Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

lai nu kuram

12.08.2018. 09:34

»

lai nu no kuras ģimenes runātu par godīgumu

Latvija maza


bet prokremliskiem zagļiem un pederastiem, gan nevajadzētu kādam atgādināt par Latvijas izmēriem.

Atbildēt

Uldis

12.08.2018. 09:31

»

Solvitām no Vecās vienotības


Vēlēšanās izkritušiem vienotībniekiem vajadzēs amatus. Vēl ir daudz labu vietu uz planētas, kur tiem ar ģimenēm pavadīt vecumdienas, ko reņģēdāji, nodokļu maksātāji, tiem var nodrošināt.

Atbildēt

lai nu no kuras ģimenes runātu par godīgumu

12.08.2018. 03:19

Latvija maza

Atbildēt

Visu zemju proletāriešiem

11.08.2018. 23:45

»

AA

Ļoti labi teikts! Visus zilos un melīgo Viņķeli ar "Kārli par Karlīni" pa skuju taku


Atstāj nu tos mūsu ziņā, un tiekat galā ar savu kremļa krievžīdu mafiju, kas terorizē vai puspasaules, nu jau centrālāfriku ieskaitot. Pūķina pavāram redz dimantus savajadzējies,ka sūta turp algotņus apsardzei un galina nost savas zemes žurnālistus.

Atbildēt

Solvitām no Vecās vienotības

11.08.2018. 22:21


Ārlietu ministrija (ĀM) papildu finansējuma pieprasījumā 2019. gada budžetā vēlas 2,9 miljonus eiro vēstniecību atvēršanai Austrālijā un Brazīlijā, informēja ministrijā.

Atbildēt

sūdēdājam

11.08.2018. 20:59

»

NA NACIONĀLĀ ATRAUGA

NA ir tāda pati sūdu bedre kā vemjotība. Pastieties , ko šie izdzimteņi ir izdarījuši ar tieslietu sistēmu. 10 gadu laikā nav spējuši sakārtot sev pakļautu nozari. Ko šie liekuļi, čekisti un komunisti spēs mainīt ? Neko! Atcerieties parādnieka pedofilijas skandālu, kurā atklājās , ka darba laikā tika...


Ko pederasti saprot no tieslietu sistēmas? Jums par to ir tik pat jēgas, kā par iekšlietām un ārlietām. Par kādu zaņķi esiet pataisījuši ārlietu ministriju?
Pastāsti, čekistu un bandītu dirsā drāztais mēsls, kaut ko par Parādnieka kunga "pedofilijas skandālu". Vai nejauc kaut ko ar Birkavu, Sončiku, Eisaku un Tūnu, no kuriem tu guvi savu pirmo "seksuālo" pieredzi?

Atbildēt

to pareiz

11.08.2018. 20:47

»

pareiz

Par Vājoni nobalsoja VISS SC, daļa Vienotības ar Āboltiņu priekšgalā, kurai Vājonis solīja Premjeru, un zaļie no ZZS. Vai nebūtu laiks šo puskrievu un meitu ģēģeri palūgt lasīties


Kāds viņš meitu ģēģers, ja kopojas ar padzīvojušām kundzītēm, tomēr, ja izrāda interesi par pretējo dzimumu, jādomā nav pederasts, kas būtu pavisam traģiski mūsu valstij. Pārmest kādam tieksmi nogrūzties, tas vispār ir Vienotības pederastu, zoofīlu un nekrofīlu stilā.
Puskrievs ne puskrievs, izcelšanās nav īpaši nozīmīga. Rubiks, ir kā latvietis, bet vai var atrast vēl īstāku krievu, kā viņš? Apdraudējumu valstij rada tas, ka Vējonis ir krievu militārista atvase, kuram naids pret cilvēci tiek iebarots ar mātes pienu, pēc definīcijas.

Atbildēt

Mērķis,

11.08.2018. 18:28

»

Fēlis

Pirms apmainīties spļāvieniem un pirdieniem, gribētos zināt kāds, neskaitot sazāģētās Ntās summas, labums no tāda likuma. Paši tak labi saprotat, ka algas te nekādas, darbavietu nav un vēl ārvalstu pensijas gaida nodokļu dzirkles. Tpfu uz jums, pideri


lai likumigi tērētu naudu diasporas izlūkošanai, jo diasporai naids pret 4. maija kliķi. Un, lai ar Diasporas likumu mēģinātu iegūt nodokļus no aizbēgušajiem, atgūt bankām aizdevumus aizbēgušajiem, kuri slēpjas, lai ar Diasporas likumu varētu tērēt naudu, vajājot banku parādniekus. Kols tēlo latviešu draugu. It kā Diasporas likums būtu latviešu interesēs. Nē, to raksta valsts un banku, ierēdņu interesēs, lai var tērēt vairāk budžeta naudu.

Atbildēt

NACIKI

11.08.2018. 18:06

...vai diaspora šiem mērgļiem tic,nu nē...kad diaspora balsoja par Trampu...viņus,žīdu un jeņķu roklaižas nosauca par "mazizglītotajiem"...nē demokrātu kangariem...:)

Atbildēt

Khe!

11.08.2018. 16:54

Edgars R. un diasporas likums,labākā anekdote!

Atbildēt

Fēlis

11.08.2018. 16:22

Pirms apmainīties spļāvieniem un pirdieniem, gribētos zināt kāds, neskaitot sazāģētās Ntās summas, labums no tāda likuma. Paši tak labi saprotat, ka algas te nekādas, darbavietu nav un vēl ārvalstu pensijas gaida nodokļu dzirkles. Tpfu uz jums, pideri!

Atbildēt

solī

11.08.2018. 14:26

pēc 25.gadiem attapās, vai arī pietēlo

Atbildēt

NA NACIONĀLĀ ATRAUGA

11.08.2018. 13:06

NA ir tāda pati sūdu bedre kā vemjotība. Pastieties , ko šie izdzimteņi ir izdarījuši ar tieslietu sistēmu. 10 gadu laikā nav spējuši sakārtot sev pakļautu nozari. Ko šie liekuļi, čekisti un komunisti spēs mainīt ? Neko! Atcerieties parādnieka pedofilijas skandālu, kurā atklājās , ka darba laikā tika skatīta pornogrāfija. Izdzimteņi, liekuļi un tautas nodevēji. Tieslietu sistēmā strādā ļoti daudz krieviski runājošu, nekompetentu un atklāti kriminālu elementu, bet NA tos piesedz, jo paši izmanto to pakalpojumus. Vecie komunistu un vdk aģentu projekts ir NA.

Atbildēt

Vaņka Pidarstij

11.08.2018. 12:51

»

Olegs Ivankins

Par saskaņu


za Saskaņu i za Vejoņisa i Marisa Kučinska, za našu Vairu! Vairočku!

Atbildēt

Olegs Ivankins

11.08.2018. 12:45

Par saskaņu

Atbildēt

to Šprote

11.08.2018. 12:09

»

Šprote

Latviešu utis utojās savā starpā: pederasts ar naciķu debilo jau no viņa kroplā izskata


Vai esi Ai Jobeness, ka latviskos politiķus pielīdzini kremliskiem pederatiem?

Atbildēt

Valdība?

11.08.2018. 11:35

»

?

kapec lidz sim laikam nav dibinata latvijas valdiba emigracija vai vismaz arvalstu latviesu partija


Labi, ja partija, apvienojot finanses. Bet, kas gan var stāties pretim cionistu lielajai naudai un VARAI, ja neiznīcina VARAS sakni - židmasonu B' nai B' rith stratēģisko s centrus Čikāgā un Vašingtonā. Cetrus? Galvenos vadītājus noslepkavojot kā goju lopus. Eiropas komisija ir B' nai B' rith židu izpildvara ES. DP un SAB kontrolē židmasonu brīvmūrnieki no mūsu vidus. B' nai B' rith slepkavu brigādes slepkavo gan ģenprokurorus, gan valstu vadītājus, maksātnespējas administratorus un citus kā vēsturnieku, profesoru I. Roni, kuru rīcībā ir pierādījumi par židu B' nai B' rith noziegumiem. Šo noziedznieku sadarbības partneri, izlūki ir nevalstiskajās organizācijās, domnīcās utt. Kā VDK laikos, šīm organizācijām piesaista talantīgākos un izmanto viņu nabadzības un lētticības dēļ.

Atbildēt

Pilnigi precizi teikts !

11.08.2018. 11:04

»

Šprote

Latviešu utis utojās savā starpā: pederasts ar naciķu debilo jau no viņa kroplā izskata


Pilniba pievienojos Jusu uzskatam .

Atbildēt

Šprote

11.08.2018. 11:03

Latviešu utis utojās savā starpā: pederasts ar naciķu debilo jau no viņa kroplā izskata.

Atbildēt

to jautajums

11.08.2018. 11:01

loti vienkarsi ,balsosu par lielako latviesu ierednu ienadnieku partiju !

Atbildēt

jautājums

11.08.2018. 10:56

»

viennozimigi

balsosu gan pret rinkevicu ,gan pret kolu


Un kā tad tu balsosi PRET?
Pat izsvītrojot visus tu nobalsosi par kādu no politmafijas klaniem,un oligarhiem ir pilnīgi vienalga kam maksāt ,,stipendijas,,.Ja nu kāds negribēs ņemt tad eksistē citas ietekmēšanas metodes.

Atbildēt

viennozimigi

11.08.2018. 10:53

balsosu gan pret rinkevicu ,gan pret kolu.

Atbildēt

mjāā

11.08.2018. 10:52

Autors safisās meistarībā!
Pats taču raksta-
"ārlietu ministrs aicināja deputātus iesūtīt savus priekšlikumus"
"piedalījās pārstāvji no Ārlietu ministrijas, kas, kopā ar citām ministrijām un organizācijām, sniedza milzīgu pienesumu"
bet apgalvo, ka Ārlietu ministrijai neesot nekāda sakara ar likuma izstrādi

Atbildēt

nevajag

11.08.2018. 10:21

»

A

Vienotība izšķīst kā peļu sūds ūdenī veidojot mazas mēslu čupiņas, kas saucas Jaunā Vienotība, Par, un JKP!Pēdējais laiks sabalsot šos atkritumus miskastē, kopā ar visu zilo ministru un ārzemju latviešu pamuļķiem


nosaukt cilvēkus par pamuļķiem, ja viņi saņem vienpusīgu info, galvenokārt no Streipa un &.
Ne zinu, vai Amerikas "Laikā" ir iespēja publicēties NA?

Atbildēt

Visu zemju proletāriešiem

11.08.2018. 10:13

Sadarbība ar okupācijas režīma pārstāvjiem ir un tiesiski paliks - sadarbība ar okupācijas režīmu. Viss kas noticis pēc pilsonības izdalīšanas kolonistiem ir neleģitīms un anulējams noziegums pret tiesiskas Latvijas valsts atjaunošanu un Latvijas tautu, kopējā okupācijas nozieguma ietvaros.

Atbildēt

to jautaajums

11.08.2018. 09:58

»

jautaajums

Vai tad Rihards Kols nemēdz melot?Vai tad NA nav tāda pati kā Vienotība


Visos valstij svarīgākos balsojumos, kā Vējoņa ievēlēšanā, ministru, tai skaitā Matīsa, Rinkēviča un Kozlovska iecelšanā, par čekas maisiem, par uzturēšanās atļauju dalīšanu no Krievijas atsūtītiem čekistiem un bandītiem un daudz cita, NA bija pretēja nostāja Vienotībai. Vienotība ar SC, kā vienas olas dvīņi.

