Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Robis

05.03.2021. 23:24

»

Cioniste

Kapec tad Izraela ir visvairak vajcineto un plano beigt valcinaciju martā


Tāpēc kad jūdi jaunajā pasaules kārtībā ir lieki un viņu darbu paveic lieliski mākslīgais intelekts ar algoritmu palīdzību. Jūdiem ir saimnieki - levīti, kuriem ir aprēķins, ne draudzība ar vienu vai otru.

Atbildēt

Kko

13.01.2021. 04:14

tjiharī, maitas!

Atbildēt

B’ nai B’ rith Rīgas loža mūsdienās

12.01.2021. 05:15

»

Romas klubs dibināts pirms 50 gadiem

Romas klubs ir smadzeņu centrs ideoloģijas izstrādei FRS un B’ nai B’ rith, ž īdu kantora vajadzībām. B’ nai B’ rith ir ž īdu kantoris ar diviem birojiem ASV un milzu bibliotēku. FRS galvenie akcionāri ir ž īdu c ionisti, kuri izplānoja un izraisīja savu problēmu risināšanai abus pasaules karus. B’ ...


Vēsture Labot
* • 1843. gada 13. oktobrī to Ņujorkā dibinājuši 12 ebreju ieceļotāji no Vācijas kā neatkarīgu ebreju ložu Die Bundesbrüder ("Savienības brāļi") iecietības, cilvēcības un labdarības veicināšanai. Sākotnējā darbība bija vērsta uz slimnīcu un nespējinieku namu veidošanu.
* 1901. gadā tika izveidots fonds Austrumeiropas ebreju ieceļotāju izvietošanai visā ASV teritorijā.
* Kopš 1913. gada būtiska darbības joma bija cīņa pret antisemītismu ("Anti-Defamation League").
* Kopš 1897. gada B’nai B’rith tika atvērta arī sievietēm, kā neatkarīga organizācija pastāv arī B’nai B’rith Women tikai sievietēm.
* B'nai B'rith ir aktīvi darbojusies, lai stiprinātu saites starp ebreju diasporas organizācijām un Izraēlas valsti kopš tās dibināšanas 1948. gadā.
* 2001. gadā notika B'nai B'rith Eiropas ģenerālā asambleja.
* Rīgas loža dibināta 1998. gada 16. jūnijā un tā ir daudz darījusi Rīgas slimnīcas Bikur Cholim pilnveidošanā.
B’nai B’rith Europe pamatmērķi Labot
* • Cilvēktiesību aizstāvība un cīņa pret antisemītismu, rasismu un ksenofobiju,
* Izraēlas valsts aizstāvība,
* Humanitārā palīdzība Austrumeiropai un Izraēlai,
* Darbība ebreju identitātes, kultūras un vēsturiskā mantojuma attīstībai.Žīd u cionist i- globālisti, talmuda jūdaisti, B’ nai b’ rith, ieviesuši pasaules ebreju impērijā, kurā ietilps ES un Latvija, trīs standartus ekonomikā, kuri tiek realizēti arī caur ES un Latvijas likumdošanu, tostarp E. Levita un K. Kariņa rīcību. Pirmsākums pieejams tikai ivritā.

“Pirmajam standartam jāattiecas tieši uz savstarpējām attiecībām pašu sveštautiešu un svešticībnieku vidū.

Otrais standarts attiecas tikai uz ebreju attiecībām ar sveštautiešiem un svešticībniekiem.

Trešais standarts attiecas uz attiecībām tikai starp ebrejiem.

Pirmais ebreju impērijas standarts attiecas uz savstarpējām attiecībām ekonomikā sveštautiešu un svešticībnieku pašu vidū un tajā jāietilpst - nežēlīgai savstarpējai konkurencei, pilnīgai brīvībai tā saucamajās "ekonomikas attiecībās"; izslēgta valsts iejaukšanās tautsaimniecībā; orientācija uz peļņu kā galveno ekonomikas kritēriju; nepieciešama nežēlīga algota darbspēka ekspluatācija; finanšu sistēmas attīstība, graujot reālās ekonomikas sistēmas attīstību; uzņēmumu akcionāru pārvaldes formu ieviešana u.c..


Otrs standarts, kurš ebreju impērijai stingri jārealizē pret valstīm - regulēt visos līmeņos valstu tautsaimniecību; izslēgt konkurenci starp atsevišķiem tautsaimniecības subjektiem; akcionāru kompāniju atbalstīšana; nepieļaut kompāniju vadībā cittautiešus citticībniekus; aizliegt ņemt kredītprocentus noteiktās darījumu operācijās; nepieļaujama situācija, kad ebrejs ekspluatē ebreju; jāorganizē sociāli fondi ebreju kopienu atbalstam; izslēgt maldību un krāpšanu ebreju savstarpējos darījumos; izmantot ebreju tiesu saimnieciskos strīdos; ebreju pārvaldes sistēmas - advokatūra, juridiskie pakalpojumi, mediji, kultūra, medicīna utt.Trešais ebreju impērijas standarts noteic attiecības starp ārējo pasauli un ebreju pasauli. Pret svešzemnieku un svešticībnieku īpašumiem jāattiecas kā pret ebreju īpašumiem, jāizmanto visas sviras šo īpašumu pārņemšanā; svešzemniekiem jāuzspiež alkas pēc naudas; pieļaujama maldināšana un krāpšana, lai nodrošinātu neebreju ekspluatāciju; jānodrošina attiecīgās darba līgumu formas; jānodrošina visaugstākie aizdevumu procenti svešzemniekiem un svešticībniekiem; jāuzspiež pasaulei nauda, ko izlaiž apgrozībā ebreji; jānodrošina pārnacionālo kompāniju kontrole pār citām neebreju kompānijām; jānodrošina visa veida maldu ziņas ekonomikā, pat atsaucoties uz "zinātniskiem pierādījumiem", "sabiedriskām aptaujām"; valstu ekonomiku destabilizācija; krīžu radīšana; priekšstata par "brīvu tirgu" izplatīšana; ekonomisko sankciju un karu realizācija.”

Atbildēt

Romas klubs dibināts pirms 50 gadiem

12.01.2021. 05:05

»

Kad tieši

Pirmkārt, Romas klubs ir tikai viena no n domnīcām, kas gan ir veidota vairāk kā tusiņš prominencēm (cik atceros no LV tur kaut kad bija ieaicināts kaut kas no mūsu politiķiem), bet nu anyway, kas tad ir tas, kas romas kluba ziņojumos ir tas kas sakrīt ar Švāba grāmatu, kas ir daiļliteratūra...


Romas klubs ir smadzeņu centrs ideoloģijas izstrādei FRS un B’ nai B’ rith, ž īdu kantora vajadzībām. B’ nai B’ rith ir ž īdu kantoris ar diviem birojiem ASV un milzu bibliotēku. FRS galvenie akcionāri ir ž īdu c ionisti, kuri izplānoja un izraisīja savu problēmu risināšanai abus pasaules karus. B’ nai B’ rith ir cieši saaugusi ar CIP un Mossad organizēto noziedzību, izveidota apvienojoties 12 ž īdu klaniem.

Romas kluba postulāti:

1. pasaules ekonomikas deindustrializācija,
2. iedzīvotāju skaita samazināšana
3. valstu suverenitātes mazināšana
4. pasaules valdības izveide.

Atbildēt

Seski,

12.01.2021. 04:19

tādēļ!

Atbildēt

:)

11.01.2021. 20:59

Bija jādzer sarkanā tablete vai zilā, lai ieietu šajā matrixā

Atbildēt

Pietiek izdzēsis ap simts

11.01.2021. 20:00

komentāru.

Atbildēt

Vel

11.01.2021. 19:09

viens, kam FB un YT skaitaas nopietni avoti. Principaa var nelasiit.

Atbildēt

visticamāk

11.01.2021. 18:58

»

Follija kondoms

Ar ko bija sekss tavai mammai, ja piedzima kaķa smiekli


tur mamma nemaz tuvumā nav bijusi, divu tētu seksa rezultāts tas ir.

Atbildēt

Kad tieši

11.01.2021. 16:38

»

Romas klubs

Protams. Lasot jebkuru info tas jālaiž caur filtru un jāvērtē kritiski...


Pirmkārt, Romas klubs ir tikai viena no n domnīcām, kas gan ir veidota vairāk kā tusiņš prominencēm (cik atceros no LV tur kaut kad bija ieaicināts kaut kas no mūsu politiķiem), bet nu anyway, kas tad ir tas, kas romas kluba ziņojumos ir tas kas sakrīt ar Švāba grāmatu, kas ir daiļliteratūra ?

Atbildēt

Piemēram

11.01.2021. 16:29

»

Ekknomistam

Sāc ar vienu un apgāz


Trampa nodokļu politika ir vērsta uz lielo korporāciju atbalstu, nevis pretēji, naudas drukāšana ir valdības instruments, pirktspējas kritums, nekādi neveicina pat monopola intereses, progresu un izaugsmi rada ieguldījumi attīstībā nevis nekvalificēti darbinieki, PVO nav nekāda saikne ar globālo sasilšanu, utt.

Atbildēt

Losim

11.01.2021. 16:20

»

Ībli

Kas drukā dolārus? Valdības? Pasmīdini mūs vēl, idiot


Kas tad vēl drukā dolārus ?, US treasury, tad, ka multiplikātors ir FED pārraudzībā tā ir pilnīgi cita lieta.

Atbildēt

Juris

11.01.2021. 15:27

»

Cioniste

Kapec tad Izraela ir visvairak vajcineto un plano beigt valcinaciju martā


Varbūt viņiem iešpricē ūdeni, bet gojiem ielaidīs HIV vai kādu indi?

Atbildēt

Cioniste

11.01.2021. 15:02

»


Kapec tad Izraela ir visvairak vajcineto un plano beigt valcinaciju martā?

Atbildēt

Romas klubs

11.01.2021. 12:42

Protams. Lasot jebkuru info tas jālaiž caur filtru un jāvērtē kritiski.

Taču tiem, kuri te raksta ka viss ir murgi un autors ir nezkāds idiots silti iesaku izlasīt Romas kluba ziņojumus. Un tad salieciet tos kopā ar Švāba grāmatu.

https://ru.wikipedia.org/wiki/Римский_клуб#Доклады

Pirms rakstat trulus komentārus no sākuma iepazīstieties ar materiālu par ko ir runa un ieslēdziet smadzenes.

Atbildēt

Nu ko

11.01.2021. 12:33

»

voila

interesants raksts un tas viss tā arī varētu būt, bet tas nebūt nevēsta par pasaules galu vai cilvēces iznīcību, jo saule vienādi spīd pār visiem. Un viss, kas reiz ir bijis, atkal būs tāpat kā viss, kas būs, ir jau reiz bijis, tas ir universāls princips, pat vēsturiski pārbaudīts...


Izskatās, ka lielās korporācijas, kam pieder 90% no pasaules naudas, iegulda to, lai nopirktu varu pasaulē un uzpērk valstis, to valdības, publiskos mēdijus.
ATVERAM ACIS, cilvēki, un atsakamies to realizēt - jo TAS VISS VAR NOTIKT TIKAI AR MŪSU LĪDZDALĪBU KATRAM SAVĀ DARBA VIETĀ - valdībā, 5G ieviesējuzņēmumos, publiskajos mēdijos, TV, slimnīcās. JEBKUR!

Atbildēt

īstenībā

10.01.2021. 23:42

»

motorhead 1916

Nu, Shveice taads diivains piemeers, jo peedeejoreiz karoja pirms aptuveni 500 gadiem, turklaat zaudeeja


Šveice ir pasaules naudas saimnieku kapitālu glabātuve, tikai tāpēc tur tiek uzturēta un finansēta neitralitāte, miers un pārticība, - kā samaksa par kapitāla uzglabāšanu. Liela nauda nemīl nekārtību un haosu.

Atbildēt

Vakcīna

10.01.2021. 23:39

Žēl, ka nav vakcīnas pret stulbumu, dažiem murgotājiem te noteikti noderētu :). Cerams, ka LV ir pietiekami daudz izglītotu cilvēku, lai neietekmētos no šīm absolūtajām muļķībām.

Atbildēt

Sviests

10.01.2021. 23:34

Notiek pilnīgi pretējais, valdības pārņem atpakaļ varu no korporācijām, jo par sadrukāto naudu veic tirgus intervences un uzpērk vērtspapīrus

Atbildēt

Ekonomists

10.01.2021. 23:29

Slima suņa murgi klasiskajā piegājienā samaisot daudzus svešvârdus, lai izskatìtos gudrāk. Te vienā rinkopā ir vairāk muļķību kā bērnudārzniekam aprakstot AES uzbūvi.

Atbildēt

Kāpēc politiskas iejaukšanās ātrums globālās ekonomikas izaugsmes ātruma ierobežošanai ir tik izšķirošs, izmantojot COVID-19 pandēmiju

10.01.2021. 22:20

https://straight2point.info/wp-content/uploads/2020/08/COVID-19_-The-Great-Reset-Klaus-Schwab.pdf

IEVADS
Koronavīrusa pandēmijas izraisītajai pasaules krīzei mūsdienu vēsturē nav paralēles. Mūs nevar apsūdzēt par hiperbolismu, sakot, ka tas mūsu pasauli izmaina pilnībā un katrs no mums pašos sarežģītākajos laikos, ar kuriem esam saskārušies paaudzēs. Tas ir mūsu izšķirošais brīdis - mēs gadiem ilgi nodarbosimies ar jaunu izmaiņu radīšanu, un daudzas lietas mainīsies uz visiem laikiem.

Tas radīs ekonomikas pārrāvumu monumentālā apjomā, radot bīstamu un svārstīgu periodu vairākās frontēs - politiski, sociāli, ģeopolitiski -, radot dziļas bažas par vidi un paplašinot tehnoloģiju iespējas (kaitīgas vai citādas) mūsu dzīvē. Neviena nozare vai bizness netiks saudzēts no šo izmaiņu ietekmes. Miljoniem uzņēmumu var pazust, un daudzām nozarēm ir neskaidra nākotne; tikai daži varēs savā biznesā zelt. Individuāli daudziem cilvēkiem dzīvē, kā vienmēr ir bijusi zināms, notiek satraucošas pārmaiņas lielā ātrumā. Bet dziļas, eksistenciālas krīzes arī veicina introspekciju un var dot transformācijas potenciālu. Pasaules attīstibas vadlīnijās - jo īpaši sociālās atšķirības, taisnīguma trūkums, sadarbības trūkums, globālās pārvaldības un vadības neveiksmes - tagad ir atklātas kā nekad agrāk, un cilvēki uzskata, ka ir pienācis laiks atkārtotai jauninājumu izgudrošanai. Radīsies jauna pasaule, kuras kontūras mums ir gan jāizdomā, gan jārealizē.

Rakstīšanas laikā (2020. gada jūnijs) pandēmija turpina pasliktināties visā pasaulē. Daudzi no mums domā, kad lietas atgriezīsies normālā stāvoklī. Īsā atbilde ir: nekad. Nekas vairs neatgriezīsies pie “salauztās” normālisma izjūtas, kas valdīja pirms krīzes, jo koronavīrusa pandēmija iezīmē fundamentālu lūzuma punktu mūsu globālajā trajektorijā. Daži analītiķi to sauc par lielu bifurkāciju, citi atsaucas uz dziļu “Bībeles” proporciju krīzi, taču būtība paliek nemainīga: pasaule, kādu mēs to zinājām 2020. gada pirmajos mēnešos, vairs nav, tā ir izšķīdusi pandēmijas kontekstā.

Šādu seku radikālas izmaiņas nāk, kā daži speciālisti ir minējuši par laikmetu - “pirms koronavīrusa” (BC) un “pēc koronavīrusa” (AC).

Mēs turpināsim būt pārsteigti gan par šo izmaiņu ātrumu, gan negaidīto raksturu - tām savstarpēji saplūstot, tās izraisīs otrās, trešās, ceturtās un vairāk kārtības sekas, kaskādes efektus un neparedzamus rezultātus.

Atbildēt

Lielais restarts nebeigsies vēl 2025. gadā

10.01.2021. 21:40

»

fidels

Vīrusus var pārraidīt ,tas izskaidro covida ātro izplatību visā pasaulē.Pareizāk sakot pārraida vīrusa enerģetisko spinu vai kā nu viņu tur sauc,krievu zinātnieks Garjajevs nesen šķīrās no dzīves iespējams savas kvantu ģenētikas lekciju dēļ


Tad Pasaules Banka plāno vien 1. fāzes beigas.

Lipīgāks C19 vīruss no UK au ir Latvijā. Kāpēc tur viņu sāka izplatīt? Lai migranti, kuri maksāja nodokļus, bēg atpakaļ neskatoties.. lai iztiek bez sociāliem pabalstiem un UK pensijām nākotnē..

Ne velti grāmatā Lielais restarts PVO min, ka cilvēcei jāgatavojas jaunām pandēmijām. Kā viņi to zin? Tāpēc, ka izplata un izplatīs aizvien jaunus paveidus, kamēr aitas nesadzīs elektroniskajā koncentrācijas nometnē.

https://straight2point.info/wp-content/uploads/2020/08/COVID-19_-The-Great-Reset-Klaus-Schwab.pdf


64.-65. lpp
1.3.2. Sociālie nemieri
Viena no visdziļākajām briesmām, kas draud pēc pandēmijas, ir sociālie nemieri. Dažos ārkārtējos gadījumos tas var izraisīt sabiedrības sabrukumu un politisku sabrukumu. Neskaitāmi pētījumi, raksti un brīdinājumi ir uzsvēruši šo īpašo risku, pamatojoties uz acīmredzamo novērojumu, ka tad, kad cilvēkiem nav darba, ienākumu un izredžu uz labāku dzīvi, viņi bieži izmanto vardarbību. Šis citāts atspoguļo problēmas būtību. Tas attiecas uz ASV, taču tā secinājumi ir derīgi lielākajai daļai pasaules valstu:
Tie, kas paliek bezcerīgi, bez darba un bez aktīviem, var viegli vērsties pret tiem, kuriem ir labāk. Jau tagad aptuveni 30% amerikāņu bagātība ir nulle vai negatīva. Ja no pašreizējās krīzes izkļūst vairāk cilvēku, kuriem nav ne naudas, ne darba, ne piekļuves veselības aprūpei, un, ja šie cilvēki kļūst izmisuši un dusmīgi, tādas ainas kā nesenā ieslodzīto bēgšana Itālijā vai laupīšana, kas sekoja viesuļvētrai Katrīna Ņūorleānā 2005. gadā varētu kļūt par ikdienu. Ja valdībām nāksies izmantot paramilitāros vai militāros spēkus, lai apspiestu, piemēram, nemierus vai uzbrukumus īpašumiem, sabiedrība varētu sākt sadalīties.
Labi pirms pandēmijas pārņemšanas pasaulē sociālie nemieri ir pieauguši visā pasaulē, tāpēc risks nav jauns, bet to ir palielinājis COVID-19. Ir dažādi veidi, kā definēt, kas ir sociālais nemiers, taču pēdējo divu gadu laikā visā pasaulē ir notikuši vairāk nekā 100 nozīmīgi pret valdību vērsti protesti gan bagātajās, gan nabadzīgajās valstīs, sākot no dzelteno vestu nemieriem Francija uz demonstrācijām pret spēkavīriem tādās valstīs kā Bolīvija, Irāna un Sudāna. Lielāko daļu (pēdējo) nomāca brutāli uzbrukumi, un daudzi pārgāja ziemas guļas stāvoklī (tāpat kā pasaules ekonomika), kad valdības piespieda savus iedzīvotājus slēgt cietumu, lai ierobežotu pandēmiju. Bet pēc tam, kad tiek atcelts aizliegums pulcēties grupās un iziet ielās, ir grūti iedomāties, ka vecās sūdzības un uz laiku nomākta sociālā trauksme vairs neizraisīsies, iespējams, ar jaunu spēku. Pēc pandēmijas laikmetā
bezdarbnieki, noraizējušies, nožēlojami, aizvainoti, slimi un izsalkuši būs dramatiski noskaņoti. Notiks personiskas traģēdijas, kas izraisīs dusmas, aizvainojumu un uzbudinājumu dažādās sociālajās grupās, ieskaitot bezdarbniekus, nabadzīgos, migrantus, ieslodzītos, bezpajumtniekus, visus atstātos ...

Atbildēt

Filipa Plastovska gals

10.01.2021. 20:14

Žēl Filipa, jo ar savu rakstu viņš ir izpildījis savu interesanto teoriju pamatbūtību - pieminējis vīrusu. Tas nozīmē, ka tagad vīruss ir jau arī viņā un tā kā viņš vīrusu piemin priekšā un pakaļā, tad saslims smagi. Cīnītājs būs atdevis dzīvību par mums! Lai mūžam viņam slava un gods!

Atbildēt

voila

10.01.2021. 19:51

interesants raksts un tas viss tā arī varētu būt, bet tas nebūt nevēsta par pasaules galu vai cilvēces iznīcību, jo saule vienādi spīd pār visiem. Un viss, kas reiz ir bijis, atkal būs tāpat kā viss, kas būs, ir jau reiz bijis, tas ir universāls princips, pat vēsturiski pārbaudīts...

Atbildēt

fidels

10.01.2021. 19:45

Vīrusus var pārraidīt ,tas izskaidro covida ātro izplatību visā pasaulē.Pareizāk sakot pārraida vīrusa enerģetisko spinu vai kā nu viņu tur sauc,krievu zinātnieks Garjajevs nesen šķīrās no dzīves iespējams savas kvantu ģenētikas lekciju dēļ!

Atbildēt

Vai tiešām?

10.01.2021. 19:36

»

Nepiekrītu

Domāju, ka tā nav TAUTA, kas internetā pretojas vakcinēšanai, tie ir daži psihopāti, kas paši ir vakcinēti gan pret bērnu trieku, difteriju, bakām,. garo klepu, masalām un vēl neskaitāmām obligātām vakcīnām, kuras, kā viņi paši skaidro par covid vakcīnu, ir gan izglābušas viņu dzīvības, bet viņu smadzenes...


Vai pats neesi psihopāts?

Ir vairāki veidi vakcīnu radīšanai. Un to sastāvs untehnoloģija nav noslēpums!

Izņemot visu C19 vakcīnu! To sastāvs ir noslēpums un juridiski neviens par to neatbild, kādas sekas pēc vakc iestājas.

Ne velti LV 13. martā 2020. g. slepeni ziņoja ANO par atteikšanos ievērot ilvēktiesības uz cilvēka dzīvību, veselību, pārvietošanās tiesībām, pulcēšanās tiesībām utt. Lai “pūli”, K. Kariņa vārdiem runājot novakcinētu, lai gan LR Satversmē ir minētas tautas un pilsoņu tiesības.

Laita auzstāvētu savas LR Satversmē noteiktās tiesības, izveidota sabiedrība “Sabiedriskie Satversmes sargi”, pret kuru L&K kliķe ar VDD un VID vērš represijas un teroru.

Atbildēt

Nepiekrītu

10.01.2021. 17:52

Domāju, ka tā nav TAUTA, kas internetā pretojas vakcinēšanai, tie ir daži psihopāti, kas paši ir vakcinēti gan pret bērnu trieku, difteriju, bakām,. garo klepu, masalām un vēl neskaitāmām obligātām vakcīnām, kuras, kā viņi paši skaidro par covid vakcīnu, ir gan izglābušas viņu dzīvības, bet viņu smadzenes tik tiešām ir čipētas ar paranoju.

Atbildēt

bratka

10.01.2021. 16:44

Latvijā 30g.valdīja komunisti,čekisti,un kriminalie,tiesībsargajošās iestades nestradāja,tautu iedzinā nabadzībā,cukurfabrikas likvidēja,tautai nācās izbraukt uz citām valstīm.tagad vīņi baidās no atmaksas stundas,izdomāja pandemiju,lai ierobēžõtu cilvēkus,iedzīt badā vieglāk pārvaldīt tautu.Tā saucamā demokrātijā pēdinās,jau sāka veidot 1985.g.Godmanis,Lembergs,jau zinaja ka vini kļūs par Latvijas izlaupīsanas vadoņiem.

Atbildēt

4. maija komunistu, čekistu, organizētās specdienestu CIP un Mossad

10.01.2021. 12:55

»

to ha-ha

Tie,kas gribēja brīvu Latviju, tie arī to dabūja. Tikai tie vienmēr mācējuši labi runāt un ilgoties pēc idejas realizēšanas. Tiem nekad nav bijusi sajēga par tautsaimniecību. Piedevām vēl liela skaudība pret citu latvieti, kuram iet nedaudz labāk...


cionistu valsti ar klubu21- “filtrācijas nometni” noderīgiem idiotiem E. Levits, viens organizētās pārnacionālo finanšu struktūru noziedzības elementiem jau tad iefiltrējās Pilsoņu komitejās, tās sagrāva, uzdeva 4. maija valsti par “atjaunoto 18. nov republiku”, kļūstot par VP murgoja ar latviešu kultūru, ko pielieto maldināšanai- ar viņa akceptu notika noziegums pret cilvēcību Latvijā - 13. martā 2020. g. LV ar E. Levita akceptu slepeni atteicās ANO no cilvēktiesību ievērošanas. Līdzzinātāji J. Bordāns, J. Jansons, K. Kariņš, I. Viņķele.

Šīs noziedzīgās E. Levita rīcības rezultātā radās iedrība “Sabiedriskie Satversmes sargi”, kuri rīkoja 12.12.2020. Tautas sapulci, uzaicinot K. Kariņu un E. Levitu, kuri neierodoties, sev paši faktiski parakstījuši spriedumu.

E. Levita noziedzīgās darbības sastāvs VP amatā pret cilvēcību Latvijā, ignorējot Satversmē noteiktās pilsoņu tiesības, ir pilnā mērā nostiprināts ar neapgāžamiem pierādījumiem, nav pārsūdzams.

Līdzīgi ir ar K. Kariņu, kurš personīgi pēc PVO ieteikuma, ignorējot LR Satversmē noteiktās pilsoņu tiesības, ar savu rīkojumu uzdeva Veselības ministrijai sastādīt vakcinācijas plānu.

Līdzīgi ir ar I. Viņķeli - I. Viņķeles uzdevums bija ievērot LR satversmē noteiktās pilsoņu tiesības un nesastādīt pūļa vakcinācijas plānu.

Līdzīgi ir ar D. Pavļutu - ignorējot LR Satversmē noteiktās tiesības, D. Pavļuts kā veselības ministrs agresīvi turpina I. Viņķeles uzsākto plānu - ar teroru un melu propagandu.

Atbildēt

nekas zviedriem, lietuviešiem nepieder

10.01.2021. 12:37

»

to ha-ha

Tie,kas gribēja brīvu Latviju, tie arī to dabūja. Tikai tie vienmēr mācējuši labi runāt un ilgoties pēc idejas realizēšanas. Tiem nekad nav bijusi sajēga par tautsaimniecību. Piedevām vēl liela skaudība pret citu latvieti, kuram iet nedaudz labāk...


viņi kā Bondars Krājbankā tēloja latvieti. Protams, noziedzīgā organizētā noziedzība, tās patiesā labuma guvēji nekad nav zināmi.

Piem. noziedzīgās organozētās noziedzības “specdienesta” Mossad gada budžets globālās “ebreju impērijas trīs standartu” ieviešanai ir 350 milj gadā. Par piemēru, pašlaik tikai viena LV tikai par parādu procentiem maksā vairāk par 1 milj. € dienā - t.i. LV vien uztur ar saviem parādu procentiem Mossad organizēto noziedzību. Un tad brīnās, ka pensijas mazas un mazos uzņēmējus iznīcina, un ka Saeimā nonāk ar katru sasaukumu aizvien debilāki radījumi, kuri balsojumā par likumiem kļūst par marionetēm ar vid algu 2000€.

Meroni finansēja KPLV, lai kaut kāds Ģirģens būdu VDD pārraugs utt. Kas finansē ar ziedoj citas partijas, mēs nezinām. Tikai Saeimā nonāk debilākie un vadāmie.

Atbildēt

to ha-ha

10.01.2021. 12:16

Tie,kas gribēja brīvu Latviju, tie arī to dabūja. Tikai tie vienmēr mācējuši labi runāt un ilgoties pēc idejas realizēšanas. Tiem nekad nav bijusi sajēga par tautsaimniecību. Piedevām vēl liela skaudība pret citu latvieti, kuram iet nedaudz labāk.
Rezultāts: pāri par 50% Latvijas mežu pieder zviedriem, lietuviešu MAXIMA, vācu Lidl, vēl zviedru Rimi, Latvijas Balzāma īpašnieks sēž Luksemburgā, Ventspils uzņēmumus pārvalda Meroni,kurš nesen pasūtīja mūsu Nodrošinājuma Valsts aģentūru mācīties vācu, itāļu vai šveiciešu valodu utt.

Atbildēt

Grupņiks

10.01.2021. 12:03

»

ha-ha

Tie ir meli! Komunisti,komsorgi,čekas aģenti nekad nav bijuši aiz borta,bet ir aktīvi šodienas organizātori un labuma guvēji.Lembergu piesaukt par potenciālu mocekli ir smieklīgi.Viņu vienīgais bieds ir vajadzīgā,bet nereālā 3D.Visas tās briesmas,kuras tiek piesauktas jau 30gadus bauda tautas vairums...


bij. komjauniešu līderi, komunisti un čekisti, visi no noziedzīgas politiskas organizācijas ar VDK speciālistiem kā Savickis, Borovkovs - kolaboranti, oligarhāts, ar noziedznieku psiholoģiju mantkārīgos nolūkos, sadarbībā ar ārvalstu noziedzīgajiem specdienestu grupējumiem, kuri, turot naudu ofšoros izveidojās pag g s 70. gados - apvienojoties Mossad, CIP un citām 24 finanšu izlūkošanas un kontroles organizācijām valstu teritorijās organizēto specdienestu noziedzīgo organizāciju interesēs. Šīs noziedzīgās organizācijas kūrē valstu likumdošanu tāpat kā ASV savās merkantīlajās interesēs. Lai valstis un tautas vājinātu, rada likumdošanas haosu, lai nevar atklāt un sodīt šīs personas kā Meroni, Lembergu, Kalvīti, Šķēli utt. Viss nonācis tik tālu, ka valstis ar mākslīgu pandēmiju pakļauj parādiem. Pensiju fondi izzagti, valsis iedzen parādos - vainīgs pie visa būs “burvju vīruss C19”, kāpēc mazas pensijas, bezdarbs, mazie uzņēmēji nespēj savilkt kopā galus, lai izdzīvotu.

LV valda noziedznieku kartelis, tautu iedzenot postā. Tauta cer uz godu, taisnību, patiesību, valsti, bet tauta kļuvusi lieka. To pierunā pašiznīcināties vakcinējoties.

Atbildēt

ha-ha

10.01.2021. 11:26

»

Demokrātija

Nu beidzot ir brīva Latvija! ZZS aiz borta, Lembergs aiz borta, komunisti, komjaunieši (izņemot Reiru un Šuplinsku), čekisti, kolaboranti, stukači aiz borta... Valsti pārvalda (nevis vada) ārzemnieki ar dubultpilsonību,kas nav dzīvojuši "okupētajā Latvijā" un nepazīst tautas dzīves veidu un paradumus...


Tie ir meli! Komunisti,komsorgi,čekas aģenti nekad nav bijuši aiz borta,bet ir aktīvi šodienas organizātori un labuma guvēji.Lembergu piesaukt par potenciālu mocekli ir smieklīgi.Viņu vienīgais bieds ir vajadzīgā,bet nereālā 3D.Visas tās briesmas,kuras tiek piesauktas jau 30gadus bauda tautas vairums.Epidēmija jau tagad tiek izmantota šo kungu vajadzībām un tautai šajā spēle ir upura lomā un viņi cer,kā tas būs mūžīgi.

Atbildēt

...

10.01.2021. 11:05

»

līdz šim jau nu nē

bet ja atompoga pelosi rokās, kura noliedz Tēvu un Māti...nezinu. Tramps karus apturēja, šī ir hitlers


Jā,hitlers kapā nervozi pīpē,viņam šodienas meli pat sapņos nerādījās.Trampampamps ir tāde pat lelle kā Baidiesbaidies,atompogas atrodas globalizatoru rokās,kā tie lems tā būs.Diemžēl atomkara scenāriju nevar izslēgt,kad šie reptiloīdi jutīs ka zaudējuši pilnībā.

Atbildēt

davai pamurgosim

10.01.2021. 11:02

»

nu davai pamurgosim

Nu davai pamurgosim.2015.13.10.,Nīderlandes oficiālais patentu birojs,ar ričarda rotšilda vārdu izdots patents covid 19 ?! testiem un testēšanas metodēm


Viss var būt, nav jau izslēgts, ka maniakāli tipi ir arī augstākās aprindās, vēsturē ir zināmi tādi gadījumi. Tāpat, kā slimā tieksme grābt lielākos labumus sev un pietuvinātajiem, atstājot tautas vairākumu nabadzībā.

Atbildēt

Demokrātija

10.01.2021. 10:48

Nu beidzot ir brīva Latvija! ZZS aiz borta, Lembergs aiz borta, komunisti, komjaunieši (izņemot Reiru un Šuplinsku), čekisti, kolaboranti, stukači aiz borta... Valsti pārvalda (nevis vada) ārzemnieki ar dubultpilsonību,kas nav dzīvojuši "okupētajā Latvijā" un nepazīst tautas dzīves veidu un paradumus (valkāt zeķes un laiku pa laikam apgriezt matus un nagus).
Brīva Latvija! Brīva no Covid, brīva no reāli strādājošiem cilvēkiem, kuri rada vērtības un maksā nodokļus budžetam. Ierēdņiem jau alga nemainās - strādā vai nestrādā.
Brīva Latvija - "augstākā ideja - tā nepazīst cilvēka žēluma" (Rainis).
Nevienam nav daļas gar to, ka cilvēkiem nav ko ēst, ka nevar samaksāt par mājokli... Laime pilnīga!

Atbildēt

Manas domas.

10.01.2021. 10:15

Latvijā, Krievijā Vācijā utt. visur viss pēc viena scenārija. Putins visus vakcinēt grib, mūsējie sapņo par to pašu, kā sarunājuši. Oficiālie tur un te reklamē vakcīnu, tauta internetā pretojas. Amerīkā tauta netaisās padoties, izpirka visu munīcīju veikalos, tur tautu
vergiem nepataisīs. Es neticu, ka šoreiz
globālistiem sanāks, jo vēl pietiekoši daudz izglītoti , kas nav vienaldzīgi cilvēki.

Atbildēt

līdz šim jau nu nē

10.01.2021. 09:51

»

lauķis

Ja runa ir par nato izdzimteņiem tie tiešām šaus uz tautu,un ne tikai mugurā


bet ja atompoga pelosi rokās, kura noliedz Tēvu un Māti...nezinu. Tramps karus apturēja, šī ir hitlers

Atbildēt

tiem, kas dzimst ar čipiem galvās

10.01.2021. 09:27

»

Folijas cepurītes reāli palīdz, ne jau velti vara aizliedza folijas tirdzniecību


??????????????????
nevar viņi nesāt folijas cepurītes, viņu darbību vada no zvaigznēm un horoskopos tas piefiksēts, tad jau kļūs pavisam nevadāmi, smadzeņu taču nav, tur ir vadu pineklis galvās...antenas u.t.t.t.t.t.t

Atbildēt

Fēlis

10.01.2021. 09:09

Juku laikos visi mēģina makšķerēt duļķainos ūdeņos, bet sliecos ticēt ka vairāk patiesības ir "bada dzeguzēm", nevis pārvaldes aparātam, kurš pārcentīgi izpilda visus okupācijas varas rīkojumus, pie reizes neaizmirstot pasildīt arī savas rociņas. Tik jau nu pārcentīgi, ka rodas šaubas par viņu veselo saprātu. Bija daudz dzirdēts, ka gandrīz vai obligāti nāves gadījumos mediņiem kā diagnoze jāuzrāda kovids. Nu es zinu konkrētu gadījumu, kad cilvēks slimoja un mira no vēža, bet miršanas papīros ir kovids. Mums melo.

Atbildēt

nu davai pamurgosim

10.01.2021. 06:29

»

davai pamurgosim

Varētu būt divas iespējas, kā koronvīruss radies...


Nu davai pamurgosim.2015.13.10.,Nīderlandes oficiālais patentu birojs,ar ričarda rotšilda vārdu izdots patents covid 19 ?! testiem un testēšanas metodēm.
2016.gadā ES sāk iepirkt šos testus.

Atbildēt

lauķis

10.01.2021. 06:18

»

Tā ir realitāte

jau labu laiku - arī zemessardzē un armijā


Ja runa ir par nato izdzimteņiem tie tiešām šaus uz tautu,un ne tikai mugurā.

Atbildēt

davai pamurgosim

10.01.2021. 01:55

Varētu būt divas iespējas, kā koronvīruss radies:
1. Tas radīts laboratorijā, kā bakteriāls, nē, virusoidāls ierocis. Tādā gadījumā ir atkal divas iespējas: a)tas ir speciāli uzlaists cilvēcei; tas nozīmē, ka uzdarbojies kāds maniaks,kurš nesaprot, ka pats var no tā ciest; b)vīruss izsprucis no laboratorijas netīšām; tādā gadījumā ir iedarbojies teātra likums - ja uz skatuves redzama šautene, tad reiz tā noteikti izšaus.
2.variants - vīrusu radījusi daba jeb Dievs, lai pārmācītu cilvēkus, kuri pārkāpj Dieva noliktos jeb dabas likumus, turklāt savā egoismā radījuši netaisnīgu, necilvēcīgu pasauli. Kā saka, kaķa lāsti nekāpjot debesīs, bet cilvēku ciešanas gan.

Atbildēt

viesis

10.01.2021. 01:31

»

hmr

Pareizi armija darīs, ja ies pret krieviski runājošo un par Putinu Huilo fanojošo tautu. Policijā un robežsardzē daudz Krievijas fanu - tie šaus armijai mugurā


Hm, šis ir labs. Tātad, Latvijas armija jau sākotnēji bija paredzēta cīņai ar Latvijas tautu? Mjā, tad jau nav brīnums, ka militārie izdevumi ir vienīgie, kas būtiski ir pieauguši Latvijā...

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Evika Siliņa ir ar pautiem, Jānis Citskovskis – žmogs, bet Krišjānis Kariņš – princese, kas neuzņemas atbildību

FotoĻembasts ap tā saucamajiem bijušā premjera Kariņa lidojumiem vēl tālu no atrisinājuma, lai gan nu jau nepārprotami ir redzama un saprotama šo notikumu gaita, būtība un galveno aktieru lomu sadalījums. Izrādes režisori ir no valdošās partijas, kas pēdējā pusgada laikā centās atrisināt otrā plāna samezglojumu – proti, kurš būs šajā skandālā malējais. Un, lai gan par tādu tagad ir sazīmēts bijušais Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis un vēl pāris ierēdņu, nav šaubu, ka, pateicoties ierosinātajam kriminālprocesam, viņam blakus nostāsies arī “Jaunās vienotības” politiķi.
Lasīt visu...

21

Vēstule Rinkēvičam par Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju: ceram uz atklātu un laicīgu komunikāciju par nākotnē pieņemtiem lēmumiem, kuri ietekmēs latviešu valodas mācīšanu un mācīšanos visā pasaulē

FotoEiropas Latviešu apvienība ir iepazinusies ar lēmuma projektu “24-TA-1725 Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju.”
Lasīt visu...

21

Latviešu valodas aģentūras iekļaušana Čakšas aģentūru reorganizācijas plānā ir principiāli noraidāma

FotoLatvijas Zinātņu akadēmijas akadēmiķes, Izglītības biedrības padomes locekles Dr. habil. philol. Inas Druvietes atzinums par rīkojuma projektu “Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju”.
Lasīt visu...

21

PRET Latviešu valodas aģentūras likvidēšanu

FotoValoda ir veids, kurā tauta var paust savas dvēseles bagātību, pasaules izpratni un justies kā mājās savā zemē. Latviešu valoda ir bijusi nacionālās kustības pamatvērtība cauri gadsimtiem un ir viena no konstitucionālajām vērtībām, kas raksturo Latvijas valsts pastāvēšanas jēgu un mērķi.
Lasīt visu...

21

Kremlis nepamet cerību izmantot “tautiešus”: tiek plānots ar "tautiešu karti" virtuāli apvienot "krievu pasauli"

FotoŠā gada maijā kļuva zināms, ka Krievija veido “tautiešu elektronisko karti”, lai tādējādi censtos padarīt Krievijas “ārvalstīs dzīvojošo tautiešu” statusu par puslīdz juridisku kategoriju. Kara studiju institūta (Institute for the Study of War) vērtējumā šādas aktivitātes mērķis ir attaisnot Krievijas turpmāku agresiju, to uzdodot par ārvalstīs dzīvojošo tautiešu tiesību aizstāvības centieniem.
Lasīt visu...

12

Aicinājums Saeimai un Ministru kabinetam, īpaši "Jaunās vienotības" politiķiem atteikties no saviem valsts valodas politikas sagraušanas plāniem

Foto2024. gada 10. jūlijā Ministru kabineta tīmekļa vietnē ievietots tiesību akta projekts, kas paredz reorganizēt Latviešu valodas aģentūru, samazinot tās pārvaldes uzdevumus un lielāko daļu tās funkciju nododot citai valsts pārvaldes iestādei[1]. Uzskatām to par tuvredzību gan no zinātniskā, gan politiskā skatpunkta.
Lasīt visu...

21

Visi metas glābt grimstošo Citskovski, bet tas nesaprot pamesto glābšanas riņķi un kož rokā, kura viņu velk ārā no ūdens

FotoValdība un augstākā ierēdniecība kopīgiem spēkiem bija izdomājušas veidu, kādā paglābt no kriminālatbildības Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski, taču tas no pamestā glābšanas riņķa ir atteicies, palīdzīgās rokas padošanu "juridiskajā jūrā" grimstošajam slīcējam nodēvējot par "pazemojošu".
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi