Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Tieši tā

10.08.2021. 10:35

»

Normālā rietumu valstī...

Normālā rietumu valstī Lenbergs jau sen atsēdētu mūža ieslodzījumu ar pilnīgi visa ģimenes locekļu un radu īpašmu konfoiskāciju. Tā, ka Lembergs atkal tikai pļūtī.Plūtīzers izrādās, nekas vairāk, smadzeņu ta nav, tad pļūtī, zaglis un slepkava


Lemberg, sēdi un priecājies, nečivini, kā atsilis zvirbulis zem govs čupas, "normāli Rietumi" tevi , tiešām, būtu ietupinājusi uz 3 mūža ieslodzījumiem, uz 99 gadiem.

Atbildēt

Ina Fominova

08.08.2021. 20:58

»

VB

"Tā kā esmu cietumā Latvijā - šādas tiesības man ir liegtas


VB jeb keda, jeb Peteri Neimani - te ari tu strada saimnieka klausas ?

Atbildēt

Ina Fominova

08.08.2021. 20:56

»

Oki

Jūs jau varat mēģināt novērst uzmanību novirzoties no tēmas , bet lietas būtību tas nemaina - Lembergam ir absolūta taisnība


Oki, vinam tomer nav taisniba, jo nekad vel Anglija nav bijis mers, kurs zadzis, kukulojis, izspiedis, pie tam, nav paklavies ne tiesas, ne generalprokurora lemumiem, ne ministram, bet darijis, ko gribejis, iekeries tai mera kresla, vienlaikus uzpircis likumdevejus , sev izdevigu likumu pienemsanai. Anglija nepiemero navessodu, bet par Lemberga sadarito, Lielbritanija vinam butu jasez cietuma daudz reizu ilgak par Latvijas tiesas piespriesto. Ta ir karteja demagogijas paraugstunda, apelet pie Anglijas. Seit no amata atkapjas pat par to, ka milako parlamenta eka noskupstijis.

Atbildēt

Ina Fominova

08.08.2021. 20:49

Ja tu, Aivar Lemberg, butu Anglija, ka pats izteicies, tu jau sen butu aizslaucits vestures meslaine, un NEVIENS tev Anglija nelautu zagt, kukulot un izspiest, atrodoties mera amata. Ar to tiesam Anglija atskiras no Latvijas, ka pie pirmajam aizdomam par nelikumibam valsts amatpersonas riciba, sis amatpersonas atkapjas no amata. Bet tu, 20 gadus rausi, rausi, rausi, ar zobiem un nagiem iekeries mera kresla, un tagad par to ir jaatbild. Zaglim ir jasez cietuma.

Atbildēt

Normālā rietumu valstī...

06.08.2021. 15:34

Normālā rietumu valstī Lenbergs jau sen atsēdētu mūža ieslodzījumu ar pilnīgi visa ģimenes locekļu un radu īpašmu konfoiskāciju. Tā, ka Lembergs atkal tikai pļūtī.Plūtīzers izrādās, nekas vairāk, smadzeņu ta nav, tad pļūtī, zaglis un slepkava.

Atbildēt

Faktu skaidrojums

05.08.2021. 19:47

»

fakts

Bet tagad muļķuzemei latvānijai nekad nesasniegt Baltkrievijas vai Turkmenistānas līmeni, par Krievijas līmeni pat nesapņojot


Gross Domestic Product (GDP) per capita shows a country's GDP divided by its total population. The table below lists countries in the world ranked by GDP at Purchasing Power Parity (PPP) per capita, along with the Nominal GDP per capita. PPP takes into account the relative cost of living, rather than using only exchange rates, therefore providing a more accurate picture of the real differences in income. Latvijā 52.vietā, Krievijā 57.vietā, Baltkrievijā 69 vietā.

Atbildēt

fakts

05.08.2021. 18:43

»

fakts

Ja Lembergs savulaik nebūtu apmierinājies ar vienas Latvijas pilsētas sagrābšanu un izlaupīšanu, bet darbojies valsts mērogā, tad tagad Latvija atrastos Baltkrievijas, Turkmenistānas vai Krievijas līmenī


Bet tagad muļķuzemei latvānijai nekad nesasniegt Baltkrievijas vai Turkmenistānas līmeni, par Krievijas līmeni pat nesapņojot.

Atbildēt

fakts

05.08.2021. 18:16

»

Haralds Kalns

Varat ciniski izrunāties par Lembergu,bet viņam ABSOLŪTA TAISNĪBA! Patiesībā, laikā,kad Lembergam bija reāla iespāja kļūt par premjerministru,Vienotība un Āboltiņa to kategoriski nedrīkstēja pieļaut! Tas arī bija aizsākums šodienas nelikumībām un beztiesiskumam valstī! Intuitīvi jūtu,ka Lembergs NEKAD...


Ja Lembergs savulaik nebūtu apmierinājies ar vienas Latvijas pilsētas sagrābšanu un izlaupīšanu, bet darbojies valsts mērogā, tad tagad Latvija atrastos Baltkrievijas, Turkmenistānas vai Krievijas līmenī.

Atbildēt

Haralds Kalns

05.08.2021. 15:13

Varat ciniski izrunāties par Lembergu,bet viņam ABSOLŪTA TAISNĪBA! Patiesībā, laikā,kad Lembergam bija reāla iespāja kļūt par premjerministru,Vienotība un Āboltiņa to kategoriski nedrīkstēja pieļaut! Tas arī bija aizsākums šodienas nelikumībām un beztiesiskumam valstī! Intuitīvi jūtu,ka Lembergs NEKAD nebūtu aizvedis valsti patreizējos neceļos!!!

Atbildēt

Darbs dara brīvu

05.08.2021. 11:51

»

Oki

Jūs jau varat mēģināt novērst uzmanību novirzoties no tēmas , bet lietas būtību tas nemaina - Lembergam ir absolūta taisnība


Taisnība taisnība, tikai noklusē, ka pats ir politisks pasūtījums, lai sagrautu Latvijas neatkarības ideju kā tādu. Saglabātu okupācijas laikā radīto sistēmu kopā ar okupantiem un okupācijas čekistu tradīcijām slepkavot nevēlamos, iznīcināt pierādījumus un laupīt laupīt un vēlreiz laupīt valsti. Jo kā zināms PSRS tas skaitījās normāli pakamt nevienam nepiederošu - tāds bija valsts mantas vispārpieņemts status. Ja neticat, pajautājat jebkuram okupantam vai komunistam (veiksmīgam).

Atbildēt

Patiesībā

05.08.2021. 11:36

Pats par savu naudu dzēru,
Pats jāj savu kumeliņu.

Pats sēdi savā būvētajā sistēmā...,bet pēc patiesības vēl lētāk būtu likvidēt tādus un miers, taisnīgāk arī būtu pret pārējo sabiedrību. Bet pēc pašu zzs&Co komunistu, kas visu laiku bijuši valdībā, samērīgu sodu tāpat nepanākt visiem tajā iesaistītajiem. Ja nu vienīgi notiek brīnums un cilvēki ķeras pie mietiem.

Atbildēt

!

05.08.2021. 08:33

»

kolēģis

Turi muti


anglija ir valsts bez konstitucijas.

Atbildēt

nekadas normalas demokratiskas rietumu valstis nepastav !

05.08.2021. 08:32

Ja autors grib redzet atskiribu starp kolonizatoru metropoli asv un koloniju latviju,tad tadas ari ir. Bet nekur pasaule nekadas cilvektiesibas nepastav vispar,tas ir asv cionistu izdomats termins citu valstu okupacijai un valsts varas vardarbigai mainai.

Atbildēt

Oki

05.08.2021. 08:14

Jūs jau varat mēģināt novērst uzmanību novirzoties no tēmas , bet lietas būtību tas nemaina - Lembergam ir absolūta taisnība .

Atbildēt

Oki

05.08.2021. 08:12

»

kolēģis

Turi muti


Tu pats turi muti , ekskursant . Kolēģis kam ? Dēļ tādiem draņķiem kā tu , kolēģi, es biju reālā ekonomiskajā trimdā Anglijā vairāk kā desmit gadus pēc tās "krīzes" , ko jūs te izspēlējāt ! Cik vēl daudz tautiešu nīkst ārzemēs dēļ tādiem kolēģiem ??? Vēl nav kauna muti virināt sūdabrālim .

Atbildēt

man Lembis patīk

05.08.2021. 02:19

raustās kā tārps uz āķa

Atbildēt

tā gadās

04.08.2021. 23:18

Spied ar kuru pirkstu gribi, bet mīnusiņš nespiežas.

Atbildēt

tu

04.08.2021. 21:42

»

Pēteris

Tu esi ostījis kūtsmēslus un samīztas lapsas


nevari saostīt hūtsmēslu un samīzušos lapsu smirdoņu tāpēc, ka tavs šņukurs pārāk dziļi iebāzts tajos sūdos?

Atbildēt

kolēģis

04.08.2021. 21:05

Turi muti!
Ja tu būtu Anglijā,tad tu sēdētu cietumā ilgi pirms mēs uztaisījām 4.maija afēru,un tur būtu vēl tagad.

Atbildēt

Ar to nebūs jāsamierinās...

04.08.2021. 20:57

Lembim iet ļoti labi, ja par sagrābtajiem miljoniem, tikai nieka 5 gadi draud! PSRS laikā, jau sen būtu piespriesta viška, un sen izpildīta!!!

Atbildēt

Aizmirsa papildināt

04.08.2021. 20:34

..ja manas offshore kompānijas neiztiesātu Anglijā, Latvijas likumdošanā vēl šobrīd nebūtu ieviests "patiesā labuma guvēja“ definējums.

Atbildēt

Pēteris

04.08.2021. 20:29

»

Tas ar likumu nav aizliegts.

Bet baigi riebīgi smird. Pēc hūtsmēsliem un samīzušām lapsām


Tu esi ostījis kūtsmēslus un samīztas lapsas?

Atbildēt

Piratu partija

04.08.2021. 19:57

Iesēdinot Lembi pastāvošais režīms izdarīja sev lāču pakalpojumu.
Tiek izgaismota režīma stāvoklis cietumos, dēļ tā vien vajadzēja viņu iesēdināt :) Izgaismo bardaku, kas tur darās.
Cietumi LV ir analogs raškas cietumiem, bet tas kas notiek tur, daudz kur aprakstīts.
Cietums ir vieta nevis kur spīdzināt cilvēkus, bet vieta kur tos, dēļ viņu grēkiem, izolē no sabiedrības. Veiksmes stāstam un valdošai kliķei to nesaprast.
P.S. Likteņa ironija, Ventspilī ceļ jaunu , "modernu" cietumu, tur vietas pietiks visiem režīma funkcionāriem. Lustrācijas būs kā tagad Moldovā. Režīms nomainīsies un draudzīgāks paliks parastiem cilvēkiem, bet tikai 2024.gadā.
Mazliet asiņaini. Citur Eiropā ātrāk, mēs vieni no pēdējiem.

Atbildēt

VB

04.08.2021. 19:43

"Tā kā esmu cietumā Latvijā - šādas tiesības man ir liegtas."
Par to datoru ar i -netu gan vajadzētu vēl pacīnīties - šodien tas nav greznumlietam bet gan vnk. komunikācijas līdzeklis. Pie kam, viegli kontrolējams.

Atbildēt

viedoklis

04.08.2021. 19:29

Katram kurš ir bijis augstos amatos vajadzētu kādu gadiņu arī pasēdēt cietumā, lai labāk saprastu dzīvi un no mākoņiem nolaisties uz zemes.

Atbildēt

04.08.2021. 19:20

mūsu č 'demokrāts'

Atbildēt

Uzbrauciens

04.08.2021. 19:15

Ne tikai bēdīgi , bet ļoti žēl, kad juraš, bordāns, stukāns bijusī juraša sieva visi pseido cīnītāji pret korupciju pēc 13 Saeimas uzvedās kā barbari faslsificējot dažādus dokumemtus izmanto uzpērkamus un bailīgus policistus, prokurorus kuri agrāk strādāja KNAB. Jautājums kāpēc izveidoja KNAB par fabriku lai radītu shēmotājus izspiedējus, falsifikātorus kā jurašu un viņa sievu un viss par nodokļu maksātāju naudu.Pēc
Aiziešanas no KNAB izveidoja savu grupējumu, lai realizētu savas netīrās koruptīvās shēmas, reiderēšanu, dokumentu falsificēšanu un iebiedēšanu. Bailīgie pērkamie policisti kļuvuši pilnīgi bezkaunīgi. Viss šis grupējums uzvedās tā itkā būtu Latvijas valdnieki un tauta viņiem ir pilnīgi vienaldzīga.
Kā rakstā norādīts žēl, ka kariņš ir aiztaisījis ciet acis un muti uz viņu pastrādātajiem noziegumiem, lai glābtu savu krēslu un neizgāstu valdību. Tauta zin ka viņš savas darbības laikā uzspēja nopirkt dĪvokli savai sievai par 3 milj. Tagad vēl jauzspēj sastrādāt priekš atslēgas.

Atbildēt

Tas ar likumu nav aizliegts.

04.08.2021. 16:29

»

vēstules

biedrs sūta sievai,bet viņa savukārt Lapsam un nra.Tas ar likumu nav aizliegts


Bet baigi riebīgi smird. Pēc hūtsmēsliem un samīzušām lapsām.

Atbildēt

!

04.08.2021. 16:06

»

Andris

Kāda sajūta ir kungs būt miljardierim, bet atrasties cietumā... Cietumā kā jau cietumā mēdz būt visādi, var nejauši izkrist no škonkas ,covids var piemesties utt., utjp... Nu un miljardi no tā nevar paglābt... Varējāt jau te tā savu sirdi izkratīt, varbūt Latvju tauta apzēlojās par jūsu jūdasa grēkiem...


Kovids nevar piemesties. Ieslodzījuma vietās atrodas visapzinīgākā, visizglītotākā tautas daļa, kur visi 100% ir brīvprātīgi vakcinējušies ar Jonson/Jonson vakcīnu un var čupoties bez uzpurņiem.

Atbildēt

vēstules

04.08.2021. 16:05

biedrs sūta sievai,bet viņa savukārt Lapsam un nra.Tas ar likumu nav aizliegts.

Atbildēt

?

04.08.2021. 15:57

Kur skatās Bordāns? Vai tad cietumi nav viņa pakļautībā? Kā šādi kļapi kā šī ''vēstule'' tiek ārā no cietuma? Vai tad ''sēdošajiem'' saziņa nav tikai ar ģimeni un advokāti un stingri kontrolēta?

Vajag nomainīt visu apsardzes maiņu.

Atbildēt

vispār

04.08.2021. 15:54

jau par tik bezkaunīgu mutes brūķēšanu biedrs Lembergs būtu pelnījis vēl pāris gadiņus klāt pie piespriestā soda.Galīgi jau izgājis no prāta kontroles un neapjēdz,ko blamierē.Lielummānija-tā ir diagnoze.

Atbildēt

hmm

04.08.2021. 15:48

I think it’s less important than earlier but still important to many including me. Enthusiasts still want control and privacy. With Linux phones starting to offer full freedom, Android will have to increase user control..............>>>>>>>>>> http://swipe22.com/

Atbildēt

Andris

04.08.2021. 15:11

Kāda sajūta ir kungs būt miljardierim, bet atrasties cietumā... Cietumā kā jau cietumā mēdz būt visādi, var nejauši izkrist no škonkas ,covids var piemesties utt., utjp... Nu un miljardi no tā nevar paglābt... Varējāt jau te tā savu sirdi izkratīt, varbūt Latvju tauta apzēlojās par jūsu jūdasa grēkiem... Domāju ,ka jums ir vismaz 100x vairāk informācijas ,ko paust nekā kūmiņam...

Atbildēt

tie, kam ir smadzenes, izvēlas šo zināt un saprast

04.08.2021. 15:02

Nekad neatļaujies nodarīt citiem to, ko negribētu izbaudīt uz savas PAŠA (un, visbiežāk, arī uz savu tuvinieku, draugu, domubiedru) privātādas.

Karmas bumerangs ir neizbēgams: ko citiem novēli vai nodari - pats dabūsi atpakaļ vismaz dubultā, pēc pilnas programmas un ar visiem tuviniekiem līdz 7 augumam.

Atbildēt

pašam savi hūtsmēsli nesmird?

04.08.2021. 14:57

Par ko cīnījies - uz to arī uzrāvies.

Atbildēt

:)))

04.08.2021. 14:45

Par ko gaudo ,ko?Par to ,ka pats to miskasti izveidoji? :)))

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai tiešām „mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā”?

FotoRadio intervijas rosināta refleksija, braucot auto. „Mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā. Briesmīgs laiks," vaimanā kādi intervējamie pa radio. Hmm…diskutējami.
Lasīt visu...

21

Gļēvuļu valdība glābj savas pakaļas, vainu veļot uz citiem

FotoTrīs dienas tika dotas, lai valdības ierēdņi varētu sagatavot kaut minimālu šī lēmuma juridisko un ekonomisko bāzi. Ja kāds naivi iedomājas, ka no ministriju seifa tika izņemta slepenā mapīte “X stunda”, kurā detalizēti aprakstīts, kā rīkoties līdzīgā situācijā, tad šāds cilvēks ir jāsarūgtina. Nekāda plāna valdībai nav, jo tā jau no sākta gala darbojas viendienīšu režīmā, kurā, pārfrāzējot kādas oskarotas brāļu Koenu filmas nosaukumu, stratēģiskiem lēmumiem nav vietas.
Lasīt visu...

18

Kārtējā atklātā vēstule Latvijas tautai

FotoŠodien, kad ar Covid-19 saslimušo cilvēku skaits valstī ir sasniedzis rekordu, Kariņa-Levita režīms ir apjucis un nezina ko darīt! Tā vietā, lai atzītu savas kļūdas, Kariņa-Levita režīms grib ieviest lokdaunu jeb stingros ierobežojumus Latvijas iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)

FotoEs izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)… Paņēmiens, kā radīt imunitāti pret mēģinājumu noindēt, zināms no skolas gadiem (Grāfs Monte-Kristo) un pēc tam atsevišķu varasvīru biogrāfiju aprakstiem: organisma pieradināšana pie indes ar mazām, regulārām devām, tās pakāpeniski palielinot. Vai paņēmienam ir nosaukums, es nezinu.
Lasīt visu...

21

Mēs neesam dzimtcilvēki!

FotoKariņš ir iedomājies, ka latvzemieši ir viņa dzimtļaudis, ar kuriem varmāka var darīt visu, kas ienāk prātā.
Lasīt visu...

21

Valsts varas nozagšanas budžets

FotoSaeimā sākusies nākamā gada valsts budžeta izskatīšana. Valdības vadītājs to raksturo kā “līdzsvarotu un absolūti vērstu uz attīstību”. Viņš esot lepns par to! Grūti saprast, kur valdošais olimps saskata līdzsvaru starp ieplānoto 40% algu pielikumu pašiem sev un ienākumu palielinājumu mediķiem 4 - 5% robežās Manuprāt, šobrīd pat piedāvāt apspriest budžetu, kas veselības aprūpei paredz mazāk nekā pusi no absolūti nepieciešamā, ir amorāli.
Lasīt visu...

21

Esam gatavi iedarbināt „vajāšanas pantu” pret visiem, kas pacels balsi!

FotoCovid-19 pandēmija un iedzīvotāju masveida saslimstība šobrīd ir gan pārslogojusi veselības sistēmu, gan arī uzliek lielu slogu mediķiem, operatīvo dienestu un iekšlietu struktūru darbiniekiem, apsargiem un daudzu citu jomu personālam. Tāpat aizvien biežāk tiek konstatēts, ka atsevišķas personas vai apvienības rada apzinātus šķēršļus pandēmijas pārvarēšanā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

„Delfi” un „TVNET” vēstule valdībai un parlamentam: mēs jums ļoti pateicamies, bet atkal esam izsalkuši

Latvijas mediji atzinīgi vērtē valdības līdzšinējo pretimnākšanu Latvijas izdevēju nozarei, izstrādājot...

Foto

Mēs aicinām Krišjāni Kariņu demisionēt: partijas “Likums un kārtība” valdes paziņojums par Krīzes vadības padomes lēmumiem

2021. gada 18. oktobrī Krīzes vadības padome (KVP) Ministru prezidenta...

Foto

Vai Jums vēl ir ilūzija, ka valdība rūpējas par Jūsu veselību? Man vairs NAV!

Cīņa turpinās un kļūst arvien atklātāka un agresīvāka. Iznīcināt mūsu cilvēcību, iznīcināt...

Foto

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

Pateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020....

Foto

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

Kur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā...

Foto

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

Pusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās...

Foto

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

Valdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti...

Foto

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

Esam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi....

Foto

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

Latvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada...

Foto

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

Attiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi –...

Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Manuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs...

Foto

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

Lai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem...

Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....