Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

gena

19.01.2022. 15:18

Vai nevajadzētu Ošlejam atvainoties Trojanskim un atsaukt savu murgojumu? Vakar konstatēti >5000 saslimušie un skaitlis tikai pieaugs..

Atbildēt

online

16.01.2022. 18:51

ara once described Pod as soft. Pod has told her personally that it is difficult to figure out what to do, like that someone says what to do, then the little shorts Kaspars say what to do, and Rancāns Jurčiks covers. Kyong at your fingertips.,,,,,,,,,,,,,,,,...........www.now37.com

Atbildēt

Ja

15.01.2022. 22:38

»

derdz

Liecība par dabiskās imunitātes spējām bez vakcīnas. Avots: https://www.rsu.lv/aktualitates/rsu-profesore-un-infektologe-ludmila-viksna-aicina-pret-koronavirusu-iztureties-ar , RSU profesore un infektoloģe Ludmila Vīksna aicina pret koronavīrusu izturēties ar pietāti. Publiskots 16. jūnijs, 2020. (Vakcīnas...


Dazi jautajumi Viksnas kundzei. Pirmais: Kapec Jus visai Latvijai Dombura raidijuma apgalvojat, ka covid arstesanai musu valsti specifisko zalu pietiekot? Skaneja loti parliecinosi. Savejiem, elitei varbut pietek, bet ne parastajai tautai. Nevajag ta melot, vajag paskatities apkart. Es te runaju par atlautajam zalem. Labas un letas jau nedrikst. Pat remdezeviru, kuru iepirka virs trisdesmit tukstosiem devu dod retajiem, arpus Rigas. Tad vel, ja arsts vispar nosutis pieprasijumu un Rigas arstu/dievu konsilijs atlaus. Par monoklonalajam antivielam pat nav verts runat, jo iepirka 100 devas oktobra sakuma, sobrid virs divdesmit izlietotas izredzetajiem. Ir ari citas, iepirktas loti mazos daudzumos. Plasak lieto deksametazonu, kuram ir plasas blaknes. Ar ta palidzibu it ka glabjot no citokinu vetras. Palasiet blaknes, bail paliek, tas pats ari par remdezeviru. Monoklonalas antivielas nopirkt nevar, valsts ieperk, tas pats ar parejam zalem. Loti labi izplanota slepkavosanas taktika. Redz, zales ir, bet mes jums nedosim. Tas nekas, ka pirktas pa visu nodoklu maksataju naudu. Visi gribeja dzivot, ne tikai izredzetie.Nelava, noslepkavoja tukstosiem.
Otrais: Jus vadat darba grupu Austrumu slimnica, kura izmekle augstas mirstibas celonus. Nu jau kads laiks apkart, ka ta saka darbu. Nav dzirdami rezultati, kur tie ir? Nebrinos, ka mes nekad neuzinasim rezultatus. Divus gadus valsts slimnicas noarste cilvekus ar PVO atlauto, stradinu algoritmu. Nekas nemainas joprojam. Tas ir noziegums, kas notiek, kamer, taja pasa laika ir algoritmi un arsti, kuri sekmigi izglabj pacientus. Liekas, ka pie mums loti apzinati arsti -varoni , valdiba, ieredni, specialisti, noved lidz navei pacientus, kurus vareja izglabt. Ja, kads nositis citu uz ielas, vinu ieliks cietuma, bet slimnicas apzinati nomirdina tukstosiem nevainigu cilveku, bet seit vainigo nav. Ceru, ka kadreiz si varza tiks tiesata. Ta, luk, profesore! Zinu, ka neatbildesiet. Zinu, ka jutaties liela un varena, ka lielaka dala arstu- varonu, atbildigo personu. Tauta jau neaizmirsis. Tie nogalinatie sapnos naks un jautas!

