Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

sandrababy20

[R] 17.10.2011. 23:24


([email protected])
Sveiki,
Kā jums klājas? ceru, ka labi un labāko veselību. Mans vārds ir Miss Sandra, es gribētu, lai jūs atbildētu man i ir svarīga lieta, lai disku ar jums.. Tiklīdz es dzirdēt no jums, es jums nosūtīsim mana bilde, un arī ļauj jums zināt vairāk par mani. Es ceru dzirdēt no jums drīz.
Aprūpe Miss Sandra.
([email protected])


]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]


( [email protected] )
Hello,
How are you? hope fine and in best of health. My name is Miss Sandra.,i will like you to reply me for i have an important thing to discus with you. As soon as i hear from you, i will send you my picture and also let you know more about me. I look forward to hear from you soon.
Care of Miss Sandra.
( [email protected] )

Atbildēt

vodoo man

10.04.2011. 20:44

1.-nevis "odet" bet "olet"
2.Latis L ir lunkans Hūtem atsūkā nesatupies

Atbildēt

Triecienizturīgais trollis

10.04.2011. 20:27

kādu, pie jodiem, triecienu?... fonā stāv mazs vīruks ar lielu maku,lai lapsoīds varētu aizbraukt kārtējā aizjūras ceļojumā, un pēc tam ,acis bolīdams, prezentēt kārtējo "šedevru"a la "kā es kruti izbraukāju muhosransku", pasās pēc fiziskās personas audita...Bet m ja tā padomā, pareizi!lapsas tēze taču ir par to, ka labāk pie stūres gudrs blēdis, nekā godīgs antiņš... tad jau gan tas ir attaisnojami.. pecunia non odet.amen.

Atbildēt

līdzdalībnieks

10.04.2011. 14:04

Godājamie komentatori!
Ja kāds apvainojums nav droši juridiski pierādāms, tad normāliem nestaļiniskas sabiedrības locekļiem it kā nebūtu grēks arī savā nodabā pieņemt, ka spēkā varētu būt nevainības prezumpcija. Kalnmeijeram šī nevainības prezumpcija ir spēkā sakarā ar viņa amatu. Un vismazāk saprotu šai sakarā dažu komentatoru sašutumu par ziņu atnesējiem - Pietiek.com-u, Lapsu utt. un sašutumu par viņu, komentatorprāt, noslēpumaini nepareizo, nosodāmo finansējumu.

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

09.04.2011. 18:37

>> MILDA
************************
...jāsaka, ka par velti tu izrādi pretimnākšanu "Ŗecenzenta" paģērēšanai pēc nez kādiem tur argumentiem, kuru jēdziens pats par sevi viņam ir pilnīgi svešs ...tā, piem., vinš savulaik izlikās par dižo zinātāju un piedēvēja Lapsam vārdā nenosauktu nez kādu tur kliņisko diagnozi ...vairāk nekā mēnesi pūlējos izdabūt no viņa šīs diagnozes nosaukumu - sak, ja jau pateici "A", tad saņem dūšu un pasaki ari "B" ... sākumā šis taisnojās ... tad mēģināja argumentus aizstāt ar manis nosaukšanu par "dobermana kucīti" ...un "riešanu" (kā var pārliecināties nekā cita sava nabadzīgā "argumentu" klāstam viņš tā arī nav spējis piemeklēt")... tā, kā atšķirībā no ceļsirdīgā "Blabla" es SAVU jautājumu par Lapsas klinisko diagnozi atkārtoju vēlreiz un vēlreiz, vienlaikus paironizējot par "Recenzenta" nespēju atbildēt uz jautājumu ... neskatoties, ka PATS viņš neskaitāmas reizes paģērējis no Lapsas atbildi jautājumā "kas par to maksā ?" - pie kam Lapsa ari uz to atbildēja savulaik attiecīgā rakstā ...TAD BEIDZOT "RECENZENTS" izfunktierēja pagļēvi glābjošu atkāpšanās manevru :
-----------------------------------
Recenzents 01.04.2011. 07:52
RD un VD sirdsdraudzenīte 01.04.2011. 00:11

Ir mums Latvijā Pacientu tiesību likums, kurš aizliedz skaļi izpaust diagnozes, tā kad nevajag provokācijas, tāpat neteikšu.
**************************************
... jāatzīmē gan, ka ŠIS PATS LIKUMS pastāvēja jau tad, kad "Recenzents", tēlaini sakot, pavēra muti, lai, tā teikt, skaļi divdomīgii paustu kaut ko par Lapsas diagnozi ...tātad vai nu " Recenzents" ir vienkārši melis, kas neko nezinot runā... vai draugāns kādam ārstam, kas, pārkāpdams likumu, viņam ko pastāstījis ...NE JAU ES BIJU TĀ, KAS PIRMĀ IESĀKA MĒTĀT ŠOS NETIEŠOS MĀJIENUS PAR DIAGNOZĒM - tā, ka lai provokātorus "Recenzents" pameklē vien sava paša mājā ...

Atbildēt

Maijaa

09.04.2011. 15:23

Virsraksts gan uzlikts, lai vēlamo uzskatītu par esošo. Kalnmeijers ļoti diplomātiski pateica : ne balts, ne melns. Ja viens saka vienu, otrs citu - pierādījumu nav, tad kā pateikt kurš melo ?

Atbildēt

Intis

09.04.2011. 15:21

Šiem abiem neliešiem ir jāsaņem sods par tādiem apmelojumiem,jo galu galā viņi nav divas bābas,kas satikās tirgus placī un laiž savas mutes uz nebēdu,te taču klausījās visa Valsts,un tas jau ir stipri par daudz.

Atbildēt

Bail

09.04.2011. 11:41

Tai vecenei ir baiss skatiens. Paliek bail. Ja nu rīt atnāk pēc manis, tad žēlastību nesagaidīšu.

Atbildēt

Joņa

08.04.2011. 19:29

Dzīvoja reiz Latvijas karalistē divas kuces - viena blonda, otra ruda.....

Atbildēt

Milda to recenzents

08.04.2011. 18:45

Tu nepārskatījies. Neesmu vēl nemaz diskusijā iesaistījusies, tāpēc arī nekādus manus argumentus pagaidām šeit nav iespējams ieraudzīt. Visu vēlmi atsita njā... Ko vispār ar tukšpauri var diskutēt?
Bet ja Tu vēlējies, lai argumentēju, kāpēc njā ir tukšpauris, tad lūk viens piemērs:

"prieks 08.04.2011. 10:10
Tiešām prieks, ka Vilks ar Strīķi beidzot sāk aplauzties.

Nja > prieks 08.04.2011. 10:14
Prieks nāk no Puzes?"

Un tādi ir visi viņa komentāri. Grūti cilvēkam saprast, ka arī bez Aivara, Lapsas un Krautmaņa ir cilvēki, kuriem ir cits viedoklis par Strīķes kundzi.

Atbildēt

Blabla to Nja

08.04.2011. 17:51

Atvainojiet, vēl viens precizējošs jautājums: kura no minētajām trim lietām attiecas uz Lapsu?

Atbildēt

Nja >visiem

08.04.2011. 17:47

Ir trīs lietas,kuru dēļ es vispār ārdos: nauda,seks,alkohols.

Atbildēt

fakts

08.04.2011. 17:45

Latvijas baņķieri, tiesneši un prokurori ir nekrietnu cilvēku grupa.
J.Sudrabiņš: "Mūsu ļaudis, tikuši pie labas maizes vai amatiem, viegli kļūst par draņķiem."

Atbildēt

Blabla to Nja

08.04.2011. 17:37

Ar interesi izlasīju Jūsu iepriekšējos komentārus (11:19, 11:22). Daži precizējoši jautājumi:
Kas ir Lapsas finansētājs, un kādas ir tā intereses? Kā Jūs to zināt? Ja Jūs to zināt, kāpēc Jums ir šaubas tieši par sasaistes ciešumu? Kāpēc šīs šaubas ir ļoti lielas?
Vai esat kinologs, vulpologs vai zoologs? Kurā no šīm jomām Jums ir atbilstoša izglītība? Kuri ir Jūsu minētie atsevišķie locekļi? Kādas ir to intereses, un kāpēc tās jāsargā?
Vai Jums tāpat kā „pietiek gan” ir zināms, kas Jūs esat un par cik? Vai Jūsu viedokļi atšķiras?
Jautājumus neatkārtošu, bet varu uzdot vēl, ja veiksmīgi tiksiet galā ar šiem.

Atbildēt

Nja > Asja

08.04.2011. 17:05

Es saprotu, ka teikt patiesību šajā valstī ir bīstami, bet tas tomēr nav iemesls, lai to nedarītu, vai ne?

Atbildēt

Nja > Milda

08.04.2011. 17:02

Uzbraukts ir nevis autoriem, bet gan vienam autoram, - tas ir Lapsam. Ņemot vērā to, ka Lapsas stils ir melu un patiesības samiksēšana sev vēlamajā virzienā, tad pilnīgi pieļauju, ka Lapsa un Milda ir viena un tā pati persona. Apvienojot vienā vārdā varētu teikt arī piemēram Milda Lapsa.

Atbildēt

Recenzents

08.04.2011. 16:55

to milda (milda to nja 08.04.2011. 12:27):
Kaut kā nepamanīju, ka piedalies diskusijā un kaut ko argumentē. Tas ko dari, ir "pietiek.com" sargsuņa loma - visus tos, kuri Lapsam nedzied slavas dziesmas, ir jāapreij un no sētas (mājas lapas) jāpadzen. Pēdējais teikums vispār izskatās pēc dobermana kucītes rokraksta. Varbūt tos raksta "pietiek.com" komentāru autoatbildētājs, vai varbūt personības dalīšanās?

Atbildēt

Asja

08.04.2011. 15:22

Galu galā,vai tas ir kāds Bābu kantoris,jo Visas Valsts priekšā ar šādām lietām NEDRĪKST JOKOTIES,TAS IR JĀSODA UN ĻOTI NOPIETNI.

Atbildēt

milda to nja

08.04.2011. 14:27

Jau apnicis lasīt nja uzbraucienus portāla autoriem un vienveidīgos komentārus, kuros nav neviena argumenta. Izjauc visu vēlmi diskutēt...
Marš prom uz Delfiem, tur tādu tukšpauru ir vesela jūra.

Atbildēt

pietiek gan>nja

08.04.2011. 14:01

zinams jau,kas tu esi un par cik; vari necensties.

Atbildēt

Nja > Reālais

08.04.2011. 13:33

Tiražēt pašizdomātas klišejas nav labs stils. No atkārtošanas tās par patiesību nekļūst. Tas nedaudz līdzinās Lapsas muļķa tēlošanai par elementārām lietām.

Atbildēt

reālais

08.04.2011. 13:24

pārskat,Kalnmeijers nenonāk pretrunās. Tas ir parastais ,klasiskais tiesību aizsardzības iestādes triks: šmucīgos un pa gabalu redzamos bezpersspektīvos gadijumos,lai lieki neķēpātos ar kādas puses nemitīgo apstrīdēšanu,secina:" nekas jau nebija,lai gan kaut kas jau bija ,bet bija tā,ka nekā nebija". Bet ne jau tas ir dramatiski. Dramatiski ir tas,ka noteikta ekonomiski-politiska grupējuma "lojālie" un izlaistie divi darbinieki,pēc visa spriežot,savā neprātā aizgajuši jau tik tālu,ka,pārnestā nozīmē, ir uzlikuši sev "šahidu jostas". Un tādi jau nevienam nebūs vajadzīgi.

Atbildēt

Nja

08.04.2011. 13:22

Vai Lapsa ir sabiedrības sargsuns? Domāju, ka Lapsa ir sargsuns, bet ne sabiedrības kopumā, bet gan atsevišķu tās locekļu interešu sargsuns, jeb precīzāk, sarglapsa.

Atbildēt

Nja

08.04.2011. 13:19

Esmu sliktāks kā Busulis un lepojos ar to. Bet man ir ļoti lielas šaubas par to, ka Lapsas rakstiņu saturs (maskēts zem Pietiek.com.) neatrodas ciešā sasaistē ar viņa finansētāja interesēm.

Atbildēt

to Nja

08.04.2011. 12:44

Bet Jūs esat kā Busulis, pat nedaudz sliktāks .

Atbildēt

PĀRSKATS

08.04.2011. 12:42

1.Dombrovskis uzdod Kalnmeijeram izvērtēt Vilnīša pārkāpumus.2.Kalnmeijers noziņo : Pārkāpumi ir, jāveido komisija. 3.Dombrovskis uzdod Kalnmeijeram izveidot komisiju. 4.Zatlers uzdod Dombrovskim pieņemt ātrus un radikālus mērus par Knabu. Tad seko nespēja sastādīt komisiju, trīs nedēļas novelk laiku. Izrādās komisija sastādīta no tik noslogotiem locekļiem kas aizņemtības dēļ nevar sanākt.Toties Vilnītis paspēj atlaist Vilku.Dombrovskis paspēj atjaunot Vilku darbā. Vilnītis paspēj atjaunot un vēlreiz atlaist. Pēkšņi Kalnmeijers atjēdzas ka divi liecinieki par noklausīšanos ir pārpratuši "dienesta pārrunas" un šīs liecības neņem par pilnām, dīvains juridisks (?) traktējums.Kautko vēl meklējuši neatraduši prokurori pārtraukuši strādāt pie noklausīšanās tēmas.Pretrunas Kalnmeijera slēdzienos. Turpinas gadu garais teātris........

Atbildēt

nav šaubu

08.04.2011. 12:41

20 gados viss ir satriekts, darba vietā. Vienās bedrēs.

Atbildēt

tik vien

08.04.2011. 12:33

nakamreiz Jurašs, lai tur ieslēgtu diktafonu, kad vilnītis viņu izsauc pie sevis

Atbildēt

Atkārtošu jautājumu

08.04.2011. 12:14

Lapsas kungs, kāpēc Jūs sevi saucat par Pietiek com, ja esat šī savārstījuma vienīgais autors?

Atbildēt

Nja > prieks

08.04.2011. 12:14

Prieks nāk no Puzes?

Atbildēt

prieks

08.04.2011. 12:10

Tiešām prieks, ka Vilks ar Strīķi beidzot sāk aplauzties.

Atbildēt

vilis

08.04.2011. 11:44

Tam jau vairs nav nozīmes.Kā S.Mihalkova basņā "Ļev i osjol"birka ir piekārta un tagad "tī ņe osjol,no i ņe ļev."

Atbildēt

LEMBURGERA ROKA?

08.04.2011. 11:41

LEMBURGERA ROKA?

Atbildēt

Nja

08.04.2011. 11:38

Lapsas kungs, Jums kauns par sevi ir? Jūs esat vienā līmenī ar Krautmani un viņam līdzīgiem subjektiem.

Atbildēt

Nja

08.04.2011. 11:33

Lapsas kungs, kāpēc Jūs sevi saucat par Pietiek com, ja esat šī savārstījuma vienīgais autors?

Atbildēt

Ojārs

08.04.2011. 11:12

Tagad arī Jurašs ir godam nopelnījis rājienu!

Atbildēt

paija

08.04.2011. 11:06

Dod triecienu jau nu gan būs parak skaļi, kā jau pietiek. pieņemts. Kalnmeiers teica,ka nav pietiekamu pieradījumu,bet viņs arī teica,ka nav pieradījumu,lai Jurasu un Strīki sauktu pie atbildības. Vienkarsi divas puses apgalvo pretejo. Jurašam un Strīķei gan kā juristiem jau iepriekš vajadzeja izvertet vai būs pieradījumi un tadas apsūdzības vispar neizvirzīt.

Atbildēt

pilnīgs sviests> es

08.04.2011. 10:47

Tu vari ticēt un es varu ticēt, bet juridiski mūsu ticībai nav argumenta spēka!
Es neticu, bet skaidri redzu, ka knābī notiek cīņa ne pret korupciju, bet par politisko ietekmi. Jo knābis kļuvis, bet iespējams vienmēr bijis!, politiskās cīņas ierocis.
Atliek atsaukt atmiņā tās izrādes, ko pilnā ekipējumā un melnās maskās ir organizējusi Strīķe, lai novērtētu šo darboni.

Atbildēt

kas ir Anna?

08.04.2011. 10:45

Krimlikums, 08.04.2011 09:19
Te jau ož pēc KRIMINĀLLIETAS pret Jurašu, Potapovu, Vilku par NEPATIESIEM priekšnieka apmelojumiem ...

Atbildēt

es

08.04.2011. 10:13

gan ticu JJ un JS un pieļauju, ka Vilnītis devis šādus rīkojumus. Cits jautājums-vai to var pierādīt! Un vēl-kāpēc klusē citi biroja darbinieki? Vai tiešām visi tik ļoti trīc par savām vietām? JJ nevar būt kamikadze, ja reiz operatīvais darbinieks kaut ko tādu saka, tad tam ir jābūt pamatam!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

15

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

FotoŅemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK) saņemtos iesniegumus par AS "Olainfarm" notiekošo, FKTK aicina AS "Olainfarm" vadību 22.09.2020. plānotajās akcionāru sapulcēs nodrošināt visiem akcionāriem vienlīdzīgas tiesības, kā arī ievērot citus korporatīvās pārvaldības principus. Tāpat FKTK aicina arī lielākos akcionārus respektēt mazākuma akcionāru tiesības un ar savstarpējiem strīdiem neradīt kaitējumu Latvijas kapitāla tirgus reputācijai.
Lasīt visu...

21

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

FotoMan bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot ielās. Mēģināšu koncentrētāk paskaidrot šī mana aicinājuma būtību.
Lasīt visu...

6

„Ņevinovataja ja...”

FotoVakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es vēlētos ieviest skaidrību dažos jautājumos.
Lasīt visu...

8

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

FotoSDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu. Šodien šo lēmumu atbalstīja "Saskaņas" valde. Valde rekomendē izslēgt V.Dombrovski un Ļ.Švecovu arī no Saeimas frakcijas.
Lasīt visu...

15

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

FotoLai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie skar un skars nākotnē vēl vairāk mūs visus. Ir jāsaprot, ka tie ir nevis protesti pret iespējami negodīgām vēlēšanām, bet agresīvs, labi organizēts un labi apmaksāts ultraliberāļu realizēts valsts apvērsuma mēģinājums. Mērķis - sagrābt varu un attiecīgi - ieviest „demokrātiju” vienā no pēdējām pasaulē atlikušajām veselā saprāta, tā saukto tradicionālo (ģimenes) vērtību, kā arī sociāli atbildīgas valdības saliņām pasaules liberalizācijas saduļķotajā okeānā. Ar ko “demokrātijas” ieviešana beigusies citās valstīs, kuras piedzīvojušas krāsainās revolūcijas, mēs labi zinām.
Lasīt visu...

12

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

FotoUzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man roka nenodrebēs"**, tas nav ne asprātīgi, ne koleģiāli, ne ētiski. Īpaši zinot šo vārdu autora iepriekšējo dzīves gājumu un patiku pret ieročiem. Manā vēstures kodā ir ieprogrammētas dziļas bažas par to, kas notiek šādu "plinšu sievu" zemapziņā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...