Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

SIA Atver acis!

02.01.2017. 19:17

Tas kā mums pēdējās paaudzēs ir mācīts apieties ar mežiem ir reāls mēsls!!!
Produktivitāte, produktivitāte, eksports, eksports, ekonomika, ekonomika utt..

Kur vēl māca par patiesajām vēetībām? Uzsvars tiek likts uz to, lai cilvēkus pataisītu par perfektām, paklausīgām skudrām, kuras seko standartiem un akli klausa visam, ko viņiem kāds kancelē, klases priekšā vai kantainajā kastītē stāsta.

Vienā kvadrātmetrā mežā var saskatīt desmitiem un pat simtiem augu un kukaiņu sugas, nemaz nerunājot par dzīvniekiem un putniem. Cilvēku smadzenes ir tā izskalotas, ka neko vairāk par koksnes kubikmetriem un "pareizas" apsaimniekošanas ilūziju netiek saskatīts.

Es pats vairākus gadus strādāju mežizstrādē un dzīvoju laukos, tāpēc nestāstiet man par to savu zombēto programmiņu, ja pašiem tek gar biksēm nakts laikā ejot gar meža ceļu.
Sāciet dzīvot!

Atbildēt

Nu taču protieties beidzot

05.12.2016. 01:18

»

Jautājums

Kāpēc Ķerus tik intensīvi publicē vienādus rakstus DELFI, TVNET, tagad PIETIEK...


Saziedojiet, uzņēmēji, Ķerum naudiņu ! Pilnus portālus pierakstījis ar zaļajām vaimanām . Tagad ziema , pupuķu nav ko skaitīt , ēst ta`gribās .

Atbildēt

tā zīšana no valsts

03.12.2016. 07:46

sarkanajiem tik hipertrofēta, jo kavēta garīgā attīstība, dauņi zīž visu mūžu.....................

Atbildēt

Miša

02.12.2016. 10:46

»

hmm

būtiski,ka tie labi apmaksātie klerki no LVM paši vēl nevienu koku līdz ciršanas vecumam nav izaudzējuši


Jā reti kuram sanāk nocirst kailcirtē sevis stādīto mežu jo to ierobežo likumdošana priedi no 101 gada egli no 81, bērzu no 71, apsi jau reālāk 41, un baltalksnim nav ciršanas vecumā, turpretīm zviedri, somi cērt tad kad ir cena un vajag naudu

Atbildēt

Miša

02.12.2016. 10:41

Viss grozās ap naudu, tiklīdz LV kokmatreāli maisās pa kājām tā tiek uzpūstas problēmas, tiem pašiem Zviedriem var cirst kad un kur vajag ja ir cena, LV ir platību termiņu un vel daudz ierobežojumu, kā arī termiņierobežojumi. Viņiem nav problēmu ar FSC. Dabas draugi grib radīt situāciju lai mežsaimniecība nebūtu izdevīga un mežus par lētu naudu turpinātu pārdot dažādiem zviedru, dāņu, vāciešu fondiem, kuri pēc kāda laika nocirtīs pa tīro.

Atbildēt

Finansists

02.12.2016. 10:04

»

archdevil

Raksts ir labs...


Peļņa ir svarīgāka? Domā, ka valsts uzņēmums strādā, lai gūtu oficiālu peļņu? Laikam neesi tā saucamajās valsts kapitālsabiedrībās strādājis? Otkats, kickbacks, alga, komandējumi, dienesta auto, pat ordeņi un citi ielikteņu guvumi prevalē!

Atbildēt

Signe

02.12.2016. 09:04

Tā ir brutāla, brutāla noziedzība, ko mūsu valstī dara a/s "Latvijas valsts meži"!!!

Atbildēt

archdevil

01.12.2016. 17:01

Raksts ir labs.
Bet, kamēr tā pati IKEA izmantos labi ja 50% FSC savā produkcijā, tikmēr no FSC sertifikāta nav nekādas jēgas visā pasaulē. 100% FSC koksne un tās izstrādājumi ir dārgāki, un kāpēc pirkt, ja var no Ķīnas dabūt visu ko ar FSC zīmogiem, un neviens neko nevar izdarīt.
Diemžēl peļņa ir svarīgāka par ekoloģiju.
p.s. mans komentārs neattiecas uz cēlkoku produkciju, piemēram, tīkkoks, tādus tikai un vienīgi 100% FSC, un nekādā gadījumā no ķīnas, jo ķīnā neaug cēlkoki!

Atbildēt

Ieskaties

01.12.2016. 16:37

kartē un salīdzini. It kā trimmeris būtu pāri gājis. Kur ir palikusi lielie, skaistie Latvijas meži?

Atbildēt

mežinieks

01.12.2016. 15:29

Kāds vēl FSC Latvijas standarts, tāda vnk nav, jo darba grupa mocījās 10 gadus un tā arī nespēja uzdzejot dēļ "zaļajiem" radikāliem, kuri uzskata, ka Latvijā jāaizliedz kailcirtes. Pa lielam jau FSC nevērtē mežu apsaimniekošanu kā tādu, bet tikai vidi un sociālo, līdz ar to par kādu ilgtspējīgu....atvainojos.... atbildīgu mežu apsaimniekošanas izvērtējumu iet runa ???

Atbildēt

opā

01.12.2016. 14:54

Kārtējā tukšā di.šana. Atvainojiet, bet visi tie "zaļie" nav nekādi sabiedrības interešu sargātāji, bet prasti mērkaķi, kas pārdodas par naudu. Visi tie vides aktīvisti barojas no visādiem fondiem un programmām un tādējādi nopelna sev iztiku. Loģiski, ka atzīstot, ka dabas aizsardzības Latvijā ir ok, viņi automātiski nogriež sev finansējumu, jo kam finansēt dabas aizstāvijus, ja nav dabas aizsardzības problēmu jeb tās ir mikroskopiskas, salīdzinot ar citām valstīm? Tātad "zaļajiem" vienmēr viss būs slikti un viņi vienmēr čīkstēs, jo tas ir veids kā nopelnīt naudu. Latvijā liegumi un rezervāti aizņem tik daud teritorijas %, ka esam ja ne pirmie, tad vieni no pirmajiem pasaulē, visi objektīvie kritērijas vides jomās Latvijā liecina, ka vides aizsardzība noteikti nav Latvijas vājākā vieta. Teritorijas apsaimniekošana, tur gan vēl ir kur pielikt, bet visādi uz grantiem sēdoši biologi, kas laukos nekad nav dzīvojuši, to mērķtiecīgi traucē darīt nu jau 20 gadus no vietas.

Atbildēt

Letiņš

01.12.2016. 14:53

»

Kā Viesturs izmanto sabiedrības neinformētību

Latvijai nav sava FSC standarta. Meži tiek auditēti pēc pielāgota Dienvidāfrikas standarta


Vai tad šī FSC sertifikācijas sistēma nav akredīta LATAKĀ ?Kur ir Dienvidāfrika un kur Latvija, pilnīgi atšķirīgs klimats, likumdošna, tradīcijas, vēsture un etniskais sastāvs, kā tad to var salīdzināt?

Atbildēt

Jautājums

01.12.2016. 14:29

Kāpēc Ķerus tik intensīvi publicē vienādus rakstus DELFI, TVNET, tagad PIETIEK?
Apsveicami, ja viņš grib informēt par kaut ko sabiedrību. Šoreiz gan izskatās, ka viņu pārņēmis izmisums nepazaudēt kaut kādu sponsoru naudu. Ja vēl patiesa ir informācija, ka divus gadus atpakaļ vīņš dabūja vairāk kā miljonu, t.sk. no Aizsardzības ministrijas budžeta pupuķu pētīšanai ( sk. Neatkarīgo rīta avīzi, raksts "Piķis pupuķos"), tad ir jautājums par Ķerusa motīviem, tendencioziem rakstiem. Izskatās, ka LVM viņam nav devuši naudu, bet nodarboties ar savu hobiju - pupuķiem ļoti gribas. Tāpēc arī mēģina, cik var, "uzbraukt" LVM.

Atbildēt

piekrītu

01.12.2016. 13:38

Sabiedrība ķērc par sīkumiem, taču lielās lietās nespēj iedziļināties.
Pamazām debilizējas.

Atbildēt

klauns

01.12.2016. 11:19

drīz būsim krūmu (bush) valsts, jo mežu jau nebūs...

Atbildēt

Pēteris

01.12.2016. 10:27

»

Kā Viesturs izmanto sabiedrības neinformētību

Latvijai nav sava FSC standarta. Meži tiek auditēti pēc pielāgota Dienvidāfrikas standarta


Tieši tā! Bet kaut kā jau Viesturam jāatpelna naudas devēju uzticība un intereses

Atbildēt

Kā Viesturs izmanto sabiedrības neinformētību

01.12.2016. 09:57

Latvijai nav sava FSC standarta. Meži tiek auditēti pēc pielāgota Dienvidāfrikas standarta.
Latvijai ir savs nacionālais PEFC standarts.
Šos faktus, Ķerus lieliski zin.

Atbildēt

vecais spekulants

30.11.2016. 22:57

Ja pabrauka pa Latvijas meziem, tad mezi ir atstati pie celiem prieks lohiem acu aizmalesanai . Normals mezs ir kur gruti pieklut. Un vel nedaudz ir atstats Baltkrievijas pierobeza un gar Irbes upi Vetspils novada.

Atbildēt

parejiem cilvekiem ir jaizbrauc !

30.11.2016. 22:30

zog uz velna parausanu tautas kopmantu !

Atbildēt

hmm

30.11.2016. 20:41

būtiski,ka tie labi apmaksātie klerki no LVM paši vēl nevienu koku līdz ciršanas vecumam nav izaudzējuši ...

Atbildēt

hi hi

30.11.2016. 19:21

a priekš kam? padome taču izveidota,vai tad arī kas jādara?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Totālā kontrole

FotoDaudz ir dzirdēts par sazvērestībām, un ir pat tāds ironisks apzīmējums – sazvērestību teorijas. Vai tiešām jūs domājat, ka sazvērestības nekad nav notikušas? Teiksiet - ir, bet tas bija sen un vairs nav taisnība.
Lasīt visu...

21

Patīkamas vilšanās veltās cerībās

FotoPēc eksaltētu jūsmu tirādēm biju mazliet apmulsis: varbūt valsts prezidenta Egila Levita kvalifikācijas glorificētājiem sava taisnība, kritizētājiem sava? Varbūt pārspīlējumi abās pusēs? Tāpēc šonedēļ “Rīta panorāmā” gaidīju patīkamu vilšanos savos uzskatos. Nesagaidīju. 
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 2. Cilvēka kritēriji

FotoMūsu laikmeta intriģējoša pazīme ir grandiozās antropoloģiskās pārmaiņas. Veidojas jauns antropoloģiskais tips. Tā nosaukums ir “postcilvēks”. Postcilvēku uzskata par antipodu cilvēkam. Nosaukums “postcilvēks” nav patīkams. Taču tam jau labu laiku ir starptautiskā autoritāte – daudzu zemju intelektuāļu acīs iemantota patiesības, pareizības un taisnības garanta reputācija.
Lasīt visu...

12

Mārtiņš Bondars = politiskā prostitūta?

FotoStarp citu, to pirmais pateica Artuss Kaimiņš. Un pēc šī raksta izlasīšanas dīvainā kārtā šādam apgalvojumam varētu piekrist pat premjers Krišjānis Kariņš. Un Raimonds Pauls jau noteikti. Jo ļoti iespējams, ka zināmā mērā par Maestro un tūkstošiem citu Krājbankas noguldītāju apmuļķošanu saņemtā asinsnauda palīdz nodrošināt Bondaru pārim ierasto spožo un padārgo dzīves stilu. Citi iespējamie scenāriji, kā Latvijas liberālās politikas “spīdeklis” Mārtiņš Bondars un viņa daiļā kundze Ieva gūst ienākumus, ir pāris krimināllietu ierosināšanas vērti.
Lasīt visu...

18

Grāmatas nav nekāds alkohols, lai tām samazinātu nodokli

FotoFinanšu ministrija kompetences ietvaros ir izskatījusi Latvijas Grāmatizdevēju asociācijas 2019.gada 12.jūnija vēstuli, kurā atkārtoti tiek lūgts atbalstīt samazinātās pievienotās vērtības nodokļa (turpmāk - PVN) likmes noteikšanu jebkura formāta grāmatām ne lielāku par 5 procentiem, un sniedz šādu informāciju.
Lasīt visu...

21

Juceklis sabiedriskajos medijos

FotoPirms nedēļas Latvijas radio Ziņu dienests izteica neuzticību radio valdei un pieprasīja tās atkāpšanos vai atbrīvošanu. Šo paziņojumu atbalstīja vairums Ziņu dienesta darbinieku. Žurnālisti uzskata, ka strādā vismaz ceturto daļu virs noteiktās slodzes un nesaņem adekvātu atalgojumu par padarīto darbu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par "Mīļumu" Gobzemu, dubulttiesnesi un citiem interesantajiem ļaudīm: kas patiesībā redzams attēlos

Fotogrāfijas no ministriju un tās padotībā esošo iestāžu saviesīgajiem sarīkojumiem ir patiešām interesants izpētes...

Foto

Aicinājums iedzīvotājiem, kuri dzīvo auto-moto trašu un šautuvju tuvumā

Iesākšu šoreiz savu rakstu ar Satversmes tiesas priekšsēdētājas, profesores Inetas Ziemeles uzrunā teikto Latvijas tiesnešu konferencē 2018.gada...

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 1. Pašapmāna ideoloģija par cilvēku

Rietumu civilizācijā eksistē pašapmāna ideoloģija par cilvēku. Tai ir milzīgs spēks. Tā pastāv daudzus gadsimtus un acīmredzot pastāvēs arī...

Foto

Pūce un meža kapitālvērtība

Koku ciršanas noteikumu grozījumi, kas ļautu cirst tievākus kokus, nereti tiek attaisnoti ar to, ka tie ļautu palielināt mežu kapitālvērtību. Šoreiz gribu...

Foto

Korupcijai nav vietas ne Latvijā, ne Rīgā, ne manā darbā un dzīvē

Iepriekšējās diennaktis man pagāja satraukumiem pilnas, arī plašsaziņas līdzekļos parādījusies informācija - jāsaka, ka...

Foto

Jauniešiem, kuri gatavojas dienestam bruņotajos spēkos

Pienāks laiks, kad tieši jums būs jākļūst par pagastu, rajonu un pilsētu vadītājiem. Starp jums būs arī kāds, kuram būs...

Foto

Skaistas runas par solidaritāti no rīta, sirsnīgs rokasspiediens lielzaglim Šķēlem vakarā

Tā bija gandrīz vai sirdi plosoša aina – pirmdienas vakarā sociālajos tīklos vērot, kā pirmie...

Foto

Sākušies Levita laiki Rīgas pilī

Stājoties prezidenta amatā, Egils Levits ir devis svinīgo solījumu un saņēmis Rīgas pils atslēgas no bijušā prezidenta Raimonda Vējoņa. Levits ir...

Foto

Latvijas tauta tiek aicināta veltīt savas pūles Tēvzemei un Brīvībai: runa pie Brīvības pieminekļa

Mīļie Latvijas cilvēki! Divi vārdi, divi lietvārdi – Tēvzemei un Brīvībai. Tās...

Foto

Mazliet par “influenceriem” un “viedokļu līderiem”. Un sirdsinteliģences piemēru

Reizēm par to aizdomājos, jo dažreiz esmu dzirdējis, ka mani nodēvē par “viedokļu līderi” - kas ir...

Foto

Kad mums būs “Latvia first”?

Latvijas ārpolitika nespēj atbrīvoties no valdošo politiķu mānijas izkalpoties citu valstu vajadzībām vai kaprīzēm – mūsu pašu nacionālās intereses atstumjot malā...

Foto

Nepieļausim, lai ar „Daugavpils satiksmi” atkārtojas „Rīgas satiksmes” scenārijs

Vēlos vērst uzmanību uz notikumiem, kas šobrīd norisinās Daugavpilī saistībā ar šī gada 19. jūlijā Daugavpils mēra...

Foto

Rūgtā paaudžu teorija

Paaudžu teoriju var uzskatīt par Rietumu civilizācijas norieta sastāvdaļu. Ja nebūtu civilizācijas norieta, ko spilgti iezīmē paaudžu vēsturiskās virzības negatīvā trajektorija, tad, visticamākais,...

Foto

Mums melots desmit gadus no vietas, laiks sākt prasīt atbildību

Desmit gadus no vietas visai Latvijas sabiedrībai ticis melots par patiesā labuma guvējiem Ventspilī. Tagad, kad...

Foto

Prātojums par viršiem

Sazvērestības teoriju virpinātājiem gards kumosiņš. Jaunākā intriga īsajā versijā būtu šāda: "Attīstībai/Par!" kombinatori palaida tautās likumprojektu par 40 miljonu izmaksāšanu draudzīgām biedrībām, lai...

Foto

Publiski izteikts viedoklis ir melns traips manai reputācijai, kas mani turpmāk pavadīs visur un vienmēr

Šodien esmu vērsies Valsts policijā pret Unu Rozenbaumu par neslavas celšanu....

Foto

“Saskaņa” grib kļūt par zemūdeni

Runājot par partiju “Saskaņa”, pirmais salīdzinājums, kas nāk prātā, ir – tā uzvedas kā kārtīga māksliniece un ir paņēmusi garu pauzi....

Foto

Levits inaugurācijas pasākumu iecerējis kā vecpuišu un vecmeitu ballīti

Pagājušajā nedēļā saņēmu uzaicinājumu uz sarīkojumu par godu Egila Levita inaugurācijai. Liels bija man izbrīns, ka tas...

Foto

Prokurors pieprasa tiesvedību bez advokāta

Šī gada 25.jūnijā Lemberga tiesvedības procesā mans vienīgais un pastāvīgais tiesas advokāts Raimonds Krastiņš nosūtīja Rīgas apgabaltiesai negaidītu paziņojumu, ka veselības...

Foto

Cilvēciskuma amputēšana un postcilvēka instinkta aktivizēšana “Lampas” tumsā

Par “Lampu” nav jēgas gari un plaši rakstīt. “Lampas” misija pilnā mērā ir adekvāta vispārējam pagrimumam gan visā...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 5. Masu komunikācijas jānusisms

Tautas pēdējā fāzē līksmo dekadence – cilvēku darbības, uzvedības un komunikācijas pagrimums. Dekadences pamatpazīmēs stabilu vietu ieņem masu komunikācijas...

Foto

Gurķi

Šis raksts ir domāts tiem, kas saprot lasīto un izdara pareizus secinājumus. Tie, kam viss ir skaidrs, zināms, un arī tiem, kas ir patiesība pēdējā instancē,...

Foto

Juku laiki Rīgas domē

Jāņi nosvinēti, un ir pietiekami daudz laika atkal pievērsties politiskajiem šoviem. Saeimas deputāti izbauda godīgi nopelnītās brīvdienas un arvien retāk parādās televīzijā...

Foto

Uzspēlēsim konkursu

Maija beigās Latvijas Nacionālais teātris sadarbībā ar Nacionālās mākslas atbalsta fondu  izsludināja pilna apjoma lugu ideju “makšķerēšanas” konkursu, vēloties teātra repertuārā iekļaut jaunākos Latvijas autoru...