Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Andrejs Mūrnieks
24.04.2022.
Komentāri (153)

Pievienot komentāru

Lapas:    4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

nu nu

29.04.2022. 17:23

»

Pesimisrts

Par Odesā sadedzinātajiem vēlreiz - tas ir viens no uzskatāmākajiem pierādījumiem, ka Ukrainā ir nacisms, gan tas, ka tas notika, gan tas kā tas notika (kas viss tika uzfilmēts un parādīts), gan tas, kā uz to reaģēja noteikta Ukrainas sabiedrības daļa


Odesā sadegušie krievu necilvēki, izcils piemērs pērtiķim ar granātu. Labrāt uzslavētu ukraiņus, tikai nav par ko. Krievu lopi paši sevi nodedzinājā ar Arodbiedrības namā sanestie Molotova kokteiļiem un neprātīgi apejoties ar uguni.

Atbildēt

ir

28.04.2022. 11:58

»

interesanti

Rašistu lohi jau skatās tikai video no centrālās ieejas, kur degošajās barikādēs neviens bojā negāja. Visi bojāgājušie bija no no ugunsgrēka sētas pusē, kur reāli redzams, ka burtiski sekunžu laikā pa logiem, no kuriem rašisti mētājas ar akmeņiem un molotova kokteiļiem, sāk gāzties ārā metriem augstas...


pilnīgi bezjēdzīgi tādiem pesimistiskiem rašistiem runāt un stāstīt par loģiskām lietām, kā pierādījums ir tā nemitīgā draudēšana ar atomieročiem, jebkuram loģiski domājošam cilvēkam būtu skaidrs, ka, gadījumā, ja tiks pielietoti kodolieroči, tāds pats lietus, ja ne lielāks, tādas pašas saules, ja ne vairāk, nolīs un nospīdēs pār Krieviju tajā pašā brīdī, kad Krievija to izlems darīt. Pat ja nevienam pasaulē vairs nebūtu atomieroču, 40 valstis reizē veicot kontruzbrukumu ar jebkādām kontinentālām raķetēm nolīdzinātu agresorvalsti līdz ar zemi. Bet taču nesaprot...vai pilnīgi vienalga, kas notiks ar viņu bērniem. Bet vienalga, jautājums pesimistiskajam rašistam - kāpēc Krievija nevērsas Hāgas tribunālā vai ANO pēc t.s."nacistu"izdarībām? Pierādījumu trūkumu dēļ vai arī labi zināja, kā notika īstenībā?Un šo dedzināšanas faktu izmanto savām propagandas vajadzībām?

Atbildēt

Pesimisrts

27.04.2022. 22:35

Par Odesā sadedzinātajiem vēlreiz - tas ir viens no uzskatāmākajiem pierādījumiem, ka Ukrainā ir nacisms, gan tas, ka tas notika, gan tas kā tas notika (kas viss tika uzfilmēts un parādīts), gan tas, kā uz to reaģēja noteikta Ukrainas sabiedrības daļa.

Atbildēt

mēslam

27.04.2022. 18:01

»

Pesimists

Aga, dzīvi sadedzinātie Odesā nav nacisms, citas masu slepkavības nav nacisms, regulāri slepkavošanas aicinājumi nav nacisms, nacisma ideoloģija un rituāli nav nacisms, par visādiem citādiem sīkumiem pat nerunāsim. Un Hitlera nacionālsociālisms ar nebija nacisms


Dzīvi sadegušie krievu pederasti Odesā, tas bija rusisms. Nevajadzēja Arodbiedrības namā sanest tik daudz Molotova kokteiļu un vajadzēja prātīgāk apieties ar uguni. Neviens krievs nedrīkst dzīvs pamest šo karu un to draudziņš arī.

Atbildēt

to cik liekulīgam jābūt 26.04.2022. 22:15

27.04.2022. 10:45

https://www.youtube.com/watch?v fHucGEiZQqI

Atbildēt

Skolnieciņš

27.04.2022. 06:29

»

Roza Luksemburga

Kars Ukraina ir kovidaferas nakamais posms, kura piesega tiek sabiditas lietas. Pirmais kovidposms neaizgaja gluzi tik gludi kaa cerets, tauta taja pasaules dala, kas mak lasit un rakstit, saaka mosties un protestet pret savu pedejo tiesiibu sagrausanu. Tagad atkal visi vienota dziesma var gaanit krievus...


Tātad Tu uzskati, ka Vladimira Putina iebrukums Gruzijā 2008. gadā ir kovid afēras pirmais posms. Tu uzskati,ka Vladimira Putina iebrukums Ukrainā 2014. gadā ir kovid afēras otrais posms. Kāpēc Tu aizstāvi diktatoru Vladimiru Putinu no kritikas lavīnas? Pēc Qanon datiem Vladimirs Putins ir pedofīls un sātanists no pareizticīgo baznicas. Pēc Qanon ziņām Vladimirs Punins ir sātanistu-pedofīlu pasaules valdības biedrs. Tauta baumo, ka no Vladimira Putina aizgāja sieva, tāpēc ka viņa uzzināja par viņa dalību Vatikāna nekropoles (Vatikāna nekropole atrodas zem Vatikāna!) pedofiliskajās orģijas un zīdaiņu asiņu dzeršanu. Pat Jakutījas šamanis teica, ka Vladimirs Putins ir dēmons!!! Qanon laikam ir taisnība sakarā ar šo mērgli. Un Tu vel Putleru aizstāvi??? Šausmas!

Atbildēt

cik liekulīgam jābūt

26.04.2022. 22:15

...zelenski apbrīnojot visa pasaule,kļūšot par ietekmīgāko cilvēku...,es to saucu nevis vairs par liekulību,bet par plānprātību.ierakstiet youtube -zelenskis narkomāns-,varbūt zvīņas nokritīs no acīm.
meli kurus izplata tv panorāma vienkārši šokē.krievija 4 reizes azovstaļā atvēra humāno koridoru,bet latvijas mēdiji skandina-neatver koridoru lai varētu pamest azovstaļu...,agrāk neticēju ,ka latvijas valdība un mēdiji varētu šādi klaji melot,kā melo patreiz par notikumiem ukrainā,visu apgriež otrādi un pasniedz kā patiesību

Atbildēt

Roza Luksemburga

26.04.2022. 21:46

»

Moiše

Uzvar tie, kas šobrīd pa bargu naudu iztirgo savus nostāvējušos ieročus. Uzvar tie, kas tagad dārgi pārdod savu kuģos vesto šķidro gāzi. Uzvar tie, kas pa burzmu var sadrukāt vēl vairāk ar aktīviem nesegtas naudas


Kars Ukraina ir kovidaferas nakamais posms, kura piesega tiek sabiditas lietas. Pirmais kovidposms neaizgaja gluzi tik gludi kaa cerets, tauta taja pasaules dala, kas mak lasit un rakstit, saaka mosties un protestet pret savu pedejo tiesiibu sagrausanu. Tagad atkal visi vienota dziesma var gaanit krievus, bet kovidorganozatori pa to laiku nesnauz. Gatavo nopietnakas lietas. Var jau atkal tautai iestastit, ka Putins ir traks un stulbs, un janovac tapat ka savulaik Sadams huseins, Kadafi, vai Asads Sirijaa, tikai, latviesiem jau nu gan jasaprot, ka ta cena var but tada, kadu neviens negribes maksat.

Atbildēt

Skolnieciņš

26.04.2022. 21:20

»

Onānistam no svētbirzs

Skolnieciņ, sēdies -2


Slims segvārds. Slims komentārs no slima, krieviski domājoša cilvēka. Rašisms ir ārstējams.
Kāpēc Tu tik aktīvi noliedz GOLODOMORU? Vai pie vainas ir Tava psihiskā slimība, kas Tev ir laupījusi līdzjūtību un cilvēcību???
Dodies pie daktera un ārstējies! Veiksmi!
Ar cieņu, Skolnieciņš

Atbildēt

atbilde viltus Skolnieciņam (segvārdu zaglim)

26.04.2022. 21:10

»

atbilde viltus Skolnieciņam® ™Stulbentiņam

tu kārtējo reizi parādi, ka jebkāda veida racionāli un iracionāli argumenti tavam viedoklim ir beigušies, tāpat kā stiprie trankvilizatori, ar ko tevi piebaro psihoneiroloģiskā dispansera sanitāri par samērīgu atlīdzību...


«atbilde viltus Skolnieciņam® ™Stulbentiņam 26.04.2022. 17:41» Tu laikam to runā pats par sevi. Tas ir labi, ka Tu atzīsti savu kaiti.
Apsaukāt citu cilvēku par slimu dēļ tā, ka cilvēks ir paudis kritiku Maskavas kremlim, ir slimi. Palasi, lūdzu, Satversmi. Izlasi Satversmes 100. pantu!
Ar cieņu, Skolnieciņš

Atbildēt

interesanti

26.04.2022. 21:00

»

Pesimists

Šīs pasaciņas nonāk tiešā pretrunā daudzajiem videofiksācijas materiāliem, kuros labi redzams kā pūlis tika kūdīts uz slepkavošanu, kā pūlis meta tos molotova kokteiļu, kā šāva, kā ņirgājās un priecājās par degošajiem cilvēkiem, kā atspārdīja tos, kas leca pa logiem no augšējiem stāviem. Un to visu ...


Rašistu lohi jau skatās tikai video no centrālās ieejas, kur degošajās barikādēs neviens bojā negāja. Visi bojāgājušie bija no no ugunsgrēka sētas pusē, kur reāli redzams, ka burtiski sekunžu laikā pa logiem, no kuriem rašisti mētājas ar akmeņiem un molotova kokteiļiem, sāk gāzties ārā metriem augstas liesmas visas ēkas augstumā, kas var notikt tikai uzliesmojot ēkas iekšienē esošiem degvielas krājumiem. Turklāt arī ēkas iekšienē uz kāpnēm sēdoši līķi augšējos stāvos liecina par milzu uzliesmojumu ēkas iekšienē, kas momentāli izdedzinājis visu skābekli.

