Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

peteris-janis

15.10.2018. 13:15

»

Bojāram vairāk nelejiet!

"Pēc 1938. gada statistikas, latvieši bija vispaēdušākā tauta pasaulē pēc gaļas un piena patēriņa uz vienu iedzīvotāju, bet tagad pensionāriem arvien vairāk jāatsakās no visnepieciešamākajiem produktiem...


Jā jau Jā pie visa vainigs Bojārs.Kam jalie galvā tas LAURU VAINAGS?? KAM??? Freibergai,Ulmanim,Bērziņam,Ja nekā jaunu nevarat izdomāt TURI žaunas

Atbildēt

Uldis

02.03.2018. 22:01

»

To Muldis

A ta jau vārās hell katlā,tas tevi arī sagaida,bet vispirms konrada katlam kurinātajs pabūsi


Fašistu lopi, staļinistu cūkas, elli piedzīvos vēl pirms nonākšanas pie staļina.

Atbildēt

To Muldis

02.03.2018. 21:07

»

Uldis

Konrāds Kalējs ir miris. Lūdz Dievu, lai tev arī izdodas nomirt savā gultā


A ta jau vārās hell katlā,tas tevi arī sagaida,bet vispirms konrada katlam kurinātajs pabūsi!

Atbildēt

VB

02.03.2018. 09:30

»

lio

Jurim bojāram ir pilnīga taisnība,ja J.Bojāra partiju nebūtu izjaukuši bijušie čekas āģenti,Baldzēns,burvis,un citi,tagad mēs dzīvotu visi turīgi,un oligarhu nebūtu


Tā nav, pats tajā sastāvēju, redzēju!

Jau tolaik, varas sistēma bija nostādīta tā, ka pēc vēlēšanām jebkuri ierindas partijas biedru centieni jau bija "da beznekādas" jēgas.

Augšas veidoja savas koalīcijas, savas rebes un no tautas bija bija tikpat atrauti kā Lui XVI laika aristokrāti Francijā...

Atbildēt

Uldis

02.03.2018. 00:48

»

lidz kalējam vēl MOSSADS vēl nav ticis,nu moins


Konrāds Kalējs ir miris. Lūdz Dievu, lai tev arī izdodas nomirt savā gultā.

Atbildēt

mja

01.03.2018. 13:49

»

Tā nu višš I !

Latvijas bankas- netīrās naudas atmazgāšanas citadele.Iesaistīti visi


Kāpec te tiek sačakarētas adreses ?

05 Ainars Bašķis par valdošās elites naudas izdarībām

Atbildēt

Tā nu višš I !

01.03.2018. 13:31

Latvijas bankas- netīrās naudas atmazgāšanas citadele.Iesaistīti visi.
https://www.youtube.com/watch?v fQPet3C_G5k&feature youtu.be

Atbildēt

Uldis

01.03.2018. 12:32

»

Ojārs

Juris Bojārs pats laikam neapzinās, kādu ļaunumu viņam vārdam un LSDSP nodarīja viņa dēls, bij.Rīgas mērs, tāpēc grūti noticēt par viņa attieksmi pret oligarhiem


Par ko paldies, nolādēts? Par Abrenes dāvināšanu ienaidniekam, par žogu ap Brīvības pieminekli, par sačakarēto Valodas likumu, par čekas ģenerāļa, sātanista Ridigera vizīti, par 9. maija svinēšanu, par izteikto gatavību vajāt mūsu sirmo veterānu, Kalēja kungu, vienalga kur un vienalga, kāds viņa veselības stāvoklis, par "balto lapu"?
Varbūt es kaut ko, par ko pienākas visaugstākais soda mērs, esmu piemirsis?

Atbildēt

Ojārs

01.03.2018. 11:57

Juris Bojārs pats laikam neapzinās, kādu ļaunumu viņam vārdam un LSDSP nodarīja viņa dēls, bij.Rīgas mērs, tāpēc grūti noticēt par viņa attieksmi pret oligarhiem.
Bet par Vīķi-Freibergu - paldies!

Atbildēt

Nejaušība

01.03.2018. 11:51

»

lio

Jurim bojāram ir pilnīga taisnība,ja J.Bojāra partiju nebūtu izjaukuši bijušie čekas āģenti,Baldzēns,burvis,un citi,tagad mēs dzīvotu visi turīgi,un oligarhu nebūtu


Gadījumā juris nav izaudzinājis dēlu, blēdīti, kurš mums uzšeptēja zelta tiltu, būdams Rīgas mērs?

Atbildēt

lio

01.03.2018. 11:25

Jurim bojāram ir pilnīga taisnība,ja J.Bojāra partiju nebūtu izjaukuši bijušie čekas āģenti,Baldzēns,burvis,un citi,tagad mēs dzīvotu visi turīgi,un oligarhu nebūtu...........

Atbildēt

:)))

01.03.2018. 11:12

Tas viss jau sen ir zināms.
Kāda jēga bļaut uz pagātni?
Lai neko nemainītu TAGAD ????????????????????????

Atbildēt

Jumsīm Grantņ,

01.03.2018. 11:12

»

L.Grantiņš LRTT

Nāvi komunistiem un okupantiem !!! Nekas nemainīsies, kamēr zemi bradās šie mēsli un viņu ielikteņi


redzams, kad Bojārs teici laicīgi un viennozīmīgi, kas gatavojas, un arī nākošais gads būs, viņš šis te nenesīs pa lielam neko jaunu. Uz doto bŗrīdi priekš mumsīm un priekš jumsīm pie tam tāpatās, ja runā pa situāciju, ar ko izceļamies mēs, latvieši.

Atbildēt

Ja kas

01.03.2018. 07:13

Latviju VDK "speciālisti" atdeva saplosīšanai savējiem čekistiem, ex-komunistiem/komjauniešiem, žīdiem un bandītiem (daudzi no tiem apvienoja dažus vai pat visus no šiem statusiem), līdz šai dienai paturot maskavas virskontroli. Bet bojāra tipa "gudros čekistos" pat ļoti der ieklausīties un izanalizēt viņu teikto, jo tikai tā var saprast kā viņi visu bija ieplānojuši un realizējuši Latvijā. Tagad protams ņirgājas par visu ko ir panākuši. 27 "neatkarības" gadi ir pavadītu šo neliešu vadībā un rezultāti ir tādi kādi ir. Čekisti ir visur. Patreiz lieliski novērojama viņu kārtējā klasiskā izlaupīšanas specoperācija pret Latviju un latviešiem.

Atbildēt

!

01.03.2018. 03:56

Gudros cilvēkos ir vērts ieklausīties, neskatoties uz to,kurā partijā viņš ir bijis, nevis tikai noriet, to spēj katrs prātā apdalītais!

Atbildēt

Es

01.03.2018. 00:15

radītu Latvijā Skandināvijas tipa tiesisku labklājības valsti
----

Par ko tad Swedbank tika uzlikti FKTK un PTAC sodi? Par Skandināvijas paraugu?

Atbildēt

kurmis

28.02.2018. 22:33

Vai totalitārās okupētajvalsts represīvo orgānu virsnieks ir īstais humanisma,sociāldemokrātijas sludinātājs?Mūsu mazo brīvību mīlošo valsti un tautu joprojam pārvalda aktīvākie padomju okupantu ideologi,represīvo organizāciju darboņi t.i.totalitārisma vīrusa pārnēsātaji,kuri ideāli iederas izvedotajā fašistiski- labējā prettautiskajā sistēmā,kura ir aiznesusi pasaulē vairāk ka 25% aktīvākos iedzīvotājus,leģemitezejusi sociālo supernevienlīdzību,pārvedojusi veselības aprūpes sistēmu par spīdzinatavu.

Atbildēt

savicki un skandināvu pašcieņa

28.02.2018. 21:55

smejaties

Atbildēt

to muldi

28.02.2018. 21:47

»

Uldis

Ja Bojārs nebūtu izaudzinājis dēlu - noziedznieku un nebūtu preža amatam virzījis čekas veterāni, Freibergu, varētu ieklausīties viņa vārdos


nu aizveries,pietiek tavu murgošanu,skribelē lapelē ddd,deļpos un visādos netos,tur tevi nerātno sapratīs!

Atbildēt

Uldis

28.02.2018. 21:39

Ja Bojārs nebūtu izaudzinājis dēlu - noziedznieku un nebūtu preža amatam virzījis čekas veterāni, Freibergu, varētu ieklausīties viņa vārdos.

