Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Kāpēc tauta svilpj?

Jānis Kundziņš
21.01.2022.
Komentāri (73)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Te nu bija

24.01.2022. 17:33

Glups paliek glups, bet izliekas ka gudrs, bet ar tādu domāšanu nekad nesapratīs, kas ir tauta, kuru prot vienīgi pazemot.

Atbildēt

Liana

24.01.2022. 14:56

Izsvilpa konkrēti Bordāna runu un Levita runu uzskatot, ka viņiem tur nebija jārunā. Par vietu: noteiktas uzvedības normas ir jāievēro kapsētā, citas normas būs skvērā uz soliņa, autobusu gaidot. Šis ir piemineklis cilvēka idejai, tāpat kā netālu piemineklis Raiņa talantam. Arī par Esplenādi bija strīds, kad tur gribēja jauniešiem skeitparku izveidot. Tā būšot bezmaz zaimošana. Tirdziņi, kas tur tiek rīkoti, gan ir ok. Cik bieži jūs visi uz kapsētu pie radiniekiem aizejat? Meža un Raiņa kapi aizvien nekoptāki paliek. Un vēl- Budapeštā ir varoņu laukums, kas veltīts visiem ,kas par savu zemi dzīvību atdevuši. Ungāri paši smejas, ka vienmēr "nepareizajā" pusē karojuši (pie kara zaudētājiem)> Tajā varoņu laukumā notiek koncerti, tur pat skrituļo bērni. Tāda divkosīga tā vaimanāšana komentāros par cieņu un necieņu, un vēl drausmīgs naids jau ar pirmo komentāru pie šī raksta. Tas noraks šo portālu, nav vairs interesanti lasīt rupjības, bet droši vien tas nemaz nav nejauši. Provocē un saskalda sīkumos.

Atbildēt

Un

24.01.2022. 11:27

»

Izsmiekls

Kāda "tauta"? Daži Gobzema pamuļķi, kurus veiksmīgi izmanto sputniknews


Un kas tad ir tauta, dīvānā sēdētāji un komentāru rakstnieki, kas neko vairāk nekad savā dzīvē tā arī nav izdarījuši? Šie cilvēki vismaz parādīja savu attieksmi pret tiem kas šobrīd zaimo G.Astra vārdu!

Atbildēt

Lembergs nonāca Venspilī komunistu uzdevumā

23.01.2022. 11:13

»

fakts

Mēsls Lembergs ir nolaidis līdz kliņķim visu pie kā ķēries. Visi Ventspilī ar lielu pompu atvērtie uzņēmumi vēlāk klusi slēgti. Ventspils osta novesta līdz tādam stāvoklim, ka nav pat ko ieķīlāt lai saņemtu kredītu, pat ostas pārvaldes ēka nepieder ostai. Arī lielu daļu paša sazagtā Lembergs palaidis...


Un godīgi pildīja uzdoto - grāva, ko vien varēja. Kremļa uzdevumā “mazināja LV ekonomiku”, tāpat kā to dara un darīja ārvalstu cionisti. Tāpēc Lemberga cietumnieka formas tērps ir paradokss.

Atbildēt

Janis

23.01.2022. 10:10

Idiots

Atbildēt

fakts

23.01.2022. 10:08

»

nelej udeni

Lembergs atskiriba no asv koloborantiem jurasa un bordana sankcijas pret Latviju nevienam nav ludzis


Mēsls Lembergs ir nolaidis līdz kliņķim visu pie kā ķēries. Visi Ventspilī ar lielu pompu atvērtie uzņēmumi vēlāk klusi slēgti. Ventspils osta novesta līdz tādam stāvoklim, ka nav pat ko ieķīlāt lai saņemtu kredītu, pat ostas pārvaldes ēka nepieder ostai. Arī lielu daļu paša sazagtā Lembergs palaidis pa vējam, jo tieši viņš to uzticēja paslēpt cilvēkam, ko pēc tam apsaukāja visādos vārdos.