Atbildēt

Pesimists

26.04.2022. 17:58

»

interesanti

Ja rašistu dalbajobi ierīkoja arodbiedrības namā molotova kokteiļu noliktavu, kas aizdegās, tad kāds tam sakars ar nacismu


Šīs pasaciņas nonāk tiešā pretrunā daudzajiem videofiksācijas materiāliem, kuros labi redzams kā pūlis tika kūdīts uz slepkavošanu, kā pūlis meta tos molotova kokteiļu, kā šāva, kā ņirgājās un priecājās par degošajiem cilvēkiem, kā atspārdīja tos, kas leca pa logiem no augšējiem stāviem. Un to visu ar jūsmīgām ovācijām pavadīja publika TV studijā Kijevā. Nu tas nemaz nav nacisms. Tāpat kā nemaz nav nacistiski tie komentāri, kuri tepat iekš Pietiek aicina nogalināt krievus. Nu nemaz tas nav nacisms.

Atbildēt

nu

26.04.2022. 17:48

iepriekš.komentārs veltīts Pesimistam

Atbildēt

nu

26.04.2022. 17:47

latviešu valodā ir "aha", tāpat kā ir Hāga, nevis Gaga, tāpat kā Hamlets, ne vis Gamļet, bet par nacismu runājot, ja jau Odesā nacisti dedzināja cilvēkus, kāpēc Krievija nevērsās tajā pašā Gāgā?Kur bija vērsusies agrāk, Ninbergā, apsūdzot nacistus, vai vismaz ANO, kas ir draudzīgs, pavisam draudzīgs Krievijai iestādījums?Kur pierādījumi, ka tas nav tas pats variants, kā ar Katiņu (1940), Polijā?

Atbildēt

atbilde viltus Skolnieciņam® ™Stulbentiņam

26.04.2022. 17:41

»

atbilde viltus Skolnieciņam

Tev beidzās argumenti. Diskutēt Tu nemāki. Tu vienkārši sāc zirgoties un uzvesties kā bernudārznieks...


tu kārtējo reizi parādi, ka jebkāda veida racionāli un iracionāli argumenti tavam viedoklim ir beigušies, tāpat kā stiprie trankvilizatori, ar ko tevi piebaro psihoneiroloģiskā dispansera sanitāri par samērīgu atlīdzību.
Ceru, ka tu beidzot sadzirdēsi savu ārstējošo psihiatru, un sapratīsi to, ka tev obligāti jāturpina tavas garīgās nepilnvērtības apārstēšana psihoneiroloģiskajā stacionārā.
Ar necieņu, Skolnieciņš® ™Stulbentiņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Skolnieciņš® ™Stulbentiņš

Atbildēt

sadistu, marodieru un pederastu mēslam

26.04.2022. 17:32

»

to Derdz

Ukraina, pēc tam, kad krievu sadistu, marodieru un pederastu armija sarīkoja genocīdu Austrumukrainā, kur pārsvarā dzīvoja krievi, vairs netiek dalīta "rietumu un austrumu pusē". Tagad visa Ukraina ir vienota...


Nu ļoti jau specifiskas un visnotaļ profesionālas ir tavas zināšanas / pieredze saistībā ar sadismu marodierismu un taml. "dermoliverastu virsvērtībām", kā jau pederastu nācijas "viedokļu (skapja) līderim" pienākas.

P.S. tu aizmirsi atbildēt - aktīvais vai pasīvais draiskulis esi?

Atbildēt

Levits saka, ka

26.04.2022. 17:16

Visur apkārt ir čekas provokātori un pilnīgi degradēti krieveļi!

Atbildēt

nu

26.04.2022. 17:02

»

Derdz

Cik zinu no UA datiem, ka Ukraina tiek dalīta rietumu un austrumu puse, jo austrumu pusē dzīvo visvairāk krievu tautības cilvēki,.. tagad tur notiek karš. Vēsturiski puses īpaši nemīlēja sadzīvot. Rietumu pusē visvairāk ukraiņu. Krievijas prese raksta ka saucamā operācija notiek pret to valdošo varu...


vispār, vajadzētu apdomāt, kāpēc visā bijušajā padomijas teritorijā ir vislielākā korupcija,Eiropā,pasaulē, izņemot, varbūt, protams, Āfriku, Indiju un vēl kādas jaunattīstības valstis.Nu krievijas korupcijas līmenis un valsts izzagšana laikam ir pāri visam, kā spoža saule, vēl ir uz kurieni tiekties, gan Ukrainai, gan Latvijai, gan, gan, gan... :):):).Varbūt tāpēc, ka psrs sabiedrība tika veidota par šarikovu pūli???Vienīgi, šķiet, ka vēstures rats, (jeb Dieva dzirnas maļ) sācis strauji griezties uz priekšu, izmetot pamazām lielākos kretīnus, varbūt arī mazākus:):):).

