, vērsts uz demokrātiskas Latvijas valsts nākotni, kura sevī ietver tos mūsu valsts iedzīvotājus, kuri savās domās un rīcībā ir pret agresiju kā Latvijā, tā arī Ukrainā.
Lasīt visu...

21

Anitas Muižnieces dubultie standarti ciniski turpinās

FotoŠā gada maija beigās Valsts policijas (VP) Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes 2. nodaļa nosūtījusi prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai kriminālprocesu pret maksātnespējas administratoru un viņa pilnvarotu personu, kuri gandrīz desmit gadu laikā no maksātnespējīga uzņēmuma piesavinājušies vairāk nekā 1,4 miljonus eiro
Lasīt visu...

13

Vēsturisks solis Eiropas Savienībā – EK nākusi klajā ar priekšlikumu Dabas atjaunošanas likumam

Foto22. jūnijā Eiropas Komisija nāca klajā ar vēsturisku priekšlikumu likumam par dabas atjaunošanu, kura mērķis ir atjaunot mūsu ekosistēmas un atgūt dabu visā Eiropā – gan lauksaimniecības zemēs un jūrā, gan mežos un pilsētvidē. Komisija arī apstiprināja priekšlikumu par 50% samazināt sintētisko pesticīdu lietošanu līdz 2050. gadam.
Lasīt visu...

10

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

FotoPensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu konkrēti bērna (iemaksātāja) vecākiem uzreiz, tikko šajā fondā līdzekļi ienāk.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Nenopietnā rotaļa

Vasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu...

Foto

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

Vakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas...

Foto

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

Tautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana...

Foto

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

Kad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts...

Foto

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

Es pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas...

Foto

Par "audzēšanu"

Nekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari...

Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...