Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Patiesais

25.10.2021. 15:48

Par Sasalnieku var teikt tā- laikam sievietei bija šaura dzemde, tādēļ tika saspiesta galviņa uz visiem laikiem.

Atbildēt

Pēteris

25.10.2021. 15:40

Jautājums gudrīšiem.
Kas ir vecāki šiem pieciem jaunkungiem un kā šie puišeļi iekļuva Saeimā (naudīgs papucītis, sakari ar bandītiem, rados veci komunisti u.t.t.)
1. Kols -
2. Iesalnieks -
3. Dombrava -
4. Dzintars -
5. Šņore -

Atbildēt

Neleģitīmās tiesības

25.10.2021. 15:38

»

Aj

Teikt, ka pilnïgi visi krievvalodïgie dzīvo kremļa informācijas telpà ir kļūdaini. Tas ir tas pats, kas teikt pilnïgi visi latvieši Īrijā šampinjonus vāc


Tiesiskumā neeksistē jēdzieni - krievvalodīgi vai latviešvalodīgi, tāpat neksistē labs vai slikts cilvēks, tās visas ir komuņagu un okupantu ieviestas tradīcijas, kad bija jāglāb savējie no taisnīgas tiesas. Tiesiskā valstī visu izšķir pēc likumā noteiktām tiesību normām, ko tik ļoti ienīst korumpētā postsovoku sabiedrība.

Atbildēt

Tumsonis esmu, bet gudrāks par tevi.

25.10.2021. 15:31

»

Tumsonim zināšanai

Pavisamm nesen, pirms simts gadiem, Latvijai kapitulāciju atzina divas lielvalstis, Krievija un Vācija


Nevajag jaukt vēsturiskos notikumus ar savam slapjajām fantāzijām, tās ir dažādas lietas.

Atbildēt

bonza

25.10.2021. 15:30

ja Latvia raidīs uzsaukumumus krieviem, viņi tāpat to neskatīsies, jo putina tv pie sirds pieiet labāk.

Atbildēt

Tumsonim zināšanai

25.10.2021. 15:21

»

Viesmīļu komitejai

Krievijas kapitulāciju, tādi neizglītoti kolhoznieki kā tu prognozē pēdējos 500 gadus. Bet beigas nekad nenāk. Bet kapitulāciju nekad nenotika...


Pavisamm nesen, pirms simts gadiem, Latvijai kapitulāciju atzina divas lielvalstis, Krievija un Vācija.

Atbildēt

Aj

25.10.2021. 15:12

»

bet

tu , klaidoni , marš uz tuvējo miskasti launagā! :D


Tu īru dārzeņu audzētavā nokļūsi daudz ātrāk nekā es pie miskastes. Tu droši vien jau tur esi lol

Atbildēt

Aj

25.10.2021. 15:05

»

autoram

1. Iesalniekam jāatgādina, ka NA bija pret likumu, kas paredzēja mediķu u.c.obligātu vakcināciju...


Teikt, ka pilnïgi visi krievvalodïgie dzīvo kremļa informācijas telpà ir kļūdaini. Tas ir tas pats, kas teikt pilnïgi visi latvieši Īrijā šampinjonus vāc.

Atbildēt

Viesmīļu komitejai

25.10.2021. 15:01

»

Pilsoņu Komiteja

Kā redzams, Jums nav nekādas izpratnes par okupācijas tiesiskajiem jautājumiem un to, ka vainīgā puse ir tikai un vienīgi okupētājvalsts un visus zaudējumus sedz agresorvalsts. Krievija pagaidām nav kapitulējusi un manevrē ar politikas uzpirkšanu eiropā un arī pasaulē, to sauc par korupciju, un tas ...


Krievijas kapitulāciju, tādi neizglītoti kolhoznieki kā tu prognozē pēdējos 500 gadus. Bet beigas nekad nenāk. Bet kapitulāciju nekad nenotika.

