Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
VDK kartotēka

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Nu galīgi

04.06.2019. 13:25

Nu galîgi neesmu ne par zemnieku, ne regionu sarakstu. Timēr: vai tad Satversme vai zemāki likumi paredz, ka tausi Senlags ...? ( ir dažādas metodikas, katrai savi plusi/mīnusi). Vai tas tika noteikts faktiski patvaljīgi (?). Par tausnīgumu. Tai vietā, lai veiktu milzīgi grūtus aprēkinus dalīt vai reizināt ar 1 ( bez kalkulatora to nemaz nevar izdarīt. Ironija un sarkasmad), tausnīgāk būtu : vispirms ( sākot no vairāk balsis sanēmušajiem) pieškir pirmo ( Pirmo!) deputāta vietu katram, kas pārvar 5%. Tad atlikušās vietas/balsis atkal dala no pirmā ( uzvarētāja faktiski, vairākuma sanēmēja). Vai tad nebūtu logiski?

Atbildēt

Vovo

02.06.2019. 13:40

»

fakts

Ždanokas tautieši Junkers,Makrons,Merkele jau sen valda par eirokolchozu.Tagad Latvijā par prezi būs Ždanokas tautietis Levits,arī Zīle no tās pašas zortes


Idioti tikai dodas vēlēt, lai tie parazīti saņemtu 25 000 € tēriņam EP katru mēnesi. Un tas viss uz vēlētāju rēķina.

Atbildēt

RRR

01.06.2019. 22:43

Lai Ždanoka & Co tiktu EP vissvarīgākais bija samazināti vēlētāju aktivitāti. CVK vairākos gadījumos nopietni kļūdījās un ar to faktiski viņus atbalstīja. Viena kļūda ir saprotams. Divas - var mēģināt. Trīs un vairākas kļūdas tiesībsargājošām iestādēm liek pildīt savu uzdevumu - atcelt vēlēšanu rezultātus un sākt nopietnu izmeklēšanu.
CVK izplatīja informāciju, kas maldināja vēlētājus, daudzi vēlētāji tika aizraidīti prom no iecirkņiem. Rezultāti ir tādi, ka kremļa kandidāti dabūja maksimāli iespējamo un varas partijas - tieši tāpat. Mums nav tiesību ticēt "sakritībām." Eglāja kungs, kura no varas partijām jums ir īpaši tuva? Un cik mandātus tā dabūja?

Atbildēt

jaajaa

01.06.2019. 19:49

»

VB

Sevišķi liela jēga dalīt ar 1, man škiet


...ideja ir tajā, ka, ja dalītu pēc rindas 1,2,3,4..., tad Ždanoka uz EP netiktu...:)

Atbildēt

cvk mājaslapā

01.06.2019. 19:36

»

Paija -autoram

Cik izsvērts aprēķins


https://www.cvk.lv/uploads/files/Veidlapas/Velesanu_rezultatu_aprekina_piemers_2019.pdf

Atbildēt

Paija -autoram

01.06.2019. 19:30

Cik izsvērts aprēķins.
Drīkst zināt, kur publicēta metodika, pēc kuras Jūs rēķinājāt?

Atbildēt

jaajaa

01.06.2019. 18:12

http://algliczbamandatow.blogspot.com/2012/06/metoda-dhondta.html

Atbildēt

jaajaa

01.06.2019. 18:07

...:D...par Donta aprēķinu metodi viss ir skaidrs... jautājums ir cits...Kāpēc likumā ierakstītā rinda ir 1,3,5,7...?...Kas to ir izdomājis un pieņēmis ?...LKS ?...:)

Atbildēt

E. Lunis Vislatvijas glābšanas komiteja

01.06.2019. 16:32

»

V. Freimentāls (cilveks444)

Atbalstu J. Bordāna "cīņu" pret Kalnmejeru...


Pilnībā atbalstu V. Freimentāla un Grantiņa H86 teikto!
Arī es, esmu iesniedzis Bordānam sūdzi’bu par Kalnmeijeru un Bičkoviču un ar saskaņā ar APL tiesību normatīvajiem aktiem prasību mani pieņemt personiski darba laikā, jo man ir daudz dokumentāli fakti par noziegumiem tiesās ! Es neizslēdzu, ka saskaņā ar APL pirmais, ko teikšu, būs - šis ir mutvārdu iesniegums! Lai mani nevarētu saliekt. Arī esmu personiski iesniedzis J. Bordānam īstu dokumentu ar savu paraxstu par partiju varas uzurpāciju, kas neatbilst Satversmei.


Arī Drošības policijai (VDD filiālei) esmu iesniedzis šādu prasiību kompensēt saskaņā ar APL likumiskajām normām "Vislatvijas glābšanas vārdā" man nodarītos morālos un materijālos zaudējumus tagad jau ar jauno valsts prezidentu "ebreju tautas vārdā", kad viņi bija ieradušies pie manīm mājās…un "nejauši" pārsteiguši mani iereibušā stāvoklī, nozogot mobilo un maku ....par ko esmu jau ar savu paraxstu ziņojis policijai un tiesai.

Atbildēt

V. Freimentāls (cilveks444)

01.06.2019. 16:30

Atbalstu J. Bordāna "cīņu" pret Kalnmejeru!


Kā var ģenerālprokurors atpilst savam amatam, ja ingnorē oficiālus juridiskus iesniegumus uz ģenerālprokurora vārda ? Proti, ar likumu nedrīgst ignorēt nevienu ģenerālprokurora iesniegumu, ja tajā minēts personas kods, adrese kā deklarētā dzīvesvieta. Es nezinu, kur dzīvo Ēriks Kalnmeijers! Un neprasiet man to! Es nevaru atbildēt pat to, ko nezinu!


Rīgas Latviešu Biedrības ieņemšana 1993. gada 18. februāra asiņainajā "gleznu" naktī,
naktī, kas iezīmēja pavērsienu Latvijas vēsturē, likumīgo 1938. gada statūtu aizliekšana, atjaunotajā Rīgas Latviešu Biedrībā un, (pēc vairākiem mēnešiem) "viltotas biedrības" izveidošana ar tādu pat nosaukumu ir viens no lielākajiem sasniegumiem "4. maija Latvijas" pastāvēšanas laikā ! Bet šoreiz es ne par to!


Helsinki 86 izsaka pateicību Bordāna iniciatīvai !


Latviešiem ir NEATŅEMAMAS tiesības sabiedroties savā, likumīgi atjaunotajā Rīgas Latviešu Biedrībā, atbilstoši biedrības likumīgajiem 1938. gada statūtiem!
-Kalnmeijers neatbilst ieņemajam amatam, kauču J. Bordāns neatbild uz manu iesniegumu Rīgas Latviešu biedrības ieņemšanas sakarā asiņainajā naktī, kam sekoja abortācija, ari tādēļ, ka apkaro Latvijas cilvēktiesību aizstāvības Helsinki 86 svētos principus un noziedzīgi vēršas pret Latvijas neatkarības atjaunošanas celmlauzi un Helsinki 86 dibinātāju Linardu Grantiņu, kas ir prātam naptverama cūcība!


-Kalnmeijers neatbilst savam amatam, jo Latvijā pastāv genocīcs pret latviešu daucbērnu ķimenēm kopš 1993. gada 18. februāra asiņainās Rīgas Latviešu biedrības ieņamšanas nakc, nakc akta un vēlāk atjaunotās Rīgas Latviešu Biedrības prettiesiskās, BRUTĀLĀS abortēšanas! (Un visu RLB dokumentu slepenās iznīcināšanas, lietu "noraujot podā!")


-Kalnmeijers neatbilst amatam, jo latviešiem pieprasa maksāt nekustamā īpašuma nodokļus viņa naudas kontā, kurus pac vēlāk pārved - ieskaita savā ārzonas kontā no sava konta, kaut viņa ienākumi nesasniedz pat iztikas minimuma pārtikas daļu !


Vissmagākā nasta tautai ir nepiemērotās, pretlatviskās tiesībsargājošo institūciju amatpersonas ! Tās pieņemot amatpersonas darbā, nav ar iekšējiem administrativajiem iestāžu noteikumiem noteiktc limic amatpersonas svaram un svara kategorijai pēc valsts standarta. Pac Mazīc un Kalmeijers tam ir vistreknākais pierādījums!


Laiks parādījis viņu neatbilstību – latviešu ģimenes masveidā un maisveidos - ar čemodāniem ņem kājas pār pleciem un atmet Latvijai ar roku uz neatgriešanos !


Prokuratūras darbs ir zem jebkādas kritikas, jo 26 gadu laikā netiek saukti pie atbildības pretlatviskie prokuratūras prokurori- kriminālnoziedznieki, kuri izplānoja un īstenoja likumīgi atjaunotās Rīgas Latviešu Biedrības asiņaino un ZVĒRĪGO ieņemšanu ar vēlāko abortizāciju - likvidāciju 1993. gada 18. februāra naktī !


Kategoriski pieprasu atjaunot likumību visā Latvijā un pārtraukt genocīdu pret latviešu ģimenēm !
Savu 10 bērnu un 15 mazbērnu, kā ari visu latviešu ģimeņu vārdā !Valdis Freimantāls, Helsinki 86 cilvēktiesību ebreju aizstāvības grupas cīnītājs.
p/s
Kalnmeijeram nekavējoši jāpārtrauc krimināllieta pret Linardu Grantiņu, jo Helsinku 86 pacs pirmais un tiešais uzdevums ir vērsties pret komunistu un čekistu nelikumībām Latvijā !
01.06.19

Atbildēt

Egde

01.06.2019. 14:54

Gan apšaubāmā E. Levita ievēlēšana par VP, gan apšaubāmā I.Muižnieka apstiprināšana LU rektora amatā, gan EP vēlēšanas zem "valsts noslēpumu zīmes", sasaucas ar 4. maija komunistu- čekistu- cionistu valsts korporācijas nostiprināšanos LR. Uz to norāda arī I. Muižnieka tieša sasaiste arī arī L!K!A!.

Uz to norāda 4. maija valsts korporācijas mērķtiecīgi uzvirzītie vājie konkurenti gan E. Levitam, gan I. Muižniekam.

Uz to noeāda arī pēkšņā CVK pr-ja nomaiņa ar K. Bērziņu un viņai piešķirtā pielaide valsts noslēpumiem. ( la. lv)

Atbildēt

fakts

01.06.2019. 14:28

Ja teātrī režisors patvaļīgi izveido lugu....tad kaut kur citur var atsaukties uz Likumdošanas aktiem,kurus var interpretēt un lugu uzvest savādāk....un viss būs ok

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Dzīvesbiedru likums – kāda jēga?

FotoKāpēc es priecājos, bet nelecu no sajūsmas gaisā par Dzīvesbiedru likuma projektu? Īsi un konkrēti – tas ir pilnīgi bezzobains attiecībā uz bērnu jautājumiem un nekādā, ne vismazākajā mērā nerisina tās lietas, par kurām vairākkārt jau esmu rakstījusi.
Lasīt visu...

18

Kas traucē latviskajām partijām pārņemt varu Rīgas domē? Atbilde: latviskajām partijām traucē... latviskās partijas

FotoSaskaņas un GKR kontrole pār Rīgu izgaisusi nedēļas laikā pēc Eiropas Parlamenta vēlēšanām, četri saskaņieši atšķēlušies un izveidojuši savu “treniņbikšu” frakciju, vairākums zaudēts! Vai latviskā opozīcija beidzot gāzīs korupcijas režīmu, un kādi ir iespējamie scenāriji?
Lasīt visu...

21

Mēs esam īpaši, un mūsu situācija ir īpaša, samaksājiet mums, un raudzīsimies uz priekšu

FotoPēdējo dienu laikā sabiedrībā, tostarp sociālajos medijos, plaši tiek apspriesta labas gribas atlīdzinājuma likumdošanas iniciatīva, ko reizēm publiski sauc arī par "restitūcijas atlīdzinājumu ebreju kopienai". Diskusija izraisa dažādus komentārus, nereti asus, retu reizi arī tādus, kurus nevajadzētu pagodināt ar uzmanību.
Lasīt visu...

18

Mēs ļoti vēlamies, lai nodokļu maksātāji sniedz 40 miljonu finansiālu atbalstu Latvijas ebreju kopienai

FotoLikumprojekta “Par labas gribas atlīdzinājumu Latvijas ebreju kopienai par holokausta un komunistiskā totalitārā režīma laikā nelikumīgi atsavināto nekustamo īpašumu” anotācija.
Lasīt visu...

21

Speciāli visiem manipulatoriem ar „politkorektumu” un „taisnīgumu”

Foto1. Cilvēki, kuri kritizē Rīgas Domi, Ušakovu un "Saskaņu" par iespējamo liela mēroga korupciju, automātiski nav "rusofobi" vai "naciķi." Viņi vēlas godīgu, nekorumpētu pilsētas pārvaldi.
Lasīt visu...

12

Manabalss.lv iniciatīva “Latvija nosoda komunistisko režīmu noziegumus. Bez izņēmumiem”

FotoLatvija līdz šim nav publiski paudusi skaidru attieksmi pret Ķīnas komunistiskās partijas (ĶKP) režīma noziegumiem. Klusēšana ir salīdzināma ar netiešu līdzatbildību.
Lasīt visu...

21

Tautas pēdējā fāze: 4. Iedzīvotāju resursi

FotoTie cilvēki, kuri zina, ka Latvijā viss notiek “pēc grāmatas”, zina arī to, ka pēdējā fāzē eksistē īpaša iedzīvotāju daļa - garīgās bojāejas klienti. Tautas garīgā bojāeja tiešā veidā neattiecas uz visu tautu, bet attiecas tikai uz tautas zināmu (visticamākais – nelielu) daļu.
Lasīt visu...

21

Politiskais spiediens pret FKTK var radīt draudīgu precedentu arī citām patstāvīgajām iestādēm

FotoCentieni sakārtot likumu “tā, kā vajag” jeb atbilstoši politiskajiem uzstādījumiem, tiecoties atbrīvoties no esošajiem Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) padomes locekļiem un piedāvājot “zelta izpletņus”, ne tikai veido draudīgu precedentu FKTK darbībā, bet norāda uz likumdevēja uzdrīkstēšanos steigā mainīt patstāvīgo iestāžu darbības nosacījumus, kas var skart jebkuru no patstāvīgajām iestādēm.
Lasīt visu...

21

Šis ir bezprecedenta politiskās iejaukšanās gadījums FKTK vēsturē

FotoFinanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) vēlas precizēt publiskajā telpā izskanējušu valsts amatpersonu sniegtu nepatiesu informāciju, kas vedina domāt, ka situācija Latvijas finanšu sektorā pēc FKTK veiktās pārmaiņu vadības kopš 2016. gada, kā arī Latvijā līdz šim finanšu pakalpojumu sniedzēju īstenotā uzraudzības pieeja un tās tiesiskais ietvars it kā būtu šķērslis labam valsts novērtējumam Moneyval procesā.  
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Atklāta vēstule Augstākajai tiesai un tieslietu ministram Jānim Bordānam: aicinu apturēt uzsākto Valsts prezidenta ievēlēšanas procedūru

Latvijas Augstākās tiesas Senāta Administratīvo lietu departamentam š.g. 28. maijā...

Foto

Ordeņus tirgo, bet Valsts prezidenta kancelejai par to nav ne mazākās intereses

Patiesībā ir vienalga, vai Baiļu triloģijas popularizēšanai izmanto I šķiras Triju Zvaigžņu ordeņu tirgošanas jautājuma aktualizēšanu...

Foto

Brīvība meža īpašniekiem?

Sen senos laikos, tik senos kā 2012. gads kokrūpnieki konstatēja, ka "pēc trīs gadu pārtraukuma, kad, pateicoties valdības lēmumam palielināt ciršanas apjomus valsts...

Foto

LMT, „Tet” un sabiedriskie mediji – kas slēpjas kastē?

Jau atkal dienaskārtībā parādās ziņa, ka „Latvijas Mobilā telefona” (LMT) un "Tet" (agrāk "Lattelecom") akcionāri, tas ir...

Foto

Eiropas patiesā seja

Eiropas Parlamenta vēlēšanām veltītajās publikācijās un to komentāros nācās pārliecināties par Eiropas problemātikas ļoti primitīvo un nepatieso atspoguļojumu. Publikācijās un to komentāros sastopamā...

Foto

Dzīvs pierādījums tam, ka vatņikiem nav tautības: Dainis Turlais

Noteikti būsiet pamanījuši, ka kolorado vaboļu midzenī, ko dažkārt mēdz dēvēt arī par Rīgas Domi, pēdējā mēneša...

Foto

Pār gadskārtu audits nāca, šopavasar vēl nav atnācis

Pirms vairāk nekā gada, 2018. gada martā un aprīlī publicēju četru rakstu sēriju sakarā ar AB LV krīzi un ar to...

Foto

“Saskaņu” gaida grūti laiki

Politikas vērotājiem šobrīd ir interesants laiks. Nesen beidzās Eiropas Parlamenta vēlēšanas, trešdien tika ievēlēts jaunais Latvijas prezidents Egils Levits. Pēc tam sekoja...

Foto

Kā būtu iespējams deputātam Kaimiņam juridiski tiesiski sadauzīt seju par vēlētāju nodošanu un solījumu nepildīšanu

Atklātā vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrnieces kundzei! Vēlos Jūs informēt, ka pēc Vienotības valdības...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 3. Sociālā šizofrenizācija

Zinātnē tiek analizēta parādība vārdā sociālā šizofrenizācija jeb sabiedriskās apziņas šizofrenizācija. Šo parādību izraisa sabiedrības dzīves apstākļi. Tādā gadījumā sabiedrībā...

Foto

Kāpēc LRA ar 5,01% derīgu vēlēšanu zīmju palika zem 5% barjeras, un kāpēc ZZS ar vairāk nekā 5,3% balsu nedabūja vietu

Esmu jau skaidrojis, tak savilkšu...

Foto

Ļaunuma banalitāte

Ļaunumā vienmēr ir zināma banalitātes porcija: ļaunums parasti nevar lepoties ar oriģinalitāti. Ļaunums parasti atkārto citu ļaunumu formātu un trajektoriju, un tas notiek banāli...

Foto

Šīs nav pirmās nopietnās aizdomas saistībā ar Latvijas valsts augstākajiem apbalvojumiem

Saistībā ar pēdējās dienās aktualizēto jautājumu par valsts augstāko apbalvojumu pasniegšanu un „noklīšanu neceļos”, kā...

Foto

Es kā ignorētā Valsts prezidenta amata kandidāta izvirzītājs esmu vērsies tiesā pret LR Saeimu

28. maijā esmu iesniedzis Augstākajā tiesā pieteikumu, vēršoties pret Latvijas Republikas (LR)...

Foto

Zakatistova un Tamuža stāsts nav unikāls. Par ko klusē Tamužs?

Klaji meli, nepatiesi apgalvojumi, safabricēti fakti un intrigas jau vēsturiski ir bijuši iecienīti instrumenti cīņā par...

Foto

Kā LPSR par L[PS]R pārtapa. 2. daļa

Turpinājums sarunai ar kādreizējo Pilsoņu Kongresa Vēlēšanu komisijas priekšsēdētāju Antonu Mikosu....

Foto

Kā LPSR par L[PS]R pārtapa. 1. daļa

Saruna ar kādreizējo Pilsoņu Kongresa Vēlēšanu komisijas priekšsēdētāju Antonu Mikosu....

Foto

Vīzija glamūra inteliģencei

2019.gada 16.maijā portāls “nra.lv” publicēja tekstu ar virsrakstu “Valsts prezidenta amata kandidāta Egila Levita vīzija par Latviju”. Tā ir latviešu varas inteliģencei svētā...

Foto

Katoļu baznīcas Bīskapu konferences aicinājums sakarā ar Eiropas Parlamenta vēlēšanām

Tuvojoties Eiropas Parlamenta vēlēšanām, Latvijas bīskapu konference vēlas atgādināt par katra kristieša līdzatbildību kopējā labumā, kas...

Foto

Daži argumenti (no daudziem), kāpēc Dombrovskis ir nelietīgs divkosis

1. Zināms, ka Dombrovska grāmatas izdošanu latviešu valodā ir finansējusi Kuveitas naftas kompānija, kura bija ieinteresēta no...

Foto

“Bezkompromisa tiesiskums” bez maskas: „Liepājas metalurga” izlaupītāji reiderē „Olainfarm” un stiepj rokas pēc LU īpašumiem

Velmers un Krastiņš kopā ar Prudentia partneri Rungaini izpārdeva Liepājas metalurga īpašumus. Pārdeva pa daļām,...

Foto

Ir puslīdz skaidrs, kurp dodas NEPLP un LTV. Bet... kur tad tas ir?

Atbilde uz Jāņa Rušenieka 17.05.2019. rakstu «Kurp dodies, LTV un NEPLP?» — šis...

Foto

Brīva vieta Valsts prezidenta ievēlēšanas likuma interpretācijai

Šī gada 13. maijā atbilstoši Valsts prezidenta ievēlēšanas likumam iesniedzu pieteikumu ar prezidenta amata kandidatūru prezidenta vēlēšanām Saeimas Prezidijam,...

Foto

Ezotēriķi bez atsaucēm – kā Gundariņš disertāciju rakstīja

2019. gada janvārī pasauli pāršalca ziņa, ko varēja lasīt arī Latvijas ziņu slejās, ka “Indijas zinātnieku kopiena skarbi...

Foto

Vai iespējams iemācīt āzi dot pienu?

Pietiek vairākkārt publicēja Nekustamā īpašuma lietotāju apvienības (NĪLA) stāstus par "Nekustamā īpašuma darījumu starpnieku darbības likuma" (Nr. 158.Lp13, turpmāk – Likumprojekts)[1] veidošanas...

Foto

Protestu nebūs jeb tautas dekadence

Vai ir gaidāmi protesti – mītiņi, piketi, tautas sapulces vai citas protesta akcijas? Vai latvieši samierināsies, ka viņu valstī prezidents būs...

Foto

Latvija gaida nākamo vadoni

Esošais prezidents Raimonds Vējonis ir paziņojis, ka nekandidēs prezidenta vēlēšanās, kaut arī viņu atbalsta ZZS. Tas uzskatāms par racionālu un saprātīgu lēmumu,...

Foto

Koncertzāle uz AB dambja: kārtējais "otkats" vai spļāviens sejā Rīgas "plebejiem"?

Rīgas akustiskās koncertzāles priekšvēsture ir pietiekami sena - pirmo reizi ideja par  jaunu republikas līmeņa...

Foto

Nacionālā ideja un identitāte

Šo nerakstīju un nepublicēju pirms devītā maija un devītajā. Dažām dienām bija jāpaiet, lai ir objektīvāks redzējums un iespējams skats ne tikai...

Foto

Londonas tiesa: "Latvijas dzelzceļa" šefs Bērziņš iepriekšējā darbavietā izkrāpis 5 miljonus

Edvīns Bērziņš caur “Latvijas kuģniecību” ir izkrāpis piecus miljonus dolāru no uzņēmuma “Latmar”. Šāds Londonas...