Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   



Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

sandrababy20

[R] 17.10.2011. 20:56


([email protected])
Sveiki,
Kā jums klājas? ceru, ka labi un labāko veselību. Mans vārds ir Miss Sandra, es gribētu, lai jūs atbildētu man i ir svarīga lieta, lai disku ar jums.. Tiklīdz es dzirdēt no jums, es jums nosūtīsim mana bilde, un arī ļauj jums zināt vairāk par mani. Es ceru dzirdēt no jums drīz.
Aprūpe Miss Sandra.
([email protected])


]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]


( [email protected] )
Hello,
How are you? hope fine and in best of health. My name is Miss Sandra.,i will like you to reply me for i have an important thing to discus with you. As soon as i hear from you, i will send you my picture and also let you know more about me. I look forward to hear from you soon.
Care of Miss Sandra.
( [email protected] )

Atbildēt

onkols

02.07.2011. 09:58

Nu Kursīšu Jaņa atkal labo izdeva!Tā Baba Ņina laikam šai kaimiņiene vai?

Atbildēt

mk

01.07.2011. 18:15

Janīnai Kursītei neko nedrīkst jautāt. Apvainosies, kļūs nesavaldīga kā toreiz, kad viņai pārmeta 4000 latu algas saņemšanu.

Atbildēt

paija

01.07.2011. 12:01

Jūnijā noklausījos brīnišķigu operdziedātājas Sonoras Vaices koncertu. Māksliniece pieteica,ka koncerts esot viņas maģistra darbs. Tāda droši vien varetu būt arī doktora piešķiršanas procedūra. Tikai donāju, vai doktora grādam koncertam būtu jābūt vēl labākam . Bet varbūt operdziedātājam labākā atzinība ir uzstašanas La Scala , Metropolitenā , pasaules atzinība. Bet lai macītu citus un kļutu par lektoru vai rektoru,varbūt grads tomer jāiegūst pedagoģijas zinatnē , jo ne katra makslas slavenība var macīt citus.

Atbildēt

..lasitajam

30.06.2011. 23:17

Patentu likums jāizlasa līdz galam un kārtīgi. Latvijā, piešķirot izgudrojumam patentu, inventive step un novelty netiek pārbaudīts. Tāpēc Latvijā kandžai kā vielai spīd gan patents (līdz brīdim, kamēr piešķirtais patents netiek atzīts par spēkā neesošu).

Atbildēt

Madara

30.06.2011. 21:18

Mākslas doktora grāds ir akadēmisks grāds, ko saņem par studijām doktorantūrā, kuras ietvaros pilnveido prasmes, apgūst profesionalitātes pilnveidei nepieciešamās zināšanas un publiki demonstrē profesionalitāti. Studiju beigās nav viss apcerējums par tēmu, bet mākslas darbs. Līdzīgi kā citviet arī šeit būtu bijis iespējams praktisko pieredzi pielīdzināt studijām. Šāda veida grāda ieviešana pamatota ar diviem svarīgiem apsvērumiem. Pirmais - lai veicinātu mākslas profesionāļu motivāciju iesaistīties akadēmiskā darbā. Normāli persona, kurai ir tikai maģistra grāds, nevar ieņemt augstāku amatu par lektora amatu, turklāt šāda persona nevar pretendēt arī uz rektora amatu. Latvijā lāpās ar to, ka augstākus akadēmisku amatus personas bez doktora grāda mākslas specialitātēs var ieņemt, ja tās atbilst augstskolu iekšējos normatīvajos aktos noteiktajām prasībām. Tādēļ priekšlikums ieviest doktora grādu faktiski nozīmētu augstskolu patvaļas ierobežošanu akadēmisku kadru izvēlē, kvalitātes celšanu un profesionāļu motivāciju docēt Latvijas augstskolās, kas atalgojuma ziņā nav konkurētspējīgas, lai piesaistītu patstāvīgi docētāja amatā augstas klases profesionāļus. Otrais apsvērums - dot iespēju māksliniekiem pilnveidoties un reizē samazināt pseidozinātnisku darbu īpatsvaru. Jau gana daudz ir tādu promocijas darbu, tai skaitā prof. J.Kursītes-Pakules vadītos un recenzētos, kuru vērtība ir stipri apšaubāma. Sevišķi grēko pedagogi, uz kuriem norādīts arī rakstā, jo tur doktora grādu var dabūt šķiet par jebko. Zināma lieta, ka tad, kad nevar aizstāvēties pie matemātiķiem, iet pie pedagogiem. Ja nekad nevarētu aizstāvēties pie mūziķiem, iet pie pedagogiem.
Ja jau tik ļoti uztraucas par doktora vārda "nelietīgu valkāšanu", tad pietiktu ar to, ka noteiktu likumā grādu nomenklatūru, kur mākslas doktoru sauktu par D.A., bet mākslas zinātņu doktoru par Dr.art. (kā līdz šim). Manuprāt, vairāk kaitējumu nodara atsevišķu ārstu prakse uz šiltītes norādīt Dr. kā saīsinājumu vārdam dakters, lai maldinātu pacientus par ārsta kvalifikāciju, nekā iespēja māksliniekam - profesionālim objektīvi apliecināt savu profesionalitāti.
Savukārt pūristiem varu ieteikt skatīties līdzi tam, kam izdāļā goda doktora grādu! Tas tiek pat tādiem, kam uz to nav tiesību atbilstoši Latvijas likumam. Labākais piemērs ir Eiropas Savienības Tiesas tiesnesis no Latvijas, kuru visi saucas par doktoru un iedomājas, ka ir tiesību doktora zinātniskais grāds, bet patiesība ir skaudra, jo ir tikai bakalaurs politoloģijā un līdz bakalauram nedavelkošs - tiesību zinātnē.