Atbildēt

Pesimists

26.04.2022. 16:53

»

Optimists

Tev galīgi nav sajēgas , kas ir nacisms? Īstenībā Putins ar savu svītu un armiju uzvedas kā visīstākie nacisti


Aga, dzīvi sadedzinātie Odesā nav nacisms, citas masu slepkavības nav nacisms, regulāri slepkavošanas aicinājumi nav nacisms, nacisma ideoloģija un rituāli nav nacisms, par visādiem citādiem sīkumiem pat nerunāsim. Un Hitlera nacionālsociālisms ar nebija nacisms.

Atbildēt

Optimists

26.04.2022. 16:16

»

Pesimists

Jūsu optimistiskā fantāzija nesakrīt ne ar realitāti, ne ar Aristoviča vērtējumu, ne ar daudzu citu ekspertu vērtējumu...


Tev galīgi nav sajēgas , kas ir nacisms? Īstenībā Putins ar savu svītu un armiju uzvedas kā visīstākie nacisti.
Bet tas jau ir tipiski krieviski-citos saskatīt to, kas ir paši. Tāpat arī par Katiņu un Buču- tie nebijām mēs(krievi).

Atbildēt

Pesimists

26.04.2022. 16:06

»

Optimists

Ar ukraiņu nāciju un viņu nacionālo pašapziņu viss ir kārtībā.Un,paskat, kā viņi cīnās...


Jūsu optimistiskā fantāzija nesakrīt ne ar realitāti, ne ar Aristoviča vērtējumu, ne ar daudzu citu ekspertu vērtējumu.

Bet jā, cīnās. Apšaubāmi veiksmīgi, bet cīnās un ir pagaidu "panākums", bet tas nav nācijas panākums, tas ir nacistu un nacistisko tehnoloģiju panākums. Pie tam uz visas sabiedrības rēķina. Šim panākumam ir ļoti liela cena, no kā būs ilgi un grūti jāatkopjas.Tā kā Ukraiņu ir daudz, viņi lai gan ļoti sāpīgi, bet tomēr spēs to pārdzīvot. Latvieši nepārdzīvos.

Atbildēt

Moiše

26.04.2022. 16:05

»

paardomas

Runāt par Krievijas vai Ukrainas uzvaru ir stulbi un ciniski,zaudē gan krievi,gan ukraiņi gan visas pārējās tautas.Toties uzvar tie kam karš ir dzimtā māte


Uzvar tie, kas šobrīd pa bargu naudu iztirgo savus nostāvējušos ieročus. Uzvar tie, kas tagad dārgi pārdod savu kuģos vesto šķidro gāzi. Uzvar tie, kas pa burzmu var sadrukāt vēl vairāk ar aktīviem nesegtas naudas.

Atbildēt

Optimists

26.04.2022. 15:58

»

Pesimists

Mācīties no Ukrainas latviešu nācijai ir nāvīgi bīstami. Bet vēl ir tāda lieta, ka ukraiņiem ar to nāciju ir ļoti lielas problēmas, pretēji autora teiktajam. Un to vislabāk apliecina Ukrainas prezidenta V.Zeļenska galvenais runasvīrs un ideologs Aleksejs Aristovičš...


Ar ukraiņu nāciju un viņu nacionālo pašapziņu viss ir kārtībā.Un,paskat, kā viņi cīnās!
Bet kas par veidojumu ir t. s. visu tautu krievu tauta , tas gan ir jautājums. Un kādas vērtības viņus vieno? Vieniem sankcionē jahtas par 600 miljoniem, bet citi tajā laikā Ukrainā zog klozeta podus un sūta uz Roģinu.

Atbildēt

Lohodroms

26.04.2022. 15:57

To, cik reāli atbalsta Kijevu, nevar redzēt ne Latvijā, ne pašā Ukrainā. Jo ieviesta stingra cenzūra un cietumsods par atšķirīgu domu paušanu. Kā ir Latvijā, mēs redzēsim 1.oktobrī. Protams, ja līdz tam Latvija nebūs nopostīta karā (kurā reāli mēs jau piedalāmies- pēc pašu vai ''partneru'' iniciatīvas), vai arī vnk būs pirmskara ārkārtas stāvoklis. Vai arī deltakrona ārkārtas stāvoklis, ja Ukrainas karš vasarā beigsies.

Atbildēt

Pesimists

26.04.2022. 15:14

Mācīties no Ukrainas latviešu nācijai ir nāvīgi bīstami. Bet vēl ir tāda lieta, ka ukraiņiem ar to nāciju ir ļoti lielas problēmas, pretēji autora teiktajam. Un to vislabāk apliecina Ukrainas prezidenta V.Zeļenska galvenais runasvīrs un ideologs Aleksejs Aristovičš.

“Mēs esam sašķelti, nodalīti cilvēki ar ļoti atšķirīgām vērtību sistēmām, kurus vispār nav skaidrs kas apvieno. Mūs apvieno situācija. Mēs esam situatīva apvienība. Ja mēs nebūtu situatīva apvienība, mēs nekad nebūtu pazaudējuši 7% teritorijas un 20% rūpnieciskā potenciāla, un mums nebūtu draudu pazaudēt vēl vairāk.

Nav tādas lietas kā ukrainis. Tāds kolektīvs. Tie visi ir ļoti dažādi cilvēki ar dažādām vērtību sistēmām, kuri ir uzauguši dažādās vēsturiskās tradīcijās, ar dažādu pasaulskatu, ar dažādām valodām, kurās viņi runā, ar dažādām tradīcijām un tā tālāk, un tā tālāk.

Volīnijas apgabals no Ļvovas apgabala atšķiras ne mazāk kā Sumas apgabals no Hmeļņickas apgabala. Mums liekas, ka Rietumukraina ir viendabīga, tāpat kā Austrumukraina, bet luganskieši ar doņeckiešiem ir ļoti dažādi cilvēki, ļoti dažādi. Ne velti viņiem izveidoja atsevišķaks republikas. Tur muita starp viņiem ir pamatīgāka kā starp Ukrainu un okupētajiem rajoniem.

Mēs esam soļanka. Ir tāds ukraiņu tautas ēdiens. Mēs esam soļanka, ko ir sametuši vienā katlā vārīties. Mums ne tuvu nav nekāda kopēja “mēs”."

“Mēs esam izvirtusi publika, kura pirmkārt domā par piķi. Un par to, lai nebūtu nepatikšanu. Vairāk naudas un mazāk nepatikšanu.”

"Mēs esam soļanka, kura grib sevi pēc iespējas dārgāk pārdot"

“Ukraiņi nav Ukrainas cienīgi.”

https://www.youtube.com/watch?v 6zySM-idKdQ&t 8s

Atbildēt

Хм

26.04.2022. 13:18

»

Skolnieciņš

Kā krievu tautības cilvēki nonāca Ukrainā? Tu esi par to domājis? 1930. – 1932.gadā Maskavas Kremlis veica GOLODOMORU jeb ukraiņu genocīdu. Vēlak pēc atkārtotām represijām – ukraiņu izsūtīšanām – 40-tajos gados, krievi iesūtīja Ukrainas teritorijā savus kolonistus. Tā lūk...


Самое смешное, что именно так сейчас и в школе учат. Мы очень любим попрекать Россию, как она делает ту историю, которую выгодно ей. Ну и сами втихоря тоже не смущаясь подправляем. Ну там не всю правду рассказали, там не все факты, там один акцент, там другой: вот уже и совсем другая, правильная, история.
Ну как у нас сейчас уже пишется своя история: пришли русские и выслали латышей. А что среди составляющих списки было много и латышей коммунистов, а среди высылаемых и русских -такие "мелочи" и детали уже не особо раскрываются, потому что они уже не дают именно "правильную картинку". Зачем молодым школьникам давать эту неправильную информацию про латышей коммунистов коллаборантов? Мало ли еще начнут задавать неудобные вопросы "а как наказали этих пособников оккупантов"? И что тут будет ответить идеологам новой правильной истории Вайдере и Элерте?

Atbildēt

Onānistam no svētbirzs

26.04.2022. 12:53

»

Skolnieciņš

Kā krievu tautības cilvēki nonāca Ukrainā? Tu esi par to domājis? 1930. – 1932.gadā Maskavas Kremlis veica GOLODOMORU jeb ukraiņu genocīdu. Vēlak pēc atkārtotām represijām – ukraiņu izsūtīšanām – 40-tajos gados, krievi iesūtīja Ukrainas teritorijā savus kolonistus. Tā lūk...


Skolnieciņ, sēdies -2.
Krievi Doņeckas rajonā ir jau 200 gadu. Tāda vārda vēl nebija, kad Mazkrievijā izmitināja inženierus, celtniekus un konstruktorus, kas ielika pamatus metālindustrijai cariskajā Krievijā.

Atbildēt

mācies student!

26.04.2022. 12:46

»

Skolnieciņš

Talibi nav tautība. Talibi nav ne etnoss, ne nācija. Talibi ir totalitāra sekta. Islāms pas par sevi ir totalitāra sekta līdzīgi kā viduslaiku kristietība. Tas skaidrojams ar to, ka islāms 600 gadus jaunāks par kristietību. Kristietība pirms 600 gadiem bija totalitāra sekta...


No kura daikta izzīdi par tādu tautību, kā talibi? Taleban ir kustība, kas izveidojās, ka krievi iebruka Afganistānā un rīkoja visneiedomājamākās zvērības pret civiliedzīvotājiem, kas izgriezīs krievu necilvēkus Cantrālāzijā, pēc tam arī Kaukāzā un Pievolgā.

Atbildēt

to Derdz

26.04.2022. 12:43

»

Derdz

Cik zinu no UA datiem, ka Ukraina tiek dalīta rietumu un austrumu puse, jo austrumu pusē dzīvo visvairāk krievu tautības cilvēki,.. tagad tur notiek karš. Vēsturiski puses īpaši nemīlēja sadzīvot. Rietumu pusē visvairāk ukraiņu. Krievijas prese raksta ka saucamā operācija notiek pret to valdošo varu...


Ukraina, pēc tam, kad krievu sadistu, marodieru un pederastu armija sarīkoja genocīdu Austrumukrainā, kur pārsvarā dzīvoja krievi, vairs netiek dalīta "rietumu un austrumu pusē". Tagad visa Ukraina ir vienota.
Ja Putins būtu iebrucis Latvijā, tad tevi, Rēzeknē dzīvojošo "krievu tautības, tā saucamo, cilvēku", arī būtu spīdzinājis un nogalinājis ar tādu pat naidu, kā latvieti.
Nedirs par korupciju Ukrainā, kad krievijas, kuru sagaida neizbēgama sagrāve un derusifikācija, ģenerāļi ir nozaguši 95% kara budžeta, kad zaldātu bruņuvestēs, kā aizsargslānis ir kartons, bet tankistiem alumīnija sēdekļu vietā jāsēž un koka taburetēm!

Atbildēt

Skolnieciņš

26.04.2022. 07:55

»

Derdz

Cik zinu no UA datiem, ka Ukraina tiek dalīta rietumu un austrumu puse, jo austrumu pusē dzīvo visvairāk krievu tautības cilvēki,.. tagad tur notiek karš. Vēsturiski puses īpaši nemīlēja sadzīvot. Rietumu pusē visvairāk ukraiņu. Krievijas prese raksta ka saucamā operācija notiek pret to valdošo varu...


Kā krievu tautības cilvēki nonāca Ukrainā? Tu esi par to domājis? 1930. – 1932.gadā Maskavas Kremlis veica GOLODOMORU jeb ukraiņu genocīdu. Vēlak pēc atkārtotām represijām – ukraiņu izsūtīšanām – 40-tajos gados, krievi iesūtīja Ukrainas teritorijā savus kolonistus. Tā lūk!
Ar cieņu, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš

Atbildēt

Kārtējam Kremļa trollim

26.04.2022. 07:42

»

Derdz

Cik zinu no UA datiem, ka Ukraina tiek dalīta rietumu un austrumu puse, jo austrumu pusē dzīvo visvairāk krievu tautības cilvēki,.. tagad tur notiek karš. Vēsturiski puses īpaši nemīlēja sadzīvot. Rietumu pusē visvairāk ukraiņu. Krievijas prese raksta ka saucamā operācija notiek pret to valdošo varu...


Nevari rimties, Kremļa trolli! Paskaties uz savu sapņu zemi- Krieviju, kāda tur korupcija? Kur palikusi armijas modernizēšanai piešķirtā nauda? Sekas tagad redzamas Ukrainā. Interesanti gan, cik liela mīla ir visu tautu krievu tautā starp tās atsevišķām sastāvdaļām?

Atbildēt

Derdz

26.04.2022. 06:50

Cik zinu no UA datiem, ka Ukraina tiek dalīta rietumu un austrumu puse, jo austrumu pusē dzīvo visvairāk krievu tautības cilvēki,.. tagad tur notiek karš. Vēsturiski puses īpaši nemīlēja sadzīvot. Rietumu pusē visvairāk ukraiņu. Krievijas prese raksta ka saucamā operācija notiek pret to valdošo varu, kuru pārņēmusi cilvēki ne ar to orientāciju, bet nevis pret tautu, ja būtu pret tautu, tad iz vēstures, tas būtu savādāk..tautas pretestība dabiskā ceļā mobilizēts nevis ar varu.. , ne ta ka tagad. Uraina bija vai vēl ir viss lielākā korupcija. Bet dzīvē viss citādāk nekā vārdos.

Atbildēt

atbilde viltus Skolnieciņam

26.04.2022. 04:39

»

Skolnieciņš® ™Stulbentiņš

Nu gan šodien izpļūtījos


Tev beidzās argumenti. Diskutēt Tu nemāki. Tu vienkārši sāc zirgoties un uzvesties kā bernudārznieks.
No tā, ka Tu māki sava oponenta segvārdu sagrozīt un marginalizēt to, Tu gudrāks, cēlāks un varenāks nepaliec. Tu tikai parādi, ka jebkāda veida racionāli un iracionāli argumenti Tavam viedoklim ir beigušies. Ceru, ka Tu sadzirdēsi mani un sapratīsi to, ko es Tev teicu.
Ar cieņu, Skolnieciņš

Atbildēt

Skolnieciņš® ™Stulbentiņš

25.04.2022. 22:04

»

Skolnieciņš

Путин хуйло! Воистину хуйло


Nu gan šodien izpļūtījos!!
Pamperi pieķēzīti ar kaudzi
un pastalas pilnas līdz malām ;-)

Smirdu gan drausmīgi, bet tāds darbs, ko padarīsi..

Atbildēt

Skolnieciņš

25.04.2022. 20:38

Путин хуйло! Воистину хуйло!
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš

Atbildēt

Skolnieciņš

25.04.2022. 20:33

»

mācies student!

1. Talibi ir likumīgi afgāņu tautas pārstāvji...


Talibi nav tautība. Talibi nav ne etnoss, ne nācija. Talibi ir totalitāra sekta. Islāms pas par sevi ir totalitāra sekta līdzīgi kā viduslaiku kristietība. Tas skaidrojams ar to, ka islāms 600 gadus jaunāks par kristietību. Kristietība pirms 600 gadiem bija totalitāra sekta.
Bet ja Tu aizstāvi Korāna viltus Dievu Allāhu (īstajā vārdā ebreju cilts Dievu Jahvi), tad Tu esi tāds pats garīgs kroplis kā Korāna viltus Dievs Allāhs.
Civilizētajai pasaulei apnika naudu tērēt Talibu apsēstajā ūķī. Islāms ir sabiedrībai bīstama sekta. Ja Tu to nesaproti, tad pats esi vainīgs...

Atbildēt

mācies student!

25.04.2022. 19:34

»

Skolnieciņš

Talibi ir totalitāra sekta, bet ukraiņi ir brīva tauta. Lūk, atšķirība


1. Talibi ir likumīgi afgāņu tautas pārstāvji.
2. Talibi neuzvarēja un nevarēja uzvarēt ASV armiju, vienkārši morālā kropļa, putinososa Baidena, saimnieks bija pasūtījis tam apkaunojošu ASV aiziešanu no Afganistānas. Ja demokrātu partija nebūtu nozagusi vēlēšanas, Tramps, kā bija vienojies, būtu mierīgi izvedis visus civilos partnerus un bruņojumu un pēdējie, ne septembrī, bet 31. maijā no Kabulas būtu aizlidojuši karavīri.
Krievus, pateicoties Stinger, kas pārņēma kontroli debesīs, tiešām talibi uzvarēja un tā tam arī bija jāpaliek. Nevajadzēja idiotam Bušam iekrist uz Putina 9/11 provokāciju - terora aktu.

Atbildēt

Skolnieciņš

25.04.2022. 18:00

»

ddd

Nu talibi uzvarēja Afganistānā. Ukraiņi uzvar Ukrainā. Viss pareizi


Talibi ir totalitāra sekta, bet ukraiņi ir brīva tauta. Lūk, atšķirība.

Atbildēt

ddd

25.04.2022. 17:38

»

Fakts

Afganistaana arii uzvareeja


Nu talibi uzvarēja Afganistānā. Ukraiņi uzvar Ukrainā. Viss pareizi.

Atbildēt

fakts

25.04.2022. 17:28

»

Хм

Ne jau tāpēc Ukrainā ir tik vienoti krievi un ukraiņi, ka tā būtu primāri veidota kā politiskā nācija, bet tāpēc, ka krievi solidarizējas ar ukraiņiem - saprotot, ka tieši ukraiņi ir šīs valsts kodols. Nācija ir stipra, jo to veidojusi ukraiņu tauta (titulnācija, valstsnācija – vienalga, kā to sauc), ...


Kāpēc aizliegt, ja Ukrainas pareizticīgā baznīca nav rašisti.

Глава Украинской православной церкви Московского патриархата Митрополит Онуфрий предлагает на Пасху провести молитвенное шествие в Мариуполь, чтобы затрать из города гражданских и раненных из бомбоубежища под заводом "Азовсталь".

Atbildēt

krievam viss slikti

25.04.2022. 16:49

»

Liekulības tirgus

Nez kāpēc, tie krievi, kuriem te viss ir tik slikti, nepārceļas dzīvot uz Krieviju, kuru tā mīl un apjūsmo


Pat tas, ka ASV to pretīgo civilizācijas demogrāfisko piesārņojumu četras reizes izglāba no drošas bada nāves, no iznīcināšanas abos Pasaules karos un no talibu atriebības par 1,5 miljonu Afganistānas civiliedzīvotāju slepkavībām.

Atbildēt

nu nu

25.04.2022. 16:44

»

Visu tautu krievu tautai

Kad Ivanuška beidzot pamodīsies un sapratīs, ka visu laiku viņam pelmeņi bāzti ausīs, tad gan būs interesanti


Pat, kad tam spēlēs Aleksandrova orķestris, tas necilvēks nesapratīs, kāpēc nonācis ellē.

Atbildēt

mēslam

25.04.2022. 16:42

»

Gazes vads caur ukrainu strada !

Galvenais ,lai gazes vadu uz eiropu nesabombarde un hoholu partizani to neuzspridzina


Ar hoholu un citu krievu pederastu partizāniem lieliski tika galā gestapo. Ukraiņu partizāni izķer nodevējus un krievu interventus un soda tos ar nāvi.

Atbildēt

Lapas:    4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Iesniegums par iespējamiem Bērnu tiesību aizsardzības likuma pārkāpumiem "Riga Pride" laikā

FotoLaika periodā no 2022.gada 13.jūnija līdz 19.jūnijam Rīgā norisinājās "Riga Pride", kas vispārzināms ir Latvijas lesbiešu, geju, biseksuāļu un transpersonu (turpmāk – LGBTQ) ikgadējs pasākums, kura ietvaros 18.jūnijā tika organizēts gājiens un koncerts Vērmanes dārzā, ar mērķi  popularizēt LGBTQ tiesības.[1]
Lasīt visu...

15

Muļķība tik drīz nav gāžama, tomēr visi sauc, cik spēka, – palīdziet, glābiet Ivetu!

FotoŠī ir patīkama atkalredzēšanās ar sabiedriskās politikas centra “Providus” direktori un vadošo pētnieci, augstās Sorosa mācības koordinatori un vieslektori Latvijas augstskolās Ivetu Kažoku. Vecajā paziņā vēl kvēlo uguns, verd dzīvības sulas un neapdzēšams cīņas gars, īsi sakot, Iveta kustas kā dzīvsudrabs!
Lasīt visu...

21

Šis bija labs samits

FotoNATO samits Madridē ir noslēdzies. Nepārspīlējot var teikt, ka tas bija viens no būtiskākajiem pasākumiem Alianses pēdējo desmitgažu un arī Latvijas vēsturē.
Lasīt visu...

21

Kļūdainais “kļūdu labojums” aptieku noteikumos ir lielveikalu un lielo slimnīcu, nevis pacientu interesēs!

FotoTiekoties ar Veselības ministrijas Farmācijas departamenta pārstāvi Artūru Grīgu, Latvijas Pensionāru federācija un citu organizāciju pārstāvji atkārtoti lūdza apturēt t.s. “Aptieku noteikumus”, kas topošajā redakcijā būtiski lobētu lielveikalu un lielo slimnīcu intereses, bet pilnībā atstātu novārtā iedzīvotājus, kuri dzīvo mazapdzīvotās vietās.
Lasīt visu...

21

NATO superplāns “Baltijas slazds”

FotoIgaunijas premjere Kaja Kallasa atklāja žurnālistiem, ka NATO aizsardzības plāns attiecībā uz trim Baltijas valstīm paredz atļaut Krievijas bruņotajiem spēkiem tās ieņemt un pusgadu marinēt krievu zaldātus ES pažobeles ekonomiskās krīzes, politisko intrigu un sodomijas purvā. Ja okupanti šajā laikā nenojūgsies un paši neaizmuks, tad pēc 180 dienām Baltijas zemes atbrīvošot (lasi – pievienošot atpakaļ ES).
Lasīt visu...

15

Tikai nesmejieties, es atkal mēģināšu tiesāties un šoreiz kā tēvs un vīrietis gan noteikti uzvarēšu! Es un mans spēcīgais gars!

FotoUn tagad pats svarīgākais. Tas, kas notiks tālāk, ir sekojošais. Es savā un savu bērnu un ģimenes vārdā vērsīšos tiesā pret Latvijas Republiku. Pret Levita, Kariņa, Rinkēviča, Pabrika, Dzintara režīmu. Tā būs pirmā tiesvedība valsts vēsturē, kur vienlaikus politiķis, vīrietis un tēvs cīnīsies par savu bērnu interesēm. Cīnīsies un uzvarēs Latvijas valsti, pierādot, ka Latvijas valsts politiski un materiāli izrēķinājās ar Gobzema ģimeni, tostarp aizskarot divu nepilngadīgu bērnu intereses.
Lasīt visu...

6

Vēstule ģenerālprokuroram Stukānam: par naida noziegumu jāsaņem reāls cietumsods

Foto"4. maija deklarācijas klubs" vēršas pie Jums, lai rastu jēgpilnu risinājumu naida nozieguma izpausmei, kas norisinājās šā gada 20. maijā pēc gājiena "Par atbrīvošanos no padomju mantojuma" un ir satraucis visu Latviju. Gājiens bija mierpilns, vērsts uz demokrātiskas Latvijas valsts nākotni, kura sevī ietver tos mūsu valsts iedzīvotājus, kuri savās domās un rīcībā ir pret agresiju kā Latvijā, tā arī Ukrainā.
Lasīt visu...

21

Anitas Muižnieces dubultie standarti ciniski turpinās

FotoŠā gada maija beigās Valsts policijas (VP) Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes 2. nodaļa nosūtījusi prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai kriminālprocesu pret maksātnespējas administratoru un viņa pilnvarotu personu, kuri gandrīz desmit gadu laikā no maksātnespējīga uzņēmuma piesavinājušies vairāk nekā 1,4 miljonus eiro
Lasīt visu...

13

Vēsturisks solis Eiropas Savienībā – EK nākusi klajā ar priekšlikumu Dabas atjaunošanas likumam

Foto22. jūnijā Eiropas Komisija nāca klajā ar vēsturisku priekšlikumu likumam par dabas atjaunošanu, kura mērķis ir atjaunot mūsu ekosistēmas un atgūt dabu visā Eiropā – gan lauksaimniecības zemēs un jūrā, gan mežos un pilsētvidē. Komisija arī apstiprināja priekšlikumu par 50% samazināt sintētisko pesticīdu lietošanu līdz 2050. gadam.
Lasīt visu...

10

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

FotoPensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu konkrēti bērna (iemaksātāja) vecākiem uzreiz, tikko šajā fondā līdzekļi ienāk.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Nenopietnā rotaļa

Vasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu...

Foto

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

Vakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas...

Foto

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

Tautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana...

Foto

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

Kad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts...

Foto

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

Es pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas...

Foto

Par "audzēšanu"

Nekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari...

Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...