Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Māris Millers

23.08.2016. 15:40

»

kaķa smiekli

Vai kāds mednieks man var nosaukt vienu mazu, jauku, bet racionālu iemeslu, kāpēc jāmedī putni


Jo viņi ir ēdami. Un pietam garšīgi. No vienas meža pīles var paēst divi cilvēki.

Atbildēt

..

22.08.2016. 14:07

Bilde forša. Man katru gadu pagalmā pie mājas "ganījās" pupuķu bariņš - tā ap 30-40 gab (Babītes novads). Pagājušajā gadā redzēju 1 pupuķīti vairs....Šogad vēl nevienu. Kur palika un kas notika - nesaprotu. Vai vainīgi trokšņainie lidmodeļu vizinātāji (kuri nesen parādījās kaimiņu pļavā) vai aktīvie mežu "sakopēji" - grūti spiest, bet žēl, ka šis skaistais putns vairs neiegriežas manā pagalmā..........

Atbildēt

ssdd

22.08.2016. 13:14

Nu neticu, ka visi tie, kas te muld par mednieku patiku nogalināt, ir baigie veģetārieši. Drīzāk liekuļi, kas dzīvnieku nogalināšanu uzskata par kaut ko briesmīgu, bet paši gaļu ēd. Tik paši jau nekauj, bet pērk to vistiņu pusdienām no industriālajiem gaļas ražotājiem, kas kauj milzīgos apmēros peļņas gūšanai. Un šie ļautiņi, kas paši ar savu naudiņu uztur industriālos kaušanas konveijerus, vēl atļaujas kritizēt medniekus par dažu dzīvnieku nošaušanu.

Atbildēt

švamme

20.08.2016. 18:04

mans vīrs ir mednieks no bērnības, vēl vectēvs mācījis viņam, kā un kas jādara mežā.
Kopš mēs esam pārvākušies "tuvāk pie dabas", nav vairs medījis, tagad fotografē katru dzīvo radībiņu, ko mēs te ieraugam. Un to ir patiešām ļoti daudz. Praktiski setā mums dzīvo pāvs (kas pēc būtības ir mazliet skaistāks tītars), wild tītari bariem klejo pa laukiem pāri ceļam. Man personīgi riebjas tītara gala (uzreiz pēc maniem pirmajiem Pateicības svētkiem).Stirnas nāk cauri katru dienu pa vairāki lāgi veselām famīlijām tur kur tek strauts cauri, arī meža kakis ir redzēts pāris reižu pie strauta, attālāk (kādas 10 jūdzes) ir redzēts arī lācis...un visādas ķirzakas, čūskas, wild truši, salamandras, kolibri... utt nerunājot partiem daudzajiem putniem, kuriem nezinu nosaukumu, bet kuri tepat mūsu ozolos ligzdo. Tā stāsta, ka iepriekšējaissaimnieks, kas te dzīvojis, šāvis stinas pa logu...
Bet mums mežā ir izlikti vecie sudraba šķīvji un pa tiem arī šaujam. Mans uzskats ir: tas ir kaifs TRĀPĪT, nevis nogalināt, un putnu gadījumā vēl jo vairāk, jo grūtāk trāpīt kustīgā mērķī.
Bet ir tačū mašīnas, kas izmet priekšmetu šaušanas trennēšanai...
Es neatbalstu nogalināšanu for fun

Atbildēt

jautājums

20.08.2016. 16:29

Medības tā ir patika nogalināt-tieši un neatšķaidīti.Un purtni tam der tieši tikpat labi , kā kebkas cita dzīva būtne. Jo kaifs ir atņemt dzīvību.
Nav tur nekādu citu iemeslu un racionālu pamatojumu.
Tikai un vienīgi asinskāre...Jebkurš mednieks ir uz robežas...

Atbildēt

mednieks

20.08.2016. 15:05

Nav jau konkreti no ka panemt kukuli mednieku daudz visi ornitologu speki aiziet cina ar veja generatoru celtniekiem no tiem var konkreti labi nopelnit bet ja nemaksas tad tiesasies lidz speku izsikumam , putni interese tikai vienkarsajiem ornitologiem vadoniem tas ir tikai bizness.

Atbildēt

VB

20.08.2016. 12:04

»

kaķa smiekli

Vai kāds mednieks man var nosaukt vienu mazu, jauku, bet racionālu iemeslu, kāpēc jāmedī putni


Nebūtu jau it kā tie jāmedī, nebūtu gan.
Bet tie ir garšīgi yn kā citādi tos dabūsim?

Atbildēt

apk

20.08.2016. 10:56

»

veseris

Raksta autors ir mīksts, glums cilvēciņš, kurš nespēj neko pateikt pretī medniecības lobijam. No tā cieš putnu populācija


Ko pats esi lietas labā izdarījis, izņemot apsaukāšanos. Pārsvarā medī pīles un zosis un vēl dažu putnu sugas nelielā skaitā. Tie ir ēdamie putni, bet medītas tiek arī žagatas un vārnas un šo divu sugu putni neēd tikai sliekas, zālīti un ogas. Par stārķu populācijas apmēriem pēdējais laiks aizdomāties, vai to nav par daudz un kādu postu tie nodara vai vēl nenodara, bet noteikti nodarīs. Vēl ir gulbji, kuri agresīvi aizsargā savu ligzdu, līdz ar to pārējos putnus dzen projām līdz ar to tie nevairojas. Šo jautājumu LOB neaktualizēs, tas ir viennozīmīgi, bet mednieki neuzdrošinās, jo atradīsies grupiņa zaļo teroristu, kuri izdarīs visu, lai medniekus pataisītu par asinskāriem slepkavniekiem, bet visam jābūt līdzsvarā.

Atbildēt

xx

20.08.2016. 10:48

Putnu mediibas ir aizraujoshss sports , un putni ir garsiigi ja labi pagatavoti . Pieprasu atcelt aizliegumu sloku mediibaam pavasarii .

Un ja gribat patieshaam ciiniities par putniem nevis taisiit teaatri tad keraties klaat LVM un industriaalajiem lauksaimniekiem . Latvijaa ir tuukstoshiem diplomeetu mezsaimnieku, vides speciaalistu, biologu , ornitologu utml , bet dazi iemaniijushies par muldeeshanu naudu sanemt un sadomaajushies esam bezmaz par pasaules nabu. .

Atbildēt

Jānis

20.08.2016. 10:32

vakar biju sēnēs, ~ kāds 30tais kilometrs uz Ventspils-Kolka ceļa, tur kur kādreiz bija stiga un kārtīgs mežs, tagad ir grantēts ceļš un parkam līdzīgs veidojums, kur kādreiz varēja dzirdēt putnus un redzēt zvērus, tagad var dzirdēt vārnu ķērcam un redzēt romu brigādes ar "kombainiem" un uzpircēju busiņiem.
Vai mednieki ir tie dižākie postītāji? Domāju, ka nē - drīzāk aplama mežu apsaimniekošana, pārmērīga mežu izciršana un tml.
P.S. neesmu mednieks

Atbildēt

veseris

20.08.2016. 10:03

Raksta autors ir mīksts, glums cilvēciņš, kurš nespēj neko pateikt pretī medniecības lobijam. No tā cieš putnu populācija.

Atbildēt

pupuķis

20.08.2016. 09:56

Kāda jēga ir no tiem ornitologiem, izņemot pļāpāšanu? Kur ir „veiksmes stāsti” – ierosinātas likumdošanas iniciatīvas, kas tiešām nesušas reālus augļus sugu aizsardzībai? Piemēram, laukirbes. Latvijā nav medījamas, bet populācija maza, jo lauksaimniecība spiež nost. Kur ir iniciatīvas par ligzdošanas aizsargjoslām ap sējumiem? Izskatās, ka ornitologi ir pirmrindnieki tikai tad, kad smuki jārunā, mēdijos jācīnās ar medniekiem vai kad jāapgūst Eiropas naudas. Bet nez kāpēc nedzird par reāli paveiktiem darbiem ar taustāmiem sasniegumiem – LOB mājas lapā pie „īstenotajiem projektiem” – nu tā pašvaki..

Atbildēt

Zvirbulis

20.08.2016. 08:00

Palasot vairumu komentārus, paliek šķērma dūša - pasaule pilna ar idiotiem !
Bet visu cieņu Viesturam Ķerrus - solīds cilvēks ar solīdu viedokli !

Atbildēt

lauķis

20.08.2016. 06:32

»

kaķa smiekli

Vai kāds mednieks man var nosaukt vienu mazu, jauku, bet racionālu iemeslu, kāpēc jāmedī putni


Neesmu mednieks un esmu pret nogalināšanu prieka pēc.
Bet , piemēram , vārnas,pilsētās viņām nav dabīgo ienaidnieku,un vārna ir visēdājs ,ēd arī sīkputnus un viņu perējumus.Ir izveidojušās vietas kur ir tikai vārnu ķērcieni , slimas koku audzes, vārnas neēd sīkos kukaiņus.
Varbūt mednieki zina minēt vēl kādus citus piemērus?

Atbildēt

Jocīgi

19.08.2016. 23:50

No raksta beigu gala sanāk ka autors gada laika pāris putnus notriec ar automašīnu. Auto vadu jau pārdesmit gadu un atceros tikai vienu reizi kad putnu aizķēru lidojumā, bet pat toreiz šis aizlidoja dzīvs. Vai nu autors pa putnu kūti vizinās vai dikti "veiksmīgs/ neveiksmīgs"...
Savulaik mednieki pat audzēja medībām fazānus, lai varētu pēčāk nošaut. No paša audzētāja/ šāvēja dzirdēju, ka tas fazāns tāda pat vista vien ir (prāta ziņā).

Atbildēt

Mednieks

19.08.2016. 23:34

>kaķa smiekli

Vispār jau putni, tāpat, kā daudzas citas dzīvās radības, ir garšīgi. Ja nu kas, vistas arī ir putni, tikai tos reti kad "nomedī" paši ēdāji. :)

Atbildēt

bada dzeguze

19.08.2016. 21:50

Nogalināt, kad gribas ēst, ir viena lieta. Nogalināt prieka pēc vai lai saglabātu kādu "populāciju", ir deģenerācija.
Un kāda mārrutka pēc šito pārpublicē pietiek.com! Nav nekā cita? Priedītis saslimis?

Atbildēt

Aldis

19.08.2016. 21:08

Neesmu mednieks, bet liekas, ka zinu- just for fun! Jo medniekam ir jāšauj pa kaut ko dzīvu un putns arī tāds ir.

Atbildēt

kaķa smiekli

19.08.2016. 21:00

Vai kāds mednieks man var nosaukt vienu mazu, jauku, bet racionālu iemeslu, kāpēc jāmedī putni?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kam ir izdevīgi popularizēt tautu izšķīšanu "kausējamā katlā"

FotoTautas brīvība ir atkarīga no nacionālās identitātes spēka. Identitāte ir vērtību sistēma. No vērtībām izriet griba un rīcība - nepakļauties apspiestībai, cīnīties, upurēties.
Lasīt visu...

15

Aizbraukt uz vietu ar skaistu skatu un izslāpušām acīm divatā skatīties uz klienta alkohola pudeli...

FotoPēc Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) statistikas 2019. gadā vadītāji alkohola reibumā izraisīja 173 ceļu satiksmes negadījumus (CSNg) ar cietušajiem, 14 CSNg ar bojā gājušajiem un 232 CSNg ar ievainotajiem. Pēc Eiropas Komisijas statistikas 2018. gadā Latvija pēc ceļu satiksmes negadījumos bojā gājušo skaita bija trešā valsts ES pēc Rumānijas un Bulgārijas.
Lasīt visu...

3

Lai novērstu uzmanību no izgāšanās ar kadastrālajām vērtībām, esam uzmeistarojuši slepenu projektu par jaunu tiesiskuma darba grupu

FotoPiektdien, 7. augustā, Tieslietu ministrija ir iesniegusi izskatīšanai Ministru kabineta sēdē ziņojuma projektu, kas paredz izveidot darba grupu ar valsts tiesisko drošību saistīto problēmjautājumu risināšanai.
Lasīt visu...

18

Neuzskatām par iespējamu piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas pasākumos, kas tiek organizēti svešā valodā

FotoEsam aicināti piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas raidījumos, ko organizē Latvijas sabiedriskie mediji, kas cita starpā iekļauj arī raidījumus, kas notiek svešvalodā, konkrēti - krieviski.
Lasīt visu...

6

Izliksimies, ka esam norūpējušies: valsts prezidenta Egila Levita paziņojums par vēlēšanām Baltkrievijā

FotoLatvija kā Baltkrievijas kaimiņvalsts pilnībā atbalsta baltkrievu tautas dziļo vēlmi dzīvot savā neatkarīgā, brīvā, demokrātiskā un tiesiskā Baltkrievijas valstī.
Lasīt visu...

12

Par dzīves mērķiem un jēgu

FotoKas mēs esam? Kāds ir mūsu dzīves mērķis? Kāda ir jēga cilvēces pastāvēšanai? Atbilstoši savām zināšanām un prāta spējām mēs meklējam atbildes uz šiem jautājumiem vai arī lieki nelauzām galvu ar šādām “muļķībām” un mierīgi dzīvojam tālāk. Tomēr šie jautājumi nav tik maznozīmīgi, kā tas varētu likties ikdienas darba steigas un problēmu pārņemtam cilvēkam. No tā, kādas atbildes mēs sameklējam uz šiem jautājumiem, lielā mērā ir atkarīga mūsu dzīve.
Lasīt visu...

6

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

FotoRīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča un Induļa Paiča darba attiecību pārtraukšanas iemesliem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par ko balsot vēlēšanās?

Vatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums...

Foto

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens...

Foto

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

Esam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību...

Foto

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā...

Foto

Pa iznīcības ceļu…

Kāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad...

Foto

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

Vides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības...

Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...