Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pareizi!

13.07.2019. 13:25

»

Opā

Tiem jāsaprot, ka


Algotņi, pavēles.. karalauka tiesa. RB piedāvā žīdu haosu? Varbūt savu iedomu pasaku pasauli?

Atbildēt

Opā

12.07.2019. 20:08

»

RB

Par ko jaunieši kļūs lielā mērā atkarīgs no viņiem pašiem. Arī no armijas vadības un virsniekiem, kopīgā noskaņojuma armijā. Arī no pilitiķu un sabiedrības nostājas. Ja armijā būs patriotisks kodols, var panākt diezgan daudz...


Tiem jāsaprot, ka ....
...
Kā zvērestu devis kareivis var kaut ko uzskatīt ? Tā ir armija un armijā ir pavēles, izskatās esi tālu no tam lietām bijis

Atbildēt

viss ir vienkārši

12.07.2019. 18:30

»

derdz

Kā veidot un kādai jābūt normālu, cilvēcisku sabiedrību


Normālai cilvēciskai sabiedrībai ir jābūt vienkārši konsekventi cilvēciskai, tikai un vienīgi cilvēciskai jebkurā iespējamajā izpratnē un izpausmē. Un šādu normālu cilvēcisku sabiedrību veidot ir nepieciešams tieši tik pat konsekventi cilvēciski, tikai un vienīgi cilvēciski visos iespējamajos aspektos, izpratnēs un izpausmēs.

Pretējā gadījumā - atkal būs kaut kas līdzīgs tam derdzīgajam murgam, kas jau ir šeit un tagad.
Agrāk vai vēlāk, bet gluži likumsakarīgi un absolūti neizbēgami.

Atbildēt

Ko neteiksi!

12.07.2019. 11:48

»

RB

Gribētu atgādināt komentētājiem, ka anonimitāte ir visai nosacīta. Ja nav ko teikt, labāk paklusēt


Atnāksi izkratīt sirdi? Nebūtu slikti! Bet, lai tev pieklājīgi iegrozītu domāšanu pareizā virzienā, sorry, būtu grūti, jo smadzenes jau esi iedarbinājis citā režīmā, tajā, ka atsaucies ik uz zvanu, jo tavam kuģim nav skaidrs, kur tas varētu nonākt. Jo kapteinis dzīvojas par ģeogrāfiskajām kartēm jau kuro gadu. Vai pašam nešķiet, ka 4. maija vara pieņēma tavu pieteikumu uz VP formāli? Jo neesi tai bīstams. Tu apzināti kā bij. komunisti nelieto vārdu salikumu "latviešu tauta", bet konsekventi "Latvijas tauta"?

Atbildēt

RB

12.07.2019. 11:00

»

Vai, idiņ, izproti, ka tu atbilsti visnoderīgākā idiota tēlam

židmasonu plānos


Gribētu atgādināt komentētājiem, ka anonimitāte ir visai nosacīta. Ja nav ko teikt, labāk paklusēt.

Ja nu es kādu dienu atnāku pie jums ciemos, ko tad? Tad varēsiet izkratīt visu, kas uz sirds.

Atbildēt

Loh, Rīd Bruner!

12.07.2019. 10:54

»

RB

Šis raksts ir turpinājums manai prezidenta programmai. Par to PIETIEK rakstīja iepriekš https://www.pietiek.com/raksti/tik_labi_ka_vel_nekad . Tas būtu jāskata kontekstā, bet būtība ir tā, ka bruņotie spēki (nedaudz pārveidoti) pagaidām ir mūsu vienīgā cerība...


Ar steigu ārstējies. Kareivji ir algotņi. Vai tev ir nauda, vai iespēja savu naudu algotņu vajadzībām nolikt pret žīdu naudu? Tev nav pat ideju Latvijas latviešu tautas strupceļā.

Atbildēt

Nenormālajiem kā R. Bruneram, L. Grantiņam

12.07.2019. 10:50

»

derdz

Kā veidot un kādai jābūt normālu, cilvēcisku sabiedrību


šķiet, ka viss grūst un jāgrauj un jāceļ no jauna. Viņiem pat nav savu koncepciju, viņi spriež tikai par to, ko tiem idiotiem kāds iedod apsriešanai.

Atbildēt

RB

11.07.2019. 23:34

»

derdz

Kā veidot un kādai jābūt normālu, cilvēcisku sabiedrību


Latviski tas ir diezgan pamatīgi aprakstīts LRTT. Diemžēl PIETIEK kropļo saites, tāpēc mēģiniet ievadīt meklētājā "Latvijas Republikas tautas tribunāls". Tur zem izvēles "Rids Bruners" ir visi mani raksti.

Variet apmeklēt manu societyandnature.org , tur viss par normālu, cilvēcisku sabiedrību ir atrodams.

Atbildēt

derdz

11.07.2019. 23:17

Kā veidot un kādai jābūt normālu, cilvēcisku sabiedrību?

Atbildēt

RB

11.07.2019. 21:03

»

Mumins

Saldofonus par valsts vadītājiem? Zeme, atveries! Parīti zinu no tiem, kuri armijā šodien! Laikam tad nāksies braukt prom


Godīgs soldafons valsts vadībā ir labāks nekā gudrs zaglis un nelietis.

Atbildēt

RB

11.07.2019. 20:31

»

tātad

„perspektīvā nākotnē“ Latvija sastāvēs no „modernajiem“ „dažādu tautību latviešiem“, kuriem...


Domāju, ka armijā Latvijas patrioti ir, bet viņi nav pie teikšanas, nobīdīti malā. Vai valsts vadībā, saeimā un sabiedrībā ir saglabājies kāds, kurš spētu sniegt viņiem atbalstu? Ja ir, tad uz priekšu.

Neatbalstīsim mankurtus un degradantus, bet gan labi motivētos un patriotiskos.

Atbildēt

RB

11.07.2019. 20:18

»

lauķis

Jauniešiem, kuri gatavojas dienestam bruņotajos spēkos jāsaprot ka viņi kļūs par algotiem slepkavām,viņi aizstāvēs parazitāro varu,nevis savu tautu


Par ko jaunieši kļūs lielā mērā atkarīgs no viņiem pašiem. Arī no armijas vadības un virsniekiem, kopīgā noskaņojuma armijā. Arī no pilitiķu un sabiedrības nostājas. Ja armijā būs patriotisks kodols, var panākt diezgan daudz.

Parazitāro varu aizstāv armijas vadība, ministrijas ierēdņi u.c. nomenklatūra. Tāpēc jauniešiem armijā ir jāiet nevis tikai lai truli dienētu, izpildītu pavēles un saņemtu algu. Ir jāiet ar domu iemācīties noderīgas lietas, organizāciju, sadarbību, rīcības ar ieročiem .. Tās visas ir noderīgas zināšanas, ko pēc tam var likt lietā.

Tiem jāsaprot, ka viņu pienākums ir aizstāvēt tautu.

Atbildēt

RB

11.07.2019. 20:04

»

Nu, jā!

Grūti man saprast kā apvienot dienestu bruņotajos spēkos ar to, ko kungs autors raksta...


Šis raksts ir turpinājums manai prezidenta programmai. Par to PIETIEK rakstīja iepriekš https://www.pietiek.com/raksti/tik_labi_ka_vel_nekad . Tas būtu jāskata kontekstā, bet būtība ir tā, ka bruņotie spēki (nedaudz pārveidoti) pagaidām ir mūsu vienīgā cerība.

Uz kādu apstākļu iestāšanos Jūs gaidiet? Kurš ir pieļāvis, ka politiskā sistēma ir izveidota tieši tāda? Mēs paši, protams, tad daudz ko nesapratām, bet tagad esam gudrāki. Tomēr nodokļu terors un cilvēku aplaupīšana turpināsies tikmēr, kamēr mēs to pieļausim. Mūs jāj un jās kā kaimiņu āžus, kamēr nesāksim paši darīt.

Atbildēt

To Priedītis

11.07.2019. 19:05

»

jokdarim

Ieliec šai tekstā savu vārdu, un tad paskaties, kā tas izskatās


par sevi, jo kā viņš var zināt par grantiņu ? Blakus stāvējios vai ?

Atbildēt

Mumins

11.07.2019. 14:16

Saldofonus par valsts vadītājiem? Zeme, atveries! Parīti zinu no tiem, kuri armijā šodien! Laikam tad nāksies braukt prom!

Atbildēt

nu i nu

11.07.2019. 11:41

Jauniešiem, kas grib kādreiz būt par pagastu, rajonu un pilsētu vadītājiem - jums nav ko meklēt bruņotajos spēkos. Ejiet labāk mācīties kaut ko radīt. Jo bruņotajos spēkos no pirmās dienas cilvēku taisa no domājoša par paklausīgu, visas učebkas lauž psihi, jo tikai tā var uztaisīt pavēļu aklu izpildītāju.

Atbildēt

tātad

11.07.2019. 10:59

»

lauķis

Jauniešiem, kuri gatavojas dienestam bruņotajos spēkos jāsaprot ka viņi kļūs par algotiem slepkavām,viņi aizstāvēs parazitāro varu,nevis savu tautu


„perspektīvā nākotnē“ Latvija sastāvēs no „modernajiem“ „dažādu tautību latviešiem“, kuriem
nacionālā apziņa būs izskalota laukā !

Globālisms dara savu – parunājiet ar vidusskolu audzēkņiem – nekādu „aizspriedumu“ pret velkomismu, pederastismu, citiem nedabīgiem „-ismiem“ un
vājprātīgām teorijām…

Kurš viņiem māca/mācīs to labo motivāciju, godīgumu ?
Žīdu sastādītās tendenciozās mācību programmas ?

Sistēma ir ieviesta tāda, ka, kamēr tu neesi burts burtā
„atbildējis“ kā rakstīts „programmā“, uz priekšu netiec !
Sākot no bērnudārza, beidzot ar augstskolu - ne nākošajā klasē, ne kursā…

12+ (17+) gados var iezombēt ne tikai mankurtismu !

Laiks nedarbojas Latvijas ilgspējības labā !

Latvijas iedzīvotājus nospiedošā vairākumā sastāda
latv(ij)ieši – pēc dažām aplēsēm – līdz 90 procentiem.
Atlikušie 10 procenti ir tikai nožēlojamas latviskuma
atliekas…

Atbildēt

Stenētājs

11.07.2019. 09:50

»

L.Grantiņš LRTT & H-86

Par to aplaupīšanu autors arī ir rakstījis..,protams, ka manīties kas varēs tikai ārēju apstākļu rezultātā. Un šie "ārējie apstākļi" jau karājas virs galvas..-------https://www.youtube.com/watch?list PLsiVG_bhUcYytuAoZyCtLCz2-cBPDWehh&v L2WkIsvnZ3A


Grantiņš tualetē ieslēdza gaismu un rūpīgi aizvēra tualetes durvis. Jābūt ļoti piesardzīgam. Pulkstenis bija pusčetri. Šajā naksts stundā sieva parasti cieši gulēja. Tomēr jābūt loti piesardzīgam. Tualetē viņš pavadīs vismaz trīs stundas. Protams, būs liela stenēšana. Tā ne ar ko neatšķirsies no viņa stenēšanas seksa laikā. Bet to, lūk, sieva nekādā gadījumā nedrīkst dzirdēt. Nedod Dievs, ja viņa baudkārā stenēšana atmodinās sievu, un sieva atradīs viņu baudkāri stenam slēgtā tualetē. Grantiņš nepatikā noskurinājās un pārbaudīja durvis. Tualetes durvis bija aizslēgtas.

Atbildēt

lauķis

11.07.2019. 09:50

Jauniešiem, kuri gatavojas dienestam bruņotajos spēkos jāsaprot ka viņi kļūs par algotiem slepkavām,viņi aizstāvēs parazitāro varu,nevis savu tautu.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

11.07.2019. 08:55

»

Nu, jā!

Grūti man saprast kā apvienot dienestu bruņotajos spēkos ar to, ko kungs autors raksta...


Par to aplaupīšanu autors arī ir rakstījis..,protams, ka manīties kas varēs tikai ārēju apstākļu rezultātā. Un šie "ārējie apstākļi" jau karājas virs galvas..-------https://www.youtube.com/watch?list PLsiVG_bhUcYytuAoZyCtLCz2-cBPDWehh&v L2WkIsvnZ3A

Atbildēt

Nu, jā!

11.07.2019. 08:48

Grūti man saprast kā apvienot dienestu bruņotajos spēkos ar to, ko kungs autors raksta.
Politiskā sistēma ir šodien izveidota tā, ka grūti cerēt uz izmaiņām, ja vien neiestāsies kādi neparedzēti spiedīgi apstākļi.
Naudas trūkuma dēļ turpināsies nodokļu terors, to nesaprātīga celšana un cilvēku piespiedu aplaupīšana kontu arestos. Tā ka viss vēl mums ir tikai priekšā. To saredz jau arī kādas bankas, veicot priekšdarbus, īpašuma pārdošanu, tā, visticamāk, aujot kājas aiziešanai no Latvijas.
Tas jau būtu ideāli, ja notiktu tā, kā autors to ir pasniedzis.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Juceklis sabiedriskajos medijos

FotoPirms nedēļas Latvijas radio Ziņu dienests izteica neuzticību radio valdei un pieprasīja tās atkāpšanos vai atbrīvošanu. Šo paziņojumu atbalstīja vairums Ziņu dienesta darbinieku. Žurnālisti uzskata, ka strādā vismaz ceturto daļu virs noteiktās slodzes un nesaņem adekvātu atalgojumu par padarīto darbu.
Lasīt visu...

21

Par "Mīļumu" Gobzemu, dubulttiesnesi un citiem interesantajiem ļaudīm: kas patiesībā redzams attēlos

FotoFotogrāfijas no ministriju un tās padotībā esošo iestāžu saviesīgajiem sarīkojumiem ir patiešām interesants izpētes objekts. Nepiekrītu, ka konkrētajā gadījumā fotogrāfijām pievērsta uzmanība tāpēc, ka ir zaudēts tiesas process, jo šādā gadījumā slimnieks noteikti padalās ar savu diagnozi. Diagnozes nav, bet ir tikai stāsts par "interesanto". Piekrītu, ka fotogrāfijas gaismā izcēlusī persona nav sistēmas cilvēks, citādi raksts būtu daudz sulīgāks un saturētu daudz interesantāku informāciju.
Lasīt visu...

21

Aicinājums iedzīvotājiem, kuri dzīvo auto-moto trašu un šautuvju tuvumā

FotoIesākšu šoreiz savu rakstu ar Satversmes tiesas priekšsēdētājas, profesores Inetas Ziemeles uzrunā teikto Latvijas tiesnešu konferencē 2018.gada 7.septembrī: ”...Latvijas ilgtspējīgai attīstībai ir svarīga katra valsts iedzīvotāja vēlme būt šajā sabiedrībā, dzīvot, pilnveidoties un meklēt aizsardzību nepieciešamības gadījumā...”
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 1. Pašapmāna ideoloģija par cilvēku

FotoRietumu civilizācijā eksistē pašapmāna ideoloģija par cilvēku. Tai ir milzīgs spēks. Tā pastāv daudzus gadsimtus un acīmredzot pastāvēs arī turpmāk nenosakāmi ilgu laiku. Šī ideoloģija radās pēc Romas impērijas sabrukuma. Aizvadītajos gadsimtos tai ir bijuši dažādi panākumi. Taču vislielākie panākumi sākās XX gadsimtā, kad Rietumu sabiedrība kļuva masu sabiedrība. 
Lasīt visu...

21

Pūce un meža kapitālvērtība

FotoKoku ciršanas noteikumu grozījumi, kas ļautu cirst tievākus kokus, nereti tiek attaisnoti ar to, ka tie ļautu palielināt mežu kapitālvērtību. Šoreiz gribu parādīt, ko nozīmē koncentrēšanās tikai uz meža kapitālvērtību, nedomājot par citām meža vērtībām. Uzreiz gan teikšu, ka mans stāsts, lai būtu saprotamāks, ir vienkāršots, taču noteikumu grozījumu būtību tas atspoguļo adekvāti.
Lasīt visu...

21

Korupcijai nav vietas ne Latvijā, ne Rīgā, ne manā darbā un dzīvē

FotoIepriekšējās diennaktis man pagāja satraukumiem pilnas, arī plašsaziņas līdzekļos parādījusies informācija - jāsaka, ka diezgan nepilnīga un dažādi interpretēta, iespējams, informācijas trūkuma dēļ. Tādēļ vēlos uzrunāt Latvijas sabiedrību, lai kliedētu neskaidrības un sniegtu informāciju par notiekošo. 
Lasīt visu...

21

Jauniešiem, kuri gatavojas dienestam bruņotajos spēkos

FotoPienāks laiks, kad tieši jums būs jākļūst par pagastu, rajonu un pilsētu vadītājiem. Starp jums būs arī kāds, kuram būs jāuzņemas valsts vadība. Būs jānovērš esošie traucējumi sabiedrības darbībā un jāveic pārkārtojumi, lai izveidotu normālu, cilvēcisku sabiedrību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skaistas runas par solidaritāti no rīta, sirsnīgs rokasspiediens lielzaglim Šķēlem vakarā

Tā bija gandrīz vai sirdi plosoša aina – pirmdienas vakarā sociālajos tīklos vērot, kā pirmie...

Foto

Sākušies Levita laiki Rīgas pilī

Stājoties prezidenta amatā, Egils Levits ir devis svinīgo solījumu un saņēmis Rīgas pils atslēgas no bijušā prezidenta Raimonda Vējoņa. Levits ir...

Foto

Latvijas tauta tiek aicināta veltīt savas pūles Tēvzemei un Brīvībai: runa pie Brīvības pieminekļa

Mīļie Latvijas cilvēki! Divi vārdi, divi lietvārdi – Tēvzemei un Brīvībai. Tās...

Foto

Mazliet par “influenceriem” un “viedokļu līderiem”. Un sirdsinteliģences piemēru

Reizēm par to aizdomājos, jo dažreiz esmu dzirdējis, ka mani nodēvē par “viedokļu līderi” - kas ir...

Foto

Kad mums būs “Latvia first”?

Latvijas ārpolitika nespēj atbrīvoties no valdošo politiķu mānijas izkalpoties citu valstu vajadzībām vai kaprīzēm – mūsu pašu nacionālās intereses atstumjot malā...

Foto

Nepieļausim, lai ar „Daugavpils satiksmi” atkārtojas „Rīgas satiksmes” scenārijs

Vēlos vērst uzmanību uz notikumiem, kas šobrīd norisinās Daugavpilī saistībā ar šī gada 19. jūlijā Daugavpils mēra...

Foto

Rūgtā paaudžu teorija

Paaudžu teoriju var uzskatīt par Rietumu civilizācijas norieta sastāvdaļu. Ja nebūtu civilizācijas norieta, ko spilgti iezīmē paaudžu vēsturiskās virzības negatīvā trajektorija, tad, visticamākais,...

Foto

Mums melots desmit gadus no vietas, laiks sākt prasīt atbildību

Desmit gadus no vietas visai Latvijas sabiedrībai ticis melots par patiesā labuma guvējiem Ventspilī. Tagad, kad...

Foto

Prātojums par viršiem

Sazvērestības teoriju virpinātājiem gards kumosiņš. Jaunākā intriga īsajā versijā būtu šāda: "Attīstībai/Par!" kombinatori palaida tautās likumprojektu par 40 miljonu izmaksāšanu draudzīgām biedrībām, lai...

Foto

Publiski izteikts viedoklis ir melns traips manai reputācijai, kas mani turpmāk pavadīs visur un vienmēr

Šodien esmu vērsies Valsts policijā pret Unu Rozenbaumu par neslavas celšanu....

Foto

“Saskaņa” grib kļūt par zemūdeni

Runājot par partiju “Saskaņa”, pirmais salīdzinājums, kas nāk prātā, ir – tā uzvedas kā kārtīga māksliniece un ir paņēmusi garu pauzi....

Foto

Levits inaugurācijas pasākumu iecerējis kā vecpuišu un vecmeitu ballīti

Pagājušajā nedēļā saņēmu uzaicinājumu uz sarīkojumu par godu Egila Levita inaugurācijai. Liels bija man izbrīns, ka tas...

Foto

Prokurors pieprasa tiesvedību bez advokāta

Šī gada 25.jūnijā Lemberga tiesvedības procesā mans vienīgais un pastāvīgais tiesas advokāts Raimonds Krastiņš nosūtīja Rīgas apgabaltiesai negaidītu paziņojumu, ka veselības...

Foto

Cilvēciskuma amputēšana un postcilvēka instinkta aktivizēšana “Lampas” tumsā

Par “Lampu” nav jēgas gari un plaši rakstīt. “Lampas” misija pilnā mērā ir adekvāta vispārējam pagrimumam gan visā...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 5. Masu komunikācijas jānusisms

Tautas pēdējā fāzē līksmo dekadence – cilvēku darbības, uzvedības un komunikācijas pagrimums. Dekadences pamatpazīmēs stabilu vietu ieņem masu komunikācijas...

Foto

Gurķi

Šis raksts ir domāts tiem, kas saprot lasīto un izdara pareizus secinājumus. Tie, kam viss ir skaidrs, zināms, un arī tiem, kas ir patiesība pēdējā instancē,...

Foto

Juku laiki Rīgas domē

Jāņi nosvinēti, un ir pietiekami daudz laika atkal pievērsties politiskajiem šoviem. Saeimas deputāti izbauda godīgi nopelnītās brīvdienas un arvien retāk parādās televīzijā...

Foto

Uzspēlēsim konkursu

Maija beigās Latvijas Nacionālais teātris sadarbībā ar Nacionālās mākslas atbalsta fondu  izsludināja pilna apjoma lugu ideju “makšķerēšanas” konkursu, vēloties teātra repertuārā iekļaut jaunākos Latvijas autoru...

Foto

Postcilvēku logoss un atavisma dumpis

Šis teksts ir domāts cilvēkiem. Tāpēc lietoju cilvēkiem saprotamus vārdus arī tajos gadījumos, kad tiek aprakstīts kaut kas pilnīgi pretējs cilvēku...

Foto

Līgo svētkus gaidot

Latvieši pēc savas attieksmes pret tautību daloties trīs grupās. Pirmā grupa uzskata, ka esam maniakāli pārņemti ar savu mākslīgi konstruēto unikalitāti, otrā –...

Foto

"Vienotības" Kariņš un KGB boss Andropovs: negaidītas līdzības

Saprotams, ka gadiem ilgi ar manipulatīvām viltus ziņām apdullinātu labticīgo “Vienotības” vēlētāju šāds salīdzinājums varētu šokēt. Vēl pirms...

Foto

Dzīvesbiedru likums – kāda jēga?

Kāpēc es priecājos, bet nelecu no sajūsmas gaisā par Dzīvesbiedru likuma projektu? Īsi un konkrēti – tas ir pilnīgi bezzobains attiecībā...

Foto

Kas traucē latviskajām partijām pārņemt varu Rīgas domē? Atbilde: latviskajām partijām traucē... latviskās partijas

Saskaņas un GKR kontrole pār Rīgu izgaisusi nedēļas laikā pēc Eiropas Parlamenta vēlēšanām,...

Foto

Mēs esam īpaši, un mūsu situācija ir īpaša, samaksājiet mums, un raudzīsimies uz priekšu

Pēdējo dienu laikā sabiedrībā, tostarp sociālajos medijos, plaši tiek apspriesta labas gribas...

Foto

Mēs ļoti vēlamies, lai nodokļu maksātāji sniedz 40 miljonu finansiālu atbalstu Latvijas ebreju kopienai

Likumprojekta “Par labas gribas atlīdzinājumu Latvijas ebreju kopienai par holokausta un komunistiskā...

Foto

Speciāli visiem manipulatoriem ar „politkorektumu” un „taisnīgumu”

1. Cilvēki, kuri kritizē Rīgas Domi, Ušakovu un "Saskaņu" par iespējamo liela mēroga korupciju, automātiski nav "rusofobi" vai "naciķi."...

Foto

Manabalss.lv iniciatīva “Latvija nosoda komunistisko režīmu noziegumus. Bez izņēmumiem”

Latvija līdz šim nav publiski paudusi skaidru attieksmi pret Ķīnas komunistiskās partijas (ĶKP) režīma noziegumiem. Klusēšana ir...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 4. Iedzīvotāju resursi

Tie cilvēki, kuri zina, ka Latvijā viss notiek “pēc grāmatas”, zina arī to, ka pēdējā fāzē eksistē īpaša iedzīvotāju daļa...

Foto

Politiskais spiediens pret FKTK var radīt draudīgu precedentu arī citām patstāvīgajām iestādēm

Centieni sakārtot likumu “tā, kā vajag” jeb atbilstoši politiskajiem uzstādījumiem, tiecoties atbrīvoties no esošajiem...

Foto

Šis ir bezprecedenta politiskās iejaukšanās gadījums FKTK vēsturē

Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) vēlas precizēt publiskajā telpā izskanējušu valsts amatpersonu sniegtu nepatiesu informāciju, kas vedina...

Foto

Atklāta vēstule Augstākajai tiesai un tieslietu ministram Jānim Bordānam: aicinu apturēt uzsākto Valsts prezidenta ievēlēšanas procedūru

Latvijas Augstākās tiesas Senāta Administratīvo lietu departamentam š.g. 28. maijā...

Foto

Ordeņus tirgo, bet Valsts prezidenta kancelejai par to nav ne mazākās intereses

Patiesībā ir vienalga, vai Baiļu triloģijas popularizēšanai izmanto I šķiras Triju Zvaigžņu ordeņu tirgošanas jautājuma aktualizēšanu...

Foto

Brīvība meža īpašniekiem?

Sen senos laikos, tik senos kā 2012. gads kokrūpnieki konstatēja, ka "pēc trīs gadu pārtraukuma, kad, pateicoties valdības lēmumam palielināt ciršanas apjomus valsts...

Foto

LMT, „Tet” un sabiedriskie mediji – kas slēpjas kastē?

Jau atkal dienaskārtībā parādās ziņa, ka „Latvijas Mobilā telefona” (LMT) un "Tet" (agrāk "Lattelecom") akcionāri, tas ir...

Foto

Eiropas patiesā seja

Eiropas Parlamenta vēlēšanām veltītajās publikācijās un to komentāros nācās pārliecināties par Eiropas problemātikas ļoti primitīvo un nepatieso atspoguļojumu. Publikācijās un to komentāros sastopamā...

Foto

Dzīvs pierādījums tam, ka vatņikiem nav tautības: Dainis Turlais

Noteikti būsiet pamanījuši, ka kolorado vaboļu midzenī, ko dažkārt mēdz dēvēt arī par Rīgas Domi, pēdējā mēneša...

Foto

Pār gadskārtu audits nāca, šopavasar vēl nav atnācis

Pirms vairāk nekā gada, 2018. gada martā un aprīlī publicēju četru rakstu sēriju sakarā ar AB LV krīzi un ar to...

Foto

“Saskaņu” gaida grūti laiki

Politikas vērotājiem šobrīd ir interesants laiks. Nesen beidzās Eiropas Parlamenta vēlēšanas, trešdien tika ievēlēts jaunais Latvijas prezidents Egils Levits. Pēc tam sekoja...

Foto

Kā būtu iespējams deputātam Kaimiņam juridiski tiesiski sadauzīt seju par vēlētāju nodošanu un solījumu nepildīšanu

Atklātā vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrnieces kundzei! Vēlos Jūs informēt, ka pēc Vienotības valdības...