Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

KGB

[R] 09.04.2012. 11:39

Ko jūs, ieguvējs Latvijā tas, kurš nemaksā nodokļus. To naudu noliek atsevišķā kontā un krāj. Vēlams citu valstu kontos. Pensiju parasts mirstīgai neredzēs kā savas ausis.
Bet ministrijās tup īpaši pārstrādujieš ļaudis, kuri pelnījuši visu.
Autoram iesaku atrast darbu ārzemēs un sapelnīt sev pensijai, jo paēdušie izsalkušo nesapratīs.

Atbildēt

bijušais

08.04.2012. 06:15

Kārlim Pēterim

Pamēģini padzīvot, kad Tev nekad nav māju, un sapratīsi. Par Putniņu 100% piekrītu.

Atbildēt

>>rim

07.04.2012. 08:48

Tieši centralizācija rada korupcijas risku un cenu kāpumu - piemērs ir centralizēta policijas autiņu iepirkšana. Cik valstij mēnesī izmaksāja viens līzingotais Hyundai getz? Domāju, ka braukt ar taksi policistiem būtu izmaksājis lētāk.

Atbildēt

Kārlis Pēteris

07.04.2012. 08:33

Tomēr nesaprotu. Izdienas pensija pēc būtības ir piešķirama to profesiju pārstāvjiem, kuri vecuma dēļ nespēj pildīt dienesta pienākumus, piemēram, ugunsdzēsējs ar uzkabi vairs nespēj izpildīt normatīvus šķēršļu pārvarēšanā vai policists 60 gadu vecumā vairs nespēj uzlikt ļaundarim rokudzelžus, balerīna nevar nodejot Gulbju ezeru utt. Bet es nekādi nesaprotu, kādā veidā darbaspējas zaudē diplomāti un tiesneši.

Atbildēt

jā, bet viņš ir komunists

06.04.2012. 12:22

.....................vajag pārkvalifikāciju

Atbildēt

sovjety

05.04.2012. 20:10

Vai nu algu vai pensiju!
Veikt katras profesijas strādājošā vidējo dzīvošanas ilgumu un strādāšanas ilgumu, ja piemēram, 51% deputātu strādā līdz pat 86 gadiem, tad pensionēšanās vecumu šiem 86 gadi . Nestrādā neviens mašinists līdz 86 gadiem, kā v.lācis.

Atbildēt

Vai kāda problēma.

05.04.2012. 13:32

To pašu var teikt par policistu pensijām tādiem, kas visu darba laiku atsēž Iekšlietu ministrijas siltos kabinetos parastajā darba režīmā - pirmdiena-piektdiena no 8.00 līdz 17.00, arī mums ir karavīri, kas dienestu atsēž Aizsardzības ministrijas kabinetos. Tāpat droši vien arī citur, ir melnie, kas strādā, bet ir tādi, kas "labi iekārtojušies".
Interesanti, vai Kultūras ministrijas ierēdņi nevar dabūt baletdejotāju statusu un pēc tam izdienas pensiju. :)

Atbildēt

rim

05.04.2012. 13:20

personāla vadības problēma nevienā ministrijā nevarētu būt problēma, ja būtu ieviesta reiz jau apzēlētā ideja par kopīgu administratīvo resursu pārvaldību, proti, ierēdņu personāla lietas kārtotu centralizēti, tad varētu atbrīvoties no visiem nejēgāam, kuri šobrīd bezjēgā sēž ministriju personāldaļās;
tas būtu ļoti labi, kad vajadzētu rotēt ierēdņus vai tos pārcelt, jo viss par katru ierēdni būtu vienā vietā, viegli pieejams;
kāpēc dombrovska valdība to neieviesa, jautājiet dombrovskim,
tas būtu arī attiecināms uz citām administrēšanas lietām, piemēram, ministriju iekšējiem iepirkumiem, kur katra ministrija sev atsevišķi pērk kopētājus, zīmuļus un papīrus, to varētu darīt centralizēti un pēc tam sadalīt pēc pieprasījuma katrai ministrijai; turklāt mazāka korupcijas iespēja, arī tiesībsargiem vieglāk pārbaudīt 1 iepirkumu, nevis desmit ministriju iepirkumus,
nezinu, kāpēc šī valdība šo labo pārvaldības ideju neieviesa

Atbildēt

haralds

[R] 05.04.2012. 11:50

pašlaik runājam ne tikai par pensijas vecuma palielināšanu, kura neattieksies uz šādas kategorijas ierēdņiem ...,
bet runājam arī par to, ka visi 1-līdzīgi, bet citi īpaši 1-līdzīgi, runājam gan par pensijas vecuma palielināšanu, gan par jauniešu bezdarbu, gan par pirmspensijas vecuma cilvēku bezdarbu.
un daži vēl shit'ajā situācijā (холод, голод и разруха, jauniešu bezdarbs, pirmspensijas vecuma cilvēku bezdarbs, pensijas vecuma palielināšana) runā par viestrādnieku bariem, kuri teciņus panesīsies uz Brīvvalsti, ja Latvijā nepacels pensijas vecumu. karroče, pašlaik nav ne koordinācijas starp runātājiem, ne subordinājas!

Atbildēt

Sērīgais Vērīgajam

05.04.2012. 11:39

Pirmkārt, atalgojums mājas lapā ir norādīts pēc nodokļu nomaksas, bet pensiju aprēķina no summas „uz papīra”. Otrkārt, ĀM nedaudz „šmaucas” (tiesa, likuma ietvaros) ar patiesā atalgojuma norādīšanu. Salīdziniet, piemēram, to Aizsardzības ministrijas vai Ekonomikas ministrijas darbinieku, kas strādā ārzemēs, atalgojumu ar Ārlietu ministrijas darbinieku atalgojumu, - tas būs apmēram divas reizes lielāks, jo ĀM neuzrāda visu summu.
Treškārt, mazliet personīgi - Irēna Putniņa ir mūžīga, jo, 20 gadus sēžot Personāla departamenta direktora krēslā, viņai ir kompromāts par pilnīgi katru ministrijas darbinieku un klāt viņai neviens neķersies. Un uz kurieni gan viņu varētu aizrotēt – ņemot vērā izglītību, darba pieredzi un svešvalodu (ne)zināšanas? Un tāpēc nav pat jābrīnās, ka arī visbargākajos konsolidācijas laikos ministrija neuzdrošinājās likvidēt piemaksas par diplomātisko rangu tiem, kam tās būtībā nepienākas, jo nāktos taču apdalīt „svarīgus” cilvēkus. Konsolidēt vajag, konsolidēt! Un pieņemt darbā cilvēkus, kas ir attiecīgās jomas speciālisti (kaut vai tajos pašos personāla jautājumos), nevis tādi „diplomāti”, kam nav jausmas ne par personāla politiku, ne diplomātiju.

Atbildēt

Igors

05.04.2012. 10:43

Nu pensijā jau neiet tie ar mazākajām algām, parasti jau droši vien uzdien līdz labam amatam - līdz kādam padomniekam vai direktoram un tad jau tā alga ir 1000 vai nedaudz vairāk un tad jau tā pensija sanāk 700 - 800 un ir gan tīri o.k.

Atbildēt

Vērīgais

05.04.2012. 10:37

Te daudz tiek runāts par diplomātiskā dienesta izdienas pensijām, taču nevienam nav ienācis prātā parēķināt, cik tad liela tā sanāk saskaņā ar likumu par izdienas pensijām.
Vispirms ĀM mājas lapā paskatījos, kāda apmēram varētu būt vidējā alga mēnesī. Ja no saraksta izslēdz ministrijas vadību, tad ne lielāka par 700.- Ls., visticamāk, pat mazāka (nebija laika aprēķināt precīzāk - par pamatu ņēmu vidējā līmeņa darbinieku algas).
Saskaņā ar likumu no 2012. gada izdienas pensiju aprēķina no pēdējo trīs gadu vidējās algas. Tātad, 60% no 700.- Ls = 420.- Ls pirms nodokļu nomaksas.
Tas nozīmē, ka daudziem parastā pensija, lai arī nedaudz, iznāk pat lielāka nekā diplomātiskā.
Tāpēc domāju, ka šim rakstam ir pavisam cits mērķis, nevis naudas taupīšana, vai taisnīgums pensiju sistēmā.

Atbildēt

hehe

05.04.2012. 01:47

olalaāāā, gribu uz ĀM :)

Atbildēt

Paija

05.04.2012. 01:01

Vnk Putniņa Jums , Kalniņ, uz varžacīm uzkāpusi.
Personāla daļas vadītāja neko nevar padarīt ĀM bonzām, ja vien nav šo bonzu rīkojums par represiju pret kādu indivīdu.

Nepiekrītu, ka augstprātīgajiem un sadzīvē paprastajiem diplomātiem (ir mums atsevišķi izņēmumi, protams)būtu nepieciešama izdienas pensija, jo:

1) viņi rotējot un strādājot ārzemēs PATIESI nepārstrādājas, bet bauda dažādas imunitātes un priekšrocības. Gan viņi paši, gan ģimenes locekļi.
Šoferi, mašīnas, bezmaksas labākās skolas bērniem, bezmaksas svešvalodu apguve diplomātu bērniem. Par ik sīkumu ir padomāts.

2) diplomātiem maksā ne sliktus pārcelšanās izdevumus, pabalstus. Kaut ko maksā, bet maksā arī diplomāta sievai jeb diplomātes vīram.

3) PATS GALVENAIS - diplomāti strādā ekskluzīvā vidē, tiekas ar vēsturiskām personībām, bauda vēsturiskus interjerus un izcilu vidi.UN ŠIS ASPEKTS, manuprāt, atsver visas, kā jūs , Kalniņ, rakstāt " mokas".

4) diplomāti, īpaši vēstnieku rangs ir minimāli noslogoti - visu melno tehnisko darbu padara sekretāri u.c. diplomātiskā ranga pārstāvji, vēstniekiem atliek vien runāt pieklājības frāzes, cilāt vīna glāzes, formāli noorganizēt kādu starpvalstu pasākumu - tikšanos.

5)Ja diplomāti tiek aizrotēti uz valstīm, kurām ir zemāks attīstības līmenis, līdz ar to cenas zemākas par Latvijā esošajām, tad viņi materiāli no tā tikai iegūst, jo, saņemot savu lielo algu , par dzīvi (ikdienas izdevumiem , kurus Latvijas valsts neatlīdzina) maksā smieklīgu naudu.
6) diplomātiem arvalstīs majoklis ir par brīvu (maksā Latvija kā valsts).
Toties diplomāti, esot ārzemēs ,izīrē savus Latvijā palikušos dzīvokļus, nemaksājot nodokļus Latvijas valstij par savu saimniecisko darbību - izīrēšanu ; tā rīkojas daudzi un visi inspektori uz to skatās caur pirkstiem. Sajā aspektā diplomati vairāki " uzvārās".

Es varētu turpināt šīs neskaitamās nianses, kur diplomāti "uzvārās" , bet žēl sava laika.

Papētiet deklarācijas, dažs labs ĀM diplomāts ir miljonāra statusā , veiksmīgi manipulējot ar iespējām un izdevībām.(P.S.Pati diplomāte neesmu.)


Kopumā jāteic , ka diplomātu korpuss būtu pamatīgi jāvētī. Kad būs kāds īsts ārlietu ministrs.

Kā gan ĀM var turpināt strādāt K.Maļinovska, kura bija galvenā vaininiece sagrieztā zviedru kuģa lietā, nodarot valstij miljoniem latu zaudējumu ar savu nevīžību un nolaidību , nepildot savus tiešos darba pienākumus un savas nolaidības dēļ sagādājot nopietnas problēmas citiem ? Bet viņu kāds piesedz, nu neba nu Putniņa, Putniņa ir tikai bandinieka figūra šajā spēlē, ko sauc par diplomātiju Latvijas izpratnē. (Neesmu ar Putniņu personīgi pazīstama.)

Salīdzinājumā ar citu valstu diplomātu attieksmi pret saviem tautiešiem vai vienkārši kolēģiem no Latvijas, tad personīgā pieredze saka: Latvijas diplomātu attieksme pret saviem koleģiem no Latvijas, Latvijas ministriem pat = vīzdegunīga un nepiedodama.
Reiz vēstnieka sieva, kura ar savu vīru -vēstnieku sagaidīja lidostā ministru ar kolēģiem viebās no nepatikas, ka viņiem tie jāsagaida lidostā un mašīnā atļāvās viņiem pateikt šādus vārdus: " Parasti es Latvijas kolēģiem saku: re ku ir metro, pērciet biļeti un brauciet!" Un to atļāvās pateikt ministram vēstnieka sieva, kuras vīru uztur un viņam maksā algu Latvijas valsts.

Tādu piemēru = daudz.

Tāpēc NĒ izdienas pensijām Latvijas diplomātiem !


Vēlējums daudziem Latvijas diplomātiem : izārstēties no arogantu slimības!

Atbildēt

Piebilde

04.04.2012. 22:52

Izdienas pensijas vispaar ir murgs. Katraa profesijaa ir savi miinusi.
Datorists seezh visu dienu nepieceljoties pie datora- kaitiigi.
Elektrikjis kaapj stabos salaa un veejaa. Pardeveeja lielveikalaa straadaa sveetku dienaas. Autobusa shoferis visu darba laiku ir ar looti saasinaatu uzmaniibu.
Fuures shoferis brauc uz aarzemmem un gulj mashinaa utt.
beernu daarza audzinaataajai iipashi jaapieskata beerni.
personaala speciaalistam jaaklausaas no darba atlaizhamo emocijaas.
Aatraas paliidziibas arstiem vispaar jaastraadaa diez ar ko un laukos veel pa jaaneesaa cilveekus pa aizsnigushiem celjiem, jo piebraukt nevar.
Utt utt.

Atbildēt

pareizi

04.04.2012. 21:32

Ja pensiju cel lidz 65, tad visiem! nekadas izdienu pensijas vairs un citas privilegijas. Bet vara, protams, sev privilegijas i nedomaa atcelt.

Atbildēt

paija

[R] 04.04.2012. 21:15

Domaju,ka izdienas pensijas apstākļos,kad nepietiek naudas parastam pensijam ir jalikvidē arī citam kategorijam - tiesnesiem un prokuroriem,kuri neveic izmeklesanas darbu, jo paktiski tikpat kā neviens no viņiem neiet prom no darba atrak par visparejo pensijas vecumu

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

FotoŅemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK) saņemtos iesniegumus par AS "Olainfarm" notiekošo, FKTK aicina AS "Olainfarm" vadību 22.09.2020. plānotajās akcionāru sapulcēs nodrošināt visiem akcionāriem vienlīdzīgas tiesības, kā arī ievērot citus korporatīvās pārvaldības principus. Tāpat FKTK aicina arī lielākos akcionārus respektēt mazākuma akcionāru tiesības un ar savstarpējiem strīdiem neradīt kaitējumu Latvijas kapitāla tirgus reputācijai.
Lasīt visu...

21

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

FotoMan bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot ielās. Mēģināšu koncentrētāk paskaidrot šī mana aicinājuma būtību.
Lasīt visu...

6

„Ņevinovataja ja...”

FotoVakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es vēlētos ieviest skaidrību dažos jautājumos.
Lasīt visu...

8

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

FotoSDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu. Šodien šo lēmumu atbalstīja "Saskaņas" valde. Valde rekomendē izslēgt V.Dombrovski un Ļ.Švecovu arī no Saeimas frakcijas.
Lasīt visu...

15

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

FotoLai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie skar un skars nākotnē vēl vairāk mūs visus. Ir jāsaprot, ka tie ir nevis protesti pret iespējami negodīgām vēlēšanām, bet agresīvs, labi organizēts un labi apmaksāts ultraliberāļu realizēts valsts apvērsuma mēģinājums. Mērķis - sagrābt varu un attiecīgi - ieviest „demokrātiju” vienā no pēdējām pasaulē atlikušajām veselā saprāta, tā saukto tradicionālo (ģimenes) vērtību, kā arī sociāli atbildīgas valdības saliņām pasaules liberalizācijas saduļķotajā okeānā. Ar ko “demokrātijas” ieviešana beigusies citās valstīs, kuras piedzīvojušas krāsainās revolūcijas, mēs labi zinām.
Lasīt visu...

12

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

FotoUzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man roka nenodrebēs"**, tas nav ne asprātīgi, ne koleģiāli, ne ētiski. Īpaši zinot šo vārdu autora iepriekšējo dzīves gājumu un patiku pret ieročiem. Manā vēstures kodā ir ieprogrammētas dziļas bažas par to, kas notiek šādu "plinšu sievu" zemapziņā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...