Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

sandrababy20

[R] 17.10.2011. 21:32


([email protected])
Sveiki,
Kā jums klājas? ceru, ka labi un labāko veselību. Mans vārds ir Miss Sandra, es gribētu, lai jūs atbildētu man i ir svarīga lieta, lai disku ar jums.. Tiklīdz es dzirdēt no jums, es jums nosūtīsim mana bilde, un arī ļauj jums zināt vairāk par mani. Es ceru dzirdēt no jums drīz.
Aprūpe Miss Sandra.
([email protected])


]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]


( [email protected] )
Hello,
How are you? hope fine and in best of health. My name is Miss Sandra.,i will like you to reply me for i have an important thing to discus with you. As soon as i hear from you, i will send you my picture and also let you know more about me. I look forward to hear from you soon.
Care of Miss Sandra.
( [email protected] )

Atbildēt

Kapteinis Acīmredzamība

31.07.2011. 03:00


Šis ir 26 komentārs!

Atbildēt

jumis

26.05.2011. 14:32

Nevar cerēt uz valsts uzplaukumu, ja kopējais nodokļu slogs ir virs 80%.Šausmīgs murgs! Dombrovskis nav vadītājs, bet Briseles pakalpiņš.

Atbildēt

Jāņonkols no laukiem.

26.05.2011. 10:59

Visa nelaime ir tā, ka lielākā daļa vēlētāju kā apburti balsojiet vienmēr par pie varas esošām, kaut ar caurkritušām, partijām. Mēs varam veidot vienalga kādu pārvaldes sistēmu gribam, cilvēki tāpat pakļausies tik masīvai aģitācijai un balsos par tiem pašiem, pie varas bijušiem. Mums ir bijušas un ir tik daudz jaunas partijas, kuru priekšgalā ir tiešām godīgi un enerģiski cilvēki, bet vienalga nebalsijāt. Balsojāt par mazāko ļaunumu un dabūjāt ļaunumu.

Atbildēt

indulis

25.05.2011. 15:48

Vara saprot , ka tauta ir glupa un viegli manipulējama.Tāpēc nekādas materiālās labklājības un ekonomiskās augšupejas Latvijā NEGAIDIET.

Atbildēt

Atbilde autoram"Lamata"

25.05.2011. 12:20

Ja nu kāds ir iekritis oligarhu lamatās,tad tas esat Jūs.Oligarhu pirmais bauslis ir strādāt itkā likumīgās normās,rūpīgi izmantojot jebkuras likuma nepilnības savas varas un mantas vairošanai,tādējādi apvijot savu tēlu ar godīguma un likumības ievērošanas masku. Vai daudzie atklātībā nākušie fakti par " likumīgajām" algu palielināšanām,bezjēdzīgi augstajām pensijām,spēju atmaksāt milzīgos kredītus,dzīvojot tikai ar "godīgi"nopelnīto algu,Jums nemaz neliek aizdomaties par to ,kā tas iespējams?Kā šie varenie spēj izdot naudu trīs un četras reizes vairāk nekā nopelnīts algā,bet jūs ne?Kā vienam valdības aizbildniecībā esošam cilvēkam iespējams strādāt padsmitos darbavietu ,saņemot katrāpāris tūkstosus latu un nekauīgi pazinot tautai,ka tas iespējams,jo tur nekas daudz neesot jādarot? Jaunais laiks,pirms nākšanas pie varas ar putam uz lūpām solījās šādas nebūšanas izskaust.Kas ir izdarīts? tieši otrādi,citpartejniekus izsviėda no amatiem un savējos sabāza vietā Presi nevajaga lamā,bet iedziļināties tur rakstīto nekaunību lietās,tad ,varbūt ,saprašana radīsies un acis atvērsies Un šādu neaizvietojamu kadru ir simtiem,tie pateicībā saviem oligarhiem jaunajā amatā piever acis un nodrošina maizes devējiem rīcības brīvību.°Lūk vēl viens oligarhu likumīgas darbības veids,te viss notiek likuma ietvaros,nekas nav pārkāpts,labdara tēls saglabāts,tas,ka no mūsu nodokļiem labdara kabata aiziet tūkstoši ,paliek neredzams Kāpēc Jūs savā darbā saņēmāt vai sņemat joprojām algu par darbu ,bet ne par amata nosaukumu,kā tas ,piemēram, notiek Saeimā un valdībā? Tur maksā par amata nosaukumu ,bet,ja kaut ko dara ,tad izveido komisiju un saņem papildus samaksu par datbošanos tajā Lūk, atkal ologarhu izstrādāta metode-padoto uzpirkšana Kurš tad cīnīsies pret šādu piepelnīšanos Dombrovskis nu jau vairāk par gadu kladzina par struktuālajām reformāmbet neko vairāk par tarkšķēšanu nav panācis UN šādu piemēru ir simtiem,kur aizplūst naudiņa,bet mēs cildinām ,sos likumīgos zagļus ,apsaukājot tos ,kas nebūšanas velk gaismā uyn rada blēžiem zināmas neērtības Tie,kas kritizē vareno nekaunību nav oligarhi,pie ologarhu draugiem varetu pioeskaitīt arī tos nabagus,kas savā apmatībā neko nejēgdami dzied slavas dziesmas sevis aozadzējiem,no šīm lamatām vajadzētu reis izlīst

Atbildēt

stindzinoša bezcerība

25.05.2011. 11:08

Kamēr Latvijā tauta izturēsies kā uz kaušanu vedams lopu bars,kas saimnieka dzīts priekā īd,ka tiem pievērsta tik liela laipnība,nekas nemainīsies Un ,varbūt,tā arī ir labāk,reiz no pasaules skatuves pazudīs tautiņa ,kam nav nedz lepna gara,nedz spīta pret ikdienību saslieties Pat nēģeris svelmainajā Afrikā sapratis,ka nav ko sajūsmā lēkāt un priekā sist pa savu pliko vēderu par pašmāju vareno vai svešinieku pamestajām stikla krellītēm,un ņem rokā rungu un padzen laupītājus Tomēr latvietim,šķiet,līdz šādai saprašanai vēl tāls ceļš ejams. Par to liecina arī daudzie slavas vārdi komentaros valdībai-kas konsekventi turpina visu iepriekšējo kursu-kalpot savai kabatai un sev līdzīgu labklājībai Mes savā latviskajā iedomībā varam sevi cildināt par Dievzemīti,nebijušu kultūras vērtību zemi,unikālu mentaltāti,kas mijas ar aprobežotību.nekas nemainīsies līdz nebūsim apguvuši sevis cienīšanas ābeci Tiem,kas valsti izlaupīja un laupa vēl tagad,latvju vērtības ir pie vienas vietas,tie Latviju vērtē pēc savā makā ieripojušo latu daudzuma un muļķu skaita,par kuru parmērīgo daudzumu jau Veidenbaums noradījis-
Bet ticīgo muļķu visvairāk ir radīts:
Tie galviņas nodur un dieviņam tic;
Tāds rokas laiza,kad sists tiek un badīts,
Un dievinam pateic,kad pioekrāpj to cits.
Kā saprotams šī latviskā īpatnība ir iespiedusies jau sen mūsu gēnos,un ,šķiet, izzudīs tikai tad,kad Latvijas zemi atstās pēdējais latvietis ,vai arī pratīsim no sevis izdzīt uz kautuvi vedamā lopu bara bezcerīgās nolemtības sindromu Tomēr komentari liecina,ka diez vai kad....

Atbildēt

lamata

25.05.2011. 10:41

Vai tad DOMBROVSKIS nestrādāja BRISELĒ tai laikā,kad tika ņemts kredīts Hipotēku un Zemes bankā? 2008.g.,šķiet, viņam nebija ne jausmas, ka kļūs par ministru prezidentu.PIETIEK.COM ir kļuvis par oligarhu ruporu.

Atbildēt

Nika

24.05.2011. 22:46

Kalvīša laikā bija 'lietussargu revolūcija' , jo Kalvīts saņēma valsti,kur vēl ne viss bija izlaupīts.Bija redzams,ka Kalvīts un tā siles biedri izsaimnieko budžetu,kādu drusku atsviežot 'cilvēkiem'. Kad viss bija izsaimniekots ,tad šo kungi paši aizmuka no valdības, pieķerot līdzi PAREKs un noslēdzot diezgan drakonisku līgumu ar SVF /Godmans,Slakters/, kaut gan citas izejas jau nebija. Tagad,kad kaut cik,kaut lēnām valsts atdzīvojas,atkal pie varas raujas kampēji.
Revolūciju tagad taisīt nav jēgas /valsts lādītē vēl nav naudas-vienīgi budžeta caurums krietni palāpīts, bet tāpēc jau treknie atkal trako-varētu jau to caurumu atkal pataisīt lielāku/.

Atbildēt

lata

24.05.2011. 22:40

Valdību dzenāšana nedod neko. Ir jāmaina kroplā VALSTS pārvaldes SIASTēma!

Atbildēt

Dombrovska spuldzīte

24.05.2011. 21:40

Kalvīša laikā(tātad zagļa) manā macinā bija nauda bērnu skološanai un atvaļinājuma pavadīšanai ārzemēs,tagad GODĪGO jaunlaicēnu laikos baidos , ka padzīs no mājām,jo samaksāt visu skatos ka nav iespējams. Tur tā zagšanas starpība. Dombrovskis un āboltiņa paņems no vājākajiem visu ko var paņemt.

Atbildēt

Sīmanis

24.05.2011. 18:43

Nu kas tas par tukšu raksteli! Aicinājums būtu pašai Annai Pētersonei pieteikties sastādīt valdību un sākt vadīt. Tad redzētu, kas sanāktu. Veiksmi!

Atbildēt

Baiba

24.05.2011. 16:50

Kādēļ gan būtu jāmain valdība? Ja jau pašreizējās tautsaimniecības komisijas vadītājs ir tik labi strādājis, ka viņu var virzīt par prezidenta kandidātu, tad tak' ar valdības darbu viss kārtībā? :))))

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

24.05.2011. 15:03

******************************
...aber, kāda vella pēc lai es pieprasītu valdības atkāpšanos ???!!! ... kas tad nākamie būs labāki, vai ?! ... varētu domāt, ka tikko, kā pie teikšanas nāks SC tiks atgriezti atpakaļ elektrības tarifi,apcirptie pabalsti, samazināti nodokļi un paceltas algas, likvidēts bezdarbs ... es labāk stīvējos ar šitiem pašiem, kas jau ir ...

Atbildēt

to superlats

24.05.2011. 14:06

Nemērī visus ar vienu olekti. Atbalstu Dombrovski un vēlu viņam veiksmi.

Atbildēt

Dace

24.05.2011. 12:46

es arī esmu starp tiem, kuri ļoti nožēlo savu izvēli 10.Saeimas vēlēšanās-Vienotība manās acīs ir nulle šobrīd! Par to valdības maiņu-nebūs jau ilgi jāgaida, būs jaunais prezidents, piem. Daudze vai Sudraba, vai X un būs jauna valdības, piem., ar Puzes baronu priekšgalā. Ak, šausmas!

Atbildēt

foobar

24.05.2011. 11:47

Tāpēc, ka nākamā valdība noteikti nebūs labāka par esošo.

Atbildēt

klusajam

24.05.2011. 11:37

Vienīgā starpība - ka Pietiek.com skaidri norāda, ka cilvēciņš, pēc visa spriežot, neeksistējošs.

Atbildēt

paija

24.05.2011. 11:10

Nu vajag taču ,lai izskatās ,ka ideja nobīdīt no varas Dombrovski un ielikt SC ar Lemberga kompaniju ,nāk no Annas tantēm. Tautas vēlme
Pietiek jau labi šajā virzienā ir darbojies, tā ka mēs zinām kādi NELIEšI ir pie varas. Nemaz nebija vajadzības parpublicet Annas vēstuli ar tiem pasiem pietiek faktiem.

Atbildēt

klusais

24.05.2011. 09:32

Interesanta tā Anna un konkrētais raksts - vispirms parādijās diena.lv , tad apollo.lv manīju , ko negaidīju,ka arī pietiek.com publicē šo rakstu. Parasti kaut kā pietiek.com atradumus citi pārpublicē, bet te vienotā frontē Annas tante no Valmieras iekaro slejas...

Atbildēt

Guntis

24.05.2011. 01:21

uz ko veel mainiit? vairs nav uz ko mainiit.
viena izeja - demokraatiju nomainiit uz autoritaarismu.
citaadi te neviens ne par ko neatbild.

Atbildēt

superlats

24.05.2011. 01:20

Teikšu atklāti - šo valdību necieš un pat ienīst. Gāšana ir laika jautājums, jo neviens nelolo cerības, ka varas partijas, to ministri beidzot sāks domāt, kā norāda autors, par sabiedrības vairākumu.Viņiem domāšanas orgāni ir vai nu atrofējušies, vai darbojas tikai savās interesēs.Personīgi viņus jau krīze nav skārusi.Jā, laiks rit. Kamēr vieni izmisīgi cīnās par izdzīvošanu, mūsu valstsvīru morālais pagrimums aug augumā. Kaut kad jau būs izsmelta pēdējā tautas pacietības pile...Kas būs pēc tam?

Atbildēt

x

24.05.2011. 00:18

Ja atlaistu valdibu varbut cilveki nebutu tik traki un to dullo Lembergu neieveletu?

Atbildēt

paija

23.05.2011. 22:33

Primitīvs rakstelis. Kā zināms valdību var nomainīt tikai ar citu partiju parstavjiem,kuras ir SAeimā un tās arī var prasīt šis valdības atkāpšanos.ZS būs jebkuras valdības sastāvdaļa.,tātad daļa to pašu ministru. Neceru,ka SC ir rezervē zinošie godīgie ministri. Arī arpusē negaida neviena jauna brīnumpartija. Tāpēc laikam arī tauta neiet protestēt. Bet par demokratiskām valstīm-nekur jau nemaz tā nemaina valdības,jo ko domā vairākums , nosaka vēlēšanas . Nedemokratiskās valstīs taisa revolūcijas un valdību gāž.

Atbildēt

vai tad Anna

23.05.2011. 22:32

vai taisās jaunu valdību sastādīt?

Atbildēt

Ej dillēs Pētersones tantiņ

23.05.2011. 21:51

Malači PIETIEK komanda ka drāž valdošo kliķi un neļauj latvijas klerkiem sajusties kā supermeniem. Taču ja salīdzina Dombrovska jefiņus un Šlesakova/Šķēles rūdītos zagļus , tas būtu tas pats kas salīdzināt Rumāniju ar Zimbabvi. Tā kā cerēsim ka mūsu valstelī notiks lēns pašattīrīšanās un attīstības process!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

FotoVērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no finansiāliem zaudējumiem, kas var rasties, ja klients pilnībā vai daļēji neizpilda savas kredītsaistības ilgākā termiņā, nosaka vecuma limitu kreditēšanas pakalpojumiem, jo vecumu saskata kā būtisku riska faktoru.
Lasīt visu...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

18

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...

21

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...