Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ilze

09.07.2016. 17:18

»

to Lapsa

"jau atkal esmu aizsūtījis visiem iesaistīto iestāžu un specdienestu vadītājiem faktiski identiska satura iesniegumus – tā un tā, re, ko te Lembergs izteicies, sakiet, lūdzu, kā tieši uz šiem izteikumiem reaģēsiet...


Ja Lembergam nav taisnìba,tad varat man atbildēt,kur paliek peļņa,kuru strādājot brìvā Latvijā 26 gadus,esam ierauti neatmaksājamos parādos un ne tikai valsts límenî...

Atbildēt

A.S

05.07.2016. 03:48

Aivaram deg bikses, tāpēc viņš kļūst par "goda vīru" un visus "atmasko". Es tikai nesaprotu, kāpēc ģenproķenē nesēz lielākie ienaidnieki.

Atbildēt

Priekš Genas

04.07.2016. 16:40

Jūs nejuacat tautai galvu. Cilvēki kuri pārzin Sparāna shēmas arī zin, ka viņam pieder daļa no Rēzeknes naftas bāzes, lai pazeminātu pvn un akcīzi, kā arī piesedz Igauņu narkotiku plūsmu un vairākus citus likumpārkāpumus par kuriem zin Sparāna lidzgaitnieki.

Atbildēt

seskis

04.07.2016. 14:17

»

Gena

Paši pūta, paši dega...


Gena tu esi Sparāns ?? Raksti savu īsto vārdu

Atbildēt

lone

04.07.2016. 14:07

Kas jelgavaa aizliedz astonkaaji? Peedeejo astonkaaji paskastiitee neredzu?!

Atbildēt

04.07.2016. 13:51

»

Lapsam

Solīji Astoņkāja otro numuru. Kad būs


Vispār jau ir, tikai Lapsa to patiešām izmisīgi cenšas noslēpt.

Atbildēt

Lapsam

04.07.2016. 13:14

Solīji Astoņkāja otro numuru. Kad būs?

Atbildēt

Drošībniekam Genam...

04.07.2016. 13:03

»

Gena

Paši pūta, paši dega...


Par Lembi pateici visu. Par Lapsu arī. Vai tev ir kas sakāms par "biznesa kolēģiem" Jurašu, Sparānu, Ceipu, Kioneku, Dirnēnu un pārējiem?

Atbildēt

nu gnu

04.07.2016. 12:54

»

Jūsu vārds

Muļķītis


tad lai tas drosmis arī nosauc uzvārdus, kas no tiem figurantiem to jumtu saslējis, neba viņi paši...!!!

Atbildēt

karķina maslom

04.07.2016. 12:50

Bandīšu razborkas. Priekšplānā krusttēvs, tam pie rokas ruds vaukšķis īsā pavadā ...

Atbildēt

Jūsu vārds

04.07.2016. 12:21

»

Gena

Paši pūta, paši dega...


Precīzi..kā nabaga lato raujas melnās miesās Puzes hercoga labā, un tā jau ntaos gadus

Atbildēt

Gena

04.07.2016. 11:18

Paši pūta, paši dega.
Lembergs pasūta Lapsam "Astoņkāji". Lapsa cītīgi uzskribelē.
Lembergs paziņo, ka "Astoņkāja" personāži ir "jumts". Lapsa piespamo visas valsts iestādes un internetu ar šo Lamberga "atklāsmi".
Vai tikai Lemberga krimināllietas izskatīšana neieiet finiša taisnē?! Tāpēc tads spams ar Ģenerālprokuratūru un tiesībsargājošajām iestādēm.

Atbildēt

Austris

04.07.2016. 10:44

Domāju, ka Lembergs ir daudz gudrāks par visiem pašreiz pie varas esošajiem, kurus visus norakstīs tikko Putins tiks pie varas un iedos pa zobiem visiem liberastiem. Sekojoši, jeņķi aizvāksies uz savu dīķa malu , bet bez tik svarīgiem padomdevējiem mūsu varneši ir pilnīgi nekas.