Tomēr Latvija pēdējo 500 gadu laikā jau 8 reizes ir mainījusi īpašniekus. Zviedri, krievi, vācieši, atkal zviedri, atkal krievi, atkal vācieši, atkal krievi, atkal vācieši. Un aiz viņiem visiem tev bija jātīra trauki un jāmazgā viņu tualetes. Latvija ir kalpu tauta un tu esi kalps. Ej jau kaut ko notīri.

Atbildēt

autoram

25.10.2021. 14:54

1. Iesalniekam jāatgādina, ka NA bija pret likumu, kas paredzēja mediķu u.c.obligātu vakcināciju.
2.Ja nebūtu krievu un geju, par ko gan Iesalnieks tad ceptos?
3. Redzu ka sab.transportā krievvalodīgie gan maskas nēsā zem deguna vai kaklā.
4. Krievvalodïgie dzivo kremļa informācijas telpà. Viņiem te viss slikti. Nožèlojama dzīve, varētu taču pārcelties uz Krieviju, taču to nedara.

Atbildēt

Žulis

25.10.2021. 14:52

Laikam jau kaut ko dumjāku par krievvalodīgo vainošanu par nevakcinēšanos un slimnīcu gultu aizņemšanu, izdomāt nevar. Tomēr, raksta autoram gribu uzdot vienu jautājumu. Kurā gadā Latvijā ir bijusi starptautiski reglamentētā deokupācijas un dekolonizācijas procedūra, kas pienākas katrai okupētai valstij pēc okupācijas varas nomaiņas? Zinu, ka raksta autors uz šo jautājumu neatbildēs, jo šāda procedūra Latvijā NAV VEIKTA. Tad uz kāda pamata raksta autors te būvē to teoriju par okupācijas varas nomaiņu un “brīvo Latviju”, rupji aplamājot visus tos, kuri viņa uzburtajai vīzijai nepiekrīt? Kolonisti esot vāji, nabadzīgi, vientuļi vecīši un tagad (30 gadus pēc formālās atdalīšanās no Krievijas!!!) ļaunā Latvijas valdība viņiem atņēmusi “dzimto valodu izglītības iestādēs” un televīziju krievu valodā. Te nu atkal jāsaka – laikam kaut ko vēl dumjāku un melīgāku uzrakstīt nav iespējams.
Gan šis raksts, gan Jāņa Iesalnieka izteikums ir mēģinājums padziļināt valdības inspirēto konfliktu starp vakcinētajiem un nevakcinētajiem, iesaistot šeit vēl arī krievvalodīgo motīvu. Par neveikto dekolonizāciju un deokupāciju ir jārunā, tāpat kā par šeit atstātajām PSRS militārpersonām, civilokupantiem jeb kolonistiem, viņu pēctečiem un varas mantiniekiem. Taču ne jau vakcinēšanās sakarā tas jādara.

Atbildēt

Fakts

25.10.2021. 14:46

Cilveeki neuzticas taam amerikaanju vakcinaam ka pat meklee iespeeju saslimt ar covidu lai dabuutu to sertifikaatu uz 180 dienaam.

Atbildēt

lauķis

25.10.2021. 14:45

»

!

vienigie korumpanti un zagli Latvija ir latviesu ieredni,kuri nirgajas par iedzivotajiem un kuri ir izdzinusi no dzimtenes simtiem tukstosus latviesu


Tur jau ir tā divkosība,sliktie krievu civilokupanti un labie nato okupanti.Bet valsts notirgota un palikusi par komercfirmu kur viss privāti privatizēts.

Atbildēt

yes

25.10.2021. 14:43

»

lauķis

Es nenoliedzu Latvijas okupāciju,lai gan par cēloņiem man ir atšķirīgs uzskats.Es nenoliedzu civilokupantu ietekmi,bet,civilokupantu ir palicis pavisam maz


sorositu mediji Latvija tacu reklame nacista iesalnieka kaskrusta piparkuku rupalu katru gadu bez apstajas.

Atbildēt

Pilsoņu Komiteja

25.10.2021. 14:43

»

bet

varbūt tieši tie iebraukušie kolonisti uzcēla tās skolas, kur arī latviešu bērniem mācīties ?! Jeb varbūt tomēr pēdējo 30 gadu laikā ir kāda skola uzcelta


Kā redzams, Jums nav nekādas izpratnes par okupācijas tiesiskajiem jautājumiem un to, ka vainīgā puse ir tikai un vienīgi okupētājvalsts un visus zaudējumus sedz agresorvalsts. Krievija pagaidām nav kapitulējusi un manevrē ar politikas uzpirkšanu eiropā un arī pasaulē, to sauc par korupciju, un tas strauji tuvojas noslēgumam.

Atbildēt

ha-ha

25.10.2021. 14:35

Krievijas valsts telivïzijā no rïta lïdz vakaram stästa par vakcinäcijas nepieciešamïbu.Taču müsu nacionälie meļi publiski to noliedz.Nacionālie meļi kaut ko melš par kolonistiem,okupantiem,bet ïstenïbä dara visu lai no valsts izdzïtu latviešus.Uz viņu rēķina tādu jau ir pie miljona.Valstī atklāti tiek segregėti tieši latviešu pensionäri,invalïdi,kuriem ir atņemta iespēja ärstėties,saņemt valsts atbalstu.Atbalsts izteikti tiek izrädïts okupäcijas režïma aktïvistiem un viņu pėcnäcėjiem,tā saliedejoties ar okupäcijas laikā sabraukušajiem un viņu pėcnācėjiem veidojot viendabïgu konglomerätu.Pėdėjā laikā izmantojot epidėmiju notiek krievu valodas popularizäciju nacionälo meļu izpildïjumä.

Atbildēt

lauķis

25.10.2021. 14:34

»

Pilsoņu Komiteja

Vakar PSRS okupants, šodien pilsonis. Nepaliec smieklīgs lauķi, tā notiek tikai pie komunistu valdīšanas, nevis tiesiskās valstīs. 4.maija kliķe mūsu Brīvvalsts Satversmi pārlaboja nebūdami tiesīgi to darīt, tātad nelikumīgi. Vēlēšanu likumu pārlaboja, pilsonības likumā izsvītroja veselas sadaļas un...


Nekādu pretrunu.Es jau teicu ka atzīstu civilokupantu ietekmi.Manā saprašanā pilsonībai var būt jēga tikai tad ja tā tiek mantota.Okupants ir un paliek okupants,vai sovjet civilokupants vai NATO okupants,starpību neredzu.
Bet stāsts ir par siekalnieku un nato stratkoma izcilības centru.Arī tā ir Latvijai naidīga iestāde.

Atbildēt

Pilsoņu Komiteja

25.10.2021. 14:19

»

?

Tad ko, šo okupantu problēmu jūs aicinat atrisināt ar pilsoņu karu cerot, ka Krievija neiejauksies


Tādā gadījumā nevajag melot pašiem sev. Skaidri pateikt ka nekādas neatkarības šeit nav un nav saistība ar Latvijas Republikas atjaunošanu, bet esam okupēta Krievijas guberņa ar citiem pilsoņiem, komunistu izveidotu likumdošanu un Krievijas bandītu pakļautībā.

Atbildēt

manuprāt

25.10.2021. 14:15

nevis Jānis ir "atsaldēts deģenerāts'",bet gan anonīmais lasītājs un rakstītājs,kurš pelnījis soda naudu par mutes brūķēšanu un naida runām.Nav ko tik traki cepties un gānīties,ja kāds cilvēks pasaka patiesību.

Atbildēt

Pilsoņu Komiteja

25.10.2021. 14:12

Vai šajos 30 gados, kaut no vienas partijas, esat dzirdējuši solījumu - mēs atjaunosim tiesisku valsti, tiesāsim visus shēmotājus un korumpantus, atstādināsim no politiskas un ekonomiskas ietekmes komunistus, čekistus un valstij naidīgas personas. Mēs anulēsim korumpantu un kremļa pakalpiņu pieņemtos likumus, kas nes mūsu valstij milzīgus zaudējumus un iznīcina vietējo ražošanu. Nē, to nekad netieks tie, kam nauda un vara ir pirmajā vietā,kuru pagātne ir saistīta ar okupācijas perioda noziegumiem, bet parastā tauta un Latvijas valsts ir slaucamā govs.

Atbildēt

?

25.10.2021. 14:10

»

Pilsoņu Komiteja

Vakar PSRS okupants, šodien pilsonis. Nepaliec smieklīgs lauķi, tā notiek tikai pie komunistu valdīšanas, nevis tiesiskās valstīs. 4.maija kliķe mūsu Brīvvalsts Satversmi pārlaboja nebūdami tiesīgi to darīt, tātad nelikumīgi. Vēlēšanu likumu pārlaboja, pilsonības likumā izsvītroja veselas sadaļas un...


Tad ko, šo okupantu problēmu jūs aicinat atrisināt ar pilsoņu karu cerot, ka Krievija neiejauksies?

Kas, jūs domājat nebūs simti tūkstoši latviešu, kuri aizstāvēs savus draugus, sievas, radiniekus - okupantus?

Tad jau jūs esat latviešu tautas ienaidnieks, kangars

Atbildēt

Sigulis

25.10.2021. 14:03

»

bet

varbūt tieši tie iebraukušie kolonisti uzcēla tās skolas, kur arī latviešu bērniem mācīties ?! Jeb varbūt tomēr pēdējo 30 gadu laikā ir kāda skola uzcelta


Oi, oi, tieši, kur Latviešu bērniem mācīties..., un tiem kolonistiem, kāds lūdza tās skolas celt

Atbildēt

Pilsoņu Komiteja

25.10.2021. 13:53

»

lauķis

Es nenoliedzu Latvijas okupāciju,lai gan par cēloņiem man ir atšķirīgs uzskats.Es nenoliedzu civilokupantu ietekmi,bet,civilokupantu ir palicis pavisam maz


Vakar PSRS okupants, šodien pilsonis. Nepaliec smieklīgs lauķi, tā notiek tikai pie komunistu valdīšanas, nevis tiesiskās valstīs. 4.maija kliķe mūsu Brīvvalsts Satversmi pārlaboja nebūdami tiesīgi to darīt, tātad nelikumīgi. Vēlēšanu likumu pārlaboja, pilsonības likumā izsvītroja veselas sadaļas un tas viss tikai tādēļ, lai atstātu šeit civilokupantus un kopā ar tiem noturētu varu un izzagtu Latviju.
P.S.
Prettiesiska rīcība nerada tiesības, tātad viss, ko 30 gados šie kriminālie grupējumi sadarījuši, tajā skaitā pilsonības dalīšana okupantiem un civilokupantiem ir nelikumīga un prettiesiska. Tātad anulējama, tiklīdz būs izveidota leģitīma Latvijas vara, no leģitīmu Latvijas pilsoņu un pilsoņu mantinieku balsīm.

Atbildēt

Doktors Kas?

25.10.2021. 13:50

»

lauķis

Es nenoliedzu Latvijas okupāciju,lai gan par cēloņiem man ir atšķirīgs uzskats.Es nenoliedzu civilokupantu ietekmi,bet,civilokupantu ir palicis pavisam maz


1. Latvijā joprojām ir ap 200 tūkstošu nepilsoņu, kas de fakto ir Krievijas nepilsoņi Latvijā nevis Latvijas nepilsoņi. Ja pēc 30 gadiem cilvēkam joprojām nav valsts pilsonība tad nekā savādāk kā par civilokupantiem nosaukt nevar. Plus Krievija ļauj iebraukt savā valstī bez vīzas...
2. Slavens mironis reiz teicis: valsts valodu valstī, kurā dzīvo, neprot tikai okupanti vai muļķi. Kurai no grupām pieder šie?
3. Dzīvojot kādā valstī, kuru it kā uzskata par savu, cilvēki parasti seko vietējiem kanāliem, jo svarīgi ir vietējie aktuālie notikumi, kas ietekmē ikdienu. Ja seko kaimiņvalstu kanāliem par notikumiem šeit, tad visticamāk šo zemi par savu neuzskata un ar sirdi ir tur, kaimiņvalstī.

Līdz ar to nav saprotams, kas tik ļoti liek tiem krievvalodīgo bariem mocīties un dzīvot šajā neveiksmīgajā "fašistu" zemē ar tās valsts "suņu" valodu? Cerībā, ka Pūķins nāks un izglābs? Joprojām dzīvo ar lielkrievu sindromu, ka visiem šeit jārunā un jāsazinās viņu valodā?

Atbildēt

skaidrs, ka

25.10.2021. 13:32

visa NA: dzintari, iesanieki u.c. ir atsaldēti Krievijas "Krievijai noderīgie idioti"

Atbildēt

lauķis

25.10.2021. 13:25

»

bet

varbūt tieši tie iebraukušie kolonisti uzcēla tās skolas, kur arī latviešu bērniem mācīties ?! Jeb varbūt tomēr pēdējo 30 gadu laikā ir kāda skola uzcelta


Es nenoliedzu Latvijas okupāciju,lai gan par cēloņiem man ir atšķirīgs uzskats.Es nenoliedzu civilokupantu ietekmi,bet,civilokupantu ir palicis pavisam maz.
Par siekalnieku.Manuprāt tam deģenerātam jau sen vajadzēja būt notiesātam.

Atbildēt

Patriotiskais gars

25.10.2021. 13:12

Vislielākais nažuku sprukstiņš,vai nav tēva,mātes,lai pateiktu izbeigt blamēšanos,runas un rakstiņi sanāk galīgi stulbi,klauniski,jokaini,smieklīgi.Kur skatās jantariks ,dubrava----vai ta arī ierēc!?

Atbildēt

lasītājs

25.10.2021. 13:09

Jānis Iesalnieks ir, latviski izsakoties, dalbajobs.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts?

25.10.2021. 13:07

Nacionālā apvienība spēj pastāvēt tikai tad, ja rada naidu un stāv pretstatā kādam. ideju "par" un saliedēšanai tur nav un nebūs.

Neaizmirstiet, ka viņi atbalsta visus piekarīņa lēmumus - jūsu finansiālās, darba, psiholoģiskās u.c. problēmas šobrīd ir arī NA roku darbs.

Atbildēt

vērotājam

25.10.2021. 13:03

»

vērotājs

Kā pats labi zini, kremļa aģitprops visos veidos cenšas atrunāt cilvēkus no vakcinēšanās ŠEIT, nevis krievijā. Pašā krievijā ( iekšējai lietošanai ) protams otrādi. Ja runājam par miršanu - tad kremlim cilvēka dzīvība tradicionāli ir bijusi ir un būs nulles vērtībā. Kā savulaik atklāti izteicās kara...


Mans dārgais draugs, teksts ļoti sīki izskaidro, kāpēc Kremlim nevajag nevienu atrunāt. Kremlis var, sēdēdams uz dīvāna ar glazīti auksta alus, vienkārši vērot, kā Latvijas valdība dara visu darbu viņa vietā. Tāpēc nevajag man stāstīt pasaciņas par to, kā Latvijas valdība dara pilnīgi visu, lai krievi tiktu vakcinēti, bet ļaunais Kremlis viņiem spieķus riteņos liek.

Atbildēt

vērotājs

25.10.2021. 12:55

»

vērotājam

Nu bet protams ka pie visa ir vainīgs tikai un vienīgi Kremlis. Turklāt Kremlis ļoti vēlas, lai krievi visā pasaulē mirst pēc iespējas ātrāk, un tāpēc Putins personīgi trīs reizes dienā pa visiem kanāliem atrunā cilvēkus no vakcinācijas. Ak, šie viltīgie krievi, kārtējo reizi uzlika uz plecu lāpstiņām...