Atbildēt

!

11.08.2018. 09:49

jaunie jenoti ir veco jenotu kloni.
p.s.rinkevicu svitrot ara jebkura gadijuma.

Atbildēt

Semikols

11.08.2018. 08:53

NA un Jaunās vienotības cionistiskie izdzimteņi! Aizvāciet savas smirdīgās rokas no latviešu diasporas, lai to šķeltu un vadītu, izmantotu savam pašlabumam! Diasporas likumu gludna un gludinās tā, lai 4. maija cionistu kliķe varētu ar Drošības policiju kontrolēt un ietekmēt latviešu nāciju emigrācijā psavas 4. maija cionistu VARAS drošības interesēs! Plus meklēs iespējas, kā vēl apzagt latviešu diasporu ar nodokļiem, tai atrodoties piespiedu emigrācijā!

Atbildēt

Karote

11.08.2018. 08:32

Drīzāk jau pilnīgi visi politbariņi, vai NA, vai jaunā V, kuri cep tos bezjēgas plānus par disaporām,latviešu atgriešanu, ir prasti ciniski meļi. Neviens garīgi vesels cilvēks neriskēs ar savu bērnu nākotni, lai iesaistītos valstiski vienaldzīgā izdzīvošanas loterijā. Pensijas gados, varbūt, jā, nopirks lauku mājiņu LR, atpūtīsies. Tik tam nebūs nekāda sakara ar Latviju, kuru pārstāv dažādi rinkeviči un koli.

Atbildēt

siska

11.08.2018. 08:17

Pedgars dos par brīvu blowjobus

Atbildēt

jautaajums

11.08.2018. 08:04

Vai tad Rihards Kols nemēdz melot?Vai tad NA nav tāda pati kā Vienotība?

Atbildēt

A

11.08.2018. 07:55

Vienotība izšķīst kā peļu sūds ūdenī veidojot mazas mēslu čupiņas, kas saucas Jaunā Vienotība, Par, un JKP!Pēdējais laiks sabalsot šos atkritumus miskastē, kopā ar visu zilo ministru un ārzemju latviešu pamuļķiem!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

FotoIzlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”
Lasīt visu...

21

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

FotoEs te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti, jo šī māja bija savienota ar Ļeņina ielas 61 namu (Stūra māja). Šo jautājumu uzdevu, jo Egila Levita iesniegumā ir norādīta dzīvesvietas adrese Ļeņina iela 59 dzīvoklis 4.
Lasīt visu...

21

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

FotoLīdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam mājoklim 100 000 eiro apmērā. Par šo vajadzību mēs runājam vairāk nekā gadu, taču tikai tagad atsevišķi valdības partneri un pašvaldību vadītāji (pagaidām gan tikai daži) sāk saprast, ka, neko nedarot, nodokļa maksājums par mājokli no 2022. gada daudziem iedzīvotājiem var pat dubultoties.
Lasīt visu...

21

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

FotoKatram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu dzīvē pieredzētā. Satiekoties mēs dažkārt ne tikai runājam par ikdienišķām lietām, bet arī diskutējam un strīdamies par tādiem jautājumiem, kas saistās ar politiku, ekonomiku, morāles vērtībām, dzīves jēgu…
Lasīt visu...

15

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

FotoEs, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru iedvesmot teicēniešus!
Lasīt visu...

21

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

FotoTālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc vairumam iedzīvotāju pieļaujams dot zemākas kvalitātes izglītību.
Lasīt visu...

15

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

FotoValsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas Nacionālo bibliotēku (LNB), simboliski atzīmējot vienu gadu kopš prezidenta stāšanās amatā. Valsts prezidents ar LNB pārstāvjiem pārrunāja humanitāro zinātņu un digitālās jomas nozīmi Latvijas kā modernas valsts stiprināšanā.
Lasīt visu...

