Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Uldis

27.03.2019. 22:25

»

citāti

"Nie uči!""Sam durak


Es saprotu ka esi par tādu garīgu kropli palicis tāpēc, ka tavi vecāki - alkaši tevi bērnībā dauzīja ar galvu pret sienu un seksuāli izmantoja, bet, varbūt viņi to darīja, tapēc, ka tu viņiem tāds piedzimi. Vai galvas invalīda pensiju vismaz saņem?

Atbildēt

Lelde

26.03.2019. 06:28

Lielajam vairumam cilvēku jau sen ir skaidrs, ka strādājot 9-18 algotu darbu, vai tas būtu Latvijā, vai starptautiskā uzņēmumā, neko nenopelnīsi, knapi sanāks dzīvošanai - samaksāsi par īri, nopirksi pārtiku un atkal gaidi algu, varbūt starplaikā atļaujoties kādu mazu prieciņu. Ne visi var atļauties, maksājot uzreiz, nopirkt salonā jaunu telefonu, datoru, auto, uzturēt sev krāšņu sievieti. Pievienojies cilvēkiem, kas pārvalda savu dzīvi! Nauda, protams, nevar kalpot kā pilnīgi visu problēmu risinājums. Bet, kā vēsta sena tautas gudrība, labāk sēdēt skaistā un jaudīgā pilnpiedziņas Audi kā bomžu piesmirdinātā tramvajā vai kabatzagļu apsēstā trolejbusā. Aizpildi savu Laimīgo loto biļeti un ar Pavasara atnākšanu sāc Jaunu dzīvi, kura pārspēj tavus pat vispārdrošākos sapņus. Starp citu, vai zini, ka nākošajā PowerBall izlozē tiks izspēlēts Džekpots, kurš sasniedzis rekordlielus 750 miljonus, jā krietni vairāk kā PUSMILJARDU dolāru? Es tagad aizpildīju pārdesmit viņu biļešu ar skaitļu variantiem un, kā ierasts, paķēru klāt vēl vairākas citu izložu biļetes, kur Džekpots arī ir visai iespaidīgs. Pamēģini satikt savu veiksmi arī Tu un līdz ar pavasara atnākšanu nosvini sākumu Jaunai dzīvei! https://goo.gl/X17csF Iesaku pievērst uzmanību arī loti brokera Īpašajam Piedāvājumam un Sindikātu taktikai.

Atbildēt

lūdzu - 3 vārdos

22.03.2019. 23:37

»

lūdzu - 3 vārdos

Mācies lasīt pats


Mācīties lasīt "Ulbergs" sacerējumus?P.sh.l n.h!

Atbildēt

Khem, te vairums ir pekāriji

22.03.2019. 13:52

Nu, ja vienkāršoti, tad tā arī ir, veidojas *izstumto* kasta, kuru var saukt par prekārijiem, pekārijiem, kaut par ķenguriem. Tehnokrāti nav augstākais ešelons un nav atsevišķa kasta. Lielākā daļa tehnokrātu un menedžmenta ir tieši tādi paši *pekāriji*. Līdz ar to sab-a noslāņojas trīs stratos - vara/kapitāls, *pekāriji* un *liekēži* (bērni, jaunieši, invalīdi, pensionāri, sabiedriskais sektors, kas robežojas ar pekārijiem, bet atšķirībā no tiem patstāvīgi eksistēt nespēj). *pekaiņu* vidū savukārt uzslāņojas tehnokrāti, baltās apkaklītes, know how nesēji. Starp *pekaiņiem* stabili veidojas arī *galēji iztumto* kasta, kuri vairs nav vai nebūs vajadzīgi. Daļa izmisīgi cenšas pāriet atpakaļ *pekaiņu* vidusslāni, nostabilizēties, daļa pāriet *liekēžos*. Lai sa-ba funkcionētu *liekēžu* slānim jābūt pietiekami masīvam. Vai pietiek ar 50%? Laikam. Lv piemērs apliecina, ka pietiek arī ar mazāk, jo *liekēžus* var uzturēt ar *pekārijiem* nozagto tehnoloģiju un know how palīdzību. Attiecībā uz *žuļa verna* pieminēto nacionālismu - vilciens aizgājis. Ideoloģija rullēja sovjetu laikā, kad par velti varēja uzcelt Bamu. Tas, ka varas/kapitāla augšgalā ir zināma nervozitāte, arī fakc. Daļa tehnokrātu paši pretendē uz virsotni, līdz ar to starp stratām notiek nemitīgā kustība, kā pīrāgå. Druska no ievārījuma iesūcas augšējā slānī, lielăkă daļa pamazām notek lejā. Nekādas šķiru cīņas nav, nav bijis un nebūs. Apvērsums, jā. Ja ir interese, pīrāgu var ēst no vidus, augšu ar *krēma rozītēm* kā neveselīgu pārtiku, izmetot. Tā pakāpeniski notiks. Star citu, mūsu krištopāni, lembji nav nekāda vara/kapitāls, tie ir tipiski *liekēžu* stratas pārstāvji, noderīgi ibijoti, kurus izmet mēslainē, kad nevajag.
Vispār gandrīz tā kā jāsāk lepoties, ka esi vismaz 2.šķira, nevis *liekēdis*, noderīgais ibijots.

Atbildēt

A.P.

22.03.2019. 12:59

Man ir zināms prieks, ka varu portāla plānprātiņam nedaudz atvieglot plānprātiņa dzīvi, dodot šim nelaimīgajam jauneklim ieganstu kustināt savas slimās smadzenes. Domāju, arī viņa vecāki, ārsti priecājas par šo ieguldījumu psihiski slimā puiša labā.

Atbildēt

citāti

22.03.2019. 12:15

»

lūdzu - 3 vārdos

Mācies lasīt pats


"Nie uči!""Sam durak!"

Atbildēt

Cyril

22.03.2019. 11:58

Beidzot kaut kas priekš muļkiem, ko sagaidīju iepriekšējā komentējumā. Labs nāk ar gaidīšanu, kā saka latvieši pie pusdienu galda.

Atbildēt

Žulis

22.03.2019. 10:52

Raksta autors ir uzbūvējis no kapitālistiem, proletariāta, inteliģences, tehnokrātiem un prekārijiem sastāvošu pasaules modeli, kuru tad nu šeit analizē. Līdzīgi varētu uzbūvēt no galvas, rokām, kājām un rumpja sastāvošu cilvēka modeli un sākt to analizēt, apspriežot kāda ir vēsturiskā virzība rokām, uz kurieni konsekventi tiecas kājas, kas pamazām sāk dominēt galvā un kā tas viss labvēlīgi vai nelabvēlīgi atsaucas uz rumpi. Diemžēl, visi tie izdomātie gudrie apzīmējumi ir klišejas, kas kaut ko vispārina un vispārinot attālina mūs no realitātes. Autora izveidotajā modelī, piemēram, ir pilnībā pazaudēta tāda svarīga faktora kā ideoloģijas loma cilvēces attīstībā. Iznāk, ka cilvēks dzīvo tikai tādēļ, lai ēstu, vairotos un savstarpēji cīnītos par iztiku. Stiprākie, gudrākie un viltīgākie paverdzina, atņem iztiku vājākajiem, dumjākajiem un liek tiem strādāt savā labā. Šādi cilvēku sabiedrība vēstures gaitā noslāņojas kapitālistos, proletariatā, inteliģencē, tehnokrātos, prekārijos un tas tad nu arī ir viss cilvēces attīstības process. Saprotams, ka analizējot šādu modeli, nekādas labās nākotnes prognozes un izeju no šādas situācijas saskatīt nevar. Atliek tikai pacelt „ķepiņas” un baudīt dzīvi pēc principa ”pēc mums kaut vai ūdens plūdi.” Raksta autors pilnībā ignorē faktu, ka cilvēces attīstību nosaka divi, savstarpēji pretēji pasaules uzskati – ideālisms un materiālisms. Ja ideālisms sniedz filosofisku pamatojumu cilvēku kopībai un mobilizē cilvēkus kopējam darbam un attīstībai kaut kādu augstāku mērķu un ideālu vārdā, tad materiālisms, tieši pretēji, cilvēkus šķeļ, atsvešina, sanaido, padara par egoistiskiem individuālistiem, patērētājiem un parazītiskiem pašlabuma meklētājiem. Visefektīgākais tautu vienotājs kopējam darbam un attīstībai ir ideālismā balstītā nacionālisma ideoloģija. Arī mūsu valsts attīstības tempi no 1919.-1939. gadam tam ir uzskatāms piemērs. Jo materiālistiskāka kļūst valsts idejiskā platforma, jo lēnāka paliek valsts attīstība un destruktīvāki procesi veidojas valsts iekšienē. Kā mēs visi zinām, tad materiālisma – ateisma ideoloģija nebija spējīga uzturēt pat lielo PSRS ar tās neizsmeļamo dabas resursu bagātību. Milzīgā impērija, kas iesākumā vēl parazitēja uz ideālisma paliekām cilvēku apziņā, pakāpeniski sāka nīkuļot, līdz pilnībā sabruka. Līdzīgs liktenis sagaida arī visas citas uz materiālisma un ateisma pamatiem veidotās savienības un impērijas. Vienīgi uz nacionālisma ideoloģijas pamatiem veidotā valstī visi iedzīvotāju slāņi harmoniski savienojas vienā veselumā, kopīgam darbam un attīstībai, katrs ieņemot valsts struktūrā attiecīgo vietu un pildot attiecīgo lomu. Šeit nacionālā buržuāzija ir ieinteresēta nacionālā proletariāta labklājībā un nacionālais proletariāts ir ieinteresēts nacionālās buržuāzijas un inteliģences pastāvēšanā. Un visi kopā viņi ir ieinteresēti godprātīgā, saimnieciskā valsts pārvaldē, racionālā valsts resursu izmantošanā, dabas aizsardzībā u.t.t
Kāpēc, tad pasaulē pagaidām vēl nav izveidojušās militāri un ekonomiski spēcīgas nacionālas valstis? Atbilde vienkārša – tāpēc, ka, tikko kāda nacionāla valsts sāk gūt vērā ņemamus panākumus, tā no ārienes tiek iznīcināta vai tās attīstība mākslīgi nobremzēta. Un to dara tie spēki, kuri savtīgu, materiālistisku interešu vadīti vēlas nodibināt kārtējo globālo verdzības laikmetu uz Zemes.
Tas tā īsumā.

Atbildēt

Cyril

22.03.2019. 10:20

Kāpēc neviens kaut ko neraksta priekš muļkiem?

Atbildēt

lūdzu - 3 vārdos

22.03.2019. 00:33

»

netokrats

Atkal "Ulbergs"!Šoreiz gari.Kas lasīja-trīs vārdos,lūdzu


Mācies lasīt pats.

Atbildēt

netokrats

21.03.2019. 22:05

Atkal "Ulbergs"!Šoreiz gari.Kas lasīja-trīs vārdos,lūdzu.

Atbildēt

vienalga

21.03.2019. 22:04

»

jautaajums

krievu feodāļi vai žīdu feodāļi no Krievijas


Domāju tos, kuri drāž tupo krievu bidlomasu visos caurumos

Atbildēt

Klāra

21.03.2019. 21:55

»

ieguglē

"Leon Weinstein" un viņš tev paskaidros, kāpēc ASV ir varenākā un progresīvākā valsts pasaulē, uz kurieni krievu feodāļi ved savas sievas dzemdēt, lai vismaz viņu bērniem tiktu ASV pilsonība


Kāda man daļa gar krievu feodāļiem vai latviešu krištopāniem, tiem jau visa pasaule vaļā. Bet manas meitas draudzene Čikāgā strādā divos darbos, lai varētu īrēt nelielu dzīvoklīti, par ģimeni pat nav ko domāt.

Atbildēt

ieguglē

21.03.2019. 21:25

»

Klāra

Internetā var atrast vecus foto un video no pagājušā gadsimta. Vienā tādā video parādīta fabrikas strādnieka ģimenes dzīve ASV 50.- tajos gados. Zīmīgs bija kāds komentārs pēc video - "Redziet kā, 50.- tajos gados strādnieks varēja uzturēt ģimeni, viņa sieva dzīvoja mājās un rūpējās par bērniem, un ...


"Leon Weinstein" un viņš tev paskaidros, kāpēc ASV ir varenākā un progresīvākā valsts pasaulē, uz kurieni krievu feodāļi ved savas sievas dzemdēt, lai vismaz viņu bērniem tiktu ASV pilsonība.

Atbildēt

U.U.

21.03.2019. 21:23

»

U.U.

Ir viena priecīga atziņa. Priecīgā atziņa attiecas uz latviešu tautas vitālajām eksistenciālajām interesēm. Priecīgā ziņa ir šāda. Tas pat ir ļoti labi, ka Latvijā saimnieko ārzemnieki. Viņiem pieder aramzeme, meži, ūdeņi. Viņu rokās ir latviešu tautas fiziskās eksistences nodrošinājuma galvenie instrumenti...


Priecīgās atziņas antipods.Priecīgajai atziņai par fiziskās eksistences nodrošinājumu ir pilnīgi pretēja atziņa par garīgās eksistences traģismu – bezizejas stāvokli, bojāeju, radot ciešanas un sāpīgus pārdzīvojumus. Pilnīgi pretējā atziņa (antipods) atkal tāpat kā priecīgā atziņa attiecas tikai uz latviešu saprātīgo daļu, kurai nav sveša morālā skaidrība, tīrība, nevainojamība, bet galvenais – garīguma un garīgās attīstības iespējamība. Latviešu eksistence ir atkarība no fiziskās un garīgās pastāvēšanas, esības, dzīvošanas nosacījumiem. Tā tam ir jābūt, un tas attiecas uz visiem cilvēkiem. Vienīgi latviešiem starp abiem nosacījumiem ir aiza. Ar fizisko eksistenci, kuru Latvijā nodrošina ārzemnieki, viss ir kārtībā. Bet to nevar teikt par garīgo eksistenci, kuru Latvijā nodrošina paši latvieši. Garīgajā eksistencē ir pilnīgs traģisms. Latviešiem nav elites. Elites vietā latviešiem ir reti kropla inteliģence. Tās rokās ir māksla un literatūra, zinātne, filosofija, izglītība, politika, valodas kultūra, masu komunikācijas saturs. Tā teikt, pārtikas uzturs latviešiem nav slikts. Taču garīgais uzturs ir pilnīgs mēsls, jo to ražo latviešu inteliģences izdzimteņi. Vienīgais labums ir tas, ka šie izdzimteņi lielā mērā vārtās vieni paši savos mēslos un tautas saprātīgākajai daļai ir iespējams sevī uzturēt relatīvi labu garīgo līmeni, balstoties uz citu zemju garīgo devumu. “Satoristi”, interneta vājprātīgie troļļi, “Delfi” ūdensgalvas, Bruņinieku nama, valdības dauni, pederasti, kretīnpūces, gobzemblēži, dagmārbeitneres šarlatānes, alkātīgo rektoru un skolu direktoru mafijas, “jābūtības dimensijas” kūles, debilās “par-politikas” muzikanti savos mēslos vārtās vieni paši un faktiski nav spējīgi aptaisīt visu sociumu.

Atbildēt

U.U.

21.03.2019. 20:18

Ir viena priecīga atziņa. Priecīgā atziņa attiecas uz latviešu tautas vitālajām eksistenciālajām interesēm. Priecīgā ziņa ir šāda. Tas pat ir ļoti labi, ka Latvijā saimnieko ārzemnieki. Viņiem pieder aramzeme, meži, ūdeņi. Viņu rokās ir latviešu tautas fiziskās eksistences nodrošinājuma galvenie instrumenti: finansu sfēra (bankas), ražošana, tirdzniecība, komunikācijas līdzekļi. Tas nozīmē, ka Latvijā materiālā sfēra funkcionē atbilstoši ārzemnieku racionalitātei un darba organizācijai. Tātad praktiski tas nozīmē materiālās sfēras funkcionēšanas stabilitāti un pozitīvu rezultātu, Latvijas ļaudīm garantējot fizisko eksistenci. Labi ir arī tas, ka LR nav neatkarīga valsts, un Latvija ir ES “dalībvalsts”. Tāds stāvoklis ir ļoti izdevīgs Latvijā saimniekošajiem ārzemniekiem, jo visa juridikcija faktiski pamatā tiek veidota un kontrolēta Briselē, bet nevis Rīgā. Ārzemnieki pamatā nav atkarīgi no vietējās juridikcijas kaprīzēm un aplamībām. Latvieši var daudz nebēdāties par fiziskās eksistences nodrošinājumu. To garantē ārzemnieku darbība Latvijā. Tādējādi pašlaik nav liela nozīme “6.oktobra paaudzes” politiskajai varai. “6.oktobra paaudzes” fundamentālā nevērtība nespēj ietekmēt latviešu fizisko eksistenci. Dauni, pederasti, šarlatāni, gobzemblēži, muļķīši lingvisti, kretīni pūces var droši vārīties 48 stundas diennaktī savu vieplību katlā, jo šie primāti nespēj tautai atņemt fiziskās eksistences līdzekļus. Protams un diemžēl, priecīgā atziņa attiecas tikai uz latviešu tautas saprātīgāko saujiņu, kura nepiedalās masu zagšanā un kurai patiešām rūp fiziskās eksistences iespējamība. Situācija ir savā ziņā amizanta: ārzemnieku samaksātos nodokļus (valsts budžeta kodolu) latviešu vienai daļai ir iespējams nozagt. Šo iespēju ārzemnieku racionalitāte un darba organizācija nevar liegt. To var liegt tikai tautas inteliģence, kura Latvijā ir sastopama, bet ļoti nelielā apjomā.

Atbildēt

Klāra

21.03.2019. 19:45

Internetā var atrast vecus foto un video no pagājušā gadsimta. Vienā tādā video parādīta fabrikas strādnieka ģimenes dzīve ASV 50.- tajos gados. Zīmīgs bija kāds komentārs pēc video - "Redziet kā, 50.- tajos gados strādnieks varēja uzturēt ģimeni, viņa sieva dzīvoja mājās un rūpējās par bērniem, un viņi vēl gāja pirkt sev māju!"
Tātad tagad pamatšķiras dzīves līmenis ASV ir krities. Un varbūt tāpēc, ka ir gandrīz likvidēta t.s. sociālisma nometne un darba devēji var izrīkoties, kā viņiem izdevīgi...

Atbildēt

to lauķis

21.03.2019. 18:02

»

lauķis

Lasīt un komentēt priedīša rakstus ir lieka laika tērēšana,tādas ir manas domas


Uzzini, kur tas mēsls dzīvo un diskvalificē, lai nepiesārņo kibertelpu!

Atbildēt

Lauķis

21.03.2019. 18:00

»

lauķis

Lasīt un komentēt priedīša rakstus ir lieka laika tērēšana,tādas ir manas domas


Piekrītu, jo vienkārši arī man vēl daudz jāmācās, lai varētu A.P. pamatoti kritizēt. Bet kritizēt tāpēc, ka ir viedoklis - nav nopietni...

Atbildēt

lauķis

21.03.2019. 17:55

»

Edge

Profesors aizmirsa pastāstīt, kāpēc Rainis pēc ilgām pārdomām savā dzejolī neuzrakstīja - "Tev, proletariāt", bet gan "Tev, pamatšķira...


Lasīt un komentēt priedīša rakstus ir lieka laika tērēšana,tādas ir manas domas.

Atbildēt

Edge

21.03.2019. 17:51

Profesors aizmirsa pastāstīt, kāpēc Rainis pēc ilgām pārdomām savā dzejolī neuzrakstīja - "Tev, proletariāt", bet gan "Tev, pamatšķira".
Sekli, ļoti sekli un pavirši rainists Priedītis spējis apjēgt dižgara Raiņa domu dziļumu un skata tālumu. Kas lasījis brāļu Strugacku "Pusdienlaiks. 22.gs." - tas momentā saskatīs līdzības nākotnes aprakstos: "(..)
"Tev, pamatšķira -
Kur lielāks gods kā tas, tev kareivs būt?
Ta izej cilvēci un sauli gūt."

Atbildēt

Gatis

21.03.2019. 17:44

Sapratu tikai vienu, padomju čeka par saviem ziņotājiem vervēja tikai muļķus.

Atbildēt

A.P.

21.03.2019. 16:23

Skat.:http://stiklakalns.blogspot.com/2019/02/musdienu-zinatne.html

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Latvijas Universitāte degpunktā. Un turpmāk?

FotoAp Latvijas Universitāti ir sakurti sārti, un liesmas jau skar tās iekšieni, lai gan šī gada pavasarī nelikās, ka var notikt kaut kas tāds.
Lasīt visu...

6

Par atkritumu krīzi

FotoEsmu atkārtojis N reizes un atkārtošu vēlreiz - cilvēki, domājiet kā nodrošināt sevi ar dzīves pamatelementiem. Tie ir mājvieta, ūdens, pārtika, elektrība, degviela... Esmu par to rakstījis savā prezidenta programmā, sk. "Cilvēks kontrolē pašu galveno". Esmu to izskaidrojis attiecīgajos video 1.daļa un 2.daļa. Atkritumu izvešana ir viens no dzīves pamatelementiem, it sevišķi pilsētā.
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 5. Absurda tirānija un iegūšana savā īpašumā

FotoBrīdināšana par absurda tirāniju nav analītiskais beztaktiskums vai konspiroloģiska tēma līdzīgi konspiroloģijā iecienītajai “pasaules valdnieku” tēmai. Brīdināšana par absurda tirāniju nav arī antivēsturiska kaprīze. Jau senie dievi mītos filosofiski sprieda par cilvēku, vai viņš ir labs vai viņš ir slikts, pieļaujot bezjēdzības un bezjēdzīgai rīcībai izdomājot dažādus attaisnojumus.
Lasīt visu...

21

Vai par šāda veida balagāna organizēšanu valsts iestādē, kāda ir Valsts robežsardze, kādam nav jāsaņem bargs sods?

FotoKā izriet no publikācijas par centralizēto parakstu vākšanu robežsardzē tās bijušā priekšnieka atbalstīšanai, mēs, pensionāri, un ne tikai pensionāri, bet visi Latvijas pilsoņi tiekam apzagti. Jo mūsu, nodokļu maksātāju nauda tiek izmantota, lai vieni priekšnieki no Valsts robežsardzes, izmantojot administratīvo resursus, organizētu parakstu vākšanu zem raksturojuma par citu Valsts robežsardzes priekšnieku (nu jau izbijušo) Normundu Garbaru.
Lasīt visu...

12

Karteļa dēļ tā dalībniekiem - lielajiem būvniekiem - vairs nav tik lielas vajadzības pirkt politiķu “pakalpojumus”

FotoKarteļa pazīmes Latvijas būvniecības tirgū bija redzamas jau sen - ne tikai sadārdzinātās pasūtījumu tāmēs, bet arī savdabīgi uzvarētos iepirkuma konkursos un visatļautīgā attieksmē pret pasūtītāju.
Lasīt visu...

21

Par Timati un viņa putinkrekliņiem „Alfā”: kas ir kas

FotoCeturtdien tirdzniecības centrā “Alfa” Rīgā, tika atklāts “Black Star Wear” apģērbu veikals.(1) (2) Zīmola īpašnieks un reklāmas seja ir reperis – miljonārs Timurs Junusovs jeb Timati. Viena no viņa pēdējām kolekcijām ir radīta sadarbībā ar Krievijas aizsardzības ministrijas akciju sabiedrības “Vojentorg” veikalu tīklu “Krievijas armija”.(3)
Lasīt visu...

21

Tvaiks

FotoKad tvaiks, kuru savalda ar labi pieskrūvētu vāku, izkļūst no katla? Tad, kad katla vāka skrūves tiek palaistas vaļīgāk.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vai tiešām valsts prezidentam bērni jāmudina mācīties, lai ņemtu kredītu?

Laikā, kad Tieslietu ministrija izstrādā Parādu dzēšanas likumu, Valsts prezidents Egils Levits, uzrunājot skolēnus Zinību dienā,...

Foto

Perversā solidaritāte

Pirms deputātu balsojuma Saeimā “nācijas tēvs/pravietis” teica: “Ir trīs virzieni, par kuriem kopējā labuma vārdā es gribu domāt un pārliecināt savas prezidentūras gados. [..] Šie...

Foto

Mēs Latviju pārvaldām koleģiāli: valsts prezidenta Egila Levita uzruna Saeimas 2019. gada rudens sesijas atklāšanā

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi!...

Foto

Atklāta vēstule par notiekošo „Olainmed” un arī „Olainfarm”

2019. gada augusta mēnesī pret mūsu gribu esam ievilkti nesaskaņās starp "Olainfarm" valdi un "Olainmed" bijušo vadību Darju...

Foto

Godīgums kā cilvēkus vienojoša ideja

Klausoties valstsvīru runas par to, kas cilvēkiem būtu jādara, lai dzīve kļūtu labāka, atmiņā visvairāk iespiedušies negatīva rakstura ieteikumi un spriedumi...

Foto

Jaunā konservatīvā partija cīnās par ietekmi valdībā

Visās valdošajās koalīcijās ir bijusi partija, kas darbojas kā iekšējā opozīcija. Daudzās valdībās šo lomu pildījusi Nacionālā apvienība, regulāri...

Foto

Aicinām iedzīvotājus neslēgt līgumus ar AS „Tīrīga”

Rīgas Apkaimju alianse kategoriski iebilst pret atkritumu apsaimniekošanas monopola izveidi Rīgā. Iedzīvotāji aicināti neslēgt līgumus ar AS "Tīrīga"....

Foto

Ikonu nomaiņa - vissāpīgākais process

Cilvēki jau no bērnības ir pieraduši, ka ir autoritātes, kurām jātic un kurām jāklausa – vecāki, skolotāji, jau vēlāk vadītāji un priekšnieki....

Foto

Absurds ap Rimšēviču

Par valstiskās suverenitātes trūkumu un latviešu necienīgo stāvokli savā zemē, kā arī par šī necienīgā stāvokļa izraisītajām nelietībām uzskatāmi liecina absurds ap Ilmāru...

Foto

Bankas, banciņas un droši paredzamais PC: prātojums pēc "Norvik/PNB" aizvēršanās

Neizbēgamajam blīkšķim mūsu banku un banciņu saimniecībā ļoti piemēroti ir LPSR Tautas dzejnieka Ojāra Vācieša vārdi,...

Foto

Eiroparlamentārieša aicināšana uz inaugurāciju, neievērojot viņa rīcību, kas neatbilst LR Satversmē noteiktajam, ir šādas antikonstitucionālas rīcības faktiska atbalstīšana

Valsts prezidents ir valsts amatpersona, bet inaugurācija ar...

Foto

Sākušies Burova laiki Rīgas domē

19.augustā par “Gods kalpot Rīgai” pārstāvi Oļegu Burovu kā Rīgas domes mēru nobalsoja 35 no 60 deputātiem. Tas nozīmē, ka vismaz...