Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Kāda ir PVD sūtība?

Viesturs Šķilteris
04.06.2016.
Komentāri (27)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ilze

06.06.2016. 18:40

Cūku tirgus vainīgs,ja daudz gaļas,cena krītas,lai cena nekristos,liekie cūku audzētàni "jàiznīcina", tapēc " vainīgs" cūku mēris,žàvēta gaļa un uzliek sodu,kam ir apetīte uz savu gaļu.

Atbildēt

PVD

06.06.2016. 08:30

Peldu ielas troļļi savu algu atstrādā, tikai pārāk uzkrītoši

Atbildēt

jurists

05.06.2016. 23:09

Autors nav publicējis likuma tekstu u. tml.,
tāpēc viņam nevar līdzēt.

Atbildēt

kkk

05.06.2016. 20:43

Kaut kāds murgs. Autors zina, kas ir pārvietošana, bet nezina, kas uzliek sodu, un kā to pārsūdzēt. Ja godīgi, PVD ir viens no vājākiem dienestiem valsts struktūrās, viegli un elementāri apspēlējams.

Atbildēt

zane

05.06.2016. 19:05

Nezinu cik atlec Jekabpils PVD, konkreti Marai, sivenus perkam ka gribam, Oficiali maksa dargi, bez papiriem 30 procenti nost Nu luk, cik miljonus vel Dukl. panems karojot ar cuku meri?

Atbildēt

jasis

05.06.2016. 19:00

Šitais cūkkopis gadījumā nav no Valmieras ūdens?

Atbildēt

Udox

05.06.2016. 15:26

Tā ir Latvijas valsts sistēma - radīt likumus un iestādes, bet neradīt kontroles mehānismus. Rezultātā vienīgais veids, kā var cīnīties ar valsts iestāžu pārkāpumiem, ir tiesa. Kāda nu mums viņa ir un reizēm no tā ir jēga. Cita lieta - juristi neies kasīties par mazāku summu kā tūkstoš eiro jeb pats atmaksā izdevumus. Vārdu sakot - visas idejas pamatā ir kukuļņēmējiem un zagļiem norāda, ka daudz nevar ņemt, lai nesāktos tiesa un tā visi dzīro. Tikai nevajag man stāstīt par Valsts kontroli - Bauskas novada dome aizvadītajos trīs gados vējā izsēja vairāk nekā miljonu un VAlsts kontrole vēl iedeva pirmajiem īpašu papīru par labu sadarbību. Tādi esam.

Atbildēt

Frankenšteins

05.06.2016. 13:17

»

Panamas pamuļķim

tavi debila pedolibersatu troļļa murgi nevienam neinteresē


trakais mikropisans atkal bez zālēm

Atbildēt

Dainis Grabovskis

05.06.2016. 11:43

Ja autors ir cietušais tad paskaidroju kāda ir soda uzlikšanas sistēma. Nevis tiesa uzliek sodu, bet tas ierēdnītis. Tikai pēc soda uzlikšanas to var apstrīdēt tiesā.
Bet otrādi, ne kā! Nav soda nav tiesas.

Atbildēt

Panamas papīrs

05.06.2016. 11:02

»

tad sanāk

vienkāršiem darbarūķiem jābūt juridiski izglītotākiem nekā 100 "gudrajiiem


Lai amortizētu zemnieku nemierus un dusmas, ir izveidota Zamnieku Saeima, kura, telojot idiotus, brauc piketos uz Briseli. Piketos, kuros zīmēties tautas padibenēm - Vaiderei, Kalnietei, Kariņam, Zīlem utt.

Atbildēt

Panamas papīrs

05.06.2016. 10:48

»

tad sanāk

vienkāršiem darbarūķiem jābūt juridiski izglītotākiem nekā 100 "gudrajiiem


Ir simts muļķu, kas nekad nav piedalījušies likumu izstrādē, nonakot Saeimā. Saeimas tribīne ir samazgu spainis. Bet likumus sakarto citi, k pastumj nobalsošanai. Tiem jāatbilst ES prasībam.

Gudri iz izveidots, ka ir divas šķiras - pirmā, kas izstradā un skatās lai izpilda visas regulas paklausīgi, otra, kuru nepartraukti soda, ka tā nezin un nesaprot, kādēl regtulas tik sliktas viņiem. Viņus nopērk ar maldināšanu - platību maksājumiem un subsīdijam - pasus iepin noladētajā sistēmā, kas viņus iznīcina.

Atbildēt

777

05.06.2016. 09:57

»

Panamas papīrs

Vispār krotālijas vajag iešaut ausīs un degunā - deputātiem sarkanas, ierēdņiem zilas, tiesnešiem un prokuroriem melnas...


Lai dzivo Makslinieces Prokurores Evija Freidenfelde Sedleniece ,Vaskeviki un Montik veidigi,lai Tiesnesim Strazdam labi klajas.Korupciju apsesta ierednu varza,,kas veic genocidu pret Latvju tautu.

Atbildēt

hm

05.06.2016. 08:39

Patiesībā tas ir vairāk likumu jautājums. Ja PVD nozarei uzrakstīti 100 000 likumu, no kuriem kaut 1000 ir pretrunīgi ... taisnība un patiesība kā jēdziens nepastāv. Tā tiek aizvietota ar advokātu un juristu skaidrojumu. Vai arī taisnība vienmēr būs tādiem kā Lembergam, kurš sasēdina 10-20 advokātus un to sameklē.
Vēl jo vairāk, ka vienpatis zemnieks nevar zināt, ne tikai PVD, bet arī daudzas citas likumdošanas ar 100 000 likumdošanas aktiem, kuri nosaka viņa rīcību, saimniekošanu.
Taisnība mūsdienās ieregulēta tā:
vizmazāk tā pienākas vienpatim zemniekam, sīkuzņēmējam
nākošais slānis - ierēdņi,
un augstāskais līmenis - korporācijas, kuras spēj noalgot juristu simtus.
Un jo vairāk likumdošanas aktu (taisnības grāmatu) tiks sadrukāts, jo pārliecinošāk shēma darbosies.

Atbildēt

tad sanāk

05.06.2016. 08:21

vienkāršiem darbarūķiem jābūt juridiski izglītotākiem nekā 100 "gudrajiiem"?

Atbildēt

Panamas papīrs

05.06.2016. 07:49

»

tualetes papīrs

Nu jau, nu jau. Kāda tad būs tā gudrā valoda? Ak-47? Ierēdniecībai un tiesai nevajag nekādas gudrības. Ja vajadzēs, uzrakstīs makulatūras kalnu ar glupībām, kā adm. tiesa 7 senatoru sastāvā, un nekas par to nebūs. Nevienu krūmiņveru no amata tāpēc neatcels. Ejiet uz ECT, EKT vai kaut uz elli, tur arī...


Vispār krotālijas vajag iešaut ausīs un degunā - deputātiem sarkanas, ierēdņiem zilas, tiesnešiem un prokuroriem melnas, ...
Lai pa gabalu redz, ka tuvojas cūku mēris.
================================

Juridiskā naida valoda ir tad, kad zini vairāk par ierēdni, ko tas drīkst, ko nē, tostarp ar faktisko rīcību.Parzinot ierēdņa funkcijas, var uzbrukt viņam ar naida valodu, ja viņš veic patvaļu vai vnk kļūdās cilvēcīgi. Jābūt gan zināšanām, gan aukstasinībai, gan naidam vienlaikus, lai aizstāvētos gan pret prazitējošiem ES ierēdniecības Latvijā funkcionariem, gan par savām vitālajām interesēm, lai tiešām neiznīcina katru sīkzemnieku, kā tas notiek pašlaik, iznīcinot naturalo latvieša, viensētnieka, pašu būtību - mīlestību pret savu zemi un valsti..

Visi lauksaimnieki tiek pazemoti ar subsīdijam un reizē notiek manipulācija, iznīcināšana, jo mēs nekad nevaram konkurēt ar ES dienvidu apgabaliem turklāt ar mazākām subsīdijām. Apzinata ekspluatācija, mērķtiecīga verdzības buferzona.

Atbildēt

Nāburgs

05.06.2016. 07:00

Autora rakstītais izklausās pēc slima suņa murgiem. Strenči no Valmieras nav tālu - laikam būs šis slimnīcas pacients.

Atbildēt

temida

04.06.2016. 23:28


pvd būtība piesegt gaļas kustību (kaukāzas emirātam) vai kā viņi tur grib sevi dēvēt

Atbildēt

tualetes papīrs

04.06.2016. 22:44

»

Panamas papīrs

Kamēr LV katrs uzņemējs nebūs jurists, tikmēr tos čakarēs. Jabūt naidam pret ierēdņu patvaļu, tas ir tikai sākums, lai apzinātos pats savas tiesības. Ar viniem jāruna gudrākā valodā par viņiem, citādi patvaļa nebeigsies


Nu jau, nu jau. Kāda tad būs tā gudrā valoda? Ak-47? Ierēdniecībai un tiesai nevajag nekādas gudrības. Ja vajadzēs, uzrakstīs makulatūras kalnu ar glupībām, kā adm. tiesa 7 senatoru sastāvā, un nekas par to nebūs. Nevienu krūmiņveru no amata tāpēc neatcels. Ejiet uz ECT, EKT vai kaut uz elli, tur arī priekšā latvju bāliņi un meitas, kuri izlemj, kuras lietas un kā bīdīt tālāk un kuras, nē.
Par tēmu. Pvd domāts, lai likvidētu sīksaimniekus. Cūku mēris kam nodarīja lielāko kaitējumu? Tiem, kuriem viena, divas cūkas pašpatēriņam. Lielsaimnieku interešu lobijs no viena gala līdz otram. Turiet vistas varbūt? Jeb arī tās Eiropa uzskaita? Interesanti, kur vistām iesprauž krotālijas? Vispār krotālijas vajag iešaut ausīs un degunā - deputātiem sarkanas, ierēdņiem zilas, tiesnešiem un prokuroriem melnas, ...
Lai pa gabalu redz, ka tuvojas cūku mēris.

Atbildēt

zane

04.06.2016. 22:33

nav jau tikai Valmiera. Jekabpili ir Mara. VIDa ir zinas par vinas ipasumiem? Cik mazo zemnieku ir izputinajusi, stap citu ari gimenes.Bet galvu cel lidzi duklavam.Nezinu ka mes lai tiekam vala no siem mesliem.

Atbildēt

Tarakaans

04.06.2016. 22:03

Tas Valmieras priekšnieks ir tāds diezgan liels kretīns, ir bijusi darīšana.

Atbildēt

Ja tā

04.06.2016. 20:09

Diezin vai Latvijā ir kāda iestāde, kas nerīkojas tieši tāpat. Arī mēs esam Administratīvajā apgabaltiesā un arī tur tiesneši pieraksta spriedumos to, kā nemaz nav lietā, lai varētu tikai izdarīt vajadzīgo nolēmumu. Pagaidām visi valsts ierēdniecībā strādājošie darīs visu, lai nebūtu jāatceļ pat nelikumīgi pieņemts lēmums. Tas nu jau ir aksioma.

Atbildēt

Vietējais

04.06.2016. 19:56

Pašlaik vienīgās zāles šādiem PVD ir bars vilku sugas suņu. Lai kungi piebraucot pie mājas vai fermas nevar nemaz izkāpt no saviem glaunajiem auto. Nekādas vardarbības, nekā personīga! Lai sēž tur iekšā veseli kaut nedēļu. Kamēr tā netiks darīts, nekas jau nemainīsies, jo tagad - katrs kura rokās ir iespēja nokāst naudu, to arī bez sirdsapziņas pārmetumiem par šādas rīcības pareizumu to arī dara.

Atbildēt

Plutons

04.06.2016. 19:50

Autors vienkārši nesaprot, kā pareizi jārīkojas! Lūk, Podnieks noziedoja partijai un PVD viņu sāk aizstāvēt visos iespējamos veidos.

Atbildēt

Analīze

04.06.2016. 19:24

PVD darbojas pēc Zemkopības ministra ģīmja un līdzības - līdzība ar bībelē minēto. Ja jau Zemkopības ministrs spļauj virsū jebkurām saprātīgām prasībām, tas PVD nemaz nedrīkst rīkoties savādāk, ja ekonomikas vai finansu ministrs sūdzas, ka nepildās plānotie ieņēmumi no soda naudām, tad daži ļoti iztapīgie, bet domāt nespējīgie PVD daboņi cenšas šo trūkumu novērst.Par uz;n;emējdarbības veicināšanu te nav ne domu ne runas. Sekojoši - zivs pūst no galvas.

Atbildēt

Panamas papīrs

04.06.2016. 19:10

Kamēr LV katrs uzņemējs nebūs jurists, tikmēr tos čakarēs. Jabūt naidam pret ierēdņu patvaļu, tas ir tikai sākums, lai apzinātos pats savas tiesības. Ar viniem jāruna gudrākā valodā par viņiem, citādi patvaļa nebeigsies!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Ornitologs Apinītis iestājas par skaidru dziesmu: nost ar šņabi un „cīgām”

FotoJūs jau būsiet pamanījuši, ka kādreizējais partijas „Latvijas ceļš” biedrs dakteris Pēteris Apinis, kurš tika patriekts no partijas, jo sāka nesankcionētu nomelnošanas kampaņu pret oranžajiem Tautas partijas kolēģiem, pēdējā laikā uzstājīgi, nu jau gandrīz populistiskā manierē postulē nepieciešamību aizliegt tirgot alkoholu un tabakas izstrādājumus Rīgā šā gada vasarā gaidāmo bērnu dziesmu un deju svētku laikā.
Lasīt visu...

12

Kas notiek ar Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadību?

FotoŅemot vērā, ka pēdējā laikā arvien plašāk izskan ziņas par KPV LV ministru brīnumiem, vēlos informēt par kādu citu pārsteigumu, kuru klusībā īstenoja labklājības ministre Ramona Petraviča un kuram plašāka sabiedrība nepievērsa uzmanību.
Lasīt visu...

21

Nepieciešama jauna pieeja tam, kā Latvijas galvaspilsētā tiek risināti iedzīvotājiem būtiski jautājumi

FotoTeikas apkaimes iedzīvotāji ir pauduši skaidru un nepārprotamu vēlmi bijušā velotreka “Marss” vietā redzēt zaļo zonu, nevis Valsts drošības dienesta kompleksu, kura būvniecība nozīmētu arī koku izciršanu. Mana pārliecība ir, ka šī jautājuma apspriešanu ir pilnībā jārestartē - pašreizējie plāni jāaptur, un diskusija jāsāk no nulles.
Lasīt visu...

21

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

FotoVācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu, britu flote bloķēja piegādes no ārzemēm, un stratēģiski svarīgu izejvielu imports nokrita līdz kritiskam līmenim. Glābiņš atnāca no Maskavas.
Lasīt visu...

21

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

FotoNevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies, ka sapioseksuālis ir indivīds, kuru seksuāli piesaista un uzbudina cita cilvēka inteliģence un prāts.
Lasīt visu...

21

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

FotoAutortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini tiek piedēvētas J.Gebelsam, kaut patiesībā to uzrakstīja Hitlers, runājot par ebreju un marksistu lomu Vācijas sagrāvē Pirmā pasaules karā. Neskatoties uz to, trešā reiha propagandas ministrs savā darbībā konsekventi pieturējās pie šīs “gudrības”, un izskatās, ka Vladimirs Putins, pievērsdamies Otrā pasaules kara tēmai, ir ņēmis piemēru no minētajām personām.
Lasīt visu...

3

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

FotoAtbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam Rīgā, Brīvības gatvē 207 ir plānota Valsts drošības dienesta (VDD) ēkas būvniecība, kas tiks sākta jau šogad.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

Nacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā....

Foto

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

Pērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā...

Foto

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

Atbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku...

Foto

Šakāļi

Tā iegājies, ka vieni zvēri mums simbolizē drosmi un cēlumu, bet citi - gļēvumu un zemiskumu. Tā, piemēram, lauvu mēs dēvējam pat par zvēru karali,...

Foto

Mums pilnīgi neparedzētām vajadzībām ļoti nepieciešami vēl divi miljoni nodokļu maksātāju naudas

Latvijas Televīzija Nacionālajai elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (NEPLP) 2020. gada 15. janvārī iesniegusi informatīvo...

Foto

Intelektuālā atombumba

Cilvēce vēsturiski nesen ieguva atombumbu kā pagaidām efektīvāko līdzekli cilvēku fiziskajai iznīcināšanai. Taču cilvēce vēsturiski vēl nesenāk (no XX gs.70.gadiem) ieguva atombumbu  arī cilvēku...

Foto

Mums būtu jāsāk uzvesties kā saprātīgiem vismaz līdz budžeta apstiprināšanai

Pēdējās dienās visi jau ir apjukuši no tā ziņu daudzuma, kas ar mediju un sociālo tīklu...

Foto

2020. No Tuvajiem Austrumiem līdz Baltijai: ģeopolitiskās prognozes ASV un Irānas konflikta kontekstā

Ģeopolitiskās prognozes jaunajam gadam no dažādu politologu puses skan neviennozīmīgi un tās atšķiras...

Foto

Pilnveidotais augstskolu pārvaldības modelis top necaurspīdīgi

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) nosūtījusi vēstuli Izglītības un zinātnes ministrijai (IZM), Latvijas Rektoru padomei, Augstākās izglītības padomei,...

Foto

500 metru aptieku darbības ģeogrāfiskais ierobežojums jāatceļ, lai veicinātu medikamentu pieejamību un normalizētu zāļu cenas Latvijā

Nevalstiskā organizācija Impact 2040 vērsusies pie Valsts prezidenta, Saeimas deputātiem...

Foto

Atklātā vēstule par ilgtspējīgu un gudru saimniekošanu Latvijas mežos

Mežs mūsdienās klāj vairāk nekā pusi Latvijas teritorijas, kas ir pēdējos 250 gados lielākā meža platība. Latvijas meža...

Foto

Pašlaik galvaspilsētu vada Mata Hari, kas iepriekšējos 10 gadus veiksmīgi nēsājusi čemodānus aiz vajadzīgajiem cilvēkiem

Maniem kolēģiem Rīgas domē, kā man liekas, ir divas iespējas, kā...

Foto

Pa Latviju klīst populāra nopūta - “Galvenais, ka šoreiz ir prezidents, par kuru nav kauns”

Tas, ko esmu ievērojis un sen sapratis - cilvēkiem ārpus Latvijas...

Foto

Neredzam nekādu iemeslu, lai kaut ko mainītu partijas darbībā arī pašlaik

Ņemot vērā situāciju, kāda izveidojusies saistībā ar ASV Valsts kases Ārvalstu aktīvu kontroles biroja (OFAC)...

Foto

Kā Kariņa valdība iespēra zem jostas vietas Latvijai kā tiesiskai valstij

9.janvāra Saeimas plenārsēdē tika izskatīts deputātu pieprasījums Ministru prezidentam Krišjānim Kariņam “Par valdības nespēju pamatot...

Foto

Cerību ideoloģija

Uz planētas pašlaik notiek sīva cīņa par pasaules kārtību. Cīņa notiek starp tiem, kuri vēlas dzīvot daudzpolārā pasaulē, kur pasaules kārtību nosaka vairākas spēcīgas...

Foto

IZM izteikti neieklausās profesionāļu viedoklī un nāk klajā ar nepārdomātiem priekšlikumiem

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) pēdējā laikā izceļas ar dažādu noteikumu aktīvu ražošanu, bet tas...

Foto

Vai LTV izplata viltus ziņas?

6. janvārī sabiedrība uzzināja par kārtējām vadošo darbinieku iecelšanām Latvijas TV. Zīmīgi, ka pārmaiņas skārušas tieši atbildīgos par saturu. LTV pavēstīja,...

Foto

„Mediju ekspertes” Rudušas piecpadsmitā darbavieta atbilstoši viņas vektoram būs valsts televīzija

No 2020. gada 6. janvāra Latvijas Televīzijas Programmu daļas direktores pienākumus pilnā apjomā sākusi pildīt...

Foto

Laimīgā dzīve ar “suņa s...iem” un prognozēšanas rutīna

Ar svešvārdu “rutīna” neapzīmē vienīgi šablonisku darbību, kad valda ilgi trenēts un stabils, taču ne visai simpātisks automātisms....

Foto

Iniciatīva: valsts un pašvaldību autotransportu aprīkot ar GSM GPS izsekošanas ierīcēm

Brīdī, kad valstī trūkst naudas mediķiem, demogrāfijas jautājumiem, ir nepieciešams arī palūkoties, kur varētu ietaupīt...

Foto

Daudzi šeit Latvijā savā apziņā vēl nedzīvo kā Eiropā, par kuru sapņojam

Eiropa. Brīvā Eiropa. Padomju Latvijas laikā tā bija katra latvieša sapnis. Nostāsti par turīgajiem...

Foto

Valdībai jāpievērš uzmanība nepilnībām regulējumā par aptieku izvietojumu

Augstākās tiesas (Senāta) Administratīvo lietu departaments 18.decembrī, izskatot pieteikumu par Zāļu valsts aģentūras izsniegtām atļaujām aptiekas atvēršanai, atcēla...

Foto

Elektriskā dzīve

Pagātne ir ne tikai notikumiem, bet arī idejām. Notikums bez idejas ir ikdiena, bet notikums ar ideju kļūst par vēsturi. Pagājušā gadsimta otrajā gadu...

Foto

Pagātnes fakti tagadnei

Latvijas sabiedrības kādā daļā joprojām saglabājas speciāli iezombētais melīgais priekšstats par “perestroiku/atmodu”. Daudzi turpina slavēt tādus VDK sameistarotos pseidonacionālos mistrojumus kā LTF, LNNK,...

Foto

Lai arī pamazām, tomēr tiesiskā situācija Latvijā uzlabojas

23. decembrī Satversmes tiesa (ST) par neatbilstošu Satversmei atzinusi normu, kas liedz kriminālvajāšanai izdotam Saeimas deputātam piedalīties Saeimas...

Foto

Datu valsts inspekcijas direktore jaunu izaicinājumu priekšā

Datu valsts inspekcijas vadītāja amatā tiku iecelta 2016.gada 5.aprīlī, neilgi pirms tika pieņemta Vispārīgā datu aizsardzības regula (2016.gada 27.aprīlī)...

Foto

No kā mums lūgt svētību jeb svētība vai lāsts?

Šajos Ziemassvētkos arhibīskaps Zbigņevs Stankēvičs aicina iznīcināt ļaunumu savās dzīvēs. Šai sakarā minēšu kādu piemēru, kur no...

Foto

Objektīvais faktors

Eksistenciālajai traģēdijai, kas latviešu tautā turpinās jau gadus trīsdesmit un izteikti triumfālu pakāpi ir sasniegusi “6.oktobra paaudzē”, ir objektīvs faktors. Tāds faktors patiešām eksistē...

Foto

Notiek sorosītu bezprecedenta uzbrukums Valsts policijai

Pēdējās dienās lielu vairumu Latvijas masu mediju ir pāršalkusi ziņa, ka it kā kāda persona terorizējot un vajājot žurnālistu organizāciju Re:Baltica un...