Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Friks

03.09.2015. 11:51

Neņemos komentēt šo gadījumu, jo nevaru izdarīt objektīvus secinājumus, lai tas viss tur paliek uz iesaistīto personu sirdsapziņas! Bet vienu gan gribu teikt (to ļauj ilggadējā darba pieredze valsts pārvaldē), ka mums ir ļoti daudz dažāda līmeņa priekšnieciņu, kas savos krēslos spēj noturēties tikai veģetējot uz padoto rēķina :(! Dažāda veida konkursiņi, radu, draugu, paziņu būšana nenodrošina karjeras izaugsmes iespējas tiem, kas to patiesi būtu pelnījuši - spējīgākie ir vajadzīgi tur kur viņi ir (jo kādam tas vezums taču ir jāvelk)!Tā nav atsevišķu iestāžu problēma, tā ir valsts pārvaldes sistēmas nepilnība, kam bieži vien ir arī nepatīkamas sekas, t.sk. arī finansiālas, par ko mēs visi bieži vien varam pārliecināties no plašsaziņas līdzekļiem (noslēgti valstij neizdevīgi līgumi, dažāda veida soda sankcijas vai vispār vējā
izmesta nauda par apšaubāmām lietām).

Atbildēt

Basilio

03.09.2015. 07:48

»

dīvaini gan

nu nezinu kā tagad, bet pirms gadiem bija nācies tikties ar šo sievieti, jāska,ka absolūti neradās par viņu tāds viedoklis kā te aprakstīts


..pirms gadiem
..nācās tikties


Vai nācās strādāt zem šīs personas vadīšānas?

Netiek rakstīts par cilēku, kā par kaimiņu vai radinieku.

Tiek rakstīts par cilvēku, kā par valsts amatpersonu, vadītāju. Vai ir atšķīrība?

Atbildēt

dīvaini gan

02.09.2015. 20:03

nu nezinu kā tagad, bet pirms gadiem bija nācies tikties ar šo sievieti, jāska,ka absolūti neradās par viņu tāds viedoklis kā te aprakstīts!
vai tik te nelej čugunu kāds slaists,kam viņa darbā neļauj neko nedarīt?

Atbildēt

Annele no laukiem

01.09.2015. 23:31

...nieka lieta kā tikt galā ar šitādu darbinieku teroristi-mobingisti! izlasiet darba likumdošanu un rakstiet kolektīvu vēstuli par priekšnieces atbrīvošanu no darba sakarā pret darbiniekiem vērsto psiholoģisko mobingu, kura neļauj jums pilnvērtīgi veikt darba pienākumus! vai nu viņa vai jūs !!!

Atbildēt

Tuk - Tuk

01.09.2015. 16:52

Netīšam uzdūros šim, tikai latviešiem raksturīgam problēmas risināšanas veidam! Kā tāda iestāde kā KNAB var atļaut saviem darbiniekiem klačoties internetā? Vai šie cilvēki neko nav dzirdējuši par ētikas un morāles likumiem, kas nav aprakstīti visos pieminētajos noteikumos, bet pastāv ārpus mūsu zināšanām. Ir jābūt infantīlam, lai nesaprastu, ka tas ir kārtējais pasūtījuma raksts, kur netiek runāts pēc būtības, bet gan pilnmēness emociju uzplūdā!

Atbildēt

NLO

01.09.2015. 12:06

Kas tā par kļauzu?

Atbildēt

Sa6a

01.09.2015. 11:34

Daudzi raksta par to, ka anonīmam rakstam nevar ticēt. Bet kā rīkoties cilvēkam, kurš grib izstāstīt citiem reālo situāciju, bet sagalbāt savu darba vietu? Ir taču skaidrs, ka pēc identitātes atklāšanas darbinieks uzreiz zaudēs savu darba vietu - varbūt vienīgo iztikas līdzekli visai ģimenei. Knabā strādā parasti cilvēki, saņem parasto algu un diemžēl nevar atļauties sūdzēties. ne katram ir spēks un izturība 2 gadus tiesāties ar darba devēju. Bet ko lai dara, ja aizvainojums mijās ar bezspēcību? Vienīgais kas atliek - publicēt anonīmo sūdzību ar domu, ka varbūt kāds sadzirdēs. Vairāk par 300 plusiem pie raksta pierāda to, ka cilvēki piekrīt rakstītajam. Domāju, ka lielāko daļu + ielika tieši KNAB darbinieki, kuri ikdienā nevar atļauties izteikt savu viedokli, bet ar visu sirdi atbalsta raksta autoru.

Atbildēt

Jānis

31.08.2015. 23:38

»


Tak sūdzi viņus tiesā, ko tu čīksti pa internetu.

Atbildēt

Donošcis Muldaševs

31.08.2015. 22:26

IEVA OTOMERE, lamājās, vienas no sorosoīdiem netīkamas valsts valodā,NONSENSS,šī būtne no PAPĒŽIEM līdz MATU GALIŅIEM LATVIETE,kuriem šo TICĪBU i gadu simtiem nesasniegt!

Atbildēt

Anonīmais Šakālis

31.08.2015. 20:25

»

Praatniex

Diez vai KNABs komentēs anonīmu skribelējumu. Un pareizi darīs


Kad nepublicē anonīmu trauksmes cēlāju piesūtītos materiālus — slikti!
Kad publicē — arī slikti!

P.S. 200+ «plusiņi» vienam rakstiņam dažu stundu laikā — tas norāda, ka šo personu zina daudzi, un par viņu rakstītais ir taisnība, pie kam pietiekami daudziem viņa izsauc gana stipras emocijas, lai pārsūtītu tālāk šo rakstu jauniem lasītājiem. Citādi plusiņi tik ātri nevācas.

Atbildēt

ciniķis

31.08.2015. 19:37

Cilvēki ar simtiem tūkstošu parādsaistībām var ieņemt valsts amatus tikai banānijā. Korupcijas un patērētāju kulta kroplās morāles neizdevušajā valstī (Failed state). Ko tādas saistības liecina par amatpersonu? To nav grūti saprast.
1.Finansiāli neizglītota. Neizprot ne kredīta būtību, ne riskus, ne ticamāko scenāriju ( bankrots, ja nespēs gadu desmitiem noturēt attiecīgo ienākumu līmeni, piemēram, krīzes vai citu kataklizmu rezu;tātā)
2. Infantila. Par kā personība nav nekas īpašs un zina, ka nekad arī nebūs nekas īpašs, tad naivi tic, ka dārgi statusa priekšmeti tipa iphone, luksus mašīna un dzīvoklis jaunā projektā viņus tuvina "elitei".
3.Trula. Nesaprot, ka pieder nevis elitei, bet ir banāls banku vergs. Pat nenojauš, ka valsts amats nekad nav un nevar būt tik ienesīgs, lai nodrošinātu tik milzīgu kredītsaistību apkalpošanu. Nesaprot vienkāršu patiesību - ja gribi būt bagāts, tad jāiet pierādīt sava varēšana privātajā sektorā.
4. Nervoza savu saistību dēļ, jo sūrās realitātes apziņa agri vai vēlu atnāk. Un tad raujas divos, trijos darbos. Tas atņem dzīvesprieku un rada kašķīgumu. Tas arī noved pie tā, ka darbinieki sāk uzskatīt tādu priekšnieku par nepanesamu un pamazām sāk "stučīt". Sākumā anonīmi. Tajā pat laikā ar nepacietību gaida, kad un, kurā brīdī varēs atspēlēties ar reālu kompromātu.
5.Domā par nelegāliem, ātriem un viegliem ienākumiem ar ko segt saistības. Tas ir neizbēgami. Pie pirmās reālās izdevības ņems! Pagaidām strādā 3 darbos, jo nav variantu. Neviens nedod.

Valstij tādas amatpersonas ir risku, problēmu un nepatikšanu avots. Ar likumu būtu jāaizliedz šiem banku vergiem ieņemt kaut cik nozīmīgus amatus.

Atbildēt

uz skolu, ābece!

31.08.2015. 18:08

»

:))))))))


Iemācies pareizi lietot latviešu valodu. Īpaši sintaksi. Un emociju zīmju ābece ir šeit: https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_emoticons

Atbildēt

Tam - :-)

31.08.2015. 17:06

tik daudz vienādu pieturzīmju lietošana liecina par garīgo nelīdzsvarotību, histēriju un dusmām - ne smaidu.

Atbildēt

:))))))))

31.08.2015. 16:34

»

nesmaidi

Čau, tantuk! Visa info ir brīvi pieejama internetā. Nav jābūt svara vērotājam, lai noskaidrotu, cik nodokļu maksātāju naudas tu noēd un pēc tad izpird savās nodarbībās...


:)))))))))))))))))))))
Tik sakaitinātam,laikam, ir grūti dzīvot:))))
Ja jau tik labi serfo netā,pameklē atbalsta grupas:))) Tev noderēs!!!!

Atbildēt

nesmaidi

31.08.2015. 16:25

»

:))

Skaudība-ir slikta lieta!!! Ja gribat notievēt( ja jau zinat tik precīzi gan nodarbības laiku,gan precīzu vietu...)-tad tas noteikti izdosies arī Jums!!! Vajag atrast tikai īsto motivāciju


Čau, tantuk! Visa info ir brīvi pieejama internetā. Nav jābūt svara vērotājam, lai noskaidrotu, cik nodokļu maksātāju naudas tu noēd un pēc tad izpird savās nodarbībās.
Un svara problēma nav mana problēma. Nekad nav bijusi un šķiet nebūs, jo VID nodokļus par labu bankām un tev, resnā, piedzen uz nebēdu. No tādiem kā es un tiem, kuri reāli strādā. Par labu tādām 100 kg cūkmātītēm, kuras rij un pēc tam tievē.

Mums strauji ceļ akcīzi, nu jau cukuram un sālim, jo izrādās, ka tie ir kaitīgi. Un NĪN arī tiks celts, jo tiks pārvērtētas kadastrālās vērtības, kuras jau tā saceltas kosmosā. Un viss ieguvums izrādās aiziet tādām ievām ar simtūkstošu parādiem.
Parādiet man vienu loģisku un tiesisku knab atzinumu. Interešu konfliktus knab neatpazīst, korupcija neeksistē, viss kārtībā, guliet mierīgi. Resnā ieva vēro savu svaru!

Atbildēt

Edge

31.08.2015. 15:46

»

Aconitum Napellus

Šāda Otomere noteikti pieder pie nekvalitatīvo darbu veicēju sugas: nu, nevar vienlaikus veikt vairākus darbus kvalitatīvi, tā rodas haltūras un paviršs darbs pa roku galam un tas notiek KNAB


Kadri izšķir visu!
Lai Latvijā turpinātos "veiksmes stāsts", tad valsts pārvaldē jāstrādā tieši šādiem cilvēkiem (atcerieties ar adektivitātes likumu)!
Informācija pārdomām:
"Есть закон адекватности: люди, которые приходят во власть, в различные учреждения, адекватны ситуации. Если вы хотите, чтобы гениальный человек руководил страной, сама социальная система должна быть сложена так, чтобы у его гения была возможность сработать."
http://www.polit.ru/article/2005/09/21/psizm/

Atbildēt

Aconitum Napellus

31.08.2015. 14:25

Šāda Otomere noteikti pieder pie nekvalitatīvo darbu veicēju sugas: nu, nevar vienlaikus veikt vairākus darbus kvalitatīvi, tā rodas haltūras un paviršs darbs pa roku galam un tas notiek KNAB !

Atbildēt

:)))))

31.08.2015. 14:13

»

:)))

Pret tādām "darbiniecēm", kuras strādā n-tajos darbos un pamatdarba vietā tikai skaitās kā bāzes vietā, VID dienestiem darbs un Valsts Kontrolei- par nodokļu maksātāju naudas izšķiešanu, nolīgstot šādas nenopietnas darbinieces Ievas Otomeres


Dažs labs KNABā arī it kā skaitās,bet pienākumus gadiem neveic atklāti,bet aldziņu gan regulāri saņem...
bet nu šājā gadījumā nodokļu maksātāju naudas nav žēl:)))) Lai dzīvo Meža māsa!!!:)))

Atbildēt

:)))

31.08.2015. 14:07

Pret tādām "darbiniecēm", kuras strādā n-tajos darbos un pamatdarba vietā tikai skaitās kā bāzes vietā, VID dienestiem darbs un Valsts Kontrolei- par nodokļu maksātāju naudas izšķiešanu, nolīgstot šādas nenopietnas darbinieces Ievas Otomeres ....

Atbildēt

Aicinājums VIDAM

31.08.2015. 13:56

Nu, ko, ja VIDS sēž portālā ss.lv un pārbauda, vai tur kāds trūcīgais nepārdos divreiz viena un tā paša tipa mēbeli lai šo nabagu sodītu - tad te jau jāiejaucas ne tikai VID-am, bet arī premjerei - kā nekā viņas pārraudzībā šitādas nesmukas lietas notiek ar Ieviņu O.

Atbildēt

:)))

31.08.2015. 13:51

»

13:45

ar ievai lojālo - bezcers diskutēt, izšķiests laiks ... atradies taisnības "uzturētājs


Aaa,tad Jums ir ērti diskutēt tikai ar Jūsu viedokļa piekritēju ???:))) Nu tad atvainojiet :))))
Tiešām,netērējiet laiku:))))Atbildēt

Ai, ai...

31.08.2015. 13:50

»

un vēl

Savukārt otomere vadot nodarbības Stabu 17, 2.stāvā.Trešdienās, plkst. 12.00...


Un valsts amatpersonu deklarācijā šī papildus nodarbe nav norādīta pie citiem amatiem, te darbs VID kantorim...un gan jau ienākumus arī gūst no tievēšanas konsultācijām....

Atbildēt

13:45

31.08.2015. 13:46

ar ievai lojālo - bezcers diskutēt, izšķiests laiks ... atradies taisnības "uzturētājs" :-)

Atbildēt

to to13:39 :))

31.08.2015. 13:45

»

to 13:39

iemācieties loģiski domāt: kritika un atmaskošana nav skaudība


Kritiku,iespējams,redzu...Tikai ne ar ko nepamatotu..

Atmaskošana..kur??? Kur konkrēti fakti,kas liecina,ka anonīms raksta patiesību,neviss dusmās izdomāto info???

Atbildēt

to 13:39

31.08.2015. 13:40

iemācieties loģiski domāt: kritika un atmaskošana nav skaudība :-)

Atbildēt

:))

31.08.2015. 13:39

»

un vēl

Savukārt otomere vadot nodarbības Stabu 17, 2.stāvā.Trešdienās, plkst. 12.00...


Skaudība-ir slikta lieta!!! Ja gribat notievēt( ja jau zinat tik precīzi gan nodarbības laiku,gan precīzu vietu...)-tad tas noteikti izdosies arī Jums!!! Vajag atrast tikai īsto motivāciju!!!

Skaudība šājā lietā nepalīdzēs:)))

Atbildēt

Paija - 13:23

31.08.2015. 13:36

Interesanti, ja Ieva vada plkst. 12:00 nodarbības, tad kā KNAB-s atrēķina no algas zaudētās darba stundas?

Bet , zinu, KNAB atbilde būs: Ieva nodarbības VADA savā brīvajā laikā - pusdienaslaikā.
Bet pa kuru laiku Ieva ēd pusdienas jeb neēd ...

Atbildēt

un vēl

31.08.2015. 13:23

»

un vēl

http://m.tvnet.lv/article/558087...


Savukārt otomere vadot nodarbības Stabu 17, 2.stāvā.Trešdienās, plkst. 12.00
http://www.figurasdraugi.lv/client/default.asp?wa_id=1509&wa_id_key=
Darba laiks knab katru darba dienu no 8:30 līdz 17:00, Brīvības iela 104 k-2

Supersieviete! Pat, ja pieņem, ka viņai pakaļā ir reaktīvais dzinējs, viņai piemīt dažas unikālas spējas pārvietoties laikā un telpā.

Ai, mammu, kā visu vari tu?
Uz rokām staigāt, alu dzert, ar dirsu mušas ķert!

Atbildēt

un vēl

31.08.2015. 13:13

http://m.tvnet.lv/article/558087
KNAB vadošajos amatos strādājošie spiesti piepelnīties arī citviet 1

LETA, 2015. gada 30. aprīlī 08:16Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (KNAB), vadošos amatos strādā cilvēki, kuri spiesti piepelnīties citos amatos, ziņo žurnāls «Ir».KNAB Iekšējās drošības nodaļas vadītājs Jānis Roze, kurš ir arī KNAB priekšnieka vietnieks korupcijas apkarošanas jautājumos, piestrādā par instruktoru autoskolā.Braukt kursantiem rītos un vakaros, kā arī brīvdienās viņš māca «Cresco» un «Baltik Pūcēns», bet autoskolā «Vanags» otrdienu un ceturtdienu vakaros Roze pasniedz teoriju skolas filiālē Baldonē. CSDD informācija liecina, ka sešos mēnešos Roze 14 cilvēkus mācījis braukt, bet 33 pie viņa skolojušies teorijā.Rozes slepenā statusa dēļ viņa amatpersonas deklarācija nav publiski pieejama, taču neoficiāla informācija liecina KNAB darbiniekam ir lielas parādsaistības. Kādas tās ir, neizdodas noskaidrot arī ar KNAB preses sekretāres starpniecību, vēsta «Ir»Roze nav vienīgais, kas pienākumus KNAB apvieno ar citiem darbiem. Juridiskās un personālvadības nodaļas vadītāja Ieva Otomere klubā «Figūras draugi» vada tievēšanas nodarbības, vēsta «Ir». Otomeres amatpersonas deklarācija rāda ievērojamas parādsaistības - 187 387 eiro.KNAB vadība amatu savienošanā neko nosodāmu vai nepieļaujamu nesaskata. Gada laikā birojā pieņemti 11 lēmumi par amatu savienošanu gan augstākām amatpersonām, gan darbiniekiem. KNAB priekšnieka vietniece Ilze Jurča šaubās, ka Otomeres dalību svara vērotāju pulciņā var nodēvēt par nodarbību vadīšanu. Savukārt Rozes darbu autoskolās Jurča uzsver - KNAB ir vērtējis, vai šāda amatu savienošana neradīs interešu konfliktu, netraucēs pildīt tiešos pienākumus un nebūs pretrunā ar nozares ētiku. «Tas ir izvērtēts un atļauja dota,» teica Jurča.

Atbildēt

darbinieks

31.08.2015. 13:07

kārtējā augsti stāvošā nulle valsts pārvaldes iestādē.

Atbildēt

lol

31.08.2015. 13:06

Šī ir tā pati? Nav brīnums, ka 'traka', cērt durvis, kliedz. Iedodiet viņai paēst. Nav nekā briesmīgāka par sievieti menopauzē un badā.

https://www.google.lv/search?redir_esc=&client=tablet-android-samsung&hl=en-US&oe=utf-8&safe=images&q=ieva+otomere&source=android-browser-type&qsubts=1441014811966&devloc=0#imgrc=9UaRcGaJ7pDtLM%3A
https://www.google.lv/search?redir_esc=&client=tablet-android-samsung&hl=en-US&oe=utf-8&safe=images&q=ieva+otomere&source=android-browser-type&qsubts=1441014811966&devloc=0#imgrc=bivhAU6h1zYXvM%3A

Atbildēt

viss pārējais ir lirika

31.08.2015. 13:02

Valsts ieņēmumu dienesta mājaslapā atrodamā amatpersonas deklarācija, kura iesniegta, stājoties nodaļas vadītājas amatā, liecina, ka Otomerei ir apjomīgas parādsaistības - 187 387 eiro, taču nav uzkrājumi, ja to summa pārsniedz 20 minimālās mēnešalgas.

http://www.delfi.lv/news/national/politics/par-knab-juridiskas-nodalas-vaditaju-iecelta-ieva-otomere.d?id=45615342

Un vēlreiz, kā persona ar tik apjomīgām parādsaistībām var strādāt valsts pārvaldē, tiesā vai citās valsts struktūrās? Absurdistāna. Kur visa valsts pārvalde, mediji, tiesa ir parādā kādam. Šis kāds ir banka. Kam pieder bankas? Tas arī pārvalda šo valsti un manu un tavu kabatu, jo otomere u.tml. blondīnes neko neražo,neko nerada, bet dzīvo uz citu nomaksāto nodokļu rēķina.
Nodokļu maksātāju ierēdnim izmaksātā alga 》 ierēdnis (ar parādsaistību) 》 banka
Vai jums nešķiet, ka vismaz vienu posmu no parazitārās sistēmas varētu izmest?

Atbildēt

:)))

31.08.2015. 12:53

»

Paija

iespējams, ka taisnība publicēta par priekšnieci


Kuru tad iesūdzēt tiesā??? Gļēvu anonīmu autoru,kurš cīnās par taisnību,bet vārdu nenosauc???

Es šādā gadījumā savu laiku netērētu...

Piekrīti Daiņa teiktam!

Atbildēt

Paija

31.08.2015. 12:47

iespējams, ka taisnība publicēta par priekšnieci.
Ja tā nav - lai sniedz tiesā par goda un cieņas aizskaršanu.

Atbildēt

Dainis

31.08.2015. 12:43

Par katru var uzrakstīt līdzīgu rakstu!

1) cilvēks, kas šo rakstījis ir aizvainots!
2) pietiek.com ir smieklīgs :) galīgi vairs nepārstāv analītisko portālu, bet jūtama dzīšanās pēc unikālo apmeklētāju skaita :)

ehhh....

nauda, nauda.. dara visu :)

Atbildēt

Praatniex

31.08.2015. 12:30

»

PIETIEK

Esam lūguši komentāru arī KNABam - ja saņemsim, publicēsim arī to


Diez vai KNABs komentēs anonīmu skribelējumu. Un pareizi darīs!
Atkārtošos, arī PIETIEKs rīkotos sakarīgi, ja ANONĪMAS denunciācijas publicēt atturētos.

Atbildēt

annamarija

31.08.2015. 12:24

»

Sisis

Nekā oriģināla nav! Tipiska latvieša tipiskas īpašības! Nav ko cepties veltīgi, jo viss ir tā, kā tam ir pie latviešiem jābūt. Tādi kadri ir visur, kur ir latviešu kadri - prīkšnīki


Beidz nu vispārināt! Starp taviem tautiešiem tāpat gadās sūdubrāļi!. Par tipiskumu spriedelēt neba nu tev nāktos, sisī!

Atbildēt

formula

31.08.2015. 11:53

Kūmiņš kā jau profs smuki sakārtoja sūdzības lv. krievisko un daudzu jo gadu pazīstamu, citai personai raksturīgo savārstījumu,tapušu veroties spogulī.

Atbildēt

GuntisGuntis

31.08.2015. 11:48

Pa lielam, viss šeit saprotams.
Tiešām, reti kurš darbinieks ir sajūsmā par priekšnieku.
Tomēr, ko lai iesāk, ja darbinieks vēlas kaut kā ietekmēt savu priekšnieku? Ja nu gadījumā priekšnieks ir pārlocījis koku?

Priekšnieks nav nekāds laulātais vai ģimene. Var ar to netīro veļu padalīties ar publiku! It īpaši laikā, kad publika ir tik lielā mērā kāra uz citu netīro veļu...

Atbildēt

Sisis

31.08.2015. 11:39

»

Praatniex

Neko nezinu par aprakstīto personu, bet man šķiet, ka tik iznīcinošu rakstu darbu publicēšana bez REĀLĀ AUTORA paraksta PIETIEKam godu nedara


Nekā oriģināla nav! Tipiska latvieša tipiskas īpašības! Nav ko cepties veltīgi, jo viss ir tā, kā tam ir pie latviešiem jābūt. Tādi kadri ir visur, kur ir latviešu kadri - prīkšnīki.

Atbildēt

:))

31.08.2015. 11:24

kā tur tagad ir...vai tad ne ar šo jauno priekšnieci KNABs sāka tiesās vinnēt???

Tad jau var nojaust,kurš tādu sacerējumu sūdzībās.lv uzrakstīja...

Atbildēt

Praatniex

31.08.2015. 11:10

Neko nezinu par aprakstīto personu, bet man šķiet, ka tik iznīcinošu rakstu darbu publicēšana bez REĀLĀ AUTORA paraksta PIETIEKam godu nedara.

Atbildēt

:)))

31.08.2015. 11:02

»

lol

Nu aiziet un aiziet - kāda problēma? Visi no kaut kurienes aiziet


Eu,Jūs nenovetrtējat sensāciju..:))

Atbildēt

lol

31.08.2015. 11:00

Nu aiziet un aiziet - kāda problēma? Visi no kaut kurienes aiziet.

Atbildēt

:))))

31.08.2015. 10:56

Laikam jau lika reāli strādāt;)))
Bet tas KNABā nav pieņemts:))))))

Lai autors iet pastrādāt uz privāto sektoru,tur tādā Ievas kundze liksies visjaukāka priekšniece ;)))

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Citi žurnālisti un citi ministri

Foto1999. gada februārī sabiedrību satrieca briesmīga četrkārša slepkavība Gulbenē. Tur bērnudārzā diendusas laikā tika nogalinātas trīs meitenītes un viņu audzinātāja. Slepkava šim noziegumam bija gatavojies, lasot literatūru par noziedzniekiem, skatoties videofilmas... Viņš gribēja pārspēt «slaveno» Krievijas maniaku Čikatilo, kura «kontā» bija gandrīz 60 slepkavību. Rīgā nopircis mednieku dunci un gaļas cirvīšus, viņš atgriezās Gulbenē, iegāja bērnudārzā un... Slepkavu, notriepušos ar upuru asinīm, notvēra pēc daždesmit minūtēm, viņš pat necentās bēgt, vien nožēloja, ka nav spējis noslaktēt vairāk bērnu.
Lasīt visu...

12

Mīļā Latvijas sabiedrība, es jums gribu teikt, ka tas viss ir viens liels teātris

FotoMīļā latviešu tauta! Tas, ko jūs šodien dzirdat un redzat, - tas ir viens skaists teātris. Un es jums centīšos pierādīt to, kāpēc tas ir teātris.
Lasīt visu...

21

Koncepcija „Harmoniska Latvija. Taisnīgāka sabiedriskā iekārta”

FotoGatavojot šo projektu, par pamatu ņēmu Vācijas Brēmenes zemes satversmi. Domājot par Stradiņu dzimtas dzimto novadu Sēliju, Brēmenes zemi var ņemt par paraugu.
Lasīt visu...

21

Protestēšanas nosacījumi

Foto2019.gada 31.augustā internetā tika ievietota informācija par socioloģiskās aptaujas rezultātiem. Sociologi noskaidroja tautas velmi protestēt pret politiski sliktiem lēmumiem.
Lasīt visu...

12

Viedoklis un fakti par mūsu labklājību

FotoJautājums: kas notiktu, ja šodien beigtos Eiropas Savienības (ES) fondu nauda? Atbilde: Latvijas ekonomika sabruktu pilnībā, un 2008. gada krīzi mēs atcerētos kā "treknos gadus".
Lasīt visu...

15

Ņemot vērā aizturētā Saeimas deputāta stulbumu, viņam tika sasolīti zelta kalni, kā Juta un Juris viņu izglābs…

FotoKāda pasaka. Pirms aptuveni pusotra gada notika skaļākā Saeimas deputāta aizturēšana valsts vēsturē. Uz Saeimas kāpnēm, ar milzīgām kratīšanām un pasēdēšanu “Septītajās debesīs”. Šīs operatīvās darbības veica tā saucamā Jutas grupa jeb cilvēki, kuri daudzus gadus ir bijuši Jutas un Jura ietekmē.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ko VDK darīja pēc 1986.gada?

Šobrīd masu medijos tiek izplatīts viedoklis, ka "neko". It kā ķerstījuši ārzemju spiegus un vietējos liela mēroga zagļus. Politiskās vajāšanas esot...

Foto

Pamiers valdošajā koalīcijā

13.septembrī – piektdienā, kad bija vērojams pilnmēness, Latvijas valdības vadītājs Krišjānis Kariņš informēja iedzīvotājus, ka ir panākta vienošanās par nākamā gada budžetu....

Foto

Latvijas Universitāte degpunktā. Un turpmāk?

Ap Latvijas Universitāti ir sakurti sārti, un liesmas jau skar tās iekšieni, lai gan šī gada pavasarī nelikās, ka var notikt...

Foto

Par atkritumu krīzi

Esmu atkārtojis N reizes un atkārtošu vēlreiz - cilvēki, domājiet kā nodrošināt sevi ar dzīves pamatelementiem. Tie ir mājvieta, ūdens, pārtika, elektrība, degviela......

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 5. Absurda tirānija un iegūšana savā īpašumā

Brīdināšana par absurda tirāniju nav analītiskais beztaktiskums vai konspiroloģiska tēma līdzīgi konspiroloģijā iecienītajai “pasaules valdnieku” tēmai. Brīdināšana...

Foto

Vai par šāda veida balagāna organizēšanu valsts iestādē, kāda ir Valsts robežsardze, kādam nav jāsaņem bargs sods?

Kā izriet no publikācijas par centralizēto parakstu vākšanu robežsardzē...

Foto

Karteļa dēļ tā dalībniekiem - lielajiem būvniekiem - vairs nav tik lielas vajadzības pirkt politiķu “pakalpojumus”

Karteļa pazīmes Latvijas būvniecības tirgū bija redzamas jau sen -...

Foto

Par Timati un viņa putinkrekliņiem „Alfā”: kas ir kas

Ceturtdien tirdzniecības centrā “Alfa” Rīgā, tika atklāts “Black Star Wear” apģērbu veikals.(1) (2) Zīmola īpašnieks un reklāmas...

Foto

Tvaiks

Kad tvaiks, kuru savalda ar labi pieskrūvētu vāku, izkļūst no katla? Tad, kad katla vāka skrūves tiek palaistas vaļīgāk....

Foto

Vai tiešām valsts prezidentam bērni jāmudina mācīties, lai ņemtu kredītu?

Laikā, kad Tieslietu ministrija izstrādā Parādu dzēšanas likumu, Valsts prezidents Egils Levits, uzrunājot skolēnus Zinību dienā,...

Foto

Perversā solidaritāte

Pirms deputātu balsojuma Saeimā “nācijas tēvs/pravietis” teica: “Ir trīs virzieni, par kuriem kopējā labuma vārdā es gribu domāt un pārliecināt savas prezidentūras gados. [..] Šie...

Foto

Mēs Latviju pārvaldām koleģiāli: valsts prezidenta Egila Levita uzruna Saeimas 2019. gada rudens sesijas atklāšanā

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi!...

Foto

Atklāta vēstule par notiekošo „Olainmed” un arī „Olainfarm”

2019. gada augusta mēnesī pret mūsu gribu esam ievilkti nesaskaņās starp "Olainfarm" valdi un "Olainmed" bijušo vadību Darju...

Foto

Godīgums kā cilvēkus vienojoša ideja

Klausoties valstsvīru runas par to, kas cilvēkiem būtu jādara, lai dzīve kļūtu labāka, atmiņā visvairāk iespiedušies negatīva rakstura ieteikumi un spriedumi...

Foto

Jaunā konservatīvā partija cīnās par ietekmi valdībā

Visās valdošajās koalīcijās ir bijusi partija, kas darbojas kā iekšējā opozīcija. Daudzās valdībās šo lomu pildījusi Nacionālā apvienība, regulāri...

Foto

Aicinām iedzīvotājus neslēgt līgumus ar AS „Tīrīga”

Rīgas Apkaimju alianse kategoriski iebilst pret atkritumu apsaimniekošanas monopola izveidi Rīgā. Iedzīvotāji aicināti neslēgt līgumus ar AS "Tīrīga"....

Foto

Ikonu nomaiņa - vissāpīgākais process

Cilvēki jau no bērnības ir pieraduši, ka ir autoritātes, kurām jātic un kurām jāklausa – vecāki, skolotāji, jau vēlāk vadītāji un priekšnieki....

Foto

Absurds ap Rimšēviču

Par valstiskās suverenitātes trūkumu un latviešu necienīgo stāvokli savā zemē, kā arī par šī necienīgā stāvokļa izraisītajām nelietībām uzskatāmi liecina absurds ap Ilmāru...

Foto

Bankas, banciņas un droši paredzamais PC: prātojums pēc "Norvik/PNB" aizvēršanās

Neizbēgamajam blīkšķim mūsu banku un banciņu saimniecībā ļoti piemēroti ir LPSR Tautas dzejnieka Ojāra Vācieša vārdi,...

Foto

Eiroparlamentārieša aicināšana uz inaugurāciju, neievērojot viņa rīcību, kas neatbilst LR Satversmē noteiktajam, ir šādas antikonstitucionālas rīcības faktiska atbalstīšana

Valsts prezidents ir valsts amatpersona, bet inaugurācija ar...

Foto

Sākušies Burova laiki Rīgas domē

19.augustā par “Gods kalpot Rīgai” pārstāvi Oļegu Burovu kā Rīgas domes mēru nobalsoja 35 no 60 deputātiem. Tas nozīmē, ka vismaz...