Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

KALPA ZENS PEKSISS

21.01.2020. 18:14

ES šet dzirdu,lasu vienu vienīgu spļaudīšanos,zākāšanu.Tikai vienīgi BOJĀRAM pietika
ERKA seimā uzprasīt,KAM PIEDER TAS NAUDAS VAGONS
KO ZEMESSARGI AIZTURĒJA DAUGAUPILĪ

Atbildēt

peteris-janis

15.10.2018. 12:15

»

Bojāram vairāk nelejiet!

"Pēc 1938. gada statistikas, latvieši bija vispaēdušākā tauta pasaulē pēc gaļas un piena patēriņa uz vienu iedzīvotāju, bet tagad pensionāriem arvien vairāk jāatsakās no visnepieciešamākajiem produktiem...


Jā jau Jā pie visa vainigs Bojārs.Kam jalie galvā tas LAURU VAINAGS?? KAM??? Freibergai,Ulmanim,Bērziņam,Ja nekā jaunu nevarat izdomāt TURI žaunas

Atbildēt

Uldis

02.03.2018. 21:01

»

To Muldis

A ta jau vārās hell katlā,tas tevi arī sagaida,bet vispirms konrada katlam kurinātajs pabūsi


Fašistu lopi, staļinistu cūkas, elli piedzīvos vēl pirms nonākšanas pie staļina.

Atbildēt

To Muldis

02.03.2018. 20:07

»

Uldis

Konrāds Kalējs ir miris. Lūdz Dievu, lai tev arī izdodas nomirt savā gultā


A ta jau vārās hell katlā,tas tevi arī sagaida,bet vispirms konrada katlam kurinātajs pabūsi!

Atbildēt

VB

02.03.2018. 08:30

»

lio

Jurim bojāram ir pilnīga taisnība,ja J.Bojāra partiju nebūtu izjaukuši bijušie čekas āģenti,Baldzēns,burvis,un citi,tagad mēs dzīvotu visi turīgi,un oligarhu nebūtu


Tā nav, pats tajā sastāvēju, redzēju!

Jau tolaik, varas sistēma bija nostādīta tā, ka pēc vēlēšanām jebkuri ierindas partijas biedru centieni jau bija "da beznekādas" jēgas.

Augšas veidoja savas koalīcijas, savas rebes un no tautas bija bija tikpat atrauti kā Lui XVI laika aristokrāti Francijā...

Atbildēt

Uldis

01.03.2018. 23:48

»

lidz kalējam vēl MOSSADS vēl nav ticis,nu moins


Konrāds Kalējs ir miris. Lūdz Dievu, lai tev arī izdodas nomirt savā gultā.

Atbildēt

mja

01.03.2018. 12:49

»

Tā nu višš I !

Latvijas bankas- netīrās naudas atmazgāšanas citadele.Iesaistīti visi


Kāpec te tiek sačakarētas adreses ?

05 Ainars Bašķis par valdošās elites naudas izdarībām

Atbildēt

Tā nu višš I !

01.03.2018. 12:31

Latvijas bankas- netīrās naudas atmazgāšanas citadele.Iesaistīti visi.
https://www.youtube.com/watch?v fQPet3C_G5k&feature youtu.be

Atbildēt

Uldis

01.03.2018. 11:32

»

Ojārs

Juris Bojārs pats laikam neapzinās, kādu ļaunumu viņam vārdam un LSDSP nodarīja viņa dēls, bij.Rīgas mērs, tāpēc grūti noticēt par viņa attieksmi pret oligarhiem


Par ko paldies, nolādēts? Par Abrenes dāvināšanu ienaidniekam, par žogu ap Brīvības pieminekli, par sačakarēto Valodas likumu, par čekas ģenerāļa, sātanista Ridigera vizīti, par 9. maija svinēšanu, par izteikto gatavību vajāt mūsu sirmo veterānu, Kalēja kungu, vienalga kur un vienalga, kāds viņa veselības stāvoklis, par "balto lapu"?
Varbūt es kaut ko, par ko pienākas visaugstākais soda mērs, esmu piemirsis?

Atbildēt

Ojārs

01.03.2018. 10:57

Juris Bojārs pats laikam neapzinās, kādu ļaunumu viņam vārdam un LSDSP nodarīja viņa dēls, bij.Rīgas mērs, tāpēc grūti noticēt par viņa attieksmi pret oligarhiem.
Bet par Vīķi-Freibergu - paldies!

Atbildēt

Nejaušība

01.03.2018. 10:51

»

lio

Jurim bojāram ir pilnīga taisnība,ja J.Bojāra partiju nebūtu izjaukuši bijušie čekas āģenti,Baldzēns,burvis,un citi,tagad mēs dzīvotu visi turīgi,un oligarhu nebūtu


Gadījumā juris nav izaudzinājis dēlu, blēdīti, kurš mums uzšeptēja zelta tiltu, būdams Rīgas mērs?

Atbildēt

lio

01.03.2018. 10:25

Jurim bojāram ir pilnīga taisnība,ja J.Bojāra partiju nebūtu izjaukuši bijušie čekas āģenti,Baldzēns,burvis,un citi,tagad mēs dzīvotu visi turīgi,un oligarhu nebūtu...........

Atbildēt

:)))

01.03.2018. 10:12

Tas viss jau sen ir zināms.
Kāda jēga bļaut uz pagātni?
Lai neko nemainītu TAGAD ????????????????????????

Atbildēt

Jumsīm Grantņ,

01.03.2018. 10:12

»

L.Grantiņš LRTT

Nāvi komunistiem un okupantiem !!! Nekas nemainīsies, kamēr zemi bradās šie mēsli un viņu ielikteņi


redzams, kad Bojārs teici laicīgi un viennozīmīgi, kas gatavojas, un arī nākošais gads būs, viņš šis te nenesīs pa lielam neko jaunu. Uz doto bŗrīdi priekš mumsīm un priekš jumsīm pie tam tāpatās, ja runā pa situāciju, ar ko izceļamies mēs, latvieši.

Atbildēt

Ja kas

01.03.2018. 06:13

Latviju VDK "speciālisti" atdeva saplosīšanai savējiem čekistiem, ex-komunistiem/komjauniešiem, žīdiem un bandītiem (daudzi no tiem apvienoja dažus vai pat visus no šiem statusiem), līdz šai dienai paturot maskavas virskontroli. Bet bojāra tipa "gudros čekistos" pat ļoti der ieklausīties un izanalizēt viņu teikto, jo tikai tā var saprast kā viņi visu bija ieplānojuši un realizējuši Latvijā. Tagad protams ņirgājas par visu ko ir panākuši. 27 "neatkarības" gadi ir pavadītu šo neliešu vadībā un rezultāti ir tādi kādi ir. Čekisti ir visur. Patreiz lieliski novērojama viņu kārtējā klasiskā izlaupīšanas specoperācija pret Latviju un latviešiem.

Atbildēt

!

01.03.2018. 02:56

Gudros cilvēkos ir vērts ieklausīties, neskatoties uz to,kurā partijā viņš ir bijis, nevis tikai noriet, to spēj katrs prātā apdalītais!

Atbildēt

Es

28.02.2018. 23:15

radītu Latvijā Skandināvijas tipa tiesisku labklājības valsti
----

Par ko tad Swedbank tika uzlikti FKTK un PTAC sodi? Par Skandināvijas paraugu?

Atbildēt

kurmis

28.02.2018. 21:33

Vai totalitārās okupētajvalsts represīvo orgānu virsnieks ir īstais humanisma,sociāldemokrātijas sludinātājs?Mūsu mazo brīvību mīlošo valsti un tautu joprojam pārvalda aktīvākie padomju okupantu ideologi,represīvo organizāciju darboņi t.i.totalitārisma vīrusa pārnēsātaji,kuri ideāli iederas izvedotajā fašistiski- labējā prettautiskajā sistēmā,kura ir aiznesusi pasaulē vairāk ka 25% aktīvākos iedzīvotājus,leģemitezejusi sociālo supernevienlīdzību,pārvedojusi veselības aprūpes sistēmu par spīdzinatavu.

Atbildēt

savicki un skandināvu pašcieņa

28.02.2018. 20:55

smejaties

Atbildēt

to muldi

28.02.2018. 20:47

»

Uldis

Ja Bojārs nebūtu izaudzinājis dēlu - noziedznieku un nebūtu preža amatam virzījis čekas veterāni, Freibergu, varētu ieklausīties viņa vārdos


nu aizveries,pietiek tavu murgošanu,skribelē lapelē ddd,deļpos un visādos netos,tur tevi nerātno sapratīs!

Atbildēt

Uldis

28.02.2018. 20:39

Ja Bojārs nebūtu izaudzinājis dēlu - noziedznieku un nebūtu preža amatam virzījis čekas veterāni, Freibergu, varētu ieklausīties viņa vārdos.

Atbildēt

Bojāram vairāk nelejiet!

28.02.2018. 19:17

"Pēc 1938. gada statistikas, latvieši bija vispaēdušākā tauta pasaulē pēc gaļas un piena patēriņa uz vienu iedzīvotāju, bet tagad pensionāriem arvien vairāk jāatsakās no visnepieciešamākajiem produktiem."
Čekist Bojār, tu neesi dzirdējis, ka Latviju 1940.gadā okupēja? Pie tagadējās nabadzības vainīgi ir čekisti, bijušie komunisti un okupantu pakalpiņi.

Atbildēt

Edge

28.02.2018. 17:29

Tukšas, bezjēdzīgas runas. Visi šitenie bojāri u.c. Padomju Latvijas "nogalinātāji" vulfsoni varēja tikai salauzt sistēmu, taču ko jēdzīgu vietā nebija spējīgi radīt. Smadzeņu pietrūka, tāpēc 18.novembra republikas vietā radīja "4.maija hibrīdu" (I.Poikāns "apbižots")
Vērtēsim pēc paveiktā, nevis sasolītā:
" Egīls Baldzēns: LSDSP kapracis – Juris Bojārs "
(delfi)

Atbildēt

J.B.

28.02.2018. 16:35

Par VDK laupītājiem kungs profesors klusē. Tas nav labi. Es Bojāru ierakstu likvidējamo listē.

Atbildēt

reptilis

28.02.2018. 15:45

..tagad ir klāt nākušas vēl daudzas nejēdzības un stulbības...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

FotoIzglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību visās tās līmeņos Covid-19 ārkārtas situācijas apstākļos degradē Latvijas izglītības un zinātnes sistēmu kopumā.
Lasīt visu...

21

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

FotoVarbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka meitene ar kafijas krūzi skatās pa logu. Kaut kur netālu paceļas atomsēne. No tumša virpuļa debesīs iznirst citplanētiešu kuģis. Viņa par to drusku sarauc pieri, bet uzsmaida tiranozauram, kurš mīdās aiz koka, un draudzīgi pamāj zombiju pūlim, kas tuvojas pa ielu. Klipa nosaukums – “Parasta diena 2020. gadā”.
Lasīt visu...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

12

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

FotoSakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā - iesaku turpināt "rakt" netradicionālā veidā! Konkrēti - piereģistrēties iLOTO lietotāju profilā un sākt "laimēt" (reāli - zaudēt!) momentloterijās, profila skrīnšotu, kā pierādījumu pievienojot publikācijai. Ir informācija, ka šajā "zaudētavā" pārsvarā tiek tiražētas TUKŠAS/BEZLAIMESTU biļetes.
Lasīt visu...

12

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

FotoTiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to, ka Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisija nolēmusi, ka Covid-19 epidēmijas krīzes gadījumā ir ētiski cilvēkus pēc 75 gadu vecuma ar hroniskām slimībām un citus smagi slimos pacientus neārstēt visiem pieejamajiem līdzekļiem, lai vairāk jaunu un vieglāk slimu cilvēku iegūtu piekļuvi, iespējams, dzīvību glābjošai terapijai.
Lasīt visu...

12

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

FotoUzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:
Lasīt visu...

21

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

Foto8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu ideologs Gatis Eglītis izlikās, ka ir tikai nejauši garāmejot parakstījis grozījumu priekšlikumu, lai gan ir zināms, ka JKP šāda paša satura priekšlikumus pirms tam ir sniegusi Finanšu ministrijā (Finanšu ministrijas gatavots apkopojums pielikumā).
Lasīt visu...

6

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

FotoČetrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai un tautas nobalsošanai (referendumam) par ģimenes institūta stiprināšanu likumos.
Lasīt visu...

3

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

FotoDārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus svinam klusāk nekā citkārt. Uz laiku esam spiesti palēnināt savu dzīves tempu. Tas nevienam nav viegli. Taču tas ir nepieciešams, lai glābtu dzīvības un sargātu veselību, lai neļautu ekonomikai vēl straujāk slīdēt lejup. Var teikt droši – nākamajā gadā šī pasaules krīze tiks pārvarēta.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...