Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Biedri Staļin, laiks tikt galā ar tautas ienaidniekiem!

Šis Solovjovs brunčos ir Latvijas radio galvenā redaktore, kas aicina beidzot tikt galā ar “ķengu portāliem”, kuri, lūk, atļaujoties diskreditēt augstākās amatpersonas, izmeklētājus un prokurorus.

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kristians

12.03.2017. 18:16

Vai tad tiešām nevar atrast par ko rakstīt.
Mēbeles https://up-mebeles.lv/

Atbildēt

sandrababy20

[R] 17.10.2011. 18:50


([email protected])
Sveiki,
Kā jums klājas? ceru, ka labi un labāko veselību. Mans vārds ir Miss Sandra, es gribētu, lai jūs atbildētu man i ir svarīga lieta, lai disku ar jums.. Tiklīdz es dzirdēt no jums, es jums nosūtīsim mana bilde, un arī ļauj jums zināt vairāk par mani. Es ceru dzirdēt no jums drīz.
Aprūpe Miss Sandra.
([email protected])


]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]


( [email protected] )
Hello,
How are you? hope fine and in best of health. My name is Miss Sandra.,i will like you to reply me for i have an important thing to discus with you. As soon as i hear from you, i will send you my picture and also let you know more about me. I look forward to hear from you soon.
Care of Miss Sandra.
( [email protected] )

Atbildēt

suka

10.09.2011. 14:37

A man pilnīgi neinteresē šis mēbeļu jautājums

Zinu tikai vienu :
Zatlers , uz Latvijas izzadzēju fona , izskatās kā nevainīgs eņģelītis
šleseram
lembergam
šķēlem
godmanim
rāvim
karginam un vēl 6 žīdiem
nafig spešalam
brigmanim
štokenbergam
urbanovičam
ušakovam
u.t.t.

ZATLERS , negodīguma lietās var tikai ūdeni pienest , jo šie ir augstas klases zagļi

Atbildēt

nu nu

09.09.2011. 15:53

Aploksnes, interjerista pakalpojumi, mēbeles, stikla siena, rīkojums Nr2 ar sekojušiem milzīgiem izdevumiem budžetā, tagad notiekošais ZRP šovs.
Nauda, dzīves baudīšana, ambicijas. Kur aitas, tur cirpēji. Valstī radītais pašreizējais haoss jau dārgi maksājis un vēl dārgi maksās ja slepenībasmīļi nāks pie varas, mākoņtēvs, hūtes vīrs un buldozers tādi sīkumiņi vien izrādīsies.

Atbildēt

Debates

03.09.2011. 17:59

Vai Nagla uzdos jautājumu par šo ATPAKAĻEJOŠO DATUMU?

Atbildēt

Rociet tālāk

03.09.2011. 17:58

Rociet tālāk PIETIEK com- kas tā par firmu, kam nokrita šis dārgais pasūtījums apejot iepirkuma procedūru.

Atbildēt

Vau. vau. vau.

03.09.2011. 14:06

Vilciens ir aizgājis ! Rejiet, suņi , tik tālāk.

Atbildēt

podkablucnikam

03.09.2011. 10:16

lilka gribeja gan divanu,gan virtuvi,gan spanu vazes savaca.pingvini no pula apmaksaja divanu un virtuvi,bet taka bija jaiet prom,tad noorganizeja reformu partiju no kancelejas darbiniecem un apsargiem.soross finansiali apsolija palidzet.viena nelaime,sava alkatiba,sie klauni nevareja atrast premjera kandidatu ar augstako izglitibu.

Atbildēt

Makros

03.09.2011. 02:08

Klausieties mīļā tauta! :D Valstī ir krīze, jādomā par pensionāriem, tauta sašķeļas, bet Jūs cepjaties par kaut kādu dīvānu!? Kas tas par murgu?????
LABĀK BŪTU PAJAUTĀJUŠI ZAĻAJIEM UN VIENOTĪBAI KĀ KLĀJAS AIRBALTIC :D Bet nu tur jau tā lieta, ka Zatleram, jeb Jūsu dēvētajam Zagleram nav kur piesieties un tādēļ čakarēsim viņu par dīvāna iegādi :D VNK MURGS - DEGRADĀCIJAS AUGSTĀKĀ PAKĀPE!!!

Atbildēt

onkols

02.09.2011. 12:52

Dīvāni,dīvāni.....Bet vēl tak ir arī KUKņA!!!Var jau būt,kaVVF dikti tautiska būdama,kartupeļus ķēķī kasija ar dūcīti,cepa augu eļļā uz vecmāmuļas mellās pannas....Bet nu piķis ar šiku izplāts,bet jaunais prezis pasaka NA...Varbūt lai (ne)atbildīgās amatpersonas,kuras šos pirkumus akceptēja ar saviem parakstiem,tagad brīvprātīgi-piespiedu kārtā tiek pie pirmpirkuma tiesībām uz visu šo lažu?Tikai cena jānosaka ar paaugstinātu pievienoto vērtību,Kā nekā lietojis Latvijas Prezidents(lai arī kāds-nekāds...)

Atbildēt

pavisam godīgs pensionārs>>nasings

02.09.2011. 09:26

Nav peļama doma par radniecību ar piegādātāju,jo labi zināms ir psrs prečzines darba specifika, ko un kā jādara,lai tiktu pie naudas.

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

02.09.2011. 00:20

>> NASINGS
*************************************
...cik atceros, tad meitai jau arī bija varen labi samaksāts arī par dizainera pakalpojumiem,iekārtojot to rezidenci ...

Atbildēt

nasings

01.09.2011. 21:52

Būtu interesanti uzzināt, kas tad galu galā šīs mēbles piegādāja. Zinot to, ka Lilitas meita Mangule dīvainā veidā aprecējās ar cilvēku, kas saistīts ar mēbeļu biznesu, neizslēdzu, ka tas dīvāniņš reāli maksājis 10 reizes lētāk un varbūt tepat Latvijā arī uztamborēts.

Atbildēt

pavisam godīgs pensionārs

01.09.2011. 16:07

Mana doma tāda,ka Zatleram vai kādam no Kancelejas,ka noslēdza šādu līgumu un iepirka dīvānus un galdus,kuru cena ir milzīga,līdz ar to radīja valstij zaudējumus krīzes laikā,ir jābāž cietumā gluži kā Timošenko no Ukrainas.

Atbildēt

kā tam lopam nav kauna

01.09.2011. 15:41

tāds bija arī trakais kārlis, slims uz naudu lielību, beigās pārdeva latviešus staļinam verdzībā............

Atbildēt

ha ha

01.09.2011. 14:56

nu jā, tajos gados Zatlers vēl nezināja, ka pēc 3 gadiem viņam jābūt būt par kristāldzidro, tāpēc varēja ļauties vēlmei padzīvot skaisti, droši vien cerējot uz 2 termiņu.
un ja nebūtu viņš ZRP izveidojis, tā arī palikti pagātnē visas šīs vājības.

tā kā laba zīme kādam, kas plāno pēc dažiem gadiem pievērsties aktīvai politikai - par savu rīcību jādomā jau tagad

Atbildēt

Vēsture atkārtojas

01.09.2011. 11:57

«Stilīgi, bet mani tas nepārsteidz,» tāda bija Visu Latvijai–TB/LNNK Zemgales vēlēšanu apgabala saraksta līdera Imanta Parādnieka pirmā reakcija uz Tautas partijas līdera Andra Šķēles atteikumu piedalīties pārbaudē ar melu detektoru.

I.Parādnieks nedomā likties mierā, bet apsver iespēju pasūtīt socioloģisko pētījumu, kurā varētu lūgt cilvēkus atbildēt, vai, viņuprāt, A.Šķēlem vajadzētu iziet pārbaudi ar melu detektoru.