Atbildēt

Pirātu partija

15.01.2022. 19:44

Patiesībā raksts ļoti "gudrs" murgojums.
Uz zemes notiek tīrīšana, pāreja jaunā ērā, protams ka ar tādu daudzumu idiotu un patreizējām valsts iekārtām, lielo kleptokrātu daudzumu, tajā neieiesim, tāpēc bija izvēlē :
Vai nu karš, vai vīrus!
Šoreiz daba izvēlējās vīrus.
Parslimos pilnīgi visi! Gan sadurtie, gan nesadurtie.
Sadurtos ņems prom vai nu uzreiz, vai trīs četru gadu garumā!
Pārējie sadurtie cieties no dūrienu blaknēm.
Saāsināsies kādreiz bijušās kaites.
P.S. Šajā gadā daba palīdzes, un procesus paātrinās. Pavasarī durstīšanu atcels, nākošā gada janvārī vīrus pazudīs visur.
Paliks sadurtie, kas mocīsies. Normāliem cilvēkiem viss būs labi.
Šajā gadā divas ļoti stipras zemestrīces.
Viena drīz 150km no Suhumi, Melnā jūrā.
Nobruks kerčas tilts, un sabruks viena pilsēta ar sadurtiem. Upuri četrzīmju skaitlis!
Kara Ukrainā nebūs!
Būs kaukāza, Gruzijā revolūcija, Eiropā vienā valstī revolūcija. ASV baidenu iznesīs.
Raškā puķinu arī!

Atbildēt

faktam

15.01.2022. 19:25

»

fakts

Kārtējoreiz izgāzies ir lata devalvators Ošlejs, par to katrs var pārliecināties paskatoties uz saslimušo skaita pieaugumu pēdējā mēneša laikā...


Par ko tu runā? Par iksezonas gripas uzliesmojumu? Vai tas nav katru gadu? Varbūt pie vainas jocigā ārstēšanas metode? Domāju ka būs izmeklēšana par ārstēšanas reglamentu, kā rezultātā iespējams apzināti nonāvēti cilvēki! Skaits varētu būt tūkstošos! Neviens nevar pasakaidrot kāpēc mirstības līkne ir paralēlā vakcinācijas līknei? Kāpēc pagājušovasar mirstība pieauga par gandrīz 20% un ne no kovid? Sakritība? Sazvērestības teorija?

Atbildēt

?

15.01.2022. 19:20

Diez kungam ego prasa līst lietās, par ko neko nesaprot, un tēlot lielo ekspertu? Pilnas slimnīcas un kapi Covid dēļ ar viedajiem cilvēkiem. Pats vakcinējies, bet laiž kaut kādu šļuru, ar ko principā veicina mirstību no Covid, jo tieši mazākizglītotie uz visu šo uzķeras.

Atbildēt

jans

15.01.2022. 19:00

ziņas no amerikas , ka ar šodienu tur vairs NAV
pandēmijas nav covid pandēmijas nav . Tas ir
veselības iestādes izdots dokuments.
Augstākā tiesa atzina, ka nav obligātā vakcinācija.
Un , ka prezidents ir vainīgs, nav ievērojis, likumus, konstitūciju,..... melojis visu laiku,

Atbildēt

fakts

15.01.2022. 17:14

Kārtējoreiz izgāzies ir lata devalvators Ošlejs, par to katrs var pārliecināties paskatoties uz saslimušo skaita pieaugumu pēdējā mēneša laikā.
P.S. Muldoņām, ka inficētie nav saslimušie jautājums- vai jūs tādu inficēto laistu pie saviem vecajiem vecākiem, vai ļautu aprūpēt savu tuvinieku slimnīcā?

Atbildēt

cik ilgi vēl tauta to pacietīs ?

15.01.2022. 16:19

Nu Trojanskis vieds nav un nemaz nevar būt, jo ir aizrāvies ar savas idejas ģenerēšanu, tipiska rīcība viņa paudzei, a kāds būs rezultāts viņam pofigi - galvenais , lai visi viņā iekļausās un rīkojas pēc viņa norādēm. Kaut kur dzirdēju,ka tādējādi cilvēki ēd citu enerģijas.

Atbildēt

Levitu dzimtas gaišākie prāti

15.01.2022. 14:47

ir spoži ne tikai Pionieru pilī un Jura Alunāna iela 1 smukākajā tiesnesē, Rīgā.
Stenforda universitātes profesora Maikla Levita kovida izplatības modelis, kurš ir ikvienam brīvi pieejams lejuplādei internetā, arī uzbudina latvijcus.

Atbildēt

stāsts

15.01.2022. 09:42

Stāsts ir pilnīgi par ko citu. Omikronam nav pilnīgi nekādas ietekmes uz biznesu, sadzīvi un realitāti. ja beigtu testēties, neviens tādu omikronu uz pavasara iesnu fonu nemanītu. Bet tagad nāk rēķini, tirgus roka sakārtojusi visu tā, ka degvielas cena aug, ekonomikai krītot , nevis augot. Nāk hiperinflācija un ģeopolitiskās pārdales.Pēc dažiem mnēnešiem trešdaļa valsts būs badā, jo amerikāņi ar dolāra inflācija krampjaini laupa visu pasauli ar dolāra drukāšanas palīdzību. To neviens nesaka. Partiju sistēma ir mirusi, tā nenodrošina aizsardzību pret tirāniju, tautai jāmaina Satversme, lai izdzīvotu. Klauns Rinkēvičs sajucis prātā un ziņo, ka novēroti mēģinajumi mainīt valsts iekšpolitisko kursu nākošajās vēlēšanās!!! Nabaga imbicīlis aizmirsis, ka tam vēlēšanas arī domātas. Nevis cov19 testus jātaisa, bet gan IQ, lai klaji idioti tuvu varai vairs nekad nenonāktu.

Atbildēt

Trojanska modelis

15.01.2022. 09:31

kad tas viss būs galā, mans modelis, izbāzts un nolakots, stāvēs Medicīnas muzejā pārējiem mudakiem par brīdinājumu.
Jo visi modeļi, kurus taisīja katastrofu teoriju piekritēji, bija sorosītu apmaksāti.Arī angļu modelis, ar kuru sākās lokdauni, bija blefs.Trojāns ir tikai kārtējais apliecinājums tam, ka sorosītus ir laiks izkaut saknē.

Atbildēt

pavils

14.01.2022. 21:42

šodien jau ziņoja , ka amerikas augstākā tiesa
izlēma,ka prezidents NAV ievērojis konstitūciju
likumus, ka visa šī obligātā špicēšana NAV likumīga. Tas viss- jāatceļ. Skatīsimies, kas būs
tālāk. ---Un čehijā protestēja pie valdības mājas
policija, drošībnieki, ugunsdzēsnieki,.... lai valdības veči ievēro VISUS likumus, citādi būs slikti ...... tas viss priecē. Cilvēki sāk saprast, ka šefmaņi viņu veselību bendē nost.

Atbildēt

Ko brīnīties

14.01.2022. 19:37

Vācijā un Šveicē nevakcinētie nevar pieteikties uz eitanāziju ! Nākas pašiem kautko izdomāt !!!

Atbildēt

manel

14.01.2022. 18:06

»

Viedais Manels

Man soctīklos ir 4k sekotāju, krievu valodu nepārvaldu un nelietoju


tikai nadirs! Cietumā krievu valoda ir galvenā valoda, kā tu ķurķī varēji strādāt, nezinādams krievu valodu?

Atbildēt

derdz

14.01.2022. 18:05

Ministru kabineta e-mājas lapā atainota informācija par vīrusa raksturu, no kuras secināms un apliecina par dabiskās imunitātes aizsardzības spējām bez vakcīnām un zālēm minot, ka 80 % no inficētiem mājas apstākļos var izveseļoties. Vīruss nav bīstams daļai cilvēku, jo tā raksturs – 80 procenti no inficētiem mājas apstākļos var atveseļoties bez hospitalizācijas, 20 procenti tiek stacionēti https://covid19.gov.lv/covid-19/veseliba 07.01.2022. / Cilvēki, kas inficējušies ar Covid-19, lielākoties izjūt vieglu vai vidēji smagu elpceļu saslimšanu un spēj atveseļoties bez hospitalizācijas jeb mājas apstākļos. https://covid19.gov.lv/covid-19/par-covid-19. (www.covid19.gov.lv Covid-19 informatīvo mājaslapu veido un uztur Valsts kanceleja. Ņemot vērā izmaiņas visās nozarēs, aicinām aktuālo informāciju meklēt arī atbildīgo iestāžu mājaslapās. https://www.mk.gov.lv/lv/valsts-kanceleja Valsts kanceleja ir centrālā valsts pārvaldes iestāde. Tā ir tieši pakļauta Ministru prezidentam.)

Atbildēt

derdz

14.01.2022. 18:05

Liecība par dabiskās imunitātes spējām bez vakcīnas. Avots: https://www.rsu.lv/aktualitates/rsu-profesore-un-infektologe-ludmila-viksna-aicina-pret-koronavirusu-iztureties-ar , RSU profesore un infektoloģe Ludmila Vīksna aicina pret koronavīrusu izturēties ar pietāti. Publiskots 16. jūnijs, 2020. (Vakcīnas nebija pieejamas. Vakcinācija sākās ar 2020.gada 28.decembri.). Rakstā - Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) profesore un Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas galvenā speciāliste infektoloģijā Ludmila Vīksna intervijā Latvijas Avīzes žurnālistei Mārai Libekai stāsta par sadzīvošanu ar koronavīrusu. Jautājums: Jūs vairākkārt esat teikusi, ka ierobežojumus, ko valdība uzlikusi, lai pasargātu cilvēkus no inficēšanās ar koronavīrusu, vajadzētu atcelt pakāpeniski, tad cilvēki vairāk inficēsies, nevis smagi slimos. Iegūsim dabisku cilvēku grupas slāni, kuri būs saskārušies ar vīrusu, un līdz ar to tā tālāka izplatība būs apgrūtināta. Lūdzu, izstāstiet sīkāk, ko jūs ar to bijāt domājusi! Atbilde: Vīruss, pārejot no viena cilvēku uz otru, lielākajā daļā gadījumu novājinās. Ļoti reti tas kļūst spēcīgāks. Vīruss, kas ierosina slimību vienam cilvēkam, pārejot pie otra, ar vislielāko varbūtību būs vājāks. Turpmāk katram jābūt atbildīgam par savu situāciju un, lai nesaslimtu, jādzīvo ar domu, ka visi apkārt ir inficēti, bet es, lūk, neesmu. Jāuzvedas uzmanīgi, lai neinficētos. Piemēram, nav jāiet tuvu vienam pie otra, nevajadzētu ilgi atrasties slēgtā, nevēdinātā telpā, vajadzētu iespējami retāk. Jautājums: Bet, ja jau tas vīruss kļūst arvien vājāks transmisijas ceļā, tad varbūt tas izzudīs pavisam? Nē, tik optimistiska es neesmu. Atbilde: Bet sadzīvot jau nu gan ar to mēs varēsim. Jautājums: Cik ir taisnība, ka tieši tiem cilvēkiem, kuriem ir labas organisma aizsargspējas, koronavīruss spēj radīt smagas sekas organisma pastiprinātās reakcijas dēļ? Atbilde: Koronavīruss rosina ļoti strauju, var pat teikt, neadekvātu organisma imūno reakciju. Tāpēc tiem cilvēkiem, kuriem ir normāla vai pat nedaudz pazemināta imūnā sistēma, atbildes reakcija uz šo vīrusu ir mērenāka, neradot organisma šūnu bojājumus. Šis vīruss mēģina piemuļķot mūs visus, jo cilvēkiem ar labām organisma aizsargspējām, inficējoties ar koronavīrusu, pastāv paaugstināta organisma reakcija un līdz ar to risks piedzīvot tā saukto citokīnu vētru. Tas nozīmē, ka asinīs rodas tādas vielas, kas pēc daudzuma un sortimenta ikdienā neparādās

Atbildēt

vice

14.01.2022. 18:03

Visu kļūdu pamatā-aplami pieņēmumi!
Par jaunkomjaunieti Trojanski viss skaidrs!

Bet lēmumus jau pieņem aborigēni no Latvijas valdības!!!!

Kas traucē izstrādāt vairākus variantus, pieaicināt kādu ekspertu?

Atbildēt

derdz

14.01.2022. 18:03

Liecība par dabiskās imunitātes aizsardzības veselīgumu. Avots: žurnāls Santa Patiesība par jauno Ķīnas vīrusu — skaidro infektoloģe Baiba Rozentāle — Santa https://www.santa.lv/raksts/ievasveseliba/padomi/patiesiba-par-jauno-kinas-virusu--skaidro-infektologe-baiba-rozentale-31377/ , ANIJA PELŪDE, Publiskots 27 Februārī 2020 (Pandēmiju izsludināja Latvijā martā 2020 gadā!!!) . Patiesība par jauno Ķīnas vīrusu — skaidro infektoloģe Baiba Rozentāle. Rīgas Stradiņa universitātes profesore un infektoloģe, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas Latvijas Infektoloģijas centra vadītāja BAIBA ROZENTĀLE. Līdz ar to cilvēkiem ir vismazākā iespēja izveidoties specifiskajai imunitātei pret tiem. Tas attiecas arī uz jauno Ķīnas vīrusu. No infektologa viedokļa raugoties, tas būtu loģiski – ne jau visi cilvēki, kas inficējas ar šo vīrusu, arī saslimst. Jo infekcijas slimības principā ir mijiedarbība starp makroorganismu, tātad cilvēku, un mikroorganismu – šinī gadījumā koronavīrusu, un daudz ko šajā sadursmē nosaka mūsu imunitātes šūnas un vīrusa inficējošā daļa. Ja vīrusu ir maz un mūsu aizsargšūnas – leikocīti, monocīti, makrofāgi – ir aktīvas, tad šos dažus vīrusus, kurus cilvēks ieelpojis, tās fagocitē – ievelk sevī un iznīcina, tāpēc slimība neattīstās.

Atbildēt

Mums jauniem visi ceļi vaļā

14.01.2022. 16:59

»

NIKNAIS

Trojanskis Kembridžā nav mācījies par epidemiologu (satatistiku analītiķi), bet infektologu (vīrusu zinātni), salīdzinājumam, tas ir tas pats kas rakstnieks tēlotu bibliotekāru, vai zobārsts piehalturētu arī par ausu ārstu bez zināšanām


Tas ko mācījās , nav svarīgi . Galvenais , ka Kembridžā un galvenais , ka apguva nocovidoloģizēšanas speckursu . Tagad jāatstrādā studuju maksa.

Atbildēt

nekas nepārsteidz

14.01.2022. 13:52

»

brex

O, bljin, Augstais intelekts ierunājies! :) Arvien vairāk pārliecinos, ka pietiek.com ir kaut kāda debilo virtuālā saieta vieta. Antivakserisms un valdības sirsnīga gānīšana – ieejas maksa. Tas, ka reizēm (pieņemu – pats Lapsa) to pašķaida ar no sociālajiem tīkliem pārspiestiem “zaļo” viedokļiem, kopējo...


Šajā laikā, kad dažādi sātanisma paveidi tiek atklāti un pat godā celti, tādi sadistiski komentāri jāuztver vienā mierā.
Cilvēks droši vien saskatījies seriālu par vikingiem. Tur no kāda nodevēja taisīja "asins ērgli". Pietiekoši šaušalīgs skats, lai ietekmētu vēl nenobriedušu indivīdu psihi.

Atbildēt

Spuļģis

14.01.2022. 12:02

Šodad gaidāma banku provokācija un jaunas naudas vienības ieviešana. bet ne par to, fināls būs sava konta pieeja tikai ar QR kodu, kas sasaistīts ar medicīnas datiem, respektīvi - jābūt visām potēm un visām viņu noteiktajam manipulācijām, runa vairs nav tikai par būsteriem, bet visu aptveri un obligāto asins analīzi.
Man nav ko teikt, kā tikai - šitie maukas vēl tikai sāk !!! Tas nav pat fašisms, tas ir absolūts sātanisms, kuram noņemtas visas barjeras.
Visdrīzāk viņi nosprāgs ātrāk, kā spēs ieviest šo velnišķīgo full control.

Atbildēt

Marija

14.01.2022. 10:41

Alkoholiķi, narkomāni un Covid nopotêtie.

Atbildēt

Es

14.01.2022. 10:27

»

Admin

Zviedrijā viss ir labi, tiek pastiprināti ierobežojumi un pieaug saslimšana...Pirmajā vilnī apmira 9000 pensionāru, kas dzīvoja pansionātos! Ja Zviedrijā valdība rekomendē, tad visi to izpilda! Latvāņi ir pati gudrākā tauta pasaulē: negribu vakcinēties(tevi vakcinē no agras bērnības), nomiršu par spīti...


Esi sagrābstījies ziņas par Zviedriju, taču par mirstību no covid gan neesi tā arī uzzinājis neko 2 gadu laikā. Paaugstināta mirstība apdraud kādu 1% populācijas. Tos, kam jau tā ir veselības problēmu buķete.

Tevi nevakcinē gan no agras bērnības divreiz gadā vai četrreiz divos gados ar vienu un to pašu poti, un nestāsta, ka tā strādā. Tu jauc vienu reizi ievadītu dzīvas vakcīnas poti ar eksperimentālu, izpētes stadijā esošu vakcīnu. Salīdzināt var tikai līdzīgo. Gripu neviens ar vakcīnām nav uzveicis.

Atbildēt

Es

14.01.2022. 10:24

Izgāžas modelis tāpēc, ka Latvijas nekompetentie politikāņi meklē jebkādu, pat vissliktāko un visšaubīgāko ieganstu, lai apgūtu kovid naudu. Ne jau medicīna, ne jau cilvēki viņus interesē - tikai nauda un vara.

Un tad atnāk noderīgais Trojas zirgs. Un viņu, protams, izmanto.

Atbildēt

NIKNAIS

14.01.2022. 10:08

Trojanskis Kembridžā nav mācījies par epidemiologu (satatistiku analītiķi), bet infektologu (vīrusu zinātni), salīdzinājumam, tas ir tas pats kas rakstnieks tēlotu bibliotekāru, vai zobārsts piehalturētu arī par ausu ārstu bez zināšanām,

Atbildēt

Admin

14.01.2022. 09:52

Zviedrijā viss ir labi, tiek pastiprināti ierobežojumi un pieaug saslimšana...Pirmajā vilnī apmira 9000 pensionāru, kas dzīvoja pansionātos! Ja Zviedrijā valdība rekomendē, tad visi to izpilda! Latvāņi ir pati gudrākā tauta pasaulē: negribu vakcinēties(tevi vakcinē no agras bērnības), nomiršu par spīti Kariņam un Levitam(Neviens no viņiem dikti nepārdzīvoa)!

Atbildēt

Agita

14.01.2022. 09:43

Paldies par rakstu. Man redzot un dzirdot, jau poeminētā, mazā cilvēka ar lielajām ambīcijām, uzvārds likās ļoti piemērots viņa darbiem. Tojanskis-"Trojas zirgs", tā jau nav nejaušība, ka viņam šobrīd uzticēja veikt šos aprēķinus un prognozes.
Un tas jau sākotnēji bija redzams, pat sajūtams,ar mugurkaula smadzenēm, ka neviens vīruss neizdarīs valstij tādu postu, kā cilvēku absurdi lēmumi.Uzņemtais kurss-apkarot vīrusu-ir līdzīgi kā mēs gribētu apkarot dabu, lielu vēju, salu utt. Cilvēks rūpējoties par savu ķermeni un savu mentāli veselību ļoti labi var sadzīvot ar vīrusu, pārsvarā pat ne izjūtot tā klātbūtni.

Atbildēt

brex

14.01.2022. 09:21

»

nu tā neko

Brīnos, ka neviens kaimiņš tev vēl nav uzšķērdis vēderu, izgriezis dzemdi un uzmaucis to uz tavas tukšās vienotības apsēstās liberālmarksistiskās galvas


O, bljin, Augstais intelekts ierunājies! :) Arvien vairāk pārliecinos, ka pietiek.com ir kaut kāda debilo virtuālā saieta vieta. Antivakserisms un valdības sirsnīga gānīšana – ieejas maksa. Tas, ka reizēm (pieņemu – pats Lapsa) to pašķaida ar no sociālajiem tīkliem pārspiestiem “zaļo” viedokļiem, kopējo noskaņu nekādi neuzlabo;)

Atbildēt

Bendes meitiņa

14.01.2022. 08:47

»

Viedais Manels

Huntai nav iemesla krist, pat tās izredzes iekļūt 14. Saeimā ir lieliskas, jo vēlēšanu kampaņā aktīvi izmantos huntai pieejamos administratīvos resursus “uz pilnu klapi...


Pareizi, Latvijas Republikas ienaidniekus pēc likumīgas tiesas sprieduma vajag pakārt!!! Čekistu cilvēkēdājus par saviem noziegumiem pret cilvēci arī, pirms pakāršanas vēl izrūnījot vai pie Brīvības pieminekļa noperot. Un tad uz karātavām un tad uz Getliņiem tomātu kompostā. Tā būs.

Atbildēt

Oki

14.01.2022. 08:12

https://www.dailymail.co.uk/news/article-10400971/Sajid-Javid-scrap-Covid-passes-fortnight.html

Atbildēt

Oki

14.01.2022. 07:42

»

patiesībā

Smieklīgi, bet izgāzies ir tieši Ošleja modelis, jo raksts ir tapis nedaudz pirms Ziemassvētkiem un kopš tā laika saslimstības līmenis pasaulē ir pieaudzis "nieka" TRĪS REIZES...


Atšķirība starp tevi un Ošleju ir tāda, ka Ošlejs redz pilnu bildi un adekvāti analizē . Ņem savu diplomu un ej spēlēties uz smilšu kasti , laboratoriju vai kā nu to sauc, ģēnij!

Lidmašīnu pilotiem arī - vismaz 500 stundas ir jānolido uz tādu pašu modeļu kravas lidmašīnām, pirms viņiem ļauj (iesākumā kā otrajiem pilotiem) vadīt pasažieru lidmašīnas .

Atbildēt

Trojanska zirgs

14.01.2022. 07:40

»

patiesībā

Smieklīgi, bet izgāzies ir tieši Ošleja modelis, jo raksts ir tapis nedaudz pirms Ziemassvētkiem un kopš tā laika saslimstības līmenis pasaulē ir pieaudzis "nieka" TRĪS REIZES...


Saslimstības? Ar puņķiem?

Vai ar hospitalizāciju un līķiem ielās?

Šmurgulis, noderīgs zagšanā.

Atbildēt

patiesībā

14.01.2022. 06:14

Smieklīgi, bet izgāzies ir tieši Ošleja modelis, jo raksts ir tapis nedaudz pirms Ziemassvētkiem un kopš tā laika saslimstības līmenis pasaulē ir pieaudzis "nieka" TRĪS REIZES!!
Tāpēc autora uzdotais jautājums modeļa autoriem "kāpēc pašiem modeļa autoriem 5000 saslimušo uz miljonu nelikās ļoti savāds rezultāts?" pats ir savāds, jo šādi skaitļi jau IR REALITĀTE,tiesa pagaidām vēl ne Latvijā.

Atbildēt

prātvēders

14.01.2022. 04:16

»

zinātnieks

Modeļa pieņemšana un realitātes ignorēšana liecina par varas idiotiem


Latvijas sabiedrībai ļoti labi piemērojams Gausa normālsadalījums.Saskaņā ar to 70% tautas ir pelēkā masa, 15% ir nelieši un 15% ir normāli. Tas ir kā svaros, lai būtu līdzsvars. 70% ir tie, kuri neko un nekad neietekmēs, bet notiekošo Latvijas valstī un sabiedrībā noteiks vienas vai otras puses 15% izmaiņas. Pie kuras daļas pieder minētie jaunizceptie ambiciozie šmurguļ"zinātnieki", pie kuras pieder minētais Nobeļa prēmijas laureāts vai raksta autors un pie kuriem 15% valdošā "elite", lai katrs izlemj pats.

Atbildēt

hahaha

14.01.2022. 03:51

»

Vecais boļševiks

Lai būtu liela uzņēmuma vadītājs nav vajadzīga rakstītprasme vai izglītība, galvenais ir vecāku un vecvecāku biogrāfija


Tā jau pie jums, vecajiem un jaunajiem boļševikiem ir pieņemts. Ja jau slaucēja var vadīt valsti, kā tas bija vecajos labajos komunistu laikos, tad kāpēc gan jaunajos laikos klavieru pļerkšķinātājs nevar vadīt veselības ministriju? Galvenais taču ir ticība partijai, nevis izglītība, vai ne, sarkanais?

Atbildēt

hahaha

14.01.2022. 03:45

»

fakts

Ošlejs atkal melo


fakt, beidz nu melot! Īrijā taču vairāk kā 90% nošpricēti ar superlabo un superdrošo "vakcīnu", tāpēc tur jau izveidojusies "pūļa imunitāte" un tāds saslimušo daudzums nemaz nav iespējams.

Atbildēt

Vecais boļševiks

14.01.2022. 03:32

»

Ēriks

Neticu ka liela uzņēmuma "vadītājs" pats sēdēja un rakstīja. Pa lielam daudz kļūdu nav , bet ne uzņēmuma vadītājs to rakstījis :D


Lai būtu liela uzņēmuma vadītājs nav vajadzīga rakstītprasme vai izglītība, galvenais ir vecāku un vecvecāku biogrāfija.

Atbildēt

Ēriks

14.01.2022. 02:36

Neticu ka liela uzņēmuma "vadītājs" pats sēdēja un rakstīja. Pa lielam daudz kļūdu nav , bet ne uzņēmuma vadītājs to rakstījis :D

Atbildēt

Leopolds II

14.01.2022. 00:39

»

Modelis

Nē, tas, no modelēšanas teorijas viedokļa, nozīmē sekojošo...


Trojas modeļa problēma ir tā, ka tas skatās uz sekām, bet ignorē vīrusu kā patstāvīgu "būtni" ar savu uzvedību, kas, pirmkārt, dzīvo savu dzīvi, bet, otrkārt, (un tas ir pats interesantākais un dīvainākais) tas labi pielāgojas un adaptējas tam, kāda ir cilvēku reakcija. Validēšana ir daudzmaz iespējama, salīdzinot ar citu modeļu rezultātiem, kā arī var izmantot "bootstrap" pieeju. Bet galvenā problēma: nav precīzu ieejas datu ne LV, ne arī kur citur (iespejams). Pagaidām nav īsti saprotams vīrusa mērķis.

Atbildēt

Modelis

13.01.2022. 23:02

»

zinātnieks

Modeļa pieņemšana un realitātes ignorēšana liecina par varas idiotiem


Nē, tas, no modelēšanas teorijas viedokļa, nozīmē sekojošo:
Modeli ir iespējams verificēt (tehniski tas darbojas, atbilstoši algoritmam un specifikācijai), bet šo modeli nav iespējams validēt (modeļa atbilstība reālajai dzīvei).
Tātad tas modelis ir uzreiz metams ārā. Bez variantiem, jo verifikācija un validācija ir jebkura modeļa oblighātas sastāvdaļas.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

FotoLatvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan ar māju privatizāciju, gan ar visu mājokļu uzturēšanas sistēmu.
Lasīt visu...

21

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

FotoŠonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk. Nacionālā apvienība aicināja premjeru padzīt amatam nepiemērotu ministri, pret ko premjers, Saeimas spīkera vārdiem runājot, neiebilda, taču pie viena padzina arī citu ministru, pret kuru nevienam pretenziju nebija.
Lasīt visu...

6

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

FotoKrievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības uzdevums bija maksimāli ātri atteikties no Krievijas gāzes un nodrošināt alternatīvas piegādes par saprātīgu cenu. Gandrīz trīs mēnešu laikā par to atbildīgais ekonomikas ministrs neko no tā nav spējis izdarīt.
Lasīt visu...

13

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

FotoŠobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares, aicinām valdību un koalīcijas partnerus nepieņemt pārsteidzīgus lēmumus.
Lasīt visu...

21

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

FotoVakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam spiedienam, ir nolēmis mani neatbalstīt. Šī būs mana pēdējā darba diena iekšlietu ministres amatā.”
Lasīt visu...

13

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

FotoLatvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu laikā mainīt ministru, kurš ir atbildīgs par daudzu šobrīd ļoti svarīgu jautājumu risināšanu, ir bezatbildīgi.
Lasīt visu...

21

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

FotoSociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju nepārdomāta rīcība un atsevišķu valsts amatpersonu aizvainojuši izteikumi izraisījuši Latvijas sabiedrībā pastiprinātu spriedzi, kādu mūsu valstī nav nācies piedzīvot pēdējo gadu desmitu laikā.
Lasīt visu...

21

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

FotoVai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar vācu armiju Otrā pasaules kara laikā?
Lasīt visu...

21

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

Foto“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts.
Lasīt visu...

21

Pārējo būs apēdusi inflācija...

FotoIkdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara dēļ briestošā pārtikas krīze pasaulē pacels cenas vēl neredzētos augstumos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....