Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

lai nu kuram

12.08.2018. 09:34

»

lai nu no kuras ģimenes runātu par godīgumu

Latvija maza


bet prokremliskiem zagļiem un pederastiem, gan nevajadzētu kādam atgādināt par Latvijas izmēriem.

Atbildēt

Uldis

12.08.2018. 09:31

»

Solvitām no Vecās vienotības


Vēlēšanās izkritušiem vienotībniekiem vajadzēs amatus. Vēl ir daudz labu vietu uz planētas, kur tiem ar ģimenēm pavadīt vecumdienas, ko reņģēdāji, nodokļu maksātāji, tiem var nodrošināt.

Atbildēt

lai nu no kuras ģimenes runātu par godīgumu

12.08.2018. 03:19

Latvija maza

Atbildēt

Visu zemju proletāriešiem

11.08.2018. 23:45

»

AA

Ļoti labi teikts! Visus zilos un melīgo Viņķeli ar "Kārli par Karlīni" pa skuju taku


Atstāj nu tos mūsu ziņā, un tiekat galā ar savu kremļa krievžīdu mafiju, kas terorizē vai puspasaules, nu jau centrālāfriku ieskaitot. Pūķina pavāram redz dimantus savajadzējies,ka sūta turp algotņus apsardzei un galina nost savas zemes žurnālistus.

Atbildēt

Solvitām no Vecās vienotības

11.08.2018. 22:21


Ārlietu ministrija (ĀM) papildu finansējuma pieprasījumā 2019. gada budžetā vēlas 2,9 miljonus eiro vēstniecību atvēršanai Austrālijā un Brazīlijā, informēja ministrijā.

Atbildēt

sūdēdājam

11.08.2018. 20:59

»

NA NACIONĀLĀ ATRAUGA

NA ir tāda pati sūdu bedre kā vemjotība. Pastieties , ko šie izdzimteņi ir izdarījuši ar tieslietu sistēmu. 10 gadu laikā nav spējuši sakārtot sev pakļautu nozari. Ko šie liekuļi, čekisti un komunisti spēs mainīt ? Neko! Atcerieties parādnieka pedofilijas skandālu, kurā atklājās , ka darba laikā tika...


Ko pederasti saprot no tieslietu sistēmas? Jums par to ir tik pat jēgas, kā par iekšlietām un ārlietām. Par kādu zaņķi esiet pataisījuši ārlietu ministriju?
Pastāsti, čekistu un bandītu dirsā drāztais mēsls, kaut ko par Parādnieka kunga "pedofilijas skandālu". Vai nejauc kaut ko ar Birkavu, Sončiku, Eisaku un Tūnu, no kuriem tu guvi savu pirmo "seksuālo" pieredzi?

Atbildēt

to pareiz

11.08.2018. 20:47

»

pareiz

Par Vājoni nobalsoja VISS SC, daļa Vienotības ar Āboltiņu priekšgalā, kurai Vājonis solīja Premjeru, un zaļie no ZZS. Vai nebūtu laiks šo puskrievu un meitu ģēģeri palūgt lasīties


Kāds viņš meitu ģēģers, ja kopojas ar padzīvojušām kundzītēm, tomēr, ja izrāda interesi par pretējo dzimumu, jādomā nav pederasts, kas būtu pavisam traģiski mūsu valstij. Pārmest kādam tieksmi nogrūzties, tas vispār ir Vienotības pederastu, zoofīlu un nekrofīlu stilā.
Puskrievs ne puskrievs, izcelšanās nav īpaši nozīmīga. Rubiks, ir kā latvietis, bet vai var atrast vēl īstāku krievu, kā viņš? Apdraudējumu valstij rada tas, ka Vējonis ir krievu militārista atvase, kuram naids pret cilvēci tiek iebarots ar mātes pienu, pēc definīcijas.

Atbildēt

Mērķis,

11.08.2018. 18:28

»

Fēlis

Pirms apmainīties spļāvieniem un pirdieniem, gribētos zināt kāds, neskaitot sazāģētās Ntās summas, labums no tāda likuma. Paši tak labi saprotat, ka algas te nekādas, darbavietu nav un vēl ārvalstu pensijas gaida nodokļu dzirkles. Tpfu uz jums, pideri


lai likumigi tērētu naudu diasporas izlūkošanai, jo diasporai naids pret 4. maija kliķi. Un, lai ar Diasporas likumu mēģinātu iegūt nodokļus no aizbēgušajiem, atgūt bankām aizdevumus aizbēgušajiem, kuri slēpjas, lai ar Diasporas likumu varētu tērēt naudu, vajājot banku parādniekus. Kols tēlo latviešu draugu. It kā Diasporas likums būtu latviešu interesēs. Nē, to raksta valsts un banku, ierēdņu interesēs, lai var tērēt vairāk budžeta naudu.

Atbildēt

NACIKI

11.08.2018. 18:06

...vai diaspora šiem mērgļiem tic,nu nē...kad diaspora balsoja par Trampu...viņus,žīdu un jeņķu roklaižas nosauca par "mazizglītotajiem"...nē demokrātu kangariem...:)

Atbildēt

Khe!

11.08.2018. 16:54

Edgars R. un diasporas likums,labākā anekdote!

Atbildēt

Fēlis

11.08.2018. 16:22

Pirms apmainīties spļāvieniem un pirdieniem, gribētos zināt kāds, neskaitot sazāģētās Ntās summas, labums no tāda likuma. Paši tak labi saprotat, ka algas te nekādas, darbavietu nav un vēl ārvalstu pensijas gaida nodokļu dzirkles. Tpfu uz jums, pideri!

Atbildēt

solī

11.08.2018. 14:26

pēc 25.gadiem attapās, vai arī pietēlo

Atbildēt

NA NACIONĀLĀ ATRAUGA

11.08.2018. 13:06

NA ir tāda pati sūdu bedre kā vemjotība. Pastieties , ko šie izdzimteņi ir izdarījuši ar tieslietu sistēmu. 10 gadu laikā nav spējuši sakārtot sev pakļautu nozari. Ko šie liekuļi, čekisti un komunisti spēs mainīt ? Neko! Atcerieties parādnieka pedofilijas skandālu, kurā atklājās , ka darba laikā tika skatīta pornogrāfija. Izdzimteņi, liekuļi un tautas nodevēji. Tieslietu sistēmā strādā ļoti daudz krieviski runājošu, nekompetentu un atklāti kriminālu elementu, bet NA tos piesedz, jo paši izmanto to pakalpojumus. Vecie komunistu un vdk aģentu projekts ir NA.

Atbildēt

Vaņka Pidarstij

11.08.2018. 12:51

»

Olegs Ivankins

Par saskaņu


za Saskaņu i za Vejoņisa i Marisa Kučinska, za našu Vairu! Vairočku!

Atbildēt

Olegs Ivankins

11.08.2018. 12:45

Par saskaņu

Atbildēt

to Šprote

11.08.2018. 12:09

»

Šprote

Latviešu utis utojās savā starpā: pederasts ar naciķu debilo jau no viņa kroplā izskata


Vai esi Ai Jobeness, ka latviskos politiķus pielīdzini kremliskiem pederatiem?

Atbildēt

Valdība?

11.08.2018. 11:35

»

?

kapec lidz sim laikam nav dibinata latvijas valdiba emigracija vai vismaz arvalstu latviesu partija


Labi, ja partija, apvienojot finanses. Bet, kas gan var stāties pretim cionistu lielajai naudai un VARAI, ja neiznīcina VARAS sakni - židmasonu B' nai B' rith stratēģisko s centrus Čikāgā un Vašingtonā. Cetrus? Galvenos vadītājus noslepkavojot kā goju lopus. Eiropas komisija ir B' nai B' rith židu izpildvara ES. DP un SAB kontrolē židmasonu brīvmūrnieki no mūsu vidus. B' nai B' rith slepkavu brigādes slepkavo gan ģenprokurorus, gan valstu vadītājus, maksātnespējas administratorus un citus kā vēsturnieku, profesoru I. Roni, kuru rīcībā ir pierādījumi par židu B' nai B' rith noziegumiem. Šo noziedznieku sadarbības partneri, izlūki ir nevalstiskajās organizācijās, domnīcās utt. Kā VDK laikos, šīm organizācijām piesaista talantīgākos un izmanto viņu nabadzības un lētticības dēļ.

Atbildēt

Pilnigi precizi teikts !

11.08.2018. 11:04

»

Šprote

Latviešu utis utojās savā starpā: pederasts ar naciķu debilo jau no viņa kroplā izskata


Pilniba pievienojos Jusu uzskatam .

Atbildēt

Šprote

11.08.2018. 11:03

Latviešu utis utojās savā starpā: pederasts ar naciķu debilo jau no viņa kroplā izskata.

Atbildēt

to jautajums

11.08.2018. 11:01

loti vienkarsi ,balsosu par lielako latviesu ierednu ienadnieku partiju !

Atbildēt

jautājums

11.08.2018. 10:56

»

viennozimigi

balsosu gan pret rinkevicu ,gan pret kolu


Un kā tad tu balsosi PRET?
Pat izsvītrojot visus tu nobalsosi par kādu no politmafijas klaniem,un oligarhiem ir pilnīgi vienalga kam maksāt ,,stipendijas,,.Ja nu kāds negribēs ņemt tad eksistē citas ietekmēšanas metodes.

Atbildēt

viennozimigi

11.08.2018. 10:53

balsosu gan pret rinkevicu ,gan pret kolu.

Atbildēt

mjāā

11.08.2018. 10:52

Autors safisās meistarībā!
Pats taču raksta-
"ārlietu ministrs aicināja deputātus iesūtīt savus priekšlikumus"
"piedalījās pārstāvji no Ārlietu ministrijas, kas, kopā ar citām ministrijām un organizācijām, sniedza milzīgu pienesumu"
bet apgalvo, ka Ārlietu ministrijai neesot nekāda sakara ar likuma izstrādi

Atbildēt

nevajag

11.08.2018. 10:21

»

A

Vienotība izšķīst kā peļu sūds ūdenī veidojot mazas mēslu čupiņas, kas saucas Jaunā Vienotība, Par, un JKP!Pēdējais laiks sabalsot šos atkritumus miskastē, kopā ar visu zilo ministru un ārzemju latviešu pamuļķiem


nosaukt cilvēkus par pamuļķiem, ja viņi saņem vienpusīgu info, galvenokārt no Streipa un &.
Ne zinu, vai Amerikas "Laikā" ir iespēja publicēties NA?

Atbildēt

Visu zemju proletāriešiem

11.08.2018. 10:13

Sadarbība ar okupācijas režīma pārstāvjiem ir un tiesiski paliks - sadarbība ar okupācijas režīmu. Viss kas noticis pēc pilsonības izdalīšanas kolonistiem ir neleģitīms un anulējams noziegums pret tiesiskas Latvijas valsts atjaunošanu un Latvijas tautu, kopējā okupācijas nozieguma ietvaros.

Atbildēt

to jautaajums

11.08.2018. 09:58

»

jautaajums

Vai tad Rihards Kols nemēdz melot?Vai tad NA nav tāda pati kā Vienotība


Visos valstij svarīgākos balsojumos, kā Vējoņa ievēlēšanā, ministru, tai skaitā Matīsa, Rinkēviča un Kozlovska iecelšanā, par čekas maisiem, par uzturēšanās atļauju dalīšanu no Krievijas atsūtītiem čekistiem un bandītiem un daudz cita, NA bija pretēja nostāja Vienotībai. Vienotība ar SC, kā vienas olas dvīņi.

Atbildēt

!

11.08.2018. 09:49

jaunie jenoti ir veco jenotu kloni.
p.s.rinkevicu svitrot ara jebkura gadijuma.

Atbildēt

Semikols

11.08.2018. 08:53

NA un Jaunās vienotības cionistiskie izdzimteņi! Aizvāciet savas smirdīgās rokas no latviešu diasporas, lai to šķeltu un vadītu, izmantotu savam pašlabumam! Diasporas likumu gludna un gludinās tā, lai 4. maija cionistu kliķe varētu ar Drošības policiju kontrolēt un ietekmēt latviešu nāciju emigrācijā psavas 4. maija cionistu VARAS drošības interesēs! Plus meklēs iespējas, kā vēl apzagt latviešu diasporu ar nodokļiem, tai atrodoties piespiedu emigrācijā!

Atbildēt

Karote

11.08.2018. 08:32

Drīzāk jau pilnīgi visi politbariņi, vai NA, vai jaunā V, kuri cep tos bezjēgas plānus par disaporām,latviešu atgriešanu, ir prasti ciniski meļi. Neviens garīgi vesels cilvēks neriskēs ar savu bērnu nākotni, lai iesaistītos valstiski vienaldzīgā izdzīvošanas loterijā. Pensijas gados, varbūt, jā, nopirks lauku mājiņu LR, atpūtīsies. Tik tam nebūs nekāda sakara ar Latviju, kuru pārstāv dažādi rinkeviči un koli.

Atbildēt

siska

11.08.2018. 08:17

Pedgars dos par brīvu blowjobus

Atbildēt

jautaajums

11.08.2018. 08:04

Vai tad Rihards Kols nemēdz melot?Vai tad NA nav tāda pati kā Vienotība?

Atbildēt

A

11.08.2018. 07:55

Vienotība izšķīst kā peļu sūds ūdenī veidojot mazas mēslu čupiņas, kas saucas Jaunā Vienotība, Par, un JKP!Pēdējais laiks sabalsot šos atkritumus miskastē, kopā ar visu zilo ministru un ārzemju latviešu pamuļķiem!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Par dzīves mērķiem un jēgu

FotoKas mēs esam? Kāds ir mūsu dzīves mērķis? Kāda ir jēga cilvēces pastāvēšanai? Atbilstoši savām zināšanām un prāta spējām mēs meklējam atbildes uz šiem jautājumiem vai arī lieki nelauzām galvu ar šādām “muļķībām” un mierīgi dzīvojam tālāk. Tomēr šie jautājumi nav tik maznozīmīgi, kā tas varētu likties ikdienas darba steigas un problēmu pārņemtam cilvēkam. No tā, kādas atbildes mēs sameklējam uz šiem jautājumiem, lielā mērā ir atkarīga mūsu dzīve.
Lasīt visu...

6

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

FotoRīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča un Induļa Paiča darba attiecību pārtraukšanas iemesliem.
Lasīt visu...

21

Par ko balsot vēlēšanās?

FotoVatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums piedalīties brīvās vēlēšanās, lai veicinātu kopējo labumu. Baznīca ciena un atzinīgi vērtē tos, kuri savus spēkus veltī kalpošanai cilvēkiem un valsts labā uzņemas šos smagos pienākumus" (Gaudium et spes, 75).
Lasīt visu...

21

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

FotoLatvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens sabiedrības loceklis – ikkatra mājsaimniecība, nekustamā īpašuma īpašnieki, pārvaldītāji, attīstītāji, īrnieki (kam saskaņā ar likuma “Par dzīvojamo telpu īri” 11.pantu jāmaksā nekustamā īpašuma nodoklis) saistībā ar plānotajām kadastrālo vērtību paaugstināšanas izmaiņām.
Lasīt visu...

21

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

FotoEsam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību holokausta traģēdijas upuru piemiņas jautājumam un atmiņas par Otrā pasaules kara laikā notikušā genocīda pret ebrejiem saglabāšanai. Holokaustu pārdzīvojušie ir kļuvuši par lieciniekiem vieniem no vissmagākajiem un briesmīgākajiem no jebkad nodarītajiem noziegumiem pret cilvēci, tostarp slepkavībām, postam un īpašumu izlaupīšanai.
Lasīt visu...

21

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

FotoLatvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā radīsies gan mājsaimniecībām, gan tautsaimniecībai kopumā. Turklāt tās turpmāk jānosaka 85% apmērā no vidējā tirgus līmeņa, kā tas savulaik normatīvos bija paredzēts.
Lasīt visu...

12

Pa iznīcības ceļu…

FotoKāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad maz, bet ja zupā – tad daudz!” Bet tagad, lūdzu, atbildiet uz manu jautājumu: „Divi simti cilvēku – vai tas ir daudz vai maz?” Varu arī atbildēt: „Maz, ja salīdzina ar diviem miljoniem valsts iedzīvotāju. Daudz, ja tie ir pie varas tikuši „demokrāti” – nedaudzos gados tiks iznīcināta gan valsts, gan tās (gļēvie) iedzīvotāji!” Neticat? Lūk, ieskats nesenā pagātnē…
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

FotoVides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformu, kas paredz DAP pamatfunkcijas nodot Valsts vides dienestam, tādējādi būtībā likvidējot DAP kā vienotu valsts dabas aizsardzības kompetences centru.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...