Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Uldis

12.04.2018. 22:36

»

LV

JKP ir latviski orientēta partija ar nacionāli konservatīvām vērtībām. Palasi viņu programmu! Krievija un Ušakovs var pastāvēt malā, koalīcijā pretvalstiskus elementus neņems


"Latviska", ko veido prokremliskā LC mūdzis Bordāns, krievu militārista meita, Potapova un kontrabandistu jumts, bargās krievenes vīrelis, Jurašs. Nebūs brīnums, kad pēc vēlēšanām, kāds "konservatīvais" iznāks no skapja, kā Rinkēvičs.

Atbildēt

LV

12.04.2018. 11:43

»

Uldis

Ja JKP kopā ar SC savāks 51 mandātu, tad latviešu partijas vairs neko neveidos. Ja vēl Vienotība iekļūs Saeimā, tad tiem trim kopā savākt vairākumu, jau izskatās reāli un latviešu valsts var tikt aizskalota kanalizācijā


JKP ir latviski orientēta partija ar nacionāli konservatīvām vērtībām. Palasi viņu programmu! Krievija un Ušakovs var pastāvēt malā, koalīcijā pretvalstiskus elementus neņems.

Atbildēt

kļimoviča aita

04.04.2018. 13:07

»

Anuška

Nabaga Anna Potapova.Viņai ar katru dienu arvien vairāk sāk raustīties galva. Un skatiens...nu tas neliecina par labu garīgo veselību


Ierosinu tautai Annas ārstēšanai Karību jūras baseinā saziedot 2 M eirošekeļu.

Lai nobāl Annas skauģi un nelabvēļi!

Atbildēt

kļimoviča aita

04.04.2018. 13:03

»

Tā varētu būt

Kā vakar viņa bļāva RD, redzēju ziņu sižetā, izskatījās pēc pishiski nelīdzsvarotas


Bļāva Juta Strīķe.

Anna Potapova tajā pat laikā visu notiekošo vēsā mierā vēroja no malas, ritmiski kustinot savus vēdekļveidīgi izvērstos kāju pirkstus!

Atbildēt

kļimoviča aita

04.04.2018. 13:00

»

Par JKP!

Juta pareizi dara - spēku un enerģiju velta vajadzīgajiem darbiem un nevis atbild uz bezjēdzīgām, laiku prasošām vēstulēm


Anna pareizi dara - lai atbild tikai uz vēstulēm, kas adresētas Potapovai, un tikai tajos gadījumos, kad mūsu žurnālisti beidzot sāks rakstīt tikai par GAIŠO un POZITĪVO !!!

Atbildēt

Juris

03.04.2018. 10:23

»

Varslavāns

Biju domājis, ka Pietiek nav troļļu. Bet skatos, ka te to ir vēl vairāk nekā citur. Tāds naids šļācas! Es gribētu zināt, ko katram no šiem komentētājiem personīgi nodarījuši Bordāns, vai Stīķe? Man Bordāns likās labākais tieslietu ministrs. Likās - beidzot ir viens sakarīgs. Bet nē - noēda! Un kas, ...


Absolùti piekrìtu. Viss negatìvais kas śeit tiek pausts par Strìķi un Bordànu ir klaji MELI. Es kopà stràdàju ar śiem cilvèkiem un zinu ka viņi ir goda cilvèki kuri mìl Latviju un cìnàs ar KORUPCIJU!!! Apmelotàjiem ir bail no JKP, jo viņi vèlèśanàs uzvarès.

Atbildēt

Uldis

31.03.2018. 22:22

»

REKĀ

Nosauciet kaut vienu partiju, kuras runasvīri un sievas nerunātu to, kas sirdij tuvs tās elaktorātam. Nelaime tajā, ka , nokļūstot Saeimā, tas aizmirstas un, pat gribot ko mainīt, nekas nav iespējams. Ja JKP nonāks koalīcijā, saskaņā ar koalīcijas līguma noteikumiem, pat nemēģinās ko bilst pret NA un...


Ja JKP kopā ar SC savāks 51 mandātu, tad latviešu partijas vairs neko neveidos. Ja vēl Vienotība iekļūs Saeimā, tad tiem trim kopā savākt vairākumu, jau izskatās reāli un latviešu valsts var tikt aizskalota kanalizācijā.

Atbildēt

Idiots Uldis

31.03.2018. 17:03

ir NA trollis.

Atbildēt

REKĀ

31.03.2018. 16:51

Nosauciet kaut vienu partiju, kuras runasvīri un sievas nerunātu to, kas sirdij tuvs tās elaktorātam. Nelaime tajā, ka , nokļūstot Saeimā, tas aizmirstas un, pat gribot ko mainīt, nekas nav iespējams. Ja JKP nonāks koalīcijā, saskaņā ar koalīcijas līguma noteikumiem, pat nemēģinās ko bilst pret NA un ZZS norādījumiem. Ir skaidrs, ka NA un ZZS veidos koalīcijas kodolu. Ja JKP nokļūs opozīcijā, to , kā jau pieņemts, vispār neņems par pilnu.

Atbildēt

real

31.03.2018. 16:22

»

Uldis

JKP ir prokremlisko zagļu un sodomītu, Vienotības, klons


Tu esi stulbs vai izliecies?

Atbildēt

Uldis

31.03.2018. 00:53

»

lr

Jā, ZZS, V, NA un SC bandīti nobijušies no Jutas. Bandīti jūt, ka JKP iegūs 51 balsi Saeimā


Ja nezināji, tad Krievijas militārista meitai Potapovai, kristāmais vārds ir Aņka. Ja čekas projekts, JKP, kopā ar SC dabūs 51 balsi, būs jāķerās pie mēslu dakšām.

Atbildēt

Jebkurā plāksnē

30.03.2018. 16:03

»

L.Grantiņš LRTT

Tu esi viens no viņiem, šiem mēsliem, dižais KARAMĀKSLAS pētniek. LRTT ceļš, protams, ir nāves ceļš. Jautājums tikai,- kuriem ? Visa tavas apziņas uzvārīšanās notika, kad es tavas KM pērles nosaucu par zaķa spirām. Tu esi nožēlojams un gļēvs stukačs ar tārpa intelektu, jo neapjēdz, ka pats sev lej mēslus...


un saplāksnī, viss, ko dari, tu salaid dēlī. Viss, ko vāri, ir slima suņa murgi. :):):):) Muļķi ir tie, kas tevi uztver nopietni. Iedzer tabletīti un dodoes pie miera!

Vnk kauns, ka tādi kā tu uzdodas par latviešiem, patiesībā esi hazārs, zātanists! Turklāt, ar paša sadirstu karmu. Jo domā, ka tāda karma pastāv! Viss, ko saceri, ir slima suņa murgi.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

30.03.2018. 14:33

»

Izgaismo, draudziņ, izgaismo!

Cionistus zātanistus, to vēl gana, pietiks līdz tava mūža beigām, savu karmu gaismodams esi sadirsis un atgādini pašu sātanu...


Tu esi viens no viņiem, šiem mēsliem, dižais KARAMĀKSLAS pētniek. LRTT ceļš, protams, ir nāves ceļš. Jautājums tikai,- kuriem ? Visa tavas apziņas uzvārīšanās notika, kad es tavas KM pērles nosaucu par zaķa spirām. Tu esi nožēlojams un gļēvs stukačs ar tārpa intelektu, jo neapjēdz, ka pats sev lej mēslus uz galvas. Provocējot tevi, esmu uzzinājis visu ko man vajag. Tie, kuriem tu kalpo, drīz aizraidīs tevi "pa skuju taku", jo liecinieki viņiem nav vajadzīgi.Tāds ir katra jūdasa gals.Cēloņu un Seku LIKUMS ir vienkārša fizika, tikai Garīgajā plaknē.

Atbildēt

Izgaismo, draudziņ, izgaismo!

30.03.2018. 13:55

»

L.Grantiņš LRTT

Nu nevajadzētu vakarā gulēt ejot zeķēs censties novilkt pār galvu. ES nav nekāds žīdu projekts. Viņi to ir tikpat kā pārtvēruši,-tas gan ir tiesa.Mēs nedzīvojam cionismā, bet viņu ēnā. Un šo viņu ēnu mēs drīz izgsaismosim. Cionistu uzdevums ir rakstīt tādus fatālus komentārus kā tavējais... .Cionisti...


Cionistus zātanistus, to vēl gana, pietiks līdz tava mūža beigām, savu karmu gaismodams esi sadirsis un atgādini pašu sātanu.

Redzi, draudziņ, tavs NA elks R. Zīle rakstīja, ka ES lēmumi notiek aiz aizslēgtām durvīm. Tāpat Eiropas tiesā, kuras tiesnesis iz žīds Levits.

Demokrātija kļuvusi par līdzekli masu maldināšanai.

Viss, kas aprakstīts Cionistu " Gudro stratēģija un taktika", tiek realizēts Latvijā. Bet tava tuvredzība aiz kokiem neredz mežu. Var jau sarakstīt likumus, bet, ja tie nedarbojas tad grantiņveidīgie hazāri, kas visus nolād uz šīs pasaules, ja netiek viņi, padibenes, atzīti, tad lādas savā augstprātībā un nolād citus.

LRTT ceļš ir iznīcības strupceļš, kas lej ūdeni uz latviešu tautas ienaidnieku dzirnavām, jo publicē to informāciju, kas nonāk LRTT rīcībā, netieši sadarbojoties ar DP, pakļaujot LRTT personas DP represijām, nevis izmanto informāciju konstruktīvi. Maz ticams, ka tās personas, kuras tiek publicētas LRTT, devušas atļauju LRTT publicēt savus personas datus. Pietiek audzēt LRTT publicitāti uz citu cilvēku līķiem! Un nelaimēm! Dari, loh, kaut ko konstruktīvu!

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

30.03.2018. 12:56

»

Mīļais cilvēk!

ES ir žīdu projekts. Cionistu projekts. Lai neiekļūtu cionistu manipulācijās, ir jābūt gudrākam par žīdiem un cionistiem. Tam kalpo intuīcija un vērīgums saskarsmē un kontaktos ar personām, kuras nepazīsti...


Nu nevajadzētu vakarā gulēt ejot zeķēs censties novilkt pār galvu. ES nav nekāds žīdu projekts. Viņi to ir tikpat kā pārtvēruši,-tas gan ir tiesa.Mēs nedzīvojam cionismā, bet viņu ēnā. Un šo viņu ēnu mēs drīz izgsaismosim. Cionistu uzdevums ir rakstīt tādus fatālus komentārus kā tavējais... .Cionisti savā būtībā ir stulbi un iztiek tikai no citu tautu materiālo un garīgo vērtību zagšanas... . Žīdi(viņi nav tauta) ir trulākā un asinskārākā sekta virs zemes, jo pielūdz Sātanu.

Atbildēt

Mīļais cilvēk!

30.03.2018. 12:25

»

L.Grantiņš LRTT

Pareizi pasacīji.Patapova uztaisīta par viltus opozicionāri. kas attiecas uz Bordānu: visīstākais cionists, kurš kopā ar E. Levitu maldina ES. ----------Priekš kam ir starptautiskās organizācijas ? Lai, ja tiek ignorēti demokrātijas principi, tām varētu sūdzēties. Vai kāds no šiem dižiem cīnītājiem, ...


ES ir žīdu projekts. Cionistu projekts. Lai neiekļūtu cionistu manipulācijās, ir jābūt gudrākam par žīdiem un cionistiem. Tam kalpo intuīcija un vērīgums saskarsmē un kontaktos ar personām, kuras nepazīsti.

Mēs visi dzīvojam cionismā. Globālā, konkrēti ES. Uz to norāda katalāņu brīvības alku apspiešana ar represijām pret katalāņu tautas līderiem, kurus medī kā noziedzniekus ES.

Katalāņu referendums bija pēdējais pierādījums un tā sekas, ka esam totālā cionismā. Tautas ar savām valstīm ir pakļautas kā grupas, kuras nolemtas nabadzībai. Cionisti slepkavo pat cionistus un izvēlas ar savām manipulācijām savas prioritātes.

Izlasot G. Valdmaņa Starp dzirnakmeņiem, redzam, ka Latviju pārvalda ASV un Izraēlas vēstniecības kopā ar Krievijas un Ķīnas vēstniecībām cionistu okupētā teritorijā. Cīņas notiek arī cionistu aprindās par varu un dominanti. Tās nav cīņas starp valstīm un tautām, bet cīņas starp slepenajiem izlūkdienestiem CIP, FSB, Masad utt. Tas ko šodien redzam ir hibrīdkara paveids - modernie gangsteru kari starp lielvalstu izlūkdienestiem un latviešu tautai ar to nav sakara. Šo cīņu aizkulises redzam ar Rimševica skaļo apcietināšanu, tieši skaļo, Maizīša dzīvokļa apzagšanu, Kalnmeijera dzīvokļa novērošanu un kontroli no iekšpuses, Āboltiņas slepenu tikšanos ar Lembergu Dubajā, Savicka tikšanos ar Godmani Kiprā utt.

Atbildēt

formula

30.03.2018. 11:48

»

Raivis un Dzintars

Kāpēc Annai nav bērnu


Eh,Aņka,sluzhba ne družba....

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

30.03.2018. 10:37

»

Trankvilizatoru Anna

Potapova, Omon kaujiniece politikāx Vovas Putina bandītu FSB aģente, kuai jāizliekas par Ušakova pretinieci. Franču žīds Bordāns ar pielaidi valsts noslēpumiem , DP noslēpumos veido JKP kā savulaik DP noslēpumos Zatlers vazājās un meklēja viņa " reformu" partijas piekritējus no tautas, Jurašs, ko DP...


Pareizi pasacīji.Patapova uztaisīta par viltus opozicionāri. kas attiecas uz Bordānu: visīstākais cionists, kurš kopā ar E. Levitu maldina ES. ----------Priekš kam ir starptautiskās organizācijas ? Lai, ja tiek ignorēti demokrātijas principi, tām varētu sūdzēties. Vai kāds no šiem dižiem cīnītājiem, ar Bordānu priekšgalā, ir sūdzējies šīm organizācijām, ka Latvijā tiek veikts genocīds pret latviešu tautu ? Nav ! Bet visi kā viens vēlas iznīcināt H- 86 grupu, kura to dara.

Atbildēt

Pilnīgas muļķības.

30.03.2018. 10:32

»

Anna

Te nu Pietiek pilnīgi pa tukšo parunājies - pirmkārt, katram muļķim redzams, ka viņa jau nedēļu caurām dienām fiziski sēž Rīgas Domes sēdēs - tur ir bezpriģels aizgājis (pirmdien - ārkārtas, otrd., trešd., un cet. bija komiteja), tapēc arī neceļ klausuli. Rīgas Domes depuāti taad vispār eko citu edara...


Pietiek atklāj informāciju, ko citi slēpj. Bet komentētāji šeit, Pietiek, ir izglītotāki un pazīst drēbi, ko apstiež.

Kas attiecas uz RD darbu. Tur reāli Potapova realizē procesuālo jautājumu izskatīšanu RD sabotāžu, realizējot Krievijas FSB plānus, kurā pati Anna Potapova ir aģente, kuru SAB bīdīja caur DP un KNAB operatīvām darbībām ar mērķi ievirzīt politikā kopā ar bij. DP un KNAB operatīvo darbinieku Jurašu.

Bet, savukārt, Bordānam no JKP ir piekļuve valsts noslēpumiem, tostarp formējot ar SAB un DP JKP.

A. Potapova KNAB dienestā regulāri nopludināja informāciju žurnālistiem, imitējot aktīvas KNAB darbības, faktiski veica pret KNAB graujošas darbības, kamēr KNAB vad. Streļčonoks nejauši savā darbā atklāja, ka J. Stīķe faktiski ir A. Potapova.

Potapovai ir grūti tēlot opozīciju Ušakovam RD, jo abi strādā Krievijas FSB interesēs. No malas vērotājiem jāliek saprast, ka JKP (patiesībā sabotējot RD darbu) dara aktīvu darbu vēlētāju labā Saeimas pirms ēlēšanu gaisotnē.

Atbildēt

Raivis un Dzintars

30.03.2018. 10:31

»

formula

Eh,Aņka,aņka nasha patriotka -pulemjotčica v Rige


Kāpēc Annai nav bērnu?

Atbildēt

Anna

30.03.2018. 09:24

Te nu Pietiek pilnīgi pa tukšo parunājies - pirmkārt, katram muļķim redzams, ka viņa jau nedēļu caurām dienām fiziski sēž Rīgas Domes sēdēs - tur ir bezpriģels aizgājis (pirmdien - ārkārtas, otrd., trešd., un cet. bija komiteja), tapēc arī neceļ klausuli. Rīgas Domes depuāti taad vispār eko citu edara Jābrīnas, kad viņi ēd va guļ? Sēdes ir arī naktīs un vēlu vakaros.

Otrkārt, lektes pr cilvēku, kas benzīnu ielēja, ir zem Pietiek goda, maunuprāt, skaidri zinot, ka citās partijās zog miljoniem.

Ja Petieks ir pilnīgi bez pamata uzsēdies JKP, tātad par to kāds maksā.

Atbildēt

Tev idiot, saka

29.03.2018. 18:05

»

Nikolajs Buivids

Es daudzreiz biju kā vēlēšanas novērotais un redzēju, ka citi novērotai, no partijām, dara visu, lai tas nenotiek...


Liec lauķi mierā! Tev izskaidroja, ka ar tevi manipulē un tu arī gribi piedalīties manipulējot. Rezultāts nemainās. Tie paši sūdi vien augšā būs, kas jau bija.

Atbildēt

Nikolajs Buivids

29.03.2018. 17:11

»

jautaajums

Un kur ir garantija ka tavu tukšo aploksni nepiepilda?Par aploksnes saņemšanu taču būsi parakstījies


Es daudzreiz biju kā vēlēšanas novērotais un redzēju, ka citi novērotai, no partijām, dara visu, lai tas nenotiek.
Agrāk ir bijis labs priekšlikums - organizēt balsošanu pēc sportoto metodi. Tad katram vēlētājam uz rokam palikuši kupons ar viņa individuālo numuru, pēc kuru viņš jebkurā laikā varēja pārbaudīt, kā un kādai sarakstei tika uzskaitīta viņa balss. Tomēr šī ideja netika atbalstīta.

Atbildēt

Nikolajs Buivids

29.03.2018. 16:55

»

lauķis

Arī derīgs variants.Tomēr es šajā vēlēšanu farsā dalību neņemšu


Es jūs lūdzu pārdomāt, līdz vēlēšanas vel ir laiks.

Atbildēt

29.03.2018. 16:51

Vienmēr šķitis, ka ar to Jutu īsti nav viss riktīgi...

Atbildēt

Varslavāns

29.03.2018. 16:45

Biju domājis, ka Pietiek nav troļļu. Bet skatos, ka te to ir vēl vairāk nekā citur. Tāds naids šļācas! Es gribētu zināt, ko katram no šiem komentētājiem personīgi nodarījuši Bordāns, vai Stīķe? Man Bordāns likās labākais tieslietu ministrs. Likās - beidzot ir viens sakarīgs. Bet nē - noēda! Un kas, paša partija VL/NA. Par ko? Par maksātnespējas administratoriem, ielika Baibu Broku, lai neviens neaiztiktu administratorus!
Tāpēc, lūdzu, katrs uzrakstiet - man personīgi Bordāns nodarīja to..., bet Stīķe sito ....

Atbildēt

Angela

29.03.2018. 16:31

Interesanti, kāpēc Pietiek tā uzsēdies JKP? Manuprāt vienīgā normālā partija. Citās partijās ir tādi zagļi, ka laupa miljonus, bet no Pietiek puses klusums. Lembergs nopircis! Un JKP negodīgo partijas biedru palūdza, kā bija rakstā, izstāties. Vai ZZS ir lūgusi kriminālo Lembergu atkāpties no partijas diriģēšanas? Nekā nebija! Jau cik reizes likuši par premjera kandidātu! Tāpat lieli zagļi ir Saskaņā, un citās partijās. Bet pietiek tikai redz JKP?? Tā teikt paša acī baļķi neredzu, bet tam kas man nepatīk, puteklīti saskatīšu!!!

Atbildēt

jautaajums

29.03.2018. 16:09

»

Nikolajs Buivids

No Latvijas vēlēšanās likumā izriet, ka, ja pat lielākā tautas daļa atsakās piedalīties vēlēšanos, vēlēšanas tiks uzskatītas par notikušam...


Un kur ir garantija ka tavu tukšo aploksni nepiepilda?Par aploksnes saņemšanu taču būsi parakstījies.
Nav svarīgi kā balso , svarīgi kā saskaita balsis.

Atbildēt

klau

29.03.2018. 14:28

vai tad trakajiem nav vieta psihenē?

Atbildēt

Nja

29.03.2018. 12:49

Anonīmais lasītājs ir Kristīne Bormane?

Atbildēt

Tas liecina

29.03.2018. 12:32

»

Anuška

Nabaga Anna Potapova.Viņai ar katru dienu arvien vairāk sāk raustīties galva. Un skatiens...nu tas neliecina par labu garīgo veselību


par Krievijas FSB aģentes morāli. LSD lietošana, ķerot muzikantes, DDD plintniecs baltās zeķubiksēs, atstāj nenovēršamas pēdas. Turklāt, Rīgas domē katru dienu FSB uzdevumā jātēlo Ušakova oponenti.

Atbildēt

Anuška

29.03.2018. 12:07

Nabaga Anna Potapova.Viņai ar katru dienu arvien vairāk sāk raustīties galva. Un skatiens...nu tas neliecina par labu garīgo veselību.

Atbildēt

Ja iesi un sabojāsi savu biļetenu,

29.03.2018. 11:45

»

Nikolajs Buivids

No Latvijas vēlēšanās likumā izriet, ka, ja pat lielākā tautas daļa atsakās piedalīties vēlēšanos, vēlēšanas tiks uzskatītas par notikušam...


būs tas pats, ja neiesi un nepiesārņosi savas smadzenes ar destruktīvu rīcību. Jo sabojājot biļetenu, tu piedalies un mēģini manipulēt tāpat, kā manipulē ar tevi. Cīnies sevī par savu brīvību un tu redzēsi, ka kļūsti brīvs un nekas nemainās bez tavas piedalīšanās. Šis konstruktīvais solis ir pirmais solis uz domām un idejām, kā apvienoties un iziet no strupceļa.

Atbildēt

Nikolajs Buivids

29.03.2018. 11:30

»

lauķis

Ja tu balso tagad, tu balso par latviešu tautas ienaidnieku interesēm


No Latvijas vēlēšanās likumā izriet, ka, ja pat lielākā tautas daļa atsakās piedalīties vēlēšanos, vēlēšanas tiks uzskatītas par notikušam.
Ja balsošanā piedalās tikai Saeimas deputāti, vēlēšanas tiks pasludinātas par notikušajam.
Nav šaubas, ka deputāti noteikti piedalīsies balsošanā, kā arī viņu radinieki un draugi, kā arī visi tie, kam ir „maizes vietas”.
Tāpēc nešaubos, ka tautas pārstāvji paliks tādi paši kā šodien.
Vienīgā iespēja, saskaņā ar pašreizējo vēlēšanu likumu, lai protestētu, vajag vēlēšanās piedalītos, bet balsot ar tukšu aploksni. Tādā veida Jūs atņemsiet savu balsu no visiem partejiskiem sarakstītēm.
Tie, kas aicina nepiedalīties vēlēšanās, ir ieinteresēti atstāt Latvijā viss kā ir.

Atbildēt

NA, ES cionisma sargsuņi,

29.03.2018. 09:56

klusē, kad šodien izrēķinās ar katalāņu tautas varoņiem, kurus arestē un iesloga cietumā. NA ne ar ko neatšķiras no Krievijas FSB indētājiem. NA ir latviešu tautas slepkavas.

Atbildēt

Sargājiet savu valodu!

29.03.2018. 09:24

Sargājiet savu Tēvzemi! Neatdodiet to, neiztirgojiet! Neļaujiet politiskās varas bandītiem manipulēt ar sevi! Mūsu brīvība sākas ar katra latvieša brīvību. Brīvību nevēlēt par latviešu tautas ienaidniem, kuri tiek piedāvāti okupācijas varas, kura tikai pārkrāsojusies, apstākļos. Cionistu projekts ES, kas neatbalsta tautu, arī katalāņu, brīvību ir uz vienu roku ar Vovas Putina bandītu FSB. Šodien, pasliktinot tautu stāvokli, notiek bandītu gangsteru kari starp CIP un FSB vispārēja cionisma apstākļos. Žīdu cionisma, kura mērķis esam mēs kā vnk patērētāji un lielgabalgaļa bez dzimima un tutības. Vakar cioniste Merkele ar cionistu Trampu cionistam Putinam atļāva būvēt Nordstream -2 gāzes vadu uz Vāciju.

Atbildēt

Trankvilizatoru Anna

29.03.2018. 09:14

»

kāds

Foršs "lasītājs". :D Štrunts par Annu, bet Neilam visi mēģina uzklupt. Jamais pats pagājā maliņā, jo piegriezās ņemšanās ar pseidopolitiku. Galvenais mērķis, kāpēc viņš iesaistījās, bij saglabāt skolu. Tas viņam izdevās, pārējais nav svarīgi. Un kāds nu "kasieris", vajadzēja zem kādas partijas pabūt...


Potapova, Omon kaujiniece politikāx Vovas Putina bandītu FSB aģente, kuai jāizliekas par Ušakova pretinieci. Franču žīds Bordāns ar pielaidi valsts noslēpumiem , DP noslēpumos veido JKP kā savulaik DP noslēpumos Zatlers vazājās un meklēja viņa " reformu" partijas piekritējus no tautas, Jurašs, ko DP virza politikā kā savu veco kadru kopā ar kadreni Potapovu. Čaulas valsts, čaulas partijas, čaulas bankas un čaulas uzņēmumi. Nav nevienas latviešu interešu partijas, visām saukļi par Latvijas nacionālām vajadzībām - parādiem SVF/PB un latviskās vides laukos iznīcināšanu, par kosmopolītismu, mācot okupantus latviešu valodā. Ļaujot viņiem kā Ušakovam caur latviešu valodu pārņemt varu.

Atbildēt

kāds

29.03.2018. 08:37

Foršs "lasītājs". :D Štrunts par Annu, bet Neilam visi mēģina uzklupt. Jamais pats pagājā maliņā, jo piegriezās ņemšanās ar pseidopolitiku. Galvenais mērķis, kāpēc viņš iesaistījās, bij saglabāt skolu. Tas viņam izdevās, pārējais nav svarīgi. Un kāds nu "kasieris", vajadzēja zem kādas partijas pabūt, lai startētu vēlēšanās, tas arī viss.

Atbildēt

Nekad kopš Latvijai iedeva neatkarību

29.03.2018. 06:44

neesmu un nepiedalīšos vēlēšanās, jo neticu nevienam varas noziedznieku vārdam. Aizvien vairāk redzam, ka viss atbilst Finka pareģojumam - plīvos sarkanbaltsarkanie karogi, būs runas par brīvību.. Tevi joprojām aģitē doties uz vēlēšanām un balsot par partijām, kuras nerealizē latviešu tautas intereses.

Nekļūsti līdzvainīgs un līdzatbildīgs! Nepiedalies! Neļauj sevi ievilkt olitisko noziedznieku manipulācijās! Kļūsti brīvs savā izvēlē balsot tikai tad, kad pienāks īstais laiks. Ja tu balso tagad, tu balso par latviešu tautas ienaidnieku interesēm!

Atbildēt

DP ar kompromātiem pret Jurašu,

29.03.2018. 06:37

ierosinot kriminālprocesu, piespieda viņu dibināt partiju JKP, Bordānam ir pielaide valsts noslēpumiem JKP organizēšanai, DP un Krievijas FSB aģente Potapova - visi realizē DP, čaulas valsts Latvijas JKP pēc veciem VDK principiem - JKP virza tos, kas sevi pierādīja darbā drošības iestādēs.

Bet Kustību par DP organizē uz visādu puskoka lēcēju atkritumiem - Latvijas attīstībai ar noziedznieku Repši, Viņķeles praidisdiem un Bondaru, kuram arī ir pielaide valsts noslēpumiem kā vijušās v p sulainim cionistes VVF pakalpiņam, kurš aicināja Liepājas Vilnīša partiju sadarboties ar Saskaņu, ko Vilnītis arī pirms pašvaldību vēlēšanām apsolīja. Visas jaunās partijas ir DP čaulas partijas.

Bandītiskā, ārpus likuma esošā Saeimas koalīcija veic vienu diversiju pēc otras pret Latvijas tautsaimniecību. Balsojot par Koalīcijas partijām ir tas pats, kas balsot par saskaņu. DP trolli te strādā aktīvi - mīkstām metodēm, jo nevar Pietiek ietekmēt.

Latvija ir čaulas valst Vovas Putina bandītiskā grupējuma - Krievijas FSB un Latvijas SAB un DP rokās kā arī cionistu CIP rokās ar praidismu un genderismu. Visiem visi līdzekļi labi, lai tu ietu uz vēlēšanām. Tikai Latvijā nav partijas, kura realizētu latviešu tautas intereses.

Atbildēt

Pilnīgi piekrītu

29.03.2018. 06:21

»

Ja tu draudziņ nezini

Ja tu nebūtu musinātājs un zinātu, ka ar nepedalīšanso vēlēšanās tu balso par Putina Rīgas gfiliāli - to tu man gribi iestāstīt, lai es, mēs atbalstām okupācijas tendenču uzturēšanu un atjaunošanau...


ka Latvija ir čaulas valsts, jo valdošā Vovas Putina Saeimas koalīcija ir tāda pat noziedznieku organizācija, jo tā mērķis nav latviešu tautas labklājība, kā ZZS un Saskaa.

Drošības policijai, kurai jārūpējas par šīs čaulas valsts drošību, ir čaulas organizācija, kura realizē likumā noteiko - organizē atkal jaunas politiskas kustības, kāda , piem., ir " kustība PAR" ar Bordānu vadībā, bij. tieslietu ministru, kuam ir visas pielaides valsts noslēpumiem , arī DP radītai kustībai PAR. DP uzdevums ir radīt jaunas kustības, aizraujot tautu uz vēlēšanām.

Latvijā, Krievijas FSB čaulas valstī latviešu uzņēmējdarbība tiek iznīcināta, ja neskaita bandītisko ZZS biedru darbības. Latvieši ganocīdā tiek padzīti no Latvijas un simtos tūkstošu smok ārvalstīs.

Nekļūsti vienaldzīgs, neļauj ar sevi manipulēt! Nekļūsti līdzvainīgs un līdzatbildīgs!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Maskēt kopējo atbildību

FotoAizvakar Ministru kabinets vienojās, ka par mutes un deguna aizsegu nelietošanu sabiedriskās vietās varēs piemērot sodu līdz 50 eiro apmērā. Lai šīs izmaiņas varētu stāties spēkā, Saeimai jāapstiprina grozījumi COVID-19 infekcijas izplatības pārvaldības likumā. Likumprojekts skatīšanai Saeimā tika virzīts steidzamības kārtā, un par tā nodošanu komisijām nobalsojām šorīt. Līdz šim visi ar pandēmijas ierobežošanu saistītie priekšlikumi Saeimā tika izskatīti patiešām steidzamības kārtā — tajā pašā dienā, apzinoties, ka runa ir par sabiedrības veselību un kavēšanās šeit neder.
Lasīt visu...

21

Kurš pēdējais izslēgs gaismu nelielajās pašvaldībās?

FotoRudens tradicionāli ir laiks, kad zemnieka sētā apcirkņi tiek pildīti ar vasaras sezonā sarūpēto. Ja gads ir bijis labs, tad saimnieks uz gaidāmo ziemu raugās ar zināmu optimismu, ja slikts – savelk jostu ciešāk. Pavisam sliktā jākar zobi vadzī. Savukārt pašvaldībām lapkritis ir laiks, kad jāatsāk ikgadējā cīkstēšanās par tām atvēlēto finansējumu.
Lasīt visu...

12

“Ganāmpulkam” pieaugot, aug pieprasījums pēc “ganītājiem”

FotoKoronavīruss ir izraisījis ne mazums diskusiju un viedokļu sadursmju gan speciālistu aprindās, gan sabiedrībā. Taču arvien biežāk parādās atsevišķi eksperti visās jomās, kas nevis iepazīstina sabiedrību ar dažādiem viedokļiem un cenšas paskaidrot, ap ko tad īsti diskusijas griežas, bet izmanto situāciju savu reitingu un popularitātes celšanai. Tā vien šķiet, ka rajonā līderu pozīcijās izvirzījies jauns sabiedriskās domas “ganītājs”. Aldis Gobzems pēdējo nedēļu laikā “spridzina” ar turbo jaudu. Viņš ne vien aicina ignorēt drošības pasākumus COVID-19 ierobežošanai, bet arī mudina lūgties.
Lasīt visu...

12

Jautājums – kāda ir C19 Pasakas morāle? Kāds ir Lāsts?

FotoUz kādas vientuļas salas vārdā Pasaule dzīvoja 100 ciltis (Valstis), kuras vadīja Valdnieki, un viens Burvis (baņķieris). Burvis bija vienīgais, kas prata radīt naudu no gaisa, viņš to radīja, lai aizdotu tiem Valdniekiem, kas Burvi spēja pārliecināt, ka viņi spēs naudu ar procentiem atdot noteiktā laikā. Tā Burvis izgudroja naudu, pār kuru valdīja Valdnieki, savstarpēji norēķinoties ar citiem Valdniekiem.
Lasīt visu...

21

Signāls

FotoVai maskas lietošana pēc koloniālās pārvaldes lēmuma ir medicīniski pamatota? Drīzāk nē nekā jā. Kādēļ tad cilvēki liek uz sejas to? Jo viņiem ir bailes. Bailes tikt izsēdinātiem no transporta, bailes tikt administratīvi sodītiem. Tās ir bailes no varas.
Lasīt visu...

21

Maskai nav nekāda sakara ar valdības gāšanu

FotoReāli fakti - Covid19 ir lipīgs, paaugstinās temperatūra, pazūd oža, bezspēks utt. Iespējams, daudzi jau ir pārslimojuši bez acīmredzamiem simptomiem vai komplikācijām. Manā paziņu lokā viena persona ir mirusi, viena atrodas karantīnā. Tā nav nekāda izklaide izslimot šo “zarazu”.
Lasīt visu...

21

Nevienam nevajadzētu būt tiesībām lemt par cita cilvēka dzīves vērtību

FotoŠogad ir apritējuši 10 gadi, kopš Latvijas Republikā ir stājies spēkā likums “Par Konvenciju par personu ar invaliditāti tiesībām”, un 5 gadi, kopš Labklājības ministrija īsteno Eiropas Savienības struktūrfondu līdzfinansētu projektu deinstucionalizācijas (DI) jomā. Un kāpēc par šo nozīmīgo tēmu runāju tieši tagad, jo 10. oktobrī visā pasaulē tika atzīmēta Pasaules Garīgās veselības diena.
Lasīt visu...

12

Krīzes brīdī pacientus šķiros…

FotoTātad Latvija tagad ieviesīs praksi, kādu it kā pielieto daudzās pasaules valstīs, kad krīzes apstākļos šķiro pacientus – kurus ir vērts ārstēt, kurus ne. Bet cik daudz ir to pasaules valstu, kuras būtu tik ļoti okupantu pārpildītas kā Latvija? Lūk, tas ir jautājums.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Priekšlikumi Latvijas Republikas Ministru prezidentam K.A. Kariņam: ierosinu pilnībā pārtraukt jaunu klientu ievietošanu valsts sociālās aprūpes centros

Viena no tiesībsarga funkcijām ir veicināt privātpersonas cilvēktiesību aizsardzību...

Foto

Nevis masku nēsāšana, bet gan C19 pneimonija ierobežo tavu brīvību

Vai man ir pazīstamie, kuri slimo vai ir miruši no C19** infekcijas? Vai tas, ka es...

Foto

Covid19 spilgti izgaismojis melnus plankumus Latvijas medicīnā, bet, iespējams, krīze Baltkrievijā pavēra ceļu to lāpīšanai

Kaut arī no 3. jūnija oficiāli ir pieejami visi valsts apmaksātie...

Foto

Krievijas KDLO dienas ir skaitītas: Putina 5. pants nedarbojas

Nav noslēpums, ka Kaukāzs vienmēr ir bijis ne visai sagremojams kumoss ne tikai cara laiku Kremlim, bet...

Foto

Taksometru sektorā ēnu ekonomika zeļ un plaukst

Kurš gan nav pieradis, ka politiķi sola, pēc tam atkal sola un tad jau politiķi mainās – pirmo solītāju...

Foto

Satversmes tiesa lēmusi atcelt iepriekšējo praksi, piedzenot parādus un kompensācijas par bojātiem dabasgāzes skaitītājiem

Jau šī gada martā sabiedrība tika informēta par spriedumu, kurā Satversmes tiesa...

Foto

Kam kalpo Latvijas žurnālistikas vaļi?

Es gaidīju pirmdienu. Man no prāta neiziet skaitlis 200. Līdzīgi kā Berlīnē “30 tūkstoši” un Roberta Kenedija Jr. publicētie foto, kurus...

Foto

Cerams, šī vēstule par iespējamiem nodarījumiem autoriem nonāks pie adresāta: atklāta vēstule Latvijas Republikas kultūras ministram

Rakstu Jums kā vienkāršam cilvēkam, negribu vērsties pie amatpersonas uzslāņojumiem....

Foto

Viendzimumu attiecību regulējums – postmodernās un vecās Eiropas sadursme

Ceturtdien LTV raidījumā "Šodienas jautājums" tika apspriesta klasisko un viendzimuma partnerattiecību problemātika. Politiķu un žurnālistes diskusijā parādījās...

Foto

Prātojums par uzvaru cīņā pret noziedzību un netīrību

Regresīvos vecos laikos bija tāds populārs jociņš par kādas vārdā nesauktas kopienas pārstāvi, kurš mēģinājis atradināt savu ķēvi...

Foto

Vakcinēšanās - glābiņš vai spriedums?

Šī gada 1.oktobrī stājies spēkā 29.septembrī pieņemts lēmums, kurš attiecas uz lielu sabiedrības daļu, bet perspektīvā - uz mums visiem. Lēmums...

Foto

Par maratonu un Covid19

Godātie Veselības ministrijas, SPKC, Rīgas domes, Rīgas satiksmes, AirBaltic un lidostas Rīga darbinieki! Mediķiem un transporta darbiniekiem šis ir bijis īsts baigais gads. Visu cieņu “frontlainiešiem” un...

Foto

Citu valstu mediji pārņem Latvijas informatīvo telpu

Bez atbilstoša valsts atbalsta komercmedijiem vietējā satura ražošanai 2021.gadā Latvijas informatīvo telpu pārņems Krievijas politiskajām interesēm atbilstošs saturs. Citu...

Foto

Atklātā vēstule par Zemgales vienīgā atkritumu apsaimniekošanas poligona “Brakšķi” saglabāšanu tautsaimniecības interesēs

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotajā informatīvajā ziņojumā “Par sadzīves atkritumu apsaimniekošanas...

Foto

Makrona nepārliecinošā spēle ar Krieviju: ieradies nomierināt Baltiju, viņš to it nemaz neizdarīja

“Ceļš uz elli ir bruģēts ar labiem nodomiem” — šis britu sakāmvārds nāca...

Foto

Atkritumu poligoni kā nacionālās drošības jautājums, jeb Kāpēc likvidēt Zemgales vienīgo atkritumu apsaimniekošanas poligonu ir riskanti

Ir publiskots VARAM sagatavotais informatīvais ziņojums “Par sadzīves atkritumu apsaimniekošanas...

Foto

Tiesiskums ieviests, tagad mūs interesē lielveikali

Lai veicinātu plašāku Latvijas izcelsmes produkcijas īpatsvaru mazumtirdzniecības lielveikalu ķēdēs, Jauno konservatīvo Saeimas deputāti šodien tikās ar "Maxima Latvija" pārstāvjiem....

Foto

Vai tiešām iemeslu pietrūkst, lai izietu ielās?

Ir daļa cilvēku, kuri joprojām nesaprot, kas ir iemesls, lai 10.oktobrī izietu ielās. Nesaprot, jo ir pierasts neko nedarīt...

Foto

Saucēja balss tuksnesī

Žurnālista Bojāra raidījumā “Aizliegtais paņemiens” par Jencīša draudzi “Kristus pasaule” parādīja, cik viegli cilvēki ir psiholoģiski manipulējami, pakļaujami. Un šī nav vienīgā sekta,...

Foto

Farss ar baltkrievu IT kompāniju „uzņemšanu”

"Kapitālā remonta" sakarā pirmais mani tā pamatīgi sasmīdināja premjers KK. Viņš bija "norijis" LIAA jaunā vadoņa naivi izmesto "ēsmu" par...

Foto

Ja jums gadījumā bija kādas šaubas, Latvijas finanšu sistēmas sakārtošana ir bijusi veiksmīga

Es pievienojos šodienas konferences vienai no galvenajām tēzēm, ka banku kā finanšu institūciju...

Foto

Putina vakcīna ir instruments sabiedrības iegrožošanai

Koronavīrusa (Covid-19, C-19 – sauciet, kā gribas) pandēmija pasaulē cilvēkus ir padarījusi ļoti uzmanīgus, pat nedaudz bailīgus. Ikdienas dzīve, kādu...

Foto

Reira autoratlīdzību ierosinājumi faktiski ir kaitniecība pret grāmatniecības nozari, valodu un kultūru

Latvijas Grāmatizdevēju asociācija Finanšu ministrijas piedāvātos ierosinājumus izmaiņām autoratlīdzību aplikšanai ar nodokļiem uzskata par...

Foto

Lai visai pasaulei varētu parādīt „noderīgāku realitāti”

Vēl viens notikums ar Holivudas blokbasteram līdzīgu sižetu nesen izvērsās vienā no Minskas ielām. Daudzi no mums redzēja video,...

Foto

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

Vērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no...

Foto

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

Šodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju...

Foto

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

Saistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot...

Foto

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

Augsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu...

Foto

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

Matemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni....

Foto

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

Latvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder...

Foto

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

Manā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai...

Foto

Sankcijas. Retorika un realitāte

Šī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz...

Foto

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto...

Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...