Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Jaunākās idiotisma šaušalas

Arturs Priedītis
03.09.2018.
Komentāri (0)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

aa

08.09.2018. 11:28

par ko cepaties. beidzot izglītībā sāk notikt, kas labs. skolotāji baidās, ka tagad būs jāstrādā - tur visa problēma. Sadurskis malacis.

Atbildēt

josifs

05.09.2018. 15:17

Velesim par kpvlv,nebus pie varas lezbietes un geji!

Atbildēt

garīgi slims

05.09.2018. 11:00

»

kkk

Garīgi slimais priedītis ticis pie neta


esi tu pats. droši vien nesaprati ko izlasīji

Atbildēt

Edge

04.09.2018. 17:23

»


Naivi ir cerēt, ka izdosies ar kādu tur pretestību pārvarēt esošajā sistēmā valdošo naudas totalitārismu (sk. raksta ilustrāciju ).
Cilpa savelkas: EK liek Latvijai nākamā gada budžetu "apgriezt" par 300 miljoniem eiro. (nra.lv)

Atbildēt

vispār jau

04.09.2018. 14:43

»


apstiprināšanu tikai atlika uz nedēļu.

Atbildēt

Edge

04.09.2018. 14:42

»


Kā vēsta "NRA", perestroikas process turpinās - cilpa savelkas aizvien tiešāk: "Kaut arī Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD) strādā ļoti profesionāli, tas atrodas uz izdegšanas sliekšņa, šodien Latvijas Pašvaldību savienības valdes sēdē sacīja dienesta direktore Liene Cipule."

Atbildēt

Ir teorija,

04.09.2018. 08:06

»

Edge

Priedītis neatceras, pret kādu tādu "idiotismu" 1920. gados cīnījās Rainis - un, kas notika ar Raiņa domubiedriem un idejiskajiem sekotājiem. Noder palasīt Jāņa Grestes "Krist un celties" : "...Tad nāca 1934.gads. Tas noslaucīja daudz ko. Skolotāju savienību likvidēja. (..) Padzina tos, kurus mēs vienmēr...


kas apliecina, ka pirmos nāvējošos sitienus jūsu aprakstītajos notikumos latviešu inteliģencei jau tajos gados veica židmasonu cionistiskā B' nai B' rith politika Latvijā.Minētā teorija izvirza versiju, ka Rainis mira nedabiskā nāvē B' nai B' rith źīdu atentātā aizdomīgos apstākļos. Nesen B' nai B' rith atzīmēja savu 150. gadadienu, dibināta 1843. gadā, apvienojoties 12 žīdu dzimtām. Šodien šo žīdu organizāciju apsūdz daudzos noziegumos, tostarp 11. septembra Dvīņutorņu teroraktā ar mērķi uzsākt karu Irākā, Sīrijā utt. Klajā nāk aizvien jauni pierādījumi par sadarbību stap cionistu Trampa un Putina namiem. No Latvijas sarunās ar Trampu bija iesaistīti A. Šlesers un no Krievijas Krutojs. Viņu biznesa plāns bija Rīgā uz ū ēt lielāko spēļu namu Baltijā.

Atbildēt

kkk

04.09.2018. 07:58

Garīgi slimais priedītis ticis pie neta.
Atkal kaut ko bezsakarīgu gvelž...

Atbildēt

U.U.

04.09.2018. 07:26

»


Pie latviešiem populārākie vārdi pēcpadomju laikā skaistajā latviešu miljona noziedzības paradīzē ir idioti, idiotisms, kas latviski ir muļķi, muļķības, ko te komentāros nezina viens jaunais tautas stulbenis, uzskatot, ka vārds "idiotisms" nav svešvārds, bet ietilpst latviešu leksikā. Taču par to nav jābrīnās idiotijas (iedzimtas garīgās atpalicības smagākās formas) masveidības apstākļos.

Atbildēt

Edge

04.09.2018. 07:20

»

pīļu dīķī

kur reāli nekas nenotiek, nepieciešamos speciālistus lētāk ir nopirkt no kādas citas valsts.Saprotams , tas iznīdēs valsti pēc formulas kā tādu, taču vadoņu domām - pēc mums kaut ūdens plūdi


Nevis "plūdi", bet gan "integrācija". Notiek integrācijas process, kurš sākās 1991.gadā. Viss notiek, kā tam jānotiek saskaņā ar neoliberālisma ideoloģijas paudēju priekšstatiem (vīzija, stratēģija, mērķis, uzdevumi, darbības) par sabiedrības attīstību. Sk. vairāk "tautas draugu informatora" rakstā - Zunda: Bailēm no ES federalizācijas nav pamata. (nra.lv)

Atbildēt

Tereza Mendoza

04.09.2018. 07:17

Neattīstītai tautai ir neattīstīta izglītība, kas atbilst tautas neattīstības pakāpei.

