Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

KALPA ZENS PEKSISS

21.01.2020. 19:14

ES šet dzirdu,lasu vienu vienīgu spļaudīšanos,zākāšanu.Tikai vienīgi BOJĀRAM pietika
ERKA seimā uzprasīt,KAM PIEDER TAS NAUDAS VAGONS
KO ZEMESSARGI AIZTURĒJA DAUGAUPILĪ

Atbildēt

peteris-janis

15.10.2018. 13:15

»

Bojāram vairāk nelejiet!

"Pēc 1938. gada statistikas, latvieši bija vispaēdušākā tauta pasaulē pēc gaļas un piena patēriņa uz vienu iedzīvotāju, bet tagad pensionāriem arvien vairāk jāatsakās no visnepieciešamākajiem produktiem...


Jā jau Jā pie visa vainigs Bojārs.Kam jalie galvā tas LAURU VAINAGS?? KAM??? Freibergai,Ulmanim,Bērziņam,Ja nekā jaunu nevarat izdomāt TURI žaunas

Atbildēt

Uldis

02.03.2018. 22:01

»

To Muldis

A ta jau vārās hell katlā,tas tevi arī sagaida,bet vispirms konrada katlam kurinātajs pabūsi


Fašistu lopi, staļinistu cūkas, elli piedzīvos vēl pirms nonākšanas pie staļina.

Atbildēt

To Muldis

02.03.2018. 21:07

»

Uldis

Konrāds Kalējs ir miris. Lūdz Dievu, lai tev arī izdodas nomirt savā gultā


A ta jau vārās hell katlā,tas tevi arī sagaida,bet vispirms konrada katlam kurinātajs pabūsi!

Atbildēt

VB

02.03.2018. 09:30

»

lio

Jurim bojāram ir pilnīga taisnība,ja J.Bojāra partiju nebūtu izjaukuši bijušie čekas āģenti,Baldzēns,burvis,un citi,tagad mēs dzīvotu visi turīgi,un oligarhu nebūtu


Tā nav, pats tajā sastāvēju, redzēju!

Jau tolaik, varas sistēma bija nostādīta tā, ka pēc vēlēšanām jebkuri ierindas partijas biedru centieni jau bija "da beznekādas" jēgas.

Augšas veidoja savas koalīcijas, savas rebes un no tautas bija bija tikpat atrauti kā Lui XVI laika aristokrāti Francijā...

Atbildēt

Uldis

02.03.2018. 00:48

»

lidz kalējam vēl MOSSADS vēl nav ticis,nu moins


Konrāds Kalējs ir miris. Lūdz Dievu, lai tev arī izdodas nomirt savā gultā.

Atbildēt

mja

01.03.2018. 13:49

»

Tā nu višš I !

Latvijas bankas- netīrās naudas atmazgāšanas citadele.Iesaistīti visi


Kāpec te tiek sačakarētas adreses ?

05 Ainars Bašķis par valdošās elites naudas izdarībām

Atbildēt

Tā nu višš I !

01.03.2018. 13:31

Latvijas bankas- netīrās naudas atmazgāšanas citadele.Iesaistīti visi.
https://www.youtube.com/watch?v fQPet3C_G5k&feature youtu.be

Atbildēt

Uldis

01.03.2018. 12:32

»

Ojārs

Juris Bojārs pats laikam neapzinās, kādu ļaunumu viņam vārdam un LSDSP nodarīja viņa dēls, bij.Rīgas mērs, tāpēc grūti noticēt par viņa attieksmi pret oligarhiem


Par ko paldies, nolādēts? Par Abrenes dāvināšanu ienaidniekam, par žogu ap Brīvības pieminekli, par sačakarēto Valodas likumu, par čekas ģenerāļa, sātanista Ridigera vizīti, par 9. maija svinēšanu, par izteikto gatavību vajāt mūsu sirmo veterānu, Kalēja kungu, vienalga kur un vienalga, kāds viņa veselības stāvoklis, par "balto lapu"?
Varbūt es kaut ko, par ko pienākas visaugstākais soda mērs, esmu piemirsis?

Atbildēt

Ojārs

01.03.2018. 11:57

Juris Bojārs pats laikam neapzinās, kādu ļaunumu viņam vārdam un LSDSP nodarīja viņa dēls, bij.Rīgas mērs, tāpēc grūti noticēt par viņa attieksmi pret oligarhiem.
Bet par Vīķi-Freibergu - paldies!

Atbildēt

Nejaušība

01.03.2018. 11:51

»

lio

Jurim bojāram ir pilnīga taisnība,ja J.Bojāra partiju nebūtu izjaukuši bijušie čekas āģenti,Baldzēns,burvis,un citi,tagad mēs dzīvotu visi turīgi,un oligarhu nebūtu


Gadījumā juris nav izaudzinājis dēlu, blēdīti, kurš mums uzšeptēja zelta tiltu, būdams Rīgas mērs?

Atbildēt

lio

01.03.2018. 11:25

Jurim bojāram ir pilnīga taisnība,ja J.Bojāra partiju nebūtu izjaukuši bijušie čekas āģenti,Baldzēns,burvis,un citi,tagad mēs dzīvotu visi turīgi,un oligarhu nebūtu...........

Atbildēt

:)))

01.03.2018. 11:12

Tas viss jau sen ir zināms.
Kāda jēga bļaut uz pagātni?
Lai neko nemainītu TAGAD ????????????????????????

Atbildēt

Jumsīm Grantņ,

01.03.2018. 11:12

»

L.Grantiņš LRTT

Nāvi komunistiem un okupantiem !!! Nekas nemainīsies, kamēr zemi bradās šie mēsli un viņu ielikteņi


redzams, kad Bojārs teici laicīgi un viennozīmīgi, kas gatavojas, un arī nākošais gads būs, viņš šis te nenesīs pa lielam neko jaunu. Uz doto bŗrīdi priekš mumsīm un priekš jumsīm pie tam tāpatās, ja runā pa situāciju, ar ko izceļamies mēs, latvieši.

Atbildēt

Ja kas

01.03.2018. 07:13

Latviju VDK "speciālisti" atdeva saplosīšanai savējiem čekistiem, ex-komunistiem/komjauniešiem, žīdiem un bandītiem (daudzi no tiem apvienoja dažus vai pat visus no šiem statusiem), līdz šai dienai paturot maskavas virskontroli. Bet bojāra tipa "gudros čekistos" pat ļoti der ieklausīties un izanalizēt viņu teikto, jo tikai tā var saprast kā viņi visu bija ieplānojuši un realizējuši Latvijā. Tagad protams ņirgājas par visu ko ir panākuši. 27 "neatkarības" gadi ir pavadītu šo neliešu vadībā un rezultāti ir tādi kādi ir. Čekisti ir visur. Patreiz lieliski novērojama viņu kārtējā klasiskā izlaupīšanas specoperācija pret Latviju un latviešiem.

Atbildēt

!

01.03.2018. 03:56

Gudros cilvēkos ir vērts ieklausīties, neskatoties uz to,kurā partijā viņš ir bijis, nevis tikai noriet, to spēj katrs prātā apdalītais!

Atbildēt

Es

01.03.2018. 00:15

radītu Latvijā Skandināvijas tipa tiesisku labklājības valsti
----

Par ko tad Swedbank tika uzlikti FKTK un PTAC sodi? Par Skandināvijas paraugu?

Atbildēt

kurmis

28.02.2018. 22:33

Vai totalitārās okupētajvalsts represīvo orgānu virsnieks ir īstais humanisma,sociāldemokrātijas sludinātājs?Mūsu mazo brīvību mīlošo valsti un tautu joprojam pārvalda aktīvākie padomju okupantu ideologi,represīvo organizāciju darboņi t.i.totalitārisma vīrusa pārnēsātaji,kuri ideāli iederas izvedotajā fašistiski- labējā prettautiskajā sistēmā,kura ir aiznesusi pasaulē vairāk ka 25% aktīvākos iedzīvotājus,leģemitezejusi sociālo supernevienlīdzību,pārvedojusi veselības aprūpes sistēmu par spīdzinatavu.

Atbildēt

savicki un skandināvu pašcieņa

28.02.2018. 21:55

smejaties

Atbildēt

to muldi

28.02.2018. 21:47

»

Uldis

Ja Bojārs nebūtu izaudzinājis dēlu - noziedznieku un nebūtu preža amatam virzījis čekas veterāni, Freibergu, varētu ieklausīties viņa vārdos


nu aizveries,pietiek tavu murgošanu,skribelē lapelē ddd,deļpos un visādos netos,tur tevi nerātno sapratīs!

Atbildēt

Uldis

28.02.2018. 21:39

Ja Bojārs nebūtu izaudzinājis dēlu - noziedznieku un nebūtu preža amatam virzījis čekas veterāni, Freibergu, varētu ieklausīties viņa vārdos.

Atbildēt

Bojāram vairāk nelejiet!

28.02.2018. 20:17

"Pēc 1938. gada statistikas, latvieši bija vispaēdušākā tauta pasaulē pēc gaļas un piena patēriņa uz vienu iedzīvotāju, bet tagad pensionāriem arvien vairāk jāatsakās no visnepieciešamākajiem produktiem."
Čekist Bojār, tu neesi dzirdējis, ka Latviju 1940.gadā okupēja? Pie tagadējās nabadzības vainīgi ir čekisti, bijušie komunisti un okupantu pakalpiņi.

Atbildēt

Edge

28.02.2018. 18:29

Tukšas, bezjēdzīgas runas. Visi šitenie bojāri u.c. Padomju Latvijas "nogalinātāji" vulfsoni varēja tikai salauzt sistēmu, taču ko jēdzīgu vietā nebija spējīgi radīt. Smadzeņu pietrūka, tāpēc 18.novembra republikas vietā radīja "4.maija hibrīdu" (I.Poikāns "apbižots")
Vērtēsim pēc paveiktā, nevis sasolītā:
" Egīls Baldzēns: LSDSP kapracis – Juris Bojārs "
(delfi)

Atbildēt

J.B.

28.02.2018. 17:35

Par VDK laupītājiem kungs profesors klusē. Tas nav labi. Es Bojāru ierakstu likvidējamo listē.

Atbildēt

reptilis

28.02.2018. 16:45

..tagad ir klāt nākušas vēl daudzas nejēdzības un stulbības...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Neuzskatām par iespējamu piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas pasākumos, kas tiek organizēti svešā valodā

FotoEsam aicināti piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas raidījumos, ko organizē Latvijas sabiedriskie mediji, kas cita starpā iekļauj arī raidījumus, kas notiek svešvalodā, konkrēti - krieviski.
Lasīt visu...

6

Izliksimies, ka esam norūpējušies: valsts prezidenta Egila Levita paziņojums par vēlēšanām Baltkrievijā

FotoLatvija kā Baltkrievijas kaimiņvalsts pilnībā atbalsta baltkrievu tautas dziļo vēlmi dzīvot savā neatkarīgā, brīvā, demokrātiskā un tiesiskā Baltkrievijas valstī.
Lasīt visu...

12

Par dzīves mērķiem un jēgu

FotoKas mēs esam? Kāds ir mūsu dzīves mērķis? Kāda ir jēga cilvēces pastāvēšanai? Atbilstoši savām zināšanām un prāta spējām mēs meklējam atbildes uz šiem jautājumiem vai arī lieki nelauzām galvu ar šādām “muļķībām” un mierīgi dzīvojam tālāk. Tomēr šie jautājumi nav tik maznozīmīgi, kā tas varētu likties ikdienas darba steigas un problēmu pārņemtam cilvēkam. No tā, kādas atbildes mēs sameklējam uz šiem jautājumiem, lielā mērā ir atkarīga mūsu dzīve.
Lasīt visu...

6

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

FotoRīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča un Induļa Paiča darba attiecību pārtraukšanas iemesliem.
Lasīt visu...

21

Par ko balsot vēlēšanās?

FotoVatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums piedalīties brīvās vēlēšanās, lai veicinātu kopējo labumu. Baznīca ciena un atzinīgi vērtē tos, kuri savus spēkus veltī kalpošanai cilvēkiem un valsts labā uzņemas šos smagos pienākumus" (Gaudium et spes, 75).
Lasīt visu...

21

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

FotoLatvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens sabiedrības loceklis – ikkatra mājsaimniecība, nekustamā īpašuma īpašnieki, pārvaldītāji, attīstītāji, īrnieki (kam saskaņā ar likuma “Par dzīvojamo telpu īri” 11.pantu jāmaksā nekustamā īpašuma nodoklis) saistībā ar plānotajām kadastrālo vērtību paaugstināšanas izmaiņām.
Lasīt visu...

21

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

FotoEsam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību holokausta traģēdijas upuru piemiņas jautājumam un atmiņas par Otrā pasaules kara laikā notikušā genocīda pret ebrejiem saglabāšanai. Holokaustu pārdzīvojušie ir kļuvuši par lieciniekiem vieniem no vissmagākajiem un briesmīgākajiem no jebkad nodarītajiem noziegumiem pret cilvēci, tostarp slepkavībām, postam un īpašumu izlaupīšanai.
Lasīt visu...

21

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

FotoLatvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā radīsies gan mājsaimniecībām, gan tautsaimniecībai kopumā. Turklāt tās turpmāk jānosaka 85% apmērā no vidējā tirgus līmeņa, kā tas savulaik normatīvos bija paredzēts.
Lasīt visu...

12

Pa iznīcības ceļu…

FotoKāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad maz, bet ja zupā – tad daudz!” Bet tagad, lūdzu, atbildiet uz manu jautājumu: „Divi simti cilvēku – vai tas ir daudz vai maz?” Varu arī atbildēt: „Maz, ja salīdzina ar diviem miljoniem valsts iedzīvotāju. Daudz, ja tie ir pie varas tikuši „demokrāti” – nedaudzos gados tiks iznīcināta gan valsts, gan tās (gļēvie) iedzīvotāji!” Neticat? Lūk, ieskats nesenā pagātnē…
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

FotoVides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformu, kas paredz DAP pamatfunkcijas nodot Valsts vides dienestam, tādējādi būtībā likvidējot DAP kā vienotu valsts dabas aizsardzības kompetences centru.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...