Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Jauno ērgļu mitoloģija

Arturs Priedītis
10.11.2017.
Komentāri (16)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Priedīts ar katru savu rakstu

12.11.2017. 11:41

»

A.P.

Šī portāla komentārus ir okupējuši daži latviešu antropoīdu primāti, kurus nedrīkst pat par mēsliem dēvēt, lai neapvainotu mēslus. Principā tam tā ir jābūt: visvērtīgākās lietas parasti piesaista visnevērtīgākos antropoīdus. Dialektika,kā saka. Latviešu dzīve pamatā balstās uz šo dialektiku. Tā kā vērtību...


un komentāru deģenerējas. Bet Grantiņam visur rēgojas cionisti, bet viņš neko nedara, lai būtu gudrāks par viņiem un spētu pretoties. Abi lietām brauc pa virspusi - Priedīts dzīvo PSRS laika dogmu varā un neturpina izglītošanos, bet Grantiņš, nemācoties neko jaunu no mūsdienu pārmaiņu zinībām atrautībā no procesiem Latvijā turpina uzturēt paša radītos mītus un steretipus, tos piemērojot citiem. Bet Lapsi pats joprojām nesaprot, ko domāt par visu to un kam viņam portāls Pietiek.

Atbildēt

Tas smieklīgs teātris

12.11.2017. 11:33

»

Edge

Vecie ērgļi nevaid


Pat prokurors Leja iesaistījies. Šleseru krimvajāšanai oligarhu lietā neizdeva cita sasaukuma Saeima. Krimprocess oligarhu lietā beidzies. Baumas, ko izplata Ir nav Šleseram jākomentē, jo Saeimas komisijai nav Ir rīcībā esošo ierakstu patiesuma ekspertīzes slēdziena. Prokurora Lejas "izlēcieni" ir tikai pašaizsardzība. Prokuroru Leju nav iespējams pat tiesāt par bezdarbību izbeigtajā Rīdzenes sarunu krimlietā. Jo prokurors Leja maldina visu sabiedrību - viņam jārunā par to, ka viņam ir tiesības un bija tiesības uzskatīt izmeklēšanas rezultātus par nepārliecinošiem, jo to viņam ļauj dalītās izmeklēšanas princips, ko ar saviem grozījumiem likumos ieviesa Tieslietu ministrija un Saeima pati. Tagad Lejam visiem stāstīt, ka Šleseram draud kriminālatbildība, ja Saeimas komisijai neatbildēs uz jautājumiem, ir viņa mēģinājums novirzīt uzmanību no savas bezdarbības iepriekšējā krimprocesā..

Atbildēt

A.P.

12.11.2017. 10:37

Šī portāla komentārus ir okupējuši daži latviešu antropoīdu primāti, kurus nedrīkst pat par mēsliem dēvēt, lai neapvainotu mēslus. Principā tam tā ir jābūt: visvērtīgākās lietas parasti piesaista visnevērtīgākos antropoīdus. Dialektika,kā saka. Latviešu dzīve pamatā balstās uz šo dialektiku. Tā kā vērtību radītāju skaits nav liels, dažādi izdzimteņi var okupēt ne tikai interneta portālus, bet Rīgas pili, Bruņinieku namu un citus namus.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

12.11.2017. 00:40

»

Vai

tas par tevi grantiņ: Minētajam par juristu sagatavošanu var nepiekrist vienīgi deģenerāti, zemcilvēki grantiņi, komentāru muļķīši žuļi, edges, pomeranču vainadziņi, savā mežonībā visās nelaimēs izcili aprobežoti vainojot ebrejus un krievus ar Putinu priekšgalā un pakaļgalā, un tādējādi ilustrējot vispārējo...


Jā, Artur, Tu esi ieprogrammēts- iezombēts(ne jau juristus es aizstāvu. Par tiem ir viss pareizi pasacīts). Nelaime, protams, ka Tu pats to nesaproti. Tev pašam liekās, ka vienmēr runā taisnību... . Ja lieto vārdu EBREJS, tad tev būtu jāsaprot, ko tas nozīmē,bet Tu to nesaproti, tā nostādot sevi idiota pozīcijās. Un, pieminēt šeit slepkavu Putinu kā pozitīvu kreatūru, arī ir idiotisma pazīme. Brīnumainā kārtā, es uz Tevi nedusmojos, jo Tu man daudz palīdzi. Tu esi morāles orientieris, kuru var ņemt par atskaites punktu.

Atbildēt

Vai

11.11.2017. 22:29

»

L.Grantiņš LRTT

Viņš nekad neredzēs to, kas nav ietilpināts viņa programmā.Viņa, kā jau cionista, uzdevums ir sēt naidu


tas par tevi grantiņ: Minētajam par juristu sagatavošanu var nepiekrist vienīgi deģenerāti, zemcilvēki grantiņi, komentāru muļķīši žuļi, edges, pomeranču vainadziņi, savā mežonībā visās nelaimēs izcili aprobežoti vainojot ebrejus un krievus ar Putinu priekšgalā un pakaļgalā, un tādējādi ilustrējot vispārējo kritisko līmeni tautas ētosā.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

11.11.2017. 21:08

»

janis

Brīžiem ir žēli,ka Priedītis neredz,vai nevēlas redzēt ts.Atmodas gaļasmašīnu caur kuru tika izrauta latviešu tauta,un ne tikai viņaa,tos malējus,kāvējus un pasūtītājus


Viņš nekad neredzēs to, kas nav ietilpināts viņa programmā.Viņa, kā jau cionista, uzdevums ir sēt naidu !

Atbildēt

Edge

11.11.2017. 12:02

Vecie ērgļi nevaid!
"Ģenerālprokuratūra pēc Saeimas deputāta Andreja Judina (V) iesnieguma sākusi pārbaudi par bijušā politiķa Aināra Šlesera neatbildēšanu uz jautājumiem "oligarhu lietas" parlamentārās izmeklēšanas komisijā." Ziņu aģentūra LETA, 11.11.2017.

Atbildēt

Bezstrīdu piedziņu

11.11.2017. 06:37

»

VB

"Jauno ērgļu demoralizētajās smadzenēs izdomātā t.s. bezstrīdus piedziņa


realizē saskaņā ar Civillikuma saistību tiesībām un Civilprocesa likumu. Maksātnespējas pēdējais risinājums ir bezstrīdus piedziņa, kad ir iestājies stāvoklis, ko citādi neatrisināt. NA, kas ar Zīli, Parādnieku, Jantarņiku, Rasnaču, Dombravu ilgstoši barojās no maksātnespējas administratoru ziedojumiem, uzmeta viņus un nu viņi ir cietumā. Draudzība un lobēšana beigusies. Administratori dejoja tikai pēc tiem likumdošanas principiem, ko uzturēja Tieslietu ministrija. Un lobējot saņēma savai NA partijai naudu. Kad šie cilvēki iznāks no cietuma, ja viņi Dz. Rasnačam dzīvam viņa kājas izrautu no vienas vietas, tas vēl būtu par maz. Jo cietumā kopā ar maksātnespējas administratoriem jābūt arī Dz. Rasnačam. Un nekas neliecina, ka viņa izlikšanās par apaļu idiotu ar paša publiskotiem privātā arhīva attēliem, varētu viņu kā nepieskaitāmu atbrīvot no taisnīga soda. Bet murgot par ērgļiem, nozīmē liet ūdeni uz Rasnača dzitnavām.

Atbildēt

janis

10.11.2017. 23:39

Brīžiem ir žēli,ka Priedītis neredz,vai nevēlas redzēt ts.Atmodas gaļasmašīnu caur kuru tika izrauta latviešu tauta,un ne tikai viņaa,tos malējus,kāvējus un pasūtītājus.

Atbildēt

VB

10.11.2017. 19:05

"Jauno ērgļu demoralizētajās smadzenēs izdomātā t.s. bezstrīdus piedziņa ..."
Sākums bija labs, Artūr...

Atbildēt

Nu kur jūs kērāt

10.11.2017. 17:03

»

Arturs Priedītis

Pēcpadomju laikā izskolotās juristu paaudzes sagatavošana vairāk vai mazāk tieši un netieši bija atkarīga no savstarpēji saistītiem faktoriem: 1) no latviešu tautas ētosa, 2) no krimināli oligarhiskā valstiskuma, 3) no profesijas prestiža. Pirmajā vietā noteikti ir latviešu tautas ētoss – morāles normu...


tādas muļķības, ka jaunajai juristu paaudzei pirmā vietā materiālās intereses. Jaunā juristu paaudze tikai izmanto likumdošanu, kādu tai devusi uz valsts diversijām vērstie komunisti un čekisti. Tagad neskaitāmus maksātnespējas administratorus, kuri strsdādāj saskaņā ar piedāvāto likumdošanu aiztur un iesloga cietumos, izspiežot drošības naudu. Pirmajam cietumā jābūt Rasnačam, jo pieļāva, ka tiek iznīcināti spoži juristi, kas bairs nekonkurēs ar cekistiem tiesnešiem. Tā ir kārtējā diversija.

Atbildēt

loti precīz

10.11.2017. 16:55

"Vēl jocīgi ir tas, ka jaunie ērgļi tiesas spriedumos ņem vērā sabiedriskās domas mitoloģizācijas rezultātus. Jaunie ērgļi ņem vērā sabiedriskajā domā iezombētos mītus. Tas ir ļoti jocīgi! Pateicoties tam, jaunie ērgļi paši kļūst sociālās mitoloģijas autori. Jaunajiem ērgļiem pienākas sociālo manipulatoru gods. Viņi manipulatīvi dzemdē jaunus mītus." Perfekti - daži pēdējo gadu spriedumi ir tieši no šīs sērijas - viena tante teica un tiesa šīs pasakas pasludināja par pierādītiem faktiem :)

Atbildēt

Arturs Priedītis

10.11.2017. 16:06

Pēcpadomju laikā izskolotās juristu paaudzes sagatavošana vairāk vai mazāk tieši un netieši bija atkarīga no savstarpēji saistītiem faktoriem: 1) no latviešu tautas ētosa, 2) no krimināli oligarhiskā valstiskuma, 3) no profesijas prestiža. Pirmajā vietā noteikti ir latviešu tautas ētoss – morāles normu, principu un ideālu kopums, kas ir pamatā sabiedrības tikumiskajai pārliecībai un virza indivīdu darbību. Tātad šajā gadījumā pirmajā vietā ir latviešu tautā sastopamā taisnīguma un tiesiskuma izjūta un prasība dzīves reālijās. Pēcpadomju gados uz latviešu tautas ētosu nelabvēlīgi atsaucas otrais faktors – LR kā krimināli oligarhiskā valsts ar noziegumu brīvību. Anormālā valstiskuma graujošā ietekme uz tautas ētosu ir pati par sevi saprotama izpausme. Turklāt anormālajam valstiskumam ir masveida atbalsts un masveida praktiskā realizācija – masveida zagšana. Latviešu varas inteliģence atbalsta LR kā krimināli oligarhisko valsti, priholoģiski ļoti dziļi un izteikti negatīvi ietekmējot tautas ētosu, kas, saprotams, ir vēsturiski dinamisks fenomens un mainās atbilstoši jaunākajiem garīgajiem un materiālajiem procesiem un trendiem. Pirmie divi minētie faktori nosaka trešo faktoru - jurista profesijas prestižu. Ja padomju laikā jurista profesijas samērā augsto pretižu nenosacīja materiālie (darba algas) apsvērumi, tad pēcpadomju laikā pirmajā vietā kļuva materiālie apsvērumi – iespēja labi pelnīt. Sekas ir loģiskas: par juristiem vēlējās kļūt izteikti materiālistiski orientēti indivīdi, kuriem pirmajā vietā ir nauda, bet nevis taisnīgums un tiesiskums, kam turklāt nav gandrīz nekādas vērtības tautas ētosā dotajā vēsturiskajā periodā. Minētajam par juristu sagatavošanu var nepiekrist vienīgi deģenerāti, zemcilvēki grantiņi, komentāru muļķīši žuļi, edges, pomeranču vainadziņi, savā mežonībā visās nelaimēs izcili aprobežoti vainojot ebrejus un krievus ar Putinu priekšgalā un pakaļgalā, un tādējādi ilustrējot vispārējo kritisko līmeni tautas ētosā.

Atbildēt

Nu gan pietiek"

10.11.2017. 15:59

"Godīgums nedraudzējas ar nekaunību". Priedīti, beidziet mulkoties! Ņemot vērā jūsu nekaunību, visu putrot, jums ir iespējas kļūt godīgam. Iepazīsties ar modernā biznesa stratēgiju un taktiku. Pirmai 3, otrai 6 principi. Un beidziet maldināt lasītāju!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Mīļā Latvijas sabiedrība, es jums gribu teikt, ka tas viss ir viens liels teātris

FotoMīļā latviešu tauta! Tas, ko jūs šodien dzirdat un redzat, - tas ir viens skaists teātris. Un es jums centīšos pierādīt to, kāpēc tas ir teātris.
Lasīt visu...

21

Koncepcija „Harmoniska Latvija. Taisnīgāka sabiedriskā iekārta”

FotoGatavojot šo projektu, par pamatu ņēmu Vācijas Brēmenes zemes satversmi. Domājot par Stradiņu dzimtas dzimto novadu Sēliju, Brēmenes zemi var ņemt par paraugu.
Lasīt visu...

21

Protestēšanas nosacījumi

Foto2019.gada 31.augustā internetā tika ievietota informācija par socioloģiskās aptaujas rezultātiem. Sociologi noskaidroja tautas velmi protestēt pret politiski sliktiem lēmumiem.
Lasīt visu...

12

Viedoklis un fakti par mūsu labklājību

FotoJautājums: kas notiktu, ja šodien beigtos Eiropas Savienības (ES) fondu nauda? Atbilde: Latvijas ekonomika sabruktu pilnībā, un 2008. gada krīzi mēs atcerētos kā "treknos gadus".
Lasīt visu...

15

Ņemot vērā aizturētā Saeimas deputāta stulbumu, viņam tika sasolīti zelta kalni, kā Juta un Juris viņu izglābs…

FotoKāda pasaka. Pirms aptuveni pusotra gada notika skaļākā Saeimas deputāta aizturēšana valsts vēsturē. Uz Saeimas kāpnēm, ar milzīgām kratīšanām un pasēdēšanu “Septītajās debesīs”. Šīs operatīvās darbības veica tā saucamā Jutas grupa jeb cilvēki, kuri daudzus gadus ir bijuši Jutas un Jura ietekmē.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ko VDK darīja pēc 1986.gada?

Šobrīd masu medijos tiek izplatīts viedoklis, ka "neko". It kā ķerstījuši ārzemju spiegus un vietējos liela mēroga zagļus. Politiskās vajāšanas esot...

Foto

Pamiers valdošajā koalīcijā

13.septembrī – piektdienā, kad bija vērojams pilnmēness, Latvijas valdības vadītājs Krišjānis Kariņš informēja iedzīvotājus, ka ir panākta vienošanās par nākamā gada budžetu....

Foto

Latvijas Universitāte degpunktā. Un turpmāk?

Ap Latvijas Universitāti ir sakurti sārti, un liesmas jau skar tās iekšieni, lai gan šī gada pavasarī nelikās, ka var notikt...

Foto

Par atkritumu krīzi

Esmu atkārtojis N reizes un atkārtošu vēlreiz - cilvēki, domājiet kā nodrošināt sevi ar dzīves pamatelementiem. Tie ir mājvieta, ūdens, pārtika, elektrība, degviela......

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 5. Absurda tirānija un iegūšana savā īpašumā

Brīdināšana par absurda tirāniju nav analītiskais beztaktiskums vai konspiroloģiska tēma līdzīgi konspiroloģijā iecienītajai “pasaules valdnieku” tēmai. Brīdināšana...

Foto

Vai par šāda veida balagāna organizēšanu valsts iestādē, kāda ir Valsts robežsardze, kādam nav jāsaņem bargs sods?

Kā izriet no publikācijas par centralizēto parakstu vākšanu robežsardzē...

Foto

Karteļa dēļ tā dalībniekiem - lielajiem būvniekiem - vairs nav tik lielas vajadzības pirkt politiķu “pakalpojumus”

Karteļa pazīmes Latvijas būvniecības tirgū bija redzamas jau sen -...

Foto

Par Timati un viņa putinkrekliņiem „Alfā”: kas ir kas

Ceturtdien tirdzniecības centrā “Alfa” Rīgā, tika atklāts “Black Star Wear” apģērbu veikals.(1) (2) Zīmola īpašnieks un reklāmas...

Foto

Tvaiks

Kad tvaiks, kuru savalda ar labi pieskrūvētu vāku, izkļūst no katla? Tad, kad katla vāka skrūves tiek palaistas vaļīgāk....

Foto

Vai tiešām valsts prezidentam bērni jāmudina mācīties, lai ņemtu kredītu?

Laikā, kad Tieslietu ministrija izstrādā Parādu dzēšanas likumu, Valsts prezidents Egils Levits, uzrunājot skolēnus Zinību dienā,...

Foto

Perversā solidaritāte

Pirms deputātu balsojuma Saeimā “nācijas tēvs/pravietis” teica: “Ir trīs virzieni, par kuriem kopējā labuma vārdā es gribu domāt un pārliecināt savas prezidentūras gados. [..] Šie...

Foto

Mēs Latviju pārvaldām koleģiāli: valsts prezidenta Egila Levita uzruna Saeimas 2019. gada rudens sesijas atklāšanā

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi!...

Foto

Atklāta vēstule par notiekošo „Olainmed” un arī „Olainfarm”

2019. gada augusta mēnesī pret mūsu gribu esam ievilkti nesaskaņās starp "Olainfarm" valdi un "Olainmed" bijušo vadību Darju...

Foto

Godīgums kā cilvēkus vienojoša ideja

Klausoties valstsvīru runas par to, kas cilvēkiem būtu jādara, lai dzīve kļūtu labāka, atmiņā visvairāk iespiedušies negatīva rakstura ieteikumi un spriedumi...

Foto

Jaunā konservatīvā partija cīnās par ietekmi valdībā

Visās valdošajās koalīcijās ir bijusi partija, kas darbojas kā iekšējā opozīcija. Daudzās valdībās šo lomu pildījusi Nacionālā apvienība, regulāri...

Foto

Aicinām iedzīvotājus neslēgt līgumus ar AS „Tīrīga”

Rīgas Apkaimju alianse kategoriski iebilst pret atkritumu apsaimniekošanas monopola izveidi Rīgā. Iedzīvotāji aicināti neslēgt līgumus ar AS "Tīrīga"....

Foto

Ikonu nomaiņa - vissāpīgākais process

Cilvēki jau no bērnības ir pieraduši, ka ir autoritātes, kurām jātic un kurām jāklausa – vecāki, skolotāji, jau vēlāk vadītāji un priekšnieki....

Foto

Absurds ap Rimšēviču

Par valstiskās suverenitātes trūkumu un latviešu necienīgo stāvokli savā zemē, kā arī par šī necienīgā stāvokļa izraisītajām nelietībām uzskatāmi liecina absurds ap Ilmāru...

Foto

Bankas, banciņas un droši paredzamais PC: prātojums pēc "Norvik/PNB" aizvēršanās

Neizbēgamajam blīkšķim mūsu banku un banciņu saimniecībā ļoti piemēroti ir LPSR Tautas dzejnieka Ojāra Vācieša vārdi,...

Foto

Eiroparlamentārieša aicināšana uz inaugurāciju, neievērojot viņa rīcību, kas neatbilst LR Satversmē noteiktajam, ir šādas antikonstitucionālas rīcības faktiska atbalstīšana

Valsts prezidents ir valsts amatpersona, bet inaugurācija ar...

Foto

Sākušies Burova laiki Rīgas domē

19.augustā par “Gods kalpot Rīgai” pārstāvi Oļegu Burovu kā Rīgas domes mēru nobalsoja 35 no 60 deputātiem. Tas nozīmē, ka vismaz...