Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Voldis

04.07.2016. 17:08

»

naivā

1. variants- suns kaut kāda iemesla dēļ pazūd- uguņošana, meklēšanās, pārlec/ izrokas pa apakšu sētai,nav labi aiztaisīti vārtiņi utt. -reģistrētam čipam ir saimnieka tel. nr. un e-pasta adrese, ir iespējams palīdzēt sunim nokļūt atpakaļ mājās...


cien, naivā, tas trešais punkts ir galīgi garām Viss tas pasākums jāsāk no otra gala, proti, vispirms visi atbildīgie dienesti ir jāapgādā ar čipu lasītajiem, citādi sākdies cits bardaks līdzīgs manējam, ka mans suns kaut kā ar visu čipu izmanījĀS caur sētu ārā, policija noķēra un aizveda uz patversmi, jo redz, neesot čipu lasīaju a man bija jāsakraida pa visām patversmēm utt Vai par ti ir padomāts?

Atbildēt

arnis

29.06.2016. 22:32

Sākums bija ap 2002.gadu, jā, čipēsim visus suņus un kaķus, bet par valsts naudu, kaut kā viss noklusa un tagad parādījās bizness

Atbildēt

Borovkovs

29.06.2016. 08:13

Ir pilnīgi skaidrs, ka haoss ir izdevīgs tieši Ulubelei, kura saņem finansējumu klaiņojošo dzīvnieku uzturēšanai no pašvaldību budžeta, jo šobrīd, kad nav obligāta vispārējā suņu apzīmēšana un reģistrācija, var lieliski manipulēt ar skaitļiem par atrastajiem suņiem, bet, nododot apzīmēšanu personām, kuras ar patversmi saista līgums, var turpināt pierakstīt lielāku patversmē nonākušo un uzturēto suņu skaitu, nekā tas ir realitātē. Sistēma ļaus izsekot jebkura suņa ceļu no nonākšanas patversmē līdz atdošanai jaunam īpašniekam.Un to jau nu Ilzītei vajag mazāk par visu.

Atbildēt

brāķis

28.06.2016. 22:10

»

lol

kāds murgains raksts. kādi vēl čomi šajā kontekstā?? protams, te viss balstās uz blatu un čomismu, bet nu ne jau šajā jautājumā


Diemžēl Jums taisnība! Šaubos ka kāds cenšās celās idejas dēļ. Naudas kāre

Atbildēt

brāķis

28.06.2016. 18:06

Nevis noteikumi bet brāķis! Kā rīkoties invalīdiem? Kā rikoties ar veco suni? Raksta autors ļoti labi saprot kā iesmerēts brāķis, bet cenšās citus nokaunināt!

Atbildēt

urciks

28.06.2016. 16:04

»

mx

Dārgie suņu mīļi, variet te brēkt par Orvelu, Lielo Brāli un totālo kontroli cik tik uziet, bet varu jūs iepriecināt- čipošana būs un visiem! Un tas ir ļoti labi un atbalstāmi...


Man suns aiz žoga nekad nav palicis. Neredzu vajadzību čipēt suni, toties redzu vēlmi kontrolēt manu īpašumu un mani , kā arī pret manu grubu aplikt mani ar slēptiem nodokļiem. Esmu pret suņu čipēšanu.

Atbildēt

urciks

28.06.2016. 15:57

»

Alter Ego

Tieši tā. Ja nevar atļauties (biežāk gan - negrib) izpildīt minimālās, elementārās suņu labturības prasības, tad lai netur dzīvnieku vispār. Nav spiesta lieta


Kur gan tās minimālās labturības prasības ir uzskaitītas? Es domāju normatīvos aktus, nevis dažādu biedrību mājas lapas.

Atbildēt

analīze

28.06.2016. 11:38

»

octopus

Es ieteiktu vispirms apčipot pašus suņu čipošanas entuziastus. Varbūt tas viņu neprātīgo skrējienu Orvela totālās kontroles virzienā piebremzētu


tieši tā.....un ja reģistrā ir 40 tūkst suņi, tad nekāda aktivitāte nav, prodžekts ir izgāzies, jo Latvijā kā minimums ir 160 tūkst suņu.
Un te viens par vakcīnu biznesu labi pateica, gan jau kad būs reģistrs, tad vēl izdomās kādas 5 obligātās potes un ikgadējo veselības pārbaudi.
Normāla vetārsta jau laukos vairs nav - visi metušies par suņu-kaķu dakteriem.

Atbildēt

urciks

28.06.2016. 08:57

»

Alter Ego

Tie kucēni būs noslīcināti nr jau čipošanas dēļ. Dēļ tā, ka šo kucēnu mātes "saimnieks" ir īblis un debīls, ja nejēdz kuci ne sterilizēt (ak, tam atkal vajadzīga nauda, vai dieniņ), ne elementāri pieskatīt, kas vispār nemaksā neko, tikai atbildīgu izturēšanos pret kuci 3 nedēļu garumā. Tā kā nevajag...


Atklāšu arī Tev nelielu noslēpumu par to, kā kucēni rodas. Priekš tā ir nepieciešami divi pretējā dzimuma suņi - ar izlaidīgu, saimnieka nepieskatītu kuci vien nepietiek, lai rastos kucēni. Tātad, lai nerastos kucēni nedrīkst satikties suņu vīrs ar suņu sievu. Ja nu gadījumā viņi satiekas, tad, lai nerastos kucēni, kādam no viņiem (vēl labāk abiem) jābūt nespējīgiem radīt bērnus (steriliem). Tas nozīmē, ka jāsterilizē ne tikai kuces, bet arī suņi. Pēc maniem novērojumiem tieši nesterilizētie suņi ir tie, kuri aizmūk no mājām un lec pāri žogiem pie kucēm. Tā ka nebūs vis tik vienkārši- ar vainas novelšanu uz kuču saimniekiem nebūs gana. P.S. Tevis rakstītais liecina, ka nekad neesi bijis kuces saimnieks.

Atbildēt

urciks

28.06.2016. 08:50

»

Alter Ego

Čips paredzēts, lai identificētu konkrēto dzīvnieku un varētu neapšaubāmi pierādīt viņa piederību konkrētam īpašniekam. Tam arī ir domāta LDC datubāze. Kurā ir obligāti jābūt visiem LV suņiem, neatkarīgi no to dzīvesvietas vai saimnieka rocības. Pēc analoğijas ar auto numura zīmju reğistrāciju CSDD - ...


Ja jau piesauci automašīnu numuru zīmes, tad atklāšu Tev noslēpumu - tās ir nolasāmas BEZ īpašu palīgierīču izmantošanas (redzes korekcijas palīglīdzekļi neskaitās), pretstatā suņu zemādas čipiem. Ja gribēji vilkt paralēles ar automašīnām, tad vajadzēja ierosināt sunim uz muguras uzkrāsot numuru - kā kādreiz govīm kolhozos.

Atbildēt

Atbalstu

27.06.2016. 22:21

»

Alter Ego

Tieši tā. Ja nevar atļauties (biežāk gan - negrib) izpildīt minimālās, elementārās suņu labturības prasības, tad lai netur dzīvnieku vispār. Nav spiesta lieta


Invalīdiem un mazturīgajiem par pirmo reģistrēto suni jāatceļ nodeva. Daudzus suņus, lai tur bagātnieki, kas var to atļauties. Tad nevajadzēs "Degpunktā" katru dienu rādīt tos nabaga dzīvniekus.
Bet Zemkopības ministriju ziepēs. Nekādas jēgas no tādiem liekēžiem nav.

Atbildēt

Alter Ego

27.06.2016. 21:39

»

Janka

Laikam policistiem patiešām smadzenēs ir tikai viena rieva un tā pati no "furažkas


Tie kucēni būs noslīcināti nr jau čipošanas dēļ. Dēļ tā, ka šo kucēnu mātes "saimnieks" ir īblis un debīls, ja nejēdz kuci ne sterilizēt (ak, tam atkal vajadzīga nauda, vai dieniņ), ne elementāri pieskatīt, kas vispār nemaksā neko, tikai atbildīgu izturēšanos pret kuci 3 nedēļu garumā. Tā kā nevajag te demagoğiju taisīt, jebkurš bezatbildīgs sliņķis ne tādus vien attaisnojumus sev sameklēs. Nav naudas, nav smadzeņu, nav atbildības sajūtas - neturi dzīvnieku. Tieši tik vienkārši.

Atbildēt

Alter Ego

27.06.2016. 21:31

»

urciks

Tavā gadījumā čips palīdzēs tikai tad, ja Tu būsi nolasījis takša čipu PIRMS tas Tevi sakodīs. Citādi nekādi


Čips paredzēts, lai identificētu konkrēto dzīvnieku un varētu neapšaubāmi pierādīt viņa piederību konkrētam īpašniekam. Tam arī ir domāta LDC datubāze. Kurā ir obligāti jābūt visiem LV suņiem, neatkarīgi no to dzīvesvietas vai saimnieka rocības. Pēc analoğijas ar auto numura zīmju reğistrāciju CSDD - pret to taču ļaudis neiebilst, nez kāpēc?

Atbildēt

Inga Cerbule

27.06.2016. 19:40

»

Janka

Laikam policistiem patiešām smadzenēs ir tikai viena rieva un tā pati no "furažkas


Atbalstu obligātu čipēšanu VISIEM suņiem un vienota reģistra izvedošanu 1.jūlijā, kā tas tika plānots jau 5 gadus. Ja nevari atļauties suni barot, apmācīt, kopt, vet aprūpi un čipēšanu, tad neturi mājas mīluli. Ja nevari atļauties čipēt metienu, tad nepāro kuci. Vai sterilizē kuci. Pareizi, tas arī maksā naudu. Nekontrolēta dzīvnieku vairošanās ir MK Noteikumu 266 pārkāpums. Jebkura dzīvnieka turēšana maksā naudu. Nav naudas - neturi dzīvniekus. Ja suņa īpašnieks 5 gadu laikā nevar sakrāt 12-17 € čipēšanai, tā ir bezatbildība, nevis nabadzība.

Atbildēt

ulubelēns

27.06.2016. 18:42

Ah tad Ulubeles Ilze ir tā, kurai pilnas pažobeles ar veciem mikročipiem? Jātiek, Ilzīt vaļā,iesmērējot PVD? Kauns zemkopības ministram, negods zaļajiem! Nebalsosim par tādiem bezgožiem, kas miesīgu māti naudas dēļ notirgos! Atkal tautai būs jāmaksā par tiem papīru kalniem, kurus tagad mainīs un radīs no jauna? Kad šis ārprāts beigsies?

Atbildēt

haqha

27.06.2016. 17:50

bulshits..situaacija..klainojosh suns sakozh garaamgaajeju..iekozh un protams aizskrien taalaak..neticu,ka cietuisaqis ar sakostu kaaju skries pakal,lai nokerot sakozh veelreiz..liidz ar to taa ciposana naudas kaasana..otrs variants,ja bomzim,vai maznodrosinaatam buus suns,vins nemaksaaas par ciposanu...un ko nu? taa ir kaarteejaa nodeva budzetaaa...kaa riebj sii valsts..driiz buus apaksbiksu nodoklis...ja jau taa..ok..varu pats iecipot savu suni un interneta registreet? bet protams nedriikst!!jo par velti latvijaa nekas nav...

Atbildēt

mx

27.06.2016. 14:47

Dārgie suņu mīļi, variet te brēkt par Orvelu, Lielo Brāli un totālo kontroli cik tik uziet, bet varu jūs iepriecināt- čipošana būs un visiem! Un tas ir ļoti labi un atbalstāmi!
Tad kad jūs iemācīsieties savus mīļuļus neizmest uz ielas vai, labākajā gadījumā, pie patversmes vārtiem. Tad kad jūs iemācīsieties salūta vai negaisa laikā pieskatīt savus mīluļus, lai tie neaizskrien prom un neklaiņo. Lūk tad nu arī varēsiet protestēt pret jauno sistēmu cik tik uziet :) Bet līdz tam sēdiet klusu un nepļerkšķiet.
P.S. Pats esmu čipota suņa īpašnieks.

Atbildēt

urciks

27.06.2016. 12:33

»

kabata

ja kāds suns iekož cilvēkam, tā tūdāl asti iežmiedzis aizskrien, kā tu pēcāk pierādīsi,kurš taksis tas bija


Tavā gadījumā čips palīdzēs tikai tad, ja Tu būsi nolasījis takša čipu PIRMS tas Tevi sakodīs. Citādi nekādi.

Atbildēt

urciks

27.06.2016. 12:29

»

Nabadzīgam kinologam Jancim

Tu vari nosaukt kaut trīs konkrētus, oficiāli reģistrētus gadījumus, kad un kur upē atradi maisu ar noslīcinātiem desmit kucēniem


Viens publiski zināms gadījums bija ar slavenās dziedātājas Lienes māti un trīs kucēniem piemājas dīķī.

Atbildēt

Pupa

26.06.2016. 18:45

Izskatās, ka publicēts kādas tēmu aptuveni zinošas, bet ārpus kaut kā atstātas dāmītes viedoklis. Kas trūkst autorei - uzmanība vai vēl kaut kas?
Lai nu kā, vienīgie, kurus gribētu dzirdēt (iespējams, viedoklis jau kaut kur ir) par šo tēmu ir Ulubele, kura ir mājdzīvnieku saskaitīšanas un čipēšanas idejas autori.
Pārējais - pāraktīvu "kaķu veceņu" ņemšanās, nekas vairāk.

Atbildēt

aija

26.06.2016. 12:30

Jāsāk tiešam būtu cilvēkiem, ar bezpajumtniekiem, ilgstošiem bezdarbniekiem un atkārtotiiem noziedzniekiem, tie sabiedrībai nodara daudz vairāk ļaunuma, sakropļo cilvēkus , zog un laupa, dedzina un par to nenes nekādu atbildību. Jo Jelgavas tiesa pasaka, ko tad jūs no viņa gribat. viņam nekas nepieder. Tāda lūk tā filozofija. Bet par sunīšiem tas ir labi izplānots bizness ar labu peļņu, jo suņa mūžs ir vidēji 10-14 gadi.

Atbildēt

naivā

26.06.2016. 10:37

1. variants- suns kaut kāda iemesla dēļ pazūd- uguņošana, meklēšanās, pārlec/ izrokas pa apakšu sētai,nav labi aiztaisīti vārtiņi utt. -reģistrētam čipam ir saimnieka tel. nr. un e-pasta adrese, ir iespējams palīdzēt sunim nokļūt atpakaļ mājās;
2. variants- mēdiju ziņa -kaut kur klaiņojošs suns agresīvi uzbrūk garāmgājējiem- viņu saķer vai nošauj, un ir skaidrs, no kura saimnieka cietušajiem prasīt atbildību,
3.variants- mēdiju ziņa-"nabadzīgo viensētu" suņi apvienojas baros un medījot savā vaļā plosa stirnas mežos, sevišķi ziemā un pavasaros, mednieki sašutuši un šauj šos suņus, kuri it kā nevienam nepieder- pēc čipa uzreiz būtu zināms, no kuras mājas un kam pieder šis suns utt. vēl neskaitāmi varianti.

Atbildēt

Nabadzīgam kinologam Jancim

26.06.2016. 09:22

»

Janka

Laikam policistiem patiešām smadzenēs ir tikai viena rieva un tā pati no "furažkas


Tu vari nosaukt kaut trīs konkrētus, oficiāli reģistrētus gadījumus, kad un kur upē atradi maisu ar noslīcinātiem desmit kucēniem?

Atbildēt

ShiZoo

26.06.2016. 08:43

Šajā valstī pirmām kārtām būtu jāčipo politiķi. Un jēdziena "politiskā atbildība" pirmais vārds jāaizstāj ar vārdiem "materiāla un krimināla".

Atbildēt

Janka

26.06.2016. 08:29

»

policists

Ja būs čips - būs mazāk klaiņojošo un pamesto (un krūmos nosisto vai upēs noslīcināto) suņu, jo pēc čipa varēs atrast suņa saimnieku (parasti gan suņus pamet mazgadīgās un slinkās meitenes, kurām apnīk spēļu mantiņa, kuru dienā 3 reizes jāved kakināt un pastaigā


Laikam policistiem patiešām smadzenēs ir tikai viena rieva un tā pati no "furažkas".
Tu atradisī upē maisu ar desmit noslīcinātiem kucēniem - vai tie būs čipoti - noteikti nē, bet ļoti iespējams, ka tie būs noslīcināti tāpēc, ka kādam nebūs bijis naudas to čipiošanai...

Atbildēt

policists

26.06.2016. 01:22

Ja būs čips - būs mazāk klaiņojošo un pamesto (un krūmos nosisto vai upēs noslīcināto) suņu, jo pēc čipa varēs atrast suņa saimnieku (parasti gan suņus pamet mazgadīgās un slinkās meitenes, kurām apnīk spēļu mantiņa, kuru dienā 3 reizes jāved kakināt un pastaigā).

Atbildēt

jupis

25.06.2016. 23:34

Par reģistrētajiem hroniskajiem slimniekiem valsts nospļaujas un aizmirst,bet par suņiem,cūkam,govim gan rūpejas un pat sodis,ja kas ne tā.Greizspogulija rulle!

Atbildēt

bravenewworld

25.06.2016. 22:45

Vispirms ir jāsačipo tie, kuri izdomāja, ka suņi jāčipo. Vienreiz mūžā anonīmais "pietiek lasītājs" taču var atļauties iešaut sev čipu dirsā par 12 euro un valsts nodevu, cik tur? 7 euro ar centiem? Vispirms sačipojies un savakcinējies pats/pati, tad parunāsim par suņu čipiem.
Sāk pieriebties šie liberālie ibijoti, kuri ar putām uz lūpām brēc par čipošanu, ES regulām un citām stulbībām. Nu nav visam uz pasaules jābūt uzskaitītam un saskaitītam kā cūkām kūtī. Ja tu esi cūka, čipojies, čipo savus bērnus, rij no siles, bet liec mierā citus.

Atbildēt

Robis

25.06.2016. 22:05

ES paredzētais zirgu (DNS) reģistrs (pēc t.s.Zirgu gaļas skandāla) Latvijā joprojām nav ieviests un tieši dēļ lobisma. Bet uz suņu reģistrēšanas noteikšanu ar likumu gan visi aktīvi metušies.

Atbildēt

AB

25.06.2016. 21:55

Čipu autoram!

Atbildēt

25.06.2016. 21:45

motocikletu redz registre, a Suns ta nav nekass, Jā?

Atbildēt

lol

25.06.2016. 21:39

kāds murgains raksts. kādi vēl čomi šajā kontekstā?? protams, te viss balstās uz blatu un čomismu, bet nu ne jau šajā jautājumā.

p.s.
a suņu reģistrācija tika ieviesta lai tupi nokāstu naudu no suņkaķu īpašniekiem.

Atbildēt

Moaytr

25.06.2016. 21:20

Apzīmēšana jeb čipēšana izmaksā 12 – 15 euro, valsts nodeva par reģistrāciju ir 7,11 euro. Minētā procedūra jāveic reizi suņa mūžā, tāpēc nav pieņemami nekādi argumenti no valsts ierēdņu puses par milzīgajām izmaksām, klaiņojošo suņu skaita pieaugumu utt. Persona, kura nevar reizi suņa mūžā atļauties šādas izmaksas, nevar sunim nodrošināt labturības prasības, kā to prasa citi MK noteikumi, proti, veterināro aprūpi, jo tās izmaksas nereti ir daudz augstākas.
===========================================
Ej dēt, autor! Vēl viena "biznesmeņa" gaudas par to, ka 3 EUR vietā no pilsoņiem nevarēs 15 EUR obligātā kārtā izplēst.

Atbildēt

nu nu

25.06.2016. 21:11

tā taču treiberga atriebība parDogo barības kritizēšanu

Atbildēt

octopus

25.06.2016. 21:03

Es ieteiktu vispirms apčipot pašus suņu čipošanas entuziastus. Varbūt tas viņu neprātīgo skrējienu Orvela totālās kontroles virzienā piebremzētu.
Vai tad nav skaidrs, ka suņu čipošana ir liels solis cilvēku čipošanas virzienā?

Atbildēt

Grads

25.06.2016. 20:53

»

Hm

Un ko ar tiem datiem var iesākt


Ja tev ir suns, reģistrēts, bet nav vakcinēts sods būs, ka maz neliekas. Un tev piezvana no firmas - zināt, jūsu sunītim beidzās vakcīnas darbības termiņš, varam atbraukt par xx,xx eur, nu un varam piezvanīt uz pašvaldību arī...

Atbildēt

Grads

25.06.2016. 20:48

»

kabata

ja kāds suns iekož cilvēkam, tā tūdāl asti iežmiedzis aizskrien, kā tu pēcāk pierādīsi,kurš taksis tas bija


Kā ?? Bez čipu nolasītāja izgāji no mājas, tātad pats vainīgs, tāpat, ka, ja brauc ar auto bez videoreģistratora. Toties būs jauni konkursi par šo ierīču piegādi pašvaldību amatpersonām u.t.t. Suņi rej, bet karavāna....

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

15

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

FotoŅemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK) saņemtos iesniegumus par AS "Olainfarm" notiekošo, FKTK aicina AS "Olainfarm" vadību 22.09.2020. plānotajās akcionāru sapulcēs nodrošināt visiem akcionāriem vienlīdzīgas tiesības, kā arī ievērot citus korporatīvās pārvaldības principus. Tāpat FKTK aicina arī lielākos akcionārus respektēt mazākuma akcionāru tiesības un ar savstarpējiem strīdiem neradīt kaitējumu Latvijas kapitāla tirgus reputācijai.
Lasīt visu...

21

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

FotoMan bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot ielās. Mēģināšu koncentrētāk paskaidrot šī mana aicinājuma būtību.
Lasīt visu...

6

„Ņevinovataja ja...”

FotoVakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es vēlētos ieviest skaidrību dažos jautājumos.
Lasīt visu...

8

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

FotoSDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu. Šodien šo lēmumu atbalstīja "Saskaņas" valde. Valde rekomendē izslēgt V.Dombrovski un Ļ.Švecovu arī no Saeimas frakcijas.
Lasīt visu...

15

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

FotoLai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie skar un skars nākotnē vēl vairāk mūs visus. Ir jāsaprot, ka tie ir nevis protesti pret iespējami negodīgām vēlēšanām, bet agresīvs, labi organizēts un labi apmaksāts ultraliberāļu realizēts valsts apvērsuma mēģinājums. Mērķis - sagrābt varu un attiecīgi - ieviest „demokrātiju” vienā no pēdējām pasaulē atlikušajām veselā saprāta, tā saukto tradicionālo (ģimenes) vērtību, kā arī sociāli atbildīgas valdības saliņām pasaules liberalizācijas saduļķotajā okeānā. Ar ko “demokrātijas” ieviešana beigusies citās valstīs, kuras piedzīvojušas krāsainās revolūcijas, mēs labi zinām.
Lasīt visu...

12

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

FotoUzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man roka nenodrebēs"**, tas nav ne asprātīgi, ne koleģiāli, ne ētiski. Īpaši zinot šo vārdu autora iepriekšējo dzīves gājumu un patiku pret ieročiem. Manā vēstures kodā ir ieprogrammētas dziļas bažas par to, kas notiek šādu "plinšu sievu" zemapziņā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...