Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   



Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Robinson

24.06.2021. 19:30

have made $ 13594 last month by working online from my home. I am a full time college student and by just doing this in my free time for a few hours per week by TSq using my laptop, I payed off my student loans. Check this out and start making cash online in so incredibly simply way by just following instructions on this website ...

For more detail visit this web ....... www.Snag4.com

Atbildēt

Labi dzīvojam

16.06.2021. 06:45

Cars naudu savā karaļvalstī neskaita cik vajag sev neliedz neko. Cik īpašumi ārzemēs un naudu kontos nezin neviens.

Atbildēt

VID darbinieks

14.06.2021. 23:44

»

Beidzot!

Beidzot te izsakās arī kāds kompetents cilvēks. Noriebusies tā pilnīgi nezinošo riešana


Švaka tā jūsu kompetence. Pastāv MK noteikumi par ierēdņu vērtēšanu. Cik saprotu, Jaunzeme netiek ar to galā. Bet tas jau nav brīnums - viņa ir traģikomiski stulba!

Atbildēt

Labojums

14.06.2021. 22:37

»

Zulu

Nez, kas šo ir sarakstījis. Jaunzemi nepazīstu un atturēšos izteikt viedokli par viņu kā VID vadītāju, bet NAV TĀDS ierēdņu eksāmens. Tāds nav, neeksistē. Līdz ar to ticamības moments arī pārejam šajā rakstā zūd


Ministru kabineta noteikumi Nr.494 "Noteikumi par valsts tiešās pārvaldes iestādēs nodarbināto darba izpildes novērtēšanu" paredz iestādes vadītāja (tātad arī I.Jaunzemes) darba novērtēšanu reizi divos gados. VID gadījumā to dara finanšu ministra izveidota komisija 5 cilvēku sastāvā reizi 2 gados. Ja Jaunzeme tiešām nav spējusi iegūt sekmīgu sava darba vērtējumu, viņai pēc būtības būtu jāatstāj amats.
Rakstā šo ierēdņu darba novērtēšanu kļūdaini sauc par eksāmenu, bet pamatā ideja atbilst patiesībai.

Atbildēt

Info

14.06.2021. 20:21

»

Zulu

Nez, kas šo ir sarakstījis. Jaunzemi nepazīstu un atturēšos izteikt viedokli par viņu kā VID vadītāju, bet NAV TĀDS ierēdņu eksāmens. Tāds nav, neeksistē. Līdz ar to ticamības moments arī pārejam šajā rakstā zūd


Nezinu, iespējams, ka zemos amatos strādājošiem ierēdņiem tiešām nav, nemācēšu teikt, bet citiem ir gan - ikgadējais darba novērtējums, kur komisija novērtē tavas zināšanas un spējas, sākot no izcilām, līdz neatbilstošām ieņemamajam amatam.

Atbildēt

vārdnīca

14.06.2021. 19:39

Kā rādās tauta liks plusiņus jebkuram rakstam,kas nav pat kritisks. Pietiek,ja tiek kādam uzgāztas samazgas. Tad tauta sajūsmā sit plaukstiņas. Jaunzeme var patikt vai nepatikt,bet viņa ir dāma ar krampi. Laikam kādam uzkāpusi uz varžacīm,ka regulāri tiek apspļaudīta.

Atbildēt

Zulu

14.06.2021. 16:28

Nez, kas šo ir sarakstījis. Jaunzemi nepazīstu un atturēšos izteikt viedokli par viņu kā VID vadītāju, bet NAV TĀDS ierēdņu eksāmens. Tāds nav, neeksistē. Līdz ar to ticamības moments arī pārejam šajā rakstā zūd.

Atbildēt

Smīnam

14.06.2021. 14:09

»

Smîns> Rīdziniecei

Màras Zàlîtes skolniece


Nē, skolotāja.

Atbildēt

Nemillers

14.06.2021. 14:09

»

millers

dumiķe,kurai īstā vieta uz ielas ar slotu ,bet ,par cik šeit ir latvija,tātad viss kārtībā


Tādiem milleriem vieta kūtī.Varēs neķēzīt internetā, bet tīrīt govju pieķēzīto.

Atbildēt

Tam Jaukais

14.06.2021. 14:06

»

Jaukais

Cik jauki redzēt, ka atsevišķi VID darbinieki (I.Jaunzeme, A.Vaivars un citi) pirmdien no rīta pavada, rakstot komentāros atbalsta vēstules...


Kā tev skauž, ka neesi Jaunzemes kundzes vietā. Skaudība lien pa visām vīlēm . Mācies, strādā, nevis darba laikā raksti komentārus. Mēģināšu noskaidrot IP adresi, gribu zināt, kurš darba laikā aplej valsts amatpersonu mēsliem.

Atbildēt

Secinājums

14.06.2021. 10:36

»

skats no malas

Jaunzeme, Levits, Pavļute, kanKariņš - tie ir vienas sugas "intelektuāļi


Jūsu saraksts ir ļoti nepilnīgs.

Atbildēt

Secinājums

14.06.2021. 10:35

»

Oma

Cik ilgi cirks ar klauniem uz nodokļu maksātāju reiķina turpināsies


Kamēr aitas balsos,dursies un pakļausies režīma ierobežojumiem un likumiem.

Atbildēt

Oma

14.06.2021. 09:50

Cik ilgi cirks ar klauniem uz nodokļu maksātāju reiķina turpināsies

Atbildēt

skats no malas

14.06.2021. 09:46

Jaunzeme, Levits, Pavļute, kanKariņš - tie ir vienas sugas "intelektuāļi"

Atbildēt

Jaukais

14.06.2021. 08:36

Cik jauki redzēt, ka atsevišķi VID darbinieki (I.Jaunzeme, A.Vaivars un citi) pirmdien no rīta pavada, rakstot komentāros atbalsta vēstules :)))))))
Jaunzemes kundze, jūs esat neprofesionāla un melīga sieviete, kura iekļūst amatos, pateicoties savai mammai un I.Viņķelei. Ceru, ka drīz jūs piemeklēs tāds pats liktenis, kā jūsu draudzeni Viņķeli.

Atbildēt

Smiekli nāk

14.06.2021. 07:54

Kritizētāji tik detalizēti raksta un lej samazgas uz Jaunzemi, ka rodas sajūta, ka to dara vai nu izcili šī darba specifikas pārzinātāji vai, visticamāk, tie, kuri katru rītu vienkārši izgāž žulti.

Atbildēt

millers

14.06.2021. 07:52

nulllle,tavs vārds nav jaunzeme???

Atbildēt

Rīdziniece

14.06.2021. 07:51

Ne jau atestāts vai vēl kāds papīrs raksturo cilvēka kompetenci, bet gan viņa intelekts un spējas. Tā arī Jaunzemes kundzei- kāpēc taisa tādu traci kāda formāla papīra dēļ? kuram šī amatpersona traucē? Ģenerāldirektore pilda likumu, nav uzpērkama, izdarījusi daudz saziņas uzlabošanā ar VID u.c. Direktores nopelns, ka šodien inspektori telefoniski laipni skaidro, atbild, pamāca, tāpat Jaunzemes vadībā ieviests vienotais nodokļu konts u.c. Jaunzeme nevar un nespēj katru dabinieku personīgi uzraudzīt, tāpēc bieži vien atsevišķi inspektori raksta iedzīvotājiem bezjēdzīgi sarežģītas vēstules , iekopējot pusi lappuses ar MK noteikumiem, likumiem u.c. Varbūt var vienkāršāk, lai nav jāzvana uz VID vēstules sagatavotājiem, jātērē velti VID darbinieku laiks skaidrojumiem.Veiksmi Jaunzemes kundzei un visam VID kolektīvam!

Atbildēt

Vilks

14.06.2021. 07:19

Tas tikai parāda kādi analfabēti vada mūsu valsts iestādes, nav ko brīnīties ka visās jomās ir pakaļā. Bet izskatās ka tā vietā daudziem ir ļoti patīkama.

Atbildēt

millers

14.06.2021. 06:24

dumiķe,kurai īstā vieta uz ielas ar slotu ,bet ,par cik šeit ir latvija,tātad viss kārtībā

Atbildēt

ērce

13.06.2021. 22:27

Vairākās rietumzemēs kandidātiem uz amatu (ar nepieciešamām kvalifikācijām) ir vispirms jāliek rakstisks eksāmens. Pēc tam notiek atlases intervija trīs cilvēku priekšā. Kādu laiku pēc tam nāk rakstisks paziņojums vai konkurss ir izturēts, vai arī ne. Tā vajag arī Latvijā.

Atbildēt

Es

13.06.2021. 21:31

»

Japis

Man jau šķita, ka visi aizmirsuši, ka mums VID amatā ir tā pretīgā būtne. Un par to savu atrašanos darbā viņa tagad saņem 5,300 eur mēnesī?! Tak vajag viņu izmest ārā ar spērienu pa pakaļu


Kāpēc vispār šādam vadītājam ir tik liela alga? Kāpēc citiem valsts pārvaldē ir 5 x mazākā alga ar tāpat lielu atbildību un izglītību?

Atbildēt

Uzņēmējs

13.06.2021. 18:46

»

Japis

Man jau šķita, ka visi aizmirsuši, ka mums VID amatā ir tā pretīgā būtne. Un par to savu atrašanos darbā viņa tagad saņem 5,300 eur mēnesī?! Tak vajag viņu izmest ārā ar spērienu pa pakaļu


Esmu piedalījies sapulcē ar šo kundzi, manis kā uzņēmēja inicētā... pilnīga nekompetence un tukšums, diemžēl! Sarunas laikā nespēja noformulēt sakarīgu, saprotamu teikumu - peld pilnīgi visos jautàjumos..., kasīja degunu, ausis, un izpauda datus par cita uzņēmuma pārbaudes rezultātiem. Kauns! Kauns arī Reiram, ka nav padzinis šo, mūsu finansēto, kàpostgalvu!

Atbildēt

87

13.06.2021. 18:18

KV - bananu republika ! Levitam tas nebūtu jākomentē >

Atbildēt

VB

13.06.2021. 15:03

Beidziet te lūdzu! Vnk. VID ierēdnēm vajag atsevišķu, vienkāršotu testu / eksāmenu un viss būs štokos!

Atbildēt

!

13.06.2021. 14:54

jaunzeme ,latvijas ierednu klana seja.

Atbildēt

skala

13.06.2021. 13:53

ko te pa sīcenēm- būtu sākuši pavļutēnus skatīt- no tiem miljonu miljoniem vai kaut kas vispār paliek pari? Te pat juhņēvičas fotosesijām vairs nepietiek kā izskalots

Atbildēt

Norai vardadiena bija vakar

13.06.2021. 12:58

Kaunzeme ir stulba, nepatīkama bāba ielikt amatā tikai tāpec, ka Viņķeles kalpone

Atbildēt

Suns parāvis

13.06.2021. 12:54

Pēc bildes spriežot, par galveno nodokļu iekasētāju ielikts oposums.

Atbildēt

Japis

13.06.2021. 12:50

Man jau šķita, ka visi aizmirsuši, ka mums VID amatā ir tā pretīgā būtne. Un par to savu atrašanos darbā viņa tagad saņem 5,300 eur mēnesī?! Tak vajag viņu izmest ārā ar spērienu pa pakaļu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

FotoKur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā un citi vājprāti, kas izsauc un izraisa mūsu sašutumu? Vai tos kāds apzināti rada, mērķtiecīgi un plānveidīgi izveido, vai tas ir tādas kolektīvās bezatbildības, muļķības, neizpratnes un neprasmes rezultāts kādiem cēloņiem, kurus minēju iepriekš? Varbūt tos pasūta greizo spoguļu valstībā un ir kāda cilvēku kopa, kas īpaši specializējas uz aplamību izdomāšanu un ieviešanu?
Lasīt visu...

15

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

FotoPusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās uzdevumu - apturēt vīrusa izplatību, glābjot cilvēku veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

12

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

FotoValdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti pēc protokola, bet premjers ciniski aicina latvzemiešus ciest, saglabājot “vēsu prātu un mieru”. Segregācijas ieviesējam pietiek nekaunības – aicināt uz vienotību. Valdības politikas ķīlniekiem “no augšas” tiek piedāvāts Stokholmas sindroms.
Lasīt visu...

12

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

FotoEsam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi. Taču nupat Kariņa valdība iezīmē jaunu robežu – tie kļūst arī nelietīgi un amorāli.
Lasīt visu...

21

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

FotoLatvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada 5.jūnija vēlēšanās.
Lasīt visu...

21

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

FotoAttiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi – tālab, ka viņi ir veseli) tiek liegta pārstāvniecība valsts pārvaldē un dalība aktīvajā politika.
Lasīt visu...

21

Nelokāmi pret varmākām!

FotoManuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs izgāzīsies, jo vairums vakcinēto injicējās nevis medicīnisku iemeslu, bet varas noteikto eksistenciālo ierobežojumu dēļ un, visticamāk, sirdī alkst atriebi par sačakarēto organismu. Protams, ka ir injicēto varza, kas sevi tagad uzskata par augstāko kastu un pilnā mērā izmanto dāvāto iespēju paņirgāties par “zemcilvēkiem”. Šie neģēļi visu laiku ir mituši mūsu vidū un beidzot var apmierināt savus zemiskos instinktus.
Lasīt visu...

6

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

FotoLai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem uz dažiem jautājumiem ar portāla Pietiek starpniecību?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....