Kā pats labi zini, kremļa aģitprops visos veidos cenšas atrunāt cilvēkus no vakcinēšanās ŠEIT, nevis krievijā. Pašā krievijā ( iekšējai lietošanai ) protams otrādi. Ja runājam par miršanu - tad kremlim cilvēka dzīvība tradicionāli ir bijusi ir un būs nulles vērtībā. Kā savulaik atklāti izteicās kara noziedzneks žukovs: nu i što, što tisjači pomrut. Babi ješo naražajet.

Atbildēt

bet

25.10.2021. 12:53

varbūt tieši tie iebraukušie kolonisti uzcēla tās skolas, kur arī latviešu bērniem mācīties ?! Jeb varbūt tomēr pēdējo 30 gadu laikā ir kāda skola uzcelta ?!

Atbildēt

vērotājam

25.10.2021. 12:52

»

vērotājs

vai anonīmajam "lasītājam" neliekas, ka vairums krievvalodīgo iedzīvotāju dzīvo agresīvās un atpalikušās austrumu kaimiņzemes dezinformācijas ietekmē un tādēļ nevakcinējas ? Kremļa meļi nepārtraukti viņiem maļ vienu un to pašu: 1. nevakcinējieties, tā ir inde ! 2. ja nu tomēr vakcinējieties, tad tikai...


Nu bet protams ka pie visa ir vainīgs tikai un vienīgi Kremlis. Turklāt Kremlis ļoti vēlas, lai krievi visā pasaulē mirst pēc iespējas ātrāk, un tāpēc Putins personīgi trīs reizes dienā pa visiem kanāliem atrunā cilvēkus no vakcinācijas. Ak, šie viltīgie krievi, kārtējo reizi uzlika uz plecu lāpstiņām uzticīgo Latvijas valdību.

Atbildēt

vērotājs

25.10.2021. 12:42

vai anonīmajam "lasītājam" neliekas, ka vairums krievvalodīgo iedzīvotāju dzīvo agresīvās un atpalikušās austrumu kaimiņzemes dezinformācijas ietekmē un tādēļ nevakcinējas ? Kremļa meļi nepārtraukti viņiem maļ vienu un to pašu: 1. nevakcinējieties, tā ir inde ! 2. ja nu tomēr vakcinējieties, tad tikai ar mūsu "sputņiku-v"...
Ve velti nesen imtervijā vienā lielā ziņu portālā kādas slimnīcas vadoša mediķe izteicās, ka pēc pieredzes uz vietas, šķiet,. ka 4 no 5 covid pacientiem ir krieviski runājošie. Kremlis viņus ir atrunājis no vakcinēšanās un tagad pametis likteņa varā. Ka tik Latvijai būtu grūtāk un sliktāk:(

Atbildēt

Nost latviešu viltus draugu Jāni Iesalnieku!

25.10.2021. 12:38

Linards Grantiņš portālā Tautastribunāls ir atmaskojis, ka šodien visi lielākie zagļi darbojas nu jau kā PSRS komunistiskās partijas ģenerālsekretāra Leonīda Iļjiča Brežņeva laikos vairāk kā 10 un 20 ilgus gadus aizsēdējušos Roberta Zīles, Raivja Dzintara, Imanta Parādnieka, Jāņa Iesalnieka kabatas partijas Visu Latvijai, pēc nosaukuma Nacionālā apvienība maiņas aizsegā un līdzdarbībā!

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kļūdainais “kļūdu labojums” aptieku noteikumos ir lielveikalu un lielo slimnīcu, nevis pacientu interesēs!

FotoTiekoties ar Veselības ministrijas Farmācijas departamenta pārstāvi Artūru Grīgu, Latvijas Pensionāru federācija un citu organizāciju pārstāvji atkārtoti lūdza apturēt t.s. “Aptieku noteikumus”, kas topošajā redakcijā būtiski lobētu lielveikalu un lielo slimnīcu intereses, bet pilnībā atstātu novārtā iedzīvotājus, kuri dzīvo mazapdzīvotās vietās.
Lasīt visu...

21

NATO superplāns “Baltijas slazds”

FotoIgaunijas premjere Kaja Kallasa atklāja žurnālistiem, ka NATO aizsardzības plāns attiecībā uz trim Baltijas valstīm paredz atļaut Krievijas bruņotajiem spēkiem tās ieņemt un pusgadu marinēt krievu zaldātus ES pažobeles ekonomiskās krīzes, politisko intrigu un sodomijas purvā. Ja okupanti šajā laikā nenojūgsies un paši neaizmuks, tad pēc 180 dienām Baltijas zemes atbrīvošot (lasi – pievienošot atpakaļ ES).
Lasīt visu...

15

Tikai nesmejieties, es atkal mēģināšu tiesāties un šoreiz kā tēvs un vīrietis gan noteikti uzvarēšu! Es un mans spēcīgais gars!

FotoUn tagad pats svarīgākais. Tas, kas notiks tālāk, ir sekojošais. Es savā un savu bērnu un ģimenes vārdā vērsīšos tiesā pret Latvijas Republiku. Pret Levita, Kariņa, Rinkēviča, Pabrika, Dzintara režīmu. Tā būs pirmā tiesvedība valsts vēsturē, kur vienlaikus politiķis, vīrietis un tēvs cīnīsies par savu bērnu interesēm. Cīnīsies un uzvarēs Latvijas valsti, pierādot, ka Latvijas valsts politiski un materiāli izrēķinājās ar Gobzema ģimeni, tostarp aizskarot divu nepilngadīgu bērnu intereses.
Lasīt visu...

6

Vēstule ģenerālprokuroram Stukānam: par naida noziegumu jāsaņem reāls cietumsods

Foto"4. maija deklarācijas klubs" vēršas pie Jums, lai rastu jēgpilnu risinājumu naida nozieguma izpausmei, kas norisinājās šā gada 20. maijā pēc gājiena "Par atbrīvošanos no padomju mantojuma" un ir satraucis visu Latviju. Gājiens bija mierpilns, vērsts uz demokrātiskas Latvijas valsts nākotni, kura sevī ietver tos mūsu valsts iedzīvotājus, kuri savās domās un rīcībā ir pret agresiju kā Latvijā, tā arī Ukrainā.
Lasīt visu...

21

Anitas Muižnieces dubultie standarti ciniski turpinās

FotoŠā gada maija beigās Valsts policijas (VP) Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes 2. nodaļa nosūtījusi prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai kriminālprocesu pret maksātnespējas administratoru un viņa pilnvarotu personu, kuri gandrīz desmit gadu laikā no maksātnespējīga uzņēmuma piesavinājušies vairāk nekā 1,4 miljonus eiro
Lasīt visu...

13

Vēsturisks solis Eiropas Savienībā – EK nākusi klajā ar priekšlikumu Dabas atjaunošanas likumam

Foto22. jūnijā Eiropas Komisija nāca klajā ar vēsturisku priekšlikumu likumam par dabas atjaunošanu, kura mērķis ir atjaunot mūsu ekosistēmas un atgūt dabu visā Eiropā – gan lauksaimniecības zemēs un jūrā, gan mežos un pilsētvidē. Komisija arī apstiprināja priekšlikumu par 50% samazināt sintētisko pesticīdu lietošanu līdz 2050. gadam.
Lasīt visu...

10

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

FotoPensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu konkrēti bērna (iemaksātāja) vecākiem uzreiz, tikko šajā fondā līdzekļi ienāk.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Nenopietnā rotaļa

Vasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu...

Foto

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

Vakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas...

Foto

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

Tautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana...

Foto

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

Kad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts...

Foto

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

Es pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas...

Foto

Par "audzēšanu"

Nekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari...

Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...