Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pitagors

23.07.2021. 09:07

Nu drīz varēs redzēt, cik brivprātīgi atzīst, ka zeme ir plakana un saule griežas ap to.

Atbildēt

Mājsaimniece

22.07.2021. 22:18

Apbrīnoju Citskovska drosmi pateikt taisnību. Nezinu, ko viņš domāja, teikdams rakstā minēto vārdu, bet situāciju tas apraksta precīzi.

Atbildēt

Secinājums

22.07.2021. 14:19

»

Nils

bija krievu socīālisma un kolektivisma atrauga. Blēdis un mahinators. Ostaps Nanoūdens Blenders


Nils tup kaktiņā un nervozi pīpē,viņam līdz staķa un ķirša zagšanas un izsaimniekošanas līmenim augt da augt.

Atbildēt

Pēteris

22.07.2021. 13:13

»

Paklausījos Urbanoviču

Gņils Blusakovs no domes bija labs un kārtīgs pilsētas saimnieks, kura turētā RNP kapitālsabiedrība nekad nevienu viltus tāmi nebija izveidojusi un nepadarītu darbu nebija atstājusi...


Tu, cirvi, neklausies, bet skaties uz paveikto! Dagnijas dēlēns ar ķirsēnu pa šo laiku ir sastrādājuši vairāk sūdu, kā Nils pa pāris gadiem! Tavi zilie elki apraks Rīgu un pataisīs to par geju Lielpilsētu!

Atbildēt

Es

22.07.2021. 11:38

»

Paklausījos Urbanoviču

Gņils Blusakovs no domes bija labs un kārtīgs pilsētas saimnieks, kura turētā RNP kapitālsabiedrība nekad nevienu viltus tāmi nebija izveidojusi un nepadarītu darbu nebija atstājusi...


Tad ķirsim, staķim un citiem rd dirsējiem būtu jāpierāda, ka tramvaju ratiņi, riteņu atstarpes platums vai kas cits neatbilda pasūtījuma specifikācijai. Vai varbūt to izdarīs tāds pļurkšķis kā tu? Tramvaji labi, starp citu. Nils labs pilsētas mērs. Palasiet Twitter un FB, ko tauta saka par Nilu, salīdzinājumā ar tagadējo varzu.

Atbildēt

MK

22.07.2021. 11:35

Из аккаунта 50cent:"Тысячи вакцинированных людей
получили положительный результат на COVID-19 в Нью-Йорке"

Atbildēt

Es

22.07.2021. 11:34

»

aa

es zinu daudz bērnu, kam patika attālinātā mācīšanās.Arī vecāki apmierināti - bērns mājās


Pilnīgi otrādi. Zināšanu ziņā - katastrofa. Uz otro gadu vai nesekmīgo - trīsreiz vairāk. Vecākiem, ja bija darbs - neiespējamā uzraudzības un palīdzības mācībās misija. Savas darbavietas ierīkošana. Atsevišķa, pietiekami jaudīga datora obligāta iegāde bērnam, vai vairāku - bērniem. Starpība ir tāda, ka tev pašam nav bērnu skolas vecumā, tāpēc var runāt blēņas.

Atbildēt

Es

22.07.2021. 11:30

»

tikai

Runājot par "murgiem" Citskovskis domāja tieši tādu urbanoviču bezsakarīgo muldēšanu un dalību tikpat bezsakarīgu lēmumu pieņemšanā


Tas labi, ka olgalvis nedomāja apģērba un apavu tirdzniecības ierobežošanu ziemā, jo kam tad to vispār vajag, bet saglabāja alkohola tirdzniecību klātienē. Jo viņa roka pie tā idiotisma taču tika pielikta?

Atbildēt

Interesanti.....

22.07.2021. 09:07

Interesanti ir tikai tas, ka sazvērestības teorijas piepildās viena pēc otras un daudz ātrāk, nekā domāts.....

Atbildēt

aa

22.07.2021. 07:51

es zinu daudz bērnu, kam patika attālinātā mācīšanās.Arī vecāki apmierināti - bērns mājās.

Atbildēt

sanitars

22.07.2021. 07:23

Stacionāri ir pilni ar vakcinētajiem, bet tie slimo ne jau ar kovidlu, bet sirds un asinsvadu slimībām, pēkšņi uzradušos onkoloģiju, galvas un locītavu kaitēm. Slimnīcās 80% guļ vakcinētie.

Atbildēt

Fēlis

22.07.2021. 06:25

»

ha-ha

Pedagogi un mediķi uzskatami par sabiedrības zinošu un izglītotu daļu un viņu neviennozīmīgā attieksme pret atbildību sabiedrības priekšā ir šokejoša un līdzinās pesteļu veceņu līmenim,tāpat kā viņu atbalstītajiem


Davai ka pediņ paskaidro man, par kādu atbildību iet runa? Pēc potes saslimt var? Var. Inficēt citus var? Var. Bezatbildība ir piespiest cilvēkus vakcinēties, tā izraisot masu nemieru. Pagaidiet, vēl tā īsti nav sācies. Ja piespiedīs ar likuma spēku, viņi to smagi nožēlos. Katlā spiediens ir tuvu kritiskajam. Ja man jāizvēlas starp smagāku slimošanu un iespējamām veselības problēmām līdz mūža galam, tad es izvēlos pirmo un ne kaut kādiem propagandas apstulbinātajiem pamuļķiem lemt manā vietā.

Atbildēt

purva bridējs

21.07.2021. 23:56

Tie nav murgi. Tie ir copy-paste, ko attēlā redzamais ierēdnītis apzinīgi izpilda. Ja kāds nav pamanījis, tad Latvija pēdējos 15-20 gadus pilda TIKAI ārvalstu kungu pavēles! Vai tā būtu PAREX afēra vai kovidšovs - bāleliņi šeit paši NEKO nenosaka! Visos iespējamos veidos notiek teritorijas atbrīvošana no aborgiēniem. Tikai derētu atcerēties vēsturi - tautas apspiedējus beigās iemetīs vinā barā ar pārējiem palikušajiem...

Atbildēt

jautajums

21.07.2021. 23:07

Par ko šis dūšīgais Jānis atbild?

Atbildēt

tikai

21.07.2021. 23:03

Runājot par "murgiem" Citskovskis domāja tieši tādu urbanoviču bezsakarīgo muldēšanu un dalību tikpat bezsakarīgu lēmumu pieņemšanā!

Atbildēt

jā, bet...

21.07.2021. 20:41

»

Nav iebildumu pret teikto, bet ....

Raksta mērķis ir pilnīgi cits. Tēlot visgudros un prātīgos, latviešu tautas glābējus, lai mierīgi varētu turpināt kolonizācijas politiku kopā ar kangariem komsorgiem komunistiem un nu jau ar pokemonu paaudzes alkatīgiem deģenerātiem


Jā, Urbanovičs un "Saskaņa", atšķirībā no mūsu "dziļi nacionālajiem" tautas aizstāvjiem, kas "krīt un ceļas par Tēvzemi un brīvību", un "visu sevi gatavi atdot Latvijai", skaidri un gaiši pasaka, ka balsot pret tautas piespiedu nospricēšanu ar eksperimentālām zālēm. Te nav nekāda tēlošana. Te ir skaidri pausta nostāja par konkrētu rīcību. Nez kuri šeit ir vairāk pelnījuši izlamāšanu - tie, kuri tēlojot tautas draugus atbalsta Latvijā dzīvojošo cilvēku piespiedu potēšanu ar eksperimentālām, nepārbaidītām zālēm par kuru pielietošanas sekām ne to ražotāji, ne izplatītāji neuzņemas nekādu atbildību, vai tie, kuri ir pret šādu antihumānu rīcību?

Atbildēt

Paklausījos Urbanoviču

21.07.2021. 20:35

Gņils Blusakovs no domes bija labs un kārtīgs pilsētas saimnieks, kura turētā RNP kapitālsabiedrība nekad nevienu viltus tāmi nebija izveidojusi un nepadarītu darbu nebija atstājusi.

Tāpat arī tramvaji bija lielisks iepirkums, kurus Gņils iepirka un turēja gadiem šķūņos, jo tie nebija piemēroti Rīgas sliedēm.