Atbildēt

Bojāram vairāk nelejiet!

28.02.2018. 20:17

"Pēc 1938. gada statistikas, latvieši bija vispaēdušākā tauta pasaulē pēc gaļas un piena patēriņa uz vienu iedzīvotāju, bet tagad pensionāriem arvien vairāk jāatsakās no visnepieciešamākajiem produktiem."
Čekist Bojār, tu neesi dzirdējis, ka Latviju 1940.gadā okupēja? Pie tagadējās nabadzības vainīgi ir čekisti, bijušie komunisti un okupantu pakalpiņi.

Atbildēt

Edge

28.02.2018. 18:29

Tukšas, bezjēdzīgas runas. Visi šitenie bojāri u.c. Padomju Latvijas "nogalinātāji" vulfsoni varēja tikai salauzt sistēmu, taču ko jēdzīgu vietā nebija spējīgi radīt. Smadzeņu pietrūka, tāpēc 18.novembra republikas vietā radīja "4.maija hibrīdu" (I.Poikāns "apbižots")
Vērtēsim pēc paveiktā, nevis sasolītā:
" Egīls Baldzēns: LSDSP kapracis – Juris Bojārs "
(delfi)

Atbildēt

J.B.

28.02.2018. 17:35

Par VDK laupītājiem kungs profesors klusē. Tas nav labi. Es Bojāru ierakstu likvidējamo listē.

Atbildēt

reptilis

28.02.2018. 16:45

..tagad ir klāt nākušas vēl daudzas nejēdzības un stulbības...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Latvijas Universitāte degpunktā. Un turpmāk?

FotoAp Latvijas Universitāti ir sakurti sārti, un liesmas jau skar tās iekšieni, lai gan šī gada pavasarī nelikās, ka var notikt kaut kas tāds.
Lasīt visu...

6

Par atkritumu krīzi

FotoEsmu atkārtojis N reizes un atkārtošu vēlreiz - cilvēki, domājiet kā nodrošināt sevi ar dzīves pamatelementiem. Tie ir mājvieta, ūdens, pārtika, elektrība, degviela... Esmu par to rakstījis savā prezidenta programmā, sk. "Cilvēks kontrolē pašu galveno". Esmu to izskaidrojis attiecīgajos video 1.daļa un 2.daļa. Atkritumu izvešana ir viens no dzīves pamatelementiem, it sevišķi pilsētā.
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 5. Absurda tirānija un iegūšana savā īpašumā

FotoBrīdināšana par absurda tirāniju nav analītiskais beztaktiskums vai konspiroloģiska tēma līdzīgi konspiroloģijā iecienītajai “pasaules valdnieku” tēmai. Brīdināšana par absurda tirāniju nav arī antivēsturiska kaprīze. Jau senie dievi mītos filosofiski sprieda par cilvēku, vai viņš ir labs vai viņš ir slikts, pieļaujot bezjēdzības un bezjēdzīgai rīcībai izdomājot dažādus attaisnojumus.
Lasīt visu...

21

Vai par šāda veida balagāna organizēšanu valsts iestādē, kāda ir Valsts robežsardze, kādam nav jāsaņem bargs sods?

FotoKā izriet no publikācijas par centralizēto parakstu vākšanu robežsardzē tās bijušā priekšnieka atbalstīšanai, mēs, pensionāri, un ne tikai pensionāri, bet visi Latvijas pilsoņi tiekam apzagti. Jo mūsu, nodokļu maksātāju nauda tiek izmantota, lai vieni priekšnieki no Valsts robežsardzes, izmantojot administratīvo resursus, organizētu parakstu vākšanu zem raksturojuma par citu Valsts robežsardzes priekšnieku (nu jau izbijušo) Normundu Garbaru.
Lasīt visu...

12

Karteļa dēļ tā dalībniekiem - lielajiem būvniekiem - vairs nav tik lielas vajadzības pirkt politiķu “pakalpojumus”

FotoKarteļa pazīmes Latvijas būvniecības tirgū bija redzamas jau sen - ne tikai sadārdzinātās pasūtījumu tāmēs, bet arī savdabīgi uzvarētos iepirkuma konkursos un visatļautīgā attieksmē pret pasūtītāju.
Lasīt visu...

21

Par Timati un viņa putinkrekliņiem „Alfā”: kas ir kas

FotoCeturtdien tirdzniecības centrā “Alfa” Rīgā, tika atklāts “Black Star Wear” apģērbu veikals.(1) (2) Zīmola īpašnieks un reklāmas seja ir reperis – miljonārs Timurs Junusovs jeb Timati. Viena no viņa pēdējām kolekcijām ir radīta sadarbībā ar Krievijas aizsardzības ministrijas akciju sabiedrības “Vojentorg” veikalu tīklu “Krievijas armija”.(3)
Lasīt visu...

21

Tvaiks

FotoKad tvaiks, kuru savalda ar labi pieskrūvētu vāku, izkļūst no katla? Tad, kad katla vāka skrūves tiek palaistas vaļīgāk.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vai tiešām valsts prezidentam bērni jāmudina mācīties, lai ņemtu kredītu?

Laikā, kad Tieslietu ministrija izstrādā Parādu dzēšanas likumu, Valsts prezidents Egils Levits, uzrunājot skolēnus Zinību dienā,...

Foto

Perversā solidaritāte

Pirms deputātu balsojuma Saeimā “nācijas tēvs/pravietis” teica: “Ir trīs virzieni, par kuriem kopējā labuma vārdā es gribu domāt un pārliecināt savas prezidentūras gados. [..] Šie...

Foto

Mēs Latviju pārvaldām koleģiāli: valsts prezidenta Egila Levita uzruna Saeimas 2019. gada rudens sesijas atklāšanā

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi!...

Foto

Atklāta vēstule par notiekošo „Olainmed” un arī „Olainfarm”

2019. gada augusta mēnesī pret mūsu gribu esam ievilkti nesaskaņās starp "Olainfarm" valdi un "Olainmed" bijušo vadību Darju...

Foto

Godīgums kā cilvēkus vienojoša ideja

Klausoties valstsvīru runas par to, kas cilvēkiem būtu jādara, lai dzīve kļūtu labāka, atmiņā visvairāk iespiedušies negatīva rakstura ieteikumi un spriedumi...

Foto

Jaunā konservatīvā partija cīnās par ietekmi valdībā

Visās valdošajās koalīcijās ir bijusi partija, kas darbojas kā iekšējā opozīcija. Daudzās valdībās šo lomu pildījusi Nacionālā apvienība, regulāri...

Foto

Aicinām iedzīvotājus neslēgt līgumus ar AS „Tīrīga”

Rīgas Apkaimju alianse kategoriski iebilst pret atkritumu apsaimniekošanas monopola izveidi Rīgā. Iedzīvotāji aicināti neslēgt līgumus ar AS "Tīrīga"....

Foto

Ikonu nomaiņa - vissāpīgākais process

Cilvēki jau no bērnības ir pieraduši, ka ir autoritātes, kurām jātic un kurām jāklausa – vecāki, skolotāji, jau vēlāk vadītāji un priekšnieki....

Foto

Absurds ap Rimšēviču

Par valstiskās suverenitātes trūkumu un latviešu necienīgo stāvokli savā zemē, kā arī par šī necienīgā stāvokļa izraisītajām nelietībām uzskatāmi liecina absurds ap Ilmāru...

Foto

Bankas, banciņas un droši paredzamais PC: prātojums pēc "Norvik/PNB" aizvēršanās

Neizbēgamajam blīkšķim mūsu banku un banciņu saimniecībā ļoti piemēroti ir LPSR Tautas dzejnieka Ojāra Vācieša vārdi,...

Foto

Eiroparlamentārieša aicināšana uz inaugurāciju, neievērojot viņa rīcību, kas neatbilst LR Satversmē noteiktajam, ir šādas antikonstitucionālas rīcības faktiska atbalstīšana

Valsts prezidents ir valsts amatpersona, bet inaugurācija ar...

Foto

Sākušies Burova laiki Rīgas domē

19.augustā par “Gods kalpot Rīgai” pārstāvi Oļegu Burovu kā Rīgas domes mēru nobalsoja 35 no 60 deputātiem. Tas nozīmē, ka vismaz...