Atbildēt

Es tā neteiktu

23.01.2022. 10:01

»

Izsmiekls

Kāda "tauta"? Daži Gobzema pamuļķi, kurus veiksmīgi izmanto sputniknews


Gobzems pielāgojas. Vismaz izprot jurisdikciju. Veido māņu gājienus utt. Ir visai neparedzams. Tomēr mācās arī no savām kļūdām., To ir daudz. Bet virsudevums viņam pašam vēl nav skaidrs. Tas, ka viņš nav izcilība, tas arī visiem ir skaidrs. Gobzems peld pa straumi.

Atbildēt

Izsmiekls

23.01.2022. 09:13

Kāda "tauta"? Daži Gobzema pamuļķi, kurus veiksmīgi izmanto sputniknews?

Atbildēt

Viedais Manels

23.01.2022. 08:49

»

Tiesu eksperts

It kā MANELS runā pareizi, bet garām, desmit reizes garām - nekur pasaulē nav demokrātijas, nav tautas varas un tā nevar pastāvēt. "Tautas vara"- tā ir "smilšpapīrs" ar ko pielīdzināt, pieslīpēt, pielabot sīkumus, bez kā - bez smilšpapīra iztikt nevar...


😀
Viedais Manels nekur un nekad nav pieminējis “tautas varu”, tāpēc nepiekrītu Jūsu apgalvojumiem.

Viedais Manels runā par “dziļo Latvijas valdību”, vedinot latviešu sabiedrību noteiktā virzienā, ka patiesā vara ir slepena, līdzīga Maltas Ordenim.

L&K hunta latviešu tautai 13/03/2020 atņēmusi cilvēktiesības un realizē ANO PVO, “ANO Vietējo un reģionālo pašvaldību kongresa” prioritātes, kas izstrādātas 2021.-2026. gadu plānā un vērstas uz valsts iznīcināšanu. Pašai valstij nākas “ANO Vietējo un reģionālo pašvaldību kongresam” atskaitīties, kā tā ar Pasaules bankas stratēģiju un “ANO Vietējo un reģionālo pašvaldību kongresa” plānu sevi iznīcina.

Lai mainītu vēlēšanu likumu un uzturētu “valsts demokrātisko karkasu”, ir jau par maz. Valsts tiek plānota kā administratīva teritorija un tāda jau pastāv ES sastāvā ar Eiropas Komisijas direktīvām.

- [ ] Latviešu sabiedrībai nav ne mazākās informācias un priekšstatu par PVO, Pasaules bankas, “ANO Vietējo un reģionālo pašvaldību kongresa” stratēģiju un plāniem. Jo mediji par to klusē, bet dokumenti Internetā nav pieejami. Līdzīgi visās pasaules augstskolās ir aizliegts cionisma vēstures priekšmets.

Atpalikusī no laika doma par Vēlēšanu likuma grozījumiem, ņemot vērā SSSR okupantu īpatsvaru vēlētāju vidū un ārvalstu slependienestu - Izraēlas, Ķīnas, Zviedrijas, ASV, Krievijas utt. ietekmi uz vēlētāju elektorātu un Latvijas valsts specdienestiem noved latviešu tautas pašnoteikšanās ideju strupceļā.

To apstiprina karamākslas deviņu zemju principu likumi. Latvija pašlaik ir “atvērtā zeme”, kam nav savu robežu, kur svešu valstu specdienesti realizē savu valstu un savas intereses.

Arī “smagā zeme” - zeme no kuras SSSR okupācijas spēkiem ir grūti aiziet, jo tie aizgājuši līdz galējai robežai - Liepājai un Ventspilij.

Šodien Trešajam pasaules hibrīda veida karam ir vairākas frontes. Latvijas varas hunta, karojot pret latviešu tautu, izmantojot “pandēmiju”, to novedusi “nepārvaramas varas apstākļos”, jo ar 13/03/2020 atņēmusi cilvēktiesības un jau ieviesusi sociālo reitingu ar QR kodu. Nepārvaramas varas apstākļi jau radījuši jaunas partijas, lai saglabātu savas kultūras vērtības.

Hunta, darbojoties Pasaules bankas, ANO PVO, “ANO Vietējo un reģionālo pašvaldību kongresa” plānu ietvaros Latvijas cilvēkkapitālu bez cilvēktiesībām virza vai nu uz inkluzīvo Vatikāna kapitālismu, vai uz SSSR- 2 cionistu izpildījumā ar Krimas sociālistisko republiku - Hazāriju (jauno Zālamana projekta Izraēlu) Krimā un Ukrainas dienvidu apgabalos. Abi projekti var pārklāties.

Kā 1918. gadā ASV cionistu ietekmē ASV prezidents V. Vilsons izšķīrās parakstīt ģeopolitisko karti par Baltijas valstu robežām, beidzoties 1. Pasaules karam, tā šodien ASV apsoījusi pēc pēdējām sarunām Ženēvā nākošnedēļ Kremlim tiešām sniegt rakstisku atbildi uz ultimātu par NATO valstu skaita palielināšanos.

Jebkurā gadījumā latviešu tautas neatkarības, pašnoteikšanās ideja nav novecojusi. Vai latviešu tauta spēs konsolidēties savas kultūras un vērtību interesēs, atkarīgs no slepenām un nepubliskām sapulcēm ar lēmumiem un to konsekventas realizācijas. Bet naudas šobrīd ir tik daudz, kā nekad agrāk. Jautājums ir, cik un kā to lietderīgi izmantos.

Apkarojot un kritizējot huntu, tā tiek spēcināta, jo tās resursi ir neierobežoti. Hunta tautas naidu virza uz sīkumiem - hūtes nenoņešanu, atklājot pieminekli “Nebaidies”, un citās izdarībās, apzināti piesmejot tautas centienus pēc taisnības, patiesības un likuma kārtības.

Mums nav jādomā to, ko saka hunta, mums jāspēj domāt, kā domā hunta, lai saprastu sava ienaidnieka plānus un spētu pretoties un tai uzbrukt, atgūstot savas cilvēktiesības starptautiski.

Atbildēt

!

23.01.2022. 02:06

»

Ilga

Pasakiet savām krievenēm lai nenāk ar svilpēm pie mūsu pieminekļiem, kā mēs neejam pie viņējiem


vecen,tu savas murgu atzinas paturi sev ieksa nevis vedini pa atverem ara !

Atbildēt

Ilga

23.01.2022. 01:23

»

Viedais Manels

...


Pasakiet savām krievenēm lai nenāk ar svilpēm pie mūsu pieminekļiem, kā mēs neejam pie viņējiem.
Ar ko krievs ir labāks par žīdu? Kuri mums grib uzspiest savu valodu, kuri grib atkal kampējus, oligarhus pie varas?

Atbildēt

nutanugan

23.01.2022. 00:47

»

Un

par ko liecina cepures nenoņemšana


Kāds profīts no cepšanās par tās sūda cepures noņemšanas vai nenoņemšanas, kas no tā mainās?

Atbildēt

Tiesu eksperts

22.01.2022. 23:43

»

Viedais Manels

...


It kā MANELS runā pareizi, bet garām, desmit reizes garām - nekur pasaulē nav demokrātijas, nav tautas varas un tā nevar pastāvēt. "Tautas vara"- tā ir "smilšpapīrs" ar ko pielīdzināt, pieslīpēt, pielabot sīkumus, bez kā - bez smilšpapīra iztikt nevar.

Un ko dotu pilna "tautas vara"- neko, tikai haosu un visu citu ar to saistītu. Tautas varas punkti ir konstitūcija - nobalsošana par svarīgiem jautājumiem, kas jau ir likuma spēks, nobalsošanas jautājumi par Satversmes grozīšanu un citos gadījumos.

Tautas sapulce neko nevar nolemt ar klaigāšanu un dziedāšanu - tas ir smilšpapīrs un noskaņojuma paušanas veids, deputātu baidīšana, ka nākamajās vēlēšanās var netikt pie varas, kas viņus baida nopietni.

"Tautas varas" uzvaras gājieni noder jaunas mafijas un korupcijas, iedzīvošanās radīšana atsevišķiem cilvēkiem, kuri sagrābj jauno , izcīnīto varu savā valdījumā, kam jau pieder nauda, informācija un ietekme.

Vienkāršota "tautas varas" un brīvības sludināšana ir fiktīva vai kļūdaina nodarbe.

Ja gribi kaut ko virzīt uz "caursišanu", jāiet daudz nopietnāku ceļu, nevis ar "tautas varas sludināšanu un aicināšanu uz sapulci vai uz vardarbību pret varu, uz grautiņiem - ar to pazaudēsi to, ko loloji iegūt.

Ja grii nopietni strādāt ar valdības, politiskās sistēmas maiņu, jāstrādā pie jauna Vēlēšanu likuma vai jāatjauno 19022. gada likums un par to jānobalsos referendumā. Nekas tāds nenāk ārā, kā tikai klaigāšana par "sliktu" valdību, Saeimu, kas vērtējam kā 80 -90 % tautas musināšana, neko vairāk nesolot un neparedzot iegūt.

Otrais. Ja gribi mainīt politisko sistēmu - jāveido "ēnu kabinets" un jādarbojas tajā, aicinot cilvēkus ziedot naudu šim variantam, nopietni gatavojot jaunus likuma projektus, iebildumus, nosacījumus uz kurieni vest tautas atbalstu, kā rīkotie vēlēšanās. Tas būtu kaut kas no demokrātijas pazīmju veidošanas un demokrātiskas politiskas sistēmas radīšanas.

Trešais. JĀAICINA personības darboties ēnu kabinetā. Ilglaicīga darbošanās tajā, sekojot valdības nepareiziem soļiem un nepareiziem Saeimas likumiem var augt šī KABINETA profesionalitāte un popularitāte.

Varbūt KABINETS veido arī savu izdevumu laikraksta formātā vai varbūt tikai individuālā interneta portālā.

Bez nopietns kadru politikas, bez naudas, bez informācijas visa š'\i alošanās par "tautas varu" ir tukša skaņa.

Jādomā ar galvu! Bet tad jautā - vai ir varianti, ar ko domāt vēl? Izrādās, ka pastāv - ar tukšām publikācijām, kuras neko nenosaka, kā jau teicu - rada tikai hibrīkara situāciju pašu rokām un to labi izmanto mūsu valsts grāvēji un pašu bāleliņi ar savu naivumu un neizpratni, ar ko jādomā un kā jādomā, lai realizētu tautas varu.

Atbildēt

Muļķītis

22.01.2022. 22:58

»

Viedais Manels

...


Arī citās valstīs lielie svilpotāji un bļāvēji nekad nav tikuši pie varas. Tā nav tauta, kas ievēl deputātus, tas ir pūlis bez loģiskas uz reālu rezultātu orientētas vadības. Šobrīd Vācijā pie varas nonākusi ir Zaļā partija, kas no bļāvējiem pārtapa par organizētu spēku.
Ar lozungiem NOST, ja nav organizēta spēka, kas var pārņemt varu, nekur neviens nav tālu ticis.
Tauta nākošās Saeimas vēlēšanās iebalsos tos pašus, kas ir pie varas šodien, jo nav jau loģisku alternatīvu politisko spēku. Tavs bļāvēju pūlis parāda, ka jums bez bļaušanas nekāda cita spēka nav. Kaut kādi caurkrituši politiķi un viņu rupors jūs paslavēs, bet ne jau lai jums iedotu varu, bet ar jūsu palīdzību atgrieztos pie zaudētās varas. Kas no tā mainīsies? Absolūti nekas.

Atbildēt

Jautājums

22.01.2022. 22:44

»

Svilpējiem

Kur tad lai mēs dodamies? jautā svilpēji...


Par ko liecina sātana krusta uzstādīšana Rīgas centrā ? Vai tā nav pilnīga degradācija un zaimošana ?

Atbildēt

Analfabēts

22.01.2022. 22:12

»

Svilpējiem

Kur tad lai mēs dodamies? jautā svilpēji...


TURĪBAS skolniek! Iemācies , pareizi rakstīt!

Atbildēt

Я

22.01.2022. 21:07

»

kaķa smiekli

Tikai latvieši lepojas ar savu nezināšanu


я не понимаю твой собачий язык 👅!

Atbildēt

kaķa smiekli

22.01.2022. 20:54

»

Ja tvaja sobačij jazik

ņepoņimajet


Tikai latvieši lepojas ar savu nezināšanu .

Atbildēt

22.01.2022. 20:19

Правительство Чехии отменило решение об обязательной вакцинации работников ключевых секторов и людей старше 60 лет с марта этого года.

Кроме того, сотрудники медучреждений и соцслужб, бессимптомно переносящие заражение ковидом, могут быть допущены к работе.

Atbildēt

Nameisis

22.01.2022. 19:46

»

nelej udeni

Lembergs atskiriba no asv koloborantiem jurasa un bordana sankcijas pret Latviju nevienam nav ludzis


Bet kāda izeja, ja mēs latvieši savā zemē esam mazākumā palikuši - starp zagļiem, slepkavām un ielas meitām sēdam.

Atbildēt

nelej udeni

22.01.2022. 19:09

»

ja jau par koloborantiem

Vai tavs dieveklis Lembergs, Augstākās partijas skolas audzēknis un kompartijas sekretārs arī ir koloborants


Lembergs atskiriba no asv koloborantiem jurasa un bordana sankcijas pret Latviju nevienam nav ludzis.

Atbildēt

Un

22.01.2022. 19:08

»

Svilpējiem

Kur tad lai mēs dodamies? jautā svilpēji...


par ko liecina cepures nenoņemšana ?

Atbildēt

Pec klasikas !

22.01.2022. 19:03

»

Svilpējiem

Kur tad lai mēs dodamies? jautā svilpēji...


Pec zaudeta kara Afganistana revolucionara situacija pastiprinas ari Latvija !

Atbildēt

Svilpējiem

22.01.2022. 18:57

Kur tad lai mēs dodamies? jautā svilpēji.
Uz Gobzema sapulcēm!
Tā jau nav liela māksla nopirkt svilpīti. Vismaz iemācies pats svilpot! Un pirms došanās izsvilpt, uzzini, uz kurieni ej.Uz Latvijai tik nozīmīga cilvēka piemiņai veltītu sarīkojumu iet ar svilpi, liecina par analfabētismu.

Atbildēt

labus

22.01.2022. 18:47

»

Pašizolācija no kaitniecīgas informācijas

Mēs visi esam cilvēki, kuri meklē patiesu informāciju, kura visu laiku tiek cenzēta, sagrozīta un slēpta. Dažreiz tīri reflektori mēs apmeklējam propogandonu portālus : tvnet, delfi, apollo. Nobloķējiet šos portālus savos tālruņos un jums navajadzē tos lasīt, pat ja refleksi ņem virsroku...


- no propogandoniem tvnet un delfi atradinājos ļoti ātri, ir gana daudz citu jēdzīgāku ziņu avotu. Tiesa vispirms [paš]izsvītrojās LTV 1. kanāls. Šobrīd vēl tomēr paklausos LRadio-1 .. un paretam uzknābju Tomsonam vai Jansonei par nešķīstu [polit]maucību ēterā ..;))

Atbildēt

jā, bet...

22.01.2022. 18:19

»

cilveks444

Aplausi...


Kādus gadus atpakaļ viens Saeimas deputāts izšņauca degunu Latvijas karogā, jo bija stipri uztraucies.

Atbildēt

Muļķītis

22.01.2022. 16:37

»

ieslēdzi

muļķīti


Ja cilvēkiem ir vēlme kaut ko mainīt Latvijā, tad ir jāorganizējas nopietnās politiskās organizācijās ar sabiedrībā cienītu cilvēku galvgalī. Ja tādu spēku radītu, tad būtu cerības uz izmaiņām. Ar neadekvātu svilpšanu, bļaušanu pūļos nevietā nekas nemainīsies, bet var drīzumā rasties līdzīga tipa pretspēks ar pretēju noskaņojumu. Mēs to labi redzam ik gadu 16.martā. Vai tas ir devis kādu rezultātu?

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

22.01.2022. 15:45

»

cilveks444

Aplausi...


...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski repŗesēts disidents /
-------
Ir sacīts: "Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Ineŗti tŗuli noskatoties, apkaunojoši gļēvi "klusējot lupatiņā", vai pat apzināti uz to "parakstoties" un +/- "aktīvi ņemot dalību" - nav būtiskas atšķirības."

Un, arī: "Katra tauta (t.sk. arī latv.āņu lumpenamēbu "titulnācijas" zombiji) ir pelnījusi tādu "valsti" un tādus "vadošos locekļus" (t.i pie valsts / pašval.d(au)ņu SILES trekni leksējošus "vienlīdzīgĀKos cūk.lopus"), kādus tā dabū uz sava kakla un kādiem ļauj sevi iz(tolerēt) visās atverēs, uz riņķi griežot."

Savukārt, kā zināms: “Politikai un šajā “LUMPE.Nbiznesā” iesaistītajiem "politiķiem" (kā arī šo SILES “vienlīdzīgĀKo” cūk.lopu “īpašo vajadzību” apkalpotājiem u.c. taml. “pie SILES pietuvinātajiem” sīklopiņiem) nekas NAV un NEVAR BŪT “traumējošāks” un arī reāli bīstamāks par “godam” nopelnītu izsmieklu”. ;)
-------

Citāts no kādas šīs valsts pašvaldības iedzīvotāju "Atklātās vēstules" (2013. gads): "Uz kurieni iet mūsu valsts? Vai tiešām nav iespējams apturēt valdošās elites politiski atbildīgo locekļu (u.c. šīs valsts un pašvaldību "SILEI pietuvināto" politekonomiskās elites locekļu) melus un divkosību, alkatību un liekulību, pilnīgu nerēķināšanos ar Latvijas iedzīvotājiem?"...
-----------

"Klausieties uz "vārdiem" - neiespringstiet uz "darbiem"!!!..."
( 'aktuālā koncepcija' - iz "O.M.© aŗChīva" )

Slīkst "Latv(ĀN)ija" MELU plūdos,
Kā SILES rukšķu šķidros sū#os,
Kas pļūtīt "prot": "A' HUĻI darīt,
Ja "pūlis" ļauj 'haļavu parīt'?!?

Jel, klausieties uz "viediem" vārdiem,
Ko "masmē.dekļos", vismaz pārdien,
Priekš "bauru" ZOMBĒŠANAS klāstam,
Kā "tēzes" SILES "veiksmes stāstam"!

Bet - neiespringstiet, jel, uz "darbiem",
Kā "LUMPE.ŅI" ar lāstiem skarbiem,
Jo - tas, kas "darbos" salaists lopā,
NEKAD ar "vārdiem" neiet kopā..."

-----------

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

cilveks444

22.01.2022. 14:49

Aplausi?

Karavadonis zaudēja karu – sīkums, jo bija uztraucies!
Pilots nogāza lidmašīnu pilnu ar pasažieriem – sīkums, jo bija uztraucies!
Prezidenta izstrādājums necienīgi izturējās pret himnu – sīkums, jo bija uztraucies!
Slepkava nogalināja upuri – sīkums, jo bija uztraucies!
Prezidenta izstrādājuma padomniece samelojas – sīkums, jo bija uztraukusies!
Varmāka piesmēja upuri – sīkums, jo bija uztraucies!
Šoferis nobrauca gājēju uz gājēju pārejas – sīkums, jo bija uztraucies!
Cilvēki izsvilpj prezidenta izstrādājumu, jo ir uztraukušies, ka Latvija iet bojā – okupanti un kremlini, cietumā viņus!

Atbildēt

ASV AT atzina par nelikumīgu

22.01.2022. 13:49

9 tiesneši sastava ASV ATiesa atzina par nelikumīgu vakcinacijas sertifikata pieprasīsanu darba vietās.

Atbildēt

Youtube saka, ka no 25.janv

22.01.2022. 13:48

Lielbr nebūs vairs vakcinacijas sertif. , kads varētu aprakstīt - papētīt šo iepriecinošo ziņu.

Atbildēt

Ugunsdzēsējs

22.01.2022. 12:39

»

Viedais Manels

...


Kad degs PVO Rīgas birojs, es aiziešu tur skatīties. Un izkontrolēšu, lai darbinieki ārā netiek.

Atbildēt

Pašizolācija no kaitniecīgas informācijas

22.01.2022. 12:30

Mēs visi esam cilvēki, kuri meklē patiesu informāciju, kura visu laiku tiek cenzēta, sagrozīta un slēpta. Dažreiz tīri reflektori mēs apmeklējam propogandonu portālus : tvnet, delfi, apollo. Nobloķējiet šos portālus savos tālruņos un jums navajadzē tos lasīt, pat ja refleksi ņem virsroku ;)

Atbildēt

atkal

22.01.2022. 11:08

nevar ielikt "+" rakstam

Atbildēt

leģionāra mazdēls

22.01.2022. 11:01

»

Totalizātors

Gaidām izšķirošo kauju, sarkanie ar švilpēm pret zili pelēkajiem ar špricēm


Mēs sitīsim tos utainos un tad tos zili pelēkos.

Atbildēt

Ķilavu Iļja

22.01.2022. 09:28

»

s

Tauta nesvilpj. Svilpj neliels bariņš debilu antivakseru, kuriem pat Gunāra Astras piemiņas pasākums nerada morālus šķēršļus viņu primitīvās, infantilās pašapliecināšanās vēlmē. Tauta uz to noraugās ar riebumu


Tauta. Pietiek atvērt jebkuru rakstu FB vai citur, lai redzētu, cik ļoti nerespektēta, necienīta un derdzīga šī izkurtējusī vara ir tik daudzu acīs.
Žēl, ka bordānam bija tik primitīvi un infantīli jāapliecinās G. Astras piemiņas vietā un sakarā, bet likumsakarīgi, ja galvā ir tik ļoti sakāpis.

Atbildēt

Decentrelizēts nodevēju reģistrs būs labs 🤓

21.01.2022. 23:56

Ļoti labs raksts un pareiza attieksme. Levits un bordānveidīgie nesaprot, ka ir pastāv pašpietiekami cilvēki, kuri neprasīs atļauju brīvi dzīvot kaut kādam smerdeļu baram. Svilpienu akcija man ļoti patika, bet pie tā nevajag apstāties 🥳

Atbildēt

apriori

21.01.2022. 23:00

»

wow

o,pigmeji ir iemācījušies svilpt


ar svilpem pret asv kolonialo administraciju mulku zeme !

Atbildēt

Es

21.01.2022. 22:25

»

Uz kurieni mēs dodamies?

Iet uz Gunāra Astras pieminekļa atklāšanu ar līdzpaņemtām svilpēm un likt tās lietā, ir nelietība. Vai trūkst pasākumu, kur demonstrēt savu neapmierinātību, ka jāvakcinējas, vai, ko nu katrs ir izdomājis, lai pazemotu valdību, Prezidentu utt...


"Vai trūkst pasākumu, kur demonstrēt savu neapmierinātību?"


O, cēlais, nosauciet, lūdzu, 3 šādus pasākumus! Saskaņosim, ar ID dokumentu un kovidpasi? Fiksi nosauciet, vai uzskatīsim, ka jūs gvelžat tukšu!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

FotoPriekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:
Lasīt visu...

21

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

FotoLatvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan ar māju privatizāciju, gan ar visu mājokļu uzturēšanas sistēmu.
Lasīt visu...

21

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

FotoŠonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk. Nacionālā apvienība aicināja premjeru padzīt amatam nepiemērotu ministri, pret ko premjers, Saeimas spīkera vārdiem runājot, neiebilda, taču pie viena padzina arī citu ministru, pret kuru nevienam pretenziju nebija.
Lasīt visu...

6

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

FotoKrievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības uzdevums bija maksimāli ātri atteikties no Krievijas gāzes un nodrošināt alternatīvas piegādes par saprātīgu cenu. Gandrīz trīs mēnešu laikā par to atbildīgais ekonomikas ministrs neko no tā nav spējis izdarīt.
Lasīt visu...

13

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

FotoŠobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares, aicinām valdību un koalīcijas partnerus nepieņemt pārsteidzīgus lēmumus.
Lasīt visu...

21

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

FotoVakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam spiedienam, ir nolēmis mani neatbalstīt. Šī būs mana pēdējā darba diena iekšlietu ministres amatā.”
Lasīt visu...

13

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

FotoLatvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu laikā mainīt ministru, kurš ir atbildīgs par daudzu šobrīd ļoti svarīgu jautājumu risināšanu, ir bezatbildīgi.
Lasīt visu...

21

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

FotoSociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju nepārdomāta rīcība un atsevišķu valsts amatpersonu aizvainojuši izteikumi izraisījuši Latvijas sabiedrībā pastiprinātu spriedzi, kādu mūsu valstī nav nācies piedzīvot pēdējo gadu desmitu laikā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...

Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....