Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

2012.gada 2.maijā uzrakstīju Jums, Ministru prezidenta V.Dombrovska kungs, iesniegumu par Gulbenes rajona tiesas apzinātu, nelikumīgu civillietas Nr. C-00579-00 novilcināšanu un materiālā zaudējuma un morālā kaitējuma LVL 100 000,00 apmērā pieprasīšanu no Latvijas valsts un civillietas izskatīšanas pārcelšanu uz citu rajona tiesu Latvijā.

2012.gada 10.septembrī saņēmu Tieslietu ministrijas daļēju atbildi uz 02.05.2012. iesniegumu un atkārtoto 27.08.2012. iesniegumu. Kā redzams atbildē, tad pārbaude ir veikta formāli, ieskatoties Tiesu informatīvajā sistēmā uzkrātajos datos un no tiesneses R.Mednes paskaidrojuma. Kuras vainas dēļ arī civillieta no 24.08.2000. par apstiprināšanu mantojuma tiesībās apzināti tiek novilcināta. Tieslietu ministrijas atbildē minētajam kategoriski nepiekrītu.

Pagājuši 12 (divpadsmit) gadi, un pirmās instances Gulbenes rajona tiesa nav pieņēmusi lēmuma par mūsu apstiprināšanu mantojuma tiesībās uz likumīgi mantojamo dzimtas īpašumu Jaungulbenes pagastā, kura vērtība ir 1837,00 lati.

Iedomājaties taču, kāds absurds - 1837,00 latu dēļ tiesneši „godprātīgi” pilda savus amata pienākumus, lietā jau pieci sējumi, un valsts tiesnešiem maksā lielu mēneša algu, - tas ir viens vienīgs murgs. Salīdziniet, bērns sāk mācīties pirmajā klasē un pa šo laiku jau beidzis vidusskolu un kļuvis par studentu.

Ik pēc četriem gadiem mēs ievēlam deputātus Saeimā, daži kļūst par tieslietu ministriem un ar skaistiem plāniem, vīzijām virza mūs uz saulaino nākotni, un visi cītīgi strādā, bet Gulbenes rajona tiesā - čiks un nekā nav. Par šādu nelikumību esam no 2005.gada ar 15 (piecpadsmit) iesniegumiem griezušies Tieslietu ministrijā, pie Valsts prezidenta, Saeimā u.c., un viss atduras kā pret akmens sienu, tas ir genocīds pret latviešiem.

Jau 12 (divpadsmit) gadus Gulbenes rajona tiesas tiesnešu A.Kaupužas, R.Mednes un tiesas priekšsēdētājas G.Gulbinskas vainas dēļ liegta dzīvošana mūsu mājoklī, tātad liegta iespēja dzīvot dzimtas mājā, kura tagad ir daļēji sagruvusi un nav atjaunojama.

 Civillieta nav sarežģīta, visi ir radinieki, vienkārši tiesai vajadzēja apstiprināt mantiniekus mantojuma tiesībās, ja kāds mantinieks to apstrīd, ir taču nākošās tiesu instances, tas taču ir ļoti vienkārši.

Ir miruši gandrīz visi likumiskie mantinieki, vienīgi meita Rita Ašmane (dzimusi Putniņa) vēl dzīva un ir sirmā vecumā.

2007.gadā nomira tiesnese A.Kaupuža.

2008.gadā nomira Erna Putniņa.

2010.gadā nomira Marģers Putniņš.

2012.gadā nomira Indulis Putniņš.

Es tagad esmu iekšlietu iestāžu pensionārs (majors), man ir augstākā juridiskā izglītība, un visu savu mūžu godprātīgi esmu cīnījies pret noziedzību, bandām, specvienībā pret gaisa terorismu, lidojot pasažieru lidmašīnās, Ieslodzījumu vietu pārvaldē, aizsargājis un glābis cilvēkus un nu jau 62 gadus vecs.

Kad atklājās mantojums, es biju 50 gadus vecs. Mēs, mantinieki, Gulbenes rajona tiesas vainas dēļ esam daudz cietuši gan morāli, gan materiāli. Man ir 8 gadus vecs mazdēls, kurš ir invalīds no dzimšanas, mums ir grūti.

Cik mirušo vai līķu ir vajadzīgs, lai mantinieki var apstiprināties mantojuma tiesībās uz likumīgo īpašumu 1837,00 Ls vērtībā Jaungulbenes pagastā? Un tas viss notiek Gulbenes rajona tiesas tiesneses un tiesas priekšsēdētājas vainas dēļ.

Un arī šā dēļ jautāju Jums, Ministru prezidenta V.Dombrovska kungs, kad beidzot Latvijas valstī būs kārtība un arī Gulbenes rajona tiesas tiesneši godprātīgi pildīs savus amata pienākumus un iespējams nebūs uzpērkami.

Tieslietu ministrijas 2012.gada 4.septembra atbildē nav neviena teikuma, kad mūs apstiprinās mantojuma tiesībās, ir tikai atruna, ka Gulbenes rajona tiesas strādā. Neesmu saņēmis lēmumu par nodarītā materiālā zaudējumu un morālā kaitējuma LVL 100 000,00 (simts tūkstošu latu) apmērā pieprasīšanu un samaksu no Latvijas valsts.

Ja materiālo zaudējumu un morālo kaitējumu nesamaksās Latvijas valsts, tad griezīsimies Eiropas Tiesā.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Valsts

FotoBieži dzirdu, ka valstij vajag, valstij ir jādara, valstij ir jārūpējas, valstij ir jāievieš, jāveicina, man valsts neko nav devusi, man šī valsts nav vajadzīga utt.
Lasīt visu...

21

Atraktīvās politikas hronika: 7.februāris

Foto7.februārī Latvijā eksplodēja kolosāli atraktīvs notikumus. Noteikti vispievilcīgākais notikums latviešu tautas laimīgi aizvadītajā debilitātes laikmetā kopš 2018.gada 6.oktobra. Kolosāli atraktīvo notikumu drīkst uzskatīt par vietējā mēroga “9/11”. Arī 7. februārī sabruka dvīņu torņi. Sabruka leksiskie dvīņu torņi “Nācijas tēvs”/”Nācijas tumsonis” un to vietā tajā pašā dienā nācās nekavējoties uzbūvēt jaunu leksisko torni “Nācijas debilais tēvs” (NDT).
Lasīt visu...

21

Klimata modeļu realitāte - vai ticēsim skolu nebeigušam skuķim?

FotoGlobālo klimata "cīņu" rezultāts diemžēl var izrādīties - konkrēti papildu nodokļi arī Latvijā. Līdz ar to jautājums nav tīri akadēmisks.
Lasīt visu...

10

Blēžu un zagļu valsts

FotoRaksts „Kā zvejas privātfirmu – nodokļu “optimizētāju” - uz nodokļu maksātāju rēķina glāba Latvijas valsts ierēdniecība” ir smuks piemērs, lai saprastu, ka valsts ir saaugusi ar blēžiem, jeb, ja nu ir saaugusi, tad pareizi ir teikt – Blēžu valsts.
Lasīt visu...

21

„Anquis in herba” jeb Čūska zālē

FotoLaikā, kad visa pasaule, vairums valstu gatavojas pasargāt savus iedzīvotājus no iespējamas koronavīrusa izplatīšanās, Latvijas publiskā telpa un ļaužu prāti ir nodarbināti ar daudz svarīgākām lietām – kādas latviešu sievietes nedienām Dienvidāfrikā un Dānijā. Viņa atrodas Dānijas cietumā un gaida izdošanu uz DĀR, kur (pēc mediju sniegtās informācijas) veikusi VAIRĀKUS noziegumus, no kuriem visskaļākais ir bērna nolaupīšana, ko starptautiski apzīmē ar vārdu “kidnapping”. Jau sen citus viņas noziegumus neviens nepiemin. Ne medijos pieminēto dokumentu viltošanu, ne “citus” likumpārkāpumus. Ir palicis tikai “nu kā var māte nozagt SAVU bērnu?!
Lasīt visu...

21

9.maija svinības Maskavā kā līdzeklis Kremļa noziegumu leģitimācijai

FotoIesākumā precizēšu, ka runa šeit būs ne tik daudz par konkrētiem vēsturiskiem notikumiem, cik gan par šo notikumu izmantošanu sagrozītā veidā no Krievijas varas puses ar mērķi sasniegt savus ārpolitiskos un iekšpolitiskos mērķus tuvākajā un tālākajā nākotnē.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vairāk jautājumu nekā atbilžu...

Interesanti, kurš tur bīda to Skultes LNG termināli. Ekonomikas ministra Nemiro draudziņš, kuru grib iestūķēt Latvenergo padomē kaut vai pa skursteni? Vai tomēr vecijaunā Vienotība? Vai NA?...

Foto

Leksiskās debilitātes praktiķi

Latvijā jau labu laiku ir tradīcija noskaidrot attiecīgā gada atraktīvākos (jocīgi piesaistošos) izteikumus. Ar to nodarbojas Rīgas Latviešu biedrības Latviešu valodas attīstības kopa....

Foto

Kāpēc FKTK atvainojās Maijai Treijai

Šī gada 3. februārī Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) izplatīja paziņojumu, kurā teikts, ka FKTK atsauc savu 2019. gada. 29...

Foto

Ar atsevišķu tiesnešu atbalstu tiesu izpildītāji no iedzīvotājiem piedzen līdzekļus, kurus likums viņiem neliek maksāt

Parādījušies tiesu izpildītāji, kas atraduši jaunu, likumā neparedzētu veidu, kā no...

Foto

Lidostu un čemodānus es vairs neatceros, visi aicina mani par Rīgas mēru, bet es plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju

Pirmkārt, es uzskatu, ka esošā politiskā...

Foto

Divu gadu laikā Veselības ministrija nav ieviesusi nevienu no Valsts kontroles ieteikumiem, lai ģimenes ārsti būtu pieejamāki

Divu gadu laikā, kopš klajā nāca Valsts kontroles revīzijas...

Foto

Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā un risināšanā

Cienījamie laikabiedri! Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā...

Foto

Divi jautājumi Kristīnes Misānes izdošanas sakarā: vai tikai atbildes nebūs biedējošas ikvienam pilsonim?

Latvijā visaugstākajā līmenī pacelts jautājums par mūsu pilsones Kristīnes Misānes izdošanu no Dānijas...

Foto

Es redzēju, mīļais, tu šodien biji aizrāvies ar valstsgribu...

Nupat pieķēru sevi pie pavisam stulbas atziņas - pat iepriekšējie divi kretīni Bērziņš un Vējonis man nelikās...

Foto

Vai Ārstu biedrība kļuvusi par Veselības ministrijas suni?

Pagājušajā nedēļā Veselības ministrijā notika Farmācijas jomas konsultatīvās padomes sēde. Sēde bija iestudēta kā viena aktiera teātris. Režisore...

Foto

Kauns skatīties, kā daļa latviešu politiķu un ierēdņu nodur acis, mentāli savelkas čokuriņā un slīd zem galda

Šonedēļ „Attīstībai/Par” pakļāvās “Saskaņas” un lašoristu* spiedienam un uz...

Foto

Var noprast, ka Annai Jutai Maskavā pavadītais laiks nav pagājis pa tukšo

„Spēcīgs” vēstījums no savā laikā Maskavā, īpašā speciālā rajonā (augsta ranga kompartijas funkcionāru dzīvesvietā)...

Foto

Iesniegums Bordānam: nevajag aiztikt Vidzemes, Latgales, Kurzemes un Zemgales robežas

Izlasījām, ka Varakļānu novada domei būs jānoskaidro savu iedzīvotāju viedoklis par palikšanu Vidzemē vai pievienošanos Latgalei....

Foto

“Nācijas tēvs” kā “nācijas tumsonis”

Nekas nemainās! Katra “nācijas tēva” (NT) publiskā uzstāšanās ir tumsonības apliecinājums. Izrādās, NT ir milzīgi robi izglītībā. Viņa zināšanas ir ļoti...

Foto

Skumji, ka pašreizējā bezoligarhu valdība tiek stutēta ar šī āksta un citu "kaimiņu" balsīm

Ir beidzot piepildījies Kaimiņa aktieriskais sapnis... viņš ir nokļuvis uz valsts lielākā...

Foto

Par “antisemītiskām cūkām” un poļu-čehu teritoriālo konfliktu

Savā nesenajā uzrunā Krievijas Aizsardzības ministrijas sanāksmē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies Otrā pasaules kara tēmai un, pieminēdams...

Foto

Lietuviešu uzņēmēji pret Latviju

Gribēju piemest savu pagali ažiotāžai ap VDD ēkas celtniecību bijušā velotreka vietā. Tad nu lūk, no vienas puses man izbrīnu raisa šiverīgu...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: janvāris

8.janvārī Rīgas lielākajos interneta medijos tika ievietota pēcpadomju gados tematiski klasiska un tāpēc emocionāli vienaldzīga informācija. Taču tai tomēr piemīt zināma atraktivitāte. Informācijā...

Foto

Kur Latvija?

Latvijai vairs nav nevienas no valsts pazīmēm, proti:...

Foto

Karaļa ēras beigas vai tomēr “Bauze uz pauzes”?

Otrdien Garkalnes novada iedzīvotājus sasniedza ziņa, ka Garkalnes Imperators ir atkāpies no amata, jo veselība vairs nav tā,...

Foto

Ornitologs Apinītis iestājas par skaidru dziesmu: nost ar šņabi un „cīgām”

Jūs jau būsiet pamanījuši, ka kādreizējais partijas „Latvijas ceļš” biedrs dakteris Pēteris Apinis, kurš tika...

Foto

Kas notiek ar Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadību?

Ņemot vērā, ka pēdējā laikā arvien plašāk izskan ziņas par KPV LV ministru brīnumiem, vēlos informēt par kādu citu...

Foto

Nepieciešama jauna pieeja tam, kā Latvijas galvaspilsētā tiek risināti iedzīvotājiem būtiski jautājumi

Teikas apkaimes iedzīvotāji ir pauduši skaidru un nepārprotamu vēlmi bijušā velotreka “Marss” vietā redzēt...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

Vācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu,...

Foto

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

Nevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies,...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

Autortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini...

Foto

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

Atbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam...

Foto

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

Nacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā....

Foto

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

Pērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā...

Foto

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

Atbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku...