Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Catherine

12.05.2020. 13:25

Es nopelnu daudz naudas (no 100 € līdz 200 € / h) tiiešsaistē no sava klēpjdatora. Pirmajā mēnesī es saņēmu čeku par 28536 €, šis tiešsaistes darbs ir vienkāršs un saprotams, nav jādodas uz biroju, tas ir viņa darbs mājās tiešsaistē. Šobrīd šī darba iespēja ir paredzēta jums. Ja vēlaties, vienkārši izmēģiniet to pievienotajā vietnē .... Dodieties uz zemāk esošo vietni un sāciet darbu .... ........................>>>>>>>>>>>>>cutt.ly/ayvKBZM  

Atbildēt

Joseliāni

11.05.2020. 06:56

Vienīgais, kas par šo ir jāzin- JKP ir reāls, labi bekapots, bandītu midzenis.Ar pahaniem Sparānu, Bordānu un Jurašu.Un kājiņas daudzos keisos aiziet līdz rudajai kucei.

Atbildēt

Taisnība

11.05.2020. 00:13

https://www.tvnet.lv/6969925/allas-jurasas-firma-un-advokatu-birojs-no-pnb-bankas-sanemis-pusmiljonu-eiro

Atbildēt

gribu

10.05.2020. 13:37

»

Gribat patiesību

Visi bijušie advokāti (Laizāns, Zale, Mežinskis, Vilimsons, Balmaks) no krāpnieka Ulda skudras, kurš ir dokumentu viltotās, aizgāja atsakoties no dāsnā honorāra 50% no 966 FREECOM kapitāla daļām, jo saprata, ka viņš ir krāpnieks. Viņi kā profesionāļi atteicās strādāt ar pseido miljonāru skudru, jo saprata...


1) Kādā sakarā kaut kādiem advokātiem būtu jāsola miljoni? Ko tādu viņi būtu spējīgi izdarīt?
2) Kā Skudra to varētu izdarīt, ja viņam nav nekādu tiesību apķīlāt vai pārdot nekustamo īpašumu?
3) Advokāti saprata, ka riskē ar dzīvību nostājoties pret Gulami.

Atbildēt

Gribat patiesību

10.05.2020. 11:07

Visi bijušie advokāti (Laizāns, Zale, Mežinskis, Vilimsons, Balmaks) no krāpnieka Ulda skudras, kurš ir dokumentu viltotās, aizgāja atsakoties no dāsnā honorāra 50% no 966 FREECOM kapitāla daļām, jo saprata, ka viņš ir krāpnieks. Viņi kā profesionāļi atteicās strādāt ar pseido miljonāru skudru, jo saprata, ka viņus ievelk noziedzīgos darījumos.

Atbildēt

To Uldis skudra

10.05.2020. 00:08

Tu pats sevi vari uzskatīt pa ko gribi. Tad ielikt video kā tu strādājis pie Gulama, vai aizmirsi kurš tevi un Žīguru iekārtoja pie Akbara par pakalpiņu. Tu šeit vari rakstīt, ko gribi mērgli. Ir video kā tu Taškentā Gulama čemodānus nēsā aiz viņa, būtu paklusējis bezkauņa un krāpnieks par savu godīgumu. Slims šizofrēniķis ar sliktu atmiņu.

Atbildēt

Taisnība

09.05.2020. 23:59

Piekritu ..ka milzigs paldies Lato Lapsam...!!!! Vienigais portals PIETIEK>COM...kas katru dienu publice svaigu informaciju ka ari atklajot sos maitasputnus kas vada musu valsti...Kamer tadi cekistu atraugas ka Maizitis un co atradisies valdibas augstejos eselonos un tik atklati melos,shemos un zags nevar runat ka Latvija eksiste tiesiskums.....Tikai virtuali runa..bet isteniba nav ne tiesiskuma ,ne demokratijas ne varda brivibas...Paskatieties ko daras Sorosiesi ...plosas ka traki pa FB katru dienu..dzes postus, dzes komentarus....PALDIESCOM KOMANDAI PAR PATIESIBU KO SNIEDZIET SABIEDRIBAI...!!! TA TURET...!!!

Atbildēt

Janis

09.05.2020. 22:01

Visi mežoņi pārsvarā ir no tiesībsargājošām instancēm, politiķi zin kad un kā Gulams kļuva par upuri savai labestībai. Kad viņš to kuces dēlu (skudru) pieņēma darbā pie sevīm. No pirmās dienas viņš domāja kā kļūt par miljonāru. Tie, kas nesaprot, ka viņš kļuva par īpašnieku 0,000001% ar saviem līdzdalībniekiem pa kluso, slepus viltojot dokumentus kļuva par īpašnieku 0,00001% lūk tas ir reiderisma. Pirms Gulams viņu paņēma darbā viņš strādāja par kurjeru Hansabanka. Kā viņš kļuva par īpašnieku, skaidrs, ka tas bomžiks nevinēja loteriju, lai kļūtu par miljonāru, bet viltojot dokumentus.

Atbildēt

nasapratu

09.05.2020. 21:04

»

To?

Iemācīties nāksies tev, rakstīts tak, ka viltojot pilnvaras, dokumentus un parakstus apmānija Gulamu, izmeklētāju un kļuva par prokūrists un valdes priekšsēdētāju 966 Freecom. Esi drošs šeit mēs nestāstīsim kāds tu esi bomzis, ar nodriskātām kurpēm kļuvi par īpašnieku. Tiesā visu pierādīs tas ir mūsu...


Kā viltojot pilvaras, dokumentus un parakstus var apmānīt Gulami un kļūt par prokūristu un valdes priekšsēdētāju uzņēmumā kurā Gulami nekas nepieder?! Turklāt kāpēc kaut ko viltot, lai kļītu par 1/35000 daļas īpašnieku?

Atbildēt

To?

09.05.2020. 19:14

Iemācīties nāksies tev, rakstīts tak, ka viltojot pilnvaras, dokumentus un parakstus apmānija Gulamu, izmeklētāju un kļuva par prokūrists un valdes priekšsēdētāju 966 Freecom. Esi drošs šeit mēs nestāstīsim kāds tu esi bomzis, ar nodriskātām kurpēm kļuvi par īpašnieku. Tiesā visu pierādīs tas ir mūsu noslēpums tu tik vienkārši nevarēsi mūs šantažēt lai šeit varētu stāstīt. Šeit pagaidām runa par taviem līdzdalībniekiem kuri izmanto savas, valsts pilnvaras. Viņi skandēja ka cīnīsies ar korupciju, bet paši iestiguši noziedzīgos darījumos un likuma pārkapumos līdz kaklam. P.S TU skudra esi nekas un saukt tevi nekā!

Atbildēt

?

09.05.2020. 15:28

»

To Fakt

Tu bomzi, kurjer, krāpniek kurš kaudzēm vilto dokumentus. Juraš ar savu bandu tevi šakāļa purns aizstāv bezmaksas protams, jo organizētā grupā gribat izkrāpt Gulama īpašumu. Jūsu grupas noziegumi ir valsts pilnvaru pārsniegšana, dokumentu viltošana, noziedzīgu līdzekļu iegūšana...


Laikam jau Jums lasīt jāiemācās. Tas NAV Gulami īpašums, kā jūs te ar putām uz lūpām nepārtraukti apgalvojat. Tur ir cits īpašnieks, bet jūsu Gulami tur tikai uzdodas par nomnieku, ar jūsu pieminētajiem viltotajiem dokumentiem. P.S. Jums laikam kaut kādi kompleksi, ka visu laiku mēģināt noniecināt to Skudru. Cik var saprast, tad uzņēmējs, lai arī kurjeri šajā laikā ir ĻOTI noderīga un cienījama profesija.

Atbildēt

To Fakt

09.05.2020. 10:51

Tu bomzi, kurjer, krāpniek kurš kaudzēm vilto dokumentus. Juraš ar savu bandu tevi šakāļa purns aizstāv bezmaksas protams, jo organizētā grupā gribat izkrāpt Gulama īpašumu. Jūsu grupas noziegumi ir valsts pilnvaru pārsniegšana, dokumentu viltošana, noziedzīgu līdzekļu iegūšana.

Atbildēt

To Nja

09.05.2020. 01:16

Portāls strādā atvērti, caurskatāmi balstoties uz dokumentiem.Visu ko skudra un viņa līdzdalībnieki runā par portālu ir meli visi mēs zinām, ka viņš ir krāpnieks. Viņš jau aizmirsis, ka pēdējo septiņu gadu laikā nomainījis piecus advokātus, kuri sākumā ticēja viņa pasakām, bet vēlāk nogriezās no viņa kā no sūda čupas. Šeit viņš sevi pasniedz kā godīgu, nopietnu un ar saviem komentāriem vērtē portālu!!! Juraš un Alla organizētā grupā ar tevi kopā pārkāpj likumus un tiesiskā normas mēģinot noziedzīgā veidā iegūt īpašumu. Laiks rādīs kā beigsies līdzdalībnieka Sparāns lieta, kurš daudzus nevainīgus cilvēkus terorizēja un uzskatīja sevi par neaizskarami, bet redz kā viss beidzās. Stāsts par krāpniemu un pilnvaru viltotāju (skudru) un viņa līdzdalībniekiem beigsies bēdīgi.

Atbildēt

....

08.05.2020. 23:38

»

jaajaa

...a ko tiesnesis šodien teica


Un ko teica?

Atbildēt

...

08.05.2020. 21:51

»

Uldim Skudram

Šis " dīvainais" medijs, kā Jūs sakāt, pastāv jau ļoti ilgi un ir vienīgais Latvijā , kas asi vēršas pret korupciu un tiesiskuma piesmiešanu...


Šis nav medijs, bet gan pērkama, dzeltena interneta lapele, kura nekad neizsniedz ziņas par komentētājiem kompetentām iestādēm, pat ja tur ir NOZIEDZĪGS raksturs. t.sk. draudi/mājieni nogalināt utt. Lūk arī morāles līmenis šim "medijam". p.s. nepatiesa informācija ir PIETIEK būtība, tā ka lai katram paliek savs viedoklis par šī "medija" reputāciju :)
Lai visiem laba veselība un mierīgas brīvdienas!

Atbildēt

Nja

08.05.2020. 20:50

»

Paija

paldies par rakstu.Vienīgi šajā portālā var lasīt reālu, neizpušķotu informāciju


Pietiekā var lasīt tikai apmaksātus melus un identificēt godīgus cilvēkys, kurus pasūtīts apdirst.

Atbildēt

Nja

08.05.2020. 20:47

Kura bandīta labā tagad lapsa piestrādā?

Atbildēt

MK536

08.05.2020. 18:58

Pasūtījumu rakstu sērija no VDD izdzimteniem.

Atbildēt

Хм

08.05.2020. 18:14

Если один жулик пишет про другого жулика - ничего страшного, это же не означает, что тот другой - не жулик. Может, такая война компроматов и поможет нашей стране стать хоть немного чище.

Atbildēt

LLL

08.05.2020. 17:21

Kurš stulbenis izdomāja, ka Jurašs kaut ko iegūs, ja panāks, ka manta tiek atzīta par noziedzīgi iegūtu?

Atbildēt

Bagdanova

08.05.2020. 15:29

Tu skudra esi neadekvāts šizofrēniķis, krāpnieks, tieši tevis dēļ Gulams ir tik daudz cieties. Viņš tevi iekārtoja par pakalpiņu pie Akbara. Tu esi nelietīgs melis un mani arī uzmeti, kad solīji samamksāt par tiem meliem kurus sagatavoji un ierakstīji priekš TV raidījuma,kuru nokārtoja tava sieva. Pietiek cilvēkiem melot un skalot smadzenes tu esi pēdējais melis un krāpnieks.

Atbildēt

777 Paijai

08.05.2020. 15:22

»

Paija - to 777

Esmu ne tikai lasījusi, bet pat konspektējusi Jūsu ieteikto grāmatu,arī filozofs A.Vilks ir uzrakstīiis grāmatu par Grūtupu, ar kuru viņš esot sastrīdējies , jo nav vēlējies visu info grāmatā ( tas ir, A.Vilka grāmatā par Grūtupu) rakstīt saskaņā ar Grūtupa vēlēšanos...


Palukojat Riga Stabu 54 upaTiesvedibu
kur Grutups ar 50 000eur aferistiem par 3500Ls izlolo shemu 5st un 4st un 2st Majas izkrapsanu.
1.Rigas apgabaltiesa godiga
Parejas grutupa kabatas kantoris.

Atbildēt

Uldim Skudram

08.05.2020. 15:17

Šis " dīvainais" medijs, kā Jūs sakāt, pastāv jau ļoti ilgi un ir vienīgais Latvijā , kas asi vēršas pret korupciu un tiesiskuma piesmiešanu.
Nav dzirdēta neviena tiesas prāva, ka šis portāls būtu iesūdzēts tiesā un zaudējis reputāciju dēļ nepatiesas info publicēšanas.
Šis portāls ir vērtīgs un simtiem cilvēku VAJADZĪGS !

Atbildēt

Uldis Skudra

08.05.2020. 14:28

»

Viesnicas sagrabsana

Uldis Skudra par Freecom 966 dalu ipašnieku, iemaksajot pamatkapitala paluelinašanā 100 LVL, ir klusvis izmantojot neistu, faktiski viltotu 2013 gada it kā Šveicē uz vina vārda izdoru pilnvaru


Parasti neielaižos bezjēdzīgās diskusijās, taču ar šādiem komentāriem Jūs publisku mani nosaucāt par dokumentu viltotāju un krāpnieku! Tad esat tik drosmīgs un izdarāt to bez slēpšanās aiz pseidonīma! Lūdzu oficiāli - publiski un ar vārdu uzvārdu, lai zinātu pret kuru vērsties par goda un cieņas aizskaršanu!
Diemžēl, Jums nekas cits kā Gulama Mohammada Gulami izdomāts stāsts nav, vai arī visi kopā sēžat un domājat, kā vēl nomelnot cietušo advokātus caur dīvainas reputācijas “mediju”.

Atbildēt

Suns

08.05.2020. 14:13

Dēł Juraša iesaistīšanās šitajā jezgā KPV riktīgi cietīs. Bordānam vajadzētu saprast ka abas strīdā iesaistītās puses ir slīpas, bet zaudētājs būs JKP!

Atbildēt

Paija - to 777

08.05.2020. 11:34

Esmu ne tikai lasījusi, bet pat konspektējusi Jūsu ieteikto grāmatu,arī filozofs A.Vilks ir uzrakstīiis grāmatu par Grūtupu, ar kuru viņš esot sastrīdējies , jo nav vēlējies visu info grāmatā ( tas ir, A.Vilka grāmatā par Grūtupu) rakstīt saskaņā ar Grūtupa vēlēšanos.
un... vienlaikus piedzīvojot faktu, kā Grūtups savulaik bez jebkādām caurlaidēm (ēkā bija / ir noteikts caurlaižu pasūtīšanas režīms) staigāja šurpu - turpu pie AT tiesnešiem.

Atbildēt

To Aita

08.05.2020. 10:37

966 Freecom organizēja Gulams. Dokumenti kuri pierāda, ka skudra vienas dienas laikā kļuva par prokūrists un valdes priekšsēdētāju. Bez neviena centa tiesā pierādīs īpašniekiem. Par kādiem solījumiem Alla un juraš noslēdz darījumu ar to afēristu skudru. Ja skudra būtu pats maksājis par īpašumu tad nebūtu solījis 50% kapitāla daļu. Viņš jau vairāk kārt piedāvājis pērkamiem ierēdņiem, bet nekas nesanāca. Skudra ir krāpnieks un atrod tādus pašus krāpniekus kā viņš pats.

Atbildēt

Anžela 1.b.3.n.

08.05.2020. 09:54

Bet Uldi Skudru tacu kads gribeja nobendet..., kas ta bija par lietu???

Atbildēt

Viesnicas sagrabsana

08.05.2020. 09:52

Uldis Skudra par Freecom 966 dalu ipašnieku, iemaksajot pamatkapitala paluelinašanā 100 LVL, ir klusvis izmantojot neistu, faktiski viltotu 2013 gada it kā Šveicē uz vina vārda izdoru pilnvaru.

Atbildēt

777

08.05.2020. 08:41

»

Paija

paldies par rakstu.Vienīgi šajā portālā var lasīt reālu, neizpušķotu informāciju


Parlasiet gramatu Tiesasanas ka Maksla grutup onkula Pastnieka kafijas pauze????
prokuror Skalbe Lidziga viesnicas epopeja kurs izmeklesanu novel Tiesai.

Atbildēt

To: Aita

08.05.2020. 07:33

»

aitai

Gan jau 140 eiro atradīsies pat izsūtāmajam! Tieši tāda ir Skudras daļa SIA 996 freecom


Lursoftā nav rakstīts, ka viņš viltoja pilnvaras! Iespējams ka tieši tāpēc, ka kāds cits viltoja un vēlējās noziedzīgi iegūt svešu mantu, tad tika veikti pasākumi, lai īpašumu pasargātu no reiderisma!? Liekaties mierā, jo policijai ir lietas materiāli un tiesai jālemj, tā ka melnais PR ir tikai negatīva fona tadīšanai. Nedomāju, ka mums LV viss ir tik bezcerīgi, ka tiesa nespētu izvērtēt kas un kā. Gulami gan ir pieredze, kā arī tiesās sakārtot sev vēlamo, bet nedomāju, ka tas iespējams vienmēr.

Atbildēt

kaktuss

08.05.2020. 06:58

Jūs noteiki apmelojat???Tāds gaišs,godīgs,neasutīgs JKP deputāts???Viņš taču nekad nepiļautu šādu sava stāvokļa izmantošanu???Ceru ka godīgais boss Bordāns viņu paslavēs!!!

Atbildēt

tie

08.05.2020. 06:36

Tie dzeltenie tikai zog......

Atbildēt

Mežviets Cinkuss Ulmanis

08.05.2020. 05:16

»

atbalstītājs

Ja Bordāns tuvākajā laikā neatbrīvosies no Juraša, partiju gaida NELAIME


Juta par mums rakstīja sliktas lietas, tad pēkšņi nomira

Atbildēt

mo

08.05.2020. 04:37

Tiešām, tāda interesanta "otra puse" kriminālprocesā... Vien gadu veca SIA. Kā tas iespējams? Otra puse gadiem ilgstošā procesā?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

FotoIzlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”
Lasīt visu...

21

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

FotoEs te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti, jo šī māja bija savienota ar Ļeņina ielas 61 namu (Stūra māja). Šo jautājumu uzdevu, jo Egila Levita iesniegumā ir norādīta dzīvesvietas adrese Ļeņina iela 59 dzīvoklis 4.
Lasīt visu...

21

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

FotoLīdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam mājoklim 100 000 eiro apmērā. Par šo vajadzību mēs runājam vairāk nekā gadu, taču tikai tagad atsevišķi valdības partneri un pašvaldību vadītāji (pagaidām gan tikai daži) sāk saprast, ka, neko nedarot, nodokļa maksājums par mājokli no 2022. gada daudziem iedzīvotājiem var pat dubultoties.
Lasīt visu...

21

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

FotoKatram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu dzīvē pieredzētā. Satiekoties mēs dažkārt ne tikai runājam par ikdienišķām lietām, bet arī diskutējam un strīdamies par tādiem jautājumiem, kas saistās ar politiku, ekonomiku, morāles vērtībām, dzīves jēgu…
Lasīt visu...

15

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

FotoEs, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru iedvesmot teicēniešus!
Lasīt visu...

21

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

FotoTālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc vairumam iedzīvotāju pieļaujams dot zemākas kvalitātes izglītību.
Lasīt visu...

15

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

FotoValsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas Nacionālo bibliotēku (LNB), simboliski atzīmējot vienu gadu kopš prezidenta stāšanās amatā. Valsts prezidents ar LNB pārstāvjiem pārrunāja humanitāro zinātņu un digitālās jomas nozīmi Latvijas kā modernas valsts stiprināšanā.
Lasīt visu...

21

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

FotoPasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem. Viens no visredzamākajiem – Staļins. Tomēr tagad viņam ir uzradies nopietns konkurents. Tiesa, ne jau paveikto darbu ziņā, tur nu Staļinu neviens nepārspēs, nu, pēc apjoma noteikti. Tad kurš ir šis “izredzētais”?
Lasīt visu...

21

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

FotoVispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un piepušķotas - tādas palikušas sirmā vīra atmiņā. Kurš būtu domājis, ka kāds Lapsa pēc 30 gadiem cilās 90. gadu intervijas?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...

Foto

Muļķība vai pasūtījums?

Sliktāku variantu kā noplēst Pasaules tirdzniecības centra (PCT) labi saglabāto ēku Elizabetes ielā 2 (attēlā - idejas "bīdītājs", kultūras ministrs Nauris Puntulis) tikai...

Foto

Prezidents un Drāma

Katra globāla krīze ir būtiski mainījusi pasauli. Pirmais pasaules karš sievietēm saīsināja matu un kleitu garumu, jo vīriešu skaits bija dramatiski samazinājies, bet...

Foto

Kad "sabiedriskā radio personība" ignorē sabiedriskā radio ētikas kodeksu

Šī gada 19.jūnijā Latvijas Radio 5 darbiniece Karmena Stepanova savā oficiālajā LSM “radio personības” profilā norādītajā twitter.com...

Foto

Augstākā tiesa gandrīz visā mums piekrita, bet spriedumu nez kāpēc tomēr atcēla

Kultūras ministrija (KM) turpina uzsvērt, ka valsts ir pilnībā norēķinājusies par Latvijas Nacionālās bibliotēkas...

Foto

Politiķa statuss pats par sevi nav pietiekams pamats atklāt sabiedrībai informāciju par politiķa privāto dzīvi – ka Juta Strīķe universitātē iestājās kā Anna Potapova

Augstākās tiesas...

Foto

Izglītība

Grūti laiki rada stiprus cilvēkus, stipri cilvēki veido labus laikus, labus dzīves apstākļus. Labi dzīves apstākļi rada vājus cilvēkus, un vāji cilvēki rada grūtus laikus....

Foto

Bagātie un slavenie arī raud, jeb turīgie prasa pabalstus

Koronavīrusa radītā krīze pamatīgi iedragāja daudzus biznesa sektorus, piemēram, restorānu un viesnīcu biznesu, tūrisma un izklaides industriju....

Foto

Mēs enerģiski aizņemamies uz nākotnes rēķina

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi! Šodien noslēdzas spraigs darba cēliens, un turklāt vairākus mēnešus...

Foto

Sabiedriskās televīzijas blēņas par okupāciju „skatītājam parastajam”

Filma "Parasta okupācija" diemžēl ir kārtējais piemērs tam, ka, mēģinot iztikt bez vēsturniekiem vēsturei veltītu jautājumu analīzē, nekas izcils...

Foto

Esam pret jebkādu Augstskolu likuma redakciju, kurā pieļauta tādu rektoru ievēlēšana, kas nezina latviešu valodu un nespēj to lietot

Saskaņā ar pašlaik plaši apspriesto un kritizēto...

Foto

Ārstu blakusdarba ierobežošana var novest pie medicīnas personāla kritiska trūkuma

Latvijas Slimnīcu biedrība kategoriski iestājas pret publiskajā telpā izskanējušo politikas veidotāju ideju ierobežot ārstu darbību -...

Foto

Valsts politiskā vadība izšķīrās palikt savā vietā un pielāgoties, nevis cīnīties pret agresiju un protestēt pret notiekošo

Latvijas patrioti! Godātie klātesošie! Pirms 80 gadiem – 1940....

Foto

Džordž Stīl, tiec galā ar saviem kompleksiem

Džordž Stīl, Latvijas pilsoni, Attīstībai/Par dibinātāj un biedr, cik saprotu. Es Jūs, Džordž Stīl, uzrunāšu uz "Tu". Uz šo ierakstu mani...

Foto

Saprātīga izvēle

Cilvēkus nosacīti varētu iedalīt divās grupās: tajos, kuri pieņem saprātīgus lēmumus, un tajos, kuri pieņem nesaprātīgus lēmumus....

Foto

Pūces kundze nodokļu maksātāju naudu mums un citiem sadalīja ļoti labi un pareizi; kas nemācēja pareizi paprasīt, pats vainīgs

Var piekrist pētnieciskās žurnālistikas centra "Re:Baltica" publikācijas...

Foto

Par nodokļiem, dzīvi un brīvību

Obligātie nodokļi nozīmē, ka zeme ir iekarota, tā pakļāvusies kādam pārspēkam. Tautu var pakļaut un paverdzināt kā vietējie, tā svešzemju varmākas....

Foto

Kad rasisma apkarotājiem entuziasma vairāk nekā saprāta

Dārgie draugi. Esam saņēmuši pārmetumus no Aijas Ingrīdas Abenes (jautājums tiek diskutēts arī viņas pārstāvētās partijas Attīstībai/Par "Facebook” profilā)...

Foto

Lai nepieļautu nacionālā kultūras mantojuma izpostīšanu Rīgas centrā, sākta iedzīvotāju parakstu vākšana

Internetā sākta parakstu vākšana, lai panāktu, ka netiek izpostīts Alberta ielas 9 Konstantīna Pēkšēna...

Foto

Krievija turpina aktīvi melot par COVID-19 nekaitīgumu

Līdz šim mediju un sociālo tīklu vidē ir parādījies ārkārtīgi daudz Kremļa vēstījumu par COVID-19 vīrusa izplatību. Tiek izplatītas...

Foto

„Wagner” algotņi Lībijā – Putina naivā lielgabalgaļa

Krievijas karavīru mentalitāte būt par naivu lielgabalgaļu nav mainījusies kopš Ivana Bargā laikiem, - šādu secinājumu var izdarīt no...

Foto

Cilvēku un mājlopu čipošana un čipi

Pašreiz, iespējams, notiek viena no pasaules vēsturē lielākajām kriminālām krāpšanām un apmaušanām – pasludināta viltus kroņa vīrusa izraisītās slimības viltus...

Foto

Aicinām pārtraukt darbus Skanstes dārziņos uz putnu ligzdošanas laiku

Nodibinājums "Dzīvnieku policija" un Latvijas Ornitoloģijas biedrība aicina pārtraukt Skanstes ielas dārziņos paredzētos darbus vismaz līdz šī...

Foto

Grēkāzis ir, upurnazis trinas

Vecam sunim jaunus trikus neiemācīsi. Mežu daudzīpašnieks Modris Fokerots riskē sabiedrības ilgākā piemiņā palikt tieši kā uzskatāma ilustrācija šai parunai....

Foto

Pieprasām atsaukt raidījumā "Nekā personīga" paustās nepatiesās un maldinošas ziņas

SIA Pata un SIA Pata Board advokāti ir vērsušies SIA All Media Latvia ar pretenziju, kurā...

Foto

Dieva valstība

Jānis Kristītājs ir teicis: «Atgriezieties no grēkiem, jo Debesu valstība ir tuvu klāt pienākusi.» (Mt 3:2) Ar šādiem vārdiem Jānis Kristītājs sāka savu publisko...

Foto

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

Rektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot,...

Foto

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

Ar nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu...

Foto

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

Latvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu...

Foto

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

Šajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās...

Foto

Tas apdraudēs dzīvības

Veselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem....

Foto

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

Kā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie...

Foto

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums...

Foto

Troļļi

Troļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos...

Foto

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

Savulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par...

Foto

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

Saskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu...

Foto

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

Eiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats...

Foto

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

Saeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir...