Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

KALPA ZENS PEKSISS

21.01.2020. 19:14

ES šet dzirdu,lasu vienu vienīgu spļaudīšanos,zākāšanu.Tikai vienīgi BOJĀRAM pietika
ERKA seimā uzprasīt,KAM PIEDER TAS NAUDAS VAGONS
KO ZEMESSARGI AIZTURĒJA DAUGAUPILĪ

Atbildēt

peteris-janis

15.10.2018. 13:15

»

Bojāram vairāk nelejiet!

"Pēc 1938. gada statistikas, latvieši bija vispaēdušākā tauta pasaulē pēc gaļas un piena patēriņa uz vienu iedzīvotāju, bet tagad pensionāriem arvien vairāk jāatsakās no visnepieciešamākajiem produktiem...


Jā jau Jā pie visa vainigs Bojārs.Kam jalie galvā tas LAURU VAINAGS?? KAM??? Freibergai,Ulmanim,Bērziņam,Ja nekā jaunu nevarat izdomāt TURI žaunas

Atbildēt

Uldis

02.03.2018. 22:01

»

To Muldis

A ta jau vārās hell katlā,tas tevi arī sagaida,bet vispirms konrada katlam kurinātajs pabūsi


Fašistu lopi, staļinistu cūkas, elli piedzīvos vēl pirms nonākšanas pie staļina.

Atbildēt

To Muldis

02.03.2018. 21:07

»

Uldis

Konrāds Kalējs ir miris. Lūdz Dievu, lai tev arī izdodas nomirt savā gultā


A ta jau vārās hell katlā,tas tevi arī sagaida,bet vispirms konrada katlam kurinātajs pabūsi!

Atbildēt

VB

02.03.2018. 09:30

»

lio

Jurim bojāram ir pilnīga taisnība,ja J.Bojāra partiju nebūtu izjaukuši bijušie čekas āģenti,Baldzēns,burvis,un citi,tagad mēs dzīvotu visi turīgi,un oligarhu nebūtu


Tā nav, pats tajā sastāvēju, redzēju!

Jau tolaik, varas sistēma bija nostādīta tā, ka pēc vēlēšanām jebkuri ierindas partijas biedru centieni jau bija "da beznekādas" jēgas.

Augšas veidoja savas koalīcijas, savas rebes un no tautas bija bija tikpat atrauti kā Lui XVI laika aristokrāti Francijā...

Atbildēt

Uldis

02.03.2018. 00:48

»

lidz kalējam vēl MOSSADS vēl nav ticis,nu moins


Konrāds Kalējs ir miris. Lūdz Dievu, lai tev arī izdodas nomirt savā gultā.

Atbildēt

mja

01.03.2018. 13:49

»

Tā nu višš I !

Latvijas bankas- netīrās naudas atmazgāšanas citadele.Iesaistīti visi


Kāpec te tiek sačakarētas adreses ?

05 Ainars Bašķis par valdošās elites naudas izdarībām

Atbildēt

Tā nu višš I !

01.03.2018. 13:31

Latvijas bankas- netīrās naudas atmazgāšanas citadele.Iesaistīti visi.
https://www.youtube.com/watch?v fQPet3C_G5k&feature youtu.be

Atbildēt

Uldis

01.03.2018. 12:32

»

Ojārs

Juris Bojārs pats laikam neapzinās, kādu ļaunumu viņam vārdam un LSDSP nodarīja viņa dēls, bij.Rīgas mērs, tāpēc grūti noticēt par viņa attieksmi pret oligarhiem


Par ko paldies, nolādēts? Par Abrenes dāvināšanu ienaidniekam, par žogu ap Brīvības pieminekli, par sačakarēto Valodas likumu, par čekas ģenerāļa, sātanista Ridigera vizīti, par 9. maija svinēšanu, par izteikto gatavību vajāt mūsu sirmo veterānu, Kalēja kungu, vienalga kur un vienalga, kāds viņa veselības stāvoklis, par "balto lapu"?
Varbūt es kaut ko, par ko pienākas visaugstākais soda mērs, esmu piemirsis?

Atbildēt

Ojārs

01.03.2018. 11:57

Juris Bojārs pats laikam neapzinās, kādu ļaunumu viņam vārdam un LSDSP nodarīja viņa dēls, bij.Rīgas mērs, tāpēc grūti noticēt par viņa attieksmi pret oligarhiem.
Bet par Vīķi-Freibergu - paldies!

Atbildēt

Nejaušība

01.03.2018. 11:51

»

lio

Jurim bojāram ir pilnīga taisnība,ja J.Bojāra partiju nebūtu izjaukuši bijušie čekas āģenti,Baldzēns,burvis,un citi,tagad mēs dzīvotu visi turīgi,un oligarhu nebūtu


Gadījumā juris nav izaudzinājis dēlu, blēdīti, kurš mums uzšeptēja zelta tiltu, būdams Rīgas mērs?

Atbildēt

lio

01.03.2018. 11:25

Jurim bojāram ir pilnīga taisnība,ja J.Bojāra partiju nebūtu izjaukuši bijušie čekas āģenti,Baldzēns,burvis,un citi,tagad mēs dzīvotu visi turīgi,un oligarhu nebūtu...........

Atbildēt

:)))

01.03.2018. 11:12

Tas viss jau sen ir zināms.
Kāda jēga bļaut uz pagātni?
Lai neko nemainītu TAGAD ????????????????????????

Atbildēt

Jumsīm Grantņ,

01.03.2018. 11:12

»

L.Grantiņš LRTT

Nāvi komunistiem un okupantiem !!! Nekas nemainīsies, kamēr zemi bradās šie mēsli un viņu ielikteņi


redzams, kad Bojārs teici laicīgi un viennozīmīgi, kas gatavojas, un arī nākošais gads būs, viņš šis te nenesīs pa lielam neko jaunu. Uz doto bŗrīdi priekš mumsīm un priekš jumsīm pie tam tāpatās, ja runā pa situāciju, ar ko izceļamies mēs, latvieši.

Atbildēt

Ja kas

01.03.2018. 07:13

Latviju VDK "speciālisti" atdeva saplosīšanai savējiem čekistiem, ex-komunistiem/komjauniešiem, žīdiem un bandītiem (daudzi no tiem apvienoja dažus vai pat visus no šiem statusiem), līdz šai dienai paturot maskavas virskontroli. Bet bojāra tipa "gudros čekistos" pat ļoti der ieklausīties un izanalizēt viņu teikto, jo tikai tā var saprast kā viņi visu bija ieplānojuši un realizējuši Latvijā. Tagad protams ņirgājas par visu ko ir panākuši. 27 "neatkarības" gadi ir pavadītu šo neliešu vadībā un rezultāti ir tādi kādi ir. Čekisti ir visur. Patreiz lieliski novērojama viņu kārtējā klasiskā izlaupīšanas specoperācija pret Latviju un latviešiem.

Atbildēt

!

01.03.2018. 03:56

Gudros cilvēkos ir vērts ieklausīties, neskatoties uz to,kurā partijā viņš ir bijis, nevis tikai noriet, to spēj katrs prātā apdalītais!

Atbildēt

Es

01.03.2018. 00:15

radītu Latvijā Skandināvijas tipa tiesisku labklājības valsti
----

Par ko tad Swedbank tika uzlikti FKTK un PTAC sodi? Par Skandināvijas paraugu?

Atbildēt

kurmis

28.02.2018. 22:33

Vai totalitārās okupētajvalsts represīvo orgānu virsnieks ir īstais humanisma,sociāldemokrātijas sludinātājs?Mūsu mazo brīvību mīlošo valsti un tautu joprojam pārvalda aktīvākie padomju okupantu ideologi,represīvo organizāciju darboņi t.i.totalitārisma vīrusa pārnēsātaji,kuri ideāli iederas izvedotajā fašistiski- labējā prettautiskajā sistēmā,kura ir aiznesusi pasaulē vairāk ka 25% aktīvākos iedzīvotājus,leģemitezejusi sociālo supernevienlīdzību,pārvedojusi veselības aprūpes sistēmu par spīdzinatavu.

Atbildēt

savicki un skandināvu pašcieņa

28.02.2018. 21:55

smejaties

Atbildēt

to muldi

28.02.2018. 21:47

»

Uldis

Ja Bojārs nebūtu izaudzinājis dēlu - noziedznieku un nebūtu preža amatam virzījis čekas veterāni, Freibergu, varētu ieklausīties viņa vārdos


nu aizveries,pietiek tavu murgošanu,skribelē lapelē ddd,deļpos un visādos netos,tur tevi nerātno sapratīs!

Atbildēt

Uldis

28.02.2018. 21:39

Ja Bojārs nebūtu izaudzinājis dēlu - noziedznieku un nebūtu preža amatam virzījis čekas veterāni, Freibergu, varētu ieklausīties viņa vārdos.

Atbildēt

Bojāram vairāk nelejiet!

28.02.2018. 20:17

"Pēc 1938. gada statistikas, latvieši bija vispaēdušākā tauta pasaulē pēc gaļas un piena patēriņa uz vienu iedzīvotāju, bet tagad pensionāriem arvien vairāk jāatsakās no visnepieciešamākajiem produktiem."
Čekist Bojār, tu neesi dzirdējis, ka Latviju 1940.gadā okupēja? Pie tagadējās nabadzības vainīgi ir čekisti, bijušie komunisti un okupantu pakalpiņi.

Atbildēt

Edge

28.02.2018. 18:29

Tukšas, bezjēdzīgas runas. Visi šitenie bojāri u.c. Padomju Latvijas "nogalinātāji" vulfsoni varēja tikai salauzt sistēmu, taču ko jēdzīgu vietā nebija spējīgi radīt. Smadzeņu pietrūka, tāpēc 18.novembra republikas vietā radīja "4.maija hibrīdu" (I.Poikāns "apbižots")
Vērtēsim pēc paveiktā, nevis sasolītā:
" Egīls Baldzēns: LSDSP kapracis – Juris Bojārs "
(delfi)

Atbildēt

J.B.

28.02.2018. 17:35

Par VDK laupītājiem kungs profesors klusē. Tas nav labi. Es Bojāru ierakstu likvidējamo listē.

Atbildēt

reptilis

28.02.2018. 16:45

..tagad ir klāt nākušas vēl daudzas nejēdzības un stulbības...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

FotoŅemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK) saņemtos iesniegumus par AS "Olainfarm" notiekošo, FKTK aicina AS "Olainfarm" vadību 22.09.2020. plānotajās akcionāru sapulcēs nodrošināt visiem akcionāriem vienlīdzīgas tiesības, kā arī ievērot citus korporatīvās pārvaldības principus. Tāpat FKTK aicina arī lielākos akcionārus respektēt mazākuma akcionāru tiesības un ar savstarpējiem strīdiem neradīt kaitējumu Latvijas kapitāla tirgus reputācijai.
Lasīt visu...

21

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

FotoMan bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot ielās. Mēģināšu koncentrētāk paskaidrot šī mana aicinājuma būtību.
Lasīt visu...

6

„Ņevinovataja ja...”

FotoVakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es vēlētos ieviest skaidrību dažos jautājumos.
Lasīt visu...

8

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

FotoSDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu. Šodien šo lēmumu atbalstīja "Saskaņas" valde. Valde rekomendē izslēgt V.Dombrovski un Ļ.Švecovu arī no Saeimas frakcijas.
Lasīt visu...

15

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

FotoLai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie skar un skars nākotnē vēl vairāk mūs visus. Ir jāsaprot, ka tie ir nevis protesti pret iespējami negodīgām vēlēšanām, bet agresīvs, labi organizēts un labi apmaksāts ultraliberāļu realizēts valsts apvērsuma mēģinājums. Mērķis - sagrābt varu un attiecīgi - ieviest „demokrātiju” vienā no pēdējām pasaulē atlikušajām veselā saprāta, tā saukto tradicionālo (ģimenes) vērtību, kā arī sociāli atbildīgas valdības saliņām pasaules liberalizācijas saduļķotajā okeānā. Ar ko “demokrātijas” ieviešana beigusies citās valstīs, kuras piedzīvojušas krāsainās revolūcijas, mēs labi zinām.
Lasīt visu...

12

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

FotoUzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man roka nenodrebēs"**, tas nav ne asprātīgi, ne koleģiāli, ne ētiski. Īpaši zinot šo vārdu autora iepriekšējo dzīves gājumu un patiku pret ieročiem. Manā vēstures kodā ir ieprogrammētas dziļas bažas par to, kas notiek šādu "plinšu sievu" zemapziņā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...