Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Pēc gandrīz gada juku un haosa atbilde uz šo jautājumu ir acīmredzama. „Jaunās Perestroikas” ieviešanai uzsvars tiek likts uz baiļu iedzīšanu ar kovidpaniku, ko 24/7 ģenerē varas mediji. Jo tikai caur nāves bailēm, nedrošību un izmisumu var 100% kontrolēt cilvēku vairākumu. Un, fokusējoties uz vīrusu, vairākums nepamana ekonomisko katastrofu.

Mūsu vara šo Lielo Restartu realizē, un tā pati ir Lielais Restarts. Un turpinās to realizēt, jo pasākums ir labi apmaksāts. Paši par savu likteni šie izpildītāji neaizdomājas vai aizdomājas tikpat maz kā šucmaņi, kas apsargāja geto 3.reiha apsolītās gaišās nākotnes vārdā.

Kam būtu jānotiek, lai visi Latvijas pilsoņi saprastu, kas patiesībā notiek? Lai saprastu, ka „panēsāsim maskas, un viss atkal būs labi” šoreiz nesanāks?

Būtu jāsāk ar oficiālo pasaules elites plānu un to lokālās realizācijas salīdzināšanu. Par ko vēsta šie publiski atskaņotie plāni, „sazvērestības teorijas” un sazvērestības prakse, ko vērojam aiz loga jau šobrīd?

Noskatieties šo Pasaules Ekonomikas foruma rullīti https://www.youtube.com/watch?v=8rAiTDQ-NVY, un Jums kļūs skaidrs, kāpēc mūsu bērni šobrīd mācās attālināti, nekūp rūpnīcu un viesnīcu dūmeņi un nelido lidmašīnas. Ja vēl nebija skaidrs no zviedru meitenes Gretas klimata frīkšova, kas iesildīja smagsvara spēlmani „pandēmiju”!

Mums gatavo jaunu pasauli, par kuru agrāk rakstīja Herberts Velss, Džordžs Orvels un Kārlis Markss. Pēdējais gan vairs nav populārs Austrumeiropā, bet viņa domu par to, ka galēja kapitāla koncentrācija rada absolūtu varu un kontroli, neviens nav atcēlis. Kas šoreiz būs šie vadoņi, kas gatavo pasaules „Jauno kārtību”, ko pieticīgi dēvē par inkluzīvo kapitālismu?

Papētiet zemāk ievietoto saiti un uzzināsiet, ka planētas labvēļu sarakstā ir visas planētas lielākās megakorporācijas, ieskaitot Monsanto, Rotšildu ģimene un Romas Pāvests. Tātad mūs aprūpēs starptautiskās pedofīlijas tīkla pārvaldnieks no Vatikāna, kura saites ar masonu ložām un mafiju ir zināmas kopš 70. gadiem, banksteru ģimenes un Lielā Farma?

https://qz.com/work/1942727/pope-francis-backs-the-council-for-inclusive-capitalism/

Vatikāna īstā seja. Nezināma tikai tiem, kas ar neizpratni vēro straujo Romas katoļu baznīcas atkāpšanos no Bībeles vērtībām.

Sīkāk šeit: https://excatholicsforchrist.com/roberto-calvi/

Pasākums „Plāndēmija”, saprotams, ir plānots ilgi un pamatīgi, visas pasaules ekonomisti par nepatikšanām zināja jau 2019. gada beigās. Visu gaidītā atkopšanās no recesijas un stagnācijas nenotika. BezprecedentA apjomu naudas drukāšana nedeva nekādus rezultātus. Un šobrīd galīgi nav svarīgi, vai C19 paspruka pats vai kāds palīdzēja. „Palīgu” šodien meklē specIālisti, jo neviens infektologs netic faktam, ka 3 dienu laikā vīruss spēj izplatīties 85 valstīs. Bet vīruss nāca īstā laikā, lai uz to norakstītu visas līdz sarkanajai strīpai aizdzītā tradicionālā kapitālisma problēmas.

Visas valstis rīkojas pēc vienas neredzamas rokas mājiena, - daudzviet tika veiktas neveiksmīgas medicīnas reformas, likvidētas slimnīcas un darīts viss, lai radītu haosu. Ne tikai Latvijā, bet pat šķietami neatkarīgajā Krievijā: https://www.vedomosti.ru/society/articles/2020/10/14/843300-dengi-lechat

Runājot par neredzamo roku, neizbrīna fakts, ka īstajā brīdī pie pandēmijas „stūres” (pēc skaitļiem un standartiem nebija nekāda iemesla izsludināt pandēmiju pat pēc WHO standartiem) nonāca tieši Sorosa stipendiāti Ilze un Uga, kā arī ārvalstu „viesstrādnieki”, par kuru saistību ar „dienestiem” nebūtu jāšaubās.

Ko es ar visu šo vēlos pateikt? Mūsu valsts vadību caur neoliberālo „eliti” JV un PAR ir sagrābušas transnacionālās finanšu korporācijas. Latvijas, kuru mēs pazinām, vairs nav.

Bieži dzirdētās runas par valsts nozagšanu ir kļuvušas saprotamākas - mēs zinām zagli. Gluži tāpat kā zināms, kam parādā ir visa pasaule.

Tāpēc arī Latvija ir parakstījusi sev spriedumu, pievienojoties Parīzes klimata līgumam par feiko „zaļo kursu”, no kura atteicās Trampa Amerika. „Zaļā bezoglekļa ekonomika” ir absolūti sociopātisks koncepts, kas var reāli strādāt, tikai atgriežoties pagātnē, realizējot masīvu depopulāciju un teroru pret vairumu planētas iedzīvotāju. Pietiek iedomāties karjera ekskavatoru ar litija baterijām, lai saprastu visu koncepta nejēdzību. Bet masu mediji ir vienās rokās un publicē tikai to „zinātnieku” pētījumus, kurus uzskata par derīgiem. Savukārt vidusmēra cilvēks nezina, ka atmosfērā ir tikai 0,04% CO2, un nobaidīt viņu nav grūti.

Bet daudziem domājošiem cilvēkiem aizdomīga likās globālā un uzmācīgā Gretas propaganda. Meli atmaskoti šeit: https://www.counterpunch.org/2020/01/17/fake-green-zero-carbon-fraud/

Otrā lokālās, globālistiem kalpojošās „elites” nodevība ir aklā paklausība AS „Pasaules Veselības organizācija”, kas šobrīd ir izbijuša marksistu terorista vadīta privātfirma, kura dzīvo no valstu iemaksām un apjomīgām dāvanām no globālo banksteru fondiem. Tā pati PVO, kas laiku atpakaļ mēģināja realizēt cūku gripas afēru. Informāciju par šo globālo reketa mēģinājumu daudzi portāli jau dzēsuši, ieskaitot žurnālistikas skunksus no jauns.lv. Bet manuskripti nedeg: https://www.facebook.com/watch/live/?v=717276252253677&ref=watch_permalink

Augsne Latvijas „restartam” tika gatavota sen, pie varas nāca neoliberāļi un to satelītprojekti (JKP), kas, būdami mazākumā, sagrāba varu.

Un sadarbībā ar Demokrātu partijas eliti un globālo finanšu korporāciju tīkla struktūrām, aizbildinoties ar terorisma draudiem, no Latvijas finanšu sistēmas 2018. gadā atstāja drupu kaudzi. Atcerēsimies notikumus Latvijas ostās un tranzītā, lai saprastu, ka LV aktīvi šobrīd tiek „pakoti” nodošanai jaunajiem saimniekiem. Latvija gan ir sīka monēta lielajās spēlēs, jo tauta ir lētticīga un depresīva. Bet tas viss ir līdz laikam, jo arī 1905.gadā pilis aizdegās vienā naktī.

Šobrīd vērojam visdziļāko šķelšanos visā pasaulē - „inkluzīvā kapitālisma” plānus ir noraidījusi konfuciāniskā Ķīna, kas netaisās atdot kontroli pār valsti globālajiem baņķieriem, ASV ir uz pilsoņkara sliekšņa, bet Krievija ir 5 minūtes no slaktiņa, kurā par upuri varētu krist Germana Grefa vadītā transhumānistu kiborgu banda.

Kāda tad ir Lielā Restarta ideoloģija, ko daudzi kļūdaini sauc par „valsts kapitālismu”, komunismu utt.?

Tam pilnīgi noteikti nav nekā kopīga ar valsts kapitālismu, jo šī jaunā, totalitārā ideoloģija nekādas nacionālas valstis neparedz. Arī ar sociālismu ne, jo sociālismā gūtā peļņa atgriežas kopējā valsts kasē un tiek sadalīta starp sabiedrības locekļiem, nevis atsavināta.

Un tātad: Lielais Restarts jeb megakorporāciju diktatūra. Nekādu vēlēšanu - vara nemainās. Tā ir digitāla. Nekāda privātīpašuma - viss pieder megakorporācijām. Nekādas brīvās preses un vārda brīvības. Nekādu kristīgās ticības formu. Nekādas skaidras naudas. Tie ir plāni, kas pat netiek slēpti. Skat. Davosas foruma materiālus.

Šo plānu realizāciju apstiprina šībrīža notikumu virzība Latvijā!

Varu mainīt nav iespējams - premjera partija ar 4% reitingu vada valsti!

Bankrotu un uzņēmumu slēgšanas vilnis, lielākā daļa Latvijas zemes jau izpārdota ārzemniekiem, vidusslānis tiek mērķtiecīgi iznīcināts ar nodokļu politiku.

LV presi finansē vara par nodokļu maksātāju naudu, vārda brīvības līmenis tuvojas PSRS.

Barbariska preses un sociālo tīklu cenzūra, kas novedusi pie absolūtas neuzticības tiesu sistēmai, presei un varai kā tādai. Tiesiskais nihilisms kā norma- ievēroti tiek tikai tie likumi, kas izdevīgi pašiem. (Atteikšanās atzīt elektronisko parakstu kā odziņa uz Gobzema tortes.)

Latvijas tradicionālā sabiedrība jau ilgstoši cieš no nekaunīgo, labi organizēto un finansēto minoritāšu puses (PAR un JV uzbrukumi Satversmei un ģimenes vērtībām).

Kurss uz skaidras naudas izspiešanu (leģenda par kovid izplatību ar naudu etc.) Darba likums, kas paredz, ka darbiniekam alga jāizmaksā skaidrā naudā, sen vairs nestrādā.

Latvija ir 100% ārzemju banku kontrolē, - tās kontrolē visus Latvijas iedzīvotāju uzkrājumus. Un atņems jums tos ar vieglu roku pie pirmās nepaklausības, tieši tāpat kā vara aplika ar sodiem 12.12.2020 dumpinieku biznesus.

Vai jautājumi par Latvijas īstajiem saimniekiem vēl ir? Arī daži izteikumi no savā burbulī dzīvojošā infernālā eiropeīda un tautas nodevēja Valda Dombrovska mutes liecina par to, ka slazds drīz var aizcirsties un nekas nebūs kā agrāk:

 https://www.apollo.lv/7148684/dombrovskis-eiropas-atveselosanas-fonda-lidzekli-ir-paredzeti-ekonomikas-transformacijai-nevis-atjaunosanai-pirms-krizes-stavokli

Tās pašas tukšās runas par klimata mērķiem un digitālo revolūciju, tīrs copy-paste no Davosas forumu bukletiņiem.

Un tomēr, kas vēderā Davosas „lācītim”?

Lielā Restarta un „inkluzīvā kapitālisma” ideoloģija daudziem joprojām ir sveša un nepazīstama, turklāt tiek labi maskēta, lai neizraisītu priekšlaicīgu sašutumu un nemierus.

Speciālisti un filozofi to ir nosaukuši par transhumānismu un uzskata to par cilvēces vēstures galu.

Es gribētu to definēt kā neoliberālās ideoloģijas galējo punktu, kā nobeigumu tai destruktīvajai dehumanizācijas ķēdei, ko šī ideoloģija nes cauri dekādēm. Īsumā - šī toksiskā ideoloģija paredz indivīda brīvību kā galveno mērķi un visu ierobežojumu un rāmju atcelšanu kā galveno labumu. Indivīdam nav svarīga kārtas piederība, kopienas piederība, arī tautība ir tāpat maināma kā šodien dzimums un indivīda orientācija. Neoliberāļu acīs arī ģimene ir novecojis sociāls konstrukts un nolemts rudiments, var tikt aizvietota ar vecāku N1 un N2, kā tas ir Zviedrijā. Cilvēka būtības desakralizācija ir sasniegusi galējo stāvokli.

Cilvēka esības atomizēšana ir pabeigta, tā ir atsvešināta no viņa paša. Bet ir problēma. Viņš joprojām ir cilvēks. Un te, lūk, visa baltā iznāk transhumānistu banda, ko zobgaļi sauc par Antikrista Gaidīšanas Komiteju, paša Klausa Švāba personā.

Transhumānisti ir pamanījuši, ka, neskatoties uz visu ierobežojumu un tabu noārdīšanu, cilvēks vēl joprojām ir sava ķermeņa ierobežots. Tāpēc īsti laikā 1976. gadā nāca Donnas Haravejas (Donna Haraway) „Kiborga manifests”, kur šī pēdējā filozofiskā problēma tika teorētiski atrisināta: https://en.wikipedia.org/wiki/A_Cyborg_Manifesto

Izrādās, ka saplūšana ar robotiem un mākslīgā intelekta neirotīklu sagraus pēdējo barjeru, kas neļauj cilvēkam būt Dievam. Saprotams, ka nevienam adekvātam cilvēkam šāds infernāls delīrijs nav pieņemams, bet tas neatturēja Donnu Haraveju par labu honorāru pasniegt Džona Hopkinsa institūtā, ko labi zinām no kovidsāgas. Bet tā gan jau tikai sagadīšanās.

Bet moderno sātanistu kolektīvam 70. gadu teorētiskā bāze lieti noderēja, jo pie darba ķērās Īlons Masks, Džefs Bezoss, vecais vampīrs Soross un Vakcīnu Bils ar asistentiem.

Civilizācijas krustceles.

Kapitālisma sabrukums un digitalizācija dod cilvēka prātam neaptveramas iespējas izveidot paradīzi zemes virsū, strādāt tikai dažas stundas dienā un tikai to, kas patīk. Var izveidot vispārējas labklājības valsti, attīrīt vidi un izglītoties.

Šeit ir tikai viens pamatnosacījums - tas viss notiek nacionālas valsts ietvaros, un globālie parazīti no ķēdes ir izslēgti.

Visas augšminētās lietas manāmi ir izraisījušas nervozitāti pasaules naudas saimnieku aprindās, un šādus scenārijus tie nepacietīs. Tāpēc transhumānistu iestudētā „plāndēmijas” ludziņa paliek niknāka, uzbrukumi tiek vērsti pret nacionālajām valstīm, kuras nevēlas globālajiem sātanistiem atdot vadības grožus (sk. Baltkrievijas Republika). Arī Amerika ir kļuvusi par „oranžās revolūcijas” mērķi, tā ir sašķelta, un konservatori cīnas ar globālistu finansētajiem ANTIFAS izsitējiem un vietējiem floidiem. https://www.nytimes.com/2020/07/13/us/politics/george-soros-racial-justice-organizations.html

Transhumānistiem nav nekādu bremžu, un tie ir sociālās inženierijas meistari ar pieredzi, ne velti slavenās Tavistokas skolas kadriem nebija sveša 3. Reiha pieredze. Iebaidīšana un Overtona logu virināšana ir viņu stiprā puse. Ko vērti ir Klausa Švāba izteikumi par to, ka Covid-19 laikā ir iespējami arī vērienīgi kiberuzbrukumi, kas atstāšot puspasauli bez interneta un gaismas? https://www.bitchute.com/video/1nQRx0zn0Jj7/

Šobrīd tiek darīts viss, lai salauztu tautu pretošanās gribu un iebaidītu tos. Gluži kā tas notika Aušvicā, kur tika veikti līdzīgi eksperimenti, kur labākie grāvrači 2 dienas tika apbalvoti ar papildu maizes devām, bet trešajā dienā par tādu pašu „nacionālsociālistiskā darba uzvaru” tika sisti un atstāti badā. Palasiet sīkāk, un jūs sapratīsiet, kur savu iedvesmu, veidojot absurdus un veselo saprātu iznīcinošus aizliegumus, smeļ Amerikā trenētā Ilzīte un visu ieredzētais Krišiņš!

Lielā Restarta efekti - kas paliek aiz reklāmas rullīša ietvariem?

Par to skaļi nerunā. Bet savējie saprot bez vārdiem. Jebkuru īpašumtiesību leģitimitāti nodrošina valsts. Ja šo valsti nekontrolē tauta, bet globālas finanšu struktūras kā PB, SVF un Co, tad agri vai vēlu pienāks brīdis, kad no „jaunās kārtības” nevarēs paglābties ne Kadišs savā meža būdiņā, ne arī Lembergs savā Puzes muižā. Nodokļus pacelt var vienas nakts laikā. Varēs jau, protams, sūdzēties un mēģināt tiesāties šīm pašām lielkorporācijām piederošajās tiesās, bet par parādiem parasti atņem visu. Īstenībā jau sūdzēties nebūs, kam, jo valstu eksistence šajā „kārtībā” vairs nav paredzēta.

Kam Latvijā varētu būt izdevīgs Lielais Restarts?

Pamēģināsim iziet caur dažādiem sociālajiem slāņiem un pamodelēt transformācijas, kādas būtu neizbēgamas transhumānistu uzvaras gadījumā!

Armija.

Ja nav valstu, nav arī konfliktu. Armija nav „zaļa” un tīra.

Patērē daudz resursu. 0% nākotnes. Pēdējais izgājiens varētu būt pret izmisumā iedzīto tautu, ja kādam vēl nav skaidrs, kāpēc lielā skaitā ir iepirktas lētas un draņķīgas 70. gadu bruņumašīnas.

Tikai karavīriem būtu jāatceras, ka savējo asinis uz rokām vēl nebūs nožuvušas, kad viņi jau attapsies kopējā barakā!

Policija.

Izturēs ilgāk, bet tiks būtiski samazināta. Tā kā pārvietošanās ierobežojumi būs regulāri, noziegumu skaits mazināsies. Mākslīgais intelekts un novērošanas kameras tiks galā ar uzraudzības un sodīšanas funkciju. Vainīgo varēs viegli sodīt vai atslēgt viņa digitālo maciņu.

Ierēdņi.

Tiks saglabāti 10% no šīs kastas. Maskavas iedzīvotāji jau ir uz savas ādas izbaudījuši robotu-ierēdni, un depresijas ir pavairojušās par 20% gada laikā.

Lauksaimnieki.

Pēc dažādiem aprēķiniem paliks ne vairāk kā 20% no esošajiem, - tie apstrādās lielkorporācijām piederošo zemi un kops monokultūras. Gaļas fermeri vairs nebūs vajadzīgi, jo transhumānisti gaļas ēšanu neatbalsta.

Skolotāji un ārsti.

Paliks labi, ja 50%, jo lokdaunu izraisītās sociālās problēmas jau tagad izraisa depopulāciju. Demogrāfiskas katastrofas apstākļos skolotāja un ārsta darbu var viegli uzņemties mākslīgais intelekts

Kultūras un mākslas darbinieki.

0% cerību izdzīvot. Par to parūpēsies Netflix un Klausa Švāba ideologi. Kultūra un māksla operē ar cilvēka būtnes dievišķo aspektu, par ko „restartisti” zināt neko negrib. Ja ir ilūzijas, tad pavērojiet bildi aiz loga - šī sfēra kopš PSRS laikiem vispār nav kopta. Turklāt „attīstīto” Rietumu valstu prakse rāda, kā nākotnes neaptēsto zombiju problēma tiks risināta. Jau šobrīd daudz kur legalizē ne tikai marihuānu, un pie virtuālās realitātes konsolēm dirnoši narkomāni jau ir realitāte.

https://www.washingtonpost.com/nation/2020/11/04/election-drugs-oregon-new-jersey/

Mednieki un makšķernieki.

0% cerību. Zemi un mežus kontrolē megakorporācijas pēc saviem ieskatiem un vajadzībām, tāpat arī mežus izbradājošie sēņotāji un ogotāji nav vajadzīgi.

Kristieši.

Uff. Jebkura tradicionāla, monoteiska reliģija transhumānistiem ir pilnīgi neizturama, jo atgādina viņiem, ka cilvēks nav Dievs. Pat tad, ja viņam no galvas karājas vadi, kas saslēdz viņu ar globālo neironu tīklu. Turklāt kristiešu rakstos ir skaidri teikts, kas sagaida Antikrista Sagaidīšanas Komitejas locekļus viņu gaitu galā.

Kopsavilkums.

Un tagad atrodiet sevi šajās slejās. Aprēķiniet savas iespējas.

Paņemiet kalkulatoru un pamēģiniet aprēķināt savu pretinieku skaitu. Partiju „elites” un pietuvinātie lēmumu pieņēmēji ir tikai daži simti cilvēku visā valstī.

Ko jūs varat zaudēt, pretojoties šim plānam? Priekšzobi ir tikai sīkas maiņas monētas uz vēstures skatuves. Jūs varat nomirt? Jā, bet tad vismaz cienīgi, nevis no Rota23, pārpildītos pamperos. Turklāt mirstīgi ir visi, nu, ja neskaita Sorosu un Anglijas karalieni.

Ko es varu darīt tūlīt?

Tieši pretējo tam, ko no tevis sagaida globālās skrūvspīles!

Vara mēģina nostādīt latviešus pret krieviem, gejus pret hetero, antimaskerus pret maskeriem, bet tev ir jāapvienojas lokālās kopienās, barterprogrammās, jāmācas lietot alternatīvie norēķinu līdzekļi un jāmācas izdzīvot kopā.

Atsakies no Lielās Farmas pakalpojumiem un izglāb vietējo fermeri vienā gājienā! Pārstāj lietot ievestos pārtikas produktus un izputini lielveikalus ar savu izvēli! Profesora Ozavas metode paredz atgriešanos pie arhetipiskā uztura, kāds konkrētajā vietā bijis pazīstams desmitiem tūkstošu gadu. Šī metode ārstē visas (!) iegūtās slimības un ļauj dzīvot bez medikamentiem. Atrodi savu fermeri!

https://tehnodinamika.ru/lv/the-construction-of-the-house/makrobioticheskaya-kasha-salat-iz-zelenogo-luka-s-solenym-ogurcom/

Iestājies par skaidras naudas lietošanu! Darba devējam saskaņā ar likumu alga tev jāizmaksā skaidrā naudā, ja tu to prasi!

Arī tu, Latvijas oligarh, pamosties! Ja tu ziedosi alternatīvajām kustībām 2/3 savas naudas, tu joprojām paliksi bagāts, bet ar cerību uz Latvijas kā valsts pastāvēšanu. Atceries, arī agrāk represijas sāka ar „kulakiem”!

Atsakies no cigarešu un alkohola lietošanas, ja vien spēj!

Lieto Linux un aizej no meinstrīma cenzūras sociālajos tīklos uz Parler, Bitchut un Telegram platformām!

Šo sarakstu var turpināt katrs no mums!

Spēku izturēt un dievpalīgu visiem!

Novērtē šo rakstu:

345
38

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Evika Siliņa ir ar pautiem, Jānis Citskovskis – žmogs, bet Krišjānis Kariņš – princese, kas neuzņemas atbildību

FotoĻembasts ap tā saucamajiem bijušā premjera Kariņa lidojumiem vēl tālu no atrisinājuma, lai gan nu jau nepārprotami ir redzama un saprotama šo notikumu gaita, būtība un galveno aktieru lomu sadalījums. Izrādes režisori ir no valdošās partijas, kas pēdējā pusgada laikā centās atrisināt otrā plāna samezglojumu – proti, kurš būs šajā skandālā malējais. Un, lai gan par tādu tagad ir sazīmēts bijušais Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis un vēl pāris ierēdņu, nav šaubu, ka, pateicoties ierosinātajam kriminālprocesam, viņam blakus nostāsies arī “Jaunās vienotības” politiķi.
Lasīt visu...

21

Vēstule Rinkēvičam par Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju: ceram uz atklātu un laicīgu komunikāciju par nākotnē pieņemtiem lēmumiem, kuri ietekmēs latviešu valodas mācīšanu un mācīšanos visā pasaulē

FotoEiropas Latviešu apvienība ir iepazinusies ar lēmuma projektu “24-TA-1725 Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju.”
Lasīt visu...

21

Latviešu valodas aģentūras iekļaušana Čakšas aģentūru reorganizācijas plānā ir principiāli noraidāma

FotoLatvijas Zinātņu akadēmijas akadēmiķes, Izglītības biedrības padomes locekles Dr. habil. philol. Inas Druvietes atzinums par rīkojuma projektu “Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju”.
Lasīt visu...

21

PRET Latviešu valodas aģentūras likvidēšanu

FotoValoda ir veids, kurā tauta var paust savas dvēseles bagātību, pasaules izpratni un justies kā mājās savā zemē. Latviešu valoda ir bijusi nacionālās kustības pamatvērtība cauri gadsimtiem un ir viena no konstitucionālajām vērtībām, kas raksturo Latvijas valsts pastāvēšanas jēgu un mērķi.
Lasīt visu...

21

Kremlis nepamet cerību izmantot “tautiešus”: tiek plānots ar "tautiešu karti" virtuāli apvienot "krievu pasauli"

FotoŠā gada maijā kļuva zināms, ka Krievija veido “tautiešu elektronisko karti”, lai tādējādi censtos padarīt Krievijas “ārvalstīs dzīvojošo tautiešu” statusu par puslīdz juridisku kategoriju. Kara studiju institūta (Institute for the Study of War) vērtējumā šādas aktivitātes mērķis ir attaisnot Krievijas turpmāku agresiju, to uzdodot par ārvalstīs dzīvojošo tautiešu tiesību aizstāvības centieniem.
Lasīt visu...

12

Aicinājums Saeimai un Ministru kabinetam, īpaši "Jaunās vienotības" politiķiem atteikties no saviem valsts valodas politikas sagraušanas plāniem

Foto2024. gada 10. jūlijā Ministru kabineta tīmekļa vietnē ievietots tiesību akta projekts, kas paredz reorganizēt Latviešu valodas aģentūru, samazinot tās pārvaldes uzdevumus un lielāko daļu tās funkciju nododot citai valsts pārvaldes iestādei[1]. Uzskatām to par tuvredzību gan no zinātniskā, gan politiskā skatpunkta.
Lasīt visu...

21

Visi metas glābt grimstošo Citskovski, bet tas nesaprot pamesto glābšanas riņķi un kož rokā, kura viņu velk ārā no ūdens

FotoValdība un augstākā ierēdniecība kopīgiem spēkiem bija izdomājušas veidu, kādā paglābt no kriminālatbildības Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski, taču tas no pamestā glābšanas riņķa ir atteicies, palīdzīgās rokas padošanu "juridiskajā jūrā" grimstošajam slīcējam nodēvējot par "pazemojošu".
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi