Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Nu galīgi

04.06.2019. 13:25

Nu galîgi neesmu ne par zemnieku, ne regionu sarakstu. Timēr: vai tad Satversme vai zemāki likumi paredz, ka tausi Senlags ...? ( ir dažādas metodikas, katrai savi plusi/mīnusi). Vai tas tika noteikts faktiski patvaljīgi (?). Par tausnīgumu. Tai vietā, lai veiktu milzīgi grūtus aprēkinus dalīt vai reizināt ar 1 ( bez kalkulatora to nemaz nevar izdarīt. Ironija un sarkasmad), tausnīgāk būtu : vispirms ( sākot no vairāk balsis sanēmušajiem) pieškir pirmo ( Pirmo!) deputāta vietu katram, kas pārvar 5%. Tad atlikušās vietas/balsis atkal dala no pirmā ( uzvarētāja faktiski, vairākuma sanēmēja). Vai tad nebūtu logiski?

Atbildēt

Vovo

02.06.2019. 13:40

»

fakts

Ždanokas tautieši Junkers,Makrons,Merkele jau sen valda par eirokolchozu.Tagad Latvijā par prezi būs Ždanokas tautietis Levits,arī Zīle no tās pašas zortes


Idioti tikai dodas vēlēt, lai tie parazīti saņemtu 25 000 € tēriņam EP katru mēnesi. Un tas viss uz vēlētāju rēķina.

Atbildēt

RRR

01.06.2019. 22:43

Lai Ždanoka & Co tiktu EP vissvarīgākais bija samazināti vēlētāju aktivitāti. CVK vairākos gadījumos nopietni kļūdījās un ar to faktiski viņus atbalstīja. Viena kļūda ir saprotams. Divas - var mēģināt. Trīs un vairākas kļūdas tiesībsargājošām iestādēm liek pildīt savu uzdevumu - atcelt vēlēšanu rezultātus un sākt nopietnu izmeklēšanu.
CVK izplatīja informāciju, kas maldināja vēlētājus, daudzi vēlētāji tika aizraidīti prom no iecirkņiem. Rezultāti ir tādi, ka kremļa kandidāti dabūja maksimāli iespējamo un varas partijas - tieši tāpat. Mums nav tiesību ticēt "sakritībām." Eglāja kungs, kura no varas partijām jums ir īpaši tuva? Un cik mandātus tā dabūja?

Atbildēt

jaajaa

01.06.2019. 19:49

»

VB

Sevišķi liela jēga dalīt ar 1, man škiet


...ideja ir tajā, ka, ja dalītu pēc rindas 1,2,3,4..., tad Ždanoka uz EP netiktu...:)

Atbildēt

cvk mājaslapā

01.06.2019. 19:36

»

Paija -autoram

Cik izsvērts aprēķins


https://www.cvk.lv/uploads/files/Veidlapas/Velesanu_rezultatu_aprekina_piemers_2019.pdf

Atbildēt

Paija -autoram

01.06.2019. 19:30

Cik izsvērts aprēķins.
Drīkst zināt, kur publicēta metodika, pēc kuras Jūs rēķinājāt?

Atbildēt

jaajaa

01.06.2019. 18:12

http://algliczbamandatow.blogspot.com/2012/06/metoda-dhondta.html

Atbildēt

jaajaa

01.06.2019. 18:07

...:D...par Donta aprēķinu metodi viss ir skaidrs... jautājums ir cits...Kāpēc likumā ierakstītā rinda ir 1,3,5,7...?...Kas to ir izdomājis un pieņēmis ?...LKS ?...:)

Atbildēt

E. Lunis Vislatvijas glābšanas komiteja

01.06.2019. 16:32

»

V. Freimentāls (cilveks444)

Atbalstu J. Bordāna "cīņu" pret Kalnmejeru...


Pilnībā atbalstu V. Freimentāla un Grantiņa H86 teikto!
Arī es, esmu iesniedzis Bordānam sūdzi’bu par Kalnmeijeru un Bičkoviču un ar saskaņā ar APL tiesību normatīvajiem aktiem prasību mani pieņemt personiski darba laikā, jo man ir daudz dokumentāli fakti par noziegumiem tiesās ! Es neizslēdzu, ka saskaņā ar APL pirmais, ko teikšu, būs - šis ir mutvārdu iesniegums! Lai mani nevarētu saliekt. Arī esmu personiski iesniedzis J. Bordānam īstu dokumentu ar savu paraxstu par partiju varas uzurpāciju, kas neatbilst Satversmei.


Arī Drošības policijai (VDD filiālei) esmu iesniedzis šādu prasiību kompensēt saskaņā ar APL likumiskajām normām "Vislatvijas glābšanas vārdā" man nodarītos morālos un materijālos zaudējumus tagad jau ar jauno valsts prezidentu "ebreju tautas vārdā", kad viņi bija ieradušies pie manīm mājās…un "nejauši" pārsteiguši mani iereibušā stāvoklī, nozogot mobilo un maku ....par ko esmu jau ar savu paraxstu ziņojis policijai un tiesai.

Atbildēt

V. Freimentāls (cilveks444)

01.06.2019. 16:30

Atbalstu J. Bordāna "cīņu" pret Kalnmejeru!


Kā var ģenerālprokurors atpilst savam amatam, ja ingnorē oficiālus juridiskus iesniegumus uz ģenerālprokurora vārda ? Proti, ar likumu nedrīgst ignorēt nevienu ģenerālprokurora iesniegumu, ja tajā minēts personas kods, adrese kā deklarētā dzīvesvieta. Es nezinu, kur dzīvo Ēriks Kalnmeijers! Un neprasiet man to! Es nevaru atbildēt pat to, ko nezinu!


Rīgas Latviešu Biedrības ieņemšana 1993. gada 18. februāra asiņainajā "gleznu" naktī,
naktī, kas iezīmēja pavērsienu Latvijas vēsturē, likumīgo 1938. gada statūtu aizliekšana, atjaunotajā Rīgas Latviešu Biedrībā un, (pēc vairākiem mēnešiem) "viltotas biedrības" izveidošana ar tādu pat nosaukumu ir viens no lielākajiem sasniegumiem "4. maija Latvijas" pastāvēšanas laikā ! Bet šoreiz es ne par to!


Helsinki 86 izsaka pateicību Bordāna iniciatīvai !


Latviešiem ir NEATŅEMAMAS tiesības sabiedroties savā, likumīgi atjaunotajā Rīgas Latviešu Biedrībā, atbilstoši biedrības likumīgajiem 1938. gada statūtiem!
-Kalnmeijers neatbilst ieņemajam amatam, kauču J. Bordāns neatbild uz manu iesniegumu Rīgas Latviešu biedrības ieņemšanas sakarā asiņainajā naktī, kam sekoja abortācija, ari tādēļ, ka apkaro Latvijas cilvēktiesību aizstāvības Helsinki 86 svētos principus un noziedzīgi vēršas pret Latvijas neatkarības atjaunošanas celmlauzi un Helsinki 86 dibinātāju Linardu Grantiņu, kas ir prātam naptverama cūcība!


-Kalnmeijers neatbilst savam amatam, jo Latvijā pastāv genocīcs pret latviešu daucbērnu ķimenēm kopš 1993. gada 18. februāra asiņainās Rīgas Latviešu biedrības ieņamšanas nakc, nakc akta un vēlāk atjaunotās Rīgas Latviešu Biedrības prettiesiskās, BRUTĀLĀS abortēšanas! (Un visu RLB dokumentu slepenās iznīcināšanas, lietu "noraujot podā!")


-Kalnmeijers neatbilst amatam, jo latviešiem pieprasa maksāt nekustamā īpašuma nodokļus viņa naudas kontā, kurus pac vēlāk pārved - ieskaita savā ārzonas kontā no sava konta, kaut viņa ienākumi nesasniedz pat iztikas minimuma pārtikas daļu !


Vissmagākā nasta tautai ir nepiemērotās, pretlatviskās tiesībsargājošo institūciju amatpersonas ! Tās pieņemot amatpersonas darbā, nav ar iekšējiem administrativajiem iestāžu noteikumiem noteiktc limic amatpersonas svaram un svara kategorijai pēc valsts standarta. Pac Mazīc un Kalmeijers tam ir vistreknākais pierādījums!


Laiks parādījis viņu neatbilstību – latviešu ģimenes masveidā un maisveidos - ar čemodāniem ņem kājas pār pleciem un atmet Latvijai ar roku uz neatgriešanos !


Prokuratūras darbs ir zem jebkādas kritikas, jo 26 gadu laikā netiek saukti pie atbildības pretlatviskie prokuratūras prokurori- kriminālnoziedznieki, kuri izplānoja un īstenoja likumīgi atjaunotās Rīgas Latviešu Biedrības asiņaino un ZVĒRĪGO ieņemšanu ar vēlāko abortizāciju - likvidāciju 1993. gada 18. februāra naktī !


Kategoriski pieprasu atjaunot likumību visā Latvijā un pārtraukt genocīdu pret latviešu ģimenēm !
Savu 10 bērnu un 15 mazbērnu, kā ari visu latviešu ģimeņu vārdā !Valdis Freimantāls, Helsinki 86 cilvēktiesību ebreju aizstāvības grupas cīnītājs.
p/s
Kalnmeijeram nekavējoši jāpārtrauc krimināllieta pret Linardu Grantiņu, jo Helsinku 86 pacs pirmais un tiešais uzdevums ir vērsties pret komunistu un čekistu nelikumībām Latvijā !
01.06.19

Atbildēt

Egde

01.06.2019. 14:54

Gan apšaubāmā E. Levita ievēlēšana par VP, gan apšaubāmā I.Muižnieka apstiprināšana LU rektora amatā, gan EP vēlēšanas zem "valsts noslēpumu zīmes", sasaucas ar 4. maija komunistu- čekistu- cionistu valsts korporācijas nostiprināšanos LR. Uz to norāda arī I. Muižnieka tieša sasaiste arī arī L!K!A!.

Uz to norāda 4. maija valsts korporācijas mērķtiecīgi uzvirzītie vājie konkurenti gan E. Levitam, gan I. Muižniekam.

Uz to noeāda arī pēkšņā CVK pr-ja nomaiņa ar K. Bērziņu un viņai piešķirtā pielaide valsts noslēpumiem. ( la. lv)

Atbildēt

fakts

01.06.2019. 14:28

Ja teātrī režisors patvaļīgi izveido lugu....tad kaut kur citur var atsaukties uz Likumdošanas aktiem,kurus var interpretēt un lugu uzvest savādāk....un viss būs ok

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Aicinām Aivaru Lembergu kļūt par saraksta līderi Rīgas Domes vēlēšanās

FotoPolitisko partiju apvienība Jaunā Saskaņa aicina Aivaru Lembergu kļūt par saraksta līderi ārkārtas Rīgas Domes vēlēšanās un aicina partiju Latvijai un Ventspilij iestāties politisko partiju apvienībā Jaunā Saskaņa, deleģējot savus cilvēkus gan Rīgas domes vēlēšanu sarakstā, gan apvienības valdē.
Lasīt visu...

21

Diskursīvā levitācija

FotoZinātniski orientētiem cilvēkiem šodienas Latvijā klājas ļoti labi. Burtiski katru dienu Rīgas mediji sagādā svaigu materiālu zinātniskām studijām. Svaigais materiāls parasti ir ļoti piemērots teoretizēšanai, terminoloģisko novitāšu izdomāšanai, dzīves izpratnes kompetentāka līmeņa sasniegšanai, vispārinātu un idealizētu modeļu veidošanai. Nereti mediju publikācijas praktiski apstiprina intelektuālās intuīcijas nojausmas un abstrahētās hipotēzes.
Lasīt visu...

21

Liekuļi

FotoIr gana vecs liekulības piemērs. Reiz Jēzus Kristus sestdienā sinagogā izārstēja kādu astoņpadsmit gadus vecu meiteni.
Lasīt visu...

21

Latviskās nelietības zvaigžņu stunda

FotoTas viss, kas 2019.gada decembra vidū notiek ar un ap Lembergu, noteikti ir kārtējā tipiski latviskā nelietība divos virzienos: 1) verdziska kalpošana ASV interesēm un 2) zemiski agresīva vēršanās pret gudru tautieti, nelietīgi izmantojot zināmus apstākļus.
Lasīt visu...

12

Draud Kariņa un Bordāna ostu apvērsums

FotoJau pirms Saeimas vēlēšanām Jaunā Konservatīvā partija solīja, ka visas trīs Latvijas lielās ostas ir jāpaliek zem valsts jumta, tādēļ ASV sankcijas pret Aivaru Lembergu un vairākām juridiskajām personām ir uzlūkojamas kā politisko solījumu pildīšana un vienlaikus politiskās varas pārvēršana ekonomiskajā.
Lasīt visu...

21

No LNT ziņām atvadoties

FotoDecembra pašā sākumā apcerīgi un mazliet skumīgās noskaņās atvadījāmies no LNT ziņām. Arī man bija tāda kā savāda sajūta – nu kā var beigties kaut kas tāds, kas šķities vienmēr klātesošs? Nozīmīgās pārmaiņas Latvijas mediju telpā gan bija izziņotas jau kādu brīdi iepriekš ar sekojošo neizbēgamo ņemšanos par to, kā tā drīkst, vai vispār drīkst un kur skatās policija NEPLP!
Lasīt visu...

21

Mēs, Rīgas līga, atbalstām lēmumu par Rīgas domes atlaišanu

Foto6. decembrī VARAM ministrs paziņoja, ka ir lēmis rosināt Rīgas domes atlaišanu. Šo lēmumu, visticamāk, atbalstīs arī Saeima. Iznākums šādā gadījumā būs Rīgas domes ārkārtas vēlēšanas jau nākamā gada sākumā.
Lasīt visu...

6

Spriņģes idejas sasaucas ar Gēbelsa propagandu par rases tīrību

Foto17. novembrī, diskutējot sociālajā tīklā Twitter, žurnāliste Inga Spriņģe izteicās, ka iedzīvotāji, kuri parakstās par Saeimas atlaišanu ir “stulbeņi” (stupid people) un “idioti”, turklāt piebilda, ka šādi cilvēki “nav spējīgi uz pašorganizēšanos, un viņus parasti kāds vada”.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Rīgas dome bija atlaižama jau šā gada sākumā līdz ar Gerharda iesniegto likumprojektu

Rīgas domes atlaišana tika iniciēta jau šā gada sākumā, kad Vides aizsardzības un...

Foto

Rīgas domes darbība ir ne tikai nelikumīga, bet arī neatbilstoša sabiedrības interesēm

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) ir izstrādāts likumprojekts par Rīgas domes (RD)...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: novembra beigas

25.novembrī Rīgas medijos bija lasāma atraktīva (piesaistoša, pievilcīga, vilinoša) ziņa: “Valsts prezidentam Egilam Levitam ar NATO ģenerālsekretāru Jensu Stoltenbergu būtu jāvienojas par...

Foto

Svētā inkvizīcija

Attieksmi pret Svēto inkvizīciju šis rakstiņš lasītāja uzskatos var mainīt tikai tad, ja godīgi atbildēsi uz manu jautājumu: vai tici maģijai? Vai tici, ka...

Foto

Jāsaprot, ka pārsvarā visas runas par 3A varu ir tukša vāvuļošana

Šķēle, kā varam nojaust, pēc Sorosam kalpojošo mediju domām, ir visuvarens, visuresošs un visuredzošs. Kā...

Foto

Vai ir vērts vākt parakstus 13. Saeimas atlaišanas ierosināšanai?

Uz šo jautājumu ir jāatbild katram Latvijas vēlētājam pašam. 13. Saeimā tika ievēlēti vairāk nekā 60 jaunu,...

Foto

Ticība rituāla spēkam

«Tuksnesī parādījās Jānis Kristītājs un sludināja kristību par apliecinājumu grēku nožēlai, kas ļauj saņemt grēku piedošanu. Tad pie viņa iznāca visa Jūdeja un...

Foto

Rīgas administratīvajā teritorijā neviens nav atcēlis veco labo principu, ka demokrātija ir kompromisu māksla

29.novembrī atkal notika otra lielākā valsts politiskā kuģa pašūpināšana, izvēloties otro Rīgas...

Foto

Demogrāfijas bums un tumsonības bums

Rietumu civilizācijā tēma par demogrāfijas straujo kāpumu un tumsonības straujo kāpumu ir ļoti svarīga. Abi bumi ļoti pamatīgi atsaucas uz Rietumu...

Foto

Runājiet bez bufera

Šā gada 20. novembrī LTV Panorāmā bija īsa intervija ar mūsu amatpersonu Eiropas Komisijā....

Foto

Nacionālā apvienība ir latviešu nacionālisti šī vārda labākajā nozīmē

Nacionālā apvienība (NA) ir kā dadzis acīs daudziem. Gan tiem, kas vēlētos Latvijā ievest lēto darbaspēku un...

Foto

Nevajag mācīt un apstulbot

Nevajag mani mācīt, cik amorāli ir atlaiJst Saeimu! Neuzķeršos! Tas, ka manu viedokli valkā arī kāds gramatiku vāji zinošs savādnieks, tautvaldību neizprotošs...

Foto

Sašutuma ventīlis “Atlajst Sajmu!”

Es arī esmu sašutis. Mūsu sabiedriski politiskās (elites) barvežu bezkaunības un alkatības kokteilis tiešām spridzina, un neredzēti straujā parakstu vākšana par iniciatīvu Saeimas atlaišanai...

Foto

Ierēdņi demonstrē augstāko pilotāžu, kā NEVAJADZĒTU rakstīt likumu grozījumus

Situācijas neizpratne, slinkums, vienaldzība vai lobijs? To rādīs laiks. Neievērojot elementārākos juridiskās tehnikas principus, Veterinārmedicīnas likumā faktiski tiek...

Foto

Gļēvulības anatomija. Tārpi zupā. Latvijas politiķu bezkaunības un cinisma virsotnes

Pirms divpadsmit gadiem - 2007. gada 16. novembrī, tieši pirms svētkiem, politoloģe Vita Matīsa rakstīja par...

Foto

Sistēma un opozīcija

Cilvēku dzīvē ļoti svarīga loma ir prasmei lietas un parādības interpretēt sistēmiski. Ne katram cilvēkam mēdz būt tāda prasme. Ne katra cilvēka prāts...

Foto

Levita jaunvārdi un to tulkojums

Levita “jaunvārdi” jeb īpašie termini, ar kuriem “spīd” gluži vai pašpasludinātais “nācijas tēvs”- valstsgriba, turpinātība, likteņkopība, vienvērtība, atjaunotne, brīvtelpa, kopējais labums,...

Foto

Kāpēc medaļa tikai Bondaram? Lavents, Zaharjins, Gerčikovs un Meroni arī pelnījuši

Sakarā ar Krājbankas bijušā vadītāja Mārtiņa Bondara apbalvošanu ar Finanšu ministrijas goda zīmi, kā pamatojumu uzrādot “nozīmīgu...

Foto

Varbūt visi „stupid people” nemaz nav „stupid people”, bet tikai daļa, un ar tiem citiem es solidarizēšos

Zinu, ka tūlīt sāksies kārtējais ķengu vilnis, tādēļ uzreiz...

Foto

Atlajst sajmu?

Es ar visām četrām iestājos par brīvību. Piemēram, mūsu valsts iedzīvotājiem ir brīvība rosināt Saeimas atsaukšanu. Taču, manuprāt, brīvu izvēli var izdarīt tikai tas,...

Foto

Kaspars Dimiters: Mātes Latvijas vēstule

Kur esi, dēls? Jau viesnīcā vai teltī? Vai arābus lūgt, lai man druvas zeltī? Te nu tik vientuļi. Mirst ūdens, akai vinda. Neviena kaimiņa....