Atbildēt

Parex smerdeļi brīvībā

21.07.2021. 19:57

»

Fēlis

60 vai 65 % šī sasaukuma ir jauni. Esi apmierināts ar to idiotu izdarībām


Kādi tev 60% jauni, tā paša sarkanā koka augļi, to pašu sarkano dārznieku atlasīti. Sistēma taču vecā labā, okupācijā pārbaudītā un privatizācijas noziegumos saliedētā.

Atbildēt

Ar to nebūs jāsamierinās...

21.07.2021. 19:49

Ir nepieciešami panākt, lai vismaz 75% nomainās deputāti Saeimā! Tad vecie shēmotāji nevarēs pārpirkt, izveidot savu vairākumu! Tas ir vēlētāju rokās, ja nestenēs mājās, bet gan aktīvi piedalīsies vēlēšanās!

Atbildēt

ha-ha

21.07.2021. 19:42

Pedagogi un mediķi uzskatami par sabiedrības zinošu un izglītotu daļu un viņu neviennozīmīgā attieksme pret atbildību sabiedrības priekšā ir šokejoša un līdzinās pesteļu veceņu līmenim,tāpat kā viņu atbalstītajiem.

Atbildēt

kāpēc viņi grib nonāvēt savējos?

21.07.2021. 19:03

puķins un līdzīgie??? lai mirst, tikai slimnīcās nē

Atbildēt

Kristāla lode

21.07.2021. 18:45

Tas ko es redzu ir suverēnu (vēlētāju) apstrāde zaudējot to uzticību - koalīcijas četrinieks saprot ka 14. viņiem nekas nespīd un tākā viss ir viens dzen ar savu mobingu slepeno atvašu (tipa labie) rociņās - 13., Buldozera, Saskaņas atvašu, TVF un citu "gaismas" bruņinieku gādībā (na ļjubiteļa)... Sarunāts teātris...

Atbildēt

Nav iebildumu pret teikto, bet ....

21.07.2021. 18:41

Raksta mērķis ir pilnīgi cits. Tēlot visgudros un prātīgos, latviešu tautas glābējus, lai mierīgi varētu turpināt kolonizācijas politiku kopā ar kangariem komsorgiem komunistiem un nu jau ar pokemonu paaudzes alkatīgiem deģenerātiem.

Atbildēt

saskumušais

21.07.2021. 18:29

Šis Jānis U. nav tauta,viņš ir ilgstspējīgs deputāts.

Atbildēt

resnam resnā vaimanas

21.07.2021. 18:28

Jānītis nemaz nejūtas atbildīgs par to,ka taisīja Krieviju šeit,bet ne gana spēcīgi.Nejūtas atbildīgs,ka ilgi bez jēgas deputātē.Jedrosu līgumdraugs,valsts finansējuma apguvējs.Labi zina,kā ir slikti,bet kā būtu labi-neteiks!Vispirms ievēliet,tad taisīs Krieviju šeit,un tad būs labi.Ieviešot QR kodus,krievu inficēšanās cipari velk uz 29 miljoniem;liela valsts!

Atbildēt

hm

21.07.2021. 17:34

Krievi strādā pie nazālajām un gēlu vakcīnām pret C19. Un izskatās, ka uz rudeni tāda veida vakcīnas būs iegādājamas. Varu iedomāties kādas jukas un haosu radīs valdības birokrātijas un represīvajā aparātā šādu vakcīnu parādīšanās. Miljoni uzskaitei, reģistrēšanai un ierobežojumiem tai pašā brīdī būs ... kaķim zem astes. Un piedevām valdībai nāksies sacerēt jaunu dziesmu plašām tautas masām. Tas gan attiecas ne tikai uz Latviju.

Atbildēt

Brīvība

21.07.2021. 17:24

Nēesmu par vai pret vakcināciju, jo nav objektīvas informācijas. Saskaņas, vemjotības, nacionālo atkritumu, zilo, zaļo un oranžo vieta ir politiskajā miskastē - sevi ir pierādījuši kā zagļi, krāpnieki un korumpanti. Visas cerības uz jauniem politiskiem spēkiem un jaunām idejām, kuras nav angažētas esošās sistēmas ietvaros.

Atbildēt

Secinājums

21.07.2021. 16:24

"Vairums “Saskaņas” biedru uzskata, ka pašreizējos apstākļos nav drošāka veida, kā pasargāt sevi no COVID-19 saslimšanas, par vakcināciju. "
Ar to biedrs Urbinātājs apliecina ka ir tāds pats kosmosa atkritums ka pārējie Saeimas deputati.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Hunta, sargies buntavnieka!

FotoSāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī ministri iz valdības, kas kā aste luncina parlamenta “kvekšu” korpusu. Visbeidzot prezidents, kas pēc puča neierosināja Saeimas atlaišanu.
Lasīt visu...

18

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

FotoAr apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā konference, kāda pēdējo sešu gadu laikā pasaulē organizēta, kurā šogad tika demonstrēta klajas divkosības paraugstunda. Līdz ar to paradoksāli un nožēlojami vienlaikus, ka tās mērķis bija vienoties par pasaules zaļajiem pamatmērķiem!
Lasīt visu...

21

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

FotoArvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav vienaldzīga. Kas būs šī izcilā, Rīgai tik nozīmīgā kultūras pieminekļa nākamais saimnieks, ir satraucis baznīcu, Rīgas pašvaldību, kultūras mantojuma ekspertus, Saeimas politiķus, pat valsts prezidentu. Uz izveidojušos situāciju vēlams paskatīties ar vēsu prātu.
Lasīt visu...

21

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

FotoDivu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap koronavīrusa tēmu, — laikmetā, kad informācija ir tik pieejama kā nekad, jāatceras itāļu teiciens: “Idiotu māte vienmēr ir gaidībās.”
Lasīt visu...

18

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

FotoPieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek uzlikts jauns, nesamērīgs slogs - viņiem zeme jāizpērk par 100% no kadastrālās vērtības, lai gan vidējā vērtība šiem zemes gabaliem ir 30% no kadastra. Saeimas “Saskaņas” frakcija uzskata šādu pieeju piespiedu nomas attiecību izbeigšanai par netaisnīgu un balsoja pret šo likumu.
Lasīt visu...

18

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

Foto29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību". Grozījumu izstrādāšanas formālais nolūks – sakārtot attiecības starp zemes un būvju, ēku un dzīvokļu īpašniekiem tā sauktā piespiedu dalītā īpašuma gadījumā. Valsts šīs attiecības visai neveiksmīgi mēģina kārtot jau daudzu gadu garumā, ir vairākkārt ticis grozīts likums, kā arī pieņemti vairāki Satversmes tiesas spriedumi, kuriem vismaz teorijā būtu jābūt kā bākām likumdevējam jauna regulējuma izstrādē.
Lasīt visu...

15

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

FotoPirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts un rūpīgi apčubināts - tam devām izaicinošu vārdu, nosaucot par Klik. Prieks par pašu radīto mums bija liels, bet ļoti īss, jo pandēmijas pirmais gads bija sarežģīts, brīžiem mokošs un pilns neziņas, pat nolemtības par to, kā dzīvosim tālāk. Šodien esam izauguši un pasaule līdz ar mums – esam kļuvuši gudrāki un apdomīgāki, vakcinēti un lepni par nupat 6000 aktīviem abonentiem tiešsaistes žurnālam Klik!
Lasīt visu...

21

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

Foto“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc neatkarības atjaunošanas mūsu robežu reāli apdraud naidīga kaimiņvalsts. Tas jau līdzinās valsts nodevībai,” tīmeklī raksta Saeimas deputāts Jānis Iesalnieks (NA).
Lasīt visu...

20

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

FotoLabas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts pārvaldības sistēma nekad nav pilnībā pabeigta un perfekta. Tā ir nepārtraukti jāmodernizē, gan novēršot apzinātās nepilnības, gan ņemot vērā sabiedrības vajadzības un tehnoloģiju attīstību. Arī Latvijā ir labi redzamas valsts pārvaldības vājās vietas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir...

Foto

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

Ne tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās...

Foto

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

Smagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus...

Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....