21

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

FotoPasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem. Viens no visredzamākajiem – Staļins. Tomēr tagad viņam ir uzradies nopietns konkurents. Tiesa, ne jau paveikto darbu ziņā, tur nu Staļinu neviens nepārspēs, nu, pēc apjoma noteikti. Tad kurš ir šis “izredzētais”?
Lasīt visu...

21

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

FotoVispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un piepušķotas - tādas palikušas sirmā vīra atmiņā. Kurš būtu domājis, ka kāds Lapsa pēc 30 gadiem cilās 90. gadu intervijas?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...

Foto

Muļķība vai pasūtījums?

Sliktāku variantu kā noplēst Pasaules tirdzniecības centra (PCT) labi saglabāto ēku Elizabetes ielā 2 (attēlā - idejas "bīdītājs", kultūras ministrs Nauris Puntulis) tikai...

Foto

Prezidents un Drāma

Katra globāla krīze ir būtiski mainījusi pasauli. Pirmais pasaules karš sievietēm saīsināja matu un kleitu garumu, jo vīriešu skaits bija dramatiski samazinājies, bet...

Foto

Kad "sabiedriskā radio personība" ignorē sabiedriskā radio ētikas kodeksu

Šī gada 19.jūnijā Latvijas Radio 5 darbiniece Karmena Stepanova savā oficiālajā LSM “radio personības” profilā norādītajā twitter.com...

Foto

Augstākā tiesa gandrīz visā mums piekrita, bet spriedumu nez kāpēc tomēr atcēla

Kultūras ministrija (KM) turpina uzsvērt, ka valsts ir pilnībā norēķinājusies par Latvijas Nacionālās bibliotēkas...

Foto

Politiķa statuss pats par sevi nav pietiekams pamats atklāt sabiedrībai informāciju par politiķa privāto dzīvi – ka Juta Strīķe universitātē iestājās kā Anna Potapova

Augstākās tiesas...

Foto

Izglītība

Grūti laiki rada stiprus cilvēkus, stipri cilvēki veido labus laikus, labus dzīves apstākļus. Labi dzīves apstākļi rada vājus cilvēkus, un vāji cilvēki rada grūtus laikus....

Foto

Bagātie un slavenie arī raud, jeb turīgie prasa pabalstus

Koronavīrusa radītā krīze pamatīgi iedragāja daudzus biznesa sektorus, piemēram, restorānu un viesnīcu biznesu, tūrisma un izklaides industriju....

Foto

Mēs enerģiski aizņemamies uz nākotnes rēķina

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi! Šodien noslēdzas spraigs darba cēliens, un turklāt vairākus mēnešus...

Foto

Sabiedriskās televīzijas blēņas par okupāciju „skatītājam parastajam”

Filma "Parasta okupācija" diemžēl ir kārtējais piemērs tam, ka, mēģinot iztikt bez vēsturniekiem vēsturei veltītu jautājumu analīzē, nekas izcils...

Foto

Esam pret jebkādu Augstskolu likuma redakciju, kurā pieļauta tādu rektoru ievēlēšana, kas nezina latviešu valodu un nespēj to lietot

Saskaņā ar pašlaik plaši apspriesto un kritizēto...

Foto

Ārstu blakusdarba ierobežošana var novest pie medicīnas personāla kritiska trūkuma

Latvijas Slimnīcu biedrība kategoriski iestājas pret publiskajā telpā izskanējušo politikas veidotāju ideju ierobežot ārstu darbību -...

Foto

Valsts politiskā vadība izšķīrās palikt savā vietā un pielāgoties, nevis cīnīties pret agresiju un protestēt pret notiekošo

Latvijas patrioti! Godātie klātesošie! Pirms 80 gadiem – 1940....

Foto

Džordž Stīl, tiec galā ar saviem kompleksiem

Džordž Stīl, Latvijas pilsoni, Attīstībai/Par dibinātāj un biedr, cik saprotu. Es Jūs, Džordž Stīl, uzrunāšu uz "Tu". Uz šo ierakstu mani...

Foto

Saprātīga izvēle

Cilvēkus nosacīti varētu iedalīt divās grupās: tajos, kuri pieņem saprātīgus lēmumus, un tajos, kuri pieņem nesaprātīgus lēmumus....

Foto

Pūces kundze nodokļu maksātāju naudu mums un citiem sadalīja ļoti labi un pareizi; kas nemācēja pareizi paprasīt, pats vainīgs

Var piekrist pētnieciskās žurnālistikas centra "Re:Baltica" publikācijas...

Foto

Par nodokļiem, dzīvi un brīvību

Obligātie nodokļi nozīmē, ka zeme ir iekarota, tā pakļāvusies kādam pārspēkam. Tautu var pakļaut un paverdzināt kā vietējie, tā svešzemju varmākas....

Foto

Kad rasisma apkarotājiem entuziasma vairāk nekā saprāta

Dārgie draugi. Esam saņēmuši pārmetumus no Aijas Ingrīdas Abenes (jautājums tiek diskutēts arī viņas pārstāvētās partijas Attīstībai/Par "Facebook” profilā)...

Foto

Lai nepieļautu nacionālā kultūras mantojuma izpostīšanu Rīgas centrā, sākta iedzīvotāju parakstu vākšana

Internetā sākta parakstu vākšana, lai panāktu, ka netiek izpostīts Alberta ielas 9 Konstantīna Pēkšēna...

Foto

Krievija turpina aktīvi melot par COVID-19 nekaitīgumu

Līdz šim mediju un sociālo tīklu vidē ir parādījies ārkārtīgi daudz Kremļa vēstījumu par COVID-19 vīrusa izplatību. Tiek izplatītas...

Foto

„Wagner” algotņi Lībijā – Putina naivā lielgabalgaļa

Krievijas karavīru mentalitāte būt par naivu lielgabalgaļu nav mainījusies kopš Ivana Bargā laikiem, - šādu secinājumu var izdarīt no...

Foto

Cilvēku un mājlopu čipošana un čipi

Pašreiz, iespējams, notiek viena no pasaules vēsturē lielākajām kriminālām krāpšanām un apmaušanām – pasludināta viltus kroņa vīrusa izraisītās slimības viltus...

Foto

Aicinām pārtraukt darbus Skanstes dārziņos uz putnu ligzdošanas laiku

Nodibinājums "Dzīvnieku policija" un Latvijas Ornitoloģijas biedrība aicina pārtraukt Skanstes ielas dārziņos paredzētos darbus vismaz līdz šī...

Foto

Grēkāzis ir, upurnazis trinas

Vecam sunim jaunus trikus neiemācīsi. Mežu daudzīpašnieks Modris Fokerots riskē sabiedrības ilgākā piemiņā palikt tieši kā uzskatāma ilustrācija šai parunai....

Foto

Pieprasām atsaukt raidījumā "Nekā personīga" paustās nepatiesās un maldinošas ziņas

SIA Pata un SIA Pata Board advokāti ir vērsušies SIA All Media Latvia ar pretenziju, kurā...

Foto

Dieva valstība

Jānis Kristītājs ir teicis: «Atgriezieties no grēkiem, jo Debesu valstība ir tuvu klāt pienākusi.» (Mt 3:2) Ar šādiem vārdiem Jānis Kristītājs sāka savu publisko...

Foto

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

Rektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot,...

Foto

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

Ar nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu...

Foto

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

Latvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu...

Foto

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

Šajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās...

Foto

Tas apdraudēs dzīvības

Veselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem....

Foto

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

Kā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie...

Foto

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums...

Foto

Troļļi

Troļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos...

Foto

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

Savulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par...

Foto

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

Saskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu...

Foto

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

Eiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats...

Foto

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

Saeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir...