Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

zini

22.10.2023. 17:01

»

real

amerikas latviesi izzog Latviju,ta ir aksioma.megini pieradit pretejo


pēc tā ko te izzaga krievi-tas ir sīkums...

Atbildēt

krievu kroplim

22.10.2023. 16:57

»

yes

civilizeta pasaule sodien bombarde Gazas sektora civilistus


Kad Izraēlas armija kaut ko bumbo, viņi iepriekš brīdina civiliedzīvotājus, visiem dodot iespējas evakuēties. Pat Hamas teroristiem ir tāda iespēja, pirms tiek iznīcināta to infrastruktūra, smagie ieroči un noliktavas, kas izvietotas skolās un slimnīcās. Tikai krievi un citi teroristi piesedzas ar civiliedzīvotājiem.
Kad krievu necilvēki nobumboja Mariopules teātri, kur bija patvērušies vairāk kā 1000 sieviešu un bērnu, tiem tādu iespēju nebija un kad tika sagrābta Mariopule savu upuru līķus tie aplēja ar betonu, atstājot viņus zem tā pūstot. Protams, no kurienes krieviem varētu ienākt prātā doma, ka vajadzētu dot iespēju nogalinātos cilvēciski apglabāt?
Vai tiešām tu, tāpat kā jau pusotra miljona tavas sugas īpatņu, kuri nekad vairs nepaņems rokās ieroci, nespēlēs futbolu, šmaras nedrāzīs, tāpēc ka jau nogalināti, vai smagi sakropļoti, neapzinies, ka jūsu virspidars Putins, tevi met zem tanka, jo par katru savu uzrakstīto vārdu, tu miljons reižu nolādēsi savu māti mauku, par to, ka tevi laidusi pasaulē?

Atbildēt

?

22.10.2023. 16:47

»

DDD

Okupantu valoda jāprot tikai, lai nopratinātu okupantus pirms repatriācijas uz rodinu


no Afganistanas 2021 gada tacu vini aizbega pilnigi bez pratinasanas ,kapec vini sodien Adazos butu japratina ?

Atbildēt

real

22.10.2023. 16:38

»

He

Tad jau Amerikas latvieši sen būtu izbeigušies, - ikdienā runā svešā mēlē, bet tik un tā jūtas latvieši


amerikas latviesi izzog Latviju,ta ir aksioma.megini pieradit pretejo.

Atbildēt

latviskāk vairs nevar

22.10.2023. 16:11

Rinkavičs - huilo! Moric, ej nakhui!

Atbildēt

ej nu!

22.10.2023. 15:10

»

viss ir vienkārši

Ja tev būtu smadzenes, tu iespējams varētu saprast, ka par Krieviju un krieviem pastāvīgi iespringst un uz lopā trulu rusofobiju ir uzkārušies tikai prasti trulas, klaji melīgas "civilizēto rietumpartneru" atgremotas 24/7 režīmā max. blīvi tiražētas lumpenpropagandas totāli nozombēti mentāli invalīdi...


Rusofobija, tāpat kā koprofobija, leprofobija, nekrofobija, tā ir veselu cilvēki dabīga reakcija uz pretīgām vai bīstamām lietām vai parādībām. Rusofobiju var pārliecinoši saukt par 21. gadsimta antifašismu.

Atbildēt

vērotājs

22.10.2023. 15:01

»

mēslam

Lai beidzot apjēgtu, ka tā dēvēto "kolektīvo rietumu" ražotā un tiražētā lumpenpropaganda ir prasti bezjēgas meli priekš totāli nozombētiem biomasas izstrādājumu atkritumiem, ir nepieciešamas veselas un adekvāti funkcionējošas smadzenes...


Feodāļu, kas jūs, debilo smirdīgo bidlomasu, ir izdrāzuši visos caurumos, kas savai izklaidei jūs sūta uz Donbasu, pabarot gaļas mušu kāpurus, visi bērni ir izglītoti tev, caur anālu taisītā deģenerāta, nīstos Rietumos, kur viņi ir lieliski iedzīvojušies un par netaisās atgriezties smirdīgā raškā-paraškā. Pat tāds sūdu ēdājs, kā tu, labāk sev roku nograuztu, bet turpinātu mocīties nīstā Latvijā, bet ne par ko neatgrieztos uz turieni, kur tava īstā vieta.

Atbildēt

Antyuņs Sivns(Fermas Favorics)

22.10.2023. 14:55

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Esmu patīkami saviļņots ,baudot Liellopijas nop.bag.mēslinieka,pļutkonauta,Antūna Mazpisāna von Dirka, daiļteci!

Atbildēt

viss ir vienkārši

22.10.2023. 14:47

»

ej nu!

Izmet no tās tatāru matu un neviens pasaulē par tādiem Tolstojevskiem nebūs pat dzirdējis, bet Puškins, tas ir tas pats, kas ar lapķjām strēbt skābo kāpostu zupu un dirst āra atejās 40 grādu salā. Pat Bulgakovs un Čehovs ir tikai pašiem krieviem saprotams, jo visa pārējā pasaule dzīvo citā dimensijā...


Ja tev būtu smadzenes, tu iespējams varētu saprast, ka par Krieviju un krieviem pastāvīgi iespringst un uz lopā trulu rusofobiju ir uzkārušies tikai prasti trulas, klaji melīgas "civilizēto rietumpartneru" atgremotas 24/7 režīmā max. blīvi tiražētas lumpenpropagandas totāli nozombēti mentāli invalīdi.

Atbildēt

mēslam

22.10.2023. 14:41

»

vērotājs

Rusu valoda, kas tā tāda? Feņai ar ivritu nav nekāda sakara, tā ir krievu subkultūra. Pop mūziku angļu valodā ne tikai klausās, bet arī ražo visā pasaulē un īpašos apmēros tas notiek Ķīnā. Tur nevar sastapt nevienu kulturālu cilvēku, kurš nebūtu apguvis angļu valodu, gandrīz vai tādā pat līmenī, kā ...


Lai beidzot apjēgtu, ka tā dēvēto "kolektīvo rietumu" ražotā un tiražētā lumpenpropaganda ir prasti bezjēgas meli priekš totāli nozombētiem biomasas izstrādājumu atkritumiem, ir nepieciešamas veselas un adekvāti funkcionējošas smadzenes.

P.S. tev to neizdosies apjēgt, visticamāk, jo tev acīmredzami nav minēto obligāti nepieciešamo priekšnosacījumu.

Atbildēt

He

22.10.2023. 14:40

Tad jau Amerikas latvieši sen būtu izbeigušies, - ikdienā runā svešā mēlē, bet tik un tā jūtas latvieši.

Atbildēt

ej nu!

22.10.2023. 14:37

»

labvēlis

Tas nekas,ka krievu valoda ir visliterārāka valoda


Izmet no tās tatāru matu un neviens pasaulē par tādiem Tolstojevskiem nebūs pat dzirdējis, bet Puškins, tas ir tas pats, kas ar lapķjām strēbt skābo kāpostu zupu un dirst āra atejās 40 grādu salā. Pat Bulgakovs un Čehovs ir tikai pašiem krieviem saprotams, jo visa pārējā pasaule dzīvo citā dimensijā.
Krievi arī baletā un kosmosā esot visai pasaulei priekšā.

Atbildēt

Uldis

22.10.2023. 14:37

»

Uldis

Pirms 2014. gada, kad Putins Donbasā vēl nebija noslepkavojis vairākus simtus tūkstošu civiliedzīvotāju, Ukrainas jauktās ģimenēs komunikācija notika pārsvarā krievu valodā. Tagad tas ir kaut kas neiespējams. Pat ģimenēs, kur abi laulātie bija krievvalodīgie, cilvēki atceras savus vecākus, vai vecveccākus...


