Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Big Dormouse

02.05.2017. 08:59

Tikai Satversmē vēl pagaidām vara pieder tautai. Dzīvē jau sen vara pieder partijām. Līdz ar to varas intereses ir partiju intereses. Tur nav vietas ne valstij, ne cilvēkiem ārpus partiju "elites". Vēlēšanas kā sistēmas sastāvdaļa nodrošina ērtu sistēmas pastāvēšana. Ja mums šī varas sistēma der, tad ejam uz vēlēšanām, balsojam un atbalstām šo partiju varas sistēmu.

Atbildēt

Latvietis

01.05.2017. 13:17

»

A.P.

Dziļi profesionāla analīze ir vajadzīga katrā nozarē, katrā valsts funkcionēšanas aspektā. Nepietiek tikai ar sociāli politisko, sociāli filosofisko izvērtējumu, iegūstot kopējo priekšstatu par stāvokli valstī. Izvērtējuma autoriem ir jābūt drosmīgiem, jāraksta ar savu īsto vārdu, bet nevis jāslēpjās...


Latvietim tavas pamācības nav vajadzīgas.Es pats zinu par ko balsot un balsošu atkal par Ameriku. Bet tu ej pie velna ar savām pamācībām.Vai tu esi aizmirsis,ka latvietis ir patstāvīgs domāšanā?

Atbildēt

pilsonis

30.04.2017. 19:34

Faktiski LR tiesās ir izveidotas troikas iedzīvotāju ātrai atbrīvošanai no īpašumiem bez iespējas sevi aizstāvēt.

Atbildēt

gremlinu sarkanmatainā bidla

30.04.2017. 14:15

»

Neizplati melus

Ja gribi ko pierādīt, nosauc datumu, dokumenta numuru, publicē fragmentu un pierādi citādi. Šeit ir meli un tas nav godīgi. Ja uzskati, ka nemelo, raksti savu vārdu, tad runāsim, bet tu, sl;epjoties nosauc citu vādyus. Tā ir nomelnošana, zemiska rīcība


Publiski fakti nekam nav jāpierāda. Tieslietu ministra paraksts uz visiem iesniegtajiem likumprojektiem. Tā ka, tiš, būdā, kuce! Zemiska rīcība ir taisīt apzināti nelikumīgus spriedumus, mēslu čupa, tā ka smirdi tālāk savā piepirstajā paltrakā, noēdod svešu nodokļu naudu. Cerams drīz aizrīsies. Ūūūhujū!

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

30.04.2017. 13:31

»

Tieši tā

Vlasti nepārvalda ne deputāti, ne ministri, ne valdība, bet okupācijas laika nomenklatūra un viņu paspārnē iesildījušies "šoferu dēli un meitas", VDK aģenti, un naudu sagrābušie "varoņi", kuri pērk un pārdod likumus un spriedumus...


Tikai muļķim var ienākt tādas domas. Varbūt arī autovadītājiem tiesības sākumā piešķirt tad likt mācīties? tas pats ārstiem... utt.

Atbildēt

pilsonis

30.04.2017. 10:26

»

Neizplati melus

Ja gribi ko pierādīt, nosauc datumu, dokumenta numuru, publicē fragmentu un pierādi citādi. Šeit ir meli un tas nav godīgi. Ja uzskati, ka nemelo, raksti savu vārdu, tad runāsim, bet tu, sl;epjoties nosauc citu vādyus. Tā ir nomelnošana, zemiska rīcība


Rakstā ir atsauce uz Civilprocesa likuma 464.1panta trešo daļu, kas skan sekojoši: (3) Ja kasācijas sūdzība formāli atbilst šā panta pirmajā daļā minētajām prasībām un ja tiesa nav pārkāpusi šā likuma 452.panta trešās daļas noteikumus un izskatāmajai lietai nav būtiskas nozīmes vienotas tiesu prakses nodrošināšanā un tiesību tālākveidošanā, tiesnešu kolēģija var atteikties ierosināt kasācijas tiesvedību arī mantiska rakstura strīdos, ja tā daļa, par kuru spriedums tiek pārsūdzēts, ir mazāka par 2000 euro.

Atbildēt

Neizplati melus

30.04.2017. 08:20

»

Bankas. Oligarhija. Organizētās noziedzības grupējumi.

Minētais attiecas ne tikai uz blakus sūdz., bet arī uz kasācijām kā civilprocesā, tā admin. procesā. Un šāda regulējuma autore (tajā laikā tieslietu ministre) solvita āboltiņa, kura ar savu parakstu faktiski nogrieza kasāciju un, starp citu, arī apelāciju. Tāpat, ja ir interese, varat paskatīties Satversmes...


Ja gribi ko pierādīt, nosauc datumu, dokumenta numuru, publicē fragmentu un pierādi citādi. Šeit ir meli un tas nav godīgi. Ja uzskati, ka nemelo, raksti savu vārdu, tad runāsim, bet tu, sl;epjoties nosauc citu vādyus. Tā ir nomelnošana, zemiska rīcība.

Atbildēt

Bankas. Oligarhija. Organizētās noziedzības grupējumi.

30.04.2017. 00:25

Minētais attiecas ne tikai uz blakus sūdz., bet arī uz kasācijām kā civilprocesā, tā admin. procesā. Un šāda regulējuma autore (tajā laikā tieslietu ministre) solvita āboltiņa, kura ar savu parakstu faktiski nogrieza kasāciju un, starp citu, arī apelāciju. Tāpat, ja ir interese, varat paskatīties Satversmes tiesas lēmumus šajos jaut, pat nezinu, cik reizes mēģināts apstrīdēt, rezultāts, protams, nulle.
----
Ja iedzīvotājiem zūd vajadzība izmantot tiesu savu strīdu risināšanai, tad pilnīgi loģiski būtu samazināt arī tiesnešu atalgojumu.
----
Nē, ja iedzīvotājiem zūd vajadzība izmantot tiesu savu strīdu risināšanai, tad pilnīgi loģiski būtu samazināt tiesu un tiesnešu skaitu. Jo vairāk tāpēc, ka ar lauksaimniecības tehnikumā iegūtu juridisko izglītību, tiesā strādāt nevajadzētu. Tāpat kā tiesā nav jāstrādā padomju juridiskās skolas abortētajiem "tiesībzinātniekiem". Tiesu Latvijā ir daudz par daudz. Tāpat kā tiesnešu. Bet kaut kā jau bankām nauda no valsts jāizsūc, aprēķiniet, cik procentiem LV tiesnešu nav parādsaistību pret bankām. Un, tiem, kam nav parādsaistību, jāmeklē skeleti skapī. Tas pats ar deputātiem. Tā kā jautājums, kā labā strādā tiesas un valsts pārvalde, nav aktuāls.

Atbildēt

Tieši tā

29.04.2017. 22:43

»

jurka

Par kādu demokrātiju vai tiesiskumu var pļāpāt zinot ka 4.maijā PSRS specvienību apsardzībā tika apstiprināts valsts nozagšanas fakts un vara uz nezināmu laiku tika paturēta PSRS Latvijas nodaļas nomeklaturas un tās struktūru-LKP,VDK,IeM valdījumā.Kāda ES deputāte publiskajā tv izpļāpajas ka Latvija...


Vlasti nepārvalda ne deputāti, ne ministri, ne valdība, bet okupācijas laika nomenklatūra un viņu paspārnē iesildījušies "šoferu dēli un meitas", VDK aģenti, un naudu sagrābušie "varoņi", kuri pērk un pārdod likumus un spriedumus.

Vari ievēlēt 100 % tīrus un gudrus, labus deputātus, nekas nemainīsies. Tad būtu jābūt viesiem 100 % deputātu juristiem, ar doktora grādu un ekonomikas doktoru grādi. Tā ka deputāti, lai cik labi, nevar zināt visas sfēras un neizglītojas. Pēc ievēlēšanas visiem vajadzēja iziet neklātienes viengadīgu (?) kursu, nokārtot eksāmenus, bet nav, viņi bieži vien, lielākā daļa ir pusanalfabēti un/vai sponsoru naudas pelnītāji - iegrimst "SISTĒMĀ", kura ir neuzvarama.

Nevajag bāzt ārā sazvērestības teorijas", ka visi deputāti noziedznieki, slikti, nodevēji, rīkojas pret tauru vai tml. Vairākusm ir godīgi, bet priekša strādā "sistēma", sistēmas NOMENKLATŪRA.

Atbildēt

Valda "Tiesāšanās kā ķēķī"

29.04.2017. 22:31

Vienreizēji labs raksts, bet tas tikai "garām ejot"iešauj Tieslietu ministrijai. Autors laikam nezina likumu sa izdošanas "virtuvi", tā sakaņ ošana procedūru un virzību uz Saeimu un izskatīšanu.

Likumus rada ieinteresētā iestāde, šeit Augstākā tiesa, bet klāt pie tā ir sponsori un ja gribi zināt - kukuļdevēji,virza tiesīgajam likumdošanas iniciatoram - Tieslietu ministrijai, kur arī strādā padomdevēji no maudas čemodānu biedrībām. Likumprojekts gatavs, Anotācija gatava un to saskaņo ar ieinteresētām iestādēm - ģenerālprokuratūru gan jau (paziņos, ka nē, nē, bet tā tas nav, piedalās). Iestādēs - ministrijās atzinumu raksta ierindas ierēdņi, bet nomenklatūra rediģē un pasaka, ko un kā vajag un ar inspektora parakstu virza tālā Valsts sekretāram. kurš pielabo vēl. Inspektors savu darbu vairs neatpazīst, ko sastrādā galvenie priekšnieki, bet paraksts, autors palliek inspektoram. Un tad virza uz MK, apspriež Valsts sekretāru sanāksmē un dod un MK sēdi. Valsts sekretāri kontrolē MK sēdē savu gara darbu un virza uz Saeimu. Praktiski vēl ir cits siets vēl, bet nevienam nav tiesību labot un neviens neiedzilinās likumu jēgā un saturā. Un tā pieņem likumus, no balso ar |"īkšķi".

Un te "vainīga" Saeima, kad visu nosaka, to izlēma NOMENKLATŪRA?
Un pēdējā piebilde: Augstāka tiesa (AT) raksta, -kasators iesniedzis Kasācijas sūdzību parbaudīt pierādījumus. AT nav pienākums pārbaudīt pierādījumus. Bet ja lietā vispār nav pierādījumu un nav likumiska pamatojuma - to SENATORI nepārbauda. Āmen baznīcā. Ja grib un ir "TIESĀŠANĀS kā ĶĒĶĪ" variants, tiesai durvis ver vaļā ar kāju kāds sponsors, viss notiek, arī pierādījumus pārbauda.
Tik augsts "tiesiskums", kā tas notiek tagad, nav iedomājams un nebija pat
tagad "nolādētajā" okupācija režīmā. Sakārtots "izcils" tiesiskums! Eiropas Cilvēktiesību tiesa atceļ, atzīst par nelikumīg vienā procesā par 15 tiesnešu nelikumības - nevienu nesoda - pagājis disciplinārsodīšanas termiņš, kad būtu jāierosina kriminālproess. Tu, tū, ku, kū!

Atbildēt

hm

29.04.2017. 22:10

Nav taisnības virs zemes, dūrei tik spēks. Tā uz Zemes.
Bet ja par deputātiem, tad vaina drīzāk tajā, ka šie deputāti gandrīz 4 gadu garumā nodrošinājuši priekš sevis siltumnīcu apstākļus un laiskojas.
Ja viņiem nāktos tautas priekšā pamatot savus lēmumus, ja viņiem draudētu atbildība par tiem, ja viņus par pārkāpumiem būtu iespējams atbrīvot, aizstāt, ja viņiem savā darbā nāktos saskarties ar konkurenci, daudz kas noteikti būtu savādāk ...

Atbildēt

visa Latvijas varas butiba

29.04.2017. 21:44

zagli pie naudas poda dala naudu sev un saviem draugiem un taa jau 28 gadus.

Atbildēt

liberastid deputaatid

29.04.2017. 21:41

Kā intereses pārstāv deputāti... Ir zināms pilnīgi droši, kā intereses deputāti NEpārstāv - tautas intereses.

Atbildēt

Ojārs

29.04.2017. 21:21

Paldies autoram. Es tagad beidzot sapratu, kāpēc visi runā par latviešu tautas nevērtību. Ievēlēt sev kaitīgus likumdevējus var tikai pilnīgi nederīga tauta.

Atbildēt

pilsonis

29.04.2017. 20:21

»

Denisam

PIetiekami koncentrēti, bet- pietrūka , liekas, tikai viena- gan jau ka var atrast- kuri deputāti balsoja par šiem likuma grozījumiem. Lai mums, lasītājiem nav pašiem jāmeklē


Likumprojekts Grozījumi Civilprocesa likumā (551/Lp12)
(3. lasījums) (10 priekšlikumi)
(Dok. Nr. 2267)Balsojums: par 72, pret 0, atturas 0 Likums
Juridiskā komisija (Referents: Gaidis Bērziņš)

Atbildēt

Denisam

29.04.2017. 20:07

PIetiekami koncentrēti, bet- pietrūka , liekas, tikai viena- gan jau ka var atrast- kuri deputāti balsoja par šiem likuma grozījumiem. Lai mums, lasītājiem nav pašiem jāmeklē.

Atbildēt

kukū

29.04.2017. 19:36

Tikai ne tautas vairākuma!

Atbildēt

jurka

29.04.2017. 19:06

Par kādu demokrātiju vai tiesiskumu var pļāpāt zinot ka 4.maijā PSRS specvienību apsardzībā tika apstiprināts valsts nozagšanas fakts un vara uz nezināmu laiku tika paturēta PSRS Latvijas nodaļas nomeklaturas un tās struktūru-LKP,VDK,IeM valdījumā.Kāda ES deputāte publiskajā tv izpļāpajas ka Latvija kā neatkarīga valsts neesot iespējama.Tā ka runa var būt tikai par appušķotu totalitāro režīmu,kurš ir nesalīdzinami lielāks ļaunums par daudzkārt pie mums aprunāto ES birokrātiju,kurš ir veco ES labklājības pamats.

Atbildēt

nu un tad?

29.04.2017. 18:17

»

Žulis

Labs, trāpīgs raksts


ja nu patiešām pamodīsies, kas patiesībā vairāk līdzinās zinātniskajai fantastikai, tad truli nožāvāsies, pa fikso aprīs kaut kādu saķīmiķotu draņķi un turpinās ilgtspējīgo letarģisko krākšanu.

Atbildēt

Kļims

29.04.2017. 17:50

Demokrātijas definīcijā ir teikts, ka esot divu veidu demokrātijas formas - tiešā un pārstāvniecības. Un faktiski nekur netiek atzīmēts, ka valsts līmenī tiešās demokrātijas pārvaldes formas nekur nav bijis. Daudziem no mums laika gaitā ir “iepotēts”, ka demokrātija ir savas “balss” un viedokļa deleģēšana kādam citam un ka to mēdz saukt par pārstāvniecības demokrātiju.
Tomēr gan teorētiski, gan praktiski ir pierādāms, ka pārstāvniecības demokrātija nav un nevar būt demokrātija šī vārda patiesajā nozīmē, jo mēs nevaram deleģēt savas intereses un vēlmes kādam citam tā, lai tas “cits” tās nesaistītu ar savām unikālajām interesēm, ja vien “cits” nav “es pats”.
Te nu rakstā ir izcils apstiprinājums iepriekš rakstītajam.

Atbildēt

Žulis

29.04.2017. 16:33

Labs, trāpīgs raksts!
Vairāk tādu!
Varbūt beidzot tauta sāks mosties....

Atbildēt

savas

29.04.2017. 16:30

kā var rasties tik stulbi jautājumi

Atbildēt

dums jautajiens

29.04.2017. 16:25

parstav savas un savu klatguletaju intereses.

Atbildēt

Mums valstī

29.04.2017. 15:50

Saeimas deputāti vispirms pārstāv savas partijas intereses,sponsoru,draugu,radu,skolas biedru un vēl regulē, lai tieslietu sistēma tiktu pakārtota viņu interesēm.Prezidents ar savu kanceleju izrādās ir tikai Valsts naudas šķērdētājs, nevis tās uzplaukuma veicinātājs. Jautājums, vai Saeimā vairs nav neviena sakarīgi domājoša cilvēka, kas sāktu veicināt šo izveidoto sistēmu Valsts spicē demontēt, par labu tās iedzīvotājiem?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

FotoŅemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK) saņemtos iesniegumus par AS "Olainfarm" notiekošo, FKTK aicina AS "Olainfarm" vadību 22.09.2020. plānotajās akcionāru sapulcēs nodrošināt visiem akcionāriem vienlīdzīgas tiesības, kā arī ievērot citus korporatīvās pārvaldības principus. Tāpat FKTK aicina arī lielākos akcionārus respektēt mazākuma akcionāru tiesības un ar savstarpējiem strīdiem neradīt kaitējumu Latvijas kapitāla tirgus reputācijai.
Lasīt visu...

21

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

FotoMan bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot ielās. Mēģināšu koncentrētāk paskaidrot šī mana aicinājuma būtību.
Lasīt visu...

6

„Ņevinovataja ja...”

FotoVakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es vēlētos ieviest skaidrību dažos jautājumos.
Lasīt visu...

8

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

FotoSDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu. Šodien šo lēmumu atbalstīja "Saskaņas" valde. Valde rekomendē izslēgt V.Dombrovski un Ļ.Švecovu arī no Saeimas frakcijas.
Lasīt visu...

15

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

FotoLai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie skar un skars nākotnē vēl vairāk mūs visus. Ir jāsaprot, ka tie ir nevis protesti pret iespējami negodīgām vēlēšanām, bet agresīvs, labi organizēts un labi apmaksāts ultraliberāļu realizēts valsts apvērsuma mēģinājums. Mērķis - sagrābt varu un attiecīgi - ieviest „demokrātiju” vienā no pēdējām pasaulē atlikušajām veselā saprāta, tā saukto tradicionālo (ģimenes) vērtību, kā arī sociāli atbildīgas valdības saliņām pasaules liberalizācijas saduļķotajā okeānā. Ar ko “demokrātijas” ieviešana beigusies citās valstīs, kuras piedzīvojušas krāsainās revolūcijas, mēs labi zinām.
Lasīt visu...

12

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

FotoUzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man roka nenodrebēs"**, tas nav ne asprātīgi, ne koleģiāli, ne ētiski. Īpaši zinot šo vārdu autora iepriekšējo dzīves gājumu un patiku pret ieročiem. Manā vēstures kodā ir ieprogrammētas dziļas bažas par to, kas notiek šādu "plinšu sievu" zemapziņā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...