Vēsture atkārtojas un šoreiz iespējams melu detektora pārbaude, lai kliedētu nopietnas aizdomas par negodprādīgu rīcību ieņemot augstāko valsts amatu, vajadzīga ne Zatlera nemīlētam oligarham A.Šķēlem, bet pašam Valdim Z. Vai I.Parādnieks to uzdrošināsies piedāvāt, tas ir cits jautājums ;)

Atbildēt

katram sava uts

01.09.2011. 11:47

masonei vvf bija vajiba uz pulksteniem,zatleram ar lilku uz vazem,dargiem divaniem un divdurvju ledusskapjiem.

Atbildēt

xxx

01.09.2011. 11:45

zrp ētikas komisija nemana nevinas šaubu ēnas eksprezidenta un viņa izbijušās prezidenta kancelejas dāmu rīcībā.

Atbildēt

About

01.09.2011. 11:41

Godīguma e.talons! Nav šābu kādu motīvu vadīts izdeva savu vēsturisko rīkojumu nr.2 nākamais potenciālais Saeimas priekšsēdētājs.

Atbildēt

cilvēks

01.09.2011. 11:28

Riebīgi meli un pretīgs cilvēks.

Atbildēt

Vilma

01.09.2011. 09:56

Patīk kādam vai nepatīk, bet - Zatlers ir melojis, melo un melos "kā ausis kust".
Runa nav par Šķēli, Lembergu vai Šleseru. Tiem cilvēkiem bez apstājas un mitas uzbrūk sorosisti, Delna, Providus, VVF, Zatlers, biznesa un po;litiskie oponenti, u.c.
Runa ir par Zatleru:
* bijušo viduvējo traumu ķirurgu, kas nēmis aploksnes;
* bijušo valsts prezidentu, kas izvirzīts seperātās sarunās Zoodārzā;
* censoni, kas demagoģiski un populistiski raujās pie varas, lai nodrošinātu sev, ģimenei un saviem bijušajiem palīgiem politisku varu un komfortablu dzīvi.
a tāds(i) tipiņš(i) bieži melo, ņēmis aploksnes, izvirza augstos amatos apšaubāmas reputācijas un izglītības cilvēkus, tad Latvijai tas absolūti nav pieņemami.
Zatlers runā, melo un grozās kā "zutis uz pannas".
Man personīgi tādi cilvēki derdzās!
Par ZRP nebalsošu un aicinu nebalsot par Zatleru visus godīgos un saprātīgos vēlētājus.

Atbildēt

ruxis

01.09.2011. 09:13

Jā tā ir prakse Latvijā, kad augstākās valsts amatpersonas slepj savus noziegumus , muļkību, vai neizdaribu noslepenojot faktus. Lielākā valsts izlaupīšana Latvijas vēsturē Parex, kad pārkapjot likumu par valsts budžetu kriminālnoziedznieks ebrejs Godmanis nozaga Latvijas pensionāru naudu , ko ieguldija parex bankāi , lai depozitori Solncevas noziedzzīgais grupejums varētu paglābt savas finanses.Škele , kas veda sarunas Maskavā kā vienmēr dabūja savus % mūsu asins naudu. Ne ar ko Zatlerea komanda Liļka, Kukule, Sprudžs nav labāki, meli , zagšana, naudaskāre pec tam to visu noslepeno. Kādas tur reformas, zoodārzos viss vienmēr stabili degradējošs.......

Atbildēt

ZZ (Ex-seržants)

01.09.2011. 08:57

Apgarots skatiens un norūpējies vaigs, saviļņojums dziedot himnu ar plaukstu uz sirds, iestāšanās anketa ar pirmo jautājumu "ko Jūs esat izdarījis Latvijas labā" utt.
Tādā ziņā Lembergs liekas simpātiskāks.

Atbildēt

ZZ (Ex-seržants)

01.09.2011. 08:44

"Zatlera Reformu partija ir atvērta sabiedrībai, un tās tapšanas grūtības partijas dibinātājs Valdis Zatlers raksturoja kā maksu par demokrātiju. Viņaprāt, demokrātija esot labāka nekā elitāra norobežošanās no sabiedrības. ZRP līderis rēķinās, ka partijas nostabilizēšanās, tajā ienākušo cilvēku izvērtēšana un pieslīpēšanās uz programmatiskās bāzes varētu ilgt gadu." ( Diena, 01.09.2011).
----------------------
Izskatās, ka Zatleram ātri izdevās "pieslīpēties uz programmatiskas bāzes" kļūstot pieticīgam un taupīgam. žēl tikai, ka ne visiem tā sanāk.
Rociet tālāk PIETIEK com- ka tā par firmu, kam nokrita pasūtījums apejot iepirkuma procedūru.

Atbildēt

ha-ha>:)

01.09.2011. 08:22

Smieklīgs ir Jūsu komentārs! Vai tad šie raksti tiek rakstīti lai tos neviens nelasītu? Vai arī tie jālasa vēlu vakarā? Manuprāt cilvēki jaunāko informāciju un avīzes lasa tieši no rīta!

Atbildēt

to Mark Manteufel

01.09.2011. 08:22

Jums ir kādi jauni fakti par Šķēles podiem, Šlesera pulksteni un Lemberga hūti jeb tikai vēlējāties tukši pažvadzēt un dot mājienu ar mietu, ka Pietiek`s velk ārā žuļicības tikai par "gaismas spēkiem"? Kurš tam noticēs? Patiniet pats atpakaļ visus šeit publicētos simtus rakstu par Šķēles, Lemberga un Šlesera blēdībām! Man šķiet, pulka daudz priekš portāla, kurā tik maz to rakstītāju. Lemberga hūte gan nav aprakstīta, toties Pietiek`s ir rakstījis par Lemberga pulksteni un ne to vien. Ak, jā un, starp citu, Šlesera pulkstenis, cik atceros, ir Lato Lapsas dienasgaismā izvilkts (tāpat kā dainu mātes VVF pulkstenis, ak vai!). Savukārt Šķēles podiem Lapsas grāmatā "Kampējs" atvēlēta ka tik ne vesela nodaļa.

Atbildēt

ZZ (Ex-seržants)> ha, ha

01.09.2011. 08:17

"Vai nav apnicis cepties par tām Zatlera mēbelēm?
Ir taču daudz nozīmīgāki fakti!"
-------------------
Netēlo muļķi un uztver rakstu kontekstā ar ZRP Ētikas kodeksu un ekonomisko programmu, kurā, starp citu, viena no galvenajām pozīcijām ir taupība un fiskālā disciplīna. Ētikas kodeksu palasdies ZRP mājas lapā.
Atliek vienīgi minēt-
1) Zatlers dažu menēšu laikā ir krasi mainījis uzskatus, vai
2) ZRP Ētikas kodekss neattiecas uz viņu un "savējo"" komandu"

Atbildēt

:)

01.09.2011. 08:15

Smieklīgi, ka cilvēki plkst. 8 rītā un vēl agrāk klikšķina uz Pietiek.com, lasa rakstus, tad vīzdegunīgi komentē, ka garlaicīgi, stulbi, maznozīmīgi un paziņo, ka vairs nelasīs. Un tā katru rītu :)
Lai jums ražīga diena - ZRP, Vienotības un viņus apkalpojošo PRščiku birojos :)

Atbildēt

Mark Manteufel

01.09.2011. 08:11

Kā tur bija ar Šķēles podu,Šlesera pulksteni un Lemberga hūti?

Atbildēt

es pats

01.09.2011. 08:01

žurnaļugām vajadzētu beidzot saprast, ka tās nav un nekad nav bijušas Zatlera mēbeles, bet Latvijas valsts īpašums.

Atbildēt

es

01.09.2011. 07:59

domaju ka pietiek rekstit neintersantus rakstus. Citadi jau garlaicigi. Ata

Atbildēt

ha-ha

01.09.2011. 07:38

Jebkurā valsts iestādē un ministrijā var atrast nelikumīgus iepirkumus par lielām summām, rīkojumus ar atpakaļejošiem datumiem. Joprojām valsts amatpersonas, kas izšķērdējušas un turpina izšķērdēt valsts līdzekļus netiek sauktas pie atbildības. Te nu gan Valsts kontrole baigo atklājumu izdarījusi-mēbeles noslepenotas ar atpakaļejošu datumu!
Ja kāds tik ļoti iekāroji tās mēbeles, tad lai atpērk.Zatlers taču tās nav līdzi paņēmis!

Atbildēt

ha-ha

01.09.2011. 07:26

Vai nav apnicis cepties par tām Zatlera mēbelēm?
Ir taču daudz nozīmīgāki fakti!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Mazie modulārie kodolreaktori (SMR) – sapņi un realitāte

FotoIgaunija plānojot būvēt divus līdz četrus, savukārt Polija pat 25 mazos kodolreaktorus. Presē bija pārmetumi, ka Latvija atpaliekot no kaimiņiem. Milzīga ažiotāža ap SMR tehnoloģijām un daudz cerību, taču realitāte ir tāda, kāda tā ir.
Lasīt visu...

21

“Iekļaujošas valodas ceļvedis” ir valodas manipulācija, kas deformē valodas struktūras un pasaules uztveri

FotoValsts valodas centra Latviešu valodas ekspertu komisija 2024. gada 10. aprīļa sēdē (protokola Nr. 4 4. §) izvērtēja Aigas Veckalnes apkopotos ieteikumus “Iekļaujošas valodas ceļvedis” un secināja, ka:
Lasīt visu...

21

Sāga par nogriezto ausi

FotoDomāju, visi, kas mazliet seko notikumiem pasaulē, zina, ka, aizturot aizdomās turamos par terora aktu “Crocus City Hall”, vienam no notvertajiem nogrieza ausi, iegrūžot to šim mutē. Šobrīd, kad pašmājās emocijas ir noplakušas, pievēršoties citiem asinsdarbiem uz grēcīgās zemītes, šo notikumu var mierīgāk izanalizēt. Uzreiz gribu pateikt, ka nekādu līdzjūtību pret jebkuriem teroristiem, lai kādi motīvi viņus nevadītu vai kādas sakrālas idejas šie nepaustu, es neizjūtu.
Lasīt visu...

15

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

FotoEs zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī jūs, vecās bekas no Latvijas Radio redakcionālās padomes, cik smagu profesiju, cik grūtu darbu esam izvēlējušies. Otru senāko amatu pasaulē.
Lasīt visu...

21

No strupceļa uz atdzimšanu

FotoDraugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka ir sasniegts zemākais punkts valsts politikā. Tas, kā darbojas valdošie politiskie spēki, ne mazākajā mērā nepietuvojas nacionālisma pamatprincipiem. Liberālajā valsts politikā nevalda latvisks gars – šķiet, ka tajā gara nav vispār. Vien dreifējošs kuģis, ko saēd sarkanie sociālistu ķirmji un ko draud nogremdēt Austrumu skarbie vēji. Un tomēr – mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā!
Lasīt visu...

21

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

FotoPēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par iekšzemes kopprodukta uz vienu iedzīvotāju pieaugumu, salīdzinot ar 1995. gadu. Pasaules Bankas dati). Tas ir iespaidīgs labklājības pieaugums. Taču šo sasniegumu aizēno mūsu ilgstoša atpalicība no kaimiņiem, neskatoties uz diezgan līdzīgām starta pozīcijām. Problēma nav tikai zemajos ienākumos. Kā to trāpīgi ievērojis ASV vēstnieks Latvijā, šodienas ģeopolitiskajā situācijā būtiska atpalicība no kaimiņiem arī ir nopietns drošības risks.
Lasīt visu...