"bidla" ir netulkots tiešais patapinājums no slāvu cilmes valodas kroplīga slenga, ko parasti lieto tādi civilizācijas atkritumi no slimas, tumsonīgas, asinskāras un sātana apsēstas fašistisko izdzimteņu vergu nācijas, kuru nicina visa cilvēce, totāli nozombēti krievžīdu postsavoki, pravoslavnutizēti mongoloīdi, sliktās sievietes defektīvās idiotu atvases, bomžaru izkārnītas dizentērijas gļotas, dizentērijas lēkmē izdzimuši plānprātiņi, zemāko primātu izdzimteņu pabiras, krievu militāristu atvases, okupantu garnizona "podsobkā" taisīti bastardi, krievu kazarmās taisītie kropļi, fašistu līdzskrējēji, maukas bērnu mēsli, maukas un atkritumu krustojumi, krievžidu spermas produkti, absolūti bezprincipa mērgļi, degradēti bidlas, čekas kurmji, prokremliskie zagļi, pederastu skapja fanāti, defektīvi fekāliju stumdītāji, kolorado lenteņi, nospeķotie vatņiki, sasmirdušās partjankas, defektīvi bezvārda bezsugas organismu izkārnījumi, Solsberijas balagāna stipendiāti, reakcionāri Staļina sadisti, masu slepkavas, marodieri, kodol, ķīmiskie un civilās aviācijas teroristi, prātu izkūkojuši politbiroja locekļi, vergojošas lielgabalgaļas smerdeļi, badrijīgi siles sugasbrāļi, alkatīgi OIK afēristi gazpromizatori, bērnu andelētāji, latenti pedofiili, čekas kājslauķi, debiilie Šarikova-Švondera purni, fašisma - rusisma trako suņu izkārnījumi, rusofobie defekti, kuliirado lenteņi, margiināli proāmuriikāniski peediņi, fašistisko naciķu izdzimteņi, zilo draudziņu pidderillas un fašisti no dermoliiberastu zombiju skapja, slepkavību un terora aktu apoloģēti, morāli kropļi, delīrijā murgojošu alkašu šaļavas, sadistu un pederastu smrdeļi, zvēriski tumsonīgi un sātana apsēsti bendes, netīru fašistisko izdzimteņu bidlostānas pērtiķi, netīrie bezsmadzeņu lopi, vājprātīgi sātana apsēti absolūtā ļaunuma nesēji, degradētās sugas negatīvās selekcijas trakie suņi, asinskāru vienšūnnieku organismi, tumsonīgi lupatgalvas, atklāti fekāliju stumdītāji, bērnībā no incesta cietušie, ne tajā caurumā "izbubinātie", kas grib bāzt savus niecīgos izaugumus visur kur nevajag un nepārtraukti rokās paši savu mēslu kaudzēs, rietumokupantu fašistiskie atbrīvotāji ar ģenētisko atmiņu aiz bailēm piepļūtītos kerzavikos, kur fekāliju masas žļurkst nepārtraukti, zarnu infekciju perēkļi un tamlīdzīgi zemākās rases deģenerāti, deģenerātu kuces izdzimumi un koprofili homo pederastus sūdabrāļi, bezsmadzeņu beztiesīgi lopiņi kam nav nekādas vērtības, naudu nepelnoši, nonarkojušies un nodzērušies pederrasti, turklāt vēl pakaļā drrāzti sadisti - kā tu, nicināmais smirdīgais nolādētais izdzimtenis rietumdeŗmohomofilu perdeļu skapja tārps zemākais primāts homo debilatvanus.

Atbildēt

Staļina skola

22.10.2023. 14:35

»

maxis & morics

autors aicina iet asv okupantu pavada


Noteikti nē, drīzāk tas ir sarkanais fašisms, kas aicina šķirot krievu okupantus lojālos un nelojālos vai valodas pratējos un nepratējos. Okupants ir okupants, lai kāds arī tas būtu.

Atbildēt

IM

22.10.2023. 14:32

Bez valodas ir jau vēl arī morāli ētiskie aspekti un tie nosaka ka kolektīvā arī diviem latviešiem savā starpā būtu jārunā tādā valodā kādu saprot kolektīva izteikts vairākums. Vai amorāli un neētiski valodas saglabāšanas veidi var dot kādu efektu valodas saglabāšanā?

Atbildēt

labvēlis

22.10.2023. 14:03

Tas nekas,ka krievu valoda ir visliterārāka valoda...

Atbildēt

vērotājs

22.10.2023. 13:26

»

zinātājs

Bez feņas,kas pilnībā atvasināta no ivrita,ir arī rusu valoda un popsa angļu valodā ne ar ko neatšķiras no samazgām jebkurā valodā


Rusu valoda, kas tā tāda? Feņai ar ivritu nav nekāda sakara, tā ir krievu subkultūra. Pop mūziku angļu valodā ne tikai klausās, bet arī ražo visā pasaulē un īpašos apmēros tas notiek Ķīnā. Tur nevar sastapt nevienu kulturālu cilvēku, kurš nebūtu apguvis angļu valodu, gandrīz vai tādā pat līmenī, kā Singapūrā un Hongkongā. Ķīnā neviens nestaigā lapķjās un pufaikās, visi nēsā eiropeisku apģērbu, frizūras viņiem tādas pat kā eiropiešiem. To sauc par vesternizācija, kas notiek arī attīstītās arābu valstīs, kur visiem ir pieejama laba izglītība, un katrs, atšķirībā no krieviem, zin, kas ir klozetpods un kanalizācija.

Atbildēt

Uldis

22.10.2023. 13:14

Pirms 2014. gada, kad Putins Donbasā vēl nebija noslepkavojis vairākus simtus tūkstošu civiliedzīvotāju, Ukrainas jauktās ģimenēs komunikācija notika pārsvarā krievu valodā. Tagad tas ir kaut kas neiespējams. Pat ģimenēs, kur abi laulātie bija krievvalodīgie, cilvēki atceras savus vecākus, vai vecveccākus, kuri bija ukraiņi vai poļi un pāriet uz ukraiņu valodu. Kā teica bijušais politieslodzītais, tagad politemigrants, Boriss Stomahins: Putins ar bumbām un raķetēm Ukrainā būs izdedzinājis visu vati.
Kazahstānā, kur pirms 20 gadiem kazahu pret krievu attiecība bija 40/60, tagad ir otrādi. Daudziem varētu likties, ka kazahi ir izgriezuši krievus, kas būtu pašsaprotami, bet nē. Kazahi, kas jau bija atteikušies no kazahu valodas, kā nevajadzīgas un to pat nezināja, ir sapratuši, ka viņi nav nekādas nicināmas bidlas, bet gan piederīgi milzīgai tjurku kopienai, kas apņem teritoriju, no Vidusjūras, līdz pat Jakutijai un jādomā, ka vēl šajā desmitgadē Erdoganam, lai Allahs dod viņam veselību, izdosies to visu apvienot.

Atbildēt

zinātājs

22.10.2023. 13:01

»

vērotājs

Ja tuvinieki savā starpā sarunājas angliski, vai kādā citā no humāno tautu valodām, tā ir savu sakņu zaudēšana, kas ir ļoti slikti, ja vien tas netiek darīts, valodas apgūšanai...


Bez feņas,kas pilnībā atvasināta no ivrita,ir arī rusu valoda un popsa angļu valodā ne ar ko neatšķiras no samazgām jebkurā valodā.

Atbildēt

vērotājs

22.10.2023. 12:54

Ja tuvinieki savā starpā sarunājas angliski, vai kādā citā no humāno tautu valodām, tā ir savu sakņu zaudēšana, kas ir ļoti slikti, ja vien tas netiek darīts, valodas apgūšanai.
Ja tie sarunājas krievu feņā, tas jau liecina par deģeneratīvām pazīmēm, kad ārstēšanas iespējas jau tuvojas nullei, jo, kā zināms, galvas smadzeņu pārstādīšana vēl nav apgūta. Par pirmām smagām psihiskās saslimšanas pazīmēm liecina krievu popsas klausīšanās. Jaunā viļņa pastāvīgo viesu, saprāta brāļu: Šlesera un Zatlera piemēri.

Atbildēt

maxis & morics

22.10.2023. 12:31

autors aicina iet asv okupantu pavada !

Atbildēt

DDD

22.10.2023. 12:30

»

Naivais

Vai tik poliglotam-autoram krievu valoda nav par grūtus Bet nevajadzētu palikt smieklīgam, vēl aģitējot citus


Okupantu valoda jāprot tikai, lai nopratinātu okupantus pirms repatriācijas uz rodinu.

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

22.10.2023. 12:18

»

viedi vārdi

...Taču ar krievu valodu, kuru iekrieviskotie lētiņi sauc par bagātību, ļoti noderīgu prasmi, nekādi nesasaistot krievu valodas saistību ar krievu imperiālismu un Latvijas okupāciju, mēs tālu nekur netiksim. Paliksim iestrēguši krievLatvijā...


...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-------
Ir sacīts: “Tautai, kura nezina vai pat ignorē savu pagātni, NAV nākotnes.”

Un, arī: “Absolūti bezjēdzīga un jebkurā izpratnē nelietderīga cīņa (jeb, visbiežāk, pat tikai “vētrainas rosības” imitācija) ar SEKĀM, nespējot saskatīt vai pat apzināti ignorējot to patiesos CĒLOŅUS, ir viena no lielākajām muļķībām un viens no galvenajiem iemesliem tam, kāpēc “esam tur, kur esam, un ārā netiekam”.”
-----------

‘MOTO’ -- iz R. & M. Kaudzīšu leģendārā garadarba “Mērnieku laiki”:
“Augstā dziesma, skani, skani,
Zilā zvaigžņu haōsā!…”
-----------

“M U Ļ Ķ U Zemes “slava”, skani!!!…”
( proponētais blamierējums -- iz “O.M.© aŗChīva” )

Muļ.ķu Zemes “slava”, skani,
Jevrolendas kolChozā ~
SILES “valstī” zombij.fani,
Kaifo murgu haosā…

ZOMBĒJUMS uz “urnu talku”,
ATKAL Muļ.ķu Zemi klāj:
“Atbalstīsim ‘polit-svalku’,
Kas mūs “ilgtspējīgi” jāj!

Balsosim pēc SILES “shēmas”,
ATKAL “urnas pie(gānot)” ~
“Referendumiem” tak’ tēmas,
Šajā “valstī” netrūkšot!

ŠOREIZ “shēmā” 'uzdzīs štīmi',
“Pat.REJ.otu balsojums” ~
“Divvalodību” grūž ģīmī,
“Polittehnologi” mums:

“Savu Valodu MĒS, PAŠI,
Kŗopļot “protam”, lop!ski ~
Atbildību prasīt, “braši”,
Var no CITIEM, dabiski.

“Latv(IJ)iešu” slenga plūdos,
SEN jau Dzimtā Valoda,
ŠAJĀ “valstī” slīkst kā sū#os ~
Tas, 'bļin POFIG, nekrata'!

Štrunts par to, ka Dzimto “mēli”,
Nejēdz VAIRS kā pieklājas,
Latv(ĀN)ijas “meitas & dēli”,
Kas “pie urnām izpildās”:

“Referendumā” tak’ tikai,
Krustiņš “listēs” jāķeksē ~
Vairāk šīs “valsts” “politikai”,
NEKAS “lomu nespēlē”!

Tāpēc – 'nafig gruzīt fišku',
Ja MIRST Dzimtā Valoda ~
Mož, šo “reanimēs” (bišku),
“valsts” pēc “referenduma”…

Mauksim “urnu talkā” visi,
"TITUL-bauru" tŗulumā ~
“Cittautiešiem” kompromisi,
'Nespīd' šajā “kampaņā”!!!

Diebsim, augstu palēkdamies,
ATKAL “urnām balsis dot” ~
Lai var ATKAL, apņirgdamies,
SILES “valsts” mūs iz(spēkot)!

Muļķi bijām, muļķi esam,
Muļķi allaž (?…) paliksim ~
"Nefiltrējot kas par desām",
Kaut vai “ķelli noliksim”…”

Muļ.ķu Zemes SILES “valstij”,
ZOMBIJ.FANI “slavu” ķērc ~
Varas SISTĒMU šiem balstīt,
“Referendums” ir to “vērts”:

Kamēr “urnu FARSS” vēl tālu,
Kurā “tautas kalpos” līst ~
“Pelnot politkapitālu”,
“Referendumos” var (sv)īst!…

-------

‘ANNO’ ~ 2012. gada februāris ( kārtējās “urnu talkas” kontekstā )

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

Naivais

22.10.2023. 12:12

Vai tik poliglotam-autoram krievu valoda nav par grūtus Bet nevajadzētu palikt smieklīgam, vēl aģitējot citus....

Atbildēt

Moric,

22.10.2023. 11:48

tu neesi apguvis pēdājā laika Latvijā populārāko svešvārdu! Resp,: ej nakhui!

Atbildēt

Rudens

22.10.2023. 11:28

Par to, kādā apmērā nodevība pārņēmusi valsts varu ,liecina
iztapība, ar kādu pat Saeimas deputāti vervelē derdzīgajā krievu okupantu mēlē.

Atbildēt

IM

22.10.2023. 11:20

Šis nu būs tas īstais kas jāklausa? Pārāk jauns un pārāk zaļš.

Atbildēt

bebrs

22.10.2023. 11:01

Cik indiāņu ASV runā savā valodā?Tāds pats liktenis sagaida arī mūs!

Atbildēt

viedi vārdi

22.10.2023. 10:04

...Taču ar krievu valodu, kuru iekrieviskotie lētiņi sauc par bagātību, ļoti noderīgu prasmi, nekādi nesasaistot krievu valodas saistību ar krievu imperiālismu un Latvijas okupāciju, mēs tālu nekur netiksim. Paliksim iestrēguši krievLatvijā...
_________________________________
Lūk, viedi vārdi. Te jau pastāk katra paša izvēle starp ruskii mir un civilizēto pasauli..

Atbildēt

Nu

22.10.2023. 09:58

Tas gan nav nekas jauns. Tas ir pamats visiem kolaborantiem.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

FotoJau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai. Tiek rīkotas arvien jaunas darba grupas, rakstīti informatīvie ziņojumi, atzinumi, atbildes iedzīvotājiem un biedrībām, tikmēr ar risinājumiem joprojām neviens nesteidzas.
Lasīt visu...

21

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

FotoKā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri.
Lasīt visu...

21

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

FotoBrīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā.
Lasīt visu...

21

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

FotoLatvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm ir skaista dāvana Rosļikovam un politiskajām partijām, kuras koncentrējas uz to, lai savus vēlētājus pamatā uzrunātu krievu valodā. Tieši šīs partijas būs lielākie ieguvēji.
Lasīt visu...

6

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

FotoMēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda brīvību, ne mūsu valsts demokrātisko iekārtu.
Lasīt visu...

21

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

FotoPēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un radikāli ieņem konservatīvu vai pat negatīvu nostāju klimata izmaiņu apturēšanas un dabas daudzveidības saglabāšanas jautājumos. Pat brīdī, kad Latvijas Satversmes tiesa pieņēma vēsturisko un viedo spriedumu, ar kuru atcelta norma par mazāka caurmēra koku ciršanu, politiskajā retorikā un mediju slejās skanēja tikai apšaubāmu mežcirtēju asociāciju viedoklis, ka šie nepadošoties un darīšot visu, lai Latviju pārvērstu par izcirtumu (varbūt ne gluži šādiem vārdiem, bet šādu ideju).
Lasīt visu...

20

Būtu mēs labāk ēduši...

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši sabiedrisko mediju, kā valsts nodevējiem. Tāpat asociācija aicina sabiedriskos medijus sabiedrībai plašāk skaidrot savas redakcionālās izvēles.
Lasīt visu...

21

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

FotoLatvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai aizrādīja, ka minētais raidījums Somijā nebija partiju kandidātu priekšvēlēšanu debates krievu valodā, bet gan raidījums, kurā par politiku tika iztaujāti emigranti. Situācijas nav salīdzināmas, jo Somijas sabiedriskais medijs politiķu debates svešvalodā nerīko.
Lasīt visu...

20

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

FotoRīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie Rīgas rātsnama no 6. jūnija līdz 15. jūnijam.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...