Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

aivarsz

17.05.2020. 11:00

Latviešiem ir tāds apzīmējums par cilvēkiem ,kas nāk no laukiem- PĀĶIS ! Nu tad nu apskataties labi,kā mums ir ar tiem savēlētajiem 100 deputātiem un Valdības ministriem - cik daudz mums to PĀĶU !??! Tad arī sapratīsim-kāpēc mums tā ir -kā ir Latvijā.

Atbildēt

Rutks

14.05.2020. 23:46

drusku pakustināja Sūnu ciemu bet tur izrādās sirseņi

Atbildēt

Liliana

14.05.2020. 18:24

»

Ivo

Jo ilgāk dzīvoju jo skaidrāk redzu, kāda traģēdija ka karā neuzvarēja Vācija


Ak,Dievs!Kādas galīgas stulbības jūs rakstiet.Par vācu koncentrācijas nometnèm un Nirnbergas tribunālu laikam vispār neko neesiet dzirdējis...Tā izskatās.Tagad daudziem jaunajiem ir sliktas zināšanas vēsturē un citos priekšmetos pamatskolas līmenī.Necenšas cilvēki kaut ko iemācīties,no interneta mācās,tomèr tur daudz izkropļojumu.

Atbildēt

ha

14.05.2020. 12:55

»

Janis

Girgens malacis Ar mugurkaulu


un vēl ar lielu caurumu dirsā!

Atbildēt

volfs

14.05.2020. 03:16

Nu ko tur pārdzīvot?Tūkstots un pirmais pierādījums tam,ka šī gadsimtiem zombētā Krievijas imperiālisma biomasa nav nekādā veidā pieradināma pie kaut kādām civilizācijas normām un likumiem.Atcerieties,mums vēl bija kaut kāds integrācijas ministrs Muižnieks.Smieklīgi un reizē pretīgi.Vai jābūt ar stulbumu un aklumu sistam,lai saprastu,ka vienīgās līdzeklis pret destruktīvo,Latvijai naidīga ienaidnieku ir tā izmešana no valsts .Nav cita ceļa.Daudz kas ,saprotams nokavēts,bet kāda gan ir izeja?Visi šie puspilsoņi-nepilsoņi-pilsoņi gaida stundu "X",kad beidzot nāks atbrīvotājs VVP.Nav šīm jūtām un vēlmēm nekāda praktiska,pragmatiska izskaidrojuma,eiropieša loģikas skata prizmā.Ilgstošas,negatīvās selekcijas rezultātā radīti,uz aiznīcināšanu ieprogrammēti roboti.

Atbildēt

Princips

13.05.2020. 23:42

Aināriņš caur Beatīti pačukstēja Sandiņam, kas un kā policijai jāstrādā. Ne par velti policija visu šo laiku ir bez nopietnas vadības. Ne īsti priekšnieks, ne ministrs. Vēsture atkārtojās. Lai dzīvo Limbažu piens.

Atbildēt

latvietīt!

13.05.2020. 19:30

Paliec mājās!

Atbildēt

:(

13.05.2020. 13:26

»

Otto

Klaji tendenciozs raksts - autors laikam vēl atrodas vīrusa žņaugos. Nepatīk ka kāds noliek puķes , ko


Nepatīk, ka okupantu pēcteči noliek puķes dienā, kas brīvajā Latvijā būtu jāizziņo par sēru dienu - krievu otrreizējās okupācijas sāķumu!

Atbildēt

TUMAIJA

13.05.2020. 11:40

»

ESMAIJA

piekrītu katram vārdam


Uzkrauj sev atbildību par krievu fašistisko izdzimteņu pastrādātām zvērībām pret cilvēci un nāksies arī atbildēt. Nedomā, kuce, ka stāvēsi maliņā, kad tos nolādētos izdzimteņus sūtīs uz elli!

Atbildēt

TU

13.05.2020. 11:37

»

ES

Bet tu pat cūkas vārdu neesi cienīgs nest!!!! Man kauns, ka tāds sevi var pieskaitīt latviešiem. Nekrietns, zemisks rāpulis tu esi. Tie ir tādi pat cilvēki kā visi un nevienam nav liegts godināt savu aizgājušos tuviniekus! Vēlreiz atkārtoju - tu esi necienīgs nest cilvēku vārdu un ja kas, krievi ir ...


Kolektīvā staļina drausmīgā nozieguma slavinātāji nav cilvēki un tiem nekas nav meklējams cilvēku apmeklētās vietās. Pirmkārt jau ar savu smaku tie atbaida apmeklētājus, otrkārt viņi var pielaist pārējiem blusas. Daudzās Eiropas valstīs, vispār neielaiž smirdīgos organismus, ja tiem ir piesprausta kolorado lentīte.

Atbildēt

to Q

13.05.2020. 11:31

»

Q

Domāju,ka latviešiem jābūt pateicīgiem PSRS karavīriem un viņu pēctečiem , citādi 70% latviešu būtu vāciešiem darba lopu vietā plašajās okupētajās teritorijās, vien 30% būtu tiesības tīrīt atejas un apkalpot vācu kungus Latvijā! Tā sauktie 50 okupācijas gadi latviešiem bija ļoti svētīgi, attīstījās ...


No kurienes ikviens smirdīgs krievu izdzimtenis, civilizācijas demogrāfiskais piesārņojums, zina, kas bija vāciešiem prātā? Vai Krasnaja Zvizda salasījušies?
Par to, ku jūs, nolādētie sadisti un pederasti, pastrādājāt Latvijā tikai "Baigā gada" laikā, triljonu tavas sugas brāļu īpatņu, veselu gadu varētu cepināt uz lēnām oglēm, lai jūs miljards reižu dienā lūgtos sev nāvi.

Atbildēt

tam q

13.05.2020. 11:26

»

Q

Domāju,ka latviešiem jābūt pateicīgiem PSRS karavīriem un viņu pēctečiem , citādi 70% latviešu būtu vāciešiem darba lopu vietā plašajās okupētajās teritorijās, vien 30% būtu tiesības tīrīt atejas un apkalpot vācu kungus Latvijā! Tā sauktie 50 okupācijas gadi latviešiem bija ļoti svētīgi, attīstījās ...


Tu,jampampiņ,jau vari domāt,ko gribi un funktierēt,kā būtu,ja būtu,bet tie latvieši kā nejūt to pateicību,tā nejūt.Un diez vai jebkad jutīs.Nu neiet taču latvieši 9.maijā ar sarkanām neļķēm pateikties.Neiet,nav gājuši un neies.Bet tu labāk pasaki paldies pašreizējai varai,ka tu drīksti rakstīt visu,kas iešaujas tavā gudrajā galvā un tevi neviens par to uz čeku neved.

Atbildēt

to Vaņis

13.05.2020. 11:25

»

Janis

Girgens malacis Ar mugurkaulu


Zelta vārdi. Par zobenu katram krievu fašistiskam izdzimtenim, sadistam un pederastam, vienmēr vajadzētu paturēt prātā.
Par Vjetnamu, kā jau normālam krievu smerdelim, tev nav ne mazāko zināšanu. Kopš krievi no turienes ir prom, jo ko gan krievs labu kādam var dod, tur pilnībā ir ievākušies amerikāņi. ASV ir lielākais Vjetnamas ekonomiskais partneris un šobrīd Vjetnama ir visstraujāk ekonomiski augošā Āzijas valsts.

Atbildēt

tad zini

13.05.2020. 11:19

»

Gribu zināt

Kā labā strādā Kasīklis? Vai Vienotības astoņkāja prostitūta


Vienotības iekšlietu ministrs, Kozlovskis, bija tieši tāds pat krievu bandītu un kara noziedznieku atbalstītājs.

Atbildēt

tas posts turpināsies mūžīgi

13.05.2020. 11:17

ģirģenam paldies par krievijas idioloģijas sapratni un varētu tāču iedot kādu putina ordeni uz kapara ķēdes

Atbildēt

TUMAIJA

13.05.2020. 11:17

»

ESMAIJA

Man pazīstami cilvēki bija aculiecinieki tam, un bija patiesi izbrīnīti, cik cilvēki un tieši tie, kas tiek apsaukāti par utainajiem un okupantiem, šajā reizē bijuši disciplinēti! Viss noritējis pat pārāk mierīgi un cik nu tas iespējams, visi centušies ievērot noteikumus. bILDĒŠANU VAR IZDARĪT ARĪ no...


Braukšana sabiedriskā transportā ir cilvēka nepieciešamība. Apgānīt desmitiem miljonu krievu fašistisko izdzimteņu zvēriski noslepkavoto eiropiešu gaišo piemiņu, kas notiek katru gadu 9. maijā, ir noziegums pret cilvēci.
Ja tu, krievu podsķilka, centies tiem rast attaisnojumu, tad arī tu esi līdzvainīga par visām cilvēku ciešanām.

Atbildēt

to lumpens

13.05.2020. 11:10

»

lumpens

Cilvēkiem ir tiesības nolikt ziedus par godu Padomju Armijas uzvarai!! Kasīkļveidīgie, marš būdās


1. Nolādētie staļiniskie izdzimteņi nav cilvēki.
2. Eiropā nav vietas marodieru, sadistu un pederastu armijas istukaniem.

Atbildēt

palūdz, lai tevi konsolidē

13.05.2020. 10:05

»

alts

Tas kas notiek Depo....centrāltirgū...novadu tirgos visiem liekas ka ir normāli!!!Vai nav pienācis laiks izbeigt sabiedrības pretnostatīšanu pēc nacionalitātes....valodas...u.t.t.Ar šādām darbībām varu noturēt elitei var sanākt grūtības un šādu viedokli pauž daudzi Eiropas valstu politologi.Ir jābūt...


un nesoli jaunu karu, vienkārši.
Tik stulbs, ka nezini kur problēma?????????????????????????????????????????????
Negribēsi, ka tevi izvedīšu verdzībā un iegulšos tavā gultā!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nerunājpot par reparācijām, pat atvainojušies nav!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

Nē!

13.05.2020. 08:53

»

alts

Tas kas notiek Depo....centrāltirgū...novadu tirgos visiem liekas ka ir normāli!!!Vai nav pienācis laiks izbeigt sabiedrības pretnostatīšanu pēc nacionalitātes....valodas...u.t.t.Ar šādām darbībām varu noturēt elitei var sanākt grūtības un šādu viedokli pauž daudzi Eiropas valstu politologi.Ir jābūt...


Nav taču runa par nacionalitāti un valodu, bet gan par elementāru prasību ievērošanu, kas attiecas uz visiem šajā laikā. Man 9.maijā nācās iet gar Pokrova kapiem. Tagad nožēloju, ka neizsaucu policiju.

Atbildēt

NIKNAIS

13.05.2020. 08:47

Raimo bija vienīgais cilvēks kas atbilda likuma normai kas raksturo piketu, līdz ar to nav šaubu, ka tas bija vienpersonisks pikets kurš ir atļauts. Valentīna rīcība konkrētajā situācijā NAV raksturojama kā pikets, jo viņam nebija plakāta un viņš teica runu. Likumā par piketiem un gājieniem ir noteikts, ka pikets ir izpausmes paušana KLUSĒJOT izmantojot plakātus . Likumā tiek norādīts, ka pikets ir izpausme neizmantojot runu. LIKUMA Par sapulcēm gājieniem un piketiem, - 1.panta 4 punkts - "Pikets ir pasākums, kura laikā viens vai vairāki cilvēki publiskā vietā ar plakātiem, lozungiem, transparentiem vai citiem atribūtiem pauž kādas idejas un viedokļus (piemēram, par dažādiem sabiedriski nozīmīgiem politiska, ekonomiska un sociāla rakstura jautājumiem), bet kura gaitā NETIEK TEIKTAS RUNAS VAI UZRUNAS"

Atbildēt

alts

13.05.2020. 08:41

Tas kas notiek Depo....centrāltirgū...novadu tirgos visiem liekas ka ir normāli!!!Vai nav pienācis laiks izbeigt sabiedrības pretnostatīšanu pēc nacionalitātes....valodas...u.t.t.Ar šādām darbībām varu noturēt elitei var sanākt grūtības un šādu viedokli pauž daudzi Eiropas valstu politologi.Ir jābūt sabiedrības konsolidācijai un jebkuri pretēji mēģinājumi ir lemti neveiksmei

Atbildēt

Ivo

13.05.2020. 08:39

Interesanti kā frontē vācu armijā ir 1.200.000 kritušie karavīri..1.000.000 bojā gājušo padomju izdzimteņu gūstā..

Atbildēt

Andrejs

13.05.2020. 08:36

»

Ivo

Gods un slava uzņēmējam (Ābelite)kas savā kafejnīcā atteica apkalpot kolorado-mēslu vaboles..malacis..cilvēku ēstuve nav domāta cūkām


Pat Bībelē teikts , ka nevajag mest cūkām priekšā pērles, jo tās atgriezdamās var pašu saplosīt. Ir jau plosījušas. Cik latviešu tika iznīcināts, cik izsūtīts, cik ielikts cietumos, lai tā saucamie padomju atbrīvotāji varētu iekārtoties latviešu sakoptajās saimniecībās, iekārtoties latviešu greznajos dzīvokļos, kā arī ietērpties latviešu sieviešu atstātajos naktskreklos kā balles kleitās. Kā saka vecais teiciens, tad labāk būtu bijis mirt tīrā vācu ūdenī nekā krievu sūdos.

Atbildēt

Ivo

13.05.2020. 08:31

Jo ilgāk dzīvoju jo skaidrāk redzu, kāda traģēdija ka karā neuzvarēja Vācija..

Atbildēt

Ivo

13.05.2020. 08:26

Bolderājas un maskačkas bioatkritumiem ...jūsu izdzimteņu un necilvēku svētkus var svinēt tikai garīgi un morāli slimi radījumi..kā redzam tādu vēl ir daudz..īpaša suga..kaut kas starp pelējumu un mušu kāpuriem..

Atbildēt

ES

13.05.2020. 08:23

»

Ivo

Gods un slava uzņēmējam (Ābelite)kas savā kafejnīcā atteica apkalpot kolorado-mēslu vaboles..malacis..cilvēku ēstuve nav domāta cūkām


Bet tu pat cūkas vārdu neesi cienīgs nest!!!! Man kauns, ka tāds sevi var pieskaitīt latviešiem. Nekrietns, zemisks rāpulis tu esi. Tie ir tādi pat cilvēki kā visi un nevienam nav liegts godināt savu aizgājušos tuviniekus! Vēlreiz atkārtoju - tu esi necienīgs nest cilvēku vārdu un ja kas, krievi ir daudzkārt cilvēcīgāki un tīrīgāki par latviešiem.

Atbildēt

varbūt vienkārši stulbs

13.05.2020. 08:13

un nespēj sakārtot č mantojumu-policiju...policiste jonīte atklāti paziņo, ka staļins Latvijai atnesa neatkarību, nu kur vēl tālāk. Pieļauju, debila č, bet vai tad vieta policijā.

Atbildēt

Ivo

13.05.2020. 08:07

Gods un slava uzņēmējam (Ābelite)kas savā kafejnīcā atteica apkalpot kolorado-mēslu vaboles..malacis..cilvēku ēstuve nav domāta cūkām

Atbildēt

Ivo

13.05.2020. 08:02

Ne mazākās cieņas tiem dzivniekiem kas 9.maijā vazajas un mēslo uzvaras parkā..

Atbildēt

Q

13.05.2020. 07:28

Domāju,ka latviešiem jābūt pateicīgiem PSRS karavīriem un viņu pēctečiem , citādi 70% latviešu būtu vāciešiem darba lopu vietā plašajās okupētajās teritorijās, vien 30% būtu tiesības tīrīt atejas un apkalpot vācu kungus Latvijā! Tā sauktie 50 okupācijas gadi latviešiem bija ļoti svētīgi, attīstījās pilnīgi viss sakot no rūpniecības, lauksaimniecības un beidzot ar zinātni un mākslu, tāpē jau 4. maija republikas siles biedri kļuva bagāti ,izlaupot tautas 50. gados sastrādāto!

Atbildēt

pārvaldnieks

13.05.2020. 07:18

»

Otto

Klaji tendenciozs raksts - autors laikam vēl atrodas vīrusa žņaugos. Nepatīk ka kāds noliek puķes , ko


karātavu laukumā pakārtajiem vācu karagūstekņiem ir vienalga ,liek tos ziedus ,vai neliek.
Karātavu (uzvaras) laukums nav sarkanarmiešu kapavieta !

Atbildēt

?

13.05.2020. 04:37

»

Rutks

Uzvelt vainu par iepriekšējo valdību un parlamenta sastrādāto tas ir prasti


kada huja del aizliedzat lietot skaidru naudu ?

Atbildēt

Jaa, krievu okupantu

13.05.2020. 03:18

»

uzvarai pār ko????????????????

ja nacisms zeļ un plaukst


nacismu nostiprina VDD. Latviešu tauta to visu redz. Un Ģirģenam virs galvas sāk karāties Damokla zobins. Daudzi nav aizmirsuši par giljotīnām. Visi redz, ka Ģirģens ir zvērīga režīma “smaidoša un naiva izkārtne” - izsūtamais puišelis.

Atbildēt

Protams, ka veikalā nedrīkstēja ielaist pircējus

13.05.2020. 03:14

»

Jelgavnieks

Nezinu kā tas sanāca, bet 9.maijā es pēc divu mēnešu RIMI jelgavas Vivo centrā pēdējā apmeklējuma iegāju iepirkties, jo reklāma par RIMI labo karantīnas prasību izpildi ir dzirdama katru dienu TV un LR. Ak šausmas, to nekādi nevar salīdzināt ar to, kas notika Rīgā Uzvaras parkā.Veikalā cilvēki bija ...


ja bija riski pārkāpt noteiktos 2 m.

ASV sestdienās ir kilometriem garas rindas pie veikalu durvīm 2 m cits no cita. VDD ir Kremļa perēklis, visvairāk viņi baidās no jaunās Tautas varas frontes - 1. maijā pie “pieminekļa brīvībai” aizturēja trīs personas, kuras ievēroja distancēšanos. Aizturēto tiesību aizstāvībai policijas telpās liedza advokātus, sastādot protokolus un “izspiežot melīgus paskaidrojumus”. Pienāca policists pie personas un pārkāpa šo distancēšanos, kas kļuva par iemeslu aizturēšanai. 4. maija komunistu, čekistu, žīdu cionistu vara baidās no Tautas varas frontes, kura var pārņemt VDD centralizeto varu saskaņā ar Satversmes 2. pantu, kura darbību - vara pieder tautai- VDD ir apturējis.

Atbildēt

anti soross

13.05.2020. 02:17

»

Janka Pipars

Dibenā tavs okupantu tiesības, falla pielūdzēji


dibena 4 maija rezimu un nato okupantus !

Atbildēt

wow

13.05.2020. 01:31

Lieciet beigtam Matisonam mieru!

Atbildēt

:D

12.05.2020. 23:08

Sanditim jau tik dikti iepatikās tas balagāns pie kauna staba, ka varēja pats iet uzdziedāt kādu častušku

Atbildēt

Rutks

12.05.2020. 23:07

Uzvelt vainu par iepriekšējo valdību un parlamenta sastrādāto tas ir prasti.

Atbildēt

Drausmas kas notiek

12.05.2020. 23:01

Izrādās, ka ja tev ir piesprausta kolorādo krāsas lente un rokā tulpe tad tu vari neievērot nekādus ierobežojumus un tas nožēlojamais biedrs/tovariščs Ģirdens to visu balagānu vēl piesedz.:(((((

Atbildēt

Jelgavnieks

12.05.2020. 22:41

»

ESMAIJA

Man pazīstami cilvēki bija aculiecinieki tam, un bija patiesi izbrīnīti, cik cilvēki un tieši tie, kas tiek apsaukāti par utainajiem un okupantiem, šajā reizē bijuši disciplinēti! Viss noritējis pat pārāk mierīgi un cik nu tas iespējams, visi centušies ievērot noteikumus. bILDĒŠANU VAR IZDARĪT ARĪ no...


Nezinu kā tas sanāca, bet 9.maijā es pēc divu mēnešu RIMI jelgavas Vivo centrā pēdējā apmeklējuma iegāju iepirkties, jo reklāma par RIMI labo karantīnas prasību izpildi ir dzirdama katru dienu TV un LR. Ak šausmas, to nekādi nevar salīdzināt ar to, kas notika Rīgā Uzvaras parkā.Veikalā cilvēki bija tā saspiesti kā siļķes mucā, grūdās viens otram virsū.Tur neredzēju izpildām nevienu karantīnas noteikumu prasību un kā izsmiekls veikala radio stāstīja par turēšanos 2 metru attālumā. neviens neregulēja cilvēku plūsmu, ratiņus, groziņus ņem cik gribi, spiedies tik iekšā veikalā. Vienīgā vieta, kur tika ievērots aptuveni 2m attālums, bija rindas pie kasēm. Puse no kasēm nestrādāja, rindas bija garas. Te nu gan policijai vajadzēja sastādīt protokolu veikala administrācijai par absolūtu pircēju plūsmas neorganizēšanu.

Atbildēt

Janis

12.05.2020. 22:22

»

Gribu zināt

Kā labā strādā Kasīklis? Vai Vienotības astoņkāja prostitūta


Girgens malacis Ar mugurkaulu.
Karinam nesaprast/Ar Zobenu atnaksi no Zobena kritisi. vjetnamu atceries_cru darboni.

Atbildēt

pareizi,otto!

12.05.2020. 22:10

»

Otto

Klaji tendenciozs raksts - autors laikam vēl atrodas vīrusa žņaugos. Nepatīk ka kāds noliek puķes , ko


Nāvīgi tendenciozs tas kasīklis.Tā kā lai nākamgad visiem latvietīšiem būtu rokās sarkanas neļķes un marš pie skaistā pieminekļa par godu svētajai 76 tajai atbrīvošanas gadadienai!ģirģens varētu iet pirmajās rindās ar vainagu.Nav ko māžoties tai Eiropai pakaļ astotajā maijā.9.maijs un 17 jūnijs ir pareizie atbrīvošanas svētki.Varen plaša mana zeme dzimtā..lauki,meži,saulesstaru plīvs ,un es nezinu starp zemēm simtām,kur vēl citur cilvēks ir tik brīvs.Slava psrs un kpss!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

FotoTālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc vairumam iedzīvotāju pieļaujams dot zemākas kvalitātes izglītību.
Lasīt visu...

15

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

FotoValsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas Nacionālo bibliotēku (LNB), simboliski atzīmējot vienu gadu kopš prezidenta stāšanās amatā. Valsts prezidents ar LNB pārstāvjiem pārrunāja humanitāro zinātņu un digitālās jomas nozīmi Latvijas kā modernas valsts stiprināšanā.
Lasīt visu...

21

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

FotoPasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem. Viens no visredzamākajiem – Staļins. Tomēr tagad viņam ir uzradies nopietns konkurents. Tiesa, ne jau paveikto darbu ziņā, tur nu Staļinu neviens nepārspēs, nu, pēc apjoma noteikti. Tad kurš ir šis “izredzētais”?
Lasīt visu...

21

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

FotoVispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un piepušķotas - tādas palikušas sirmā vīra atmiņā. Kurš būtu domājis, ka kāds Lapsa pēc 30 gadiem cilās 90. gadu intervijas?
Lasīt visu...

21

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

FotoValsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums.
Lasīt visu...

6

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

FotoValsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā ir nodokļu maksātāju loma un rīcība. Likumsakarīgi, ka nodokļu nomaksas apjoms ir atkarīgs no tā, cik efektīva ir VID sadarbība ar nodokļu maksātājiem. Uzticēšanās ir svarīgs šīs sadarbības priekšnoteikums.
Lasīt visu...

12

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

FotoVien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā šī. Un tas ir saprotams – PSRS (Padomju Sociālistisko Republiku Savienība) laiki tik ļoti atšķiras un kontrastē ar mūsdienām, ka neatstāj vienaldzīgu gandrīz nevienu. Īpaši, ņemot vērā, ka tā nav tik sena pagātne un vēl ir daudz cilvēku, kuri “toreiz” ir dzīvojuši.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...

Foto

Muļķība vai pasūtījums?

Sliktāku variantu kā noplēst Pasaules tirdzniecības centra (PCT) labi saglabāto ēku Elizabetes ielā 2 (attēlā - idejas "bīdītājs", kultūras ministrs Nauris Puntulis) tikai...

Foto

Prezidents un Drāma

Katra globāla krīze ir būtiski mainījusi pasauli. Pirmais pasaules karš sievietēm saīsināja matu un kleitu garumu, jo vīriešu skaits bija dramatiski samazinājies, bet...

Foto

Kad "sabiedriskā radio personība" ignorē sabiedriskā radio ētikas kodeksu

Šī gada 19.jūnijā Latvijas Radio 5 darbiniece Karmena Stepanova savā oficiālajā LSM “radio personības” profilā norādītajā twitter.com...

Foto

Augstākā tiesa gandrīz visā mums piekrita, bet spriedumu nez kāpēc tomēr atcēla

Kultūras ministrija (KM) turpina uzsvērt, ka valsts ir pilnībā norēķinājusies par Latvijas Nacionālās bibliotēkas...

Foto

Politiķa statuss pats par sevi nav pietiekams pamats atklāt sabiedrībai informāciju par politiķa privāto dzīvi – ka Juta Strīķe universitātē iestājās kā Anna Potapova

Augstākās tiesas...

Foto

Izglītība

Grūti laiki rada stiprus cilvēkus, stipri cilvēki veido labus laikus, labus dzīves apstākļus. Labi dzīves apstākļi rada vājus cilvēkus, un vāji cilvēki rada grūtus laikus....

Foto

Bagātie un slavenie arī raud, jeb turīgie prasa pabalstus

Koronavīrusa radītā krīze pamatīgi iedragāja daudzus biznesa sektorus, piemēram, restorānu un viesnīcu biznesu, tūrisma un izklaides industriju....

Foto

Mēs enerģiski aizņemamies uz nākotnes rēķina

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi! Šodien noslēdzas spraigs darba cēliens, un turklāt vairākus mēnešus...

Foto

Sabiedriskās televīzijas blēņas par okupāciju „skatītājam parastajam”

Filma "Parasta okupācija" diemžēl ir kārtējais piemērs tam, ka, mēģinot iztikt bez vēsturniekiem vēsturei veltītu jautājumu analīzē, nekas izcils...

Foto

Esam pret jebkādu Augstskolu likuma redakciju, kurā pieļauta tādu rektoru ievēlēšana, kas nezina latviešu valodu un nespēj to lietot

Saskaņā ar pašlaik plaši apspriesto un kritizēto...

Foto

Ārstu blakusdarba ierobežošana var novest pie medicīnas personāla kritiska trūkuma

Latvijas Slimnīcu biedrība kategoriski iestājas pret publiskajā telpā izskanējušo politikas veidotāju ideju ierobežot ārstu darbību -...

Foto

Valsts politiskā vadība izšķīrās palikt savā vietā un pielāgoties, nevis cīnīties pret agresiju un protestēt pret notiekošo

Latvijas patrioti! Godātie klātesošie! Pirms 80 gadiem – 1940....

Foto

Džordž Stīl, tiec galā ar saviem kompleksiem

Džordž Stīl, Latvijas pilsoni, Attīstībai/Par dibinātāj un biedr, cik saprotu. Es Jūs, Džordž Stīl, uzrunāšu uz "Tu". Uz šo ierakstu mani...

Foto

Saprātīga izvēle

Cilvēkus nosacīti varētu iedalīt divās grupās: tajos, kuri pieņem saprātīgus lēmumus, un tajos, kuri pieņem nesaprātīgus lēmumus....

Foto

Pūces kundze nodokļu maksātāju naudu mums un citiem sadalīja ļoti labi un pareizi; kas nemācēja pareizi paprasīt, pats vainīgs

Var piekrist pētnieciskās žurnālistikas centra "Re:Baltica" publikācijas...

Foto

Par nodokļiem, dzīvi un brīvību

Obligātie nodokļi nozīmē, ka zeme ir iekarota, tā pakļāvusies kādam pārspēkam. Tautu var pakļaut un paverdzināt kā vietējie, tā svešzemju varmākas....

Foto

Kad rasisma apkarotājiem entuziasma vairāk nekā saprāta

Dārgie draugi. Esam saņēmuši pārmetumus no Aijas Ingrīdas Abenes (jautājums tiek diskutēts arī viņas pārstāvētās partijas Attīstībai/Par "Facebook” profilā)...

Foto

Lai nepieļautu nacionālā kultūras mantojuma izpostīšanu Rīgas centrā, sākta iedzīvotāju parakstu vākšana

Internetā sākta parakstu vākšana, lai panāktu, ka netiek izpostīts Alberta ielas 9 Konstantīna Pēkšēna...

Foto

Krievija turpina aktīvi melot par COVID-19 nekaitīgumu

Līdz šim mediju un sociālo tīklu vidē ir parādījies ārkārtīgi daudz Kremļa vēstījumu par COVID-19 vīrusa izplatību. Tiek izplatītas...

Foto

„Wagner” algotņi Lībijā – Putina naivā lielgabalgaļa

Krievijas karavīru mentalitāte būt par naivu lielgabalgaļu nav mainījusies kopš Ivana Bargā laikiem, - šādu secinājumu var izdarīt no...

Foto

Cilvēku un mājlopu čipošana un čipi

Pašreiz, iespējams, notiek viena no pasaules vēsturē lielākajām kriminālām krāpšanām un apmaušanām – pasludināta viltus kroņa vīrusa izraisītās slimības viltus...

Foto

Aicinām pārtraukt darbus Skanstes dārziņos uz putnu ligzdošanas laiku

Nodibinājums "Dzīvnieku policija" un Latvijas Ornitoloģijas biedrība aicina pārtraukt Skanstes ielas dārziņos paredzētos darbus vismaz līdz šī...

Foto

Grēkāzis ir, upurnazis trinas

Vecam sunim jaunus trikus neiemācīsi. Mežu daudzīpašnieks Modris Fokerots riskē sabiedrības ilgākā piemiņā palikt tieši kā uzskatāma ilustrācija šai parunai....

Foto

Pieprasām atsaukt raidījumā "Nekā personīga" paustās nepatiesās un maldinošas ziņas

SIA Pata un SIA Pata Board advokāti ir vērsušies SIA All Media Latvia ar pretenziju, kurā...

Foto

Dieva valstība

Jānis Kristītājs ir teicis: «Atgriezieties no grēkiem, jo Debesu valstība ir tuvu klāt pienākusi.» (Mt 3:2) Ar šādiem vārdiem Jānis Kristītājs sāka savu publisko...

Foto

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

Rektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot,...

Foto

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

Ar nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu...

Foto

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

Latvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu...

Foto

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

Šajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās...

Foto

Tas apdraudēs dzīvības

Veselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem....

Foto

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

Kā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie...

Foto

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums...

Foto

Troļļi

Troļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos...

Foto

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

Savulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par...

Foto

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

Saskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu...

Foto

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

Eiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats...

Foto

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

Saeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir...