Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pitagors

23.07.2021. 09:07

Nu drīz varēs redzēt, cik brivprātīgi atzīst, ka zeme ir plakana un saule griežas ap to.

Atbildēt

Mājsaimniece

22.07.2021. 22:18

Apbrīnoju Citskovska drosmi pateikt taisnību. Nezinu, ko viņš domāja, teikdams rakstā minēto vārdu, bet situāciju tas apraksta precīzi.

Atbildēt

Secinājums

22.07.2021. 14:19

»

Nils

bija krievu socīālisma un kolektivisma atrauga. Blēdis un mahinators. Ostaps Nanoūdens Blenders


Nils tup kaktiņā un nervozi pīpē,viņam līdz staķa un ķirša zagšanas un izsaimniekošanas līmenim augt da augt.

Atbildēt

Pēteris

22.07.2021. 13:13

»

Paklausījos Urbanoviču

Gņils Blusakovs no domes bija labs un kārtīgs pilsētas saimnieks, kura turētā RNP kapitālsabiedrība nekad nevienu viltus tāmi nebija izveidojusi un nepadarītu darbu nebija atstājusi...


Tu, cirvi, neklausies, bet skaties uz paveikto! Dagnijas dēlēns ar ķirsēnu pa šo laiku ir sastrādājuši vairāk sūdu, kā Nils pa pāris gadiem! Tavi zilie elki apraks Rīgu un pataisīs to par geju Lielpilsētu!

Atbildēt

Es

22.07.2021. 11:38

»

Paklausījos Urbanoviču

Gņils Blusakovs no domes bija labs un kārtīgs pilsētas saimnieks, kura turētā RNP kapitālsabiedrība nekad nevienu viltus tāmi nebija izveidojusi un nepadarītu darbu nebija atstājusi...


Tad ķirsim, staķim un citiem rd dirsējiem būtu jāpierāda, ka tramvaju ratiņi, riteņu atstarpes platums vai kas cits neatbilda pasūtījuma specifikācijai. Vai varbūt to izdarīs tāds pļurkšķis kā tu? Tramvaji labi, starp citu. Nils labs pilsētas mērs. Palasiet Twitter un FB, ko tauta saka par Nilu, salīdzinājumā ar tagadējo varzu.

Atbildēt

MK

22.07.2021. 11:35

Из аккаунта 50cent:"Тысячи вакцинированных людей
получили положительный результат на COVID-19 в Нью-Йорке"

Atbildēt

Es

22.07.2021. 11:34

»

aa

es zinu daudz bērnu, kam patika attālinātā mācīšanās.Arī vecāki apmierināti - bērns mājās


Pilnīgi otrādi. Zināšanu ziņā - katastrofa. Uz otro gadu vai nesekmīgo - trīsreiz vairāk. Vecākiem, ja bija darbs - neiespējamā uzraudzības un palīdzības mācībās misija. Savas darbavietas ierīkošana. Atsevišķa, pietiekami jaudīga datora obligāta iegāde bērnam, vai vairāku - bērniem. Starpība ir tāda, ka tev pašam nav bērnu skolas vecumā, tāpēc var runāt blēņas.

Atbildēt

Es

22.07.2021. 11:30

»

tikai

Runājot par "murgiem" Citskovskis domāja tieši tādu urbanoviču bezsakarīgo muldēšanu un dalību tikpat bezsakarīgu lēmumu pieņemšanā


Tas labi, ka olgalvis nedomāja apģērba un apavu tirdzniecības ierobežošanu ziemā, jo kam tad to vispār vajag, bet saglabāja alkohola tirdzniecību klātienē. Jo viņa roka pie tā idiotisma taču tika pielikta?

Atbildēt

Interesanti.....

22.07.2021. 09:07

Interesanti ir tikai tas, ka sazvērestības teorijas piepildās viena pēc otras un daudz ātrāk, nekā domāts.....

Atbildēt

aa

22.07.2021. 07:51

es zinu daudz bērnu, kam patika attālinātā mācīšanās.Arī vecāki apmierināti - bērns mājās.

Atbildēt

sanitars

22.07.2021. 07:23

Stacionāri ir pilni ar vakcinētajiem, bet tie slimo ne jau ar kovidlu, bet sirds un asinsvadu slimībām, pēkšņi uzradušos onkoloģiju, galvas un locītavu kaitēm. Slimnīcās 80% guļ vakcinētie.

Atbildēt

Fēlis

22.07.2021. 06:25

»

ha-ha

Pedagogi un mediķi uzskatami par sabiedrības zinošu un izglītotu daļu un viņu neviennozīmīgā attieksme pret atbildību sabiedrības priekšā ir šokejoša un līdzinās pesteļu veceņu līmenim,tāpat kā viņu atbalstītajiem


Davai ka pediņ paskaidro man, par kādu atbildību iet runa? Pēc potes saslimt var? Var. Inficēt citus var? Var. Bezatbildība ir piespiest cilvēkus vakcinēties, tā izraisot masu nemieru. Pagaidiet, vēl tā īsti nav sācies. Ja piespiedīs ar likuma spēku, viņi to smagi nožēlos. Katlā spiediens ir tuvu kritiskajam. Ja man jāizvēlas starp smagāku slimošanu un iespējamām veselības problēmām līdz mūža galam, tad es izvēlos pirmo un ne kaut kādiem propagandas apstulbinātajiem pamuļķiem lemt manā vietā.

Atbildēt

purva bridējs

21.07.2021. 23:56

Tie nav murgi. Tie ir copy-paste, ko attēlā redzamais ierēdnītis apzinīgi izpilda. Ja kāds nav pamanījis, tad Latvija pēdējos 15-20 gadus pilda TIKAI ārvalstu kungu pavēles! Vai tā būtu PAREX afēra vai kovidšovs - bāleliņi šeit paši NEKO nenosaka! Visos iespējamos veidos notiek teritorijas atbrīvošana no aborgiēniem. Tikai derētu atcerēties vēsturi - tautas apspiedējus beigās iemetīs vinā barā ar pārējiem palikušajiem...

Atbildēt

jautajums

21.07.2021. 23:07

Par ko šis dūšīgais Jānis atbild?

Atbildēt

tikai

21.07.2021. 23:03

Runājot par "murgiem" Citskovskis domāja tieši tādu urbanoviču bezsakarīgo muldēšanu un dalību tikpat bezsakarīgu lēmumu pieņemšanā!

Atbildēt

jā, bet...

21.07.2021. 20:41

»

Nav iebildumu pret teikto, bet ....

Raksta mērķis ir pilnīgi cits. Tēlot visgudros un prātīgos, latviešu tautas glābējus, lai mierīgi varētu turpināt kolonizācijas politiku kopā ar kangariem komsorgiem komunistiem un nu jau ar pokemonu paaudzes alkatīgiem deģenerātiem


Jā, Urbanovičs un "Saskaņa", atšķirībā no mūsu "dziļi nacionālajiem" tautas aizstāvjiem, kas "krīt un ceļas par Tēvzemi un brīvību", un "visu sevi gatavi atdot Latvijai", skaidri un gaiši pasaka, ka balsot pret tautas piespiedu nospricēšanu ar eksperimentālām zālēm. Te nav nekāda tēlošana. Te ir skaidri pausta nostāja par konkrētu rīcību. Nez kuri šeit ir vairāk pelnījuši izlamāšanu - tie, kuri tēlojot tautas draugus atbalsta Latvijā dzīvojošo cilvēku piespiedu potēšanu ar eksperimentālām, nepārbaidītām zālēm par kuru pielietošanas sekām ne to ražotāji, ne izplatītāji neuzņemas nekādu atbildību, vai tie, kuri ir pret šādu antihumānu rīcību?

Atbildēt

Paklausījos Urbanoviču

21.07.2021. 20:35

Gņils Blusakovs no domes bija labs un kārtīgs pilsētas saimnieks, kura turētā RNP kapitālsabiedrība nekad nevienu viltus tāmi nebija izveidojusi un nepadarītu darbu nebija atstājusi.

Tāpat arī tramvaji bija lielisks iepirkums, kurus Gņils iepirka un turēja gadiem šķūņos, jo tie nebija piemēroti Rīgas sliedēm.

Atbildēt

Parex smerdeļi brīvībā

21.07.2021. 19:57

»

Fēlis

60 vai 65 % šī sasaukuma ir jauni. Esi apmierināts ar to idiotu izdarībām


Kādi tev 60% jauni, tā paša sarkanā koka augļi, to pašu sarkano dārznieku atlasīti. Sistēma taču vecā labā, okupācijā pārbaudītā un privatizācijas noziegumos saliedētā.

Atbildēt

Ar to nebūs jāsamierinās...

21.07.2021. 19:49

Ir nepieciešami panākt, lai vismaz 75% nomainās deputāti Saeimā! Tad vecie shēmotāji nevarēs pārpirkt, izveidot savu vairākumu! Tas ir vēlētāju rokās, ja nestenēs mājās, bet gan aktīvi piedalīsies vēlēšanās!

Atbildēt

ha-ha

21.07.2021. 19:42

Pedagogi un mediķi uzskatami par sabiedrības zinošu un izglītotu daļu un viņu neviennozīmīgā attieksme pret atbildību sabiedrības priekšā ir šokejoša un līdzinās pesteļu veceņu līmenim,tāpat kā viņu atbalstītajiem.

Atbildēt

kāpēc viņi grib nonāvēt savējos?

21.07.2021. 19:03

puķins un līdzīgie??? lai mirst, tikai slimnīcās nē

Atbildēt

Kristāla lode

21.07.2021. 18:45

Tas ko es redzu ir suverēnu (vēlētāju) apstrāde zaudējot to uzticību - koalīcijas četrinieks saprot ka 14. viņiem nekas nespīd un tākā viss ir viens dzen ar savu mobingu slepeno atvašu (tipa labie) rociņās - 13., Buldozera, Saskaņas atvašu, TVF un citu "gaismas" bruņinieku gādībā (na ļjubiteļa)... Sarunāts teātris...

Atbildēt

Nav iebildumu pret teikto, bet ....

21.07.2021. 18:41

Raksta mērķis ir pilnīgi cits. Tēlot visgudros un prātīgos, latviešu tautas glābējus, lai mierīgi varētu turpināt kolonizācijas politiku kopā ar kangariem komsorgiem komunistiem un nu jau ar pokemonu paaudzes alkatīgiem deģenerātiem.

Atbildēt

saskumušais

21.07.2021. 18:29

Šis Jānis U. nav tauta,viņš ir ilgstspējīgs deputāts.

Atbildēt

resnam resnā vaimanas

21.07.2021. 18:28

Jānītis nemaz nejūtas atbildīgs par to,ka taisīja Krieviju šeit,bet ne gana spēcīgi.Nejūtas atbildīgs,ka ilgi bez jēgas deputātē.Jedrosu līgumdraugs,valsts finansējuma apguvējs.Labi zina,kā ir slikti,bet kā būtu labi-neteiks!Vispirms ievēliet,tad taisīs Krieviju šeit,un tad būs labi.Ieviešot QR kodus,krievu inficēšanās cipari velk uz 29 miljoniem;liela valsts!

Atbildēt

hm

21.07.2021. 17:34

Krievi strādā pie nazālajām un gēlu vakcīnām pret C19. Un izskatās, ka uz rudeni tāda veida vakcīnas būs iegādājamas. Varu iedomāties kādas jukas un haosu radīs valdības birokrātijas un represīvajā aparātā šādu vakcīnu parādīšanās. Miljoni uzskaitei, reģistrēšanai un ierobežojumiem tai pašā brīdī būs ... kaķim zem astes. Un piedevām valdībai nāksies sacerēt jaunu dziesmu plašām tautas masām. Tas gan attiecas ne tikai uz Latviju.

Atbildēt

Brīvība

21.07.2021. 17:24

Nēesmu par vai pret vakcināciju, jo nav objektīvas informācijas. Saskaņas, vemjotības, nacionālo atkritumu, zilo, zaļo un oranžo vieta ir politiskajā miskastē - sevi ir pierādījuši kā zagļi, krāpnieki un korumpanti. Visas cerības uz jauniem politiskiem spēkiem un jaunām idejām, kuras nav angažētas esošās sistēmas ietvaros.

Atbildēt

Secinājums

21.07.2021. 16:24

"Vairums “Saskaņas” biedru uzskata, ka pašreizējos apstākļos nav drošāka veida, kā pasargāt sevi no COVID-19 saslimšanas, par vakcināciju. "
Ar to biedrs Urbinātājs apliecina ka ir tāds pats kosmosa atkritums ka pārējie Saeimas deputati.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai tiešām „mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā”?

FotoRadio intervijas rosināta refleksija, braucot auto. „Mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā. Briesmīgs laiks," vaimanā kādi intervējamie pa radio. Hmm…diskutējami.
Lasīt visu...

21

Gļēvuļu valdība glābj savas pakaļas, vainu veļot uz citiem

FotoTrīs dienas tika dotas, lai valdības ierēdņi varētu sagatavot kaut minimālu šī lēmuma juridisko un ekonomisko bāzi. Ja kāds naivi iedomājas, ka no ministriju seifa tika izņemta slepenā mapīte “X stunda”, kurā detalizēti aprakstīts, kā rīkoties līdzīgā situācijā, tad šāds cilvēks ir jāsarūgtina. Nekāda plāna valdībai nav, jo tā jau no sākta gala darbojas viendienīšu režīmā, kurā, pārfrāzējot kādas oskarotas brāļu Koenu filmas nosaukumu, stratēģiskiem lēmumiem nav vietas.
Lasīt visu...

18

Kārtējā atklātā vēstule Latvijas tautai

FotoŠodien, kad ar Covid-19 saslimušo cilvēku skaits valstī ir sasniedzis rekordu, Kariņa-Levita režīms ir apjucis un nezina ko darīt! Tā vietā, lai atzītu savas kļūdas, Kariņa-Levita režīms grib ieviest lokdaunu jeb stingros ierobežojumus Latvijas iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)

FotoEs izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)… Paņēmiens, kā radīt imunitāti pret mēģinājumu noindēt, zināms no skolas gadiem (Grāfs Monte-Kristo) un pēc tam atsevišķu varasvīru biogrāfiju aprakstiem: organisma pieradināšana pie indes ar mazām, regulārām devām, tās pakāpeniski palielinot. Vai paņēmienam ir nosaukums, es nezinu.
Lasīt visu...

21

Mēs neesam dzimtcilvēki!

FotoKariņš ir iedomājies, ka latvzemieši ir viņa dzimtļaudis, ar kuriem varmāka var darīt visu, kas ienāk prātā.
Lasīt visu...

21

Valsts varas nozagšanas budžets

FotoSaeimā sākusies nākamā gada valsts budžeta izskatīšana. Valdības vadītājs to raksturo kā “līdzsvarotu un absolūti vērstu uz attīstību”. Viņš esot lepns par to! Grūti saprast, kur valdošais olimps saskata līdzsvaru starp ieplānoto 40% algu pielikumu pašiem sev un ienākumu palielinājumu mediķiem 4 - 5% robežās Manuprāt, šobrīd pat piedāvāt apspriest budžetu, kas veselības aprūpei paredz mazāk nekā pusi no absolūti nepieciešamā, ir amorāli.
Lasīt visu...

21

Esam gatavi iedarbināt „vajāšanas pantu” pret visiem, kas pacels balsi!

FotoCovid-19 pandēmija un iedzīvotāju masveida saslimstība šobrīd ir gan pārslogojusi veselības sistēmu, gan arī uzliek lielu slogu mediķiem, operatīvo dienestu un iekšlietu struktūru darbiniekiem, apsargiem un daudzu citu jomu personālam. Tāpat aizvien biežāk tiek konstatēts, ka atsevišķas personas vai apvienības rada apzinātus šķēršļus pandēmijas pārvarēšanā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

„Delfi” un „TVNET” vēstule valdībai un parlamentam: mēs jums ļoti pateicamies, bet atkal esam izsalkuši

Latvijas mediji atzinīgi vērtē valdības līdzšinējo pretimnākšanu Latvijas izdevēju nozarei, izstrādājot...

Foto

Mēs aicinām Krišjāni Kariņu demisionēt: partijas “Likums un kārtība” valdes paziņojums par Krīzes vadības padomes lēmumiem

2021. gada 18. oktobrī Krīzes vadības padome (KVP) Ministru prezidenta...

Foto

Vai Jums vēl ir ilūzija, ka valdība rūpējas par Jūsu veselību? Man vairs NAV!

Cīņa turpinās un kļūst arvien atklātāka un agresīvāka. Iznīcināt mūsu cilvēcību, iznīcināt...

Foto

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

Pateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020....

Foto

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

Kur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā...

Foto

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

Pusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās...

Foto

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

Valdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti...

Foto

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

Esam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi....

Foto

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

Latvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada...

Foto

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

Attiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi –...

Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Manuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs...

Foto

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

Lai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem...

Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....