Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

gena

19.01.2022. 15:18

Vai nevajadzētu Ošlejam atvainoties Trojanskim un atsaukt savu murgojumu? Vakar konstatēti >5000 saslimušie un skaitlis tikai pieaugs..

Atbildēt

online

16.01.2022. 18:51

ara once described Pod as soft. Pod has told her personally that it is difficult to figure out what to do, like that someone says what to do, then the little shorts Kaspars say what to do, and Rancāns Jurčiks covers. Kyong at your fingertips.,,,,,,,,,,,,,,,,...........www.now37.com

Atbildēt

Ja

15.01.2022. 22:38

»

derdz

Liecība par dabiskās imunitātes spējām bez vakcīnas. Avots: https://www.rsu.lv/aktualitates/rsu-profesore-un-infektologe-ludmila-viksna-aicina-pret-koronavirusu-iztureties-ar , RSU profesore un infektoloģe Ludmila Vīksna aicina pret koronavīrusu izturēties ar pietāti. Publiskots 16. jūnijs, 2020. (Vakcīnas...


Dazi jautajumi Viksnas kundzei. Pirmais: Kapec Jus visai Latvijai Dombura raidijuma apgalvojat, ka covid arstesanai musu valsti specifisko zalu pietiekot? Skaneja loti parliecinosi. Savejiem, elitei varbut pietek, bet ne parastajai tautai. Nevajag ta melot, vajag paskatities apkart. Es te runaju par atlautajam zalem. Labas un letas jau nedrikst. Pat remdezeviru, kuru iepirka virs trisdesmit tukstosiem devu dod retajiem, arpus Rigas. Tad vel, ja arsts vispar nosutis pieprasijumu un Rigas arstu/dievu konsilijs atlaus. Par monoklonalajam antivielam pat nav verts runat, jo iepirka 100 devas oktobra sakuma, sobrid virs divdesmit izlietotas izredzetajiem. Ir ari citas, iepirktas loti mazos daudzumos. Plasak lieto deksametazonu, kuram ir plasas blaknes. Ar ta palidzibu it ka glabjot no citokinu vetras. Palasiet blaknes, bail paliek, tas pats ari par remdezeviru. Monoklonalas antivielas nopirkt nevar, valsts ieperk, tas pats ar parejam zalem. Loti labi izplanota slepkavosanas taktika. Redz, zales ir, bet mes jums nedosim. Tas nekas, ka pirktas pa visu nodoklu maksataju naudu. Visi gribeja dzivot, ne tikai izredzetie.Nelava, noslepkavoja tukstosiem.
Otrais: Jus vadat darba grupu Austrumu slimnica, kura izmekle augstas mirstibas celonus. Nu jau kads laiks apkart, ka ta saka darbu. Nav dzirdami rezultati, kur tie ir? Nebrinos, ka mes nekad neuzinasim rezultatus. Divus gadus valsts slimnicas noarste cilvekus ar PVO atlauto, stradinu algoritmu. Nekas nemainas joprojam. Tas ir noziegums, kas notiek, kamer, taja pasa laika ir algoritmi un arsti, kuri sekmigi izglabj pacientus. Liekas, ka pie mums loti apzinati arsti -varoni , valdiba, ieredni, specialisti, noved lidz navei pacientus, kurus vareja izglabt. Ja, kads nositis citu uz ielas, vinu ieliks cietuma, bet slimnicas apzinati nomirdina tukstosiem nevainigu cilveku, bet seit vainigo nav. Ceru, ka kadreiz si varza tiks tiesata. Ta, luk, profesore! Zinu, ka neatbildesiet. Zinu, ka jutaties liela un varena, ka lielaka dala arstu- varonu, atbildigo personu. Tauta jau neaizmirsis. Tie nogalinatie sapnos naks un jautas!

Atbildēt

Pirātu partija

15.01.2022. 19:44

Patiesībā raksts ļoti "gudrs" murgojums.
Uz zemes notiek tīrīšana, pāreja jaunā ērā, protams ka ar tādu daudzumu idiotu un patreizējām valsts iekārtām, lielo kleptokrātu daudzumu, tajā neieiesim, tāpēc bija izvēlē :
Vai nu karš, vai vīrus!
Šoreiz daba izvēlējās vīrus.
Parslimos pilnīgi visi! Gan sadurtie, gan nesadurtie.
Sadurtos ņems prom vai nu uzreiz, vai trīs četru gadu garumā!
Pārējie sadurtie cieties no dūrienu blaknēm.
Saāsināsies kādreiz bijušās kaites.
P.S. Šajā gadā daba palīdzes, un procesus paātrinās. Pavasarī durstīšanu atcels, nākošā gada janvārī vīrus pazudīs visur.
Paliks sadurtie, kas mocīsies. Normāliem cilvēkiem viss būs labi.
Šajā gadā divas ļoti stipras zemestrīces.
Viena drīz 150km no Suhumi, Melnā jūrā.
Nobruks kerčas tilts, un sabruks viena pilsēta ar sadurtiem. Upuri četrzīmju skaitlis!
Kara Ukrainā nebūs!
Būs kaukāza, Gruzijā revolūcija, Eiropā vienā valstī revolūcija. ASV baidenu iznesīs.
Raškā puķinu arī!

Atbildēt

faktam

15.01.2022. 19:25

»

fakts

Kārtējoreiz izgāzies ir lata devalvators Ošlejs, par to katrs var pārliecināties paskatoties uz saslimušo skaita pieaugumu pēdējā mēneša laikā...


Par ko tu runā? Par iksezonas gripas uzliesmojumu? Vai tas nav katru gadu? Varbūt pie vainas jocigā ārstēšanas metode? Domāju ka būs izmeklēšana par ārstēšanas reglamentu, kā rezultātā iespējams apzināti nonāvēti cilvēki! Skaits varētu būt tūkstošos! Neviens nevar pasakaidrot kāpēc mirstības līkne ir paralēlā vakcinācijas līknei? Kāpēc pagājušovasar mirstība pieauga par gandrīz 20% un ne no kovid? Sakritība? Sazvērestības teorija?

Atbildēt

?

15.01.2022. 19:20

Diez kungam ego prasa līst lietās, par ko neko nesaprot, un tēlot lielo ekspertu? Pilnas slimnīcas un kapi Covid dēļ ar viedajiem cilvēkiem. Pats vakcinējies, bet laiž kaut kādu šļuru, ar ko principā veicina mirstību no Covid, jo tieši mazākizglītotie uz visu šo uzķeras.

Atbildēt

jans

15.01.2022. 19:00

ziņas no amerikas , ka ar šodienu tur vairs NAV
pandēmijas nav covid pandēmijas nav . Tas ir
veselības iestādes izdots dokuments.
Augstākā tiesa atzina, ka nav obligātā vakcinācija.
Un , ka prezidents ir vainīgs, nav ievērojis, likumus, konstitūciju,..... melojis visu laiku,

Atbildēt

fakts

15.01.2022. 17:14

Kārtējoreiz izgāzies ir lata devalvators Ošlejs, par to katrs var pārliecināties paskatoties uz saslimušo skaita pieaugumu pēdējā mēneša laikā.
P.S. Muldoņām, ka inficētie nav saslimušie jautājums- vai jūs tādu inficēto laistu pie saviem vecajiem vecākiem, vai ļautu aprūpēt savu tuvinieku slimnīcā?

Atbildēt

cik ilgi vēl tauta to pacietīs ?

15.01.2022. 16:19

Nu Trojanskis vieds nav un nemaz nevar būt, jo ir aizrāvies ar savas idejas ģenerēšanu, tipiska rīcība viņa paudzei, a kāds būs rezultāts viņam pofigi - galvenais , lai visi viņā iekļausās un rīkojas pēc viņa norādēm. Kaut kur dzirdēju,ka tādējādi cilvēki ēd citu enerģijas.

Atbildēt

Levitu dzimtas gaišākie prāti

15.01.2022. 14:47

ir spoži ne tikai Pionieru pilī un Jura Alunāna iela 1 smukākajā tiesnesē, Rīgā.
Stenforda universitātes profesora Maikla Levita kovida izplatības modelis, kurš ir ikvienam brīvi pieejams lejuplādei internetā, arī uzbudina latvijcus.

Atbildēt

stāsts

15.01.2022. 09:42

Stāsts ir pilnīgi par ko citu. Omikronam nav pilnīgi nekādas ietekmes uz biznesu, sadzīvi un realitāti. ja beigtu testēties, neviens tādu omikronu uz pavasara iesnu fonu nemanītu. Bet tagad nāk rēķini, tirgus roka sakārtojusi visu tā, ka degvielas cena aug, ekonomikai krītot , nevis augot. Nāk hiperinflācija un ģeopolitiskās pārdales.Pēc dažiem mnēnešiem trešdaļa valsts būs badā, jo amerikāņi ar dolāra inflācija krampjaini laupa visu pasauli ar dolāra drukāšanas palīdzību. To neviens nesaka. Partiju sistēma ir mirusi, tā nenodrošina aizsardzību pret tirāniju, tautai jāmaina Satversme, lai izdzīvotu. Klauns Rinkēvičs sajucis prātā un ziņo, ka novēroti mēģinajumi mainīt valsts iekšpolitisko kursu nākošajās vēlēšanās!!! Nabaga imbicīlis aizmirsis, ka tam vēlēšanas arī domātas. Nevis cov19 testus jātaisa, bet gan IQ, lai klaji idioti tuvu varai vairs nekad nenonāktu.

Atbildēt

Trojanska modelis

15.01.2022. 09:31

kad tas viss būs galā, mans modelis, izbāzts un nolakots, stāvēs Medicīnas muzejā pārējiem mudakiem par brīdinājumu.
Jo visi modeļi, kurus taisīja katastrofu teoriju piekritēji, bija sorosītu apmaksāti.Arī angļu modelis, ar kuru sākās lokdauni, bija blefs.Trojāns ir tikai kārtējais apliecinājums tam, ka sorosītus ir laiks izkaut saknē.

Atbildēt

Viedais Manels

15.01.2022. 05:48

»

manel

tikai nadirs! Cietumā krievu valoda ir galvenā valoda, kā tu ķurķī varēji strādāt, nezinādams krievu valodu


Es patiešām vienmēr eju pa dzīvi ar labu garīgo noskaņojumu un, izlasot šobrīd šo komentu, zini, ko daru…. aizveru šo rakstu un portālu un eju gulēt :) un, kad pamodīšos, piecelšos, padzeršu kafiju, apēdīšu ceptu olu :) - es zinu dienas zemā blīvuma holesterīna devu, aizbraukšu vēlāk ar tramvaju pie vecmammas un abi varbūt aizbrauksim pastaigāt gar jūru, ja laiks atļaus utt….. un ja godīgi pat diez vai atcerēšos par šo rakstu. Lūk apmēram tā…..

Atbildēt

Viedais Manels

15.01.2022. 00:11

»

pavils

šodien jau ziņoja , ka amerikas augstākā tiesa...


Viedums nezin robežu!

Ja tiekat sašņorēts kovid prasību nepildīšanas laikā, noteikti, samierinieties, ja vien cīņu par savām tiesībām slepšus jeb stelss režīmā šoreiz neesat izgājis un, lai nekļūtu par mocekli, samaksājiet soda naudu! Ar kontrolieriem vai policistiem esiet pieklājīgs!

Esiet modri! Sekojiet manam komunikācijas kanālam!

Atbildēt

pavils

14.01.2022. 21:42

šodien jau ziņoja , ka amerikas augstākā tiesa
izlēma,ka prezidents NAV ievērojis konstitūciju
likumus, ka visa šī obligātā špicēšana NAV likumīga. Tas viss- jāatceļ. Skatīsimies, kas būs
tālāk. ---Un čehijā protestēja pie valdības mājas
policija, drošībnieki, ugunsdzēsnieki,.... lai valdības veči ievēro VISUS likumus, citādi būs slikti ...... tas viss priecē. Cilvēki sāk saprast, ka šefmaņi viņu veselību bendē nost.

Atbildēt

Ko brīnīties

14.01.2022. 19:37

Vācijā un Šveicē nevakcinētie nevar pieteikties uz eitanāziju ! Nākas pašiem kautko izdomāt !!!

Atbildēt

Viedais Manels

14.01.2022. 18:12

»

manel

tikai nadirs! Cietumā krievu valoda ir galvenā valoda, kā tu ķurķī varēji strādāt, nezinādams krievu valodu


Es lietoju tikai valsts valodu - latviešu valodu.

Ja Jums tomēr gribas kādu nepamatoti kritizēt- atļauju publiski sunīt valsts vai ārvalsts amatpersonas, mani vai citas privātpersonas, kas, jūsuprāt, ir to pelnījušas, pievienojot tekstam IMHO tipa iespraudumu, lai nenokļūtu mocekļa lomā par savu viedokli, kas izsprucis apgalvojuma formā.

Atbildēt

manel

14.01.2022. 18:06

»

Viedais Manels

Man soctīklos ir 4k sekotāju, krievu valodu nepārvaldu un nelietoju


tikai nadirs! Cietumā krievu valoda ir galvenā valoda, kā tu ķurķī varēji strādāt, nezinādams krievu valodu?

Atbildēt

derdz

14.01.2022. 18:05

Ministru kabineta e-mājas lapā atainota informācija par vīrusa raksturu, no kuras secināms un apliecina par dabiskās imunitātes aizsardzības spējām bez vakcīnām un zālēm minot, ka 80 % no inficētiem mājas apstākļos var izveseļoties. Vīruss nav bīstams daļai cilvēku, jo tā raksturs – 80 procenti no inficētiem mājas apstākļos var atveseļoties bez hospitalizācijas, 20 procenti tiek stacionēti https://covid19.gov.lv/covid-19/veseliba 07.01.2022. / Cilvēki, kas inficējušies ar Covid-19, lielākoties izjūt vieglu vai vidēji smagu elpceļu saslimšanu un spēj atveseļoties bez hospitalizācijas jeb mājas apstākļos. https://covid19.gov.lv/covid-19/par-covid-19. (www.covid19.gov.lv Covid-19 informatīvo mājaslapu veido un uztur Valsts kanceleja. Ņemot vērā izmaiņas visās nozarēs, aicinām aktuālo informāciju meklēt arī atbildīgo iestāžu mājaslapās. https://www.mk.gov.lv/lv/valsts-kanceleja Valsts kanceleja ir centrālā valsts pārvaldes iestāde. Tā ir tieši pakļauta Ministru prezidentam.)

Atbildēt

derdz

14.01.2022. 18:05

Liecība par dabiskās imunitātes spējām bez vakcīnas. Avots: https://www.rsu.lv/aktualitates/rsu-profesore-un-infektologe-ludmila-viksna-aicina-pret-koronavirusu-iztureties-ar , RSU profesore un infektoloģe Ludmila Vīksna aicina pret koronavīrusu izturēties ar pietāti. Publiskots 16. jūnijs, 2020. (Vakcīnas nebija pieejamas. Vakcinācija sākās ar 2020.gada 28.decembri.). Rakstā - Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) profesore un Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas galvenā speciāliste infektoloģijā Ludmila Vīksna intervijā Latvijas Avīzes žurnālistei Mārai Libekai stāsta par sadzīvošanu ar koronavīrusu. Jautājums: Jūs vairākkārt esat teikusi, ka ierobežojumus, ko valdība uzlikusi, lai pasargātu cilvēkus no inficēšanās ar koronavīrusu, vajadzētu atcelt pakāpeniski, tad cilvēki vairāk inficēsies, nevis smagi slimos. Iegūsim dabisku cilvēku grupas slāni, kuri būs saskārušies ar vīrusu, un līdz ar to tā tālāka izplatība būs apgrūtināta. Lūdzu, izstāstiet sīkāk, ko jūs ar to bijāt domājusi! Atbilde: Vīruss, pārejot no viena cilvēku uz otru, lielākajā daļā gadījumu novājinās. Ļoti reti tas kļūst spēcīgāks. Vīruss, kas ierosina slimību vienam cilvēkam, pārejot pie otra, ar vislielāko varbūtību būs vājāks. Turpmāk katram jābūt atbildīgam par savu situāciju un, lai nesaslimtu, jādzīvo ar domu, ka visi apkārt ir inficēti, bet es, lūk, neesmu. Jāuzvedas uzmanīgi, lai neinficētos. Piemēram, nav jāiet tuvu vienam pie otra, nevajadzētu ilgi atrasties slēgtā, nevēdinātā telpā, vajadzētu iespējami retāk. Jautājums: Bet, ja jau tas vīruss kļūst arvien vājāks transmisijas ceļā, tad varbūt tas izzudīs pavisam? Nē, tik optimistiska es neesmu. Atbilde: Bet sadzīvot jau nu gan ar to mēs varēsim. Jautājums: Cik ir taisnība, ka tieši tiem cilvēkiem, kuriem ir labas organisma aizsargspējas, koronavīruss spēj radīt smagas sekas organisma pastiprinātās reakcijas dēļ? Atbilde: Koronavīruss rosina ļoti strauju, var pat teikt, neadekvātu organisma imūno reakciju. Tāpēc tiem cilvēkiem, kuriem ir normāla vai pat nedaudz pazemināta imūnā sistēma, atbildes reakcija uz šo vīrusu ir mērenāka, neradot organisma šūnu bojājumus. Šis vīruss mēģina piemuļķot mūs visus, jo cilvēkiem ar labām organisma aizsargspējām, inficējoties ar koronavīrusu, pastāv paaugstināta organisma reakcija un līdz ar to risks piedzīvot tā saukto citokīnu vētru. Tas nozīmē, ka asinīs rodas tādas vielas, kas pēc daudzuma un sortimenta ikdienā neparādās

Atbildēt

vice

14.01.2022. 18:03

Visu kļūdu pamatā-aplami pieņēmumi!
Par jaunkomjaunieti Trojanski viss skaidrs!

Bet lēmumus jau pieņem aborigēni no Latvijas valdības!!!!

Kas traucē izstrādāt vairākus variantus, pieaicināt kādu ekspertu?

Atbildēt

derdz

14.01.2022. 18:03

Liecība par dabiskās imunitātes aizsardzības veselīgumu. Avots: žurnāls Santa Patiesība par jauno Ķīnas vīrusu — skaidro infektoloģe Baiba Rozentāle — Santa https://www.santa.lv/raksts/ievasveseliba/padomi/patiesiba-par-jauno-kinas-virusu--skaidro-infektologe-baiba-rozentale-31377/ , ANIJA PELŪDE, Publiskots 27 Februārī 2020 (Pandēmiju izsludināja Latvijā martā 2020 gadā!!!) . Patiesība par jauno Ķīnas vīrusu — skaidro infektoloģe Baiba Rozentāle. Rīgas Stradiņa universitātes profesore un infektoloģe, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas Latvijas Infektoloģijas centra vadītāja BAIBA ROZENTĀLE. Līdz ar to cilvēkiem ir vismazākā iespēja izveidoties specifiskajai imunitātei pret tiem. Tas attiecas arī uz jauno Ķīnas vīrusu. No infektologa viedokļa raugoties, tas būtu loģiski – ne jau visi cilvēki, kas inficējas ar šo vīrusu, arī saslimst. Jo infekcijas slimības principā ir mijiedarbība starp makroorganismu, tātad cilvēku, un mikroorganismu – šinī gadījumā koronavīrusu, un daudz ko šajā sadursmē nosaka mūsu imunitātes šūnas un vīrusa inficējošā daļa. Ja vīrusu ir maz un mūsu aizsargšūnas – leikocīti, monocīti, makrofāgi – ir aktīvas, tad šos dažus vīrusus, kurus cilvēks ieelpojis, tās fagocitē – ievelk sevī un iznīcina, tāpēc slimība neattīstās.

Atbildēt

Mums jauniem visi ceļi vaļā

14.01.2022. 16:59

»

NIKNAIS

Trojanskis Kembridžā nav mācījies par epidemiologu (satatistiku analītiķi), bet infektologu (vīrusu zinātni), salīdzinājumam, tas ir tas pats kas rakstnieks tēlotu bibliotekāru, vai zobārsts piehalturētu arī par ausu ārstu bez zināšanām


Tas ko mācījās , nav svarīgi . Galvenais , ka Kembridžā un galvenais , ka apguva nocovidoloģizēšanas speckursu . Tagad jāatstrādā studuju maksa.

Atbildēt

nekas nepārsteidz

14.01.2022. 13:52

»

brex

O, bljin, Augstais intelekts ierunājies! :) Arvien vairāk pārliecinos, ka pietiek.com ir kaut kāda debilo virtuālā saieta vieta. Antivakserisms un valdības sirsnīga gānīšana – ieejas maksa. Tas, ka reizēm (pieņemu – pats Lapsa) to pašķaida ar no sociālajiem tīkliem pārspiestiem “zaļo” viedokļiem, kopējo...


Šajā laikā, kad dažādi sātanisma paveidi tiek atklāti un pat godā celti, tādi sadistiski komentāri jāuztver vienā mierā.
Cilvēks droši vien saskatījies seriālu par vikingiem. Tur no kāda nodevēja taisīja "asins ērgli". Pietiekoši šaušalīgs skats, lai ietekmētu vēl nenobriedušu indivīdu psihi.

Atbildēt

Spuļģis

14.01.2022. 12:02

Šodad gaidāma banku provokācija un jaunas naudas vienības ieviešana. bet ne par to, fināls būs sava konta pieeja tikai ar QR kodu, kas sasaistīts ar medicīnas datiem, respektīvi - jābūt visām potēm un visām viņu noteiktajam manipulācijām, runa vairs nav tikai par būsteriem, bet visu aptveri un obligāto asins analīzi.
Man nav ko teikt, kā tikai - šitie maukas vēl tikai sāk !!! Tas nav pat fašisms, tas ir absolūts sātanisms, kuram noņemtas visas barjeras.
Visdrīzāk viņi nosprāgs ātrāk, kā spēs ieviest šo velnišķīgo full control.

Atbildēt

Marija

14.01.2022. 10:41

Alkoholiķi, narkomāni un Covid nopotêtie.

Atbildēt

Es

14.01.2022. 10:27

»

Admin

Zviedrijā viss ir labi, tiek pastiprināti ierobežojumi un pieaug saslimšana...Pirmajā vilnī apmira 9000 pensionāru, kas dzīvoja pansionātos! Ja Zviedrijā valdība rekomendē, tad visi to izpilda! Latvāņi ir pati gudrākā tauta pasaulē: negribu vakcinēties(tevi vakcinē no agras bērnības), nomiršu par spīti...


Esi sagrābstījies ziņas par Zviedriju, taču par mirstību no covid gan neesi tā arī uzzinājis neko 2 gadu laikā. Paaugstināta mirstība apdraud kādu 1% populācijas. Tos, kam jau tā ir veselības problēmu buķete.

Tevi nevakcinē gan no agras bērnības divreiz gadā vai četrreiz divos gados ar vienu un to pašu poti, un nestāsta, ka tā strādā. Tu jauc vienu reizi ievadītu dzīvas vakcīnas poti ar eksperimentālu, izpētes stadijā esošu vakcīnu. Salīdzināt var tikai līdzīgo. Gripu neviens ar vakcīnām nav uzveicis.

Atbildēt

Es

14.01.2022. 10:24

Izgāžas modelis tāpēc, ka Latvijas nekompetentie politikāņi meklē jebkādu, pat vissliktāko un visšaubīgāko ieganstu, lai apgūtu kovid naudu. Ne jau medicīna, ne jau cilvēki viņus interesē - tikai nauda un vara.

Un tad atnāk noderīgais Trojas zirgs. Un viņu, protams, izmanto.

Atbildēt

NIKNAIS

14.01.2022. 10:08

Trojanskis Kembridžā nav mācījies par epidemiologu (satatistiku analītiķi), bet infektologu (vīrusu zinātni), salīdzinājumam, tas ir tas pats kas rakstnieks tēlotu bibliotekāru, vai zobārsts piehalturētu arī par ausu ārstu bez zināšanām,

Atbildēt

Admin

14.01.2022. 09:52

Zviedrijā viss ir labi, tiek pastiprināti ierobežojumi un pieaug saslimšana...Pirmajā vilnī apmira 9000 pensionāru, kas dzīvoja pansionātos! Ja Zviedrijā valdība rekomendē, tad visi to izpilda! Latvāņi ir pati gudrākā tauta pasaulē: negribu vakcinēties(tevi vakcinē no agras bērnības), nomiršu par spīti Kariņam un Levitam(Neviens no viņiem dikti nepārdzīvoa)!

Atbildēt

Agita

14.01.2022. 09:43

Paldies par rakstu. Man redzot un dzirdot, jau poeminētā, mazā cilvēka ar lielajām ambīcijām, uzvārds likās ļoti piemērots viņa darbiem. Tojanskis-"Trojas zirgs", tā jau nav nejaušība, ka viņam šobrīd uzticēja veikt šos aprēķinus un prognozes.
Un tas jau sākotnēji bija redzams, pat sajūtams,ar mugurkaula smadzenēm, ka neviens vīruss neizdarīs valstij tādu postu, kā cilvēku absurdi lēmumi.Uzņemtais kurss-apkarot vīrusu-ir līdzīgi kā mēs gribētu apkarot dabu, lielu vēju, salu utt. Cilvēks rūpējoties par savu ķermeni un savu mentāli veselību ļoti labi var sadzīvot ar vīrusu, pārsvarā pat ne izjūtot tā klātbūtni.

Atbildēt

brex

14.01.2022. 09:21

»

nu tā neko

Brīnos, ka neviens kaimiņš tev vēl nav uzšķērdis vēderu, izgriezis dzemdi un uzmaucis to uz tavas tukšās vienotības apsēstās liberālmarksistiskās galvas


O, bljin, Augstais intelekts ierunājies! :) Arvien vairāk pārliecinos, ka pietiek.com ir kaut kāda debilo virtuālā saieta vieta. Antivakserisms un valdības sirsnīga gānīšana – ieejas maksa. Tas, ka reizēm (pieņemu – pats Lapsa) to pašķaida ar no sociālajiem tīkliem pārspiestiem “zaļo” viedokļiem, kopējo noskaņu nekādi neuzlabo;)

Atbildēt

Bendes meitiņa

14.01.2022. 08:47

»

Viedais Manels

Huntai nav iemesla krist, pat tās izredzes iekļūt 14. Saeimā ir lieliskas, jo vēlēšanu kampaņā aktīvi izmantos huntai pieejamos administratīvos resursus “uz pilnu klapi...


Pareizi, Latvijas Republikas ienaidniekus pēc likumīgas tiesas sprieduma vajag pakārt!!! Čekistu cilvēkēdājus par saviem noziegumiem pret cilvēci arī, pirms pakāršanas vēl izrūnījot vai pie Brīvības pieminekļa noperot. Un tad uz karātavām un tad uz Getliņiem tomātu kompostā. Tā būs.

Atbildēt

Oki

14.01.2022. 08:12

https://www.dailymail.co.uk/news/article-10400971/Sajid-Javid-scrap-Covid-passes-fortnight.html

Atbildēt

Oki

14.01.2022. 07:42

»

patiesībā

Smieklīgi, bet izgāzies ir tieši Ošleja modelis, jo raksts ir tapis nedaudz pirms Ziemassvētkiem un kopš tā laika saslimstības līmenis pasaulē ir pieaudzis "nieka" TRĪS REIZES...


Atšķirība starp tevi un Ošleju ir tāda, ka Ošlejs redz pilnu bildi un adekvāti analizē . Ņem savu diplomu un ej spēlēties uz smilšu kasti , laboratoriju vai kā nu to sauc, ģēnij!

Lidmašīnu pilotiem arī - vismaz 500 stundas ir jānolido uz tādu pašu modeļu kravas lidmašīnām, pirms viņiem ļauj (iesākumā kā otrajiem pilotiem) vadīt pasažieru lidmašīnas .

Atbildēt

Trojanska zirgs

14.01.2022. 07:40

»

patiesībā

Smieklīgi, bet izgāzies ir tieši Ošleja modelis, jo raksts ir tapis nedaudz pirms Ziemassvētkiem un kopš tā laika saslimstības līmenis pasaulē ir pieaudzis "nieka" TRĪS REIZES...


Saslimstības? Ar puņķiem?

Vai ar hospitalizāciju un līķiem ielās?

Šmurgulis, noderīgs zagšanā.

Atbildēt

patiesībā

14.01.2022. 06:14

Smieklīgi, bet izgāzies ir tieši Ošleja modelis, jo raksts ir tapis nedaudz pirms Ziemassvētkiem un kopš tā laika saslimstības līmenis pasaulē ir pieaudzis "nieka" TRĪS REIZES!!
Tāpēc autora uzdotais jautājums modeļa autoriem "kāpēc pašiem modeļa autoriem 5000 saslimušo uz miljonu nelikās ļoti savāds rezultāts?" pats ir savāds, jo šādi skaitļi jau IR REALITĀTE,tiesa pagaidām vēl ne Latvijā.

Atbildēt

Viedais Manels

14.01.2022. 04:54

»

prātvēders

Latvijas sabiedrībai ļoti labi piemērojams Gausa normālsadalījums.Saskaņā ar to 70% tautas ir pelēkā masa, 15% ir nelieši un 15% ir normāli. Tas ir kā svaros, lai būtu līdzsvars. 70% ir tie, kuri neko un nekad neietekmēs, bet notiekošo Latvijas valstī un sabiedrībā noteiks vienas vai otras puses 15% ...


Huntai nav iemesla krist, pat tās izredzes iekļūt 14. Saeimā ir lieliskas, jo vēlēšanu kampaņā aktīvi izmantos huntai pieejamos administratīvos resursus “uz pilnu klapi”!

No morāles vidokļa hunta mentāli barojas no tautas un pūļa naida, ko pati radījusi pret sevi. MK valdības hunta ir vienots noziedzīgs grupējums ar savu iekšējo nerakstīto kārtību - nodevējus, kas tautai atklāj patiesību, “pār bortu bez žēlastības” - atbrīvo no darba amatā.

Es saprotu, ka “cirvju palicis maz” un daudzi netic “dziļās Latvijas valdības panākumiem” atbrīvoties no huntas 14. Saeimā.

Pat Viedā Manela viltvārži manu rakstu komentāros apklusuši, jo nokaunējušies par savu mazdūšību. Cilvēki, esiet modri!

Atbildēt

prātvēders

14.01.2022. 04:16

»

zinātnieks

Modeļa pieņemšana un realitātes ignorēšana liecina par varas idiotiem


Latvijas sabiedrībai ļoti labi piemērojams Gausa normālsadalījums.Saskaņā ar to 70% tautas ir pelēkā masa, 15% ir nelieši un 15% ir normāli. Tas ir kā svaros, lai būtu līdzsvars. 70% ir tie, kuri neko un nekad neietekmēs, bet notiekošo Latvijas valstī un sabiedrībā noteiks vienas vai otras puses 15% izmaiņas. Pie kuras daļas pieder minētie jaunizceptie ambiciozie šmurguļ"zinātnieki", pie kuras pieder minētais Nobeļa prēmijas laureāts vai raksta autors un pie kuriem 15% valdošā "elite", lai katrs izlemj pats.

Atbildēt

hahaha

14.01.2022. 03:51

»

Vecais boļševiks

Lai būtu liela uzņēmuma vadītājs nav vajadzīga rakstītprasme vai izglītība, galvenais ir vecāku un vecvecāku biogrāfija


Tā jau pie jums, vecajiem un jaunajiem boļševikiem ir pieņemts. Ja jau slaucēja var vadīt valsti, kā tas bija vecajos labajos komunistu laikos, tad kāpēc gan jaunajos laikos klavieru pļerkšķinātājs nevar vadīt veselības ministriju? Galvenais taču ir ticība partijai, nevis izglītība, vai ne, sarkanais?

Atbildēt

hahaha

14.01.2022. 03:45

»

fakts

Ošlejs atkal melo


fakt, beidz nu melot! Īrijā taču vairāk kā 90% nošpricēti ar superlabo un superdrošo "vakcīnu", tāpēc tur jau izveidojusies "pūļa imunitāte" un tāds saslimušo daudzums nemaz nav iespējams.

Atbildēt

Vecais boļševiks

14.01.2022. 03:32

»

Ēriks

Neticu ka liela uzņēmuma "vadītājs" pats sēdēja un rakstīja. Pa lielam daudz kļūdu nav , bet ne uzņēmuma vadītājs to rakstījis :D


Lai būtu liela uzņēmuma vadītājs nav vajadzīga rakstītprasme vai izglītība, galvenais ir vecāku un vecvecāku biogrāfija.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Pateicos Gunāram Astram

FotoPaldies Gunāram Astram, ka „sociālās distancēšanās režīmā mājsaimniecībā” man vēl ir tiesības bez „satraukuma” pateikties šodienas dzīves kārtības noteicējiem neatkarīgajā Latvijā:
Lasīt visu...

21

Muļķi

FotoParasti gudrās grāmatās, likumos un citos gadījumos, kad tiek publicēta kāda svarīga informācija, sākumā ir izskaidrota izmantotā terminoloģija, lai lasītājs saprot, par ko ir runa un kā tas, ko lasa, ir jāsaprot.
Lasīt visu...

21

Jaunā normāluma greizie spoguļi

FotoDr. E. Mednis sava Telegram informē: “Pie mums Latvijā tagad notiek šādi – tikko tu runā ne to, ko Politbirojs lēmis, tā tevi momentā cenšas nomelnot visi, kam nav slinkums un pie tam saskaņoti. Tikko Dragiļevas kundze no DeFacto, tagad Žukovas kundze – privātpersona, bet no tā brīvajā laikā delfi.lv redaktore un žurnāliste vērsusies gan Veselības inspekcijā, gan arī Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisijā ar lūgumu man anulēt sertifikātu un līdz ar to liegt iespēju praktizēt kā ārstam.
Lasīt visu...

21

Cilvēka mikrobioms un rezistence pret mikrobiem, vīrusiem un vakcīnām

FotoŠķiet, ka ne tikai es, bet daudzi ārsti ikdienā cenšas atbildēt uz jautājumiem: kā tad tā – vakcinējos pret SARS-CoV-2, saņēmu pat balstvakcīnu, bet saslimu ar Covid–19, nonācu slimnīcā? Kā tad tā – esmu trīskārt vakcinējies pret Covid–19, bet man neļauj staigāt bez maskas, neļauj apmeklēt ballīti vai nosvinēt dzimšanas dienu restorānā pie viena galdiņa ar tādiem pašiem vakcinētiem un balstvakcinētiem radiem? Kā tad tā – pasaulē nav vakcīnu salīdzinošu pētījumu, bet Latvijā uzskata, ka adenovīrusu vakcīnas (Asta-Zeneca un [email protected]) ir sliktākas un tām vajag ātrāku čaklāku balstvakcināciju. 
Lasīt visu...

12

Astra izsvilptu varmākas

FotoDomāju, ka Gunāram Astram no aizsaules rūgti bija vērot, kā kangari, kas jau ir piesavinājušies nacionālos simbolus, tagad vēlas sev pierakstīt arī viņu. Levita un Bordāna dalība Astras pieminekļa atklāšanā, manuprāt, bija latviešu mocekļa piemiņas zaimošana. Tiesa, arī pats monuments apgriezta krusta formā ir visai provokatīvs.
Lasīt visu...

21

Politika ir cīņa par varu un naudu

FotoIzņēmuma kārtā es ievadam mēģinu definēt sakāmo vienā rindkopā, – lūk, kas no tā man iznāca!
Lasīt visu...

21

Karikatūrists varas kalpībā

Foto“Liekam kluci” pie apgrieztā krustā “piesistā” latviešu brīvības cīnītāja veidola varas bļodlaiža Zemgus Zaharāns redz “zemcilvēkus”, kas uzdrošinājās izsvilpt savus “cienījamos” mocītājus, kuri reklamējās uz sava pretmeta Gunāra Astras fona.
Lasīt visu...

12

JKP Bordāns sadarbojas ar Astras zaimotājiem, ciniski izmanto viņa piemiņu

FotoGunāru Astru dēvēt par disidentu nav precīzi un atbilstoši. Disidenti ir drosmīgie, kuri cīnās par brīvību savās valstīs, cenšas lauzt tirānu režīmus. Astra cīnījās par savas zemes - Latvijas brīvību, kuru bija okupējusi komunistu impērija - PSRS. Padomju Savienība nekādā gadījumā nebija Gunāra Astras zeme. Viņš bija Latvijas brīvības cīnītājs, nevis PSRS disidents.
Lasīt visu...

3

Jūs neticēsiet, bet es esmu pamanījis – nepieciešamas izmaiņas partiju finansējumā no valsts budžeta

FotoValsts budžeta finansējuma palielināšana politiskajām partijām, vienlaikus samazinot to iespējas piesaistīt privātpersonu ziedojumus, 2019. gadā bija pareizs un sen nepieciešams lēmums. Tas novērsa būtisku mūsu demokrātiskās valsts iekārtas nepilnību un ilgtermiņā noteikti uzlabos politiskās vides kvalitāti. Nedrīkst būt tā, ka politisko partiju darbība ir atkarīga no to spējas piesaistīt privātpersonu ziedojumus. Tas rada partiju atkarību no ziedotāju labvēlības, kas parasti nav tīri nesavtīga.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mediķi varas kalpībā

“Vīruss nevar izplatīties starp vakcinētiem cilvēkiem,” - šādas muļķības vēl vasarā melsa Pēteris Stradiņš, kuram piebalsoja citi dakteri. Kas melo vasarā, tas melo...

Foto

Es labāk būšu BRĪVS ieslodzījumā nekā IESLODZĪTS brīvībā!

Es kliegšu! Kliegšu un lamāšu tos kretīnus, kas uzdodas par kungiem manā Tēvzemē. Es lamāšu tos, kas sevi...

Foto

Levitam šobrīd ir arī citas vissvarīgākās prioritātes: Satversmes simtgade dod iespēju plašai diskusijai par demokrātijas stiprināšanu!

18. janvārī valsts prezidents Egils Levits tiešsaistē tikās ar Nevalstisko organizāciju...

Foto

Situācija ir kritiska, valdības enerģētikas krīzes risinājumi ir lēni un nepietiekami

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) valdības pārstāvjiem pieprasa nekavējošu rīcību enerģētikas krīzes pārvarēšanai, jo...

Foto

Varbūt jūs satrauc rēķinu katastrofa, bet prezidents Saeimā iesniegs grozījumus Partiju finansēšanas likumā

17. janvārī valsts prezidents Egils Levits Rīgas pilī tikās ar tieslietu ministru Jāni Bordānu,...

Foto

Ko gribam, to darām, kad vajadzēs informēt Finanšu ministriju, tad arī informēsim, bet sabiedrībai gar to vispār nav daļas

Lai nodrošinātu efektīvu valsts pārvaldes funkciju īstenošanu,...

Foto

Viedais Anonymous

Vispirms pateicos portālam PIETIEK par iespēju paust savu viedokli daudzos aktuālos jautājumos. Katra interneta vietne darbojas pēc saviem ieskatiem. Tā, piemēram, te komentāros ikviens...

Foto

“Zemcilvēkiem” šopinga nebūs!

Vietējie tirāniņi nolēmuši aizliegt tirdzniecības vietām samazināt publiski pieejamo platību darbam “sarkanajā režīmā”. Tirgotāji centās saglabāt peļņu, vienlaikus paliekot cilvēcīgi pret visiem klientiem....

Foto

Ar interesi gaidu, kad tad Šlesers beidzot sāks priekšvēlēšanu kampaņu!

Pretēji daudziem citiem mana prognoze ir tāda, ka Aināram Šleseram ir izredzes vēlēšanās. Tik tāds sīkums...

Foto

10 padomi, kā nepārvarēt krīzi

1. Vienmēr paturēt prātā divas sava laika nozīmīgu politiķu sentences: “Naudas ir tik daudz, kā vēl nekad nav bijis” (A.K. Kariņš) Tāpēc - pirkt!...

Foto

Modelēšana – “KO DARĪT?”

Nesen vairāki opozīcijas partiju pārstāvji un aktīvisti tikās, lai koordinētu savu pretdarbību huntai. Bija pārstāvētas partijas “Latvijā pirmā vietā”, “Likums un kārtība”,...

Foto

Atlīdzība par tautas izdeldēšanu

Činavnieki bāž roku tautas kabatā un nebaidās apdedzināties. Kariņa valdība dāsni atalgo sevi par iedzīvotāju spaidu potēšanu un atstāšanu bez darba, par...

Foto

Smēķēšanas lobists Reirs kā viens no Covid-19 nāves veicinātājiem

Brīdī, kad tapa šis raksts, Covid-19 globāli bija prasījis 5,478 miljonus dzīvību. Katru gadu pasaulē smēķēšanas dēļ...

Foto

Daudzlīmeņu segregācija Latvijā

Es uzskatu nepotēto diskrimināciju par segregāciju, jo pēc potes cilvēks atpakaļ izmainīties vairs nevar. Tātad atšķirība starp injicētajiem un neinjicētajiem ir nevis uzskatos...

Foto

Ko pašreizējie „lēmumi” liecina par to pieņēmēju prāta stāvokli?

Saeima kārtējo reizi atbalsta kārtējos pasākumus "ar mērķi apturēt straujo Covid-19 izplatību". Tikmēr PVO prognozē, ka dažu...

Foto

Bezroku antiutopija

Lai novērstu kleptomānijas epidēmiju, Pasaules Veselības organizācija (PVO), izpētot islāma valstu pieredzi, nolemj turpmāk visiem cilvēkiem noteikt obligātu vienas rokas amputāciju. Vietā tiks piedāvātas...

Foto

„Zombo-kaste”, „zombo-internets” un „modrā acs”

Eksistē jēdziens „zombējošā kaste” – daudzi tā sauc televizoru. Ceru, ka nav jāpaskaidro, kāpēc radies šāds nosaukums, jo visi esam ar...

Foto

Zahejs

Garīgās dzīves avots ir Dievs, un tam ir tiešs sakars ar cilvēka dvēseli. Evaņģēlijā ir stāstīts par kādu maza auguma cilvēku, kuru daudzi tolaik ienīda....

Foto

Vara un tauta – kā sadzīvosim jaunajā gadā?

Gadumijas TV uzrunas ir tāds savdabīgs politisks žanrs. Reti kurš cilvēks atceras to saturu (nu, protams, ar dažiem...

Foto

Ārkārtas situācija ir piesegs “izšķērdības ballītei”

Saeimas “Saskaņas” frakcija neatbalsta ārkārtējās situācijas pagarināšanu, kā to plāno noteikt Ministru kabinets, un Saeimas sēdē balsos pret šādu risinājumu....

Foto

Hunta cīnās ar dabu

Pērtiķu sugas “neko neredzu, neko nedzirdu, neko nesaku” bariņš paliek aizvien mazāks. Cilvēki visu redz, dzird un muti ciet netur. Patiesība lien laukā kā...

Foto

Hunta apjāj ganāmpulku

Nepotētos hunta sen uzskata par “zemcilvēkiem”. Vairs netiek slēpts, ka veselie pilsoņi jāiznīdē. Labklājības ministrijas variants – ar ekonomiskām represijām neļaut pārziemot. Ja...

Foto

Par rakstu "Gadumijā deltu mijot pret omikronu"

Labdien, godājamais Māri Uļģi! Es ar interesi izlasīju Jūsu rakstu ”Gadumijā deltu mijot pret omikronu”. Tajā bija interesanti fakti...

Foto

Cik lielisks ir viss, ko mēs darām un nedarām

Godājamie rīdzinieki! Šajā Vecgada vakarā atceros kādu sarunu vienā no Rīgas skolām, kurā biju ieradies, lai sveiktu...

Foto

Ironisks pārskats par Jaungada uzrunām

1. Neatceros, vai klausījos Godmaņa, Birkava, Gaiļa uzrunas, tiesa, toreiz migla izklīda, rozā brilles jau krita nost, taču cerība vēl nebija...

Foto

Pasaule ir tumsā un alkst gaismas

Kad Gaisma atnāca, Pasaule apžilba un novērsās. Tomēr dzīvot tumsā izrādījās labāk un pierastāk. Kopš tiem laikiem Pasaulē valda apjukums...

Foto

Dzīvnieku ferma pašmājās

Orvela “Dzīvnieku ferma” ir klāt. Hunta tautu uzskata pat ne par dzimtcilvēkiem, bet par saviem mājdzīvniekiem, kas jādresē. Sliktie “suņi”, kas izsprukuši gan...