Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Janka

12.02.2016. 09:31

»

Smecernieks

Jurists. Beidzis policijas akadēmiju, attiecīgi labi sakari «orgānos». Tāpat arī ZZS jaunatnes organizācijas vadītājs, uzticams «kadrs». Maģistrs uzņēmējdarbībā, no Turības gan


Tieši tā! Kamēr cilvēks studēja, strādāja sporta veikalā, lai nopelnītu iztikai! 100% raksta autorei ir 60 gadi un škrobe, ka jaunie nāk viņas vietā!

Atbildēt

:))))

07.01.2016. 22:58

»

hm

Jaunzeme LM ienaaca kopaa ar Vinkjeli


Ne jau ienāca kopā ar Viņķeli. Viņa ir Viņķeles laba draudzene, kas iekārtoja darbā bez konkursa. Tāds stils Viņķelei, klausieties manos vārdos, ne darbos. Galvenais, ka var presē uzstāties kā lielā moralizētāja par valstisku, tiesiskumu un pārējo.

Diez kam ZZS viņu paturēja, interesanti.

Atbildēt

zemnieks

07.01.2016. 21:37

»

Celms

God.zemniek,vai varētu lūgt-iespēju robežās vairāk ziņu par minēto "t.s.deinstitucionalizaacijai paredzeetos miljonus /93/ , kaa arii asistenta pakalpojumam paredzeetos /14/ miljonus."Pamājiet ar mietu,lūdzu


93 miljoni bija paredzeeti atbilstoshi Pamatnostaadneem sociaalo pakalpojumu attiisttibai 7 gadu laikaa, valdiiba atbalstiija LM deinstitucionalizaacijas modeli 47 milj.eiro apmeeraa lielaa meeraa pateicoties R.U.aktivitaateem. Naudas samazinaajums uz pusi' lai 700 personas ar gariiga rakstura trauceejumiem vareetu iziet no instituucijaam un uzsaakt patstaaviigu dziivi. Taapt Vienotiibas virziitaa Jaunzeme nezeelo valsts naudu ne asistentiem' ne beegljiem vinja aktiivi atbalstiija beeglju uznjemshanu Latvijaa un atbalstiija Godmanes-Peetersones izreekjinaatos 16 milj.eiro beeglju uznjemshanai. Peec R.U. aktivitaateem, ko atbalstiija arii labklaajiibas ministrs Augulis tika pausts LM viedoklis, ka mineetaa summa ir neadekvaati augsta.

Atbildēt

Celms

07.01.2016. 11:09

»

zemnieks

Tad spekja rausiitis tieshaam straadaa, neljauj izsaimniekot valsts liidzekljus ar vienotiibas /Lm valsts sekretaares Jaunzemes / paliidziibu. Taapeec jau tapa shis pasuutiijuma raksts tieshi dotajaa briidi, jo Jaunzeme ir noraustiijusies par savu kreeslu un savu dibenu un lej samazgas uz calî ar savu...


God.zemniek,vai varētu lūgt-iespēju robežās vairāk ziņu par minēto "t.s.deinstitucionalizaacijai paredzeetos miljonus /93/ , kaa arii asistenta pakalpojumam paredzeetos /14/ miljonus."Pamājiet ar mietu,lūdzu.

Atbildēt

Celms

07.01.2016. 10:06

»

Celmam

Priekš kam lasīt ierēkšanu par valsts pārvaldi un sievietēm jo īpaši? Par to visa grāmata


Celmam.Pilnīgi atklāti.Lasīt,lai "ierēktu".Kaut gan, beigās palika tāda sāja sajūta par to,kā lietas sakārtojās iedibināto procesu ietvaros.Un arī par kolēģu cieto pārliecību "tikai pa manam un ne citādi".Divās darba dienās var pieveikt,ja daudz ne-ierēc.

Atbildēt

Celmam

06.01.2016. 21:43

»

Celms

Pietiks gānīties.Lasīsim darbā Gundara Ignata "Pārbaudes laiks


Priekš kam lasīt ierēkšanu par valsts pārvaldi un sievietēm jo īpaši? Par to visa grāmata.

Atbildēt

zemniekam

06.01.2016. 21:32

Tagad jau par vēlu. Mītiskie patiesi ilggadīgie ministrijas darbinieki atcerēsies Auguli kā kopumā ļoti labu ministru. Taču nepiedos, ka neizsvieda ārā dāmu ar visiem viņas jau neskaitāmajiem ielikteņiem. Dāmu vislabāk raksturo nekompetence, intrigas un šantāža.

Klīst leģendas, kā savulaik Konkurences padome svinējusi viņas aiziešanu. Atstāja aiz sevis lausku čupu un karteļus visās jomās, ko tagad jaunā vadītāja risina, cik var.

Atbildēt

Detektīvs

06.01.2016. 19:19

Visdrīzāk pati Ieva Jaunzeme ir raksteļa autore vai vismaz piedalījusies tā tapšanā, pasūtīšanā. Ar nolūku sevi minējusi neitrālā lomā. Neitrālā loma vienlaikus ir slavinoša, viņa kā saprāta balss rakstā pretstatīta demonizētajam Reinim Uzulniekam.

Ja izrādītos, ka abu kabineti ir pietiekami tuvu, lai vismaz reizi dienā satiktos, tad vēl ticamāk, ka viņa pati. Lai reizi nedēļā satiktu vadošu pietikami lielas iestādes darbinieku, konstatētu, ka katru pirmdienu nav rīta pusē...maz ticams, ka tie būtu ilggadēji ministrijas darbinieki, ikdienas darbu veicēji.

Atbildēt

..........

06.01.2016. 13:59

Kuras būtu tās ilggadējās darbinieces? Vai par direktorēm iekārtotās valsts sekretāres draudzenes? Nav ne ilggadējas, ne kāds viņas pilnvarojis runāt ministrijas darbinieku vārdā. Sen valsts sekretārus vajadzēja vērtēt starptautiskām HR kompānijām. Izrādītos, ka raksta viena no varonēm pati nav piemērota amatam.

Atbildēt

x

06.01.2016. 11:52

kautkā līdz šim rakstelim nekas tāds manīts netika un LM darbinieki ar tik traucēti vis nejutās:) svieksc un ar padomisku pieskaņu:)

Atbildēt

inese

06.01.2016. 10:05

Varbūt ZZS beidzot vajadzētu atturēties no tautā nepopulārā Ulda Auguļa virzīšanu atbildīgos amatos,ko vērtīgu viņš ir paveicis????? Ir laiks patiesi izvētēt viņa pienesumu Valsts labā! Tad varam runāt arī par viņa komandas rīcībspēju!

Atbildēt

x-stunda

05.01.2016. 15:14

Augoļa mīļākais?

Atbildēt

Celms

05.01.2016. 11:07

Pietiks gānīties.Lasīsim darbā Gundara Ignata "Pārbaudes laiks".

Atbildēt

Lausks

05.01.2016. 10:54

Ne slikti esam R.U.popularizējuši.Kā būtu ar "PIETiEK Lasītāju",kura metusies rakstīt?

Atbildēt

pietiek

05.01.2016. 04:28

Pietiek apliet citus ar meliem, labaak raksta autore lai pastaasta kaa nokljuva LM ar Jaunzemes paliidziibu un cik ilgi bija bezdarbniece pirms tam . Interesanti buutu uzzinaat ko raksta autoreir devusi LV labklaajiibas celsanaa :-)

Atbildēt

zemnieks

05.01.2016. 03:14

Tad spekja rausiitis tieshaam straadaa, neljauj izsaimniekot valsts liidzekljus ar vienotiibas /Lm valsts sekretaares Jaunzemes / paliidziibu. Taapeec jau tapa shis pasuutiijuma raksts tieshi dotajaa briidi, jo Jaunzeme ir noraustiijusies par savu kreeslu un savu dibenu un lej samazgas uz calî ar savu ieliktenju /nevis ilgstosho LM darbinieku/ paliidziibu. Vajadeetu papeetiit kaadus ieliktenjus Jaunzeme ir savilkusi LM un ko vinji ir devushi LV. Calis no pasha saakuma nav ljaavis Jaunzemei izsaimniekot t.s.deinstitucionalizaacijai paredzeetos miljonus /93/ , kaa arii asistenta pakalpojumam paredzeetos /14/ miljonus. Nepatiikami, ka melus lej virsuu tiem cilveekiem, kas kaut ko dara valsts labaa, savukaart melu leejeeji iziet sveikaa sausaam kaajaam un aciimredami turpinaas iistenot savu t.s.politiku arii turpmaak ...

Atbildēt

lauku sēta

04.01.2016. 22:53

Uzulnieks ir glumš pielīdējs bez mazākajām dotībām uz jebko

Atbildēt

Mangālis

04.01.2016. 22:52

Šito saimnieku savā zemē ar sūdainu mietu uz darba nometni vajadzētu aizsūtīt,lai zemi parok, taukus nodzen

Atbildēt

Mirjama

04.01.2016. 22:49

»

Lauķis

Man jau šis censonis, uz vispārējā fona šķiet gana labs...


Un ko tad tas speķa rausītis ir sakārtojis?

Atbildēt

Vagars

04.01.2016. 22:05

»

Lauķis

Man jau šis censonis, uz vispārējā fona šķiet gana labs...


Un ko tieši viņš ir sakārtojis? Nu vismaz vienu nu daudzajam lietām taču varēsi nosaukt?

Atbildēt

Celms

04.01.2016. 20:38

»

puscelms

celms ir duraks. labāk izmanto iespēju paklusēt. laikam pašam ir nepiepildīts sapnis par ierēdņa karjeru, tikai čura par īsu


puscelm-īt,man nevajag to Jūsu urīna ekvivalentā mērīto sapni,nestāšos Jums ceļā vai neraušu prom Jūsu izsēdēto krēslu.Gribētos Jūs turēt drusku gudrāku,bet - up to you,mon ami."Iepūtiet man ... frakas ļipā."(J.Hašeks)

Atbildēt

Lauķis

04.01.2016. 19:43

Man jau šis censonis, uz vispārējā fona šķiet gana labs.
Kaut kāds pasūtījuma rakstels. Nav nekā nozadzis, nav valsts naudu izsaimniekojis vai radiniekiem izdalījis, toties ir daudz lietas sakārtojis.
Ja runā par Jaunzemi, tad viņai sen vajadzētu sēdēt Iļģuciema cietumā par valsts izzagšanu, kamēr viņa būs LM, tikmēr šādi baumu raksti arī uzpeldēs

Atbildēt

piddars

04.01.2016. 14:19

Noteicošais ir tas,ka viņam ir progresīva sex.
orientācuja!Drīz mēs te visu pārvaldīsim!

Atbildēt

Jautājums

04.01.2016. 11:40

Un šādi ir jaunie politiķi? Tikai blati un nekas vairāk. Skumji, ka dzīvojam valstī, kurā tikai ar pazīšanos var tikt augstos amatos.

Atbildēt

puscelms

04.01.2016. 11:11

»

Celms

M.,skauž vai?Pašam (pašai) pietruka dūšas no pabalstiņa padzīvot


celms ir duraks. labāk izmanto iespēju paklusēt. laikam pašam ir nepiepildīts sapnis par ierēdņa karjeru, tikai čura par īsu...

Atbildēt

Celms

04.01.2016. 10:21

»

M.

Rakstā nav pieminēts, ka varonis laikā starp pārdevēju un LM bija bezdarbnieks


M.,skauž vai?Pašam (pašai) pietruka dūšas no pabalstiņa padzīvot?

Atbildēt

džokers

04.01.2016. 02:54

Ja tv meistars andža bērziņš var kļūt par bankas prezidentu un valsts prezidentu, kādēļ botu pārdevējs nevar būt par kaut kādu tur sekretāru? LATVIJA VAR!

Atbildēt

ciniķis

03.01.2016. 11:30

Tas ir normāli. Tā ir mūsu politiskā kultūra. Kognitīvo disonansi jeb negatīvās emocijas rada neatbilstība starp to, kas sabiedrībā kopš bērna kājas tiek audzināts un to, kas faktiski notiek realitātē. Strādīgums, atbilstoša kvalifikācija, darba pieredze un citas īpašības NEKAD nav bijušas par pamatu NEVIENAI karjerai valsts sektorā kā tādā. NEKAD UN NEKUR. Pat privātajā sektorā šīs īpašības 90% gadījumu nav pamats karjerai. Vienmēr un visos laikos pamats karjerai ir cilvēka sākotnējā pozīcija jeb viņa kontakti. Visas karjeras valsts struktūrās pamatojas tikai uz 2 faktoriem - pretendenta radniecība ar tiem, kas ieceļ amatos vai ļoti ciešas un tuvas draudzības saites. Citu iemeslu nav. Izglītība, kvalifikācija, darba pieredze, tas ir priekš tiem, kuriem nav ne radu, ne sakaru. Jā, tā zināmā mērā ir netaisnība, ka ministri paņem no ielas bez nekā, savus radus vai draugus un ieceļ priekšnieku amatos. Tikai mūsu sabiedrība to akceptē, jo tā ir pieņemts. Un katrs nonākot tajā ministra amatā darītu tieši tāpat. Un katram, strādājot sportlandā par pārdevēju nemaz un necik nebūtu iebildumu kļūt par ministra biroja vadītāju. Problēma nav konkrētajos cilvēkos, bet visu mūsu vērtību sistēmā kā tādā. Ja mums atrastos cilvēki, kas dotu priekšroku amatos profesionāļiem, tad sistēma mainītos. Bet tādu cilvēku nav.

Atbildēt

mio

02.01.2016. 23:56

Ja tā ņem, kas tad ir pats Augulis? Ko viņš tādu ir reāli darījis, neskaitot aizmuguriskas vienošanās un parakstu uzlikšanu uz dokumentiem, par kuriem viņiem nav sajēgas. Vai arī Reizniece, kas bez atbilstošas izglītības un pieredzes sēž Ekonomikas ministrijas krēslā? Ļoti labi saprotu iebildumus, jo ar tādiem kampējiem vienā kantorī strādāt nav diez ko patīkami.

Atbildēt

M.

02.01.2016. 20:14

Rakstā nav pieminēts, ka varonis laikā starp pārdevēju un LM bija bezdarbnieks!!!

Atbildēt

b. Nevilks

02.01.2016. 19:15

Kas nu taa par eliti, putuplasts kreesla aizpildiishanai, lai kaads sveshs neieliistu.

Driizaak jaabriinaas, ar ko shis putuplasts traucee Jaunzemei. Vai arii shii raksta vieniigais meerkjis ir atgaadinaat, ka Jaunzeme ir ""Vienotiibai" pietuvinaataa"?

Atbildēt

spogulis

02.01.2016. 18:16

»

ezis

paldies par atgriezenisko saiti, reini, bet varēji jau nu pats ar savu vārdu deklamēties


pofig par tavu atspoguļošanās kaiti, ezi, bet varēji jau nu pats ar savu īsto vārdu eksponēties.

Atbildēt

Miets

02.01.2016. 17:51

Mājiens ZZS,ka jāizmitina kādas citas partijas uzticams darbonis.

Atbildēt

Lausks

02.01.2016. 17:44

Var būt ir pat labāk,ka R.U. netraucē ministrijas darba bitēm gāzt kalnus tautas labklājības jomā,piemēram, ar t.s. "negatīvajiem pensiju koeficientiem".Nu tos jau ne R.U.ir izdomājis.Sīkam garam-sīks uzbrauciens no "Pietiek lasītājas",lielākam žults par maz.

Atbildēt

Reina

02.01.2016. 17:08

Labs jautājums nenoniecinot jebkuru profesiju - vai ikviens veikala ierindas pārdevējs var kļūt par ministra labo roku?

Atbildēt

spogulis

02.01.2016. 15:06

»

ezis

karjeras kāpums nudien iespaidīgs. purns ar šim tāds aizdomīgs.... būtu tiešām jauki uzzināt, kas šis ir par putnu? pozētājs? karjerists? bet varbūt gluži vienkārši pederasts


pašportrets ezim nudien iespaidīgs. purns ar šim tāds aizdomīgs.... būtu tiešām jauki uzzināt, kas šis ir par putnu? pozētājs? karjerists? bet varbūt gluži vienkārši pederasts?

Atbildēt

Fēlis

02.01.2016. 14:02

»

govs

PSRS teica, ka slaucēja var vadīt valsti. Latviju vada ahlamoni, kas pat govi neprot izslaukt


Teica jau teica, tikai tas bija fasādei. Sabrauca pa laikam maskavā ,,tautas pārstāvji", lai vienbalsīgi nobalsotu par to, ko lika priekšā pašizvirzītā banda, kuru savukārt konsultēja gudrākie valsts prāti. Pie mums viss notiek otrādi, sākot jau ar to, ka augstākā izglītība ir bizness un ja tev ir piķis, tad ir arī diploms un tas, kuram ir diploms, pieprasa sev ,,atbilstošu godu''. Tā nu varā viens otru velk cilvēki, kuriem pat normālu darbu uzticēt nevarētu. Ir jau arī pediņu mafija. Var būt viņš ar Auguli kniebjas?

Atbildēt

treknis

02.01.2016. 13:33

PSRS NETEICA,ka mājsaimniece var vadīt valsti.Tieši pretēji,ka viņai jāmācās,jāmācās,jāmācās.
Fabula par to,ka var;no liberastu leksikas,no
pārbūves laikiem,kad ....

Atbildēt

ha ha ha

02.01.2016. 12:45

Kurš teicis, ka Latvija kādreiz vismaz mērķēs tikt uz zaļa zara? Pēdējos 25 gados nav nevienas pazīmes. Tikai kriminālu elementu šeftes...

Atbildēt

ezis

02.01.2016. 08:13

karjeras kāpums nudien iespaidīgs. purns ar šim tāds aizdomīgs.... būtu tiešām jauki uzzināt, kas šis ir par putnu? pozētājs? karjerists? bet varbūt gluži vienkārši pederasts?

Atbildēt

!

02.01.2016. 00:52

»

w

Tā valstiskie lielzagļi ražo "stipendiātus


iespejams ,ka politmafijas partijas radinieks vai rinkevica orjentetais .

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Robežas plūstošās smiltīs

FotoLemjot par Ilūkstes novada iekļaušanu jaunajā Augšdaugavas novadā, likumdevējs nav ievērojis administratīvi teritoriālās reformas (ATR) mērķi un kritērijus un ir rīkojies patvaļīgi - tā secinājusi Satversmes tiesa (ST).
Lasīt visu...

12

Asins upes

FotoKāpēc tu domā, ka sludina tikai Dievs? Velns arī sludina, un viņam ir bezgala daudz izpalīdzīgu apustuļu, kuri neatlaidīgi popularizē sātanismu. Velnam arī ir daudz sātanisku apustuļu un brīvprātīgo palīgu, kuri par kalpošanu tam neprasa samaksu, tie pat ir gatavi piemaksāt, lai izplatītu ierēkšanas un ļaunuma vēsti.
Lasīt visu...

21

Otro reizi tik sāpīgi uz grābekļa kāpt nevajadzētu

FotoTas, ka mūsu valdības lēmumi nereti atgādina to pašu bardaku, par ko bieži smejam lielajā kaimiņvalstī, un reizēm daži aizliegumi muļķībā var konkurēt ar Turkmenistānas vadoņa garadarbiem (1), nenozīmē, ka mums ar atbildību nav jāizturas pret citiem. Mūsu ģimenē visas potes arī līdz Ķīnas vīrusa izlaišanai bija pašsaprotamas.
Lasīt visu...

21

Par Rīgas domes plāniem pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no Rīgas centra uz Iļģuciemu

FotoSaistībā ar izskanējušo ieceri pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no Rīgas centra uz Iļģuciemu esam vērsušies pie Rīgas Domes deputātiem. Mums nav pieņemami, ka Centrāltirgus un tā apkaimes attīstību Rīgas dome vēlas veicināt uz mūsu apkaimju rēķina. Šis ir pilns vēstules teksts, ko nosūtījām Rīgas mēram Mārtiņam Staķim, vicemēram Edvardam Smiltēnam un citiem Rīgas domes deputātiem:
Lasīt visu...

21

Kāpēc tautai jāatbild par valdības “murgiem”?

FotoValsts kancelejas direktors, pandēmijas ierobežošanai izveidotās  Starpinstitūciju koordinācijas grupas vadītājs Jānis Citskovskis (attēlā) COVID-19 krīzes pārvaldību nosaucis par “murgu”.
Lasīt visu...

21

Aktīvāko personību iznīcināšana un sabiedrības kontrole – “Zersetzung” Latvijā

FotoStāsts nav tikai par VDR, Zersetzung metodi izmantoja visā PSRS un arī tagad izmanto Latvijā. Zersetzung ir cēlonis, kāpēc Latvijas skolās ir augstākais mobinga līmenis pasaulē – bērni ir sabiedrības spogulis. VDR Stasi arhīvus pārņēma VFR drošības dienesti un pieļāva Stasi arhīvu publicēšanu un izpēti, bet Latvijā Atmodu organizēja VDK darbinieki, kuri pat līdz šai dienai ir ar ietekmi mūsu valstī un rīkojas tā, lai VDK lietotās psiholoģiskā terora metodes noklusētu. Patiesībā šīs metodes tika lietotas tieši tāpat kā VDR. Plaši šajās darbībās tika iesaistīti arī VDK aģenti un to tīkli.
Lasīt visu...

15

Samaksā man rublīti, es tev parādīšu "īstās vērtības"!

Foto"Ja jau Ogres Helmanim tik loti patīk Ungārija un nepatīk geji, kāpēc viņa pilsētā ir Zilie kalni?" Vairākas dienas šis TVNET redaktora (!) provokatīvais ieraksts laiku pa laikam parādījās manā twitter ziņu lentā, neskatoties uz to, ka Tomam Lūsim (attēlā) nesekoju. Acīmredzot, izmestā ēsma daudziem tvittera lietotājiem raisīja emocijas - daudzi šo ierakstu komentēja, daudzi laikoja un dalījās ar to, daudziem tas šķita stulbs un provokatīvs. Autors savu mazisko mērķi bija sasniedzis - sabiedrība vienaldzīga nepalika.
Lasīt visu...

12

Pleca sajūta ir atpakaļ! Prātojums par žesta spēku, deputātu Lagzdiņu atceroties

FotoKad pagājušo nedēļu interneta duļķainajos viļņos ieraudzīju jaunumu par Veselības ministrijas (VM) jauno špricveicināšanas kampaņu, pirmajā brīdī nolēmu, ka te kāds cenšas izāzēt pavļutisko vakcīnākstu biroju. Reklāmas sauklis pastulbs, bet attēlā redzamais muskuļaina personāža elkonī saliektās rokas žests karikatūriski pazīstams.
Lasīt visu...

21

Iesniegts pieteikums tautas nobalsošanai par ģimenes jēdziena nostiprināšanu Satversmē

Foto16. jūlijā “Latvijas vīru biedrība” valdes priekšsēdētājs Andars Ignacs iesniedza Centrālajā vēlēšanu komisijā likumprojektu, lai ierosinātu tautas nobalsošanu jeb referendumu par ģimenes jēdziena nostiprināšanu Satversmē. Satversmes grozījumu projekts paredz izdarīt Latvijas Republikas Satversmē grozījumu un izteikt 110.pantu šādā redakcijā:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es uzticos oficiālajai informācijai par vakcīnām un to nepieciešamību

Arī nevakcinētie nonāks debesīs. Tikai krietni ātrāk. (Autors - Māris Antons.) Es esmu ļoti nogurusi no vakcīnu...

Foto

Ķīna un ķīnieši nez kāpēc neuzvedas tā, kā mums gribētos

Latvija pauž bažas par nepārtrauktām ļaunprātīgām kiberdarbībām, kas gan valsts, gan privātu uzņēmumu un organizāciju līmenī...

Foto

Singapūra prezentē jaunu politiku, kas pilnībā maina pieeju, kā cīnīties ar televīrusu

Singapūra izturēsies pret COVID-19 tāpat kā pret jebkuru citu pastāvīgu slimību. Piemēram, pret gripu...

Foto

Esam globālo korporāciju sistēmas pakalpiņu varā un varam to viņiem pateikt tieši acīs

Visu laiku gribas teikt – ko ņemamies? Covids ir globāla – nē, neteiksim...

Foto

Rīkojums par naida aizliegšanu

Kādi tik mums iekšlietu ministri nav bijuši! Kas visus atcerēsies, tikai spilgtākie paliek prātā. Savādnieks Māris Gulbis pats skrēja uz tirgu...

Foto

NBS priekšniecība šauj pār strīpu

Globālā konglomerāta NATO Latvijas meitasuzņēmums Nacionālie bruņotie spēki (NBS) šauj pār strīpu. Jau prasības pamest dienestu militārpersonām, kas atsakās no vakcinācijas...

Foto

"Olainfarm" obligātais akciju atpirkums ir prettiesisks un tiks apstrīdēts

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm,...

Foto

Četras vakcīnas, trīs mutācijas, divi pianisti, tik viena nelaime

Ažiotāžu sacēlušie Vestarda Šimkus izteikumi no skatuves par savu klausītāju nedalīšanu vakcinētajos un nevakcinētajos parāda, līdz kam...

Foto

Covid-19 vakcinācijas jautājums: aicinām pārtraukt agresiju pret nozarē strādājošajiem

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) turpina iestāties par brīvprātības principu vakcinācijas jautājumā, lai gan valdība...

Foto

Vēl cīņa nav galā un nebeigsies – „Progresīvie” ir neapmierināti, un viena velojosla Aleksandra Čaka ielā ir sāpīgs pagaidu kompromiss

Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu...

Foto

Mēs atnācām paskatīties, ko tas Šimkus prot, nevis klausīties viņa sprediķus

2019. gadā “Oskara” balvu par gada labāko filmu ieguva režisora Pītera Farelija “Zaļā grāmata”. Filma...

Foto

Kā var zināt, ka tik ātri izstrādātas vakcīnas ir efektīvas un drošas?

Runājoties ar radiem un draugiem par aktuālo tēmu, ik pa brīdim gadās dzirdēt jautājumu:...

Foto

Rīgas infrastruktūra ir jāveido tā, lai velobraukšana kļūst par patiešām nopietni apsvērtu izvēli

Satiksmes organizēšana Aleksandra Čaka ielā, kas ir viena no Rīgas maģistrālajām ielām, šobrīd...

Foto

Ko Latvijas iedzīvotājiem ar šo žestu cenšas pateikt Daniels Pavļuts?

Veselības ministrs Daniels Pavļuts nolēmis pie mums vērsties ar jaunu reklāmas kampaņu, kā pats saka, „ar...

Foto

Mīļo Lotār, diskriminē, lūdzu, d...st!

“Neesmu ne par, ne pret vakcināciju, bet tūlīt pastāstīšu, kādēļ man ir kruta imunitāte un visi vakcinētie ir aitas!” nosprieda Lotārs,...

Foto

Rokas nost no mūsu stabiņiem – Tērbatas ielā negadījumos cieš vidēji veseli divi gājēji gadā

Šogad aprit jau trešais gads, kad Rīgā beidzot tiek domāts par...

Foto

Stabiņu invāzija Rīgas ielās

Pēdējās dienās daudzi rīdzinieki noteikti ir pievērsuši uzmanību apstāklim, ka vairākās Rīgas ielās veiktas dažādas satiksmes organizācijas izmaiņas, turklāt, šķiet, ir sākusies...

Foto

Loterija uz dzīvību un nāvi

Zināt krievu ruletes principu? Tev tiek iedota pistole ar tikai vienu lodi, un tev nav ne jausmas, kurā brīdī tā vienīgā...

Foto

„Progresīvo” virtuve kļūst aizvien smirdīgāka un smirdīgāka: jautājumi kārtējai aizmuguriskai “Atklātai sarunai par Roberta Putņa izslēgšanu”

1. Kāds tieši ir tiesiskais pamatojums, kāpēc netiek dota iespēja...

Foto

Ja runāšu – “mazgāšu netīro veļu", būs “nesmuki”: šo argumentu esmu dzirdējis neskaitāmas reizes savā pretkorupcijas darbā

Politiķe, kura par pašas sastrādātajām cūcībām lūdz neuzlikt viņai...

Foto

Attopieties!

Vakcinēšanās būšot obligāta ārstniecības, sociālās aprūpes, izglītības un citās iestādēs. Darba devējiem būšot tiesības atlaist darbinieku, kurš nevarēs uzrādīt Covid-19 sertifikātu. Tā vienojusies valdība. Tas...

Foto

Nav pieļaujama piespiedu vakcinācijas pret Covid-19 noteikšana

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde neatbalsta valdības ieceres īstenot pedagogu vai citu jomu darbinieku piespiedu vakcinēšanu pret Covid-19, tā vietā...

Foto

Lielā nauda – „koalicionāru” vai visas sabiedrības atbalstam?

Latvijai uz galvas tuvākajos piecos gados uzkritīs milzīga nauda. Gandrīz divi miljardi eiro no Eiropas Atveseļošanas un noturības...

Foto

Īstenojot savu „satiksmes mierināšanas” eksperimentu, Staķis un Ķirsis bojā Rīgas vēsturiskā centra pilsētvides tēlu

Esam veikuši Tērbatas ielas apsekošanu un konstatējuši satiksmi norobežojošu elementu nesaskaņotu izvietošanu,...

Foto

Palīdziet! Pret mums veselam saprātam neiedomājamā veidā un apjomos tika izplatītas nomelnojošas, falsificētas, neslavu ceļošas, godu un cieņu aizskarošas nepatiesas ziņas

Pašvaldību vēlēšanu laiks ir noslēdzies...

Foto

Mūsu satiksmes mierināšanas pārvērtības ir lieliskas un būs vēl lieliskākas, jums tikai jāizturas cieņpilni

Rīgas centrs ir pārvērtību priekšā. Un šīs pārvērtības ir jau sākušās. Pakāpeniski...

Foto

Juraša un Bordāna sapņi par sev pakļāvīgu tiesu sāk aizvien biežāk piepildīties

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa 22. jūnijā attaisnoja par valsts noslēpuma apzinātu izpaušanu apsūdzēto...

Foto

Naudas kripatiņas

Pirms dažiem gadiem man kāds draugs jautāja par kriptovalūtu (naudas kripatiņām). Nopratu, ka viņš grib tajā, tā teikt, investēt. Pirms to darīt, viņš tomēr...

Foto

Andrejs Ēķis izkalpojas varnešiem

Latviskais un inteliģentais Andrejs Ēķis, lietojot vārdu “atpakaļ” laika nozīmē, kanāla RīgaTV 24 raidījumā “Ziņu TOP 5” sūrojas: “Bet man kaut kādas trīs, četras...

Foto

Paturot apcietinājumā Ādamsonu, tiesa uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību

Paturot apcietinājumā Saeimas deputātu Jāni Ādamsonu, tiesa, manuprāt, uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību. Vienā svaru...

Foto

Mēs tikām cauri Covidam, bet es nezinu, vai mēs tiksim cauri Reiram vai Kariņa cinismam

No rīta VID telefons vienkārši pīkstēja aizņemto pīkstienu. Beidzot pēc pusstundas...

Foto

Stājas spēkā mans lieliskais likums ar pietiekamiem horizontālās politikas instrumentiem

Atbilstoši Satversmes ievadam viens no Latvijas valsts uzdevumiem ir garantēt latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu...

Foto

Jūlija man pievienojās pēdējā naktī un tagad lielisko mani pamet par labu Aināram, ar kuru viņai ir saites

„Likuma un kārtības” valdes vārdā vēlos sniegt izvērstu...

Foto

Gobzems ar mani nepareizi un nelabi komunicēja, tāpēc es no viņa eju prom

Mīļie draugi! Ar smagu sirdi paziņoju, ka esmu spiesta izbeigt savu darbu partijā...

Foto

„Repharm” kontroli „Olainfarm” pārņēmusi pretlikumīgi

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm, uzsver, ka Repharm grupas paziņojums par...

Foto

Ir īstais brīdis, lai es jums atkal kaut ko pastāstītu – šoreiz par vīrusu

Vai kovids atgriezīsies? Īsā atbilde ir – jā. Turklāt tas jau nekur nav...

Foto

„Facebook” mani ir pilnībā banojis

Tātad - Facebook mani ir pilnībā banojis*. Kas interesanti, bans ir pēc raksta par to, ka valdībai būtu jāpiedāvā apdrošināšana tiem, kuri vakcinējas,...

Foto

Brīvības simbols diemžēl būs dzeltena zvaigzne, jo viss sākas ar šķietamu sīkumiņu

Vakar tvitera pseidointelektuāļi un varas apoloģēti uzsprāga, jo mans piemērs ar dzelteno zvaigzni [publicēts...

Foto

Čekas ziņotājs, kolaborants, LU katedras vadītājs: brīvības ierobežošana ir dabisks [normāls] process

“Es domāju, ka šajā situācijā brīvības ierobežošana ir dabisks process, ne lai kādam nodarītu...

Foto

Viss ir daudz vienkāršāk

Kāds ir cilvēka materiālās vajadzības? Īstenībā nemaz tik daudz mums dzīvē nevajag. Mums vajag ērtu mājokli, kur varam labi justies, kādu personīgo...

Foto

Ceļš uz nekurieni

Daudzi brīnās, arī es, par to, ka cilvēkus nav iespējams pārliecināt, viņiem ir grūti izskaidrot, un viņi bieži nespēj saprast pat vienkāršas un...

Foto

Nē, cilvēki Latvijā nav dīvaini un neizvairās no vakcinēšanās!

Par spīti masīvai antivakcinācijas kampaņai soctīklos, ko uzkurina Kremļa troļļi kopā ar visādiem vietējiem dīvainīšiem, un par...

Foto

Viena mācība gan, ja jebkad “ejat politikā” – rūpējieties par sevi!

PROGRESĪVO valde aizmuguriski un negaidīti ir izslēgusi mani no partijas par neseno interviju. Manuprāt, lēmums...

Foto

Omega vēlētāja vilšanās

Aizritējušajās Saeimas vēlēšanās balsoju par KPV LV, pieliekot plusiņu Aldim Gobzemam. Diemžēl, nokļūstot Saeimā, partija neattaisnoja lolotās cerības. Tās suņu būdas cerbers kļuva par Šveices...

Foto

Ja jums ir tikai gurķis, tad nevar uztaisīt gurķu un tomātu salātus

Dārgā Latvijas tiesu vara! Vai arī man jūs tagad jāsauc par likumdevēja varu? Rakstu,...

Foto

Joku diena Evri Dej, teicēnieši gardi smej

Teikas likumdošanai ir jāsoļo soli solī ar Dievzemītē notiekošajām nejēdzībām. Kad savulaik izdevu dekrētus, man prātā nevarēja ienākt, ka...

Foto

Kariņš un Pavļuts ir diskreditējuši vakcinācijas procesu un tagad grasās vakcināciju diskreditēt vēl vairāk

Vispirms valdība politiskas konjunktūras dēļ neiepirka vakcīnas un vakcinācija Latvijā tika novilcināta...

Foto

Izejiet ielās, Levita kungs, sajutīsiet, ko tauta par jums domā

Levits šodien runāja Saeimā. Runa bija tukša. Jautājums ir par redzējumu, Levita kungs. Par adekvātu redzējumu....