Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Voldis

04.07.2016. 16:08

»

naivā

1. variants- suns kaut kāda iemesla dēļ pazūd- uguņošana, meklēšanās, pārlec/ izrokas pa apakšu sētai,nav labi aiztaisīti vārtiņi utt. -reģistrētam čipam ir saimnieka tel. nr. un e-pasta adrese, ir iespējams palīdzēt sunim nokļūt atpakaļ mājās...


cien, naivā, tas trešais punkts ir galīgi garām Viss tas pasākums jāsāk no otra gala, proti, vispirms visi atbildīgie dienesti ir jāapgādā ar čipu lasītajiem, citādi sākdies cits bardaks līdzīgs manējam, ka mans suns kaut kā ar visu čipu izmanījĀS caur sētu ārā, policija noķēra un aizveda uz patversmi, jo redz, neesot čipu lasīaju a man bija jāsakraida pa visām patversmēm utt Vai par ti ir padomāts?

Atbildēt

arnis

29.06.2016. 21:32

Sākums bija ap 2002.gadu, jā, čipēsim visus suņus un kaķus, bet par valsts naudu, kaut kā viss noklusa un tagad parādījās bizness

Atbildēt

Borovkovs

29.06.2016. 07:13

Ir pilnīgi skaidrs, ka haoss ir izdevīgs tieši Ulubelei, kura saņem finansējumu klaiņojošo dzīvnieku uzturēšanai no pašvaldību budžeta, jo šobrīd, kad nav obligāta vispārējā suņu apzīmēšana un reģistrācija, var lieliski manipulēt ar skaitļiem par atrastajiem suņiem, bet, nododot apzīmēšanu personām, kuras ar patversmi saista līgums, var turpināt pierakstīt lielāku patversmē nonākušo un uzturēto suņu skaitu, nekā tas ir realitātē. Sistēma ļaus izsekot jebkura suņa ceļu no nonākšanas patversmē līdz atdošanai jaunam īpašniekam.Un to jau nu Ilzītei vajag mazāk par visu.

Atbildēt

brāķis

28.06.2016. 21:10

»

lol

kāds murgains raksts. kādi vēl čomi šajā kontekstā?? protams, te viss balstās uz blatu un čomismu, bet nu ne jau šajā jautājumā


Diemžēl Jums taisnība! Šaubos ka kāds cenšās celās idejas dēļ. Naudas kāre

Atbildēt

brāķis

28.06.2016. 17:06

Nevis noteikumi bet brāķis! Kā rīkoties invalīdiem? Kā rikoties ar veco suni? Raksta autors ļoti labi saprot kā iesmerēts brāķis, bet cenšās citus nokaunināt!

Atbildēt

urciks

28.06.2016. 15:04

»

mx

Dārgie suņu mīļi, variet te brēkt par Orvelu, Lielo Brāli un totālo kontroli cik tik uziet, bet varu jūs iepriecināt- čipošana būs un visiem! Un tas ir ļoti labi un atbalstāmi...


Man suns aiz žoga nekad nav palicis. Neredzu vajadzību čipēt suni, toties redzu vēlmi kontrolēt manu īpašumu un mani , kā arī pret manu grubu aplikt mani ar slēptiem nodokļiem. Esmu pret suņu čipēšanu.

Atbildēt

urciks

28.06.2016. 14:57

»

Alter Ego

Tieši tā. Ja nevar atļauties (biežāk gan - negrib) izpildīt minimālās, elementārās suņu labturības prasības, tad lai netur dzīvnieku vispār. Nav spiesta lieta


Kur gan tās minimālās labturības prasības ir uzskaitītas? Es domāju normatīvos aktus, nevis dažādu biedrību mājas lapas.

Atbildēt

analīze

28.06.2016. 10:38

»

octopus

Es ieteiktu vispirms apčipot pašus suņu čipošanas entuziastus. Varbūt tas viņu neprātīgo skrējienu Orvela totālās kontroles virzienā piebremzētu


tieši tā.....un ja reģistrā ir 40 tūkst suņi, tad nekāda aktivitāte nav, prodžekts ir izgāzies, jo Latvijā kā minimums ir 160 tūkst suņu.
Un te viens par vakcīnu biznesu labi pateica, gan jau kad būs reģistrs, tad vēl izdomās kādas 5 obligātās potes un ikgadējo veselības pārbaudi.
Normāla vetārsta jau laukos vairs nav - visi metušies par suņu-kaķu dakteriem.

Atbildēt

urciks

28.06.2016. 07:57

»

Alter Ego

Tie kucēni būs noslīcināti nr jau čipošanas dēļ. Dēļ tā, ka šo kucēnu mātes "saimnieks" ir īblis un debīls, ja nejēdz kuci ne sterilizēt (ak, tam atkal vajadzīga nauda, vai dieniņ), ne elementāri pieskatīt, kas vispār nemaksā neko, tikai atbildīgu izturēšanos pret kuci 3 nedēļu garumā. Tā kā nevajag...


Atklāšu arī Tev nelielu noslēpumu par to, kā kucēni rodas. Priekš tā ir nepieciešami divi pretējā dzimuma suņi - ar izlaidīgu, saimnieka nepieskatītu kuci vien nepietiek, lai rastos kucēni. Tātad, lai nerastos kucēni nedrīkst satikties suņu vīrs ar suņu sievu. Ja nu gadījumā viņi satiekas, tad, lai nerastos kucēni, kādam no viņiem (vēl labāk abiem) jābūt nespējīgiem radīt bērnus (steriliem). Tas nozīmē, ka jāsterilizē ne tikai kuces, bet arī suņi. Pēc maniem novērojumiem tieši nesterilizētie suņi ir tie, kuri aizmūk no mājām un lec pāri žogiem pie kucēm. Tā ka nebūs vis tik vienkārši- ar vainas novelšanu uz kuču saimniekiem nebūs gana. P.S. Tevis rakstītais liecina, ka nekad neesi bijis kuces saimnieks.

Atbildēt

urciks

28.06.2016. 07:50

»

Alter Ego

Čips paredzēts, lai identificētu konkrēto dzīvnieku un varētu neapšaubāmi pierādīt viņa piederību konkrētam īpašniekam. Tam arī ir domāta LDC datubāze. Kurā ir obligāti jābūt visiem LV suņiem, neatkarīgi no to dzīvesvietas vai saimnieka rocības. Pēc analoğijas ar auto numura zīmju reğistrāciju CSDD - ...


Ja jau piesauci automašīnu numuru zīmes, tad atklāšu Tev noslēpumu - tās ir nolasāmas BEZ īpašu palīgierīču izmantošanas (redzes korekcijas palīglīdzekļi neskaitās), pretstatā suņu zemādas čipiem. Ja gribēji vilkt paralēles ar automašīnām, tad vajadzēja ierosināt sunim uz muguras uzkrāsot numuru - kā kādreiz govīm kolhozos.

Atbildēt

Atbalstu

27.06.2016. 21:21

»

Alter Ego

Tieši tā. Ja nevar atļauties (biežāk gan - negrib) izpildīt minimālās, elementārās suņu labturības prasības, tad lai netur dzīvnieku vispār. Nav spiesta lieta


Invalīdiem un mazturīgajiem par pirmo reģistrēto suni jāatceļ nodeva. Daudzus suņus, lai tur bagātnieki, kas var to atļauties. Tad nevajadzēs "Degpunktā" katru dienu rādīt tos nabaga dzīvniekus.
Bet Zemkopības ministriju ziepēs. Nekādas jēgas no tādiem liekēžiem nav.

Atbildēt

Alter Ego

27.06.2016. 20:39

»

Janka

Laikam policistiem patiešām smadzenēs ir tikai viena rieva un tā pati no "furažkas


Tie kucēni būs noslīcināti nr jau čipošanas dēļ. Dēļ tā, ka šo kucēnu mātes "saimnieks" ir īblis un debīls, ja nejēdz kuci ne sterilizēt (ak, tam atkal vajadzīga nauda, vai dieniņ), ne elementāri pieskatīt, kas vispār nemaksā neko, tikai atbildīgu izturēšanos pret kuci 3 nedēļu garumā. Tā kā nevajag te demagoğiju taisīt, jebkurš bezatbildīgs sliņķis ne tādus vien attaisnojumus sev sameklēs. Nav naudas, nav smadzeņu, nav atbildības sajūtas - neturi dzīvnieku. Tieši tik vienkārši.

Atbildēt

Alter Ego

27.06.2016. 20:31

»

urciks

Tavā gadījumā čips palīdzēs tikai tad, ja Tu būsi nolasījis takša čipu PIRMS tas Tevi sakodīs. Citādi nekādi


Čips paredzēts, lai identificētu konkrēto dzīvnieku un varētu neapšaubāmi pierādīt viņa piederību konkrētam īpašniekam. Tam arī ir domāta LDC datubāze. Kurā ir obligāti jābūt visiem LV suņiem, neatkarīgi no to dzīvesvietas vai saimnieka rocības. Pēc analoğijas ar auto numura zīmju reğistrāciju CSDD - pret to taču ļaudis neiebilst, nez kāpēc?

Atbildēt

Inga Cerbule

27.06.2016. 18:40

»

Janka

Laikam policistiem patiešām smadzenēs ir tikai viena rieva un tā pati no "furažkas


Atbalstu obligātu čipēšanu VISIEM suņiem un vienota reģistra izvedošanu 1.jūlijā, kā tas tika plānots jau 5 gadus. Ja nevari atļauties suni barot, apmācīt, kopt, vet aprūpi un čipēšanu, tad neturi mājas mīluli. Ja nevari atļauties čipēt metienu, tad nepāro kuci. Vai sterilizē kuci. Pareizi, tas arī maksā naudu. Nekontrolēta dzīvnieku vairošanās ir MK Noteikumu 266 pārkāpums. Jebkura dzīvnieka turēšana maksā naudu. Nav naudas - neturi dzīvniekus. Ja suņa īpašnieks 5 gadu laikā nevar sakrāt 12-17 € čipēšanai, tā ir bezatbildība, nevis nabadzība.

Atbildēt

ulubelēns

27.06.2016. 17:42

Ah tad Ulubeles Ilze ir tā, kurai pilnas pažobeles ar veciem mikročipiem? Jātiek, Ilzīt vaļā,iesmērējot PVD? Kauns zemkopības ministram, negods zaļajiem! Nebalsosim par tādiem bezgožiem, kas miesīgu māti naudas dēļ notirgos! Atkal tautai būs jāmaksā par tiem papīru kalniem, kurus tagad mainīs un radīs no jauna? Kad šis ārprāts beigsies?

Atbildēt

haqha

27.06.2016. 16:50

bulshits..situaacija..klainojosh suns sakozh garaamgaajeju..iekozh un protams aizskrien taalaak..neticu,ka cietuisaqis ar sakostu kaaju skries pakal,lai nokerot sakozh veelreiz..liidz ar to taa ciposana naudas kaasana..otrs variants,ja bomzim,vai maznodrosinaatam buus suns,vins nemaksaaas par ciposanu...un ko nu? taa ir kaarteejaa nodeva budzetaaa...kaa riebj sii valsts..driiz buus apaksbiksu nodoklis...ja jau taa..ok..varu pats iecipot savu suni un interneta registreet? bet protams nedriikst!!jo par velti latvijaa nekas nav...

Atbildēt

mx

27.06.2016. 13:47

Dārgie suņu mīļi, variet te brēkt par Orvelu, Lielo Brāli un totālo kontroli cik tik uziet, bet varu jūs iepriecināt- čipošana būs un visiem! Un tas ir ļoti labi un atbalstāmi!
Tad kad jūs iemācīsieties savus mīļuļus neizmest uz ielas vai, labākajā gadījumā, pie patversmes vārtiem. Tad kad jūs iemācīsieties salūta vai negaisa laikā pieskatīt savus mīluļus, lai tie neaizskrien prom un neklaiņo. Lūk tad nu arī varēsiet protestēt pret jauno sistēmu cik tik uziet :) Bet līdz tam sēdiet klusu un nepļerkšķiet.
P.S. Pats esmu čipota suņa īpašnieks.

Atbildēt

urciks

27.06.2016. 11:33

»

kabata

ja kāds suns iekož cilvēkam, tā tūdāl asti iežmiedzis aizskrien, kā tu pēcāk pierādīsi,kurš taksis tas bija


Tavā gadījumā čips palīdzēs tikai tad, ja Tu būsi nolasījis takša čipu PIRMS tas Tevi sakodīs. Citādi nekādi.

Atbildēt

urciks

27.06.2016. 11:29

»

Nabadzīgam kinologam Jancim

Tu vari nosaukt kaut trīs konkrētus, oficiāli reģistrētus gadījumus, kad un kur upē atradi maisu ar noslīcinātiem desmit kucēniem


Viens publiski zināms gadījums bija ar slavenās dziedātājas Lienes māti un trīs kucēniem piemājas dīķī.

Atbildēt

Pupa

26.06.2016. 17:45

Izskatās, ka publicēts kādas tēmu aptuveni zinošas, bet ārpus kaut kā atstātas dāmītes viedoklis. Kas trūkst autorei - uzmanība vai vēl kaut kas?
Lai nu kā, vienīgie, kurus gribētu dzirdēt (iespējams, viedoklis jau kaut kur ir) par šo tēmu ir Ulubele, kura ir mājdzīvnieku saskaitīšanas un čipēšanas idejas autori.
Pārējais - pāraktīvu "kaķu veceņu" ņemšanās, nekas vairāk.

Atbildēt

aija

26.06.2016. 11:30

Jāsāk tiešam būtu cilvēkiem, ar bezpajumtniekiem, ilgstošiem bezdarbniekiem un atkārtotiiem noziedzniekiem, tie sabiedrībai nodara daudz vairāk ļaunuma, sakropļo cilvēkus , zog un laupa, dedzina un par to nenes nekādu atbildību. Jo Jelgavas tiesa pasaka, ko tad jūs no viņa gribat. viņam nekas nepieder. Tāda lūk tā filozofija. Bet par sunīšiem tas ir labi izplānots bizness ar labu peļņu, jo suņa mūžs ir vidēji 10-14 gadi.

Atbildēt

naivā

26.06.2016. 09:37

1. variants- suns kaut kāda iemesla dēļ pazūd- uguņošana, meklēšanās, pārlec/ izrokas pa apakšu sētai,nav labi aiztaisīti vārtiņi utt. -reģistrētam čipam ir saimnieka tel. nr. un e-pasta adrese, ir iespējams palīdzēt sunim nokļūt atpakaļ mājās;
2. variants- mēdiju ziņa -kaut kur klaiņojošs suns agresīvi uzbrūk garāmgājējiem- viņu saķer vai nošauj, un ir skaidrs, no kura saimnieka cietušajiem prasīt atbildību,
3.variants- mēdiju ziņa-"nabadzīgo viensētu" suņi apvienojas baros un medījot savā vaļā plosa stirnas mežos, sevišķi ziemā un pavasaros, mednieki sašutuši un šauj šos suņus, kuri it kā nevienam nepieder- pēc čipa uzreiz būtu zināms, no kuras mājas un kam pieder šis suns utt. vēl neskaitāmi varianti.

Atbildēt

Nabadzīgam kinologam Jancim

26.06.2016. 08:22

»

Janka

Laikam policistiem patiešām smadzenēs ir tikai viena rieva un tā pati no "furažkas


Tu vari nosaukt kaut trīs konkrētus, oficiāli reģistrētus gadījumus, kad un kur upē atradi maisu ar noslīcinātiem desmit kucēniem?

Atbildēt

ShiZoo

26.06.2016. 07:43

Šajā valstī pirmām kārtām būtu jāčipo politiķi. Un jēdziena "politiskā atbildība" pirmais vārds jāaizstāj ar vārdiem "materiāla un krimināla".

Atbildēt

Janka

26.06.2016. 07:29

»

policists

Ja būs čips - būs mazāk klaiņojošo un pamesto (un krūmos nosisto vai upēs noslīcināto) suņu, jo pēc čipa varēs atrast suņa saimnieku (parasti gan suņus pamet mazgadīgās un slinkās meitenes, kurām apnīk spēļu mantiņa, kuru dienā 3 reizes jāved kakināt un pastaigā


Laikam policistiem patiešām smadzenēs ir tikai viena rieva un tā pati no "furažkas".
Tu atradisī upē maisu ar desmit noslīcinātiem kucēniem - vai tie būs čipoti - noteikti nē, bet ļoti iespējams, ka tie būs noslīcināti tāpēc, ka kādam nebūs bijis naudas to čipiošanai...

Atbildēt

policists

26.06.2016. 00:22

Ja būs čips - būs mazāk klaiņojošo un pamesto (un krūmos nosisto vai upēs noslīcināto) suņu, jo pēc čipa varēs atrast suņa saimnieku (parasti gan suņus pamet mazgadīgās un slinkās meitenes, kurām apnīk spēļu mantiņa, kuru dienā 3 reizes jāved kakināt un pastaigā).

Atbildēt

jupis

25.06.2016. 22:34

Par reģistrētajiem hroniskajiem slimniekiem valsts nospļaujas un aizmirst,bet par suņiem,cūkam,govim gan rūpejas un pat sodis,ja kas ne tā.Greizspogulija rulle!

Atbildēt

bravenewworld

25.06.2016. 21:45

Vispirms ir jāsačipo tie, kuri izdomāja, ka suņi jāčipo. Vienreiz mūžā anonīmais "pietiek lasītājs" taču var atļauties iešaut sev čipu dirsā par 12 euro un valsts nodevu, cik tur? 7 euro ar centiem? Vispirms sačipojies un savakcinējies pats/pati, tad parunāsim par suņu čipiem.
Sāk pieriebties šie liberālie ibijoti, kuri ar putām uz lūpām brēc par čipošanu, ES regulām un citām stulbībām. Nu nav visam uz pasaules jābūt uzskaitītam un saskaitītam kā cūkām kūtī. Ja tu esi cūka, čipojies, čipo savus bērnus, rij no siles, bet liec mierā citus.

Atbildēt

Robis

25.06.2016. 21:05

ES paredzētais zirgu (DNS) reģistrs (pēc t.s.Zirgu gaļas skandāla) Latvijā joprojām nav ieviests un tieši dēļ lobisma. Bet uz suņu reģistrēšanas noteikšanu ar likumu gan visi aktīvi metušies.

Atbildēt

AB

25.06.2016. 20:55

Čipu autoram!

Atbildēt

25.06.2016. 20:45

motocikletu redz registre, a Suns ta nav nekass, Jā?

Atbildēt

lol

25.06.2016. 20:39

kāds murgains raksts. kādi vēl čomi šajā kontekstā?? protams, te viss balstās uz blatu un čomismu, bet nu ne jau šajā jautājumā.

p.s.
a suņu reģistrācija tika ieviesta lai tupi nokāstu naudu no suņkaķu īpašniekiem.

Atbildēt

Moaytr

25.06.2016. 20:20

Apzīmēšana jeb čipēšana izmaksā 12 – 15 euro, valsts nodeva par reģistrāciju ir 7,11 euro. Minētā procedūra jāveic reizi suņa mūžā, tāpēc nav pieņemami nekādi argumenti no valsts ierēdņu puses par milzīgajām izmaksām, klaiņojošo suņu skaita pieaugumu utt. Persona, kura nevar reizi suņa mūžā atļauties šādas izmaksas, nevar sunim nodrošināt labturības prasības, kā to prasa citi MK noteikumi, proti, veterināro aprūpi, jo tās izmaksas nereti ir daudz augstākas.
===========================================
Ej dēt, autor! Vēl viena "biznesmeņa" gaudas par to, ka 3 EUR vietā no pilsoņiem nevarēs 15 EUR obligātā kārtā izplēst.

Atbildēt

nu nu

25.06.2016. 20:11

tā taču treiberga atriebība parDogo barības kritizēšanu

Atbildēt

octopus

25.06.2016. 20:03

Es ieteiktu vispirms apčipot pašus suņu čipošanas entuziastus. Varbūt tas viņu neprātīgo skrējienu Orvela totālās kontroles virzienā piebremzētu.
Vai tad nav skaidrs, ka suņu čipošana ir liels solis cilvēku čipošanas virzienā?

Atbildēt

Grads

25.06.2016. 19:53

»

Hm

Un ko ar tiem datiem var iesākt


Ja tev ir suns, reģistrēts, bet nav vakcinēts sods būs, ka maz neliekas. Un tev piezvana no firmas - zināt, jūsu sunītim beidzās vakcīnas darbības termiņš, varam atbraukt par xx,xx eur, nu un varam piezvanīt uz pašvaldību arī...

Atbildēt

Grads

25.06.2016. 19:48

»

kabata

ja kāds suns iekož cilvēkam, tā tūdāl asti iežmiedzis aizskrien, kā tu pēcāk pierādīsi,kurš taksis tas bija


Kā ?? Bez čipu nolasītāja izgāji no mājas, tātad pats vainīgs, tāpat, ka, ja brauc ar auto bez videoreģistratora. Toties būs jauni konkursi par šo ierīču piegādi pašvaldību amatpersonām u.t.t. Suņi rej, bet karavāna....

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Zāles pret Covid-19 aiz septiņiem zieģeļiem

FotoVairākās valstīs, piemēram, Austrijā, Igaunijā, Krievijā, Kubā, Ķīnā, Madagaskarā u.c. jau ir prezentētas drapes pret kroņa vīrusu. Domāju, ka farmaceitiskie milži speciāli bremzē zāļu efektīvu izstrādi un palaišanu masveida ražošanā. Jo tad, pirmkārt, nevarēs “uzvārīties” uz nospiedošā vairākuma veselo vakcinācijas rēķina, bet, otrkārt, patiešām ar Covid-19 saslimušo skaits izrādīsies pārāk niecīgs, lai medikamentu ražošana atmaksātos.
Lasīt visu...

20

Levita levitācijas par dezinformāciju un medijpratību no ANO tribīnes

FotoLielu prieku un lepnumu varam sirdī just, ka mūsu Latvijas Republikas valsts prezidents Egils Levits ir teicis runu no augstās Apvienoto Nāciju tribīnes. Tas labi! Lai slava valsts prezidentam! Taču kaut kas tā īsti tomēr ar šo runu nav kārtībā. Kam ir domāts šis vēstījums, ko prezidents gribēja teikt?
Lasīt visu...

12

Latvijas atbilde uz dezinformācijas izplatīšanas mēģinājumiem ir darbs pie augstākas sabiedrības noturības

FotoSavas uzrunas sākumā vēlos apsveikt Maldīvijas ārlietu ministru Abdulu Šahida kungu ar iecelšanu ANO Ģenerālās asamblejas 76. sesijas priekšsēdētāja amatā. Varu jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies sesijas norisē.
Lasīt visu...

21

Vai “būvnieku karteli” nomainīs “ierēdņu kartelis”?

FotoKonkurences padome skaļi pateica to, par ko citi paklusēja, – ka būvniecībā “karalis ir kails”. Protams, objektu pasūtītāji un viņu draugi politiskajās aprindās to līdz šim nebija ne redzējuši, ne dzirdējuši, ne nojautuši. Bet tagad nu gan ar visu “bezkompromisa tiesiskuma koalīcijas” jaudu tiks aizdarītas sūces! Būvniecību sakārtos ar tādu pašu entuziasmu, kā iepriekš izremontēja banku sektoru – viss tīrs, kaut arī apkārtnē zāle vairs neaug…
Lasīt visu...

18

Pēc iespējas ierobežojiet nevakcinēto personu socializēšanos, citādi mūsu biznesam gals klāt!

FotoLatvijas Viesnīcu un restorānu asociācija (LVRA), kas apvieno vairāk nekā 200 sektora vadošos uzņēmumus, augsti vērtē nozarei sniegto atbalstu, lai pārvarētu smagāko krīzi!
Lasīt visu...

21

Šlesera uzdevums ir spēlēt vāju un haotisku opozīciju, izskatīties impotenti

FotoLai kā es vēlētos iesmiet par Šlesera “ultimāta” iesniegšanas pasākumu, ir arī daži nopietni secinājumi.
Lasīt visu...

21

Valsts sabiedrisko attiecību mazspēja un katastrofa

FotoSakarā ar zemiem Latvijas vakcinācijas skaitļiem un attiecīgu risku, ka atkal būs ierobežojumi un ka mācības atkal notiks attālināti uc, atļaušos izteikt arī savas neprofesionālas pārdomas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Savāds laiks

No aizmirstības putekļiem mediju starmešos atkal parādījies tas pats vīrs, kurš reiz solījās visus oligarhus apkarot un Latvijā taisnību atjaunot....

Foto

Vainīguma prezumpcija jāatceļ, citādi – kapitālais remonts beidzies, bet ēka nav apdzīvojama

Neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta...

Foto

Ultimāts valsts prezidentam Egilam Levitam

Mēs ierosināsim valsts prezidenta Egila Levita pirmstermiņa atbrīvošanu no amata, ja mūsu prasības netiks izpildītas divu nedēļu laikā, Jums tiks atņemta...

Foto

Daudz ko var paveikt īsā laikā, tikai – bez viņiem

Ja esošais ministrs un valdība nezina, kā, un nemāk panākt 60 - 70 procentu vakcinēto skaitu,...

Foto

Es esmu vienīgā īstā opozīcija, nevis kaut kāds tur Šlesers!

Svētdien veltīju nedaudz laika un papētīju publisko informāciju par Aināra Šlesera organizēto pasākumu pie Rīgas pils...

Foto

Ticiet ekspertiem, un viss būs tikpat labi kā līdz šim

Covid-19 vakcīnas trešās devas ievadīšana ir aktuāls jautājums ne tikai Latvijā, bet arī citur pasaulē. Lēmumi...

Foto

Nē cūku un vistu slepkavošanai vēdera baudai!

Katru gadu Latvijā tiek noslepkavoti 700 tūkstoši cūku un vairāk nekā 21 miljons vistu, lai piepildītu iedzīvotāju kāri apmierināt...

Foto

Tagad Latvijas Ārstu biedrība paudīs tikai „pareizo” viedokli: ja nomirst saskaņā ar Covid-19 vadlīnijām, tad OK

Domas kavējas pie Latvijas Ārstu biedrības prezidentes ārstes Ilzes Aizsilnieces...

Foto

VID atņem cilvēku sociālās iemaksas, lai segtu svešu uzņēmumu parādus

Valsts ieņēmumu dienests (VID) ir vērsies pret visiem SIA Tokyo City darbiniekiem, kopumā atņemot viņiem sociālās iemaksas 130...

Foto

Hermanis Rāzens, Putņa sāga

Kas nav ar mums, tas ir pret mums, tas Putnis ir viens pārpratums, viņš visur saskata tik slikto, un tāpēc valdei sāka likties, ka partijā viņš...

Foto

Reālajā dzīvē, kuru, iespējams, no Rīgas pils logiem grūtāk saskatīt, problēmas ir gluži citas

Rudens sesiju atklājot, valsts prezidents Egils Levits informēja Saeimu, ka ar Latvijas...

Foto

Mazais Gobzems gāž lielo vezumu

Uzreiz jāpiebilst, ka autors nav skandalozā deputāta Alda Gobzema cienītājs. Skaļo dīvainīti var uzlūkot ar žēlumu un līdzjūtību. Taču jāatzīst, ka...

Foto

Pateicamies par uzticēšanos valsts prezidenta institūcijai, bet ko tad mēs, mēs jau neko

Cienījamā Rozenbergas kundze! Valsts prezidenta kancelejā 2021. gada 19. jūlijā saņemts valsts prezidentam...

Foto

Vadoņu konstruēšana

Divi pašieceltie un, jāatzīst, daudzu atbalstītie varoņi Latvijā jau ir, jo Saeimas vēlēšanu kampaņa jau ņipri sākusies. Līdz vēlēšanām gan vēl gads ar mazu...

Foto

Neaizmirstam cilvēcību viens pret otru

Īsi un kodolīgi par to, kur slēpjas problēma un kā to risināt. Neaizmirstam cilvēcību viens pret otru - cilvēki ilgstoši ir...

Foto

Ar īpašu minoritāšu politiku uzkrāsim antivielas pret nacionālismu!

“Cilvēkiem jābūt mūsu politikas pašā centrā. Tāpēc es vēlos, lai visi eiropieši aktīvi piedalītos konferencē par Eiropas nākotni...

Foto

Protestētāji neslimo ar kroņa vīrusu

Šobrīd visā pasaulē globālo kungu vietējie pakalpiņi baida ļaudis, ka protesta saietu dēļ pieaugs saslimstība ar koronavīrusu. Taču nekas tamlīdzīgs nenotiek....

Foto

Kā mēs visi vēlamies dzīvot pēc tam, kad šis viss būs beidzies

Pēdējo nedēļu laikā ļoti maz esmu apmeklējis vietējo plašsaziņas mediju kanālus. Tas tāpēc, ka...

Foto

Izziņa kā garīga vērtība

Pirms aptuveni divarpus gadsimtiem vairāki raksti sākās ar paskaidrojumu, kam tie paredzēti – skolniekiem vai skolotājiem. Skolnieku vajadzībām bija jāraksta viegli saprotami...

Foto

Gobzems Latvijā vislabāk slauka dibenu un visu, ko vien spējam iedomāties

"Žurku skrējiens" pēc varas šoreiz sācies agrāk nekā parasti. Draņķīgākie politiķi steidz manipulēt ar masu...

Foto

Vai Kariņa valdību varētu izmest kā mīkstās rotaļlietas?

„Un ko ar tām (mīkstajām mantiņām – E.V.) vajadzēja darīt? Kariņam nest uz mājām un sasēdināt uz viesistabas...