Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Zeze

14.01.2021. 03:32

Lai vakcinējas. Ātrāk atstieps kājas.

Atbildēt

Ilma

14.01.2021. 00:46

»

ESMAIJA

Piedodiet, bet man šitas izklausās pēc reklāmas raksta. Cilvēki atsakās vakcinēties, bet te komentāros var lasīt, ka visi laužas uz vakcinēšanos un metas virsū, ja kāds aizgājis priekšā. Lai tik vakcinējas! Ie taču runa - jānovakcinē vismaz 70 % no visiem, ko var vakcinēt un tā jau būs uzvara pār vīrusu...


Man radās tieši tāds pats apgrieztās realitātes iespaids, ka tiek radīta ilūzija, ka cilvēki rindā stāv pēc vakcīnas, jo visiem gribētājiem tās var nepietikt. Ka tik nav otrādi un jau pēc mēneša vakcīnas nav steidzami jāsūta uz Āfriku kā humāno palīdzību pirms derīguma laika beigām.

Atbildēt

....

14.01.2021. 00:05

Bardaks un plāna neesamība. Ja būtu plāns, tad varētu saprast, kāds konkrēti ir saraksts pēc vārda un uzvārda - prioritātes secībā par visiem vakcinēties gribētājiem. Kariņa valdības tests...janvāra beigās, kad visi redzēs, ka Latvija ir pēdējā vietā vakcinācijas tempā ES, tad ātri vien no FB utt.pazudīs šādu pseidomediķu vakcīnu lielīšanās bildes. Un patiesi sociālajos tīklos ar vakcīnām lielās daudzi, kas pat tuvu pacientiem, kur nu vēl Covid nestāv.

Atbildēt

Jautājums

13.01.2021. 11:49

»

ovixx

Jā, un tās uztur -75 grādos


Un kā viņiem izdevās to vakcīnu ienest lidmašīnā?

Atbildēt

Piebilde

13.01.2021. 11:47

Jā, uzskatu, ka pilnīi visi slimnīcas darbbinieki ir jāvakcinē! Visi! Gan ārsts, gan sanitārs, gan elektriķis, gan reģgistratūras darbinieks, gan.... Visi, kas strādā slimnīcā, jo risks strādājot slimnīcā ir daudz augstāks, un saslimstot jebkādam slimnīcas darbiniekam, tā slimība var izplatīties arī uz pacientiem.

Atbildēt

Bete

12.01.2021. 14:27

Kā bez tā papīreļa gabala vispār var pierādīt, ka reāli tā šprice ir iepotēta, a tagad varēs lidot pa pasauli bez probām...

Atbildēt

fakts

12.01.2021. 13:12

»

ak,nemuldi

"Klasika" ir - slimnīcās strādā arī santehniķī,elektriķi,gramatveži,pavāri utt;tagad arī IT speci.Kas to būt domājis


Lieliski,dabīgā atlase,ātrāk vakcinēsies,ātrāk atmetīs zandales pret sauli.

Atbildēt

Jēcis

12.01.2021. 12:52

Gavaram 100% taisnība visā, it sevišķi par LV žurnālistu līmeni. Šai sarunā Garavrs tik konkrēti zurnaļugu nolika pie vietas, ka man viņas vietā būtu kauns šo te sarunu publicēt. Bet acīmredzot viņa ir tik tupa, ka pat to nesaprot. Nu novakcinējās IT speciālists un kas? Gavaram taisnība- ja viņš iet iekšā slimnīcās, tad viņam ir visas tiesības vakcinēties, ja ir tāda iespēja. Un LV, kā mēs zinām, vakcīnas, lai cik maz Viņķele pasūtīja, ir, bet ar vakcinēties gribētājiem ir pašvakāk. Un tam liels nopelns ir tieši žurnaļugām, kas sadzērušies memory water nevis skaidro vakcinēšanās nepieciešamību, bet sēj šaubas un paniku jau tā ne pārāk izglītoto LV iedzīvotāju vidū. Jo, kā citā rakstā rakstīja Apinis (pie viena pamatoti noliekot valdību) neizglītotie un visādi citādi stulbie ir riska grupa- viņi nesporto, nepareizi ēd un attiecīgi ir aptaukojušies, nopīpējušies un nodzērušies. Tā visa redzultātā viņu imūnsistēma ir novājināta un Covid viņus ķers ātrāk un smagāk. Bet, tā vietā lai pirmie aizskrietu novakcinēties, šādi tipi raksta naidīgus komentārus internetā, sauc visus citus par idiotiem un baidās, ka viņiem līdz ar vakcīnu pēcpusē iešaus mikročipu ar 5G retranslatoru. Tā ka mans rezumē- malacis IT speciālists, ka novakcinējās un izlika to FB.

Atbildēt

Gints

12.01.2021. 12:35

Pilnīgi piekrītu Gavara Kungam. Noskatījos svētdienas 'Nekā Personīga" secinājums viens Viņķele vainīga jo nepasūtīja (nenomenedžēja) BionTech-Pfzer vakcīnu pasūtīšanu lielā daudzumā bet vajadzēja, Savukārt ja viņa būtu to izdarījusi un Eiropa pirmās būtu akceptējusi Astra Zeneca vakcīnas, tad atkal Viņķele būtu vainīga, principā dari ko un kā gribi žurnaļugas vienmēr atradīs vainīgo ( šoreiz veselības ministres personā)

Atbildēt

Pilsonis

12.01.2021. 12:09

»

ASV informācija par vakcīnu pluss nanošķidrums

nanošķidrumu ietekmēs 5G un citu vienlaikus starojums, izjaucot cilvēka šūnu atjaunošanās procesu - metabolismu. Jo vairāk vakcinēs, jo vairāk nanovielu un lielāka 5G, 4G, 3G iedarbība vienlaikus 7 dienas ned/24 h diennaktī visu gadu


Stipri šaubos par to. 5G ir viena no atslēgas tehnoloģijām nākotnes totālajai kontrolei, drīzāk pat jāsaka nacistu režīmam.
Tai pat laikā, ja mēs neieviešam 5g, mēs uzreiz zaudējam konkurētspēju
Jebkurā gadījumā ilgstoša, desmitiem gadu, kangaru atbalstīšana un virzīšana pie varas, nekad nevienu tautu ne pie kā laba nav novedusi

Atbildēt

ASV informācija par vakcīnu pluss nanošķidrums

12.01.2021. 11:46

»

Pilsonis

Bet šļircu ražošanas uzņēmuma vadītājs apgalvo, ka viņiem jau ir tehnoloģija ar kuru vienlaicīgi gan vakcinēt gan sačipot


nanošķidrumu ietekmēs 5G un citu vienlaikus starojums, izjaucot cilvēka šūnu atjaunošanās procesu - metabolismu. Jo vairāk vakcinēs, jo vairāk nanovielu un lielāka 5G, 4G, 3G iedarbība vienlaikus 7 dienas ned/24 h diennaktī visu gadu.

Atbildēt

fakts

12.01.2021. 11:29

Šī jau ir klasika!Pietuvinātie saņem un acīmredzot saņems vakcīnu apejot rindu!Jācer ka Pavļuta kungs momentāni atbrīvos no amata personu,kura pieļāvusi apzinātu nelikumību!Lietas materiāli būtu jānosūta KNAB lai tos izskatītu un sauktu pie atbildības par iespējamo korupciju un visatļautību klaji ignorējot Likumdošanas aktus šajā jomā

Atbildēt

Pilsonis

12.01.2021. 10:56

»

Tasinība Gavaram!

Šis rakstelis absolūti parāda lielākās daļas žurnālistu tupumu un trulumu! Es esmu Gavara pusē! Ja ir iespēja pēc iespējas ātrāk un vairāk vakcinet cilvēkus - tad tas ir jādara! Būtu man iespēja legāli vai nelegāli vakcinēties tagad - to tūlīt arī izdarītu! Bet mums - latviešiem DNK ir ieprogrammēts...


Pareizi. Es tev pat savējo dozu atdotu, lai tu varētu katram gadījumam sev iemočīt 2 dozas. Jau sen vajadzēja pilsētās izvietot konteinerus kuros vakcinēt brīvprātīgos. Ja nepietiek vakcīnas, nervozajiem pat varētu močīt analgīnu kā placebo, lai nomierinās.
Tik un tā pēc vakcīnas būs jānēsā gan maska gan jāievēro distance, laikam to būs jādara visu mūžu. Un pfizer paši saka, ka vakcīna nekādi nepasargās no inficēšanās ar vīrusu.

Atbildēt

Tasinība Gavaram!

12.01.2021. 10:40

Šis rakstelis absolūti parāda lielākās daļas žurnālistu tupumu un trulumu! Es esmu Gavara pusē! Ja ir iespēja pēc iespējas ātrāk un vairāk vakcinet cilvēkus - tad tas ir jādara! Būtu man iespēja legāli vai nelegāli vakcinēties tagad - to tūlīt arī izdarītu! Bet mums - latviešiem DNK ir ieprogrammēts - ja man nav, tad lai otram arī nav! Stukačojam! Tāpēc jau boļševikiem tik ļoti tie latvieši patika - stukācu nācija! Žēl!

Atbildēt

Pilsonis

12.01.2021. 10:13

»

sniegbaltiņš

Stukačiem neliels aplauziens.Bet var taču priecāties,ka to IT veci sačipoja un nozombēja


Bet šļircu ražošanas uzņēmuma vadītājs apgalvo, ka viņiem jau ir tehnoloģija ar kuru vienlaicīgi gan vakcinēt gan sačipot
https://youtu.be/IGJjE6a0Nxc

Protams, stipri šaubos, ka tagad čipos. Bet nu jabūt ļoti dumjam, lai to visu pilnībā noliegt

Atbildēt

Viss nāk un aiziet

12.01.2021. 09:23

Kaut kā Didzis Gavars savā lepnībā un uzpūtībā aizmirst, ka bieži vien šodien esi pārākais miljonārs, bet rīt vari lasīt sēnes Īrijā. Zinu cilvēkus, kuriem šie miljoni ir atnesuši neārstējamas slimības. Tā kā nevajag lekties, bet esi korekts pret žurnālistiem, viņi arī dara savu darbu.

Atbildēt

Darbs KNAB

12.01.2021. 09:18

Gavaram taču piešķīra nupat ordeni "Atzinības krusts". Gan jau Viņķele ieteica. Miljonāriem tika piešķirtas tiesības pelnīt vēl simtiem miljonus ar covid testiem, bet Viņķele nedarīja neko, lai tā nauda nonāktu valsts kasē. Jautājums- kāpēc ? Kurš vēl bez Gulbja laboratorijas šajā procesā saņēma peļņu? Kāpēc valsts ierēdņi neko nedarīja, lai pamatā ar testiem strādātu valsts laboratorijas? Kurš lobēja šo situāciju?

Atbildēt

roselle

12.01.2021. 08:33

ar steigu vakcinējiet, citādi tās vakcīnas tiešām no nelietošanas saskābs. Mums tomēr ir svarīgi,ka jebkurš strādājošs, kur apkārt daudz pārvietojas pa uzņēmumiem utt. ir drošs.Paliks taču pāri vakcīnas, ko uztraucas! brīvdienās maza atsaucība bijusi no ģimenes ārstiem.

Atbildēt

Ģerevņa

12.01.2021. 08:06

Kas ir kompjūters?

Atbildēt

Ray

12.01.2021. 07:04

Ļaujiet taču vakcinēties visiem, kas grib.

Atbildēt

doki

12.01.2021. 06:08

»

Oki

Man gan tas izskatās mazliet savādāk


Apkakājās?

Atbildēt

Viedais Manels

12.01.2021. 05:29

Nesaprotu, par ko tracis. Nu, viens jefiņš paguvis kļūt par laboratorijas žurku, vai varbūt kāds no Pietiek arī grasās potēties? Esiet konsekventi! Ja jautājat par blaknēm, aplaudējiet katram, kas uz sevi izmēģina - vai vakcīna būs placebo vai indeve. Citādi smieklīgi no jums skeptiķi, taujājot kālab kāds pie štrunta (labākajā gadījumā) kāds ticis bez rindas.

Atbildēt

Rublis

11.01.2021. 22:37

»

pie hoholiem

ukraina kads goldman ieved covid-19 vakcinas kontrobandas cela no izraelas.viena komplekta cena 3000 usd


Vot šito viņķele palaida garām - izrēla pa to sumatohu tagad varēs andalēt kreisās vakcīnas fūrēm!!! :D

Atbildēt

Litrs

11.01.2021. 22:32

Tak viņš Kaspersky uzinstalēja sev - ko jūs tur cepaties!!!

Atbildēt

Kur video ar ierakstu

11.01.2021. 22:15

kā personu no pudeles līdz potei?

Ko kartiņa? Papīrs pacieš visu.

Mēļo, ka katru gadu plāno vakcinēt pret C19 un ka piecu gadu laikā no cilvēka paliks izžuvusi mūmija.

Atbildēt

pietiek lasītājs

11.01.2021. 22:05

UZteicama PIETIEK rīcība nenoslēpjot šo savu aplauzienu.Nedaudz apmī.as,bet neno.īza tomēr.

Atbildēt

sniegbaltiņš

11.01.2021. 22:02

Stukačiem neliels aplauziens.Bet var taču priecāties,ka to IT veci sačipoja un nozombēja.

Atbildēt

nepaliec mājās

11.01.2021. 21:23

»

ESMAIJA

Piedodiet, bet man šitas izklausās pēc reklāmas raksta. Cilvēki atsakās vakcinēties, bet te komentāros var lasīt, ka visi laužas uz vakcinēšanos un metas virsū, ja kāds aizgājis priekšā. Lai tik vakcinējas! Ie taču runa - jānovakcinē vismaz 70 % no visiem, ko var vakcinēt un tā jau būs uzvara pār vīrusu...


Vai tiešām kāds tic 'tām feika ziņām? Kā zināms laboratorijas ir kovidšova galvenā sastāvdaļa kuras izplata viltus testu rezultātus un viltus testēto apjomus. Uz tiem balstās visa afēra un kurš no šova diriģentiem riskēs zāģēt zaru uz kura pats sēž.
Ja ar vakcinēja tad visticamāk ar fizioloģisko šķīdumu un tā kartīte visticamāk tāds pats viltojums kā testi.

Atbildēt

Jan

11.01.2021. 21:13

Nu tak pareizi atbildēja tai žurnaļugai... uzbāžas ar saviem jautājumiem, it kā kaut ko gribētu atrisināt. Nē - salej eļļu ugunī, un pofuj, kas notiek tālāk. Tā nav normāla attieksme pret savu darbu.

Atbildēt

11.01.2021. 21:07

»

lauķis

Es nelūdzu iepirkt vakcīnas.Pāri palikušās vakcīnas lai saņem kolonijas pārvaldnieki 100 kārtīgās devās,pirms tam apmaksājot neizmantoto vakcīnu vērtību


Imunizācijas padomes vadītāja zavadska apgalvoja, kura no vakcīnu ražotājiem saņēma $, ka cilvēkam mierīgi var dot 10 000 vakcīnas devas vienā dienā.

Atbildēt

ESMAIJA

11.01.2021. 21:00

Piedodiet, bet man šitas izklausās pēc reklāmas raksta. Cilvēki atsakās vakcinēties, bet te komentāros var lasīt, ka visi laužas uz vakcinēšanos un metas virsū, ja kāds aizgājis priekšā. Lai tik vakcinējas! Ie taču runa - jānovakcinē vismaz 70 % no visiem, ko var vakcinēt un tā jau būs uzvara pār vīrusu. Galīgi šis raksts runā pretī realitātei. Daugavpilī visi med. darbinieki ir , kā dzird, atteikušies, tad jābūt laimīgiem par katru, kas to dara, lai vakcīnas neaiziet postā.

Atbildēt

Haralds

11.01.2021. 20:50

Vai tik beigu galā,ar vakcīnu akceptēšanu Eiropā,nesanāks kā ar cūku gripu,kad pēc 11gadiem atklājies,ka PVO bija saņēmusi algas no farmācijas mafijas

Atbildēt

Viss ok

11.01.2021. 20:37

»

kurš pateiks kā ir pareizi?

Es arī esmu līdzīgā situācijā kā šis IT darbinieks. Eju iekšā dažādās med. iestādēs, ne sarkanajās zonās, bet turpat jau vien ir. Arī man ir piedāvājums pieteikties uz vakcinēšanu, lai gan neesmu medicīnas cilvēks


Normāla situācija. Es vēl saprastu, ja ārsti kautos par vakcīnām, tad šis vēl varētu būt diskutabli, bet tagad Pietiek kārtējo reizi mēģina no mušas ziloni uzpūst. Sanāk, labi sanāk

Atbildēt

massa

11.01.2021. 20:25

Stradiņos tur taču tie īpašie prodžekti ,menedžerēšana... nu atbirst taču Visi sen jau Eiropā pie masveida vakcinēšanas

Atbildēt

jaajaa

11.01.2021. 19:27

»

fakts

Raksts pamuļķiem.Vakcīnas netrūkst,trūkst gribētāji


...kāpēc man neviens nav padevis ziņu ?...:)

Atbildēt

teicu

11.01.2021. 19:22

sakausies par vakcīnām, velti zenekas troļļi rēja Phizer

Atbildēt

Gribu vakcinēties

11.01.2021. 19:18

Varbūt, sakarā ar to, ka vakcinācija notiek lēnām, valdība varētu apsvērt domu, ka cilvēki, kuri vēlas, var vakcinēties bez rindas, paši maksājot par vakcīnu. Atverot lielākajās pilsētās maksas vakcinācijas kabinetus, ietaupot valsts budžeta līdzekļus.. Tad varbūt arī neradīsies situācija, ka tiek savakcinēti nepareizie speciālisti.

Atbildēt

123

11.01.2021. 19:13

Ja pareizi saprotu ir noteikta kārtība, ko un kā vakcinēs - un atkal ir kaut kādi izņēmumi...

Atbildēt

hihihi

11.01.2021. 18:53

Pavļuts pēc 2 mēnešiem arī būs miljonārs. Tāpat kā bijušais ministrs un Gulbja laboratorijas līdzīpašnieks Gavars.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

FotoKamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem – divkosība un meli. Pašsaprotams, ka katrai valstij ir savas intereses, bet…
Lasīt visu...

21

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

FotoEs palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ ir veicis, lai paliktu pie varas Ventspilī, es secinu, ka ne jau Opel Tigra un dzeltenā metāla aproču pogas ir fokuss tam, kas ir noticis. Mērķis ir kapitāldaļas un ietekme uzņēmumos.
Lasīt visu...

18

Elīnas Didrihsones tests

FotoJau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone un "Zvaigžņu karu" seriāla aktrise ir padzīta no lomas. Par ko? Runājot par politisko klimatu Amerikā, viņa rakstīja: "Ebrejus ielās piekāva nevis nacistu karavīri, bet viņu kaimiņi... pat bērni. Nacistu kareivji varēja tik viegli savākt tūkstošiem ebreju tādēļ, ka valdība vispirms lika kaimiņiem viņus ienīst vienkārši par to, ka ebreji. Ar ko atšķiras tas, ja es kādu ienīstu par viņu politiskajiem uzskatiem?" Viņa nepateica neko aplamu. To pašu man stāstīja holokaustā izdzīvojušais ebreju jurists Aleksandrs Bergmanis.
Lasīt visu...

12

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

FotoSestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss Latvijas basketbols kopumā. Zaudēja VEF un Ventspils, TTT un Varenie Runči, 3x3 izlase un Juglas skolas meitenes, zaudēja Latvija. 14 gadus esot kopā ar VEF Rīga, zinu, ka šis kā "tauriņa efekts" ietekmēs mūs visus.
Lasīt visu...

18

Fermas rullē

FotoUzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu sarunas partneriem, kuri analizē t.s. “stūmējus”. Manuprāt, nevajag analizēt nekādus “stūmējus” vai “piristus”, vienkārši ir jāļauj valdīkliem runāt pašiem, jāieklausās tajā ko valdīkli saka, un mums pašiem analizējot, jāizdara secinājumi.
Lasīt visu...

21

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

FotoKādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi un garīgo vadītāju Mārci Jencīti. TV pagājušā gada septembrī apkopoja iespaidīgu materiālu klāstu par reliģiskās organizācijas darbības stilu un veiktajiem pārkāpumiem – tai skaitā dezinformācijas izplatīšanu draudzes iekšienē, ne tikai piesaucot dažādus dziedināšanas brīnumus, bet arī izplatot dažāda satura informāciju par COVID-19 – to noliedzot vai brīžos, kad draudzes dalībnieki jābaida ar Elli uzsverot COVID-19 bīstamību, tādējādi pieprasot maksāt 10-tiesu vai bezierunu pakļaušanos.
Lasīt visu...

21

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

FotoVispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to, ka šajā gadā, neskatoties uz pandēmiju, neskatoties uz visiem ierobežojumiem, forums tomēr turpina savu darbu, kas priecē. Lai gan online formātā, bet tomēr strādā. Un tas piedāvā saviem dalībniekiem atvērtā un brīvā diskusijā apmainīties ar saviem vērtējumiem un prognozēm, kas daļēji kompensē to klātienes sarunu deficītu starp valstu, biznesa un sabiedrības līderiem, kurš ir uzkrājies šajos pagājušajos mēnešos.
Lasīt visu...

12

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

FotoLatvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl aizmirstam, ka citu nāciju cerības toreiz "palika aiz borta". 
Lasīt visu...

18

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

FotoDažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa Latvijas mediju publicēja rakstus par šo tēmu. Pilnīgi katrs no šiem rakstiem sniedz ziņas labvēlīgā notiesātām sievietēm gaismā, vienlaikus pilnīgi nejauši aizmirstot precizēt daudzas ļoti svarīgas šīs krimināllietas detaļas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...