12

Mediju diskusija Rīgas pilī atsedz līdz šim slēptās problēmas sabiedriskajos medijos

FotoPirmdien Rīgas pilī notikusī valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātā diskusija par sabiedrisko mediju nākotnes attīstību izrādījās negaidīti auglīga. Tiesa, nedaudz īpatnējā veidā. Tā ārkārtīgi tieši un nesaudzīgi atsedza tās problēmas sabiedriskajos medijos, kuras līdz šim bija sekmīgi apslēptas.
Lasīt visu...

21

„Sabiedriskie” mediji uzsāk atklātu konfrontāciju ar Latviju

Foto“Latvijas radio” redaktori un citi vadošie publicējuši atklāto vēstuli, kurā gaužas, ka apdraudēta vārda brīvība, ka soctīklos žurnālisti saņem asu kritiku, ka nevar brīvi turpināt, krievināt Latvijas mediju vidi. Šo pozīciju atbalstījusi arī Latvijas televīzija un virkne “pilnīgi neatkarīgo un analītisko” žurnālistu.
Lasīt visu...

12

Sabiedriskais medijs, plurālisms un demokrātija

FotoPirmkārt, mediji nav ceturtā vara, tā ir tā saucamā ceturtā vara. Ieskatāmies Satversmē un redzam, ka mums kā jau demokrātiskā valstī ir trīs varas atzari: likumdevējs, izpildvara un tiesu vara. Tā kā mūsu Satversme neskata medijus kā ceturto varu, tad žurnālistiem un mediju redaktoriem nevajadzētu izturēties tā, it kā viņi oficiāli valdītu, vēl vairāk – ka neviens nedrīkstētu viņus kritizēt par sliktu darbu, piemēram, par pārāk vienpusēju un tendenciozu nostāju notikumu, procesu un personu atainojumā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Atbalstiet mūsu runas brīvību, liedzot to citiem, kuru viedoklis nav ne pareizs, ne svarīgs!

Pēdējo nedēļu laikā Latvijā ir pastiprinājušās jau agrāk novērotas tendences, kas liecina...

Foto

Prezidenta Makrona paziņojumi paver jaunas politikas iespēju

Jāsaka, ka Francijas prezidenta Makrona pēdējo nedēļu paziņojumi attiecībā uz iespējamo spēku izvietošanu Ukrainā, kā arī vārdu apmaiņa ar...

Foto

Labā un ļaunā saknes

Ādolfs Hitlers, atbildot uz žurnālista jautājumu, kāpēc viņu ievēl arvien vairāk un vairāk cilvēku, atbildēja: "Viņi mani izvēlas, jo kaut kur dziļi...

Foto

Krišjāņa Kariņa Briseles scenārija psiholoģiskā kļūda

Tieši pirms Lieldienu brīvdienām Latvijas politisko dzīvi satricināja vietējas nozīmes polittrīce – no amata atkāpās ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš. Tas...

Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis...

Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm. Īpaši šobrīd, kad krīžu daudzums pats jau ir pietuvojies krīzes līmenim – politiskā krīze,...

Foto

„Slikto” valodu vaininieki

Krievu valodas noturībā Latvijā vainojami nevis krievi, bet latvieši, un tā ir mūsu, nevis krievu mentalitātes īpašība, kas ar kaimiņu liek runāt viņa...

Foto

Seksuālo attiecību svārsts. Tuvojamies vīriešu ierobežošanas ekstrēmam

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību par seksuālu uzmākšanos. “Seksuālā uzmākšanās ir cilvēka cieņas aizskaršana. Tā aptver...

Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek...

Foto

Latvijas Pastu ved uz maksātnespēju

Latvijas Pasta pašreizējā valde (Beate Krauze-Čebotare, Andris Puriņš, Jānis Kūliņš un Pēteris Lauriņš) mērķtiecīgi gremdē Latvijas Pastu....

Foto

Donalds Tramps, Ādolfs Hitlers un dzīve uz muļķu kuģa

2016. gadā, pēc referenduma par Lielbritānijas izstāšanos no Eiropas Savienības un Donalda Trampa uzvaras ASV prezidenta velēšanās...

Foto

Cik nopietnas ir Latvijas spējas pretoties Krievijas agresijai?

Nesenais Nacionālo bruņoto spēku (NBS) paziņojums, ka “Latvijā drošības situācija ir tikpat stabila un līdzvērtīga tai, kāda ir...

Foto

Vai sabiedrība pieprasīja “cūkskandālu” un Gunāra Astras izsmiešanu?

Kļūdījos, domādama, ka Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (SEPLP) ir jelkādas iespējas teikt savu “biezo vārdu”, vērtējot sabiedrisko...

Foto

Pēc kulturālas spermas nolaišanas uz krūtīm* progresīvā kultūras ministre ir atradusi jaunu kultūras aktualitāti – iesaistīšanos kultūrā balstītas klimata rīcības draugu grupā

Valdība 19. marta sēdē...

Foto

Aivars Lembergs nekādus Kremļa naratīvus nav izplatījis, toties LSM darbojas Kremļa interesēs

Šī gada 19. martā portāla lsm.lv publikācijā "Lembergs vaino Latvijas valdību "Krievijas provocēšanā"; viņa...

Foto

Uzmācīgie IRši

Pagājušas vien dažas dienas, kopš rakstīju par dažādiem “ķīmiskajiem elementiem”, kas pavada „Jauno vienotību”, un kā vecajā latviešu parunā: “Kā velnu piemin, velns klāt!”...

Foto

Tas, ka cilvēks par nopelnīto naudu var atļauties nogalināt sava prieka pēc, ir tikai apsveicami!

Pazīstu Jāzepu Šnepstu (attēlā) personīgi. Jā, viņš ir kaislīgs mednieks. Dara...

Foto

Vai esi gatavs pievienoties MeriDemokrātiem?

Ļoti skumji, nē - sāpīgi redzēt, kā pasaule jūk prātā. Burtiski! Romas pāvests sludina politisku vājprātu, psihopātu kliķe okupējusi Kremli Krievijā,...

Foto

Krūšturis, spiegi un ietekmes aģenti

Kārtīgam padomju produktam ir pazīstamas anekdotes par padomju spiegu Štirlicu, kuru, pastaigājoties pa bulvāri Unter Den Linden zem Berlīnes liepām, nodod pie krūts...

Foto

Sistēmiskā "pareizuma" vieta atbrīvojas

Pēdējo mēnešu mediju refleksijas uz notikumiem politikā veido dīvainu dežavū sajūtu. Lai kā negribētos būt klišejiski banālam, jāteic, ka vēsturei ir cikliskuma...

Foto

Partnerības regulējums stāsies spēkā, tad arī korupcija noteikti mazināsies

Šodien Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijā uzklausījām Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) un Sabiedrības par atklātību...

Foto

Man izteiktās apsūdzības piesegšanā ir meli

Patiesi sāpīgi bija lasīt, ka Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas (JVLMA) padome izsaka man neuzticību un prasa atkāpšanos. Īpaši sāpīgi –...

Foto

Tā nauda pati iekrita aploksnēs, un tā nebija mūsu nauda, un par aploksnēm mēs neko nezinām, un mūsu darbinieki bija priecīgi saņemt tik mazas algas, kā oficiāli deklarēts!

Reaģējot uz partijas Vienotība biroja bijušā darbinieka Normunda Orleāna pārmetumiem partijai, kas publicēti Latvijas medijos, Vienotība uzsver – partijā nekad nav maksātas aplokšņu algas, un tā stingri iestājas pret...

Foto

Aicinu Saeimas deputātu Smiltēnu pārcelties dzīvot uz Latgali

„Apvienotā saraksta” mēģinājums "uzkačāt" savu reitingu pirms Eiropas Parlamenta vēlēšanām izskatās vienkārši nožēlojami. Neiedziļinoties nedz manu vārdu būtībā,...

Foto

Krievijas apdraudējuma veidi Latvijai 2024. gadā

Pēdējā laikā saasinājusies diskusija par to, kādi militāri riski pastāv vai nepastāv Latvijai. Nacionālie bruņotie spēki (NBS) ir izplatījuši paziņojumu,...

Foto

„Sabiedriskā” medija paustais, ka akadēmijas vadība par kādiem pasniedzējiem ir saņēmusi sūdzības gadiem ilgi, neatbilst patiesībai

Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija (JVLMA) ar vislielāko nopietnību attiecas...

Foto

Vai Sanitas Uplejas-Jegermanes atkāpšanās izraisīs būtiskas pārmaiņas sabiedrisko mediju politikā?

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (SEPLP) locekles Sanitas Uplejas-Jegermanes atkāpšanās norādīja uz divām lietām. Pirmā –...

Foto

„Rail Baltica” projekta problēmu risinājums labākajās ierēdņu tradīcijās

Rail Baltica projekta problēmu risinājums labākajās ierēdņu tradīcijās. Vispirms izveidojam tematisko komisiju, kur gudri parunāt un pašausmināties....

Foto

Es atkāpjos principu dēļ

Šodien, 2024. gada 5. martā esmu iesniegusi Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (SEPLP) paziņojumu par amata atstāšanu pēc pašas vēlēšanās. Saskaņā ar...

Foto

Nacionālā apvienība rosina attaisnoto izdevumu slieksni palielināt līdz 1000 eiro

Nacionālā apvienība (NA) rosina palielināt gada ienākumu deklarācijā iekļaujamo attaisnoto izdevumu limitu no esošajiem 600 eiro...

Foto

Mūsu modeļa krīze

20.gadsimtā pasaule pārdzīvoja vairākas modeļu krīzes – 1917.gada revolūcija bija konservatīvisma krīze (turklāt ne tikai Krievijā), Lielā depresija bija liberālisma krīze, Aukstā kara beigas...

Foto

Pret cilvēku apkrāpšanu – moralizēšana, bet pret politiķu atdarināšanu – kriminālsods

Uzmanību piesaistīja divi ziņu virsraksti. Abi saistīti ar krāpniecību. Taču ar to atšķirību, ka vienā...

Foto

Sakāve un “viens idiots” – ielas nepārdēvēs

Latvijas Universitātes padomes loceklis Mārcis Auziņš ar Mediju atbalsta fonda finansējumu Kas jauns[i] vietnē publicējis viedokli par krievu imperiālistu Andreja Saharova,...

Foto

Nedrīkst Ropažu pašvaldības finanšu problēmas risināt uz darbinieku rēķina

Jau kādu laiku cirkulē baumas, ka tiek organizēta Ropažu novada domes esošās varas nomaiņa. Šīs runas sākās...

Foto

Vai līdz rudenim gaidāms pamiers?

Drīzumā varēs noskaidrot, cik lielā mērā ir patiesas sazvērestību teorijas attiecībā uz Zeļenska un Baidena nerakstītajām sadarbībām. Šo teoriju ticamība izgaismosies tad,...

Foto

Kā saimnieks pavēlēs, tā runāsim! Galvenais - nedomāt!

Portālā Pietiek.com kādu laiku atpakaļ atļāvos publicēt pārdomas par ASV, Izraēlu. Biju pārsteigts, cik daudzi cilvēki lasa šo...