Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Martin Venz

04.07.2020. 23:19

»

nikita scavelevs

Kad tiks tiesāti un nopratinati policijas darbinieki no Sarkandaugavas iecirkņa? Kuri ar specbataljonu ALFA priekšgalā izpilda pasūtījuma slepkavības un piesedz noziedzniekus? Un ārsti ,kas piesedz ka nāve iestājusies dabigu apstākļu dēļ? Viens no veidiem ir sadurstit cilveku ar insulīnu, lidz iestajas...


Sveiki!
Interesanti kāpēc šādus nepatiesus komentārus atstāj saita, tā tak ir cilvēku nomelnošana.
Ja jau M.Briedis dod tādu svētību un ir tāds nelietis ,tad tā jau ir kriminālatbildība par kuru dod sodu saistītu ar brīvības atņemšanu.
Nesaprotu kur ir palikusi cenzūra.
Ja par ministriem te tādu rakstītu jeb nedod Dievs par Prezidentu tad tas arī paliktu šeit?
Man ir lūgums pietiek.com izdzēst to komentāru kur ir nomelnots M.Briedi.
Ir jābūt kaut kam cilvecigam šai valstī.
Visu labu!

Atbildēt

Sutenerisms

04.05.2020. 15:49

»


Nāc uz prokuratūru

Atbildēt

niknais

01.05.2020. 08:51

Vai Latvijā prokurori, tiesneši un virkne advokātu nav bandīti? Vai viņi tiešām visi domā ka zeme ir plakana? Vai nav tā ka bunkusa versija ir vienīgais veids kā attīrīties? Kā tas iespējams ka valsts droības iestāžu vadītāji iesaistās noziedzīgās darbībās? Vai tiešām tikai karš vai kāda cita āārkārtēja situācija spēs iztīrīt valsti no bandītu pārvaldes?

Atbildēt

a411

01.05.2020. 07:21

Kalnmeiers aiziet. Divi pagasti Latvijā robežojas - Ugāle un Puze...

Atbildēt

pamatproblēma aizvērt vietni

01.05.2020. 07:18

nevis pārbaudīt faktus. Ko viņi vispār var, internets pilns arhub. ru sekss reklāmām ( lielie dupši un pupi) un naudas izkrāpšanas programmām

Atbildēt

arī kukuļos nedod

30.04.2020. 19:22

godīgu naudu............pašiem kauns nav???????????
nav..................................................

Atbildēt

karātavas & brīvība

30.04.2020. 14:06

»

Prokurori & Tiesnesi Kartelis

Tiesu sistéma ir kaitigàka par triperi


Ja vien tik tās nelaimes būtu, bet tie gādā lai visi noziedznieki būtu uz brīvām kājām un zagtu zagtu zagtu. Kur pēcāk tad rodas nepieciešamība tos attaisnot, par atlīdzību protams. Vai godīgs cilvēks maksās, nē un vai godīgam cilvēkam ir ko maksāt, nē. Tāpēc tiesu sistēmai kurupcija ir tikpat nepieciešama kā dakteriem slimnieki. Tiklīdz tie beidzas tā beidzās peļņa.

Atbildēt

ASASASAS

30.04.2020. 13:56

Ja vēlaties katru mēnesi nopelnīt papildu ienākumus ... Nemeklējiet vairs! Šī ir lieliska iespēja ikvienam nopelnīt USD 22537 līdz USD 29468 mēnesī, strādājot brīvo laiku mājas datorā ... Es to daru 2 mēnešus, un pagājušajā mēnesī es nopelnīju savu pirmo algu! !!! Vairāk innformācijas par šo vietni. ...>>>­­­­­­w­­­w­­­w­­­.­­­b­­­u­­­z­­­z­­­7­­­0­­­.­­­c­­­o­­­m­­­

Atbildēt

Puze

30.04.2020. 13:39

»

Q

Tu kļūdies Puzes punduris ir paveicis Latvijas labā lielu ,reālu darbu, tam apliecinājums ir Ventspils pilsēta un tās iedzīvotāju atbalsts viņam, atšķirībā no sorosītu žurkām, kas tikai tukši muld un iztirgo valsti saviem aizjūras saimniekiem


Par atbalstu no ventspilnieku puses nerunā. Ieej portālā Ventspils.lv sadaļā Pārvalde. Tur ar 39 komentāriem (šim portālam tas ir daudz) var redzēt ventiņu patieso attieksmi pret Puzes punduri. Un labākā ir pati tēma: punduris aizvakar savā preses muldētavā izmuldējās par basketbola treneri Silarāju kā par mirušu. Tad nu lasāmi sašutušo ventspilnieku komentāri.

Atbildēt

Cerams

30.04.2020. 13:21

to vietni nav taisijusi kautkadi nedodjelannije IT studenti zaljknabji un "aizverejiem" rokas bus par isaam.

Atbildēt

amber

30.04.2020. 13:07

kā saka Kalnmeijers: Viss tiesas kopetencē par mantas ņemšanu, došanu, arestēšanu , nodošanu glabāšanā. Bet izrādās, ka viss pārrakstīts uz kaut kādām grāmatvedēm un tālāk izšeptēts. un neviens nevienu un neviena tiesa netaisās saukt pie atbildības. Meli melu galā un galvenais pašlaik atkal savējo iebīdīt, lai viss turpinātos un tiktu atzīts par pareizu un likumīgu.

Atbildēt

nikita scavelevs

30.04.2020. 10:59

Kad tiks tiesāti un nopratinati policijas darbinieki no Sarkandaugavas iecirkņa? Kuri ar specbataljonu ALFA priekšgalā izpilda pasūtījuma slepkavības un piesedz noziedzniekus? Un ārsti ,kas piesedz ka nāve iestājusies dabigu apstākļu dēļ? Viens no veidiem ir sadurstit cilveku ar insulīnu, lidz iestajas hipoglikemikas koma, un rezultātā NĀVE, un tā kā insulīns ir cilveka hormons, neviens nemaz nepārbauda to. Ka ari piesedz naudas atmazgatajus, pvn shemas ar Krievijas pilsoni Sergeju uz kura uzsakts kriminālprocess, narkotiku tirgošanu.
Olegs Želobovskis bijušais policijas darbinieks, tirgo narkotikas zem savu bijušo kolēģu jumta, strādā ar Sarkandaugavas bokseriem, kurus izmanto konkurentu slāpēšanai... Nikita Barničs strādā taksi, patstāvīgi atrodas amfetamīna reibuma un piedalas visā šajā shemošanā
Allažu policijas iecirknī cilveku pratināšanas vai pareizak dakot spīdzināšanas laika izmanto acetilholinblokatorus vai benzodiazepinus un citas psihoaktīvās vielas, ka rezultata cilvēks nemaz pratināšanas faktu neatceras, tas ir ta saucamais наркодопрос
Samanta Liepina, mazgadīgā mauka, kas barbitālu pieber klat veciem, pēc ka iestajas amnezija, un ko vēlāk izmamto lai izveidotu kompromatu ar ko šantažē cilvēkus, šis maukas pakalpojumus izmanto Sarkandaugavas menti.
Erti un efektivi. Menti vēlāk uzraksta ka ir paņemts pedofils, un tādā veidā cilvēku izmanto, spiez sniegt nepieciešamās liecības, tas viss notiek ar Sarkandaugavas iecirkņa vadības ziņu un piesegšanau. Ir bijuši gadijumi ka spīdzinot cilvēku netīšām nogalina, pārsvarā to nekur neafišē un vainigos nesoda.
2017 gada maijā organizēja slepkavību Mangaļu dzelzceļa stacijā, diemžel paši gandrīz vai kļuva par upuriem. Tika izsaukta atras palīdzības mašīna uz izsaukumu it ka palīdzēt diabēta slimniekam, un arsti izsauca policiju, kura atbraucot uz notikuma vietu sastapa savus kolēģus, protams tas viss bija noklusets. Taja visā piedalijas Nikita 1997 gada dzimuma no Vecmīlgrāvja kas pirms gada pameta cietumu un Sergejs krievijas pilsonis kurš organize naudas atmazgāšanu.
Viens no izpildītājiem ir recidivists Marats Briedis, dotaja momentā atrodas cietumā par apsaudi Vecmīlgrāvī, ievainoja divus divus cilvekus. Cietumā sēž tuvu pie obšcaka kases. Un ar kura svētību šobrīd tiek pārdotas narkotikas Vecmīlgrāvī, un par ko šamais saņem naudu, kuru starpnieki viņam nosūta uz cietuma netiešā veidā. Policija par to zin, ber neliekas ne zinis, jo paši ir iesaistīti visos šajos melnajos darbos. Alfa 900 vienība ir viena no šo noziedznieku atbalsta grupam, palidz organizet pieradijumu iznīcināšanu un brīdina par briesmām.
900 vieniba izmando gps jummerus lai viltotu savus maršrutus, gsm jummerus un citas tehniskas ierīces. Veic prettiesisku noklausīšanos bez tiesas lēmuma, un pardod informaciju dažādiem kriminaliem elementiem

Ja palasīt Marata saraksti feisbukā, tad var atklat ļoti daudz personas ar kuram tiek veikta sadarbe. Un uzzinat to no kadas iekartas tas sēžot cietuma spej ne tik vien zvanit ,bet gan arī atrasties web tīklā. Tiesībsargājošajām iestādēm tas nav grūti izdarams.
https://lv-lv.facebook.com/safety/groups/law/guidelines

Atbildēt

Pontijs & Pilàts

30.04.2020. 10:08

Sis filcis prokurora funkcijas nekad nav pildïjis .
Filcis izpilda pasütijumus par samaksu aploksné .
Filcis censas aizvért vietni ,kura registréta àrzemés ,bet savu àrzonas slepeno bankas kontu vajadzétu slégt ciet . Prokuroram Olgertam Sablonskim ,tàds bankas konts bija Vàcijà,kuru atrada Edvins Inkéns .Uz konta bija 175.000€.
Filcim ir lielàks uzkràjums.

Atbildēt

lNu

30.04.2020. 09:25

Nesaprotu, kāpēc vietne, kur publicētas autentisku epastu izdrukas būtu jāver ciet? Kalnmeijer, spēki jāvelta nevis tam, lai aizvērtu, bet gan tam, lai izvērtētu publicētā saturu! Vai šajā valstī prokuratūra ir domāta citiem nolūkiem?

Atbildēt

arhīvs super

30.04.2020. 08:18

paldies!

Atbildēt

vai to zss ventspils karikatūru atcerieties

30.04.2020. 08:14

kura gribēja par ES komisāri, laikam ūdre...............
kas tik nav bijis 30 gados.......... dunčus jau paši dūra

Atbildēt

reģistrē

30.04.2020. 06:43

Reģistrē ārzemēs un nozagtais uz ārzemēm........

Atbildēt

Q

30.04.2020. 06:28

»

bio

LL pats vispār jūt, ka ar viņu manipulē kā ar mazu bērnu? Puzes punduris neko nevareja izdarīt, kad par viņu tika publicēta atmaskojoša informācija, tagad pats caur trešajām personām Lapsam iebaro viskautko. Ja palasa "Bailes", tad Puzes punduris vispār tāds sīks gariņš vien ir - aplabājis tukšu zārku...


Tu kļūdies Puzes punduris ir paveicis Latvijas labā lielu ,reālu darbu, tam apliecinājums ir Ventspils pilsēta un tās iedzīvotāju atbalsts viņam, atšķirībā no sorosītu žurkām, kas tikai tukši muld un iztirgo valsti saviem aizjūras saimniekiem!

Atbildēt

Prokurori & Tiesnesi Kartelis

30.04.2020. 06:03

»

STOP kleptokrātija

Prokuratūra ir kaitīgāka par coronavīrusu


Tiesu sistéma ir kaitigàka par triperi .
Esiet uzmanigi

Atbildēt

bio

30.04.2020. 01:29

LL pats vispār jūt, ka ar viņu manipulē kā ar mazu bērnu? Puzes punduris neko nevareja izdarīt, kad par viņu tika publicēta atmaskojoša informācija, tagad pats caur trešajām personām Lapsam iebaro viskautko. Ja palasa "Bailes", tad Puzes punduris vispār tāds sīks gariņš vien ir - aplabājis tukšu zārku, komunists - gejs un vispār nevienu nogalinajis nav, nedz arī zadzis. Lapsa, camon.

Atbildēt

STOP kleptokrātija

30.04.2020. 00:54

Prokuratūra ir kaitīgāka par coronavīrusu!
Pilns ar žuļikiem un korumpantiem.

Atbildēt

peters Lato.L

29.04.2020. 20:32

»

Armands

Kas tad domājat ka Kalmeers savu daļu nesaņēma, viss tika sadalīts. Kumoss tika sadalīts uz visām pusēm, Lembergs taču visu zin, kas un kā


Ka Prokuraturai veicas ar Sia Mednis Dunduru 11 Daugavpils v.Krupenica Liegumiem Vereniga Kontrabandas lieta ar V.montika 3b.2.nod Korupcijas lieta Kuzim un Sozinovam
Gudermanim komanda.

Atbildēt

nafig

29.04.2020. 19:24


"Ģenerālprokurors sacīja, ka portāls esot reģistrēts ārzemēs, tāpēc tā aizvēršana neesot tik vienkārša."

nafig jāver ciet - lai stāv vaļā kā giljotīna!

Atbildēt

A ko saka

29.04.2020. 18:26

prokurora suns?Suns tacu nav korumpéts .
Prokurorus un tiesnesus izcirtïs asté un krépés,lai mazgà astes

Atbildēt

Armands

29.04.2020. 18:21

Kas tad domājat ka Kalmeers savu daļu nesaņēma, viss tika sadalīts. Kumoss tika sadalīts uz visām pusēm, Lembergs taču visu zin, kas un kā...

Atbildēt

nu, mums apnika dunči mūsu mugurā

29.04.2020. 17:51

...........................

Atbildēt

Kalnmeijeru algoja A. Lembergs pirms vīņš kļuva par ģenprokuroru

29.04.2020. 17:32

»

Dekolonizācija

4.maiha korporācija nebeidzas pie viena Lemberga, to sastāda desmitiem tūkstošiem darboņu un simtiem tūkstošu atbalstītāju


Un kļuva ar ZZS unNA, Saskaņas atbalstu.

Atbildēt

Dekolonizācija

29.04.2020. 17:21

4.maiha korporācija nebeidzas pie viena Lemberga, to sastāda desmitiem tūkstošiem darboņu un simtiem tūkstošu atbalstītāju.

Atbildēt

earp

29.04.2020. 16:47

Augstām amatpersonām vispār vajadzētu nereaģēt uz šādām melnā PR akcijām. Tas raksturotu viņu briedumu un nosvērtību. Savukārt melnā PR īstenotajiem un pasūtītajiem būtu morāla trauma, depresija un smaga vilšanās, jo plānotie mērķi nav sasniegti.

Atbildēt

Droši vien,

29.04.2020. 16:34

ka www.prokuratura. Iinfo ir reģistrēta no Vācias un to izdarījuši LRTT cilvēktiesību aizstāvji! Jo tiesības uz īpašumu, ko mazākuma akcionāriem izkrāpa ar prokuratūras līdzdalību, arī ir cilvēktiesību pārkāpuma jautājums! Latvijā vispār nepiemin šo faktu, ka tiesības uz īpašumu ir cilvēktiesību jautājums! Gluži kā komunistu, čekistu, cionistu 4. maija korporācijā!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

FotoIzlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”
Lasīt visu...

21

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

FotoEs te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti, jo šī māja bija savienota ar Ļeņina ielas 61 namu (Stūra māja). Šo jautājumu uzdevu, jo Egila Levita iesniegumā ir norādīta dzīvesvietas adrese Ļeņina iela 59 dzīvoklis 4.
Lasīt visu...

21

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

FotoLīdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam mājoklim 100 000 eiro apmērā. Par šo vajadzību mēs runājam vairāk nekā gadu, taču tikai tagad atsevišķi valdības partneri un pašvaldību vadītāji (pagaidām gan tikai daži) sāk saprast, ka, neko nedarot, nodokļa maksājums par mājokli no 2022. gada daudziem iedzīvotājiem var pat dubultoties.
Lasīt visu...

21

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

FotoKatram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu dzīvē pieredzētā. Satiekoties mēs dažkārt ne tikai runājam par ikdienišķām lietām, bet arī diskutējam un strīdamies par tādiem jautājumiem, kas saistās ar politiku, ekonomiku, morāles vērtībām, dzīves jēgu…
Lasīt visu...

15

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

FotoEs, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru iedvesmot teicēniešus!
Lasīt visu...

21

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

FotoTālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc vairumam iedzīvotāju pieļaujams dot zemākas kvalitātes izglītību.
Lasīt visu...

15

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

FotoValsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas Nacionālo bibliotēku (LNB), simboliski atzīmējot vienu gadu kopš prezidenta stāšanās amatā. Valsts prezidents ar LNB pārstāvjiem pārrunāja humanitāro zinātņu un digitālās jomas nozīmi Latvijas kā modernas valsts stiprināšanā.
Lasīt visu...

21

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

FotoPasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem. Viens no visredzamākajiem – Staļins. Tomēr tagad viņam ir uzradies nopietns konkurents. Tiesa, ne jau paveikto darbu ziņā, tur nu Staļinu neviens nepārspēs, nu, pēc apjoma noteikti. Tad kurš ir šis “izredzētais”?
Lasīt visu...

21

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

FotoVispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un piepušķotas - tādas palikušas sirmā vīra atmiņā. Kurš būtu domājis, ka kāds Lapsa pēc 30 gadiem cilās 90. gadu intervijas?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...

Foto

Muļķība vai pasūtījums?

Sliktāku variantu kā noplēst Pasaules tirdzniecības centra (PCT) labi saglabāto ēku Elizabetes ielā 2 (attēlā - idejas "bīdītājs", kultūras ministrs Nauris Puntulis) tikai...

Foto

Prezidents un Drāma

Katra globāla krīze ir būtiski mainījusi pasauli. Pirmais pasaules karš sievietēm saīsināja matu un kleitu garumu, jo vīriešu skaits bija dramatiski samazinājies, bet...

Foto

Kad "sabiedriskā radio personība" ignorē sabiedriskā radio ētikas kodeksu

Šī gada 19.jūnijā Latvijas Radio 5 darbiniece Karmena Stepanova savā oficiālajā LSM “radio personības” profilā norādītajā twitter.com...

Foto

Augstākā tiesa gandrīz visā mums piekrita, bet spriedumu nez kāpēc tomēr atcēla

Kultūras ministrija (KM) turpina uzsvērt, ka valsts ir pilnībā norēķinājusies par Latvijas Nacionālās bibliotēkas...

Foto

Politiķa statuss pats par sevi nav pietiekams pamats atklāt sabiedrībai informāciju par politiķa privāto dzīvi – ka Juta Strīķe universitātē iestājās kā Anna Potapova

Augstākās tiesas...

Foto

Izglītība

Grūti laiki rada stiprus cilvēkus, stipri cilvēki veido labus laikus, labus dzīves apstākļus. Labi dzīves apstākļi rada vājus cilvēkus, un vāji cilvēki rada grūtus laikus....

Foto

Bagātie un slavenie arī raud, jeb turīgie prasa pabalstus

Koronavīrusa radītā krīze pamatīgi iedragāja daudzus biznesa sektorus, piemēram, restorānu un viesnīcu biznesu, tūrisma un izklaides industriju....

Foto

Mēs enerģiski aizņemamies uz nākotnes rēķina

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi! Šodien noslēdzas spraigs darba cēliens, un turklāt vairākus mēnešus...

Foto

Sabiedriskās televīzijas blēņas par okupāciju „skatītājam parastajam”

Filma "Parasta okupācija" diemžēl ir kārtējais piemērs tam, ka, mēģinot iztikt bez vēsturniekiem vēsturei veltītu jautājumu analīzē, nekas izcils...

Foto

Esam pret jebkādu Augstskolu likuma redakciju, kurā pieļauta tādu rektoru ievēlēšana, kas nezina latviešu valodu un nespēj to lietot

Saskaņā ar pašlaik plaši apspriesto un kritizēto...

Foto

Ārstu blakusdarba ierobežošana var novest pie medicīnas personāla kritiska trūkuma

Latvijas Slimnīcu biedrība kategoriski iestājas pret publiskajā telpā izskanējušo politikas veidotāju ideju ierobežot ārstu darbību -...

Foto

Valsts politiskā vadība izšķīrās palikt savā vietā un pielāgoties, nevis cīnīties pret agresiju un protestēt pret notiekošo

Latvijas patrioti! Godātie klātesošie! Pirms 80 gadiem – 1940....

Foto

Džordž Stīl, tiec galā ar saviem kompleksiem

Džordž Stīl, Latvijas pilsoni, Attīstībai/Par dibinātāj un biedr, cik saprotu. Es Jūs, Džordž Stīl, uzrunāšu uz "Tu". Uz šo ierakstu mani...

Foto

Saprātīga izvēle

Cilvēkus nosacīti varētu iedalīt divās grupās: tajos, kuri pieņem saprātīgus lēmumus, un tajos, kuri pieņem nesaprātīgus lēmumus....

Foto

Pūces kundze nodokļu maksātāju naudu mums un citiem sadalīja ļoti labi un pareizi; kas nemācēja pareizi paprasīt, pats vainīgs

Var piekrist pētnieciskās žurnālistikas centra "Re:Baltica" publikācijas...

Foto

Par nodokļiem, dzīvi un brīvību

Obligātie nodokļi nozīmē, ka zeme ir iekarota, tā pakļāvusies kādam pārspēkam. Tautu var pakļaut un paverdzināt kā vietējie, tā svešzemju varmākas....

Foto

Kad rasisma apkarotājiem entuziasma vairāk nekā saprāta

Dārgie draugi. Esam saņēmuši pārmetumus no Aijas Ingrīdas Abenes (jautājums tiek diskutēts arī viņas pārstāvētās partijas Attīstībai/Par "Facebook” profilā)...

Foto

Lai nepieļautu nacionālā kultūras mantojuma izpostīšanu Rīgas centrā, sākta iedzīvotāju parakstu vākšana

Internetā sākta parakstu vākšana, lai panāktu, ka netiek izpostīts Alberta ielas 9 Konstantīna Pēkšēna...

Foto

Krievija turpina aktīvi melot par COVID-19 nekaitīgumu

Līdz šim mediju un sociālo tīklu vidē ir parādījies ārkārtīgi daudz Kremļa vēstījumu par COVID-19 vīrusa izplatību. Tiek izplatītas...

Foto

„Wagner” algotņi Lībijā – Putina naivā lielgabalgaļa

Krievijas karavīru mentalitāte būt par naivu lielgabalgaļu nav mainījusies kopš Ivana Bargā laikiem, - šādu secinājumu var izdarīt no...

Foto

Cilvēku un mājlopu čipošana un čipi

Pašreiz, iespējams, notiek viena no pasaules vēsturē lielākajām kriminālām krāpšanām un apmaušanām – pasludināta viltus kroņa vīrusa izraisītās slimības viltus...

Foto

Aicinām pārtraukt darbus Skanstes dārziņos uz putnu ligzdošanas laiku

Nodibinājums "Dzīvnieku policija" un Latvijas Ornitoloģijas biedrība aicina pārtraukt Skanstes ielas dārziņos paredzētos darbus vismaz līdz šī...

Foto

Grēkāzis ir, upurnazis trinas

Vecam sunim jaunus trikus neiemācīsi. Mežu daudzīpašnieks Modris Fokerots riskē sabiedrības ilgākā piemiņā palikt tieši kā uzskatāma ilustrācija šai parunai....

Foto

Pieprasām atsaukt raidījumā "Nekā personīga" paustās nepatiesās un maldinošas ziņas

SIA Pata un SIA Pata Board advokāti ir vērsušies SIA All Media Latvia ar pretenziju, kurā...

Foto

Dieva valstība

Jānis Kristītājs ir teicis: «Atgriezieties no grēkiem, jo Debesu valstība ir tuvu klāt pienākusi.» (Mt 3:2) Ar šādiem vārdiem Jānis Kristītājs sāka savu publisko...

Foto

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

Rektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot,...

Foto

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

Ar nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu...

Foto

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

Latvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu...

Foto

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

Šajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās...

Foto

Tas apdraudēs dzīvības

Veselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem....

Foto

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

Kā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie...

Foto

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums...

Foto

Troļļi

Troļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos...

Foto

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

Savulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par...

Foto

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

Saskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu...

Foto

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

Eiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats...

Foto

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

Saeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir...