Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Apbezdējies muzikants

27.02.2020. 15:49

Bordāns pats noraks to JKP. Kļūs par vecoKP. Kopā ar Stiķi un vēl to plakano kartoona tirliņu sien ciplu paši sev.

Atbildēt

Kika

26.02.2020. 14:53

Diezgan precīzs situăcijas raksturojums.
Bordăns grib pastiprinat ietekmi valdibă vai pat dominēt.

Atbildēt

normāls proces demokrātijā

26.02.2020. 14:42

tiesu sistēmas nav, as gan

Atbildēt

Q

26.02.2020. 13:51

»

janis

Par Lembergu arī daudz nerakstīja,beidzot panēma uz grauda,Īnkens ar savu dēlu arī iekrita,Skelei un Sleru ir viss priekšā


Lembergs ir viens no Latvijas izcilākajiem saimnieciskajiem darbiniekiem un politiķiem, kurš savu varēšanu apliecinājis ar darbiem sakoptākajā Latvijas pilsētā Ventspilī, Toties bordāni, juraši un strīķes ir tikai grāvuši Latvijas prestižu un darbojoties tandēmā ar Vienotības sorosītiem valsti atbrīvojuši no iedzīvotājiem!

Atbildēt

Q

26.02.2020. 13:44

JKPir īsta kangaru un kolaborantu partija ,kas cīnās pret gudriem un saimnieciskiem latviešu politiķiem ,kā Lembergs, lai visu valstī vērtīgāko notirgotu saviem ārzemju saimniekiem par sviestmaizi! Ir jābūt galīgi prātā nabagam ,lai noticētu šiem meļiem un liekuļiem!

Atbildēt

Q

26.02.2020. 13:35

»

Kasīklis - preteklis

"Kasīklis" ir preteklis no Balviem. Viņš par lielām lietā neprot vai baidās runāt, kasās gar to, par ko nav jākasās...


JKP ir īsta sūdu bedre, kas bīstama nevis zagļiem , bet visai Latvijai, to pierāda iznīcinātais tranzīta biznes un Latvijas ostu nodošana valstij un tālākai privatizācijai!

Atbildēt

ES

26.02.2020. 13:35

»

janis

Par Lembergu arī daudz nerakstīja,beidzot panēma uz grauda,Īnkens ar savu dēlu arī iekrita,Skelei un Sleru ir viss priekšā


Ak tu dieniņ! Un kas pēc šitā vēl nāks? Kurš ta ir autors Aņka vai Jaņka?

Atbildēt

Kasīklis - preteklis

26.02.2020. 13:14

»

fsa

KO jus nerakstat ka Skele un Slesers ir nozagusi visu andrejsalu


"Kasīklis" ir preteklis no Balviem. Viņš par lielām lietā neprot vai baidās runāt, kasās gar to, par ko nav jākasās.

JKP ir pragmatiska, saturīga un darbīga partija, bet KPV - āksta partija un labi vest ragos, abas sajaukt kopā. JKP kaut ko iegūt grib uz citas partijas fona - lielākas muļķības pateikt nav iespējams. Visas partijas apkaro viena otru, lai pati izskatītos labāk - dabīgs process. Bet uz tādu muļķību fona, kāda ir KPV neviens kapitālu iegūt nevar. Paskaties, kādas dumjības sarunā Ģirģens par "melu detektoru", to piemērot amatpersonu iecelšanas gadījumā un citas. Ko,
piekrist un klusēt?

JKP strādā un dara, tādēļ to apkaro uz citu partiju negatīvā fona, lai savilktu kopā - abas vienādas, kaut tās ir kā diena pret nakti.

JKP ir bīstama visiem mērgļiem un zagļiem, tādēļ tie zākājas un to nolād - arī dabisks process, zagļi aizstāvas.

Atbildēt

janis

26.02.2020. 13:05

Par Lembergu arī daudz nerakstīja,beidzot panēma uz grauda,Īnkens ar savu dēlu arī iekrita,Skelei un Sleru ir viss priekšā.

Atbildēt

nevajag muldēt

26.02.2020. 12:51

»

fsa

KO jus nerakstat ka Skele un Slesers ir nozagusi visu andrejsalu


Andrejsala joprojām ir turpat, kur bija vakar un aizvakar.

Atbildēt

fsa

26.02.2020. 12:21

KO jus nerakstat ka Skele un Slesers ir nozagusi visu andrejsalu???

Atbildēt

Kuru interesē

26.02.2020. 09:17

»

Garlaicīgs

raksts. Bezjēdzīgs


žurku cīņas stikla burkā?

Atbildēt

josifs

26.02.2020. 08:57

Lai mēs Ŗīgā dzīvojošie pensionāri dzīvotu drošībā,un lai mūsus neapzagtu Ušakova un Amerika ierēdņi balsosim par JKP,Bordāns,Strīķe un Jurāšs,viņi kukuļus neņem,un citiem arī neļaus,dotajā,grūtajā brīdī RD ir vajadzīga šī partija-balsosim pensionari par JKP,par laimīgākām vecumdienām.

Atbildēt

Vīruss

26.02.2020. 08:53

Kamēr nelabosim Satversmes kļūdas un nemainīsim vēlēšanu sistēmu, tikmēr šis bardaks turpināsies.

Atbildēt

stabili

26.02.2020. 07:40

Viņi ir stabili zagļi un laupītāji.......

Atbildēt

Garlaicīgs

26.02.2020. 04:06

raksts. Bezjēdzīgs.

Atbildēt

nuja

25.02.2020. 23:30

»

Nja

Kasīklis - Jaunpupa un azartspēļu zuzāna asariņš


Kasmīslis ēd savus izkārnījumus daudz

Atbildēt

ES

25.02.2020. 22:08

»

bratka

Cien.Rīgas pensionāri balsosim par JKP-tā ir viena no patriotiskām,un no kukuļu nemējiem ir tīra,vīņi izārstēs visus kukulnemējus,lai ar to rēķinās


kāds naivums vai pareizāk aprobežotība! Linkaitis jau pakārtoti ir ievingrinājis roku pakalpībā Meroni, Kāda rauša dēļ tika atlaisti zinoši cilvēki no dzelzceļa vadības? Padomājiet, gan atbilde rasies. Strīķe visā nopietnībā stāvēja sardzē par Jauno Laiku un pēc tam vienotību, gan sargājot Jaunā Laika melno kasi, gan Repšes miljonu izcelsmes avotus... pie šī manas domas apstājās - Bankas Baltija nauda aizceļoja nezināmā virzienā un tā arī neatradās... bet Repše, kā secināja tiesa, bija it cītīgi palīdzējis Laventam gan dokumentu viltošanā, gan padomu došanā... Un Rimševicu... ar kādu nodomu Repše viņu - vienu no nespējīgākiem kadriem (kā runā) atstāja savā vietā... un kas bija padomā Strīķei, kad viņa tiešos pierādījumus slēpa no citu acīm... Par Jurašu vispār nav vērts runāt. Viss tas , kas par viņu ir dzirdēts liecina par alkatīgu un nekaunīgu blēdi, gan korumpantu, gan kontrabandas piesedzēju. Manuprāt šī partija ir kā odžu midzenis, kas šļāc indi uz visām pusēm, it īpaši tiem, kas ir par viņiem labāki un viņu kompānijā neiederās.Turklāt ir pilnībā apgādāti ar šantažējošiem materiāliem, lai visus turētu uz durkļa

Atbildēt

Ez

25.02.2020. 22:03

JKP uzvedas kā mērkaķis ar granātu

Atbildēt

nunu

25.02.2020. 21:39

jkp un kpv.lv nav vienādības, jo pirmie nāk no knab, bet otrie- no populos.pirmiem ir pieredze institūcijās un informācijas bagāža, otrie tiek spārdīti no visiem, kam nav slinkums- ko gan populos zin un var...secinām- tā ir mūsdienu demokrātija. izvēle ierobežota ar iespējām to realizēt.se la vie...

Atbildēt

Nja

25.02.2020. 21:25

Kasīklis - Jaunpupa un azartspēļu zuzāna asariņš

Atbildēt

lūgsim augstākos spēkus, lai tas piepildās

25.02.2020. 20:06

pašlaik JKP un KPV.LV ir kā divas izsalkušas žurkas metāla mucā. Abām izdzīvot vienkārši nav iespējams. Vai nu viena apēdīs otru, vai arī abas plēšoties tā sevi savainos, ka abas nomirs.

Atbildēt

pensionars

25.02.2020. 18:17

»

bratka

Cien.Rīgas pensionāri balsosim par JKP-tā ir viena no patriotiskām,un no kukuļu nemējiem ir tīra,vīņi izārstēs visus kukulnemējus,lai ar to rēķinās


Lai sākumā Saeimā padtrādā un nodrošina solīto pensiju vismaz 500€, tad parunāsim. Populustiem jkp jāiet politiskajā miskastē.

Atbildēt

ebonīta nūja

25.02.2020. 18:15

Atkal Bortāns!!!
Vai tad Čurašs nav pieminēšanas vērts?

Atbildēt

kasmīslim

25.02.2020. 17:39

dumajā galvā skalojas samazgas

Atbildēt

P.

25.02.2020. 16:30

Un ja nu kāda žurka prot rakstīt un iesūdz autoru tiesā par neslavas celšanu ar šo salīdzinājumu?

Atbildēt

ha-ha

25.02.2020. 16:30

Abas ir labējās t.i.darbadevēju arī fašistiskās partijas.Grantiņš,kā Ulmaņa diktatūras un valsts nodevības dedzīgs piekritējs,ir meties reklamēt izbijušo komsorgu un Jūda partijas biedru.

Atbildēt

abas labas

25.02.2020. 16:26

Uz miskasti! bet piemetīsim vēl klāt NA un Vienotību!!

Atbildēt

bratka

25.02.2020. 15:55

Cien.Rīgas pensionāri balsosim par JKP-tā ir viena no patriotiskām,un no kukuļu nemējiem ir tīra,vīņi izārstēs visus kukulnemējus,lai ar to rēķinās.

Atbildēt

Gti

25.02.2020. 15:19

Tas nav noslēpums, ka JKP būtībā ir Vienotības "mentu" gals, politisks grupējums, kurš izveidots, lai maksimāli noslēptu agrāko gadu dsudzmiljonu afēras - policijā, KNAB un citur.
Viņiem izdevās paņemt aiz olām Kaimiņu un Blumbrrgu. Atlikusī daļa KPV LV vēl kaut ko spirinās. Bet jurašisti ir reti ciniski un pretīgi, gan jau tie menti arī viņus piežmiegs

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Maskēt kopējo atbildību

FotoAizvakar Ministru kabinets vienojās, ka par mutes un deguna aizsegu nelietošanu sabiedriskās vietās varēs piemērot sodu līdz 50 eiro apmērā. Lai šīs izmaiņas varētu stāties spēkā, Saeimai jāapstiprina grozījumi COVID-19 infekcijas izplatības pārvaldības likumā. Likumprojekts skatīšanai Saeimā tika virzīts steidzamības kārtā, un par tā nodošanu komisijām nobalsojām šorīt. Līdz šim visi ar pandēmijas ierobežošanu saistītie priekšlikumi Saeimā tika izskatīti patiešām steidzamības kārtā — tajā pašā dienā, apzinoties, ka runa ir par sabiedrības veselību un kavēšanās šeit neder.
Lasīt visu...

21

Kurš pēdējais izslēgs gaismu nelielajās pašvaldībās?

FotoRudens tradicionāli ir laiks, kad zemnieka sētā apcirkņi tiek pildīti ar vasaras sezonā sarūpēto. Ja gads ir bijis labs, tad saimnieks uz gaidāmo ziemu raugās ar zināmu optimismu, ja slikts – savelk jostu ciešāk. Pavisam sliktā jākar zobi vadzī. Savukārt pašvaldībām lapkritis ir laiks, kad jāatsāk ikgadējā cīkstēšanās par tām atvēlēto finansējumu.
Lasīt visu...

12

“Ganāmpulkam” pieaugot, aug pieprasījums pēc “ganītājiem”

FotoKoronavīruss ir izraisījis ne mazums diskusiju un viedokļu sadursmju gan speciālistu aprindās, gan sabiedrībā. Taču arvien biežāk parādās atsevišķi eksperti visās jomās, kas nevis iepazīstina sabiedrību ar dažādiem viedokļiem un cenšas paskaidrot, ap ko tad īsti diskusijas griežas, bet izmanto situāciju savu reitingu un popularitātes celšanai. Tā vien šķiet, ka rajonā līderu pozīcijās izvirzījies jauns sabiedriskās domas “ganītājs”. Aldis Gobzems pēdējo nedēļu laikā “spridzina” ar turbo jaudu. Viņš ne vien aicina ignorēt drošības pasākumus COVID-19 ierobežošanai, bet arī mudina lūgties.
Lasīt visu...

12

Jautājums – kāda ir C19 Pasakas morāle? Kāds ir Lāsts?

FotoUz kādas vientuļas salas vārdā Pasaule dzīvoja 100 ciltis (Valstis), kuras vadīja Valdnieki, un viens Burvis (baņķieris). Burvis bija vienīgais, kas prata radīt naudu no gaisa, viņš to radīja, lai aizdotu tiem Valdniekiem, kas Burvi spēja pārliecināt, ka viņi spēs naudu ar procentiem atdot noteiktā laikā. Tā Burvis izgudroja naudu, pār kuru valdīja Valdnieki, savstarpēji norēķinoties ar citiem Valdniekiem.
Lasīt visu...

21

Signāls

FotoVai maskas lietošana pēc koloniālās pārvaldes lēmuma ir medicīniski pamatota? Drīzāk nē nekā jā. Kādēļ tad cilvēki liek uz sejas to? Jo viņiem ir bailes. Bailes tikt izsēdinātiem no transporta, bailes tikt administratīvi sodītiem. Tās ir bailes no varas.
Lasīt visu...

21

Maskai nav nekāda sakara ar valdības gāšanu

FotoReāli fakti - Covid19 ir lipīgs, paaugstinās temperatūra, pazūd oža, bezspēks utt. Iespējams, daudzi jau ir pārslimojuši bez acīmredzamiem simptomiem vai komplikācijām. Manā paziņu lokā viena persona ir mirusi, viena atrodas karantīnā. Tā nav nekāda izklaide izslimot šo “zarazu”.
Lasīt visu...

21

Nevienam nevajadzētu būt tiesībām lemt par cita cilvēka dzīves vērtību

FotoŠogad ir apritējuši 10 gadi, kopš Latvijas Republikā ir stājies spēkā likums “Par Konvenciju par personu ar invaliditāti tiesībām”, un 5 gadi, kopš Labklājības ministrija īsteno Eiropas Savienības struktūrfondu līdzfinansētu projektu deinstucionalizācijas (DI) jomā. Un kāpēc par šo nozīmīgo tēmu runāju tieši tagad, jo 10. oktobrī visā pasaulē tika atzīmēta Pasaules Garīgās veselības diena.
Lasīt visu...

12

Krīzes brīdī pacientus šķiros…

FotoTātad Latvija tagad ieviesīs praksi, kādu it kā pielieto daudzās pasaules valstīs, kad krīzes apstākļos šķiro pacientus – kurus ir vērts ārstēt, kurus ne. Bet cik daudz ir to pasaules valstu, kuras būtu tik ļoti okupantu pārpildītas kā Latvija? Lūk, tas ir jautājums.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Priekšlikumi Latvijas Republikas Ministru prezidentam K.A. Kariņam: ierosinu pilnībā pārtraukt jaunu klientu ievietošanu valsts sociālās aprūpes centros

Viena no tiesībsarga funkcijām ir veicināt privātpersonas cilvēktiesību aizsardzību...

Foto

Nevis masku nēsāšana, bet gan C19 pneimonija ierobežo tavu brīvību

Vai man ir pazīstamie, kuri slimo vai ir miruši no C19** infekcijas? Vai tas, ka es...

Foto

Covid19 spilgti izgaismojis melnus plankumus Latvijas medicīnā, bet, iespējams, krīze Baltkrievijā pavēra ceļu to lāpīšanai

Kaut arī no 3. jūnija oficiāli ir pieejami visi valsts apmaksātie...

Foto

Krievijas KDLO dienas ir skaitītas: Putina 5. pants nedarbojas

Nav noslēpums, ka Kaukāzs vienmēr ir bijis ne visai sagremojams kumoss ne tikai cara laiku Kremlim, bet...

Foto

Taksometru sektorā ēnu ekonomika zeļ un plaukst

Kurš gan nav pieradis, ka politiķi sola, pēc tam atkal sola un tad jau politiķi mainās – pirmo solītāju...

Foto

Satversmes tiesa lēmusi atcelt iepriekšējo praksi, piedzenot parādus un kompensācijas par bojātiem dabasgāzes skaitītājiem

Jau šī gada martā sabiedrība tika informēta par spriedumu, kurā Satversmes tiesa...

Foto

Kam kalpo Latvijas žurnālistikas vaļi?

Es gaidīju pirmdienu. Man no prāta neiziet skaitlis 200. Līdzīgi kā Berlīnē “30 tūkstoši” un Roberta Kenedija Jr. publicētie foto, kurus...

Foto

Cerams, šī vēstule par iespējamiem nodarījumiem autoriem nonāks pie adresāta: atklāta vēstule Latvijas Republikas kultūras ministram

Rakstu Jums kā vienkāršam cilvēkam, negribu vērsties pie amatpersonas uzslāņojumiem....

Foto

Viendzimumu attiecību regulējums – postmodernās un vecās Eiropas sadursme

Ceturtdien LTV raidījumā "Šodienas jautājums" tika apspriesta klasisko un viendzimuma partnerattiecību problemātika. Politiķu un žurnālistes diskusijā parādījās...

Foto

Prātojums par uzvaru cīņā pret noziedzību un netīrību

Regresīvos vecos laikos bija tāds populārs jociņš par kādas vārdā nesauktas kopienas pārstāvi, kurš mēģinājis atradināt savu ķēvi...

Foto

Vakcinēšanās - glābiņš vai spriedums?

Šī gada 1.oktobrī stājies spēkā 29.septembrī pieņemts lēmums, kurš attiecas uz lielu sabiedrības daļu, bet perspektīvā - uz mums visiem. Lēmums...

Foto

Par maratonu un Covid19

Godātie Veselības ministrijas, SPKC, Rīgas domes, Rīgas satiksmes, AirBaltic un lidostas Rīga darbinieki! Mediķiem un transporta darbiniekiem šis ir bijis īsts baigais gads. Visu cieņu “frontlainiešiem” un...

Foto

Citu valstu mediji pārņem Latvijas informatīvo telpu

Bez atbilstoša valsts atbalsta komercmedijiem vietējā satura ražošanai 2021.gadā Latvijas informatīvo telpu pārņems Krievijas politiskajām interesēm atbilstošs saturs. Citu...

Foto

Atklātā vēstule par Zemgales vienīgā atkritumu apsaimniekošanas poligona “Brakšķi” saglabāšanu tautsaimniecības interesēs

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotajā informatīvajā ziņojumā “Par sadzīves atkritumu apsaimniekošanas...

Foto

Makrona nepārliecinošā spēle ar Krieviju: ieradies nomierināt Baltiju, viņš to it nemaz neizdarīja

“Ceļš uz elli ir bruģēts ar labiem nodomiem” — šis britu sakāmvārds nāca...

Foto

Atkritumu poligoni kā nacionālās drošības jautājums, jeb Kāpēc likvidēt Zemgales vienīgo atkritumu apsaimniekošanas poligonu ir riskanti

Ir publiskots VARAM sagatavotais informatīvais ziņojums “Par sadzīves atkritumu apsaimniekošanas...

Foto

Tiesiskums ieviests, tagad mūs interesē lielveikali

Lai veicinātu plašāku Latvijas izcelsmes produkcijas īpatsvaru mazumtirdzniecības lielveikalu ķēdēs, Jauno konservatīvo Saeimas deputāti šodien tikās ar "Maxima Latvija" pārstāvjiem....

Foto

Vai tiešām iemeslu pietrūkst, lai izietu ielās?

Ir daļa cilvēku, kuri joprojām nesaprot, kas ir iemesls, lai 10.oktobrī izietu ielās. Nesaprot, jo ir pierasts neko nedarīt...

Foto

Saucēja balss tuksnesī

Žurnālista Bojāra raidījumā “Aizliegtais paņemiens” par Jencīša draudzi “Kristus pasaule” parādīja, cik viegli cilvēki ir psiholoģiski manipulējami, pakļaujami. Un šī nav vienīgā sekta,...

Foto

Farss ar baltkrievu IT kompāniju „uzņemšanu”

"Kapitālā remonta" sakarā pirmais mani tā pamatīgi sasmīdināja premjers KK. Viņš bija "norijis" LIAA jaunā vadoņa naivi izmesto "ēsmu" par...

Foto

Ja jums gadījumā bija kādas šaubas, Latvijas finanšu sistēmas sakārtošana ir bijusi veiksmīga

Es pievienojos šodienas konferences vienai no galvenajām tēzēm, ka banku kā finanšu institūciju...

Foto

Putina vakcīna ir instruments sabiedrības iegrožošanai

Koronavīrusa (Covid-19, C-19 – sauciet, kā gribas) pandēmija pasaulē cilvēkus ir padarījusi ļoti uzmanīgus, pat nedaudz bailīgus. Ikdienas dzīve, kādu...

Foto

Reira autoratlīdzību ierosinājumi faktiski ir kaitniecība pret grāmatniecības nozari, valodu un kultūru

Latvijas Grāmatizdevēju asociācija Finanšu ministrijas piedāvātos ierosinājumus izmaiņām autoratlīdzību aplikšanai ar nodokļiem uzskata par...

Foto

Lai visai pasaulei varētu parādīt „noderīgāku realitāti”

Vēl viens notikums ar Holivudas blokbasteram līdzīgu sižetu nesen izvērsās vienā no Minskas ielām. Daudzi no mums redzēja video,...

Foto

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

Vērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no...

Foto

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

Šodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju...

Foto

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

Saistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot...

Foto

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

Augsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu...

Foto

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

Matemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni....

Foto

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

Latvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder...

Foto

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

Manā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai...

Foto

Sankcijas. Retorika un realitāte

Šī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz...

Foto

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto...

Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...