Atbildēt

nu gnu

04.07.2016. 10:38

»

pastalnieks

Ja būtu daži puisīši, tā nebūtu liela nelaime, diemžēl pie mums pastāv sistēma, jeb mafija ar atbalstu politiskā līmenī


pastalniek, puisīšu nav maz, bet apskaties uz tiem personāžiem, kurus tu godbijīgi sauc par atbalstu politiskā līmenī.... vnk te visiem patīk fenderēt... visos līmeņos...padomju sabiedriskās ēdināšanas atvases...)))

Atbildēt

caca

04.07.2016. 10:11

No komentāriem skaidri redzams, ka astoņkājis arī troļļo....

Paldies, Lato, par rakstu!

Atbildēt

Panamas papīrs

04.07.2016. 10:05

»

Haris

Par tavu un tavējo murgiem soross vairs nemaksās,haļava baidzās


Viss šis Astoņkāja izdevums un Lemberga "atklāsmes" par Sparānu tādu, ir skatāms tikai viena kontekstā - Lembergs producē savu tēlu sabiedrībai, mēģinot paaugstināt sevi pats, lai kriminālapsūdzībās pret viņu spriedumā būtu labvēlība - noilgums, u.c. tieši tiesnešu, nevis prokuroru skatījumā.

Bet Lemberga mafija ir vairāk nekā deviņkājis - 9. kāja - Lembergs pats.

Viss jau spēles iznākumam sagatavots. Ja spriedums Lemberga krimināllietā nepārsūdzamā variantā stāsies spēkā kā notiesājošs, tad VP R.Vājonis - A.Lembergu - savu un mūsu "krustēvu" - apžēlos. Gluži kā Putins ar dekrētu no kriminālapsūdzībām atbrīvoja B.Jeļcinu, iegūstot prezidenta amatu. Tagad Putins ir situācijas ķīlnieks. Tāds tomēr nepaliktu apžēlošanas gadījumā līdz mūža galam A.Lembergs!

Atbildēt

pastalnieks

04.07.2016. 09:25

»

fakts

Lemberga mafija no "valdošās mafijas" atšķiras ar to, ka pirmā ir reāla, kaut arī krietni paplosīta, bet otrā ir pirmās sacerēta pasaka...


Ja tavi spriedumi atbilstu patiesībai, tad Latvija būtu plaukstoša valsts, diemžēl reālie fakti pierāda pretējo!Bet pret patiesību jebkāda propaganda nespēj cīnīties un tautieši ļoti labi saprot, ka šajā valstī nekas nemainās, tāpēc balso ar kājām pametot dzimteni!

Atbildēt

fakts

04.07.2016. 09:12

»

pastalnieks

Valdošā mafija tak ne ar ko neatšķiras no Lemberga, tikai pārstāv citu klanu , kuras pakļautībā atrodas tieslietu sistēma , tāpēc arī šīs nepārtrauktās krimināllitas pret Lembergu! Šo klanu savstarpējā cīņa izvelk dienas gaismā dažu labu faktu, kuru mēs citādi nekad neuzzinātu...


Lemberga mafija no "valdošās mafijas" atšķiras ar to, ka pirmā ir reāla, kaut arī krietni paplosīta, bet otrā ir pirmās sacerēta pasaka.
Tieši tāpat, ja salīdzina Rasnača skapi ar pārējo valdības darboņu ikmēneša "nopelnītiem miljoniem", tad pirmais ir pilnīgi reāls un pierādīts ar faktiem, bet otrie tikai slimas fantāzijas bez neviena (!!) fakta.

Atbildēt

Linards G.=Žulim

04.07.2016. 08:58

Kamēr ģeniālais Žulis nav neko teicis rakstam nav nekāda vērtība tāpat kā komentāriem. Nāks ŽULIS un pateiks, vai raksts ir pareizs jeb nepareizs par latviešu lopiskumu.

Atbildēt

pastalnieks

04.07.2016. 07:55

»

Janis

Nu ja, cerams saksim tulit ar Lemberga iesedinashanu un tad jau ari pie parejiem pamazam tiksim


Valdošā mafija tak ne ar ko neatšķiras no Lemberga, tikai pārstāv citu klanu , kuras pakļautībā atrodas tieslietu sistēma , tāpēc arī šīs nepārtrauktās krimināllitas pret Lembergu! Šo klanu savstarpējā cīņa izvelk dienas gaismā dažu labu faktu, kuru mēs citādi nekad neuzzinātu!

Atbildēt

pastalnieks

04.07.2016. 07:47

»

nu gnu

jā, jā astoņkājis...katanja , advokāts terazīnī...nekā tāda nav, ir tikai blēdīgi un zaglīgi puisīši, kuriem pat ir izdevīgi visādi epiteti..tipa astoņkājis, četrpadsmitkājis etc


Ja būtu daži puisīši, tā nebūtu liela nelaime, diemžēl pie mums pastāv sistēma, jeb mafija ar atbalstu politiskā līmenī!

Atbildēt

Janis

04.07.2016. 07:42

Nu ja, cerams saksim tulit ar Lemberga iesedinashanu un tad jau ari pie parejiem pamazam tiksim.

Atbildēt

nu gnu

04.07.2016. 07:17

jā, jā astoņkājis...katanja , advokāts terazīnī...nekā tāda nav, ir tikai blēdīgi un zaglīgi puisīši, kuriem pat ir izdevīgi visādi epiteti..tipa astoņkājis, četrpadsmitkājis etc...

Atbildēt

pastalnieks

04.07.2016. 07:07

Ja salīdzina Rasnača skapi ar pārējo valdības darboņu ikmēneša "nopelnītiem "miljoniem, tas var izraisīt tikai homēriskus smieklus!Lai radītu darbības imitāciju, tiek ķerti tikai sīkmaņi,astoņkājis turpina funkcionēt un visi tā dalībnieki ir apmierināti!Valsts iedzīta neatmaksājamos parādos, latvieši pamet dzimteni, lai izdzīvotu, valsts cenšas no nabagiem nodokļu veidā izvilkt pēdējos grašus, tad nav ko brīnīties, ka jau tagad liela daļa tautiešu atkal ar ziediem sagaidītu jebkuru atbrīvotāju, kas likvidētu šos parazītus un nepalīdzēs TV kanālu slēgšana un regulārā zombēšana, ja tā turpināsies, notikumi ies savu gaitu!

Atbildēt

lauķis

04.07.2016. 05:17

»

nelej udeni

8 kaji radija maris gailis,bet izloloja un noveda lidz pilnibai dombrovskis


Raugies mazliet tālākā pagātnē,priekšdarbi PSRS sagraušanā sākās jau tālajā 1978.gadā (partijas naudas sāka pārskaitīt pūstošā kapitālisma bankās),astoņkāja riktīgākais krusstēvs bija Gorbačovs(pašlaik bagātākais fonds pasaulē),protams , tas viss notika ar ASV kontroli un svētību.

Atbildēt

nelej udeni

04.07.2016. 03:16

»

Robis

Varētu sākt iznīcināt (sēdināt) ar to pašu Lembergu, kurš ir tikai viens no astoņkāja tētukiem - tā radītājs un barotājs


8 kaji radija maris gailis,bet izloloja un noveda lidz pilnibai dombrovskis.

Atbildēt

:)

04.07.2016. 00:52

Rēcīgi jau ir - viena no valsts ietekmīgākajām personām faktiski paziņo, ka noziedzība - kontrobanda tiek piesegta valstiskā līmenī, paziņo pat konkrētus uzvārdus, bet visi uz ko tam būtu jāattiecas (visi, kam vajadzētu uzraudzīt, pārbaudīt, izmeklēt utt.) ir kā apdirsušies. un mēs esam ES ārējā robeža..
Šķiet, vienīgais, kuru tas satrauc ir Lato Lapsa.
nāk prātā, Lipmana vēstules, kuras neviens neņēma vērā.

Atbildēt

to Lapsa

04.07.2016. 00:08

"jau atkal esmu aizsūtījis visiem iesaistīto iestāžu un specdienestu vadītājiem faktiski identiska satura iesniegumus – tā un tā, re, ko te Lembergs izteicies, sakiet, lūdzu, kā tieši uz šiem izteikumiem reaģēsiet."

Pajautāt Lembergam, kādi viņam ir pierādījumi viņa izteiktajiem apgalvojumiem, vai viņš ar tiem ir vērsies attiecīgās iestādēs un ja nav tad kāpēc nav, dūšas nepietiek vai tas nav tāmē iekļauts?

Atbildēt

Garais

04.07.2016. 00:07

Tak, Lembis ar Besi ir draugi! Viņi arī pasūta šito mūziku.

Atbildēt

Edge

03.07.2016. 23:41

»

opis

Man atkal stāsta viskautko citu - ka Ventspilī mudž no zagļiem un stukačiem. Nu ir ēnā sēdošie manipulatori, tad ir elite, pēc tam ir izpildītāji un ir kanalizācijas radījumi. Katrs no viņiem mēģina sameklēt kādu sešnieku arī priekš sevis, tāpēc beigās neviens nezin, cik daudz šestjorkas un stukaču ...


Vajag Padomijas sākuma periodu atcerēties - kaut vai Viļa Lāča "Vētras" pirmo daļu izlasīt. Var noderēt cīnītājiem pret astoņkāji, lai apjēgtu kur tas spēka avots un "dzīvības adata" apslēpta. Iesaku romāna fragmentu (85.lpp. / 4) par to, kā komunists Žuburs 1940.g. jūlijā centās uzvalku nopirkt - ar astoņkāja taustekļiem nomocījās:
http://www.litmir.me/br/?b=186472&p=85

Atbildēt

opis

03.07.2016. 23:20

Man atkal stāsta viskautko citu - ka Ventspilī mudž no zagļiem un stukačiem. Nu ir ēnā sēdošie manipulatori, tad ir elite, pēc tam ir izpildītāji un ir kanalizācijas radījumi. Katrs no viņiem mēģina sameklēt kādu sešnieku arī priekš sevis, tāpēc beigās neviens nezin, cik daudz šestjorkas un stukaču ir un kurš kuru galu galā novēro. Apmēram Padomijas beigu perioda piemērs, kur stukačiem pieaugot ģeometriskā progresijā to jēga samazinās līdz nullei. Bet skaidrs ir viens - jo zemāk pēc reitinga atrodas, jo nekaunīgāks ģīmis un pilnīga pārliecība, ka viņš zin visu un ka viņš ir pasaules naba. Nu tā man stāsta.

Atbildēt

Edge

03.07.2016. 23:13

»

Pēteris pareizais

Dīvaini, ka visi komentu autori ķērušie pie Lemberga, bet nerunā par rakstā minētajiem pautu blāķiem. Velns pa rāvis! Vai tiešām Latvija ir pārvērsta par pasaules korupcijas citadeli? Vai tiešām nevar novākt kādus 20-30 astoņkājus un viss mainītos. Palikušie vismaz ierautu asti kājstarpē...


Mainītos gan - vietā būtu 40-60 astoņkāju taustekļis un viss mainītos, taču ne jau pozitīvā virzienā. Noder atcerēties "dziesmoto revoļūciju" un astoņkāji LTF ar 6 taustekļiem - un cik to taustekļu pieauguši 25 gados. 666 ? Lauziet astoņkāja "dzīvības adatu" ja ir ko vietā likt, bet ar ciršanu kā auseklīši nesteidzieties.

Atbildēt

Pēteris pareizais

03.07.2016. 23:03

Dīvaini, ka visi komentu autori ķērušie pie Lemberga, bet nerunā par rakstā minētajiem pautu blāķiem. Velns pa rāvis! Vai tiešām Latvija ir pārvērsta par pasaules korupcijas citadeli? Vai tiešām nevar novākt kādus 20-30 astoņkājus un viss mainītos. Palikušie vismaz ierautu asti kājstarpē.

Atbildēt

Edge

03.07.2016. 23:00

Ja šim astoņkājim vienu taustekli nocirtīs - divi vietā izaugs. Lapsa neapjēdz esošās sistēmas funkcionēšanas mehānismu un "dzīvības adatu" - tāpēc nesaprot varnešu noraidoši nogaidošo reakciju. Prātiņ, nāc pie 4. varas pārstāvjiem!

Atbildēt

puņķis

03.07.2016. 22:54

Secinu, ka jurašs ar sparānu ieriebuši baklažānu karalim. Vai jurašs nav pie vainas, ka hūte tiek turēta aiz pautiem!?

Štrunts par hūti, jurašu un citiem astoņkājiem. Mani vairāk šokē pērkama "publicistika". Tā no sirds un naivi autors sašūt unisonā ar b. lembergu. Un ar b. vašķeviču un b. vilkasti, un citiem b.

Atbildēt

švamme

03.07.2016. 22:39

»

CF

Vai raksta autoram nešķiet, ka uz "astoņkāja" fona Rasnača kaunināšana par pārvesto skapi, ir tas pats kā ar lielgabalu bliezt pa zvirbuļiem


caur tādiem skapjiem un kārpām, nemaz nerunājot par doķiem (LM lietā) dod Dievs, pūznim panikojot un paliekot neuzmanīgiem, kādreiz savīsies arī kāds pavediens, aiz kura pa īstam varēs šķetināt un pie labas prognozes arī nonākt līdz ... ar konfiskācijām un man personīgi patiktos capital punishment. ne jau sēdot klēpī saliktām rokām, kāds tev grožus tajās ieliks

Atbildēt

CF

03.07.2016. 22:30

Vai raksta autoram nešķiet, ka uz "astoņkāja" fona Rasnača kaunināšana par pārvesto skapi, ir tas pats kā ar lielgabalu bliezt pa zvirbuļiem?

Atbildēt

A

03.07.2016. 22:21

Vai nav vienkārši tā ka Ventspils kungam tomēr vēljoprojām cemme uz tiem kas šo būrī iemeta? Stipri jau nu pēc tā izskatās. Arī raksta autors tā ļoti tendenciozi, liekas, kādam par labu drukā

Atbildēt

švamme

03.07.2016. 21:40

»

Kalifāts

Astoņkājis ir jaunaliku pasakas


hi, kalifāt, atvaino, izmēģinājos atvērt online, bet domain currently esot under maintenance, iedod man savu e-mail, es tev atsūtīšu pesonīgi.

http://wda.hostingmalaysia.net/maintenance/media/web_maintenance_pic.jpg

Atbildēt

!

03.07.2016. 21:38

»

švamme

http://astonkajis.info/dl/astonkajis_www.pdf


Pārbaudi pirms liec iekšā! Nedarbojas.

Atbildēt

švamme

03.07.2016. 21:33

»

Peteris

Biju palaidis garām pirmo numuru, kur to var ielādēt? Astonkajis.info nestrādā


http://astonkajis.info/dl/astonkajis_www.pdf

Atbildēt

..

03.07.2016. 21:20

Kas ieceļ amatā VP, DP priekšnieku, ģenerālprokuroru? Tieši vai pastarpināti savēlētā Saeima. Nu, kādus kropļus un izdzimteņus savēlat, tāds astoņkājis. Domāju, ka tieši te jāmeklē cēloņi.
p.s. Vai zināt, ka Latvijas Republikas prokuratūra pasūta un organizē cilvēku slepkavības? :) Plānoju pajautāt Ērikam - cik ilgi? N.Mežviets jau atbildēja, ka viņam "pie kājas".

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Mums pilnīgi neparedzētām vajadzībām ļoti nepieciešami vēl divi miljoni nodokļu maksātāju naudas

FotoLatvijas Televīzija Nacionālajai elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (NEPLP) 2020. gada 15. janvārī iesniegusi informatīvo ziņojumu par vidēja termiņa darbības stratēģijas (2020.-2022. gadam) ieviešanu un kapitālsabiedrības sekmīgai attīstībai nepieciešamiem priekšnoteikumiem. Ziņojumā apkopota informācija par šābrīža situāciju uzņēmumā.
Lasīt visu...

21

Intelektuālā atombumba

FotoCilvēce vēsturiski nesen ieguva atombumbu kā pagaidām efektīvāko līdzekli cilvēku fiziskajai iznīcināšanai. Taču cilvēce vēsturiski vēl nesenāk (no XX gs.70.gadiem) ieguva atombumbu  arī cilvēku garīgajai (apziņas, domāšanas, prāta, uztveres) iznīcināšanai, viņus neiznīcinot fiziski. Arī tas pagaidām ir efektīvākais līdzeklis attiecīgajā jomā. Tik efektīvs līdzeklis garīgajai iznīcināšanai nav ne reliģiskā dogmātika, ne politiski ideoloģiskā dogmātika. Šo līdzekli jāsauc par intelektuālo atombumbu.
Lasīt visu...

21

Mums būtu jāsāk uzvesties kā saprātīgiem vismaz līdz budžeta apstiprināšanai

FotoPēdējās dienās visi jau ir apjukuši no tā ziņu daudzuma, kas ar mediju un sociālo tīklu starpniecību nāk no Rīgas domes gaiteņiem. Izsekot, par ko kārtējo reizi kāds no partneriem ir apvainojies vai izteicis ultimātu, patiešām kļūst grūti, un es atvainojos rīdziniekiem par šo jucekli.
Lasīt visu...

21

2020. No Tuvajiem Austrumiem līdz Baltijai: ģeopolitiskās prognozes ASV un Irānas konflikta kontekstā

FotoĢeopolitiskās prognozes jaunajam gadam no dažādu politologu puses skan neviennozīmīgi un tās atšķiras gan pēc vektora, gan dinamisma - no globāla atomkara briesmām līdz Baltkrievijas iekļaušanai Krievijas iniciētajā “valstu savienībā”. Tomēr vairums ir vienisprātis, ka šis gads solās būt notikumiem bagāts.
Lasīt visu...

21

Pilnveidotais augstskolu pārvaldības modelis top necaurspīdīgi

FotoLatvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) nosūtījusi vēstuli Izglītības un zinātnes ministrijai (IZM), Latvijas Rektoru padomei, Augstākās izglītības padomei, Latvijas Universitāšu asociācijai, paužot iebildumus par necaurspīdīgo procesu, kādā top pilnveidotais augstskolu pārvaldības modelis. LIZDA sagatavojusi priekšlikumus augstskolu pārvaldības modeļa uzlabošanai. Priekšlikumi un iebildumi ir nosūtīti izvērtēšanai IZM.
Lasīt visu...

21

500 metru aptieku darbības ģeogrāfiskais ierobežojums jāatceļ, lai veicinātu medikamentu pieejamību un normalizētu zāļu cenas Latvijā

FotoNevalstiskā organizācija Impact 2040 vērsusies pie Valsts prezidenta, Saeimas deputātiem un Ministru kabineta ar ierosinājumiem grozījumiem noteikumos, kas regulē aptieku izvietojumu saistībā ar pēdējā laikā aktualizēto medikamentu pieejamības un to dārdzību Latvijā.
Lasīt visu...

21

Atklātā vēstule par ilgtspējīgu un gudru saimniekošanu Latvijas mežos

FotoMežs mūsdienās klāj vairāk nekā pusi Latvijas teritorijas, kas ir pēdējos 250 gados lielākā meža platība. Latvijas meža koku krājas pieaugums, proti, koksne, ko augšanas procesā saražo koki, saskaņā ar Latvijas Valsts mežzinātnes institūta “Silava” veiktajiem pētījumiem veido apmēram 26 miljonus kubikmetru gadā, no tā izmantojam apmēram 16 līdz 17 miljonus kubikmetru, bet vismaz 6 miljoni kubikmetru koksnes atmirst citu faktoru – kukaiņu, slimību, vēja un sniega – dēļ. Tā rezultātā ik gadu koksnes krāja Latvijas mežos palielinās par aptuveni 3 līdz 4 miljoniem kubikmetru.
Lasīt visu...

12

Pašlaik galvaspilsētu vada Mata Hari, kas iepriekšējos 10 gadus veiksmīgi nēsājusi čemodānus aiz vajadzīgajiem cilvēkiem

FotoManiem kolēģiem Rīgas domē, kā man liekas, ir divas iespējas, kā pārvarēt pašreizējo krīzi. Viena - sarežģīta un godīga, otra - ātra un gļēva.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pa Latviju klīst populāra nopūta - “Galvenais, ka šoreiz ir prezidents, par kuru nav kauns”

Tas, ko esmu ievērojis un sen sapratis - cilvēkiem ārpus Latvijas...

Foto

Neredzam nekādu iemeslu, lai kaut ko mainītu partijas darbībā arī pašlaik

Ņemot vērā situāciju, kāda izveidojusies saistībā ar ASV Valsts kases Ārvalstu aktīvu kontroles biroja (OFAC)...

Foto

Kā Kariņa valdība iespēra zem jostas vietas Latvijai kā tiesiskai valstij

9.janvāra Saeimas plenārsēdē tika izskatīts deputātu pieprasījums Ministru prezidentam Krišjānim Kariņam “Par valdības nespēju pamatot...

Foto

Cerību ideoloģija

Uz planētas pašlaik notiek sīva cīņa par pasaules kārtību. Cīņa notiek starp tiem, kuri vēlas dzīvot daudzpolārā pasaulē, kur pasaules kārtību nosaka vairākas spēcīgas...

Foto

IZM izteikti neieklausās profesionāļu viedoklī un nāk klajā ar nepārdomātiem priekšlikumiem

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) pēdējā laikā izceļas ar dažādu noteikumu aktīvu ražošanu, bet tas...

Foto

Vai LTV izplata viltus ziņas?

6. janvārī sabiedrība uzzināja par kārtējām vadošo darbinieku iecelšanām Latvijas TV. Zīmīgi, ka pārmaiņas skārušas tieši atbildīgos par saturu. LTV pavēstīja,...

Foto

„Mediju ekspertes” Rudušas piecpadsmitā darbavieta atbilstoši viņas vektoram būs valsts televīzija

No 2020. gada 6. janvāra Latvijas Televīzijas Programmu daļas direktores pienākumus pilnā apjomā sākusi pildīt...

Foto

Laimīgā dzīve ar “suņa s...iem” un prognozēšanas rutīna

Ar svešvārdu “rutīna” neapzīmē vienīgi šablonisku darbību, kad valda ilgi trenēts un stabils, taču ne visai simpātisks automātisms....

Foto

Iniciatīva: valsts un pašvaldību autotransportu aprīkot ar GSM GPS izsekošanas ierīcēm

Brīdī, kad valstī trūkst naudas mediķiem, demogrāfijas jautājumiem, ir nepieciešams arī palūkoties, kur varētu ietaupīt...

Foto

Daudzi šeit Latvijā savā apziņā vēl nedzīvo kā Eiropā, par kuru sapņojam

Eiropa. Brīvā Eiropa. Padomju Latvijas laikā tā bija katra latvieša sapnis. Nostāsti par turīgajiem...

Foto

Valdībai jāpievērš uzmanība nepilnībām regulējumā par aptieku izvietojumu

Augstākās tiesas (Senāta) Administratīvo lietu departaments 18.decembrī, izskatot pieteikumu par Zāļu valsts aģentūras izsniegtām atļaujām aptiekas atvēršanai, atcēla...

Foto

Elektriskā dzīve

Pagātne ir ne tikai notikumiem, bet arī idejām. Notikums bez idejas ir ikdiena, bet notikums ar ideju kļūst par vēsturi. Pagājušā gadsimta otrajā gadu...

Foto

Pagātnes fakti tagadnei

Latvijas sabiedrības kādā daļā joprojām saglabājas speciāli iezombētais melīgais priekšstats par “perestroiku/atmodu”. Daudzi turpina slavēt tādus VDK sameistarotos pseidonacionālos mistrojumus kā LTF, LNNK,...

Foto

Lai arī pamazām, tomēr tiesiskā situācija Latvijā uzlabojas

23. decembrī Satversmes tiesa (ST) par neatbilstošu Satversmei atzinusi normu, kas liedz kriminālvajāšanai izdotam Saeimas deputātam piedalīties Saeimas...

Foto

Datu valsts inspekcijas direktore jaunu izaicinājumu priekšā

Datu valsts inspekcijas vadītāja amatā tiku iecelta 2016.gada 5.aprīlī, neilgi pirms tika pieņemta Vispārīgā datu aizsardzības regula (2016.gada 27.aprīlī)...

Foto

No kā mums lūgt svētību jeb svētība vai lāsts?

Šajos Ziemassvētkos arhibīskaps Zbigņevs Stankēvičs aicina iznīcināt ļaunumu savās dzīvēs. Šai sakarā minēšu kādu piemēru, kur no...

Foto

Objektīvais faktors

Eksistenciālajai traģēdijai, kas latviešu tautā turpinās jau gadus trīsdesmit un izteikti triumfālu pakāpi ir sasniegusi “6.oktobra paaudzē”, ir objektīvs faktors. Tāds faktors patiešām eksistē...

Foto

Notiek sorosītu bezprecedenta uzbrukums Valsts policijai

Pēdējās dienās lielu vairumu Latvijas masu mediju ir pāršalkusi ziņa, ka it kā kāda persona terorizējot un vajājot žurnālistu organizāciju Re:Baltica un...