Atbildēt

viesis

30.06.2011. 20:32

kas tad un pēc kādiem kritērijiem vērtēs piemērotību? Vieni galma mākslinieki/mākslas zinātnieki par citiem māksliniekiem? Kādi izmērāmi kritēriji var būt mākslā? Jeb atkal tikai "nevainojama reputācija", "augsts profesionālisms", "izstāde Vīnē"? Jeb "koncerts Karnegi Hall", "3 uzrakstītas operas"? Var dalīt ordeņus un goda nosaukumus, var dalīt vietas konkursos vai Purvīša balvas. A ja nu mākslinieks sāk sliktāk mālēt, (dziedāt, spēlēt vijoli) kā agrāk, ko ta' - ņems nost, vai turpinās klanīties?

Atbildēt

balagāns

30.06.2011. 18:05

To To balagāns
Varbūt neturiet sveci zem pūra un publicējiet to sarakstu ar ntajām EIROPAS universitātēm. Vēlams neiekļaut dažas pasaules (iespējams, ka atrodas arī kāda Eiropā - nezinu) universitātes, kur D.A. vai Art.D. = Ph.D. (tātad - primāri izvērtējiet saturu, nevis nosaukumu). Savā ziņā Dāldera loģika ir amizanta - es pat iedomājos, ka nākotnē, piemēram, varētu ar likumu noteikt, ka primabalerīnām noteikti jābūt profesorēm.:)

Atbildēt

Lasītājs

30.06.2011. 14:44

Visu cieņu par ieguldīto laiku un darbu, bet likumus jālasa līdz galam. Patentu piešķir izgudrojumiem, kas ir jauni ("novelty") un kuros ir izgudrojuma līmenis ("inventive step"). Kandžai patents nespīd. Var izlīdzēties ar kādu preču zīmi - "Baba Ņinas tradicionālais" vai tmldz.

Atbildēt

NLO-am

30.06.2011. 13:44

Apjomīgs, bet ne pamatīgs. Autors nav iepazinies ar elementāriem dokumentiem un smagi jauc zinatni ar citām darbības sfērām. Zinātne un Dr grāds nav ne labāks, ne sliktāks, bet tai ir sava specifika.

Atbildēt

NLO

30.06.2011. 13:36

Pētījums tiešām pamatīgs.

Atbildēt

To balagāns

30.06.2011. 11:57

Un kas ta tas Dr. Art ir, kas ntajās Eiropas universitātēs ir, jau nekur nepiešķirot?

Atbildēt

to viena no dumjakajam

30.06.2011. 11:37

Nevis viena no, bet dumjākā. Kursīte ir gudra, bet vienkārša un atraktīva tante, kas runā alegorijās. Kopumā stāsts ir par to pašu - nejauksim mākslu un zinātni. Dažs labs kulināriju ar mākslu arī jauc. Lai mūziķi saucas par maestro, vai atjauno padomju "Latvijas nopelniem bagātais ... darbinieks" vai "Latvijas Tautas ...". Tad tos visus arī godkārīgie-ambiciozie varēs vizītkartēs rakstīt.

Atbildēt

viena no dumjakajam

30.06.2011. 09:01

viena no pamulkakajam ir ,,deputate,,kursite.

Atbildēt

hmm

[R] 30.06.2011. 02:33

Trīszvaigžņu ordeņus jau dala visiem pa labi un pa kreisi, tagad, autoresprāt, būtu pienācis laiks arī D.A. piešķirt katram, kurš "ka tik cilvēks labs"? :D

Atbildēt

Tante Bauskā

30.06.2011. 02:04

Pilnīgi noteikti. Baba Ņina ir pure water pārtikas tehnologs, nediplomēts, sacīsim tīrradnis, speciālitāte dzērienu ražošana.

Par Kokariem nezinu. Varbūt viņus varētu kronēt ar lauru vainagu arfas formā?

Atbildēt

!!!

30.06.2011. 00:34

Ābiķis?

Atbildēt

tādi esam

30.06.2011. 00:10

Runā, ka viens no Saeimas visdumjākajiem deputātiem, kas tur SĒŽ gadu gadiem, kas neprot salikt kopā vienkāršu paplašinātu teikumu, arī drīz būšot doktors.Tik tālu jau nu esam nodzīvojušies.

Atbildēt

balagāns

29.06.2011. 23:48

Vai baba Ņina var būt zinātņu doktore? Nabaga sieviete dabūs sirdstrieku, kad uzzinās, ka vispirms viņai jāiegūst bakalaura un maģistra grāds, pieņemot, ka vidējā izglītība viņai jau ir, un sapņi par zinātnieka statusu beigsies slimnīcā vai kapiņos. Tā ir pareizā atbilde.
Par brāļiem Kokariem - manuprāt, mākslas doktoru grādus gandrīz nekur pasaulē nepiešķir, jo māksla tomēr nav zinātne un doktors pēc definīcijas ir zinātnisks grāds. Taču, piemēram, izcilus mūziķus mēdz dēvēt par „maestro” - tas tad arī ir tas izcilības apliecinājums. Ja ir tik liela kāre pēc formāliem tituliem, var piešķirt goda doktora grādu. Tiesa, tas nedod tiesības uz zinātnieka statusu, bet kāda mārrutka pēc māksliniekam vajadzīgs zinātnieka statuss, ja viņš nav zinātnieks, bet gan mākslinieks???
Starp citu - stāsts par Kokariem ir aizkustinošs, bet vai tikai Dālderis pats pēc maģistratūras pabeigšanas negrib iestāties doktorantūrā, taču šobrīd viņam nav kur?

Atbildēt

es

29.06.2011. 22:37

Baba Ņina no Ludzas savu produkciju piegādā ''Vienotības'', ''Saskaņas'' vai ZZS Saeimas frakcijai?

Atbildēt

pludiņš

29.06.2011. 22:23

Jāa, baba Ņina var noteikti būt zinātņu doktore. Manuprāt, arī tas mākslas zinātnieku doktora grāds tomēr būtu akceptējams un brāļiem Kokariem pienāktos. Pienāktos daudz lielākā mērā, kā vienam Kursītes kolēģim, kas to izcilo doktora grādu dabūjis par tēmu "Vistas nosaukums latviešu izloksnēs". Pēdējā gadījumā mūsu cienījamā doktore gan nav šaubījusies par pētījuma inovatīvo pusi un nozīmīgumu...

Atbildēt

,,,,,,,,,,,,

29.06.2011. 22:12

murgojums kaut kāds:(:(:(

Atbildēt

Atbilde

29.06.2011. 22:06

Baba Nina var - ja tiešām aizstāv promocijas darbu, kāpēc ne. Arī Kokari var. Bet nejauksim zinātni ar mākslu. Par mākslu dod goda nosaukumus, ordeņus utt. Tās ir divas cienījmas, bet atšķirīgas nozares.

Atbildēt

Cunami

29.06.2011. 21:54

nu izcils darbs. Paldies, ir ko padomāt. varbūt man arī kļūt par zinātnieku..

Atbildēt

ANTI-VIENOTĪBA

29.06.2011. 21:15

Vienotības viena roka nezina, ko otra roka dara, un sāk parādīt savu patieso seju.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

FotoVērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no finansiāliem zaudējumiem, kas var rasties, ja klients pilnībā vai daļēji neizpilda savas kredītsaistības ilgākā termiņā, nosaka vecuma limitu kreditēšanas pakalpojumiem, jo vecumu saskata kā būtisku riska faktoru.
Lasīt visu...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

18

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...

21

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...