Atbildēt

pīļu dīķī

03.09.2018. 23:59

kur reāli nekas nenotiek, nepieciešamos speciālistus lētāk ir nopirkt no kādas citas valsts.Saprotams , tas iznīdēs valsti pēc formulas kā tādu, taču vadoņu domām - pēc mums kaut ūdens plūdi...

Atbildēt

Edge

03.09.2018. 21:51

»

Priedītis saprot,

kas svešvārdā ir idiotisms. Viņš pareizi saskata idiotisma pazīmes izglītības sistēmas reformās. Secina, ka idiotisms pārņem visi izglītības sistēmu utt. Secina, ka viegli būs apkopot visu idiotismu. Tomēr nesaprot, ka, idiotisms progresējot, pavelk līdzi citas sistēmas. Priedītis nesaprot vienu, ka...


Priedītis neatceras, pret kādu tādu "idiotismu" 1920. gados cīnījās Rainis - un, kas notika ar Raiņa domubiedriem un idejiskajiem sekotājiem. Noder palasīt Jāņa Grestes "Krist un celties" : "...Tad nāca 1934.gads. Tas noslaucīja daudz ko. Skolotāju savienību likvidēja. (..) Padzina tos, kurus mēs vienmēr esam uzskatījuši par mūsu skolas greznumu: Kūlu, Rītiņu, Lancmani, Odiņu, Lambertu, Martineli, Āboliņu utt. [pašu J.Gresti arī patrieca]. Padzina simtiem skolu darbinieku, kam bija sakari ar Kūlas vadīto Skolotāju apvienību."
Skat', dakters Pēteris Apinis arī politkorekti jautā: "Apinis: Vai jauno Veselības ministrijas politiku var saukt par parasto fašismu?"

Atbildēt

Priedītis saprot,

03.09.2018. 21:27

kas svešvārdā ir idiotisms. Viņš pareizi saskata idiotisma pazīmes izglītības sistēmas reformās. Secina, ka idiotisms pārņem visi izglītības sistēmu utt. Secina, ka viegli būs apkopot visu idiotismu. Tomēr nesaprot, ka, idiotisms progresējot, pavelk līdzi citas sistēmas. Priedītis nesaprot vienu, ka idioti, kas rada idiotisku sistēmu, tajā jūtas idiotiski labi un maz ticams, ka atradīsies kāds idiots, kurš uzdrošināsies daža apkopotos idiotismus atzīt par sliktiem citiem un visiem idiotiem. Citiem vārdiem sakot, neatradīsies neviens gudrais no idiotu vidus, kas atzītu, ka idiotisms iir slikts.

Atbildēt

Vecaistēvs

03.09.2018. 20:45

Vai nevarētu būt apzināta sorosoīdu rīcība,šo genderisma stilā,lai šī LATVJU paaudze-sorosisti teiktu ataudze,ar katru gadu kļūtu dumjāka.sorosam vajag strādnieku,nevis zinošu,domājošu indivīdu.Ko ja ko?

Atbildēt

?

03.09.2018. 20:32

»

pārvaldnieks

Piekrītu


moišam jāizbeidz šī skribelēšana!

Atbildēt

Apmierinātais

03.09.2018. 19:01

»

pārvaldnieks

Piekrītu


nepiekrītu nevienā vaŗdā.
Tāpēc ka !!!!!
Partijas nomenklatūra un visa tā varza kura privatizēja Latviju, lasi nozaga Latviju, vai arī uztaisīja personīgo komunismu līdz mūža galam un saviem bērniem un mazbērniem vienojoties ar PBLA par jomu sadali, bija bez izglītības, viņi bija totāli neizglītoti, bet viņi bija paaudžu paaudzēs komunisti, partijas spice kuras bērni, nevis mācījās bet parazitēja, bet visus iespējamos diplomus falsificēja un pirka, sākot no pamatskolas un beidzot ar augstskolu.
Tieši tāpēc, nokļūstot pie varas, šī parazītu varza vispirms likvidēja izglītību, lai jaunā paaudze neizaugtu gudra un nedo Dievs, ieraudzītu kas patiesībā Latvijā ir noticis un kas, kurš, kādā veidā un cik daudz ir vainīgs pie šī brīža Latvijas stāvokļa.
Par vēlēšanām.
Varat iet uz vēlēšanām, ja esat naivi, ja esat gudri neiesiet uz vēlēšanām, toties paliecināsieties ka neejot uz vēlēšanām, kaut kā netīšām tiks savēlēta visa parazītu varza tieši tajā pašā sastāvā kā visus 28 gadus iepriekš, kopš šī 4. maija parazītu republikas kliķe ir kļuvusi pie varas.
Ja jūs domājiet ka latviešu un krievu partijas ir katrs par sevi, tad kļūda, viņi šos shēmu darbina ieplānoti un apzināti kopā un ASV viņiem to atļauj un atbalsta.

Atbildēt

pārvaldnieks

03.09.2018. 18:31

»

!

Nepilnos trīsdesmit gados ir sačakarēta ideāla PSRS laiku izglītības sistēma no kuras vajadzēja izmest tikai priekšmetus par vadošo komunistiskās partijas lomu! Tagadējā izglītības sistēma ražo galvā izjātus pamuļķus ar kompetenci strādāt Īrijas sēņu fermās


Piekrītu.
Jevreji-boļševiki bija izveidojuši spēcīgu sistēmu ,savu vergu -izglītošanai.Jevreju nomenklatūra,kas vēlāk prihvatizēja goju īpašumu pateicoties šai izglītībai ,tos pārvalda joprojām.

Atbildēt

Okšķeris

03.09.2018. 16:10

No "Mozaikas": Katastrofu paralēlisms. Katastrofu paralēlisms ir izprasta parādība. Globālo sociālo problēmu analītikā ir zināms par demogrāfiskās katastrofas un antropoloģiskās katastrofas paralēlismu. „Baltā” rase strauji noveco un izmirst, un paralēli tam strauji zaudē cilvēcisko seju: kļūst iracionāla, idiotiska, morāli izlaidīga. Turklāt abām katastrofām piemīt milzīgs dinamisms. Tas ir sastopams arī latviešu tautas virzībā. Iedzīvotāju skaits Latvijā strauji samazinās, un latviešu tautas seja iegūst arvien šaušalīgākas grimases. Tā, piemēram, 2018.gada vasaras nogalē nekādā gadījumā tā nav nejaušība, ka pirmsvēlēšanu diskursos masu komunikācijā dominē Rīgas Daunis, kā nepieciešams saukt rīdzinieku aptaurēto jaunāko paaudžu politiskās izvēles subjektu 12.parlamenta vēlēšanās. Ap Rīgas Dauni tagad ir liels daunu bars. Latviešu cilvēciskais portrets ļoti strauji kļūst neadekvāts Homo sapiens līmenim. Latvieši nekad masveidā nevarēja lepoties ar lielu prātu un skaidru morāli. Taču tagad viss kļūst ārprātīgi caurstrāvots ar stulbumu, nelietībām, neinteliģenci, amoralitāti. Latviešu tauta zaudē to antropoloģiskās kondīcijas satvaru, bez kā nav iedomāja tauta. Nekad vēl nebija tik nepilnvērtīgs piedāvājums premjerministra postenim. Protams, nedrīkst aizmirst par latviešu pederastu politisko invāziju. 13.parlaments latviešiem noteikti būs daunu un pederastu parlaments. Interesants ir jautājums, vai oligarhus tas nebaida? Dauni un pederasti, principā slimi radījumi, var kļūt nevadāmi, var pastrādāt kaut ko tādu, kas apdraud oligarhus - mūsu slavenos izdzimteņus šķēles, lemberģus un citus nacionālos mēslus. Ko par šo straujo pagrimumu domā LKP/VDK nelieši? Vai arī viņi nejūtas apdraudēti?

Atbildēt

Andris Upenieks

03.09.2018. 15:48

Esmu piepūties un lepns, ka Latvija iedzīvojusies izglītības ministrā, kas 1.septembra priekšvakarā ar titānisku darbu pārspējis sevis paša iedomāto pārcilvēcisko ģenialitāti:
izanalizēdams visu skolu kvalitāti, nākdams klajā ar drosmīgu paziņojumu, ka 40 skolas kļuvušas par skolēnu karjeras kapsētu un tālab tām atņemams valsts finansējums.
Lēmums patiesi bezbailīgs, kuram jāseko tikpat drosmīgam solim - paša ministra demisijai.
P.S. Pretējas nozīmes vārdi tik nepārprotami, ka pēdiņās nav liekami un citādi tulkojami grūti.

Atbildēt

Vietējais

03.09.2018. 14:38

Jā, Šadurski ar kompāniju A.P. ir galīgi nolicis gar zemi. Taču tas, ka skolās ar IZM svētību notiek nesaprotamas lietas - tas arī ir skaidrs. Tieši tāpat kā fakts, vai idiotisms, ka skolotāju algas tiek ''piesietas'' faktoriem, kurus paši skolotāji ietekmēt nevar. Lai nu ko, bet tik daudz jau tajā IZM nu vajadzēja saprast, kādu bezjēdzību viņi ierosina, un tur nu A.P. ir taisnība.

Atbildēt

nesaprotami

03.09.2018. 14:31

kāpēc kabinetā tik daudz poliskas izcelsmes "vadītāju",ja vēl būtu redzama kāda darba atdeve,ta vis tikai sektoros bla bla bla?!Izgriež "kociņus" un neviena ar -āns!

Atbildēt

!

03.09.2018. 13:33

Nepilnos trīsdesmit gados ir sačakarēta ideāla PSRS laiku izglītības sistēma no kuras vajadzēja izmest tikai priekšmetus par vadošo komunistiskās partijas lomu! Tagadējā izglītības sistēma ražo galvā izjātus pamuļķus ar kompetenci strādāt Īrijas sēņu fermās!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Evika Siliņa ir ar pautiem, Jānis Citskovskis – žmogs, bet Krišjānis Kariņš – princese, kas neuzņemas atbildību

FotoĻembasts ap tā saucamajiem bijušā premjera Kariņa lidojumiem vēl tālu no atrisinājuma, lai gan nu jau nepārprotami ir redzama un saprotama šo notikumu gaita, būtība un galveno aktieru lomu sadalījums. Izrādes režisori ir no valdošās partijas, kas pēdējā pusgada laikā centās atrisināt otrā plāna samezglojumu – proti, kurš būs šajā skandālā malējais. Un, lai gan par tādu tagad ir sazīmēts bijušais Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis un vēl pāris ierēdņu, nav šaubu, ka, pateicoties ierosinātajam kriminālprocesam, viņam blakus nostāsies arī “Jaunās vienotības” politiķi.
Lasīt visu...

21

Vēstule Rinkēvičam par Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju: ceram uz atklātu un laicīgu komunikāciju par nākotnē pieņemtiem lēmumiem, kuri ietekmēs latviešu valodas mācīšanu un mācīšanos visā pasaulē

FotoEiropas Latviešu apvienība ir iepazinusies ar lēmuma projektu “24-TA-1725 Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju.”
Lasīt visu...

21

Latviešu valodas aģentūras iekļaušana Čakšas aģentūru reorganizācijas plānā ir principiāli noraidāma

FotoLatvijas Zinātņu akadēmijas akadēmiķes, Izglītības biedrības padomes locekles Dr. habil. philol. Inas Druvietes atzinums par rīkojuma projektu “Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju”.
Lasīt visu...

21

PRET Latviešu valodas aģentūras likvidēšanu

FotoValoda ir veids, kurā tauta var paust savas dvēseles bagātību, pasaules izpratni un justies kā mājās savā zemē. Latviešu valoda ir bijusi nacionālās kustības pamatvērtība cauri gadsimtiem un ir viena no konstitucionālajām vērtībām, kas raksturo Latvijas valsts pastāvēšanas jēgu un mērķi.
Lasīt visu...

21

Kremlis nepamet cerību izmantot “tautiešus”: tiek plānots ar "tautiešu karti" virtuāli apvienot "krievu pasauli"

FotoŠā gada maijā kļuva zināms, ka Krievija veido “tautiešu elektronisko karti”, lai tādējādi censtos padarīt Krievijas “ārvalstīs dzīvojošo tautiešu” statusu par puslīdz juridisku kategoriju. Kara studiju institūta (Institute for the Study of War) vērtējumā šādas aktivitātes mērķis ir attaisnot Krievijas turpmāku agresiju, to uzdodot par ārvalstīs dzīvojošo tautiešu tiesību aizstāvības centieniem.
Lasīt visu...

12

Aicinājums Saeimai un Ministru kabinetam, īpaši "Jaunās vienotības" politiķiem atteikties no saviem valsts valodas politikas sagraušanas plāniem

Foto2024. gada 10. jūlijā Ministru kabineta tīmekļa vietnē ievietots tiesību akta projekts, kas paredz reorganizēt Latviešu valodas aģentūru, samazinot tās pārvaldes uzdevumus un lielāko daļu tās funkciju nododot citai valsts pārvaldes iestādei[1]. Uzskatām to par tuvredzību gan no zinātniskā, gan politiskā skatpunkta.
Lasīt visu...

21

Visi metas glābt grimstošo Citskovski, bet tas nesaprot pamesto glābšanas riņķi un kož rokā, kura viņu velk ārā no ūdens

FotoValdība un augstākā ierēdniecība kopīgiem spēkiem bija izdomājušas veidu, kādā paglābt no kriminālatbildības Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski, taču tas no pamestā glābšanas riņķa ir atteicies, palīdzīgās rokas padošanu "juridiskajā jūrā" grimstošajam slīcējam nodēvējot par "pazemojošu".
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi