Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kristians

12.03.2017. 18:16

Vai tad tiešām nevar atrast par ko rakstīt.
Mēbeles https://up-mebeles.lv/

Atbildēt

sandrababy20

[R] 17.10.2011. 18:50


([email protected])
Sveiki,
Kā jums klājas? ceru, ka labi un labāko veselību. Mans vārds ir Miss Sandra, es gribētu, lai jūs atbildētu man i ir svarīga lieta, lai disku ar jums.. Tiklīdz es dzirdēt no jums, es jums nosūtīsim mana bilde, un arī ļauj jums zināt vairāk par mani. Es ceru dzirdēt no jums drīz.
Aprūpe Miss Sandra.
([email protected])


]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]


( [email protected] )
Hello,
How are you? hope fine and in best of health. My name is Miss Sandra.,i will like you to reply me for i have an important thing to discus with you. As soon as i hear from you, i will send you my picture and also let you know more about me. I look forward to hear from you soon.
Care of Miss Sandra.
( [email protected] )

Atbildēt

suka

10.09.2011. 14:37

A man pilnīgi neinteresē šis mēbeļu jautājums

Zinu tikai vienu :
Zatlers , uz Latvijas izzadzēju fona , izskatās kā nevainīgs eņģelītis
šleseram
lembergam
šķēlem
godmanim
rāvim
karginam un vēl 6 žīdiem
nafig spešalam
brigmanim
štokenbergam
urbanovičam
ušakovam
u.t.t.

ZATLERS , negodīguma lietās var tikai ūdeni pienest , jo šie ir augstas klases zagļi

Atbildēt

nu nu

09.09.2011. 15:53

Aploksnes, interjerista pakalpojumi, mēbeles, stikla siena, rīkojums Nr2 ar sekojušiem milzīgiem izdevumiem budžetā, tagad notiekošais ZRP šovs.
Nauda, dzīves baudīšana, ambicijas. Kur aitas, tur cirpēji. Valstī radītais pašreizējais haoss jau dārgi maksājis un vēl dārgi maksās ja slepenībasmīļi nāks pie varas, mākoņtēvs, hūtes vīrs un buldozers tādi sīkumiņi vien izrādīsies.

Atbildēt

Debates

03.09.2011. 17:59

Vai Nagla uzdos jautājumu par šo ATPAKAĻEJOŠO DATUMU?

Atbildēt

Rociet tālāk

03.09.2011. 17:58

Rociet tālāk PIETIEK com- kas tā par firmu, kam nokrita šis dārgais pasūtījums apejot iepirkuma procedūru.

Atbildēt

Vau. vau. vau.

03.09.2011. 14:06

Vilciens ir aizgājis ! Rejiet, suņi , tik tālāk.

Atbildēt

podkablucnikam

03.09.2011. 10:16

lilka gribeja gan divanu,gan virtuvi,gan spanu vazes savaca.pingvini no pula apmaksaja divanu un virtuvi,bet taka bija jaiet prom,tad noorganizeja reformu partiju no kancelejas darbiniecem un apsargiem.soross finansiali apsolija palidzet.viena nelaime,sava alkatiba,sie klauni nevareja atrast premjera kandidatu ar augstako izglitibu.

Atbildēt

Makros

03.09.2011. 02:08

Klausieties mīļā tauta! :D Valstī ir krīze, jādomā par pensionāriem, tauta sašķeļas, bet Jūs cepjaties par kaut kādu dīvānu!? Kas tas par murgu?????
LABĀK BŪTU PAJAUTĀJUŠI ZAĻAJIEM UN VIENOTĪBAI KĀ KLĀJAS AIRBALTIC :D Bet nu tur jau tā lieta, ka Zatleram, jeb Jūsu dēvētajam Zagleram nav kur piesieties un tādēļ čakarēsim viņu par dīvāna iegādi :D VNK MURGS - DEGRADĀCIJAS AUGSTĀKĀ PAKĀPE!!!

Atbildēt

onkols

02.09.2011. 12:52

Dīvāni,dīvāni.....Bet vēl tak ir arī KUKņA!!!Var jau būt,kaVVF dikti tautiska būdama,kartupeļus ķēķī kasija ar dūcīti,cepa augu eļļā uz vecmāmuļas mellās pannas....Bet nu piķis ar šiku izplāts,bet jaunais prezis pasaka NA...Varbūt lai (ne)atbildīgās amatpersonas,kuras šos pirkumus akceptēja ar saviem parakstiem,tagad brīvprātīgi-piespiedu kārtā tiek pie pirmpirkuma tiesībām uz visu šo lažu?Tikai cena jānosaka ar paaugstinātu pievienoto vērtību,Kā nekā lietojis Latvijas Prezidents(lai arī kāds-nekāds...)

Atbildēt

pavisam godīgs pensionārs>>nasings

02.09.2011. 09:26

Nav peļama doma par radniecību ar piegādātāju,jo labi zināms ir psrs prečzines darba specifika, ko un kā jādara,lai tiktu pie naudas.

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

02.09.2011. 00:20

>> NASINGS
*************************************
...cik atceros, tad meitai jau arī bija varen labi samaksāts arī par dizainera pakalpojumiem,iekārtojot to rezidenci ...

Atbildēt

nasings

01.09.2011. 21:52

Būtu interesanti uzzināt, kas tad galu galā šīs mēbles piegādāja. Zinot to, ka Lilitas meita Mangule dīvainā veidā aprecējās ar cilvēku, kas saistīts ar mēbeļu biznesu, neizslēdzu, ka tas dīvāniņš reāli maksājis 10 reizes lētāk un varbūt tepat Latvijā arī uztamborēts.

Atbildēt

pavisam godīgs pensionārs

01.09.2011. 16:07

Mana doma tāda,ka Zatleram vai kādam no Kancelejas,ka noslēdza šādu līgumu un iepirka dīvānus un galdus,kuru cena ir milzīga,līdz ar to radīja valstij zaudējumus krīzes laikā,ir jābāž cietumā gluži kā Timošenko no Ukrainas.

Atbildēt

kā tam lopam nav kauna

01.09.2011. 15:41

tāds bija arī trakais kārlis, slims uz naudu lielību, beigās pārdeva latviešus staļinam verdzībā............

Atbildēt

ha ha

01.09.2011. 14:56

nu jā, tajos gados Zatlers vēl nezināja, ka pēc 3 gadiem viņam jābūt būt par kristāldzidro, tāpēc varēja ļauties vēlmei padzīvot skaisti, droši vien cerējot uz 2 termiņu.
un ja nebūtu viņš ZRP izveidojis, tā arī palikti pagātnē visas šīs vājības.

tā kā laba zīme kādam, kas plāno pēc dažiem gadiem pievērsties aktīvai politikai - par savu rīcību jādomā jau tagad

Atbildēt

Vēsture atkārtojas

01.09.2011. 11:57

«Stilīgi, bet mani tas nepārsteidz,» tāda bija Visu Latvijai–TB/LNNK Zemgales vēlēšanu apgabala saraksta līdera Imanta Parādnieka pirmā reakcija uz Tautas partijas līdera Andra Šķēles atteikumu piedalīties pārbaudē ar melu detektoru.

I.Parādnieks nedomā likties mierā, bet apsver iespēju pasūtīt socioloģisko pētījumu, kurā varētu lūgt cilvēkus atbildēt, vai, viņuprāt, A.Šķēlem vajadzētu iziet pārbaudi ar melu detektoru.

Vēsture atkārtojas un šoreiz iespējams melu detektora pārbaude, lai kliedētu nopietnas aizdomas par negodprādīgu rīcību ieņemot augstāko valsts amatu, vajadzīga ne Zatlera nemīlētam oligarham A.Šķēlem, bet pašam Valdim Z. Vai I.Parādnieks to uzdrošināsies piedāvāt, tas ir cits jautājums ;)

Atbildēt

katram sava uts

01.09.2011. 11:47

masonei vvf bija vajiba uz pulksteniem,zatleram ar lilku uz vazem,dargiem divaniem un divdurvju ledusskapjiem.

Atbildēt

xxx

01.09.2011. 11:45

zrp ētikas komisija nemana nevinas šaubu ēnas eksprezidenta un viņa izbijušās prezidenta kancelejas dāmu rīcībā.

Atbildēt

About

01.09.2011. 11:41

Godīguma e.talons! Nav šābu kādu motīvu vadīts izdeva savu vēsturisko rīkojumu nr.2 nākamais potenciālais Saeimas priekšsēdētājs.

Atbildēt

cilvēks

01.09.2011. 11:28

Riebīgi meli un pretīgs cilvēks.

Atbildēt

Vilma

01.09.2011. 09:56

Patīk kādam vai nepatīk, bet - Zatlers ir melojis, melo un melos "kā ausis kust".
Runa nav par Šķēli, Lembergu vai Šleseru. Tiem cilvēkiem bez apstājas un mitas uzbrūk sorosisti, Delna, Providus, VVF, Zatlers, biznesa un po;litiskie oponenti, u.c.
Runa ir par Zatleru:
* bijušo viduvējo traumu ķirurgu, kas nēmis aploksnes;
* bijušo valsts prezidentu, kas izvirzīts seperātās sarunās Zoodārzā;
* censoni, kas demagoģiski un populistiski raujās pie varas, lai nodrošinātu sev, ģimenei un saviem bijušajiem palīgiem politisku varu un komfortablu dzīvi.
a tāds(i) tipiņš(i) bieži melo, ņēmis aploksnes, izvirza augstos amatos apšaubāmas reputācijas un izglītības cilvēkus, tad Latvijai tas absolūti nav pieņemami.
Zatlers runā, melo un grozās kā "zutis uz pannas".
Man personīgi tādi cilvēki derdzās!
Par ZRP nebalsošu un aicinu nebalsot par Zatleru visus godīgos un saprātīgos vēlētājus.

Atbildēt

ruxis

01.09.2011. 09:13

Jā tā ir prakse Latvijā, kad augstākās valsts amatpersonas slepj savus noziegumus , muļkību, vai neizdaribu noslepenojot faktus. Lielākā valsts izlaupīšana Latvijas vēsturē Parex, kad pārkapjot likumu par valsts budžetu kriminālnoziedznieks ebrejs Godmanis nozaga Latvijas pensionāru naudu , ko ieguldija parex bankāi , lai depozitori Solncevas noziedzzīgais grupejums varētu paglābt savas finanses.Škele , kas veda sarunas Maskavā kā vienmēr dabūja savus % mūsu asins naudu. Ne ar ko Zatlerea komanda Liļka, Kukule, Sprudžs nav labāki, meli , zagšana, naudaskāre pec tam to visu noslepeno. Kādas tur reformas, zoodārzos viss vienmēr stabili degradējošs.......

Atbildēt

ZZ (Ex-seržants)

01.09.2011. 08:57

Apgarots skatiens un norūpējies vaigs, saviļņojums dziedot himnu ar plaukstu uz sirds, iestāšanās anketa ar pirmo jautājumu "ko Jūs esat izdarījis Latvijas labā" utt.
Tādā ziņā Lembergs liekas simpātiskāks.

Atbildēt

ZZ (Ex-seržants)

01.09.2011. 08:44

"Zatlera Reformu partija ir atvērta sabiedrībai, un tās tapšanas grūtības partijas dibinātājs Valdis Zatlers raksturoja kā maksu par demokrātiju. Viņaprāt, demokrātija esot labāka nekā elitāra norobežošanās no sabiedrības. ZRP līderis rēķinās, ka partijas nostabilizēšanās, tajā ienākušo cilvēku izvērtēšana un pieslīpēšanās uz programmatiskās bāzes varētu ilgt gadu." ( Diena, 01.09.2011).
----------------------
Izskatās, ka Zatleram ātri izdevās "pieslīpēties uz programmatiskas bāzes" kļūstot pieticīgam un taupīgam. žēl tikai, ka ne visiem tā sanāk.
Rociet tālāk PIETIEK com- ka tā par firmu, kam nokrita pasūtījums apejot iepirkuma procedūru.

Atbildēt

ha-ha>:)

01.09.2011. 08:22

Smieklīgs ir Jūsu komentārs! Vai tad šie raksti tiek rakstīti lai tos neviens nelasītu? Vai arī tie jālasa vēlu vakarā? Manuprāt cilvēki jaunāko informāciju un avīzes lasa tieši no rīta!

Atbildēt

to Mark Manteufel

01.09.2011. 08:22

Jums ir kādi jauni fakti par Šķēles podiem, Šlesera pulksteni un Lemberga hūti jeb tikai vēlējāties tukši pažvadzēt un dot mājienu ar mietu, ka Pietiek`s velk ārā žuļicības tikai par "gaismas spēkiem"? Kurš tam noticēs? Patiniet pats atpakaļ visus šeit publicētos simtus rakstu par Šķēles, Lemberga un Šlesera blēdībām! Man šķiet, pulka daudz priekš portāla, kurā tik maz to rakstītāju. Lemberga hūte gan nav aprakstīta, toties Pietiek`s ir rakstījis par Lemberga pulksteni un ne to vien. Ak, jā un, starp citu, Šlesera pulkstenis, cik atceros, ir Lato Lapsas dienasgaismā izvilkts (tāpat kā dainu mātes VVF pulkstenis, ak vai!). Savukārt Šķēles podiem Lapsas grāmatā "Kampējs" atvēlēta ka tik ne vesela nodaļa.

Atbildēt

ZZ (Ex-seržants)> ha, ha

01.09.2011. 08:17

"Vai nav apnicis cepties par tām Zatlera mēbelēm?
Ir taču daudz nozīmīgāki fakti!"
-------------------
Netēlo muļķi un uztver rakstu kontekstā ar ZRP Ētikas kodeksu un ekonomisko programmu, kurā, starp citu, viena no galvenajām pozīcijām ir taupība un fiskālā disciplīna. Ētikas kodeksu palasdies ZRP mājas lapā.
Atliek vienīgi minēt-
1) Zatlers dažu menēšu laikā ir krasi mainījis uzskatus, vai
2) ZRP Ētikas kodekss neattiecas uz viņu un "savējo"" komandu"

Atbildēt

:)

01.09.2011. 08:15

Smieklīgi, ka cilvēki plkst. 8 rītā un vēl agrāk klikšķina uz Pietiek.com, lasa rakstus, tad vīzdegunīgi komentē, ka garlaicīgi, stulbi, maznozīmīgi un paziņo, ka vairs nelasīs. Un tā katru rītu :)
Lai jums ražīga diena - ZRP, Vienotības un viņus apkalpojošo PRščiku birojos :)

Atbildēt

Mark Manteufel

01.09.2011. 08:11

Kā tur bija ar Šķēles podu,Šlesera pulksteni un Lemberga hūti?

Atbildēt

es pats

01.09.2011. 08:01

žurnaļugām vajadzētu beidzot saprast, ka tās nav un nekad nav bijušas Zatlera mēbeles, bet Latvijas valsts īpašums.

Atbildēt

es

01.09.2011. 07:59

domaju ka pietiek rekstit neintersantus rakstus. Citadi jau garlaicigi. Ata

Atbildēt

ha-ha

01.09.2011. 07:38

Jebkurā valsts iestādē un ministrijā var atrast nelikumīgus iepirkumus par lielām summām, rīkojumus ar atpakaļejošiem datumiem. Joprojām valsts amatpersonas, kas izšķērdējušas un turpina izšķērdēt valsts līdzekļus netiek sauktas pie atbildības. Te nu gan Valsts kontrole baigo atklājumu izdarījusi-mēbeles noslepenotas ar atpakaļejošu datumu!
Ja kāds tik ļoti iekāroji tās mēbeles, tad lai atpērk.Zatlers taču tās nav līdzi paņēmis!

Atbildēt

ha-ha

01.09.2011. 07:26

Vai nav apnicis cepties par tām Zatlera mēbelēm?
Ir taču daudz nozīmīgāki fakti!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Nedrīkst Ropažu pašvaldības finanšu problēmas risināt uz darbinieku rēķina

FotoJau kādu laiku cirkulē baumas, ka tiek organizēta Ropažu novada domes esošās varas nomaiņa. Šīs runas sākās ap to laiku, kad noslēpt Ropažu novada finanšu problēmas vairs nebija iespējams. Šobrīd, lai pašvaldība varētu savilkt galus kopā, tiek ļaunprātīgi iznīcinātas kapitālsabiedrības, nemaksājot par veiktajiem darbiem.
Lasīt visu...

21

Vai līdz rudenim gaidāms pamiers?

FotoDrīzumā varēs noskaidrot, cik lielā mērā ir patiesas sazvērestību teorijas attiecībā uz Zeļenska un Baidena nerakstītajām sadarbībām. Šo teoriju ticamība izgaismosies tad, ja tuvākajā laikā sāksies miera sarunas, - pirmās pazīmes steidzamu sarunu taustāmiem iemesliem ir pamanāmas.
Lasīt visu...

12

Kā saimnieks pavēlēs, tā runāsim! Galvenais - nedomāt!

FotoPortālā Pietiek.com kādu laiku atpakaļ atļāvos publicēt pārdomas par ASV, Izraēlu. Biju pārsteigts, cik daudzi cilvēki lasa šo portālu. Daži, sauksim tos par “īstiem patriotiem”, kas balso par Vienotību un patiesi tic, ka vara visu dara pareizi un cilvēku labā, sarunā teica - kāpēc ienīsti amerikāņus un ebrejus? Nē, man riebjas ASV un Izraēla, divas terorismu izplatošas organizācijas. Cilvēkus, kuri dzīvo teroristu pārvaldītajās teritorijās, es neienīstu, man viņu žēl. Stokholmas sindroms ir nopietna mentāla problēma.
Lasīt visu...

21

Šprotes nepieņems cūku labturības prasības

FotoJa kādam ir klusas aizdomas, ka mēs te sēdēsim un gaidīsim vēl vienu okupāciju – jums ir jālasa tālāk. Ja kāds domā, ka virsrakstā pieminētais dzīvnieks ir nacionālā naida kurināšana – lasiet, lasiet… Starp citu, likums par cūku labturības prasībām ik pa laikam tiek pilnveidots. Meklējiet rakstos. Kas attiecas uz šprotēm – tās ar cūkām kopā neiet ne pēc dzīvesveida, ne pēc garšas. Un jūs labi saprotat, ko šo rindu autors ar to ir domājis.
Lasīt visu...

6

Ja reiz prezidents dod „mājienu ar mietu”, tad mēs, protams, atvainosimies

FotoLsm.lv 24.februārī Ukrainas kara gadadienā savā komiksu sadaļā publicēja autores Gundegas Evelones "Cūku komiksu" ar nosaukumu "Ukrainai ir jāuzvar". Šie komiksi ir zīmējumi par aktuālo Latvijā un pasaulē. Komiksam ir sava "cūku" izcelsmes leģenda, kas atrodama pie katra jaunākā komiksa. Faktiski cūka komiksā var būt ikviens no mums. 
Lasīt visu...

21

Izglītības reforma kā valsts pārvaldes vājuma spoguļattēls

FotoProblēmas VAS “Pasažieru vilciens” darbībā un neauglīgās diskusijas par skolu reformu kārtējo reizi apliecina valsts izpildu varas ieslīgšanu pamatīgā attīstības krīzē, taču šis fakts netiek īsti pat atzīts. Līdz ar to iztrūkst kritiskas analīzes.
Lasīt visu...

21

Vai birokrāts - mūsu kungs?

FotoDomājams, katram no iedzīvotājiem kādreiz ir iezibsnījusi doma, kāpēc ir jāmaksā nodokļi? Nodokļu maksāšanas jēga būtībā ir savākt resursus tajās nozarēs, kas prasa lielus ieguldījumus. Ne velti nodokļus vispirms sāka maksāt tur, kur bija lieli apūdeņošanas darbi. Piemēram, izveidoja dambi, lai palu laikos neapplūstu lauksaimniecības zemes.
Lasīt visu...

21

Nepieciešamais ļaunums – 2. daļa: derīgie idioti un jātnieki bez galvas

FotoĻenins aktīvākos fanus partijas iekšējās sarunās nekautrējoties mēdza saukt par noderīgajiem idiotiem - poļeznije idioti
Lasīt visu...

21

Karš kibertelpā

FotoKrievijas Ārējās izlūkošanas dienests (SVR) ir izmantojis ievainojamību, kas tika atklāta 2023. gada sākumā populārā Čehijas programmatūras giganta “JetBrains” produktā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Gauss – kas viņš ir? Vairāk Ostaps Benders vai Maikls O’Līrijs?

Patiesības mirklis par airBaltic spējām segt obligāciju saistības arvien tuvāk. Attiecīgi arī Gausa retorika arvien nepārliecinošāka un...

Foto

Ak, eglīte...

Pēdējās darbdienās pirms Ziemassvētkiem netālu no manām mājām parādījās trīs hektāru kailcirte egļu mežā vietā, kur to galīgi nebiju gaidījis. Līdz likumā noteiktajam galvenās...

Foto

Tramps esot atkal ko sliktu pateicis. Iespējams. Tomēr - kas notiek Latvijā?!

Katrā valstī ir "stratēģiski svarīgas" jomas. Diemžēl, vērtējot savus kolēģus, ārstus un viņu absolūti...

Foto

Saeimas deputāti pamazām sāk kaut ko nojaust

Redzot grūti un ļoti dārgi risināmo problēmu apjomu Satiksmes ministrijā, deputāti beidzot nonāca pie atskārsmes, ka ir stipri nokavējuši...

Foto

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo „progresīvo” infekciju, bet gan jau pāries arī tā

Bet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas,...

Foto

„Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas

Politiskā komunikācija ļoti ietekmē sabiedrības viedokļus un uztveri. Kas...

Foto

Par jaunā „Rail Baltica” dzelzceļa tilta būvniecību: naudas nav, taču būvējam!

Vismaz uzbūvēsim trīs labā krasta balstus ar laidumiem, un tad jau redzēs, varbūt pat saimniecībā...

Foto

"Latvijas pasta" nesmukumi, jeb Linkaita saimniekošanas rezultāti Satiksmes ministrijā nebeidz pārsteigt

Nule pēc virknes skandālu atkāpās "Latvijas pasta" padome. Tā tam arī vajadzēja būt, taču kurš...

Foto

Krievu latvieši, nevis Latvijas krievi: latvietībai jākļūst par lipīgu, pievilcīgu zīmolu

Raksta beigās piedāvāšu neizmantot "Latvijas krievu" vai "Latvijas ukraiņu" terminus, kad runājam par Latvijas pilsoņiem....

Foto

Viss ir lieliski, tikai neprasiet mums neko par tiem 200 miljoniem eiro, ko mums vasarā atkal vajadzēs no nodokļu maksātāju kabatas!

Apkopojot 2023.gada nozīmīgākos statistikas datus...

Foto

Dzintars izēd Kiršteinu - un kas tālāk?

Vēl tikai slinkais nav uzrakstījis par Aleksandra Kiršteina izlingošanu no pašpasludinātās nacionālās apvienības (NA). Iespraudīšu arī savus ķešā aizķērušos...

Foto

Kāpēc LTV nespēj un nevēlas raidījumus organizēt efektīvi un operatīvi?

Latvijas televīzija aktīvi jau vairākas dienas reklamē 6.februāra raidījumu ar konkrēta "viesa" piedalīšanos. Viņš nav izcils zinātnieks,...

Foto

"Pasažieru vilciena" valde atrod "pārmijniekus"

Izcils „ViVi” valdes paziņojums! Tikai vienā teikumā ir izdevies pierādīt visu savu nekompetenci. AS "Pasažieru vilciens" jaunajai padomei laikam vairs nebūtu...

Foto

Briškena politiskās bezatbildības un profesionālās nespējas dēļ ir apdraudēta turpmākā Latvijas reģionu ekonomiskā attīstība

Nacionālā apvienība (NA) rosina izteikt neuzticību satiksmes ministram Kasparam Briškenam (Progresīvie), to...

Foto

Re, cik smuki es varu izteikties arī par skolu slēgšanu (bet tās vienalga tiks slēgtas)

Skola ir kas vairāk par ēku pagasta vai pilsētas vidū. Diskusijām...

Foto

Ja iedzīvotājiem jāgatavo sava 72 stundu soma, tad sabiedrība grib redzēt, kā savu “somu” kārto valsts

72 stundu soma un klausies radio! Mani šis nemierina. Ne...

Foto

Gulags pie apvāršņa

Krievijas Valsts domes valdošās frakcijas “Vienotā Krievija” deputāts ar ģenerāļa uzplečiem Andrejs Guruļovs neslēpj, ka jāatjauno gulaga tipa nometnes, lai tie, kas iekšzemē...

Foto

Skola, kurai paveicās

Varbūt zinošie apzinās, ka tuvojas kas neizbēgams, un tāpēc, laikus atkāpjoties, tiek "dedzināti tilti", vien žēl, ka šīs ugunis mums tiek pasniegtas kā nepieciešamība mūsu tumsonības...

Foto

Pilnmēness mistērijas

To, ka Mēnesim ir ietekme uz planētas Zemes dzīvi un arī cilvēku psihi, mūsu senči tika pamanījuši jau sen. Latvijā dzīvojošiem ir it sevišķi...

Foto

Svarīgi nekļūt atkarīgiem no svešas žēlastības!

Ir kāds vēsturisks janvāra datums, kuru parasti aizēno gan barikāžu laiks, gan, mazliet mazāk, arī 13.janvāra nemieri. Gan nesenie, gan...

Foto

Par atbildību pašreizējā haosa un nebūšanu sakarā pasažieru vilcienu satiksmē

Tā kā 15 gadus nostrādāju VAS "Latvijas dzelzceļš" atbildīgā amatā, tad man ir gana daudz pieredzes...

Foto

Krišjānis Kariņš kļūst par apkaunojumu Latvijas politikai un arī savai partijai

Saeimas deputātu grupas vizīte Ķīnā un Krievijas graudu tranzīts caur Latviju pēdējās nedēļās ir politiskās...

Foto

Atkal

Atkal zobens pacēlies pār dažām skolām, šoreiz Kurzemes pusē. Aizķēra, jo vienā no tām savlaik esmu strādājusi. Laikam vēršot ciet. Nē, vēl jau nekas neesot...

Foto

Īss komentārs par uzņēmēja Guntara Vītola izteikto viedokli “airBaltic” un tā nulles vērtības sakarā

Viss ir pareizi, un žetons Guntaram par drosmi, tikai jebkuram cilvēkam, kuram...

Foto

Kas mums pieder?

Valsts esot mēs, mēs esot bagāti - mums pieder meži, vien koku cenas mums ir augstākas kā Norvēģijā un Zviedrijā, mums pieder spēkstacijas,...

Foto

Vienu "sabiedrisko" mediju mums būs daudz vienkāršāk kontrolēt un komandēt nekā divus!

Ceturtdien Saeimā galīgajā lasījumā gandrīz vienprātīgi atbalstīja Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas apvienošanu no...

Foto

Tā kā KNAB Straume ir piebarots, Kariņš bez bažām var par nodokļu maksātāju naudu doties priekšvēlēšanu braucienā uz Valmieru

2024. gada 17. janvārī ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš dosies reģionālajā...