Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

IP

14.03.2020. 09:00

»

Margarēta

Jūs domājat, viņa vienīgā tāda? Gan jau, ka tagad pilni Alpi kā katru gadu ar mediķiem no Latvijas. Ok, viņiem ir rekomendēts pēc atgriešanās 14 dienas neiet uz darbu un ņemt slimības lapu, BET vai tiešām kādam ir ilūzijas, ka viņi sēdēs uz liesajām slimības lapām, kas aprēķinātas no algas, un zaudēs...


Tieši tā, tai pašā jelgavas slimnīcā ir med.darbinieks, kas grib ceļot neskatoties ne uz kādiem iebežojumiem. Tagad tikai šajā krīzes situācijā sāk atklāties, kas pietiesībā cilvēkiem ir "galvās". Lielākoties bezatbildība un stulbums, un nerēķināšanās ar līdzcilvēkiem. Cilvēki nav gatavi zaudēt naudu, bet ir gatavi aplipināt citus kolēģus, klientus, radus draugus... Vai arī pavadīt karantīnā 2 nedēļas uz darba devēju un valsts rēķina...

Atbildēt

Elza

12.03.2020. 16:00

Tiešām nebeidz pārsteigt cilvēku intelekta trūkums un zemā spriestspēja. Un pietiek.com kļuvis par bezgaumīgu klaču lapeli. Varbūt derētu ieklausīties profesionāla ārsta viedoklī, nevis ļauties bezjēdzīgai masu propagandai. Es ceru, ka visi tie lielie zākātāji, mājas vīrusu speciālisti un zinātnieki, no mājas šobrīd ārā neiziet,nevajag riskēt. Paldies Dievam, stulbums nav lipīgs.

Atbildēt

Anna

12.03.2020. 13:38

»

Linda

Aizskaroši komentāri?! Vai minētās personas spriedelējumi nevarētu būt hmmm "aizskaroši" tiem kas savus tuviniekus ir zaudējuši, tiem, kas cer uz savu mīļo atlabšanu, vai tiem, kuriem slimnīcās atsaka vietu?! Politiskās spēlītes, klaunāde


Ziniet, tas ir diskutabls jautājums..Un pieļauju, cik cilvēku, tik viedokļi.. Es gribēju pateikt, ka mums nevienam nav tiesības dakteri nosodīt par viņas attieksmi pret šo globālo problēmu, jo vairāk nosaukt necenzētiem lamu vārdiem.., apšaubīt viņas profesionalitāti u. tt.Ceru uz Jūsu sapratni!😉

Atbildēt

Linda

12.03.2020. 09:23

»

Anna

Man kauns par Jums mīļie Latvieši, kas atļaujas komentēt ar tādu nepatiku, riebumu, neziņu, savā saprašanas, uztveršanas līmenī- Dakteri Ilvu Koškinu, kas ir manas ģimenes ģimenes ārste daudzus gadus, kas ir Ļoti profesionāla Daktere un palīdzējusi ļoti daudziem cilvēkiem!!!Johaidī pirms PUBLICĒJIET...


Aizskaroši komentāri?! Vai minētās personas spriedelējumi nevarētu būt hmmm "aizskaroši" tiem kas savus tuviniekus ir zaudējuši, tiem, kas cer uz savu mīļo atlabšanu, vai tiem, kuriem slimnīcās atsaka vietu?! Politiskās spēlītes, klaunāde?!

Atbildēt

Anna

12.03.2020. 09:09

Man kauns par Jums mīļie Latvieši, kas atļaujas komentēt ar tādu nepatiku, riebumu, neziņu, savā saprašanas, uztveršanas līmenī- Dakteri Ilvu Koškinu, kas ir manas ģimenes ģimenes ārste daudzus gadus, kas ir Ļoti profesionāla Daktere un palīdzējusi ļoti daudziem cilvēkiem!!!Johaidī pirms PUBLICĒJIET.. IZLASIET.. PADOMĀJIET, CIK PATĪKAMI BŪTU TEV PAŠAM LASĪT TIK CIEŅAS AIZSKAROŠUS KOMENTĀRUS..Atceries, ka tas tikai liecina par Tevi pašu!

Atbildēt

Aina

12.03.2020. 08:58

»

tiešām stulba

Tik stulbai kazai taču jāanulē ārstes sertifikāts...


Izlasi pats(pati) ko esi uzrakstījis(usi)! Kauns par Tevi "TIEŠĀM STULBA" Es parasti ne komentēju komentārus, bet Jūsu ir IZCILI"STULBS"IZLASI UN PADOMĀ KĀ TU PATS(I) JUSTOS, IZLASOT PAR SEVI ŠĀDU KOMENTĀRU!!!

Atbildēt

Jokohama

12.03.2020. 03:02

Pietiek sētā arī ielavījies korona.

Atbildēt

S

12.03.2020. 00:57

»

vcb

Duraki, pilnīgi idioti, uzklupuši vienam bezrūpīgam zaķim. Nu jau laikam ir vispārzināms, ka pasaulē vislielākās muļķības ir sadarītas un visstulbākie lēmumi ir pieņemti ar nopietnu sejas izteiksmi


Ja bezatboldīgā radība ir apzināti aizbraukusi uz riska zonu, kāpēc kādam būtu jātic, ka atbraukusi tā pēkšņi kļūs atbildīga. Vazāsies arī te tāpat riņķī. Viņu būtu jāizolē piespiedu kārtā.

Atbildēt

vcb

12.03.2020. 00:26

Duraki, pilnīgi idioti, uzklupuši vienam bezrūpīgam zaķim. Nu jau laikam ir vispārzināms, ka pasaulē vislielākās muļķības ir sadarītas un visstulbākie lēmumi ir pieņemti ar nopietnu sejas izteiksmi!

Atbildēt

Šādi kaitnieki jānošauj

11.03.2020. 23:56

Homeopâtija ir cilvēks kas nedraudzējas ar galvu. Šī slimā varēs tur palikt kam Latvijā viņa inficēt vajadzīga. Nepietiek ar dīktdieņiem arhitektiem kas ar devās vīrusu vest uz latviju.

Atbildēt

Plaušu Sēne

11.03.2020. 23:05

Vismaz pateicoties šim murgam uzzināju par iespēju manabalss nobalsot pret homeopātiju un nobalsoju

Atbildēt

švamme

11.03.2020. 21:56

Ir tāds šovs "Thousand ways to die" - kur rāda kā idioti paši sevi dzen nāvē. Gandrīz visiem pēc nāves Darvina balva.
Man šīs "ārstes" rīcība atgādina mēģinājumu iegūt to balvu. Rezultāts nebūs zināms vēl kādu laiku.
Tas, ka pasaulē ir mākslīgi radīta panika, radīs smagas ekonomiskas sekas, bet pretošanās panikai nenozīmē skriet un ķert to vīrusu, it sevišķi ārstei. Visa viņas rīcība vēstī pacientiem: uzšķaudiet uz preventīvajiem pasākumiem, spēlējiet ar vīrusu krievu ruleti.
Bet valodiņa cilvēkam ar augstāko izglītību tiešām izbrīnīja. Teikumu uzbūve un vārdu krājums kā 5. klasē.

Atbildēt

Corano

11.03.2020. 21:25

»

Drošsirdīgais

Autoram "pietiek lasītājam". Vai Jums pietiktu drosmes stāties pretim slimam cilvēkam un vēl palīdzēt? Nē, Jums taču varētu pielipt! Zināšanu kā šajā gaddījumā rīkoties taču Jums nav! Savādāk Jūs neiedomātos cienījamu dakteri saukt par stulbu! Mācoties kādā mūslaiku iestādē 3 dienas nedēļa un lielākais...


Nedirs! Šī homeopāte/šarlatāne klaji ņirgājas par citas zemes preventīvajiem pasākumiem pret slimību, kas nule no PVO pasludināta par globālu pandēmiju. Ārstiem būtu jākaunas no šāda kolēgas!
Un kas ir ar to rakstību!? Kā ar šādu rakstību un tik zemu IQ ir iespējams iegūt ārsta diplomu!?

Atbildēt

lapsa

11.03.2020. 21:23

spermas izšļācējs sejā

Atbildēt

Drošsirdīgais

11.03.2020. 21:18

Autoram "pietiek lasītājam". Vai Jums pietiktu drosmes stāties pretim slimam cilvēkam un vēl palīdzēt? Nē, Jums taču varētu pielipt! Zināšanu kā šajā gaddījumā rīkoties taču Jums nav! Savādāk Jūs neiedomātos cienījamu dakteri saukt par stulbu! Mācoties kādā mūslaiku iestādē 3 dienas nedēļa un lielākais 4 gadus, tādu saprašanu neiegūt, kur nu vēl cienīt citu zināšanas. Daktere ir īsts mediķis-nekrīt panikā, lieliski apraksta rupjās kļūdas Itālijā. Mācieties! Daktere izvairīsies no inficēšanās, jo to ir jau garus gadus strādājot iemācījusies , kad kabinetā regulāri ierodas infekciozi pacienti no kuriem ārstiem ir jāizsargājas.

Atbildēt

cezūra

11.03.2020. 21:03

»

Cenzūra

Raksta autors ir stulbs un bezatbildīgs


Un vēl nodevīgs.Maita,īsi sakot.Lēts,skaudīgs .erdelis

Atbildēt

skrienu,skrienu vēl

11.03.2020. 21:01

Ražīgs komentāru birums.Nāves bailēs mums taču pilnīgi vienalga,kas un kā rakstīts.Mums jāpaspēj izpausties!

Atbildēt

E

11.03.2020. 20:57

Domaju, vrb uzrakstit, ka sada bezatbildiba ir tragiska, bet pardomaju, vrb labak, lai notiek ta, kas notiek;))).

Atbildēt

Pusspŗāgušais Eggmaŗŗsz Kakueedajzs, pieqirs-komas debiloidsz, un viņa stukača-provokatora diagnoze

11.03.2020. 20:11

»

Rīcs Bruners Mikropisans

...


Zinātnieki atklājuši, ka tiem, kuri visu savu dzīvi zog, terorizē citus un melo, varētu būt mazākas smadzenes nekā citiem cilvēkiem. Magnētiskās rezonanses uzņēmumos novērots, ka pieaugušiem cilvēkiem, kuri kopš bērnības ir ar antisociālu uzvedību, ir samazināta smadzeņu masa un plānāka to garoza vietās, kas ir saistītas ar tāda veida uzvedību. Pagaidām gan nav skaidrs, vai tas ir iedzimtības dēļ, vai arī rodas narkotiku ietekmē, zema intelekta līmeņa vai garīgās veselības problēmu dēļ. "Personāži, kas pastāvīgi izrāda antisociālu uzvedību jau kopš mazotnes un turpina to darīt visu atlikušo dzīvi, iespējams, zināmā mērā ir invalīdi, jo viņu smadzeņu struktūrā varētu būt izmaiņas, kas sarežģī viņu sociālās spējas, un tas savukārt var novest pie antisociālas uzvedības", esot "skaidrojuši pētījuma autori, kuri arī atzīmēja, ka ir svarīgi nestresot un “nedemonizēt” šo cilvēku grupu, bet uztvert tos kā mentāli apgrūtinātus cilvēkus, kuriem nepieciešama speciālistu palīdzība."

Atbildēt

Rīcs Bruners Mikropisans

11.03.2020. 18:43


“Kā uzlabot 4. maija VDK valsti”

Fragments no grāmatas.

“Vai tik nav tā, ka velns nav tik melns kā to mālējam, bet ir vienkāršas likumsakarības (tīri cilvēciskas iežēlināšas faktorā), uz kuru tiek balstīta visa iznīcinošā sistēma.

Kontrolējot valsts naudas maku un galvenās finanšu plūsmas, reizē arī tiek kontrolēti apgrozāmie līdzekļi, kas kā likums nedrīkst nonākt Latvijas patriotu makos, jo tad tie var kļūt turīgi un bīstami sistēmai. Čekisti-komunisti vienkārši sagrāba visus stratēģiskos “atslēgas” punktus, ar viltu, ar meliem, ar draudiem, ar kompromatiem un iebaidīšanu, bet mums rodas iespaids, ka ienaidnieku ir ļoti daudz.

Kad sistēma iedarbināta, tā strādā pati par sevi un tie, kas pie turības tikuši bez piepūles, nekad nesamazinās nodevu slogu bezcerībā atstātajam vairākumam, bet izdomās demagoģiskus aizbildinājumus un sarežģītu pabalstu/atlaižu sistēmu, lai nodokļu slogu mazinātu tikai sev un sev līdzīgiem, vai savai nākotnei, un tā tas turpinās gadu desmitiem.

Tāpēc nedomāju, ka tādu „atslēgas biedru“ būtu sevišķi daudz, kaut vai spriežot pēc tā nožēlojami šaurā loka, kurus „drīkst“ intervēt tiešajā ēterā.

Tomēr visu sarežģī politisko šovu apstulbinātas jaunavas un jaunuļi, kas asiņaino spēli uztvēruši nopietni un kuriem nav ne mazākās nojēgas par valsts būtību un valsts funkcijām vispār. Lai neapvainojās tās jaunās „augstdzimušās lēdijas“ un „krietnie džentelmeņi“ varas gaiteņos, bet ne velti jūs tur esat iestellēti un jums “iestellēts”. Joprojām štellēs tiek izmantota tā pati vecā taktika kā 90tajos, kad no valsts uzņēmumiem un iestādēm tika atlaisti praktiski visi virs četrdesmit, kuriem bija darba pieredze un pozitīvs nākotnes redzējums, bet viņu vietā iecelti jaunie ambiciozie bez pieredzes, ar kuriem varēja manipulēt un iestāstīt visādus brīnumus kā arī tieksme nopelnīt tiem bija daudz augstāka par nozares saglabāšanu ilgtermiņā.

Visuzskatāmāk tas notika mežu nozarē, kur, muldot par ekonomisko neizdevīgumu, mākslīgi iznīdēja mežu apsaimniekošanas uzņēmumus. Uz štatu samazināšanas rēķina atlaida lielu skaitu mežsargus, tad atbrīvojās no gados vecajiem un pieredzējušajiem, bet kāds “vājprāts” mežos sākās tālāk, mēs visi esam krietnie liecinieki. Līdzīga shēma nostrādāja arī pārējos uzņēmumos, bet kā izdošanās garants bija atstātā kolonistu orda, lai jebkurā brīdī varētu izspēlēt nacionālo kārti vai nepieciešamības gadījumos gūtu atbalstu klaji pretvalstiskien lēmumiem, kam normāls latvietis nekad nepiekristu.

Vēl nesen izskanēja doma, ka vēlēšanu tiesības (vismaz pašvaldībās) vajadzētu dot no sešpadsmit gadu vecuma, tas tikai norāda, ka sistēma sāka buksēt un ideja ir piesaistīt lielāku skaitu “zaļoksnēju nezinīšu”, kurus tad varētu iekārdināt ar kārtējām „stikla krellēm“.”

Atbildēt

Cenzūra

11.03.2020. 18:29

Raksta autors ir stulbs un bezatbildīgs.

Atbildēt

Corano

11.03.2020. 18:23

Varbūt, lai mūsu daiļā mediķe izlasa (ja vien prot angliski), ko tajā pašā laikā pie selfija instagramā (ļoti nogurusi seja ar ziliem rinķiem zem sejas un iespiedumiem no maskas un brillēm) postē māsiņa Alesia Bonari no itālijas:
"I'm a nurse and in this situation I am facing this sanitary emergency. I too am scared, but not of going buying groceries, I am scared of going to work. I am scared my mask is not sticking properly, or that I touched it with dirty gloves by mistake, or maybe that lenses do not fully cover my eyes and something goes through. I am physically exhausted because personal protective equipment hurts my body, the white coat makes you sweat and after I dress myself I can't go to the bathroom or even drink for 6 hours. I'm psychologically tired, and just like me also all my coworkers, which have been working in this situation for weeks. But this will not prevent us from doing our job as we have always done. I will keep curing and caring after my patients, because I am proud and in love with my job. What I am now asking to whoever is reading is not to make this effort vain. Please be altruistic and stay home, so that you can protect those who are weak. We young people are not immune to the coronavirus, we can get sick too, or even worse, we can make others get the virus. I don't have the luxury of going home in quarantine, I have to go to work and do my part. You do yours, I beg you."

Atbildēt

Kirbis

11.03.2020. 17:32

100%-tīga dura, kas dura, - atvainojiet par manu latviešu valodu... Sertifikātu nost!

Atbildēt

Droši

11.03.2020. 17:26

»

Mārtiņš

Varbūt kāds zin, kādu bērnu fozioterapeitu Rīgā, pie kura varētu tuvākajā laikā arī tikt? Un, kurš nav nule kā no Itālijas


Nmpd priekšniece. Ej pie viņas, tauta vismaz uz kādu laiku būs brīva no tām orandžām šausmām.

Atbildēt

kāpēc

11.03.2020. 17:05

»

dgd

Ja nopietni - Ārstu biedrībai ir jāraksta iesniegums Valsts Policijai


pašam nerakstīt ?!??! Gribi lai citi būtu tie sliktie

Atbildēt

jautaajums

11.03.2020. 16:50

»

un kā pašam

ar izpratni par ētiku,publicējot šādu komentāru?Vai valsts prezidenta cieņu un godu aizskart ir nāvīgi ētiski


Vai Levits ir pelnījis kaut vismazāko cieņu? Levits ir valsts prezidents vai politmafijas ieliktenis?

Atbildēt

tiešām korAno vīrusu

11.03.2020. 16:35

līdz šim ārstiem diplomus nepārdeva, vai tiešām jau arī tur.....................................č 'tikumi'

Atbildēt

lauķis

11.03.2020. 16:10

»

west

Jau sen izpētīts un konstatēts, ka "homeopātija" ir viltus ārstēšana un darbojas tikai kā Placebo! Viegla naudiņa neārstējot neko un visu ko, saņemot labu naudiņu. Īstenībā krāpniecība


Pagaidām neviens zinātnieks nav spējis izskaidrot kā darbojas placebo efekts,bet darbojas.Ja nav zināšanu par homeopātiju tad nespried par to.Un vēl,jēdzienu slimība ir izgudrojuši mediķi paši,ir enerģētikas dizbalanss jau astrālā līmenī,pēc tam tikai fiziskajā ķermenī.Ja nu atkal tas ir ,,šarlatānisms,, tad izstāsti kā ir ar to 21 gramu.

Atbildēt

Mārtiņš

11.03.2020. 15:52

Varbūt kāds zin, kādu bērnu fozioterapeitu Rīgā, pie kura varētu tuvākajā laikā arī tikt? Un, kurš nav nule kā no Itālijas

Atbildēt

11.03.2020. 15:49

»

jautājums

Varbūt visiem vajadzētu nomierināties. Pārlasiet, piemēram, Bokačo...


Zelta vārdi. Es vakar sāku pārlasīt Dekameronu, nekas daudz cilvēkā no tiem lakiem nav mainījies....

Atbildēt

west

11.03.2020. 15:48

»

Lāsma

Lieliska daktere, ar pareizu pasaules uztveri! Jādomā par tiem žurnālistiem, kas šaurpierīgi var nosaukt izcilu ārstu par stulbu! Latviešiem kā suņiem pamet kaulu un tad nu ries un mierā neliksies! Nedod ēst, iedod kādu apriet...


Jau sen izpētīts un konstatēts, ka "homeopātija" ir viltus ārstēšana un darbojas tikai kā Placebo! Viegla naudiņa neārstējot neko un visu ko, saņemot labu naudiņu. Īstenībā krāpniecība!

Atbildēt

kauns!

11.03.2020. 15:46

»

Margarēta

Nu, principā tagad vajadzētu asi reaģēt Ārstu biedrībai, kas var arī atņemt sertifikātus. Runa galu galā ir par sabiedrības uzticēšanos mediķiem. Bet nekas nenotiks, jo Aizsilniece pati ir homeopāte un pirms gadiem 7 bija plaši pazīstama antivaxxere, populāra bērnu nevakcinētāju aprindās, jo it kā "...


Nav ko lasīt fizioterapeites un plašas bumbulēšanas speciālistes tvītus, tieši tā tiek vairota psihoze. Tas, ka šī 'daktere' ir īsta zoss ir skaidrs. Domāju, ka LĂB neko vairāk nedarīs, jo bail, ka zaudēs vēl vienu resertifikācijas naudas maksātāju. Nožēlojami....

Atbildēt

Mārtiņš

11.03.2020. 15:43

»

jautājums

lielveikalos iepriekš vaļēji produkti (maize, cepumi, zefīri) nu ir smuki sapakoti...


Kaut kur, neatradu gan vairs kur, lasīju, ka gripa šogad tiešām ir krietni sudzīgāka un tas patiešām ir interesanti, jo to saista ar cilvēku apzinātām vai neapzinātām bailēm inficēties ar jauno corona vīrusu (biežāk mazgā rokas, izvairās pulcēties etc.)
Kā arī tas, ka Ķīnā šobrīd sakarā ar covid-19 vairs nav būtiska epidēmijas progresa. Tas man liek teikt, ka preventīviem pasākumiem ir liela nozīme.

Par Spāņu gripu, ir youtube dokumentālā filma par viņu. Ļoti interesanti. Un ļoti biedējoši līdzīgi tam kā situācija attīstās šobrīd. Ja salīdzina ar spāņu gripas pirmo vilni :)

Atbildēt

jautājums

11.03.2020. 15:22

»

Mārtiņš

Tad jāsaka, ka mums ir riktīgi švaki cilvēki te latvijā, jo kopš pagājušā gada oktobra Itālijā (60 milj. Iedzīvotāju) no gripas ir miruši vien 39 cilvēki...


lielveikalos iepriekš vaļēji produkti (maize, cepumi, zefīri) nu ir smuki sapakoti.
---------------------------------
Nū...Grētai nepatiks...
Šogad arī Latvijā no gripas mira mazāk kā parasti. Maiga ziema, varbūt.
Bet pret šādām sērgām parasti visas kampaņas un ierobežojami maz līdz. Piemēram, savvaļas cūku mēris-kūtis izkāva, meža cūkas izšāva. Un?
Arī viduslaikos mēris kādā brīdī vienkārši izbeidzās. Pēc Spānu gripas vīruss mutēja uz daudz mazāk agresīvām formām.
Cerēsim, ka ar covid 19 būs līdzīgi.
Bet Latvijā arī iedzīvotāju blīvums ir daudz mazāks-35 cilv uz kvkm, kamēr Itālijā-200, Ķīna vidēji-150, bet piemēram Honkongā-6300 uz kvkm.
Jo lielāks cilvēku blīvums, jo vieglāk slimībai izplatīties.

Atbildēt

P.

11.03.2020. 15:22

Meitenei galvā nekā daudz nav, bet tomēr vairāk nekā lielākajai daļai ārstu, politiķu un žurnālistu.

Atbildēt

tiešām stulba

11.03.2020. 15:07

Tik stulbai kazai taču jāanulē ārstes sertifikāts!
Šausmas! Un šitādi ir tie jaunie ārsti?!!!
Lai brauc un paliek un mirst tai Itālijā, tik stulbas kuces, kurai vīrusu must see, Latvijā nevajag ielaist.Vienkārši vāks, cik gan stubas var būt šīs jaunās, "izglītotās" pasaules vazaņķes!

Atbildēt

Margarēta

11.03.2020. 15:06

»

Arnis

Bet pirms tā-vienkārši atņemt ģimenes ārsta licenci


Par ārstu sertifikātu piešķiršanu, atņemšanu, apturēšanu un pagarināšanu lemj Latvijas Ārstu biedrība. Ilgus gadus vadīja Apinis, kuram, paši redzam, kāda izpratne par epidēmiju, tagad homeopāte Aizsilniece. Ārstu sertifikācija ir bijusi un ir šādu personu rokās! Par ko mēs vispār tad varam runāt.

Atbildēt

Margarēta

11.03.2020. 15:04

»

dgd

Ja nopietni - Ārstu biedrībai ir jāraksta iesniegums Valsts Policijai


Aizsilniece esot aprunājusies ar savu draudzenīti homeopātīti. Tomēr nepieņemšot pacientus kādu laiku.
Bet visumā... labi šitā ir reāla dura, spriežot pēc ceļojuma apraksta un vispār sviesta, ko viņa raksta, bet cik ir tādi mediķu, kas bijuši šopingā Milānā vai paslēpot Červinjā un nevienam neko neteiks, atlidos un lidos uzreiz uz savām privātpraksēm raust piķi. Dažs labs operēs vai pieņems dzemdības. Ārstu vidū ir ļoti daudz aktīvu ceļotāju, viņi ir samērā turīgi, un ceļo diezgan daudz. taču visa histērija kaut kā vērsta tikai uz skolēniem. Lai gan pilnīgi visās valstīs ir gadījumi, kad saslimuši ārsti, kas atgriezušies no Itālijas. Viņķelei gadījumā ar Cipuli un Dumpi nevajadzētu arī kādu bargu vārdu mediķu vidū paraidīt un arī viņus papresēt, lai apceļo dzimto zemi un Alpu vietā aizbrauc pasērst Likteņdārzā labāk?

Atbildēt

Arnis

11.03.2020. 15:02

»

dgd

Ja nopietni - Ārstu biedrībai ir jāraksta iesniegums Valsts Policijai


Bet pirms tā-vienkārši atņemt ģimenes ārsta licenci

Atbildēt

Mārtiņš

11.03.2020. 14:38

»

jautājums

Bet vīruss atnāks...


Tad jāsaka, ka mums ir riktīgi švaki cilvēki te latvijā, jo kopš pagājušā gada oktobra Itālijā (60 milj. Iedzīvotāju) no gripas ir miruši vien 39 cilvēki.
Avots šeit: http://www.ansa.it/english/news/general_news/2019/01/31/39-flu-deaths-so-far-this-season-iss_f8f8ab54-c507-4816-b1dd-375ff61087de.html

Atgādināšu, ka no covid-19 nepilna mēneša laikā Itālijā ir nu jau miruši vairāk kā 600 cilvēki un vairāk kā 800 šobrīd ir kritiskā stāvoklī.

Nav pamats uztraukumam? Varbūt. Bet es neredzu neko sliktu tajā, ka sabiedrībā biežāk sāk mazgāt rokas un lielveikalos iepriekš vaļēji produkti (maize, cepumi, zefīri) nu ir smuki sapakoti.
Ekonomiskā krīze? Tā skar box mūverus un manis pēc lai viņi izput, neraudāšu par viņiem

Atbildēt

dgd

11.03.2020. 14:09

Ja nopietni - Ārstu biedrībai ir jāraksta iesniegums Valsts Policijai !
Tas ir krimināllikuma pārkāpums un to apzināti dara ģimennes arste !

Atbildēt

Saņemt drosmi pateikt nē

11.03.2020. 14:07

»

Margarēta

Nu, principā tagad vajadzētu asi reaģēt Ārstu biedrībai, kas var arī atņemt sertifikātus. Runa galu galā ir par sabiedrības uzticēšanos mediķiem. Bet nekas nenotiks, jo Aizsilniece pati ir homeopāte un pirms gadiem 7 bija plaši pazīstama antivaxxere, populāra bērnu nevakcinētāju aprindās, jo it kā "...


Latvijas mediķiem vajadzētu pārstāt "baltās" maģijas ezotērikas popularizēšanu. Maģija nav balta vai melna, tā ir maģija. Dievs ar to ir aizliedzis nodarboties, skaidri iemesli -
1) Tā var rādīt mānīgu ilūziju, ka palīdz, cilvēks nesteidz ārstēties un ielaiž slimību
2) Tā ir manipulācija ar cilvēku, autoritāte vairs nav Dievs, bet okultie spēki "ārstu" rokās
3) Tu automātiski nonāc pelēkajā zonā - Atklāsmes grāmatā minētais - "Tā kā tu esi remdens, ne auksts, ne karsts, Es tevi izspļaušu no Savas mutes." Atkl 3 nozīmē to, ka vai nu saki Dievam jā vai arī Dievs, respektējot cilvēka brīvo gribu, vairs nevar iejaukties citu garu ietekmei pār cilvēku dzīvi

No vikipēdijas, kas ir maģijas definīcija - Vārds „maģija” esot atvasināts no seno grieķu vārda magein, kas tika lietots asīriešu un babiloniešu zoroastrismā,[3] vai arī no vārda megas, kas grieķu valodā nozīmē varens, dižens.[4] Pētnieki izprot jēdzienu kā maga jeb burvja māksla.[5] Mūsdienās Alisters Kraulijs popularizējis vārdu magick, skaidrojot to kā zinātni un mākslu, kas rada izmaiņas saskaņā ar gribu.

Antropologs Broņislavs Malinovskis uzskatīja, ka maģijai piemīt trīs pamatfunkcijas, radīt, aizsargāt un iznīcināt.[6] Tās jāīsteno vēl caur trim elementiem:

Burvībām, piesaukšanām un burvestībām;
Rituāliem un darbībām ar maģisko priekšmetu palīdzību;
Precīzu ķermeņa un gara sagatavošanu nepieciešamajam rituālam vai burvestībai.

Reliģijas pirmsākumos esot bijuši ticējumi, ka starp izvēlēto maģijas objektu un objekta zīmi — statueti, zīmējumu pastāv cieša saikne un ka, iedarbojoties uz simbolu, iespējams tieši ietekmēt objektu vai arī notikumu gaitu. Līdz mūsdienām saglabājušies neliela izmēra kaulu un akmeņu, kas esot lietoti rituālos.

Atbildēt

Juriks

11.03.2020. 14:05

Vienīgais stulbais te ir raksta autors. Cik viegli gan mūsdienās izbirstēt cilvēku smadzenes.

Atbildēt

little yellow spill

11.03.2020. 13:38

»

V

Ilva Koškina, tak rakstā teikts


Taujā pēc raksta autora,nevis dzīves māklsinieces.

Atbildēt

nu,ja tik ļoti,gribas

11.03.2020. 13:37

»

RRR

Lūdzu nosaukt autoru. Ļoti vēlētos zināt, kurš ir šis "apgaismotais" cilvēks


Lasītnepratējam vēlreiz rakstīt nav jēgas.Lūdzu.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Maskēt kopējo atbildību

FotoAizvakar Ministru kabinets vienojās, ka par mutes un deguna aizsegu nelietošanu sabiedriskās vietās varēs piemērot sodu līdz 50 eiro apmērā. Lai šīs izmaiņas varētu stāties spēkā, Saeimai jāapstiprina grozījumi COVID-19 infekcijas izplatības pārvaldības likumā. Likumprojekts skatīšanai Saeimā tika virzīts steidzamības kārtā, un par tā nodošanu komisijām nobalsojām šorīt. Līdz šim visi ar pandēmijas ierobežošanu saistītie priekšlikumi Saeimā tika izskatīti patiešām steidzamības kārtā — tajā pašā dienā, apzinoties, ka runa ir par sabiedrības veselību un kavēšanās šeit neder.
Lasīt visu...

21

Kurš pēdējais izslēgs gaismu nelielajās pašvaldībās?

FotoRudens tradicionāli ir laiks, kad zemnieka sētā apcirkņi tiek pildīti ar vasaras sezonā sarūpēto. Ja gads ir bijis labs, tad saimnieks uz gaidāmo ziemu raugās ar zināmu optimismu, ja slikts – savelk jostu ciešāk. Pavisam sliktā jākar zobi vadzī. Savukārt pašvaldībām lapkritis ir laiks, kad jāatsāk ikgadējā cīkstēšanās par tām atvēlēto finansējumu.
Lasīt visu...

12

“Ganāmpulkam” pieaugot, aug pieprasījums pēc “ganītājiem”

FotoKoronavīruss ir izraisījis ne mazums diskusiju un viedokļu sadursmju gan speciālistu aprindās, gan sabiedrībā. Taču arvien biežāk parādās atsevišķi eksperti visās jomās, kas nevis iepazīstina sabiedrību ar dažādiem viedokļiem un cenšas paskaidrot, ap ko tad īsti diskusijas griežas, bet izmanto situāciju savu reitingu un popularitātes celšanai. Tā vien šķiet, ka rajonā līderu pozīcijās izvirzījies jauns sabiedriskās domas “ganītājs”. Aldis Gobzems pēdējo nedēļu laikā “spridzina” ar turbo jaudu. Viņš ne vien aicina ignorēt drošības pasākumus COVID-19 ierobežošanai, bet arī mudina lūgties.
Lasīt visu...

12

Jautājums – kāda ir C19 Pasakas morāle? Kāds ir Lāsts?

FotoUz kādas vientuļas salas vārdā Pasaule dzīvoja 100 ciltis (Valstis), kuras vadīja Valdnieki, un viens Burvis (baņķieris). Burvis bija vienīgais, kas prata radīt naudu no gaisa, viņš to radīja, lai aizdotu tiem Valdniekiem, kas Burvi spēja pārliecināt, ka viņi spēs naudu ar procentiem atdot noteiktā laikā. Tā Burvis izgudroja naudu, pār kuru valdīja Valdnieki, savstarpēji norēķinoties ar citiem Valdniekiem.
Lasīt visu...

21

Signāls

FotoVai maskas lietošana pēc koloniālās pārvaldes lēmuma ir medicīniski pamatota? Drīzāk nē nekā jā. Kādēļ tad cilvēki liek uz sejas to? Jo viņiem ir bailes. Bailes tikt izsēdinātiem no transporta, bailes tikt administratīvi sodītiem. Tās ir bailes no varas.
Lasīt visu...

21

Maskai nav nekāda sakara ar valdības gāšanu

FotoReāli fakti - Covid19 ir lipīgs, paaugstinās temperatūra, pazūd oža, bezspēks utt. Iespējams, daudzi jau ir pārslimojuši bez acīmredzamiem simptomiem vai komplikācijām. Manā paziņu lokā viena persona ir mirusi, viena atrodas karantīnā. Tā nav nekāda izklaide izslimot šo “zarazu”.
Lasīt visu...

21

Nevienam nevajadzētu būt tiesībām lemt par cita cilvēka dzīves vērtību

FotoŠogad ir apritējuši 10 gadi, kopš Latvijas Republikā ir stājies spēkā likums “Par Konvenciju par personu ar invaliditāti tiesībām”, un 5 gadi, kopš Labklājības ministrija īsteno Eiropas Savienības struktūrfondu līdzfinansētu projektu deinstucionalizācijas (DI) jomā. Un kāpēc par šo nozīmīgo tēmu runāju tieši tagad, jo 10. oktobrī visā pasaulē tika atzīmēta Pasaules Garīgās veselības diena.
Lasīt visu...

12

Krīzes brīdī pacientus šķiros…

FotoTātad Latvija tagad ieviesīs praksi, kādu it kā pielieto daudzās pasaules valstīs, kad krīzes apstākļos šķiro pacientus – kurus ir vērts ārstēt, kurus ne. Bet cik daudz ir to pasaules valstu, kuras būtu tik ļoti okupantu pārpildītas kā Latvija? Lūk, tas ir jautājums.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Priekšlikumi Latvijas Republikas Ministru prezidentam K.A. Kariņam: ierosinu pilnībā pārtraukt jaunu klientu ievietošanu valsts sociālās aprūpes centros

Viena no tiesībsarga funkcijām ir veicināt privātpersonas cilvēktiesību aizsardzību...

Foto

Nevis masku nēsāšana, bet gan C19 pneimonija ierobežo tavu brīvību

Vai man ir pazīstamie, kuri slimo vai ir miruši no C19** infekcijas? Vai tas, ka es...

Foto

Covid19 spilgti izgaismojis melnus plankumus Latvijas medicīnā, bet, iespējams, krīze Baltkrievijā pavēra ceļu to lāpīšanai

Kaut arī no 3. jūnija oficiāli ir pieejami visi valsts apmaksātie...

Foto

Krievijas KDLO dienas ir skaitītas: Putina 5. pants nedarbojas

Nav noslēpums, ka Kaukāzs vienmēr ir bijis ne visai sagremojams kumoss ne tikai cara laiku Kremlim, bet...

Foto

Taksometru sektorā ēnu ekonomika zeļ un plaukst

Kurš gan nav pieradis, ka politiķi sola, pēc tam atkal sola un tad jau politiķi mainās – pirmo solītāju...

Foto

Satversmes tiesa lēmusi atcelt iepriekšējo praksi, piedzenot parādus un kompensācijas par bojātiem dabasgāzes skaitītājiem

Jau šī gada martā sabiedrība tika informēta par spriedumu, kurā Satversmes tiesa...

Foto

Kam kalpo Latvijas žurnālistikas vaļi?

Es gaidīju pirmdienu. Man no prāta neiziet skaitlis 200. Līdzīgi kā Berlīnē “30 tūkstoši” un Roberta Kenedija Jr. publicētie foto, kurus...

Foto

Cerams, šī vēstule par iespējamiem nodarījumiem autoriem nonāks pie adresāta: atklāta vēstule Latvijas Republikas kultūras ministram

Rakstu Jums kā vienkāršam cilvēkam, negribu vērsties pie amatpersonas uzslāņojumiem....

Foto

Viendzimumu attiecību regulējums – postmodernās un vecās Eiropas sadursme

Ceturtdien LTV raidījumā "Šodienas jautājums" tika apspriesta klasisko un viendzimuma partnerattiecību problemātika. Politiķu un žurnālistes diskusijā parādījās...

Foto

Prātojums par uzvaru cīņā pret noziedzību un netīrību

Regresīvos vecos laikos bija tāds populārs jociņš par kādas vārdā nesauktas kopienas pārstāvi, kurš mēģinājis atradināt savu ķēvi...

Foto

Vakcinēšanās - glābiņš vai spriedums?

Šī gada 1.oktobrī stājies spēkā 29.septembrī pieņemts lēmums, kurš attiecas uz lielu sabiedrības daļu, bet perspektīvā - uz mums visiem. Lēmums...

Foto

Par maratonu un Covid19

Godātie Veselības ministrijas, SPKC, Rīgas domes, Rīgas satiksmes, AirBaltic un lidostas Rīga darbinieki! Mediķiem un transporta darbiniekiem šis ir bijis īsts baigais gads. Visu cieņu “frontlainiešiem” un...

Foto

Citu valstu mediji pārņem Latvijas informatīvo telpu

Bez atbilstoša valsts atbalsta komercmedijiem vietējā satura ražošanai 2021.gadā Latvijas informatīvo telpu pārņems Krievijas politiskajām interesēm atbilstošs saturs. Citu...

Foto

Atklātā vēstule par Zemgales vienīgā atkritumu apsaimniekošanas poligona “Brakšķi” saglabāšanu tautsaimniecības interesēs

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotajā informatīvajā ziņojumā “Par sadzīves atkritumu apsaimniekošanas...

Foto

Makrona nepārliecinošā spēle ar Krieviju: ieradies nomierināt Baltiju, viņš to it nemaz neizdarīja

“Ceļš uz elli ir bruģēts ar labiem nodomiem” — šis britu sakāmvārds nāca...

Foto

Atkritumu poligoni kā nacionālās drošības jautājums, jeb Kāpēc likvidēt Zemgales vienīgo atkritumu apsaimniekošanas poligonu ir riskanti

Ir publiskots VARAM sagatavotais informatīvais ziņojums “Par sadzīves atkritumu apsaimniekošanas...

Foto

Tiesiskums ieviests, tagad mūs interesē lielveikali

Lai veicinātu plašāku Latvijas izcelsmes produkcijas īpatsvaru mazumtirdzniecības lielveikalu ķēdēs, Jauno konservatīvo Saeimas deputāti šodien tikās ar "Maxima Latvija" pārstāvjiem....

Foto

Vai tiešām iemeslu pietrūkst, lai izietu ielās?

Ir daļa cilvēku, kuri joprojām nesaprot, kas ir iemesls, lai 10.oktobrī izietu ielās. Nesaprot, jo ir pierasts neko nedarīt...

Foto

Saucēja balss tuksnesī

Žurnālista Bojāra raidījumā “Aizliegtais paņemiens” par Jencīša draudzi “Kristus pasaule” parādīja, cik viegli cilvēki ir psiholoģiski manipulējami, pakļaujami. Un šī nav vienīgā sekta,...

Foto

Farss ar baltkrievu IT kompāniju „uzņemšanu”

"Kapitālā remonta" sakarā pirmais mani tā pamatīgi sasmīdināja premjers KK. Viņš bija "norijis" LIAA jaunā vadoņa naivi izmesto "ēsmu" par...

Foto

Ja jums gadījumā bija kādas šaubas, Latvijas finanšu sistēmas sakārtošana ir bijusi veiksmīga

Es pievienojos šodienas konferences vienai no galvenajām tēzēm, ka banku kā finanšu institūciju...

Foto

Putina vakcīna ir instruments sabiedrības iegrožošanai

Koronavīrusa (Covid-19, C-19 – sauciet, kā gribas) pandēmija pasaulē cilvēkus ir padarījusi ļoti uzmanīgus, pat nedaudz bailīgus. Ikdienas dzīve, kādu...

Foto

Reira autoratlīdzību ierosinājumi faktiski ir kaitniecība pret grāmatniecības nozari, valodu un kultūru

Latvijas Grāmatizdevēju asociācija Finanšu ministrijas piedāvātos ierosinājumus izmaiņām autoratlīdzību aplikšanai ar nodokļiem uzskata par...

Foto

Lai visai pasaulei varētu parādīt „noderīgāku realitāti”

Vēl viens notikums ar Holivudas blokbasteram līdzīgu sižetu nesen izvērsās vienā no Minskas ielām. Daudzi no mums redzēja video,...

Foto

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

Vērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no...

Foto

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

Šodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju...

Foto

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

Saistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot...

Foto

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

Augsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu...

Foto

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

Matemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni....

Foto

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

Latvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder...

Foto

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

Manā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai...

Foto

Sankcijas. Retorika un realitāte

Šī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz...

Foto

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto...

Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...